W\ Dames BDC winnen van koploper Vido Deze week veel verlies voor Olympia teams I Programma Eemvogels behalen eerste winst op ESDO 6-5 VVZ met forse cijfers verslagen m S Sporthal Beukendal Sportzaal de Bunt Sportzaal de Borg J. van Zal TafeltennisShot 2 kan degradatie niet ontlopen „Cobra" uit de ether DE VRIES Sportprogramma zaterdag 15 dec. Zondag 16 dec. I 31 Soester Courant van woensdag 12 december 1979 31 0 0 O 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 Donderdag 13 december 1979. 19.00 - 23.00 uur kompetitiewedstrijden NeVoBo. Zaterdag 15 december 1979. 8.45 -12.00 uur Sporttnstuif 8.45 10.00 uur voor de leeftijdscategorie 6 t/m 9 jaar. 10.30 12.00 uur voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 13.00 19.00 uur Korfbalwedstrijden. 19.00 23.00 uur Basketbalwedstrijden. Zondag 16 december 1979. 10.00 19.00 uur Handbalwedstrijden. 19.00 - 23.00 uur District-Hockey. Zaterdag 15 december 1979. 9.00 21.00 uur volleybal. Zondag 16 december 1979. 14.00 18.00 uur badminton. Zaterdag 15 december 1979. 8.00 -10.00 uur Tennis (Heer R. Blok) 10.00 13.00 uur Badminton. Zondag 16 december 1979. 11.00 -14.00 uur Badminton. In sporthal Beukendal moesten de Soester korfballers aantreden tegen ESDO, een wedstrijd die uiteindelijk de Eemvogels de eerste overwinning zou opleve ren. Het tweede achttal speelde in Putten tegen Meeuwen en behaalde een mooie overwinning. Voor het vierde team was Revival een veel te sterke tegenstander en werd er flink verloren. De jeugd en de reko-afdeling waren redelijk succesvol en hoefden geen neder laag te incasseren. Eemvogels 1 - ESDO 1.6-5 Al vanaf de eerste minuut maakten de Eemvogels duidelijk dat er gebroken moest worden met de nederlagentra- ditie. Een goed gestarte Eemvogel- ploeg kwam dan ook in de 7e minuut op een 1-0 voorsprong door een goed schot van Wim van Rheenen. De aanvalsdrang leverde voorlopig echter niet het gewenste resultaat op en het was ESDO dat de korf wist te vinden en via 1-1 de ruststand zelfs op 1-2 wist te bepalen. De derde minuut van de tweede helft leverde een strafworp op die keurig door aanvoerder Koos Sommer werd benut. Een wat ongelukkige botsing tussen Saskia Smelt en haar tegenstandster leverde een enkelblessure op voor de speelster van ESDO die daardoor vroegtijdig het veld moest verlaten. Kort hierna kwamen de Eemvogels weer op achterstand door goed aan- valsspel van ESDO: 2-3. Via een strafworp door Wim van Rhee nen kwamen de Eemvogels weer op gelijke voet. Er werd door deze gelijke stand weer van vak gewisseld en nadat de bal was uitgenomen, scoorde een ESDO-speler vanaf de middenlijn: 3-4. De nog maar net in het veld versche nen Corrie van Herwaarden wist de korf te vinden en de stand weer gelijk te trekken, waardoor de wedstrijd enorm spannend bleef. Twee minuten later herhaalde de ge schiedenis zich en kwamen de Soes ter korfballers opnieuw op achter stand, echter nog in dezelfde minuut wist Wim van Rheenen op zeer fraaie wijze een strafworp uit te lokken, die hij ook verzilverde en zo de stand op 5-5 bracht. In de slotfase wist Koos Sommer de bal nog eenmaal in de korf te depo neren waardoor de Eemvogels op 6-5 kwamen. Een stand die via knap uitspelen van de wedstrijd werd vastgehouden en zo de eerste overwinning behaald werd. Meeuwen 4 - Eemvogels 2.5-9 Het tweede achttal moest in Putten Meeuwen bestrijden, hetgeen erg goed gedaan werd want de Eemvogelsploeg is niet in gevaar gekomen in deze wedstrijd. Al na twee minuten scoorde Tiny Mar- tens van afstand 1-0 en al kwam Meeu wen na vijf minuten weer op gelijke voet, het Eemvogelsspel stond borg voor doelpunten. De volledig vrijstaande Jan de Haard zag Tineke Zeeman er nog beter voor staan, speelde de bal dan ook af en toen was het voor Tineke Zeeman een kwes tie van raakschie ten: 1-2. Korte tijd later vergrootte dezelfde Jan de Haard de voorsprong door van af stand raak te schieten. In de tweede helft volgde nog een flink aantal doelpunten, zo scoorde al in de eerste minuut aanvoerder Jan v.d. Kuil 1-4. In de derde minuut waren de doelpun ten niet meer bij te houden, zo werd er achtereenvolgens gescoord door Meeuwen, Tineke Zeeman en Tiny Martens zodat het -in één minuut tijd 3-6 werd. De Eemvogels bouwden deze voor sprong met de regelmaat van de klok uit tot een 3-9 stand, de doelpunten makers waren Tiny Martens en twee maal Tineke Zeeman. In de slotfase verslapte de aandacht enigszins en kwam Meeuwen terug tot 5-9 maar Kon de Eemvogels niet meer in gevaar brengen. Eemvogels 4 - Revival 3.1-6 Het vierde achttal moest zijn meerdere erkennen in de zeer goed spelende Re- vivalploeg uit Terschuur. Eddy Verrips wist nog enigszins de eer te redden door eenmaal te scoren. Eemvogeljeugd Eemvogels C wist te winnen van Soes- terkwartier met maar liefst 5-1, de doelpuntenmakers waren hier: René van Londen (2xErik Rauch, Linda Martens en Angelique van Essen. Eemvogels p. I verloren met 0-1 van Exakwa p.1, terwijl Eemvogels p.2 tegen Doorn p.2 met 1-1 gelijk speelde, in deze wedstrijd zorgde Ellemarie Wreesmann voor de gelijkmakers. Reko Het rekoteam (rekreatiekorfbal) van de Eemvogels bewees in Lelystad op een toernooi voor rekoteams de kunst van het korfbal enigszins onder de knie te hebben. Zo werd in de eerste wed strijd gelijk gespeeld en in de twee de fors gewonnen van Antilopen, zelfs met 4-0. De doelpunten kwamen van Flip Brandsma (2x), Wim Wamstee- ker en Wim van Rheenen. Programma Komende zaterdag moet het eerste team naar Nunspeet om daar het altijd zware Hellas te bestrijden. Verder is het programma in Beuken dal: 13.00 uur Eemvogels 1 - Woudenberg a. 15.55 uur Eemvogels 3 - Spirit 3. 17.30 uur Eemvogels 2 - Huizen 4. Voor al uw AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Bockeringhstraa, 11 - Tel.11018 Naadloze stretch BH van broderie in katoen lycra f27,50 In wit en skin, cups B-C-D. art. nr. 708-10 Laanstraat 70 BAARN SPORTS m WZ- aanvallers belagen de Majella-doelman zonder sukses De nieuwe bal, aangeboden door fa. Kalis uit Hilversum bracht niet veel succes voor WZ bij de wedstrijd van zaterdagmiddag tegen het bezoekende Majella uit Utrecht, waartegen in de eerste ontmoeting met 1-1 gelijk werd gespeeld. Nu waren de bordjes verhangen en Majella ging met de volle buit huiswaarts en wat voor een buit. Een klinkende overwinning op WZ, dat nergens was. Wij hebben WZ nog nooit zo slecht zien spelen als deze zaterdag. De betrouwbare Henk Post stond weer onder de lat, maar ook hij kon aan deze overmacht niet doen. Onder leiding van de heer H. van Ark uit Harderwijk werd afgetrapt. Het spel bewoog zich van doel tot doel, maar met Majella het meest in de aanval. Tot aan de tweede helft was WZ beslist niet minder dan Majella. Na twintig minuten spelen werd een speler van Majella in het strafschop gebied gehaakt. De toegekende penalty werd door Maarschalkerweerd onberis pelijk genomen en hij bracht z'n club aan de leiding. 0-1. Majella was en bleef de betere ploeg. Het plaatsen was veel beter dan bij WZ en wanneer een WZ-er de bal had, dan werd deze naar een tegenstander geplaatst. Tot de rust bleef het 0-1 voor Majella. De wedstrijd was in de tweede helft nog geen vijf minuten oud, of VVZ kreeg twee strafschoppen te nemen. De eetste na 2 minuten. Henk Vos nam z'n aanloop, maar schoot op de vuisten van keeper Valkenburg. De bal kwam toen voor de voeten van Henk en deze kon raak schieten. Stand gelijk. 1-1. Weer twee minuten later, want VVZ bleef maar sterk aanvallen, weer een penalty, nu onder hevig protest van De Utrechtenaren. Het hielp niet. Scheids rechter Van Ark legde de bal op de stip en nu kwam Slem Opmeer naar voren. Het is bekend, dat hij altijd de bal feilloos langs de keeper schiet. Nu kwam het anders uit. Ook hij schoot tegen de keeper aan en de bal vloog over de zijlijn. Toen brak de ellende aan voor VVZ. Er werd geen bal meer goed geplaatst, zodat Majella feitelijk vrij spel had. Toen half speler P. de Winter mee naar voren ging, was het voor hem een koud kunstje om er 1-2 van te maken. Dat gebeurde in de 20e minuut. WZ kwam sporadisch aan een uitval, waarbij Jos Brouwer bijna geluk had om de gelijkmaker te scoren. Vlak voor doel haalde hij de bal achterover, maar deze ging rakelings over. Vrij spoedig werd het 1-3 door linksbui ten Keurts en kort daarna maakte dezelfde speler er 1-4 van. Nog was de doelpuntenhonger van Majella niet voorbij. Voorhoedespeler Helfrich liep door de gehele WZ-ver- dediging heen en maakte er 1-5 van. Daarna moest Henk Post, die al veel ballen onschadelijk had gemaakt, nog weer in aktie komen, maar het bleef bij een 1-5 nederlaag voor VVZ. Henk Post die bijna niet te passeren is, kon aan alle doelpunten niets doen. Het waren zuivere treffers. Foto Herman van Dam WZ2-VVOG2 0-1 Het sterke tweede elftal van WOG was zaterdag op bezoek bij de reserves van WZ, die geen gelukkige tijd mee maken in hun KNVB-afdeling. Na hun promotie van vorig seizoen, krijgen ze tegenstanders die te sterk voor hun zijn. Degradatie naar de afdeling die ze pas hebben verlaten, zit er dik in. Jammer voor de jongens, want ze doen goed hun best, maar ze moeten de kracht van de tegenpartij eerbiedigen. Partijen wogen beslist goed tegen el kaar op. Hans v.d. Veen stond weer onder de lat en dat gaf enige geruststel ling. In de 20e minuut mocht WOG een hoekschop nemen. Een van hun spelers stond helemaal vrij en hij kopte de bal langs Hans. 0-1. Dat dit het enige doelpunt zou blijven had niemand ver wacht. VVZ gaf daarna goed partij ook in de tweede helft. Het was 0-1 en dat bleef tot aan het einde. GEEN BETERE MANIER OM BIJ SOESTERS BINNEN TE KOMEN is het plaatsen van een KLEINTJE waarin U uw goede wensen voor Nieuwjaar kenbaar maakt. Dat kan door uw advertentietekst VÓÓR 15 DECEMBER bij ons te be zorgen. Wij zorgen er voor dat al die goede wensen in de SOESTER COURANT van donderdag 27 december worden geplaatst. MEER WETEN? BEL 14152 Weliswaar compleet, maar beslist niet in topvorm, traden de dames uur Weliswaar compleet, maar beslist niet in topvorm, traden de dames aan tegen koploper Vido. Het beloofde spannend te worden daar BDC al vaker verrassende dingen had gepresteerd. Al in de eerste aanval was het raak, een prachtige bal uit de hoek 1-0. Maar Vido had haar antwoord klaar en bin nen 10 minuten was het 1-4 voor Vido door 2 break-outs en 2 harde schoten van dé linkshandige nr. 6 van Vido. Toen pas deed BDC wat terug. Bij de stand 3-4 kreeg Vido een strafworp welke kans echter gemist werd. Even later werd het toch 3-5 waarmee de rust werd ingegaan. Na de rust zette BDC er de vaart in maar door slecht samenspelen van zo wel BDC als Vido werd er veel bal verlies geleden. Pas in de 12e minuut viel er weer een doelpunt. Twee minuten later werd het al 5-5 door een harde bal welke door de ver dediging zodanig van richting veran derd werd dat er voor de keepster geen pakken aan was. Deze stand bleef heel lang gehandhaafd wat te danken was aan uitstekend keepsters- werk van Lia v.d. Berg. Door een doelpunt in de laatste minuut zag BDC kans om toch nog te winnen met 6-5. Het was beslist geen goede wedstrijd, door het vele balverlies, maar zeker de moeite waard door de spanning die tot het laatst bewaard bleef. De volgende thuiswedstrijd is in janu ari tegen Des. Odin welke nu koplo per is. Dus 20 januari om 13.00 uur in Beu kendal BDC - Odin. Teleurstellende resultaten kenmerkten de laatste competitieweek van de seniorenteams in de afdeling. Shot 2 moet door een zeer ongelukkige 4-6 neder laag tegen VEV 2 uit de hoogste afdelingsklasse degraderen, terwijl ook voor Shot 4 de degradatie definitief werd. Positieve berichten waren er van Shot 3, dat de competitie afsloot met een 7-3 overwinning op Metac 3, en van Shot 7 dat ongeslagen het kampioenschap behaalde. Dames 1 heeft ook in het afgelopen weekend weer gewonnen. Ditmaal tegen Quick/Orion 2. De heren echter, slaagden er opnieuw niet in de benodigde pun ten te behalen. Ook dames- en heren 2 verloren en verspeelden beide 2 erg be langrijke punten. Heren 4 heeft afgelopen weekend de onderste plaats in de tweede klasse verlaten door te winnen van GVC 3. Dames Dames 1 wist ook dit weekend met de eer te gaan strijken door met 3-1 te winnen van Quick/Orion 2. De dames speelden een zeer goede wedstrijd, hoewel de eerste set nog verloren ging met 4-15. De tweede set gaf echter weer het zo graag geziene beeld: een erg sterk Olympia met een zeer geva rieerde aanval. Ook het blok lag in de tweede set erg goed hetgeen resulteer de in een 15-6 stand. Ook de derde set werd in winst omgezet. Hoewel de ser ve deze set niet zo best was, bleef de aanval zó gevarieerd en was het blok zó goed dat er gewoon niet ver loren kón worden. De laatste set kwam Olympia achter met 0-9. Dit was voor Olympia echter geen probleem en men ging spelen zoals we ze zelden gezien hebben. Alles lukte en mede dank zij de o.a. zeer goed spelende Lieke Ver- hoeff wisten de dames van Olympia ook deze set naar zich toe te trekken. (15-10). Het hoog geklasseerd staande tweede damesteam van Olympia speelde te gen Spokers 2 en verloor met 0-3 (13- 15,14-16,13-15). Deze setstanden zeggen al veel over deze wedstrijd. Een erg spannende strijd waarbij Olympia steeds niet het beslissende punt wist te maken. Toch wist Olympia vaak ver voor te komen. Ook dames 3 ging ten onder en wel tegen Servio 1. Hoewel Olympia in de eerste set al snel met 0-5 voorkwam, ging deze set, mede dankzij een aan tal misverstanden en slordigheden, toch naar Servio met 15-10. Servio ging door deze winst beter spelen en Olym pia moest hierop het antwoord schul dig blijven. Toch kwamen de dames nog met 13-14 voor. Het was Servio uiteindelijk dat de set nog wist binnen te halen (16-14). Hoewel Olympia in de derde set nog met 1-7 voor wist te komen, was het ook in deze set uit eindelijk Servio dat het meest in huis had: 15-10. Ook Dames 5 verloor van Keizer Ot- to. In een matige wedstrijd werd er verloren met 15-5,15-11 en 15-6. Mede door een slechte stop ging de eerste set in de wedstrijd tussen Da mes 6 en Devu, verdiend naar Devu. (7-15). De tweede set liep duidelijk beter en waren er goede aanvallen aan Olympia-kant. Deze set werd met 15-7 gewonnen. De derde set ging weer naar Devu, hoewel er toch redelijk werd gespeeld door de dames van het zes de: 7-15. Heren Heren 1 heeft opnieuw geen punten we ten te behalen. Supralux/Dos won ver diend van het zwakker spelend Olym pia. De eerste set ging echter gelijk op en Olympia won met 16-14. De pass lag niet al te best In de tweede set waardoor er met 4-15 verloren werd. Dit geldt ook voor de daaropvolgen de set die de heren ook verloren en wel met 6-15. Ook de vierde set werd verloren. Supralux/Dos speelde gewoon beter en won met 7-15. Ook Heren 2 verloor en verspeelde 2 belangrijke punten. Huizen 2 was de tegenstander en won verdiend van een te angstig Olympia. Huizen won de eerste set met 15-10. Ook in de twee de set speelde Olympia te angstig en de routine van Huizen maakte daar graag gebruik van: 15-4. In de derde set kwam Olympia pas beter in het spel en kwam dan ook voor met 2-8. Toch kwam Huizen weer sterk terug en wist ook deze set te winnen en wel met 15-13. Heren 3 speelde een uitgesproken slechte wedstrijd tegen olly B 2. De eerste set werd weliswaar met de spre kende cijfers 15-2 gewonnen, maar dat kwam voornamelijk door de slechte stop van de tegenstander. Ook de tweede set werd nog gewonnen maar opnieuw met matig spel. De derde set ging zelfs met 14-16 verloren. De laats te set was echter weer voor Olympia: 15-10. Heren 4 heeft de laatste plaats verla ten door met 0-3 van GVC 3 te winnen. Met name het achterveld bij Olympia was veel beter dan de afgelopen we ken. Olympia kwam vaak ver voor maar door gebrek aan concentratie kon GVC dan vaak weer goed terug komen. (11-15,13-15,13-15). Heren 5 speelde tegen Almere en ook zij verloren met 0-3. Hoewel Olympia voor iedere punt vocht tegen het hoog geklasseerd staande Almere, lieten de heren van Olympia het vaak op erg belangrijke momenten afweten: 15-10, 15-12 en 15-13. Shot 2 had afgelopen donderdag aan •een gelijkspel tegen het Hilversumse VEV 2 voldoende om zich te handhaven in de eerste klasse. Aanvankelijk lie pen de zaken voorspoedig voor de Shot spelers die met 3-2 en zelfs nog met 4-3 de leiding namen. De volgende twee partijen waren echter voor de Hilversummers die zo met 5-4 voor kwamen. De slotpartij kende een voor Shot dramatisch verloop. Nadat zowel de Shotspeler Bert van Velzen als zijn Hilversumse tegenstander een game hadden gewonnen ging de der de game tot 20-20 gelijk op. Daarna besliste de VEV-speler het duel echter in zijn voordeel en bezegelde daarmee het lot van Shot 2. Bert van Velzen, Nicky Baba en Marcel Vrakking won nen alle drie één partij, terwijl ook het dubbel in winst werd omgezet. Deze drie spelers zullen er in de vol gende competitie alles aan moeten doen om het verloren terrein zo spoe dig mogelijk te heroveren. Shot 3 had in haar laatste wedstrijd weinig moeite met het al gedegra deerde Metac 3. Door drie overwin ningen van Joop Kok en twee zeges van Wilfred Busch en José Daselaar werd een 7-3 eindstand bereikt. Dit team zal in de volgende competitie ongetwijfeld versterkt worden en moet dan in staat geacht worden het kam pioenschap in de derde klasse te be halen. Shot 4 kon zich het degradatiespook niet van het lijf houden. Men was kansloos tegen het reeds kampioen zijnde Metac 1 en verloor met 1-9. Theo Daselaar, Harry Wou ters, Wim van Doorn en Theo Rade maker zullen nu in de vierde klasse moeten proberen zo snel mogelijk weer te promoveren. Het zevende seniorenteam mag terug zien op een zeer succesvolle compe titie. Met grote overmacht werd het kampioenschap in de vijfde klasse be handeld en dit betekent promotie naar de vierde klasse. Dit kampioenschap kreeg definitief gestalte toen men de inhaalwedstrijd tegen concurrent VEV 6 met liefst 8-2 wist te winnen. In haar laatste wedstrijd won dit team met 9-1. 30 december bekerwedstrijden dames: BDC-HVS: 13.00uur. heren: BDC-ESCA: 14.15 uur. Heren BDC - Achilles Afgelopen zondag ontving BDC thuis in een afgeladen sporthal het uit Utrecht afkomstige Achilles. Zij voch ten voor hun laatste kans om aanslui ting te krijgen met de koplopers BDC - Aalsmeer - UD. Vanaf het fluitsignaal werd er gelijk voor elke vierkante meter gevochten. De score werd geopend door de Utrech tenaren met een break in de 5e mi nuut die snel werd opgevolgd door 0-2. Als eerste schoot Frank Verweyen langs de keeper en zorgde Ries Smee- ing voor sensatie, 3 doelpunten achter elkaar. Ineens zag het er veel rooskleuri ger uit voor BDC met een voorsprong van 4-3 in de 10 minuut. Toch mocht het niet meer lukken voor de thuis club tot de rust. De schade bleef ech ter beperkt tot een achterstand van 2 doelpunten (6-8). Voor de laatste 30 minuten werd een geheel ander handbal op de vloer ge legd door BDC als in de eerste helft. De thuisclub zag in dat zonder vecht lust 2 punten achterbleven in Beuken dal. In de 8e minuut kwam BDC dan ook langszij bij een stand van 9-9. De beide ploegen bleven, gelijk opge ven tot de 15e minuut (10-10) daarna gooide BDC er nog een schepje boven op. Achilles kon het tempo niet meer bij houden, zodat de stad opliep tot een voorsprong van 3 punten. Het scorebord bleef staan na een strijd van 60 minuten op de stand van 15-12 in het voordeel van BDC. Met nog één wedstrijd voor de boeg tegen A.H.C. 31 te Amsterdam, voordat BDC de rost in gaat, zullen de zeven ho pelijk de Kerst en Nieuwjaar tegemoet gaan met 2 verliespunten. Vorige week verdween weer een ille gale zender uit de lucht. De appara tuur werd in een woning aan de Dr. Rupertlaan inbeslag genomen. De 14-jarige amateur-zender was vrij aktief gezien de vele klachten die over storing binnenkwamen bij de politie. VERBOUWEN...? 02155-10652 SOEST VOETBAL WZ 14.30 uur Altius - WZ 12.00 uur Zuidvogels 3 - VVZ 3 12.00 uur Huizen 4 - WZ 4 12.00 uur VVZ 5 - Huizen 7 12.00 uur SDC 6 - VVZ 6 10.00 uur VVZ 7 - WOG 7 12.00 uur VVZ 8 - Sparta 7 HEES 14.30 uur 12.00 uur 12.00 uur 14.30 uur 12.00 uur SEC 14.30 uur 12.00 uur 12.30 uur Hees - Cobu Boys Hees 2 - Altius 3 Hees 3 - Hoogerheide 5 Hees 4 - Sperwer 4 Lelystad 6 - Hees 5 FC Horst - SEC SEC 3 - Hoevelaken 4 NSC4 - SEC 4 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - DVSU 12.00 uur Unicum 3 - S'berg 2 12.00 uur S'berg 4 - De Glind 2 VOETBAL S.O.SOEST 14.30 uur Soest - LVV 11.30 uur Soest 2 - LVV 2 11.30 uur Soest 3 - Quick 4 11.30 uur Soest 4 - Hoogland 4 11.00 uur Quick 7 - Soest 5 11.30 uur FAK 4 - Soest 6 11.30 uur Olympia 4 - Soest 7 14.30 uur Soest 8 - Argon 5 14.30 uur Soest 10 - Hoogland 7 11.30 uur S'berg 7 - Soest 11 SEC 14.30 uur De Vesting - SEC 11.30 uur SEC 2 - WIJ 2 Ll.30 uur SEC 3 - 's Gravenland 3 11.30 uur SEC 4 - Amsvorde 3 11.30 uur SEC 5 - KVVA 5 11.30 uur DEV 5 - SEC 6 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - Zeist 11.00 uur KVVA 2 - S'berg 2 11.30 uur S'berg 3 - APWC 3 11.30 uur VVZA 4 - S'berg 4 14.30 uur S'berg 6 - Sparta 6 11.30 uur S'berg 7 - Soest 11

Soester Courant | 1979 | | pagina 31