het grote verschil encyclo pedieën. Gelukkige prijswinnaars in winkeliers-aktie Uw kleurenfoto's nu véél groter, niks duurder. 4 Ruilbeurzen tot besluit van aktie „Kopen in Soest is troef" Volkskerstzangdienst de gemeente soest vraagt uw aandacht voor: butzelaar eSoestef Duinen WONING? Zaterdag a.s.: Restaurant van den Brink Het BROOD van de welbekende BAKKER KUIPER uit BAARN .is dagelijks vers verkrijgbaar bij makelaardij Waarom alleen voor woningen Ossendamweg en Vondellaan vergoeding geluidswerende maatregelen? Ks? ^Veve^-mimg Aiï1oValiï;g\.bii- Boutique des Fleurs HULSCHER Inhaalwedstrijd Soest-de Vesting Laat uw dieren heelhuids door de jaarwisseling komen!!! zoek uw woning zelf uit! boekhandel Mistletoe Snelheidscontrole Zoekt U een Frans Kingma in de raad Reserveer tijdig* [RESTAUHANT| es ter Courant van woensdag 19 december 1979 l^\U jg Delicatessen JUH. IVIb I O Wijnkoperij VAN WEEDESTRAAT 90 TELEFOON 02155-12404 (behalve 's maandags) (rtïddfilwijkstrsst 54 telefoon 02155-13539 Ontdek tussen de Larousse, Oosthoek, Spectrum, Summa en Winkler Prins Alleen voor de woningen aan de Ossendamweg en Vondellaan zal van gemeentewege een vergoeding voor geluidswerende maatregelen worden gegeven. Reeds jarenlang hebben de bewoners van deze straten akties ondernomen tegen het doorgaande verkeer in deze straten. Bij de behandeling van het Bestemmingsplan Soest-Zuid heeft de gemeenteraad uitdrukkelijk bepaald dat beide straten aangemerkt zouden worden als woonstraten. Zowel Gedeputeerde Staten als de Kroon hebben in beroep bepaald dat bezwaren tegen de doorgaande verbinding ongegrond zijn omdat het verkeer door beide straten tijdelijk zou zijn. Nu andere verkeersoplossingen zoals bijvoorbeeld een Centrumweg niet doorgaan is de uitdrukkelijk uitgesproken belofte niet nagekomen. Op grond hiervan heeft de raad uitsluitend voor deze beide genoemde we gen een krediet beschikbaar gesteld vrw- geluidswerende maatregelen. Foto Herman van Dam In de kersttijd, waarin het vervaardigen van bloemwerk, meer in 't bij zonder de zgn. „kerststukjes", naast de vakbandel, ook een algemeen verbreide particuliere bezigheid is, Is het goed weer eens te wijzen op de jaarlijkse „uitschieter" van de vakmensen van Boutique des Fleurs. Als we zeggen dat het pronkstuk in de etalage geen wit, geen rood en geen groen bevat, dan lijkt dat voor een kerst-uitbeelding onmogelijk. Toch heeft de heer De Groot met zijn medewerkers uitdrukkelijk voor deze be perking gekozen. Werkelijk uniek zijn de twee monniken, die, gehuld in grijze pijen, in het touw hangen, waarmee zij de bruine Kerstklokken luiden. Wat deze firma verder brengt aan uiterst exclusief kerstwerk, daarvan getuigt de rest van de etalage. Ook hier een duidelijke afwijking van het traditionele. Niet zo verwonderlijk als men weet, dat bloemist De Groot één van de 50 Gooise bloemisten is die verantwoordelijk zijn voor de exclusieve kerstsfeer die er heerst tijdens de zgn. „Kerst-in" in het Singer museum te Laren waar de entou rage van de expositie geheel in zilvergrijs is gehouden. Boutique des fleurs oogst daar met zijn drie Soester kerststukken veel succes. In februari van dit jaar nam fractie-voorzitterschap over v vtv"w A. van Gelder-P v" smiwiiMt immviMtit ONDERWIJSINSTITUUT MOLENSTRAAT 11 - SOEST In januari starten wij weer nieuwe kursussen in TYPEN STENOGRAFIE BOEKHOUDEN P.D. Voor inlichtingen tel. 12900 Zondag a.s. 23 december aanvang 14.30 uur, wordt „aan de Bosstraat" de wedstrijd Soest-de Vesting gespeeld. Deze wedstrijd werd zondag 2 decem ber, in verband met de terreingesteld heid, afgelast. Winst kan Soest op gelijke hoogte met De Vesting bren gen. Laat uw hond nooit maar zeker niet tijdens de „knaldagen" - alléén een straatje omgaan. Laat uw hond niet zomaar op straat loslopen, maar doe hem/haar aan de lijn. Wanneer u met uw hond wandelt en jongelui rotjes ziet of hoort afste ken, kies dan een omweg. U voorkomt op deze wijze, dat uw hond zich los rukt en er in paniek vandoor gaat, met alle nare gevolgen van dien. Schrijf of brand uw adres en tele foonnummer in de halsband. Houd uw kat tijdens de Jaarwisse ling in ieder geval binnen - of beter nog - houd ze de laatste twee weken van december binnen. Het aantal ver miste katten is rond de Jaarwisseling altijd schrikbarend hoog! Op zondag: 23 december zal In c|e Julianakerk aan de Julianalaan te Soest de volkskerstzangdienst worden gehouden. Aanvang: 19.30 uur. Medewerking verlenen Mevrouw Mr. JM. Corver-van Haaften, burgemeester van Soest, Ds Jac. Smit, hervormd predikant te Soest, Pastoor F. Goddijn te Soest, De gospelgroep „The Messengers" o.l.v. de heer P. J. Houtzagers. het kinderkoor van de parochie Petrus en Paulus o.l.v. de heer G. van de Schepop. Het harmonieorkest (kleine bezetting) P.V.O. o.l.v. de heerK. Jaarsveld. Jan Jansen, organist van de Oude Kerk te Soest. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. In onze FOTOKAMER staat uw stoel gereed en U zoekt UW EIGEN WONING UIT in onze overzichtelijke systeem- tafel, in uw eigen tempo, rus tig op uw gemak, met een kopje koffie en... met onze assistentie. Grote keuze in SOEST-BAARN en wijde omgeving. Foto Herman van Dam In Restaurant Darthuizen werden vorige week de prijzen uitgereikt van het Sinterklaas-gedeelte van de suksesvolle kaar- ten-aktie van de gezamenlijke Soester winkeliers. Met deze prettige taak werden belast v.l.n.r. de penningmeester van de Soester Ondernemer, de heer P. van Buuren, vice-voorzitter J. S. Nota en de public-relation man J. Heerkens. Objectieve informatie en levering van alle merken bij Soesterbergsestraat 53 Soest Telefoon 12419 In de woning van de familie Tolboom aan de Schoutenkampweg raakte de mistletoe in brand. Men slaagde er zelf in de vlammen te doven. Verloren gingen gordijnen en vloertoe- dekking. De brandweer kwam wel met twee wagens ter plaatse, maar hoefde niet meer op te treden. Gedurende ruim één uur, van 's mor gens half acht tot kwart voor negen, werd op de Kampweg te Soesterberg het verkeer op snelheid gecontroleerd. Van de 75 passerende voertuigen, re den zeven bestuurders te hard. De hoogst gemeten snelheid was 75 km. Couvertprijs 97.50 .SOESTERBERGSESTRAAT 1M.SOESTDUINEN.021SS- 12T3B Kolibri Plus-Prinl REKLAME FOTOGRAFIE/TECHNISCHE FOTOGRAFIE/REPORTAGES'LUCHTFOTOGRAFIE Soesterbergsestraat 57 - (t.o. Busstation) Soest - Tel. 02155 -13109 Zeer geachte Gast, Onze keukenprinses, Mevrouw Ott-Van den Brink, is de eer te beurt gevallen om samen met een aantal andere vrouwe lijke keukenmeesters uit Nederland en België, enige van haar culinaire geheimen aan het papier toe te vertrouwen. Dit boek zal in de loop van het volgend jaar verschijnen. U hoeft echter niet zo lang te wachten, want naast ons nieuwe menu van de maand, is onze spijskaart weer aan de tijd van het jaar aangepast. Tot besluit wensen wij U bijzonder prettige feestdagen en een van harte gemeend, voorspoedig Nieuwjaar. Tot ziens in Restaurant van den Brink Fam. Ott-Van den Brink. Een Kijkje ln onze nieuwe spijskaart Le filet de Turbot la Nage Gepocheerde tarbotfilet met druiven. Geserveerd in een Hollandaisesaus. Les Noisettes de veau Chenonceaux Kalfsbiefstukjes in Madeirasaus met een garnituur van ossetong en amandelschaafsel. U kunt zelf een keuze maken uit bijpassende garnituren, welke uitsluitend op Uw bestelling vers worden bereid. kom naar Soesterbergsestraat 122 Soest Telefoon 02155 12706. De laatste loodjes voor de Kerst-aktie „Kopen ln Soest is troef* zijn in aantocht. Zoals u weet, sluit de inzendtermijn a.s. maandag 24 december, om 5 uur 's middags. Om iedereen een gelijke kans te geven het spel kompleet te krij gen zijn er wederom 4 ruilbeurzen georganiseerd. Misschien ten overvloede voor degenen die de vorige ruilbeurs bezochten, vermelden voor de genen die de vorige ruilbeurs bezochten, vermelden wij hier bij dat u niet alléén met elkaar behoeft te ruilen. Er zijn op elke ruilbeurs een of twee men sen van de „Soester Onderne mer" aanwezig en zij hebben bij zich van elke kaart uit 't spel plm. 100 stuks. Dus ongeacht of u harten acht of klaver Kerstman mist, hij is op de ruilbeurs aanwezig. Openingstijden: Door de week vanaf 11.30 uur. Voor Uw meetings en vergaderingen kunt U ook vroeger reser veren. Zaterdag en zondag zijn we vanaf 17.00 uur geopend. Voor Uw party maken we echter graag een uitzondering. Op Nieuwjaarsdag zijn we vanaf 17.00 uur geopend. De huidige voorzitter van de afdeling Soest/Soesterberg van de PvdA, de heer Frans Kingma, gaat het bestuur binnenkort verlaten om zich beter te kunnen voorbereiden op het raadslid maatschap. Hij gaat de in de nabije toekomst vrijkomende plaats in de raadsfractie bezetten. Hij wordt ver moedelijk de opvolger van fractie voorzitter Goote, van wie al langer de geruchten de ronde doen dat hij het raadslidmaatschap eraan geven moet. Deze ruilbeurzen worden gehouden op zaterdag 22 december a.s., 's middags van 2 tot 4 uur, en wel op de volgen de plaatsen: Kantoor Eltheto, Drift- je (nabij busstation Soest- Zuid) - Kantoor drukkerij Smit, Van Weedestraat 29 - Frank doe-het-zelf, Ko- ninginnelaan en voor - De Smitshof in of bij het Medisch Centrum. Om te zorgen dat er bij de ruilbeurs geen file ontstaat, volgen hier een paar tips. Schrijft u de ontbrekende kaarten op een lijstje, liefst op volg orde kleur bij kleur, dat werkt het makkelijkst. Houdt daarbij de dubbele kaarten bij de hand, dan kunt u „ge lijk oversteken' Gezien de enthousiaste re akties na de vorige ruilbeurs zit het er ook deze keer dik in dat het een gezellige hap pening zal gaan worden. Heeft u uw goede daad voor Kerst mis al gedaan? Nog niet? Vraag dan even aan iemand die slecht ter been of ziek is, welke kaart(en) men nog mist, dan kunt u ook deze kaarten meenemen. Alle deelnemers aan deze aktie wen sen u veel sukses toe en van harte heel fijne Kerstdagen.

Soester Courant | 1979 | | pagina 39