Soest - een mini-overdekte rijker artihome Jeugd „bezette" Buitersportcentrum ELDORADO Uitslag tweede trekking Winkeliers-aktie BUITEN iratis R-estoRint ssrgrsiing boekhandel QDeSoestef duinen Zaterdag weer wilgen knotten Het BROOD van de welbekende BAKKER KUIPER uit BAARN .is dagelijks vers verkrijgbaar bij grandioze boeken voordeel verkoop BOEKEN- Directeur dorpshuis „De Borg" weg VOORDEELKRANT GEZELLIG DE STAD ETEN? HULSCHER INSCHRIJVING Commissie vergadering vervalt Afscheiding speelveld IJs en weder dienende worden a.s. zaterdag 12 januari weer wilgen ge schoren op het terrein Birkstraat 125. Daadwerkelijke natuurliefhebbers, die van wanten weten en willen aanpak ken, kunnen vanaf 9.00 uur (tot 13.00 uur) terecht. Materiaal in de vorm van zagen en bijlen is voldoende aanwezig en gedurende de werkzaamheden is iedereen verzekerd. nn ■■"vot Delicatessen JOH. [VIb I O Wijnkoperij VAN WEEDESTRAAT 90 - TELEFOON 02155-12404 (behalve 's maandags) Zo'n slordige tien jaar geleden zijn ze samen begonnen. Bar stensvol idealen, en met één doel voor ogen: het samen te gaan maken. Zij zijn Stans en Marijke Littooij, met een be scheiden juweliersbedrijf be gonnen aan de Koninginnelaan. Hij getalenteerd met een groot vakmanschap, zij een vriende lijke - attente verkoopster met oog, oor en„ begrip voor ie dereen. Het ging ze niet slecht die twee. Na drie jaar Ko ninginnelaan knapten ze er let terlijk en figuurlijk uit. Aanleiding om op zoek te gaan naar een ruimer pand en dit na veel wikken en wegen te vinden in de Van Weedestraat. Colitico was en is nog steeds de naam. Met stuntjes rond uit verkopen, vakmanschap en een voortreffelijke service ves tigde het tweetal de aandacht op zich. Zodanig zelfs dat na slechts twee jaar Van Weede straat serieuze plannen wer den gemaakt voor een verbou wing. ratuur zoals we die nergens nog hebben aangetroffen, kof fie na afloop (inbegrepen in de vijf gulden-prijs) en een heer lijk stuk privacy. Dagelijks ge- oepnd tijdens de winkeluren van 9.00 tot 18.00 uur. Telefoon 18449. Soest zou Soest niet zijn wanneer er rond dit particulier initiatief geen Indianenverha len de ronde hadden gedaan. Het familiebad is reeds ver oordeeld tot een illegale sex- club. Je moet er, met of zon der vrouw en kinderen zijn geweest, om dit soort geruch ten naar fabeltjesland te ver wijzen. Fysiotherapeuten heb ben reeds meer dan 100 pa tiënten naar Stans en Marijke verwezen. In het heerlijke heil zame water vinden zij ontspan ning en wellicht een stuk gene zing. Afgaande op de uren die nog voor „badgasten" beschik baar zijn dreigt een wachtlijst. Wat dat betreft wordt u wel gewaarschuwd door JAN LEIJENDEKKER. Soesterbergsestraat 53 Foto: Goos van der Wilt Jergebouwde g r met leistenen vloer, bergkast. 3 slaapkamers alsmede n 2e toilet, hal en een grote gang naar de tuin. met diepe tuin, grote uis met veel sfee&nog verbouwing waarbij de i aan eigentijds camer met open haard, ne beglazing, moderne jimte, toilet en entree, arloop en een berg- berging en grote tuin. waar ieder lid van het nt. Vader zit met zijn Moeder heeft de n dochter zijn in een ikamer met open jpen keuken, toilet, lers, doucheruimte en 14e slaapkamer en ieuwbouwwoning inke tuin. >n huis met veel ruimte deze woning absoluut ar van 35 m* met .ast. Open moderne kenblok, hal en toilet, ers, overloop en >i!et. aing met grote zolder- I gestoffeerd MET VIJF STALLEN, vergelijking. Kijkt u ap, de omgevende amen. aer, balken plafond, auken, smeedijzeren 5 garageboxen zijn is an plezierige bijzaak, srs met mogelijkheid amer, bijkeuken, niet laat beschrijven, in. En niets is een- llen. irage en c.v.-gas. met open haard, e aangrenzende open aapkamers, toilet. imer op de begane jeschikt voor een e of permanente tel woonhuis dat in een uitstekende indergebouwde wilde" tuin, die in uw trekken laat auken, toilet en berg- Tiers, badkamer met iefst 10 meter diep tlei doeleinden net een afwisselende en eersteklas conditie sele beglazing) en ard ook c.v.-gas). en gemoedelijk, apen haard, moderne iruimte, toilet en hal. '.-gas en dubbele lan heerlijk ruime iet alleen 45 m* opp '.rekkelijke an hal. s, badkamer, s trap naar 1 bergkamer. 147/033-30488 >155-16251 2/03404-51365 Soester Courant van woensdag 9 januari 1980 Deze week in uw brievenbus onze Een verbouwing die na tien jaar hard werken ook wat pri vacy moest opleveren voor het gezin. Grootste wens van twee zwemliefhebberseen eigen overdekt zwembad waarin ze met de kinderen na de drukke winkeluren zouden kunnen re laxen, De verbouwing werd een feit, het overdekte zwembad kwam er eveneens. Buurman Cornelisse, provinciaal spe cialist in alles wat met zwem baden te maken heeft, nam de Littooy's mee naar een show in München, met als re sultaat dat Soest, en vooral Co- litico's buren, gedurende ge ruime tijd een uit zijn krachten gegroeid kuipbad boven de tuin van de Littooy's zagen zweven. Het privé-zwembad daalde na verloop van tijd toch naar beneden. Een wens was in vervulling gegaan. De directeur van het dorpshuis „de Borg", de heer E. Maathuis, gaat per 1 februari a.s. weg. Het oude bestuur heeft het eenjarig contract, dat met hem was afgesloteh, niet willen ver lengen. Het nieuwe bestuur heeft dit besluit overgenomen. Volgens de huidige voorzitter, de heer R. van Gelder, is de heer E. Maathuis er niet geheel in geslaagd zijn veelzij dige taak in het dorpshuis tot volle tevredenheid van het bestuur te ver richten. Dat was de reden van het besluit het eenjarig contract niet om te zetten in een vaste benoeming. Het interieur van het overdekte bad Foto: Goos van der Wilt met alle informatie over Met de komst van het familie bad was nog niet aan alle ver langens voldaan. Tussen mei en december '79 werd er nog het één en ander verbouwd en gespijkerd, totdat tenslotte het meest ideale huiszwembad met douche - onderwater mas sage en kleedruimte was ge construeerd. Mensen kunnen en mogen in hun enthousiasme fouten ma ken. Dat deden Stans en Ma rijke. Al spoedig werd duidelijk dat hun privé-zwembad in fi nancieel opzicht het water tot de lippen bracht. Aanleiding om op zoek te gaan naar be sparende exploitatiemogelijk heden. Ze hebben ze samen ge vonden. Vanaf 1 januari j.1. kan iedere Soester een duik ne men in het heerlijk verwarm de privé-bad van Stans en Ma rijke Littooij. Wij hebben het dezer dagen gedaan, en wij blijven het voorlopig doen. De (h)uur-prijs per persoon be draagt vijf gulden per uur. Niet gering, maar daar staat dan wel iets tegenover. Vooraf een douche die op alle tempe raturen kan worden afgesteld, een zwembad met een tempe- Jeugdige pony-rijders in de manege El Dorado Een ogenblik leek het er j.1. vrijdag op, dat de jeugd in grote getale het ruiter- sportcentrum „Eldorado" aan de Bosstraat had bezet. Bij nadere informatie bleek, dat er dressuurwedstrijden voor de jeugd op de pony's waren georganiseerd. Het betrof hier de jeugd tot de leeftijd van ca. 12 jaar, Omstreeks half elf werd gestart met de categorie N (nieuwelingen). Hiervoor bestond een enorme belangstelling. Zowel in de N- als in de B- (beginnelingen) klasse werden de proeven afgenomen in groepsverband. Dit had het stichtingsbestuur afgekeken van de Nederlandse Ruiter Unie. Deze basis-organisatie heeft met deze methode ruim een jaar ervaring opge daan. Er is gebleken, dat dit niet alleen or ganisatorisch helpt om de ruimtepro blemen op te lossen, doch dat tevens voor de deelnemers de „planken koorts" tot een minimum wordt be perkt, hetgeen weer stemmingverho gend werkte in de eivolle foyer. Het gevolg was, dat er na iedere af gelegde proef een daverend applaus opklonk. De uitslag van de N-proef leverde het volgende resultaat op 1. Cisca Broeke met 122 punten. 2. Yvonne Speekman met 121 punten. De derde plaats werd ex equo gedeeld door: Leonie Hofkens, Miranda van Asch en Diana Schwaab. Zij behaal den 120 punten. Zesde werd Hellen Swinarski met 119 punten. De zevende plaats met 117 punten werd ex equo gedeeld door: Tjiske Brusse en Chantal van Breu- Kelen. Chantal van Breukelen mocht tevens de prijs in ontvangst nemen van de meest gedurfde proef. De pechprijs in deze klasse ging naar Mar jo Broekhuisen. In de B-proef wist de 11-jarige Fiona van Elk met 122 punten zich als eers te te plaatsen, terwijl Angelique van Essen de tweede plaats met 121 pun ten veroverde. Eva Houtgraaf volgde met 118 punten op de derde plaats. De vierde plaats werd bezet door Yvonne van Lmvop met 117 pnt. Met 112 pnt. was de vijfde plaats voor Mirelle Mur. Zesde werd Tamara Bok met 106 punten. De zevende plaats werd met 104 pnt. ex equo bezet door Christiaan de Ruig en Kees Griffioen. Voor de prijsuitreiking bracht de voor zitter van de stichting dank aan allen, die hun medewerking aan het welsla gen van deze wedstrijden hadden ver leend. Een bijzonder woord van dank richtte hij tot de heer J. Kraaij, die het plot seling ziek geworden jurylid, de heer Danvers, moest vervangen, hetgeen hij op sublieme wijze wist te klaren. De wedstrijdleiding berustte bij de in opleiding zijnde commandante Pien Grosman en ponyleider Fer Leek, die zich beiden goed van hun taak kwe ten. Nadat de heer J. Kraaij als jurylid nog een samenvatting van zijn bevin dingen op deze wedstrijddag, gekop peld aan een aantal rijtechnische tips, had gegeven, werd tot huldiging van de reeds genoemde prijswinnaars overge gaan. Dennis van Wijk, Colenso 133', Jori Schimmel, Birkstraat 110; Kiraen Chotkan, Weegbreestraat 39; Wendy Zomer, Mariastraat 4; C. Schimmel- Verhoef, Birkstraat 110; Ron v. Horns- veld, Gr. van Prinstererstraat 18; C. Nieuwenhuis, Thorbeckestraat 15; K. Labadie, v. Lijdenlaan 17, Soestdui- nen; H. W. Netten de Leve, Kerk- pad ZZ 122; A. v. Hornsveld, Gr. v. Prinstererstraat 18; J. A. C. Hoving, Pijperpad 69; A. Gleis, Smitsweg 48; Mevr. 't Lam-van Dijk, Schaepman- straat 64; Pieter Kuyer, Kerkpad ZZ 17; D. Tuytjens, Ir. Menkolaan 73; J. Eden, Heideweg 38; E. J. M. Jansen-Mi- neur, Pelikaanweg 4; Birgit Kok, Mo lenstraat 4öA. S. Holleman 152; J. Foekens-de Vries, Meidoornweg 34; Bossema, Vosseveldl. 57; de Bree, Schaepmanstraat 62; J. Klomp, Spar renlaan 11; W. v. Daatselaar, Leeu- werikweg 26; H. W. Westeneng, Wiek- sloterweg WZ 31; Hermien Pels-Rij- cken, Valeriaanstraat 114; R. de Bruin, Dorresteinweg 26; Mevr. Hulleman- Vissink, Julianalaan 26; Th. Smink, Cimbaal 13; Th. Lieverse, Koninginne laan 127; M. Hulleman-Vissink, Julia nalaan 26; J. A. v.d. Heuvel, Eigen domweg 65; A. T. Rebel, Varen straat 21; J. van Sonsbeek, Eigendom weg 36; Lonneke Boekweg, Willaert- straat 26; J. Verwey, Molenstraat 83; Mevr. Ronenberg, Veldweg 18, Eem- nes; Mevr. Lögtenstein, Olijkeweg 14; Fam. Manshanden, Claroenstekerpad 17; G. H. Muller, v. Hameistraat 74; S. H. van Beekum, Schaepman straat 33; C. Prinsen, Kapelweg 2, Lage Vuursche; J. v.d. Laar-Ribbe- rink, Korte Brinkweg 32; W. v.d. Hoed, Schaepmanstraat 19; J. van Leuveren, P.C. Hooftlaan 50; G. Walet, v. Meck- lenburglaan 23; W. R. Huiden, Konin ginnelaan 30; G. v. Soeren, Kerkstraat 52; G. Stork, Hildebrandlaan 7; Mevr. de Ruiter, Vondellaan 18; Mevr. Wolf- sen-v.d. Heuvel, Korte Ossendam 45; Mevr. Kaarts, Troelstrastr. 51; Anna Nieuwenhuis, Da 's Jacobstraat 29; Rens Smit, Nassauplantsoen 4; M. den Otter-Slegtenhorst, Pr. Bernhardl. 26; F. H. v.d. Eist, v. Straelenlaan 23; M. W. Husman, Varenstraat 71; J. Huizinga-v.d. Bont, Soesterbergse straat 24; A. G. Versteeg, Zwaluwen- weg 10; B. Jutte jr., Valeriaanstr.22; G. J. Vermeulen, Hellingweg 30; Fam. Vis, Nassaulaan 2; Fam. van Wegen, Birkstraat 18; Fam. Muijsert, Smits- weg 361; P. K. Kuitert, Veenbes straat 100; A. Jonk, v. Lyndenlaan 23, SoestduinenAda de Ruiter, Joh. Post- straat 65; Holleman, Laanstraat 30; Mevr. Verwey-Overvliet, Dalweg 36; M. Smid, Smitsweg 11; C. M. de Bruin, Kastanjelaan 11; L. Beer-van Ding stee, T. Brandsmastraat 26; R. Oost hout, Biltseweg 37; C. Heemskerk, Park Vredehof 5; H. T. Prins, Kerk pad ZZ 43; J. Haanstra, Meidoorn- weg 27; Karin v. Asch, v. Weede straat 66; E. Kamphorst, Korteweg 15; Annelies van Lennep, v. Lennep- laan 76; G. Hilhorst, Braamweg 80; Arno de Jonge, Colenso 71; J. Com de Cerff, Ossendamweg 21; S. de Vries, Ereprijsstraat 201; G. W. Egbers, Eri- caweg 10; N. A. de Bruin, v. Lennep- laan 12; W. G. Asperslag-v. Kwawe- gen, Rembrandtlaan 23; Bossema, Vosseveldlaan 57Fam. Hoogendoom, P.C. Hooftlaan 14; Petra Westbroek, Kerkpad NZ 69; M. Raem-de Roos, v. Goyeniaan 21; D. Alexander, Colen so 59; M. Hagoert, Weegbreestraat 87; H. J. van Riet, Schaepmanstraat 76; Mevr. v. Campen, Nieuweweg 38; M. Koning-van Galen, Weegbreestraat 183; L. J. Nieuwdorp, Haverweerd 2; W. Bizot, Laanstraat 3762 KB Soest; Mevr. Nupoort, Smitsweg 429; S. J. Verhooy, Beetzlaan 24; J. Douma, Bo- nifaciusstraat 7; A. Venema, Thor beckestraat 6; A. Bos, Duinweg 24; Linda v.d. Valk, Beatrixlaan 5; H. Duyst, Willaertstraat 37; Ronald Har- kema, Bilderdijklaan 29; J. K. E. Keetjes, Beetzlaan 8; F. Schardijn, Koninginnelaan 24; H. J. v. Riet, Schaepmanstraat 76; Mevr. Houtveen, Plasweg 35; Fam. Nipshagen, Weeg breestraat 40; Th. Berendsen, v.d. Vel- deplantsoen 7; J. Liischen-Peters, Bakkersweg 2; J. en Tr. Hilhorst, v. Lenneplaan 65; W. E. Huisma, Vale riaanstraat 43; H. Bolhuis, Bartolotti- laan 7; Van der Meer, Duinweg 16; C. v.d. Engel-Bode, Dorresteinweg 2; Marco Scholten, Beetzlaan 89; Simone van Kooy, Soesterbergsestraat 2; V.d. Brink, Molenstraat 129; Marijke On- wezen, Dalweg 143; Paul Hilhorst, St. Theresiastraat 6; Fam. Postma, Bos straat 64; S. Brouwer, Soesterbergse straat 9a; B. Meyer, Julianalaan 49; O. v.d. Bor, Schoutenkampweg 86; J. de Lange, Middelwijkstraat 5; I. Grift-Stam, Kerkpad NZ 4; D. Blanke- stijn, Pelikaanweg 1; Franciska Hil horst, Beukenlaan 50; M. C. G. Hil horst, Birkstraat 121M. Laseur, Dal weg 87; A. L. Büggemann, Beatrix laan 43; T. W. de Bes, Lange Brinkweg 28b; J. A. Bucker-v. Woemel, Colenso 61; Ing. W. Artz, v. Beuningenlaan 14; Dita Valkenet, Eikenlaan 18; A. Hop, Pr. Hendriklaan 66; Mevr. G. Verkerk, Koninginnelaan 94b; A. Boeklagen, Korte Hartweg 7; Annemarie Steen, Margrietlaan 21; Sillevig Smitt, Gen tiaanlaan 9; J. P. de Vries, Joh. Post- straat 290; Mej. M. Smeeing, F. C. Kuyperstraat 16; Mevr. Bosboom, W. Beckmanstraat 515; G. J. Lamboo, Schoutenkampweg 19; H. Oosterbeek, Kerkstraat 52; L. v.d. Hoed, Nachte- gaalweg 2; K. J. Kaldeweg, Kolonie- weg 2D; Fam. Vogel, Buntweg 18; D. J. Sijmons, Colenso 174; Janke Wassenaar, Nieuweweg 51; G. A. J. Maris, Soesterbergsestraat 74a; P. Sis- tilha, Haverweerd 65; W. P. A. Tol boom, Nieuwstraat 15a; P. Eurelings, Watersnip 1, Eemnes; J. B. J. Kage- naar, Talmalaan 10; Fam Ruigrok, de Genestetlaan 3bRita Brekelmans, Veenbesstraat 756; A. en B. de Jong, Birkstraat 86; Fam. Holscher, Talma laan 17; Mevr. Andriesse, Prunuslaan 20; C. Wantenaar-Verhoef, Birk straat 125; H. R. de Bruin, Ferd. Huycklaan 9; H. Zwart, Insp. Schreu- derlaan 74; M. A. T. Brouwer, Kas tanjelaan 53; E. W. Heideman, De Ge nestetlaan 3a; G. v. Geytenbeek, Beetz laan 119; M. W. Bleeksma-Gravema- ker, Bonifaciusstraat la; A. Brandes- Bakker, Plasweg 21; Els Maassen. Va renstraat 74; Christel v.d. Meyde, Va leriaanstraat 59; J. v.d. Heuvel, Klaar- waterweg 30; L. J. v.d. Putten-Huur- deman, Leeuwerikweg 30; Cobie Strumpel, G.v.d. Veenstraat 7; B. van Beveren, Nieuwstraat 35; G. J. B. van den Broek, Middelwijkstraat 33; A. Bouwhuizen, Pr. Bemhardlaan 16; T. de Zoete, Korte Hartweg 18; Mevr. Meijer, Valeriaanstraat 60; Mirjam v. Dijk, Soesterbergsestraat 19; J. J. Broekhuijzen, v.d. Weijdenstraat 14; W. Epskamp, Varenstraat 216; M. Roor- da-Kamerman, Rubenslaan 124; J. Berghegen, Nieuweweg 34a; P. A. Ne genman, W. Beckmanstraat 72; Julie Menne, v. Lenneplaan 70; D. v.d. Pol, Hartmanlaan 5; A. Haringsma, Nas sauplantsoen 23; Mevr. B. J. R. Rep- ko, Christinalaan 37; W. J. Labordus, Prunuslaan 15; Fam. Hoogervorst, Speenkruidstraat 5; R. Stam, Veenbes straat 676H. de Ruygt, Den Blieklaan 23; A. Maris, Rembrandtlaan 5; de Koster, Wilhelminalaan 19a; Fam. Wijnhond, Eikenhorstweg 2; Mevr. M. A. Kroon, Colenso 135; Th. van Limburg Brouwer, Waldeck Pyrmont- laan24. Dat kan. In Soest. In ons intieme Specialiteiten-Restaurant. Voor de afwisseling die het leven aangenaam maakt. Dat kan niet missen' ^■9 RESTAURANT BHBH «SOESTERBERGSESTRAAT ONDERWIJSINSTITUUT MOLENSTRAAT 11 - SOEST TELEFOON 02155-12900 KURSUS Boekhouden P.D. Stenografie Ned. Typen Engels Cambridge Start: januari 1980 De januari-vergadering van de com missie Maatschappelijke Dienstverle ning en Volksgezondheid is komen te vervallen. Het speelveld in Overhees zal langs de noodweg binnenkort een hekwerk krij gen. Op die manier ontstaat een duide lijke afscheiding. Thans komt het ge regeld voor dat kinderen in het vuur van het spel zo de noodweg oplopen. béter wonen Birkstraat 2, Soest, tel. 12874 Hieronder volgt de uitslag van de tweede trekking in de Sinterklaas- en Kerstaktie van de vereniging „De Soester Ondernemer". De hoofdprijzen werden gewonnen door: W. v.d. Hoed, Schaepmanstraat 19; H. A. Frankena, Laanstraat 5; Angelique Stam, Oranjelaan 25; Me vrouw C. van Gasteren, Heideweg 36; M. K. Wassenaar, Valeriaanstraat 121 G. G. Hilhorst, Hartweg 36; fam. Keijzer, Bonifaciusstraat 16; Renè Hil horst, Nieuwstraat 15; Nering Bögel, Beatrixlaan 31; Birgit van Schalk, Vosseveldlaan 31; familie Schaefer, Hobbemalaan 2; C. Meeder, Bilder dijklaan 23; J. Siksma, Buntweg 3; Mevrouw A. Vriens, Heideweg 70; Mevrouw v.d. Brink, Weegbreestraat 44; D. Oostelaar, Meidoornweg 14; G. Prinsenberg, Minstreelpad 73; J. M. Farber, van Hamelstraat 37; Ir. P. van Woerden, Stadhouderslaan 34; J. G. Bodewes, v. Mecklenburglaan 33; Busch, Nieuweweg 25 b; Mevrouw L. van Munster-Tiggeloover, Minstreel- pad 46; P. de Groot, Beukenlaan 82 a; Mevrouw Van Leek, Nachtegaalweg 24; Bert Hilhorst, Hartweg 16; Inge Neumann, Kamperfoeliestraat 26; R. Vrakking, Smitsweg 367; A. W. van Lögtenstein, Pelikaanweg 6; Richard Buss jr., Soesterbergsestraat 168; B. Lenarduzzi, Oude Utrechtseweg 20; Mevrouw C. Valk-Schilperoort, Vin- kenweg 39; fam. Valk, Colenso 121; Ingrid van Loon, Dr. Rupertlaan 51; Th. A. Lengers, Kastanjelaan 29; Me vrouw Lagemaat, Braamweg 95; Me vrouw Baars, Biltseweg 49; Ans van Gelder, Weegbreestraat 22; J. J. R. Bosboom, Paulus Potterlaan 8; Marjo Coene-kamphorst, Aagje Dekenlaan 26; B. v.d. Dijssel, Van Lenneplaan 53 en P. Huijser, Hartmanlaan 11. Deze prijswinnaar worden morgen avond, donderdag 10 januari in restau rant Darthuizen verwacht. De kadobonnen werden inmiddels toe gezonden aan: Fam. v. Schalkwijk, Vinkenweg 24; O. Nieberg-van Dam, Lange Brinkweg 18; J. v.d. Kemp-Boer, Colenso 56; J. F. van Vliet, Sparren laan 16; Erna Scholten, Beetzlaan 89; Fam. Kuyer, Wieksloterweg OZ 23; E. Bloemerts, Ossendamweg 28; B. en R. Honnef, Gemshoorn 2; G. S. Staal, Beukenlaan 44; Mevr. v.d. Kamp, Duinweg 6; C. Douma, Soesterbergse straat 120a; R. v. Steen-Hilhorst, Hartweg 36a; M. Hartman, Klaarwa- terweg 85; Marjon Smit, Stadhouders laan 2; W. Pothoven, Olijkeweg 23; A. Dijkstra, Oranjelaan 42; W. P. Dijk man, Rubenslaan 6; W. Grift, Peli kaanweg 29; J. Veldhuizen, Koningin nelaan 112; H. Zwart, Insp. Schreu- derlaan 74; Jan Paul de Vries, Joh. Poststraat 290; A. v.d. Kooi, Colenso 113; H. Gruyters, Colenso 90; W. van den Hoed, Schaepmanstraat 19; A. M. P. van Riet, Betje Wolfflaan 49; Roest, Smitsweg 457; A. Vogel-Marks, Pr. Hendriklaan 19; A. J. K. Beersen, Burg Grothestraat 17; B. J. van der Neut-van Bloemendaal, Thorbecke straat 25; H. A. Frankema, Laan straat 5; J. Schlebaum, Julianal. 22; Mevr. Hagelen, Schaepmanstraat 48; H. W. Westeneng, Wieksloterweg WZ 31; D. Prinsen, Olijkeweg 36; M. Bos man-Steen, Koninginnelaan 60; R. de Groot, Kerkpad Z.Z. 2; H. M. Bakker, Korte Hartweg 11; H. E. van 't Veer, Cimbaal 28; J. B. M, Eggink, Larix- laanl8; MevT. v.d. Breemer-v.d. Veen, Ferd. Huycklaan 26; K. A. Laar, Joh. Poststraat 47; J. Zwartjes, Duinweg 25; Westerveld, Pijperpad 25; J. van den Berg, Braamweg 5; Mevr. Le- besque, Bilderdijklaan 30; C. v.d. Vel den Erdbrink, De Genestetlaan 10; Fam. Huisman, Burg. Grothestr. 41; Mevr. v. Soest, Schoutenkampweg 29; Smit, Heideweg 58; Fam. Tielemans Oude Utrechtseweg 57; I. van Gulik, De Beaufortlaan 12, Soestduinen; Rita Brekelmans, Veenbesstraat 756; Mevr. Benschop, Korte Hartweg 14; Beter wonen begint bij een goed interieur advies. Bij Artihome helpen binnenhuis-architek- ten u bij uw keuze uit een exclusief assorti ment meubelen, wandsystemen, eethoe- ken, slaapkamers en verlichting. Voor komplete interieur-verzorging: Artihome, Burg. Grothestraat 1a in Soest. Bij ontwikkelen en afdrukken van een volle kleurenfilm krijgt u van ons een waardebon voor een mooie gratis vergro ting kado! Afhankelijk van het negatief in het formaat 13 x 18 of 13 x 13 cm. Twee volle kleurenfilms geven u zelfs recht op een nóg grotere verqrotinq 20 x 28 of 20 x 20 cm (negatief naar keuze) Breng vóór 23 februari uw volle kleurenfilm 4

Soester Courant | 1980 | | pagina 3