:n Bed Stars mist landelijk op veel fronten Programma Boeiend herstel van de Kardinaal Alfrink Mavo Sterke start T.T.V. Overhees Matige competitiestart voor Shot Dames Olympia 2 nu op eerste plaats li Sensatie bij Eemvogels ff "IlI [f l Basketbal: BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM Sporthal Beukendal Sportzaal de Bunt Sportzaal de Borg i' Schaken: Tafeltennis: Schaatsen: Corine v.d. Meyden 15e bij Ned. Kampioenschappen Handbal: BDC op weg naar het kampioenschap Volleybal: Toestemming slipjacht Schaken: Grootmeester bezocht Soest DE VRIES Trainer Hans Ooft verlaat SEC VOOR AL UW SPORTEN Sportprogramma zaterdag 26 jan. Zondag 26 jan. 16 Soester Courant van woensdag 23 januari 1980 17 PRAAMGRACHT 5 SOESTDIJK TEL. 02155-17552 Donderdag 24 januari 1980. 19.00 23.00 uur Kompetitiewedstrijden NeVoBo. Zaterdag 26 januari 1980. 8.45 12.00 uur Sportinstuif. 8.45 10.00 uur voor de leeftijdscategorie 6 t/m .9 jaar. 10.30 -12.00 uur voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 13.00 19.00 uur Korfbalwedstrijden. 19.00 - 23.00 uur Jockeywedstrijden. Zondag 27 januari 1980. 10.00 -19.00 uur Handbalwedstrijden. 19.00- 23.00 uur Basketbalwedstrijden. Zaterdag 26 januari 1980. 9.00 12.00 uur Volleybal. 16.00 - 21.00 uur Volleybal. Zondag 27 januari 1980. 10.00 13.00 uur Basketbal. 14.00 18.00 uur Badminton. Zaterdag 26 januari 1980. 8.00 -10.00 uur Tennis (heer R. Blok) 10.00 -17.00 uur Badminton. Zondag 27 januari 1980. 11.00 -14.00 uur Badminton. Foto: Goos van der Wilt Spelmoment uit de spannende korfbalwedstrijd Eemvogels tegen Reflex Afgelopen zaterdag stond Beukendal bol van spanning tijdens de wedstrijden van Eemvogels één, twee, en drie. In een spannende finale wist Eemvogels 1 een gelijkspel af te dwingen van Reflex. Het tweede team kon pas in de slotfase Meeuwen terugwijzen en het derde Eemvogelteam wist KVO na een grote achterstand op een puntendeling te brengen. Ook de jeugdploegen behaalden leuke successen. De beide pupillenploegen speelden gelijk en aspiranten B wist met 6-0 te winnen van Altius. Eemvogels 1 speelde beslist een aan trekkelijke partij korfbal, rijkelijk voorzien van spanning. Het was pure propaganda voor de korfbalsport in Soest. De beginfase liet een sterk aanvallende Eemvogels zien waarte gen het in Woerden spelende Reflex niets kon uitrichten. Dat het lange tijd bij 1-0 bleef na een fraaie doorloopbal van Corry van Herwaarden in de 2e minuut vond zijn oorzaak in het toe slaan van de pechduivel. Bal op bal raakte de korf, sprong op maar kwam even zo vaak aan de verkeerde kant van de mand naar beneden. Het pleit voor de mentaliteit van de Soesters dat zij door bleven gaan. Na 15 minuten spelen wist een op dat moment pover spelend Reflex verras send op 1-1 te komen door niet attent reageren van de Eemvogelsverdedi- ging. Resoluter ingrijpen had het doel punt kunnen voorkomen. Het Soester aanvalspak dat nu voor de korf kwam vertoonde vrij goed korf- balspel. Doelpunten bleven uit omdat opnieuw pech zijn uitwerking had en omdat Eemvogels te slordig omsprong met twee toegewezen strafworpen. Doelpunten in deze fase van de strijd hadden Reflex definitief kunnen terug wijzen. Wat vaak gebeurt gebeurde ook nu; Reflex doelpuntte wel; 1-2. Opnieuw was het mistasten van de Eemvogel verdediging hier schuld aan. Te enthousiast op de bal afgelopen, tegen stander vrij, en Reflex kon rusten met een voorsprong. Eemvogels kwam mat en ongecon centreerd het veld in na de welverdien de rust. Twee afstandsschoten bete kenden evenzoveel doelpunten voor Reflex. Het enthousiast Eemvogel- publiek zag het somber in. Zo niet het team zélf. Wim van Rheenen had in de 9e minuut zijn antwoord klaar (2-4), doch Reflex kon nog reageren met een doorloopbal (2-5). Toen was het Randolf Wljnmaa- len. die (steeds beter in de kompetitie meedraaiend) van afstand raak schoot (3-5). De Eemvogels gingen door! Een slim me omdraaibal van Wim van Rheenen zorgde voor 4-5 en in de aanval daarop was het Corry van Herwaarden die een kleine kans onder de paal wist te benutten en de stand weer gelijk bracht. Koos Sommer, ongetwijfeld de grootste pechvogel, wist vervolgens van afstand raak te schieten waardoor de Eemvogels met nog 8 minuten te spelen de winst leken te gaan behalen. Opnieuw echter een verdedigingsfout en de goed leidende scheidsrechter legde de bal op de stip. Reflex greep de kans en maakte gelijk. Reflex leek tevreden met het gelijke spel en speelde op balbezit. Eemvogels jaagde op de bal in een laatste poging de volle winst in Soest te houden. Dit maakte echter dat Reflex van afstand een kans kreeg en raak schoot. Vreugde bij Reflex, wanhoop bij de Soester-korf- bal gemeenschap. Nog 1 minuut en Eem vogels speelde alles op alles. Het wilde echter niet, totdat Wim van Rheenen 10 seconden voor tijd een uitspeelbal van Reflex wist te onderscheppen. De Re flexverdediger raakte in paniek en trok aan de noodrem. Het publiek leek waanzinnig van spanning toen Wim van Rheenen in de laatste seconden zich op twee meter vijftig van de korf opstelde. Routine gaf in dit spannende ogenblik echter de doorslag en Wim faalde niet. Dit gelijkspel betekende dat de opgaande lijn gevonden lijkt te zijn. Eemvogels 2 zorgde weer op andere wijze voor spanning. Vanaf het begin van de wedstrijd lieten zij er geen twijfel over bestaan dat zij wilden winnen. Door soms wat te nonchalant spel slaagde men er echter niet in voldoende afstand te nemen van Meeu wen zodat de spanning aanwezig bleef tot vrijwel de laatste minuut van de wedstrijd. Het leek goed te gaan. Door 2 doelpun ten van Corry van Herwaarden en één van Leendert van den Berg stond Eemvogels binnen een kwartier met 3-0 voor. Toen stokte de doelpunten- machfne en konden de Meeuwen terug komen tot 3-2. Net voor rust wist Jan van der Kuil de voorsprong weer te vergroten tot 4-2. In de tweede helft duurde het echter 15 minuten voordat het eente doelpunt viel. Helaas voor de Soester korfballers aan de zijde van Meeuwen. Leendert van den Berg slaagde er in de gemoe deren wat te laten bedaren door 5-3 te scoren. Toen echter net voor het einde Henk Friebel door een goede omdraai bal zijn tegenstander te slim af was en niet verzuimde raak te scoren, kon het Eemvogel publiek opgelucht adem ha len. Eemvogels 3 leek kansloos wegge speeld te worden door KVO uit Soester- berg. Met de rust werd tegen een 4-1 achterstand aangekeken. Steeds dich terbij kwamen de Eemvogels. Bij de stand 3-4 wist KVO nog tegen te scoren tot 3-5 maar verder kwam KVO niet. Zo konden de Eemvogels via 4-5 tot 5-5 bijkomen net voor de scheidsrechter het eindsignaal gaf. 1 "1 l rv SPORTS m Zaterdagavond speelden vier lande lijke teams van Red Stars een thuis wedstrijd in Beukendal. Het is slecht verlopen voor het Soester kamp, waar bij vooral de nederlaag van het eerste team tegen het Hilversumse Dunckers kwalijke gevolgen kan hebben voor de bezetting van een van de onderste plaatsen. Dunckers en Red Stars strijden dit jaar beiden om degradatie uit de tweede divisie te voorkomen. Doch de manier waarop Red Stars de strijd tegen de Hilversummers heeft aangepakt laat zien dat voorlopig Dunckers de beste papieren heeft. Een weinig gemoti veerd Soester team stond bij rust al achter met 27-35 en toen bleek al dat de kans op winst niet groot was. Een felle press in de eindfase gaf nog even een opleving te zien van het Soester team, doch de winst ging verdiend naar de Hilversummers 64-69. Door deze nederlaag zal het voor het Soester team een zware kluif worden om zich uit de onderste regionen te werken. Ook de dames hebben geen geweldige wedstrijd gespeeld. Frisol uit Dor drecht was de tegenstander en doordat ook nog twee Red Stars dames niet aanwezig waren, werd de strijd snel beslist. De ruststand was al in het voordeel van de Frisol dames (22-34) en ook in de tweede helft bleek het verweer van de Soester dames te zwak om tot een overwinning te komen. Eindstand 40-61. Bij beide jeugdteams winst voor de meisjes die Goba uit Gorkum versloe gen, 69-55, doch daarentegen een ruime nederlaag van de jongens junioren van 89-101 tegen Frisol, dat slechts met vijf spelers naar Soest was gekomen, doch zoveel klasse in huis had dat dé Soester jongens volledig werden weggespeeld. Aanstaand weekeinde spelen diverse Red Stars teams zondagavond in Beu kendal. De dames en heren l spelen een uitwedstrijd. In een van spanning zinderend „Brand punt" heeft de „Kardinaal Alfrink Mavo" tijdens de tweede ronde van de schoolschaakcompetitie .zaterdag j.1. in Baarn een overtuigende zege be haald op het „Alberdingk Thijm Colle ge" uit Hilversum. [l%-3%]. Op verzoek van de spelers is de bezet ting van de borden gewijzigd en wel licht is deze verandering de prikkel geweest waardoor het vijftal van meet af aan de paarden op scherp heeft gezet en de kastelen versterkt, tenein de vanuit een goed sluitende verdedi ging de vijandelijke linies te bestoken. Tafeltennis vereniging Overhees is het nieuwe seizoen erg sterk uit de start blokken gekomen. De les uit het wat teleurstellende afgelopen seizoen is getrokken, en de teams stonden zeer fanatiek spelend achter de tafel en het le team won de uitwedstrijd tegen Shot 5 met een krappe maar zwaar bevoch ten 6-4 overwinning. Marinus van Weelde won 3 partijen en Ivo Hauer vierde zijn come-back met 2 overwinningen; tesamen schreven ze ook het dubbel op hun naam. Het le team heeft zeker titelkansen. Overhees 2 won thuis met 7-3 van Shot 10 Ook deze Soester derby werd zwaar bevochten. Hier waren het Eric Meyer en Cees Gobets die al hun enkelsplen wonnen en samen ook nog het dubbel. Het 3e team verloor thuis met 2-8 van Onich 21 uit Hilversum. Hier zorgde Van Mulder voor de 2 winstpunten. Zaterdag was het een bijzondere dag voor het jeugdteam, dat met maar liefst 9-1 won van Victoria uit H'sum. Het jonge talent weerde zich dapper en vooral het spel van Eric Borgers was van hoog gehalte. Hij won al zijn partijen in 2 sets. Jurgen van Breuke- len won er ook 3, en samen met Eric het dubbel. Evert Meyer zorgde voor de overige 2 punten. T.T.V. Overhees is dus weer helemaal terug en speelt iedere maandagavond en zaterdagmiddag in de oude R.K. Mavo aan de Dalweg. De eerste competitieweek van de nieuwe tafeltenniscompetitie is voor Shot geen onverdeeld succes geworden, al werden er ook een aantal zeer goede re sultaten behaald. Het eerste seniorenteam sloot haar promotiehoofdklasse- debuut af met een te hoog uitgevallen 8-2 nederlaag tegen Quick 2. Ook Shot 3 verloor van een Quick-team. Sterke prestaties leverden Shot 2 en Shot 4 die te goed bleken voor Nike 2 en Hoogerheide 2. De beide landelijke jeugdteams speelden gelijk tegen respectievelijk Iduna 1 en Iduna 3. Zonder al te veel illusies toog het eerste seniorenteam afgelopen zaterdag naar Hilversum om daar aan te treden te gen het sterke Quick 2. Desondanks was de start van Shot niet slecht, aangezien Dirk Schuiling in de openingspartij slechts door dom me pech van een overwinning kon wor den afgehouden en Harrij Maassen op zeer knappe wijze Goois kampioen André Louwen van tafel speelde. Hierna kon Quick echter uitlopen naar een 4-1 voorsprong met welke stand de pauze inging. Na de pauze bracht René Daselaar de achterstand terug tot 2-4, maar daarna was het met de tegen stand van Shot gedaan. Met de steun van een ontketend publiek liepen de Hilversummers uit naar een 8-2 eind stand. Geen al te best debuut in de promotie hoofdklasse, waarin Shot het zeer zwaar zal krijgen om zich te handha ven. Aanstaande zaterdag speelt Shot thuis tegen Bioform uit Heerenveen. Toeschouwers zijn om 16.00 uur van harte welkom in de Shotzaal aan de Valeriaanstraat. Shot 2 leverde een uitstekende presta tie door het sterke Nike 2 met liefst 9-1 te verslaan. Met deze uitslag mani festeert Shot 2 zich als een duidelijke kampioenskandidaat. Bert van Vel- zen en Nicky Baba bleven ongeslagen, terwijl Marcel Vrakking tweemaal tot winst kwam. Shot 3, dat ook kampioensaspiraties heeft, stelde enigszins teleur door een 3-7 nederlaag tegen Quick 6- Herman Blom, die zijn eerste wedstrijd voor Shot speelde, wist tweemaal te winnen en Wilfred Busch eenmaal. Shot 4 kwam zeer sterk voor de dag door haar wedstrijd tegen Hoogerhei de 2 na een 1-4 achterstand alsnog met 6-4 te winnen. Theo Daselaar, Harry Wouters en Karei Wiss kwamen alle drie tweemaal tot winst. Het eerste jeugdteam kon tegen Iduna 2 niet verder komen dan een 5-5 score. Edwin Luyben kon met drie winstpar tijen terugzien op een goede wedstrijd, maar Gerhard Busch en Arnold Appel hof konden met slechts een overwin ning niet overtuigen. Ook het tweede jeugdteam had een Iduna-team als tegenstander en ook hier was een gelijkspel de einduitslag. Chris Sondaar won tweemaal, terwijl Jan Fransen en Adrie Derksen een maal tot winst kwamen. Overige uitslagen senioren: Shot 5 - Elan 3: 3-7, Bunshot 2 - Shot 6: 8-2, Shot 7 - Overhees 1: 4-6, Quick 16 - Shot 8: 4-6, Shot 9 - Elan 6: 5-5, Over hees 2-Shot 10: 7-3. Overige uitslagéh jeugd: Metac 1 - Shot 3: 10-0, Shot 4 - Victoria 2: 4-6, Shot 5 - Quick 4: 7-3, Metac 2 - Shot 6: 5-5, Shot 7 - Metac 3: 3-7, Shot 8 - Shot ll: 7-3, Nike 2 - Shot 9: 0-10, Nederhorst 4 - Shot 10: 8-2, Shot 12 - Nike 3: 7-3, Shot 13 - Bunshot 4: 3-7, Nike 5 - Shot 14: 5-5, Shot 15 - Elan 8:10-0, Elan 9 - Shot 16: 5-5. Naarmate het spel zich ontwikkelde, spanden zich de zenuwen en werd de zelfbeheersing op de proef gesteld. Gert van Hofslot heeft zijn school na anderhalf uur spanning en geduchte tegenstand de leiding gegeven. Het is de partij geweest van de sterk wisse lende kansen, waarin Gert bij de grootste hitte het beste zijn hoofd koel hield. Spoedig daarna kwamen de partijen op gelijke voet. Rob Blokzijl moest bak zeil halen, nadat hij van de opening af zoveel tegenwind te verduren had, dat hij geen gelegenheid kreeg zijn plan nen door te voeren, zodat de krakende stellingen wel moesten bezwijken. Jaap Backelandt heroverde in een adembenemende strijd de leiding. Uit de ervaring van vorige week wijs geworden, veroverde hij nu de Dame van zijn opponent, maar doordat hij zijn eigen koningin min of meer buiten spel zette, zou hem de overwinning bijna nog ontglippen. Erik Wip aan het tweede bord heeft een constructief hoogstaande wedstrijd ge speeld. Geleidelijk aan bouwde hij een aanval op met velerlei vuurlinies, waartegen zijn partner tenslotte wei nig of geen kruit voorradig had, en daarmee bouwde Erik de voorsprong uit. Arjan Roest, door zijn prestatie van vorige week opgeschoven naar het eerste bord, speelde een oerdegelijke wedstrijd met redelijke winstkansen. Toch is hij ingegaan op een remise aanbod van zijn rivaal, mede door het feit dat de overwinning voor zijn team reeds vast stond. Het was een uitstekend resultaat, dat bemoedigend is voor de wedstrijden in de volgende ronde tegen de „Gerrit Aafjes Mavo" uit Utrecht. Bij de afgelopen zaterdag gehouden wedstrijden om het Nederlands Kam pioenschap C-Junioren is Corine v.d Meyden geëindigd op de vijftiende plaats. Op de-500 meter werd zij 16e in 49.3 sec. Voor de 1000 meter had zij 1.41.08 min. nodig; goed voor de 15e plaats. Mitzy Renooy werd op de 500 meter vijftiende in 49.2 sec. Op de 1000 meter werd zij door drie valse starts, gedis kwalificeerd. Vrijdagavond reden Jo- landa Los en Marloek Strietman hun eerste wedstrijd over 100 en 500 meter. Jolanda noteerde respectievelijk 12.9 sec. en 63 sec. en Marloek 15.9 en 83.4 sec. De hoge tijd op de 500 meter werd veroorzaakt door een val. Tegen ODIN haalden de Soester hand ballers van BDC de volle winst binnen. Het werd 9-7 na een spannende wed strijd. Volgende week kan het kam pioenschap reeds behaald worden als „uit" tegen het op de tweede plaats [met 2 punten achterstand] staande Aalsmeer gewonnen wordt, dan wel de wedstrijdpunten worden gedeeld. Tegen ODIN speelden de zenuwen aanvankelijk een grote rol. Aan dit team moest men indertijd één wed- strijdpunt afstaan. Voor ODIN lag het allemaal wat eenvoudiger: gelijkspe len en zo mogelijk winnen van de a.s. kampioen zou een pracht resultaat zijn. de eerste tien minuten werd er in het geheel niet gescoord. Wel was er veel spanning. Voornamelijk door strapworpen werd de ruststand 7-5 bereikt. Daar werden in de tweede helft aan beide zijden twee doelpunten aan toegevoegd, zodat de Soesters de punten in huis hielden. A.s. zondag begint de wedstrijd in Aalsmeer om 13.30 uur; heel veel supporters zijn welkom. Het 2e damesteam van Olympia moest afgelopen week tweemaal in het strijdperk treden en tweemaal werd er gewonnen. Ook het derde Herenteam wist hun koppositie te handhaven. Olympia/Bentinck Stars hebben de smaak te pakken en wonnen wederom, nu van Redeoss. Allereerst moesten de Dames van Olympia 2 aantreden tegen Intermusi- ca; er werd met 3-0 gewonnen. (15-12, 15-9,15-12). Donderdag stond het team binnen de lijnen voor de wedstrijd te gen AGAVS uit Soesterberg. Dit was in zoverrre een constante wedstrijd dat Olympia in de vier gespeelde sets steeds een grote voorsprong behaalde. Door onnodig slordig spel ging deze voorsprong steeds weer verloren maar op één set na wist men steeds op tijd het laatste punt te maken (15-11,16-18, 15-11, 15-12). Door deze twee overwin ningen hebben de dames de koppositie ingenomen in de eerste klasse. Optimistisch gestemd ging Olympia 3 naar Hilversum waar aangetreden moest worden tegen Sportcentrum 3. Dat dit optimisme niet onterecht was bleek al uit de eerste twee setstan den: 3-15 en 4-15. De vaak erg goede diagonaal-aanvallen van Olympia wer den eveneens vaak op mirakuleuze wij ze verwerkt, waardoor men in de der de set zelfs tegen een achterstand opliep. Deze werd echter tijdig ingelopen: 12-15. Dames 5 speelde tegen Vif 1 een mid delmatige wedstrijd. Setstanden: 16-14, 9-15,15-10,15-7. Dames 6 speelde tegen BG&SV en kon alleen in de eerste set tegenstand bieden. Deze set werd met 15-11 gewon nen. De overige sets werd er door BG& SV gewoon beter gespeeld en werd er met 3-15 en 6-15 verloren. Ook dames 8 kon ditmaal niet winnen en moest wederom met een 3-0 neder laag genoegen nemen. Heren Heren 2 speelde tegen KGU/V&S 3 en won weer met 3-0. De eerste set ging leuk gelijk op maar door ejen beter gevarieerde aanval ging deze set terecht met 15-13 naar Olym pia. In deze set raakte KGU/V&S al bijzonder geïrriteerd door scheidsrech terlijke beslissingen. Een prima serve en een goede middenaanval en blok zorgden voor een 15-10 setstand in de tweede set. In de derde set liep de irritatie bij KGU/V&S zo hoog op dat men vergat te volleyballen. Het laatste punt werd zelfs gemaakt terwijl de helft van het team protesterend over een touché-bal bij de scheidsrechter stond. Morgen spelen de Heren de erg be langrijke wedstrijd tegen het tot dan toe nog ongeslagen SW1. Heren 3 speelde tegen Vif 2. Setstan den: 14-16,17-15,13-15, 8-15. Heren 4 speelde een bijzonder leuke wedstrijd tegen Almere en speelde met 2-2 gelijk. Een spannende eerste set zorgde voor een 13-15 stand. De twee de set ging veel makkelijker en werd met 5-15 gewonnen. Toen was het de De Jachtvereniging Soestdijk heeft toestemming gekregen om op zaterdag 2 februari een slipjacht te houden door de gemeentebossen. Afgelopen vrijdag werd de Soester schaakclub vereerd met een bezoek van d.e Joegoslavische grootmeester Kovaëevic. Kovacevic speelt op dit moment in 't hoogoventoernooi te Wijk aan Zee, naast sterren zoals Korchnoi en Tim man. Op dit moment neemt hij een hoge plaats op de ranglijst in, vóór bovengenoemde schakers, maar ook voor o.a. v.d. Wiel en Ligterink, die beiden vorig jaar in Soest tijdens su- multaanbijeenkomsten te bewonderen waren. Kovacevic bleek ook bereid om sumul- taan te geven, waardoor een vijftien tal Soesters in staat waren om hun krachten te meten met die van een grootmeester. Onder deze vijftien za ten enkele (plaatselijk) bekende scha kers zoals Vegter, Sulenta en Bervoets. Toch bleken ook zij vrijwel kansloos en gingen vrij vlot ten onder tegen het Slavische geweld. Daarentegen hebben Chiel Vennik en de jeugdige Ron Waterman zeker kan sen gehad op een positief resultaat. Een blunder in 't eindspel deed Chiel echter de das om terwijl Ron in „tijd nood" z'n voordeel kwijtraakte. (Daar er bij 't simultaanschaken uit beleefd heid verwacht wordt dat men zet als de meester bij het bord komt, krijgen de overgebleven spelers steeds min der tijd om na te denken De enige die er daadwerkelijk in slaag de om KovaSevic „iets" te ontfutselen was Rob Groen; hij behaalde een remi se. Het was alleen jammer dat hij een een voudige winnende voortzetting mistte, alweer door gebrek aan tijd. Ook tijdens de rest van de avond gaf Köva&evic blijk van zijn kunnen door o.a. enkele stellingen deskundig te ana lyseren en een aantal klinkende snel schaak-overwinningen op Muis en Samsom. Al met al een geslaagde avond voor de Soester schakers! beurt aan Almere en men won de vol gende sets met 15-12 en 15-6. Na een zeer spannende wedstrijd speelde Heren 5 met 2-2 gelijk, tegen Olly-B 2. De eerste set werd 15-13 na zeer vele opslagwissels aan het einde van deze set. De tweede set ging toch nog verloren met 15-17 terwijl men met 14-11 voorgestaan had. De derde set werd weer gewonnen met 15-9. De uiteindelijk 2-2 stand werd bereikt door een 6-15 setstand in de laatste set. Heren 6 speelde een zeer matige wed strijd tegen BG&SV en verloor met 3-0(15-4,15-2,15-0). Olympia/Bentinck Stars speelde tegen Redeoss en wist met 3-1 te winnen. Nadat de Bentinck Stars afgelopen week met een tweetal prachtige bekers van een tournooi huiswaarts waren gekeerd werd ook nu gewonnen. Hoe wel de Bentinck Stars met 7-0 voor kwamen ging de eerste set toch nog met 8-15 verloren. De tweede set werd echter met 15-4 gewonnen. Ook de tweede daaropvol gende sets was Olympia/Bentinck Stars de betere en won met 15-7 en 15-13. Jeugd Junioren A kwam in de eerste set met 7-4 achter voordat men echt goed in het spel kwam. Een goede aanval en serve zorgden voor een 8-15 setstand. In de daaropvolgende set was de tegen stander helemaal de kluts kwijt en bijna alleen de serve zorgde voor de 3-15 overwinning. De laatste set kwam Olympia met 2-9 voor maar dit veranderde in een 12-11 achterstand. Toch eindigde deze set met een 15-12 overwinning. VERBOUWEN...? 02155-10652 SOEST Trainer Hans Ooft verlaat de voetbal vereniging SEC. Hij heeft het bestuur meegedeeld het volgend seizoen geen tijd meer voor training beschikbaar te hebben. Het SEC bestuur betreurt het vertrek van deze zo suksesvolle trainer, waar mee een bijzonder goede samenwer king bestond. Ook de spelers hebben veel profijt van hem gehad en niet alleen van zijn technische inbreng, maar óók van zijn adviezen en persoon lijke benadering op het menselijke vlak. In de komende maanden zal in nauwe samenwerking met Ooft, naar een nieuwe trainer gezocht worden. Daar bij zal het technische struktuurplan, zoals door Ooft opgezet, basis blijven Voor de training in de komende jaren. SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi VOETBAL WZ 14.00 uur VVZ - Candia 12.00 uur VVZ 2 - Renswoude 2 15.15 uur VVZ 3 - SVL 2 13.15 uur DOVO 4 - VVZ 5 10.00 uur VVOP 7 - WZ 6 HEES 15.00 uur Hulshorst - Hees 13.00 uur Eemnes 2 - Hees 2 15.15 uur Hees 3 - DOB 3 13.00 uur BI.kwartier 4 - Hees 4 SEC 14.30 uur SEC Oranje Leeuwen 12.00 uur SEC 3 - Sova 3 SOESTERBERG' 15.15 uur Merelveld - S'berg 12.00 uur Unicum 3 - S'berg 2 11.00 uur Hoevelaken 4 - S'berg 3 15.15 uur S'berg 4 - NSC 4 VOETBAL SEC 14.30 uur SEC - Utrechtse Boys 12.00 uur Ajax 4 - SEC 2 11.30 uur Saestum 3 - SEC 3 11.30 uur Roda 3 - SEC 4 11.30 uur SEC 5 - Hoogland 5 11.30 uur SEC 6 - Roda 6 S.O.SOEST 14.30 uur APWC - Soest 11.00 uur 't Gooi 2 - Soest 2 11.30 uur Soest 3 - Achterveld 2 11.30 uur VVZA 3 - Soest 4 11.30 uur Soest 5 - WOG 4 14.30 uur Soest 6 - LVV 5 14.30 uur Soest 7 - LVV 6 10.30 uur BFC 5 Soest 8 11.30 uur Soest 9 - De Vesting 5 14.30 uur Soest 10 - Lelystad 6 10.00 uur 't Gooi 12 - Soest 11 SOESTERBERG 14.30 uur Sporting - S'berg 11.30 uur S'berg 2 - DEV 2 11.00 uur Hoogl.veen 2 - S'berg 3 11.00 uur Hoogl.veen 3 - S'berg 4 11.30 uur Hoogland 8 - S'berg 7

Soester Courant | 1980 | | pagina 17