rrv Dames en heren van Red Stars leverden goede prestatie Programma Shot 1 haalt eerste punt binnen rker Der De Kardinaal Alfrink Mavo over op de tweede plaats Tafeltennis Dames Olympia 1 tè sterk voor Thornax 2 iolen jen szorg" Sporthal Beukendal Sportzaal de Bunt Sportzaal de Borg Schaken: HET IS GEEL/ZWART A. VAN GINKEL Tafeltennis: Overhees 2 wint derby Handhal: BDG verliest van Aalsmeer 9^et blijdschap geven wij kennis. Drukkerij Smit Van Weedestraat 29 Telefoon 14152 Uw succes is onze reclame Voor alle RIJBEWIJZEN Autorij- en Verkeersschool Volleybal: Hilversumse bosloop SOESTDIJK BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES Korfbal: Geen winst voor Eemvogels 1 Sportprogramma zaterdag 2 febr. VOOR AL UW SPORTEN Zondag 3 februari 12 lavo rweg 79 Soest 5-10776 van Altena ur: afspraak rmethoden sven op de te komen. isisscholen i de basis- im van het nde ouders 12.00 uur. op school. ardige nkrijk Ie ver- nzetis m per- k per- ebben •lorna. 6161 tie van het «oordeling en van de ior zwak- i zijn. ig gaan de ia voldoet: ebiteuren- jen en de joekhoud- in overleg e afdeling, n gericht sellaan 1, 13 Soester Courant van woensdag 30 januari 1 13 0 O 0 O 0 O 0 O 0 Donderdag 31 januari 1980. 19.00 - 23.00 uur Kompetitiewedstrijden NeVoBo. Zaterdag 2 februari 1980. 8.45 -12.00 uur Sportinstuif. 10,00 uur voor de leeftijdscategorie 6 t/m9 jaar. 12,00 uur voor de leeftijdscategorie 10 t/m 14 jaar. 13.00 - 23.00 uur Basketbalwedstrijden. Zondag 3 februari 1980. 10.00 -19.00 uur Handbalwedstrijden. 19.00 23.00 uur Hockeywedstrijden. Zaterdag 2 februari 1980. 9.00 - 21.00 uur Volleybal. Zondag 3 februari 1980. 10.00 -13.00 uur Basketbal. 14.00 -18.00 uur Badminton. Zaterdag 2 februari 1980. 8.00 -10.00 uur Tennis (heer R. Blok) 10.00 -17.00 uur Badminton. Zondag 3 februari 1980. 11.00 -14.00 uur Badminton. In een spectaculaire en vinnige wed strijd heeft de Kardinaal Alfrink Mavo" zaterdag j.1. de overwinning (3-2) op de „Gerrit Aafjes Mavo" te Utrecht uit het vuur weten te slepen. Met dit resultaat heeft het Soester team zich verzekerd van de tweede plaats in deze competitie van sterk ge achte schoolteams. Rob Blokzijl kwam deze keer goed uit de hoek op het vijfde bord. Reeds in het begin van de strijd wist hij de kastelen te veroveren en. een paard buiten gevecht te stellen. Als een in het nauw gedreven kat, vocht zijn tegenstander verbeten terug, maar uit een listig opgezette hinder laag wist Rob de partij in zijn voor deel te beslissen. In de volgende partij wilde Gert van Hofslot na wat wilde schermutselingen te snel doorstoten, maar hij kreeg on verwachts het deksel op zijn neus. Hierdoor was de balans weer in even wicht, terwijl de spanning steeg. Arjan Roest en Erik Wip hadden be sloten van bord te wisselen. Arjan speelde nu aan het tweede bord. Blijkbaar vechtend tegen een inzin king, solde hij maar wat aan en dat betekende een achterstand voor zijn team. Erik Wip toonde zich echter zijn plaats aan het eerste bord waardig. Aanvankelijk kwamen zijn stellingen onder grote druk te staan, waardoor het hem de grootste moeite kostte enig verband in zijn posities te bren gen. Gelukkig kreeg hij meer greep op het spel en een alles-of-niets aanval op de koningsvleugel van zijn tegen stander was dodelijk. Wederom was de harmonie hersteld. Aller ogen waren nu gericht op de wed strijd van Jaap Backelandt aan het derde bord. Deze speelde in een be heerst tempo en gewaagd spel een boeiende partij. Gedurende lange tijd was er weinig krachtsverschil, maar een gedurfde paardesprong op het veld b-6, die onvoldoende gepareerd werd, bezorgde hem een duidelijke over macht aan stukken en tenslotte aan hem en aan zijn school de zege. Hiermede is de gewestelijke competi tie ten einde waarin de „Kardinaal Al frink Mavo" een zeer verdienstelijke plaats bereikt heeft achter het Corde- rius Lyceum uit Amersfoort, dat nu in de landelijke schoolschaakcompe- titie de kleuren van de „Keistad" gaat verdedigen. en moet per 28 februari ach terop uw bromfiets zitten. Voor f99,50 premie (incl. schroeven) krijgt u dat BROMFIETSPLAATJE en polis en... onze service. Eén telefoontje en wij brengen hem. U kunt ook langskomen. Uw persoonlijke adviseur VALERIAANSTRAAT 18 TELEFOON 18540 LidNBvA Was plaatsgenoot Shot vorige week slachtoffer van Overhees 2, deze week was plaatsgenoot Foxboro, aan de beurt om verslagen te worden door het drietal van Overhees. Uitslag 10-0. Ook Overhees 1 won overtuigend van zijn tegenstander, Huizen 19, waar alleen Paul Ebbeling een punt liet liggen. Ivo Hauer en Rinus van Weelde wonnen al hun wedstrijden. Overhees 3, dat vorige week nog al wat tekort kwam, heeft zich goed hersteld en won met 6-4 van Huizen 20. Uitblin ker was hier Ton Mulder die al zijn wedstrijden won. Irene Ebbeling en Rinus van Eten wonnen ieder ook nog een wedstrijd, terwijl het dubbelspel van Irene en Ton werd beloond met een punt. Overhees 4 kwam net iets tekort om de winst thuis te houden; Vitus 7 was toch nog iets te sterk. Uitslag 4-6. De jeugd was niet op dreef; speelden zij vorig seizoen nog gelijk tegen het team van Bunshot, nu kwamen zij niet verder dan 9-1. Eric Bongers haalde hier het enige winstpunt binnen. Door met 17-15 te verliezen deelt het eerste herenteam van de Soester hand balvereniging BDG nu de eerste plaats met de tegenstander van afgelopen zondag: Aalsmeer. Het was een ontmoeting die'bol stond van de zenuwen: voor BDC betekende winst vier punten voorsprong en voor Aalsmeer betekende winst een gedeel de eerste plaats met alle behoud van een kans op het kampioenschap. Aalsmeer liep voor de uitverkochte raai uit naar 2-0 en het duurde tot de twaalfde minuut voordat BDC de gelijkmaker scoorde. Daarna ging de wedstrijd min of meer gelijk op met steeds een iets sterker Aalsmeer. Met de rust was het 7-6. BDC maakte direct gelijk, in de twee de helft van de wedstrijd maar daar na liep Aalsmeer wat verder weg tot 10-7. Hoe spannend het bleef bewezen - de tussenstanden 13-12 en 15-14, steeds in het voordeel van Aalsmeer. Het eind resultaat werd 17-15 en dat betekent een gedeelde eerste plaats. van de 'geboorte' van onze vernieuwde en smaak volle kollektie geboortekaartjes. Receptie: op alle werkdagen bij ons aan de zaak. Alle aanstaande ouders die natuurlijk iets moois willen voor de a.s. blijde gebeurtenis, nodigen wij bij deze uit om uit die prachtige kollektie van 133 verschillende geboorte kaartjes hun keuze te komen doen! SPORT® w\ Spelmoment uit de wedstrijd Shot Bioform. Shotspeler Renè Daselaar in aktie Na het wat teleurstellende begin van de tafeltenniscompetitie bleven deze week de meeste Shotteams aan de positieve kant van de score. Shot 1 behaalde een gelijkspel tegen Bioform uit Heerenveen, waarmee de Soestenaren net iets te weinig kregen. Shot 2, 3 en 4 wonnen en behouden daardoor hun kampioenskan sen. Het eerste jeugdteam won in Nijkerk met 6-4 van Rega, terwijl het tweede jeugdteam in Veenendaal met 7-3 van SKF verloor. Shot 1 heeft haar eerste thuiswedstrijd bekronen met-een overwinning. Tegen in de promotie hoofdklasse niet kunnen het Heerenveense Bioform 1, waarvan de sterkste speler geblesseerd langs de kant zat, werd onnodig gelijk gespeeld. Het grootste struikelblok voor de Shot- spelers bleek de 17-jarige Frank Stolp die zijn drie enkelspelen in winst om zette en bovendien een groot aandeel had in de winst van het Heerenveense dubbel. Aan Shotzijde bleken Harry Maassen en René Daselaar beiden goed voor twee winstpartijen. Dirk Schuiling kwam slechts eenmaal tot winst, maar verloor een partij op uiterst ongeluk kige wijze. Aanstaande zaterdag staat dit team voor een nieuwe krachtproef, wanneer het zeer sterke Tempo Team 2 op bezoek komt. Toeschouwers die zater dag om 16.00 uur in de Shotzaal aanwe zig zijn kunnen ongetwijfeld weer het nodige spektakel verwachten. Shot 2 draait tot nu toe uitstekend. De tweede ruime overwinning werd ge boekt ten koste van Victoria 3, dat met 8-2 verslagen werd. Marcel Vrakking verloor eenmaal, terwijl Nicky Baba en Bert van Velzen het dubbel verlo ren, maar wel al hun enkelspelen in winst omzetten. Aanstaande vrijdag speelt dit team tegen de enige concur rent voor het kampioenschap, Huizen 3. Shot 3 herstelde zich uitstekend van de nederlaag van vorige week door Victo ria 6 met 9-1 te verslaan. Joop Kok en Herman Blom bleven ongeslagen, ter wijl Wilfred Busch twee partijen won. Shot 4 won met 6-4 van het zwakke Bunshot 3. Theo Daselaar was goed voor drie winstpartijen, waaraan Har ry Wouters er twee toevoegde. Invaller Jan Opmeer zorgde voor het zesde punt. Het eerste jeugdteam kwam in Nijkerk tot een 6-4 overwinning op Rega. Ar- nold Appelhof was goed voor een hat trick, terwijl Gerhard Busch twee pun ten binnen bracht. Samen wonnen deze twee spelers ook het dubbelspel. Een slecht spelend tweede jeugdteam heeft in Veenendaal met 7-3 verloren van SKF. Alleen Chris Sondaar kon met twee enkelspelzeges en een aan deel in de winst van het dubbel de score nog een redelijk aanzien geven. Overige uitslagen senioren: Vev 3-Shot 5: 10-0, Shot 6-Huizen 9: 6-4, Sukses 4-Shot 7: 1-9, Shot 8-Radiostad l: 8-2, de Hilt 2-Shot 9: 7-3, Shot 10-de Hilt 6: 10-0. Overige uitslagen jeugd: Shot 3-Quick 2: 0-10, Quick 3-Shot 4: 3-7, Victoria 5-Shot 5: 4-6, Shot 6-Neder- horst 2: 10-0, Victoria 3-Shot 7: 7-3; Victoria 8-Shot 8:1-9, Shot 9-Werinon 1: 4-6, SHot 10-Vev 2: 1-9, Huizen 10-Shot 12: 9-1, Elan 4-Shot 13: 9-1, Shot 14-de Hilt 17-3, Huizen 14-Shot 15: 0-10, Shot 16-Quick 9: 2-8. Zowel het eerste heren- als het eerste damesteam van Red Stars moeten dit jaar knokken voor lijfsbehoud op landelijk nivo en wat dit allemaal met zich meebrengt, blijkt elk weekeinde weer. De kompetitiewedstrijden worden afgewisseld met enorme ups en downs, want het ene weekeinde lijken de teams inderdaad rijp voor degradatie, terwijl een week later de Soester teams weer vriend en vijand verrassen door zomaar de winst te grijpen. Zo ook dit weekeinde. Beide teams speelden nog wel een uitwedstrijd en in de wetenschap dat zij van hun' tegenstanders zelfs thuis verloren hadden, zodat deze mogelijkheid er ook nu weer inzat. Dames De Soester dames vertrokken naar Maarssenbroek in de wetenschap dat, vanwege het degradatiegevaar, ge wonnen moest worden. Het gevolg hiervan was een vrij nerveuze eerste helft. Red Stars speelde de systemen vrij gedisciplineerd; de floating die vrij goed funktioneerde en de 2-3 aan val, later vervangen door een optimale 1-3-1 aanval. Er werden met deze aanval legio kansen gecreëerd, die in de eerste helft echter nauwelijks benut werden. De ruststand werd als gevolg hiervan bereikt met een magere score van 21-25 in het voordeel van OSM. De tweede helft draaide alles een stuk beter bij Red Stars; de gecreëerde kansen werden benut en de verdedi ging bleef goed staan. Het enige pro bleem dat Red Stars in deze wedstrijd werkelijk kende was het zeer slechte uitverdedigen op eigen helft tegen de zwak storende OSM-dames. Onnodig balverlies was hiervan het gevolg. Het klasseverschil was echter wel degelijk aanwezig en groot genoeg om de zege binnen te halen. De eindstand werd uiteindelijk 60-46 in het voordeel van Red Stars. Heren Juventus uit Schiedam heeft dit sei zoen de Soester formatie al gewipt voor de beker en ook de eerste kompe titiewedstrijd in Soest werd door Red Stars verloren. Toch weten de Red Stars heren dat dit team niet onver slaanbaar is en ook Juventus zit in de onderste regionen, zodat er voor beide teams bijzonder veel op het spel stond. De Soester formatie moest voorts ook nog afrekenen met zichzelf, door de verloren partij tegen Dunckers een week eerder. Zonder coach Philip van Beek vertrok het gezelschap naar Schiedam, maar wel met een enorme wil om te winnen. De Red Stars heren startten bijzonder goed en de toegepaste floating man-to- man verliep redelijk goed. In de eerste vijf minuten hielden beide teams el kaar in evenwicht, doch daarna ging het vooral verdedigend nog wat beter, zodat Juventus minder ging scoren en de Red Stars heren bleven wel door gaan. Na twaalf minuten was de stand 24-31. Red Stars bleef een enorme inzet tonen, hetgeen resulteerde in een 35-46 ruststand, doch nog steeds waande het team zich niet gewonnen, want wel vaker werd een ogenschijnlijk veilige voorsprong uit handen gegeven. Doch deze avond kon het team niet kapot gaan en de wil om te winnen was zo groot, dat Juventus niet dichterbij kon komen. Toen Peter Wildeman in de tweede helft aanvallend zich nog eens extra liet zien was het gedaan met het verzet van Juventus en zegevierde Red Stars met de fraaie eindstand van 98-84. Een Uitstekend resultaat en een goede voorbereiding op het treffen van aan staande zaterdag tegen het Spaken- burgse Anquilla. Programma: Zaterdag vanaf een uur staat sporthal Beukendal bol van het basketbal. Vele belangrijke wedstrijden worden er de ze dag gespeeld, waarbij alle vier de landelijke teams weer in aktie zullen komen. Natuurlijk zijn alle wedstrij den van enorm belang, maar duidelijk wordt uitgekeken naar de strijd bij de dames en heren tussen Red Stars en Anquilla. De dames ontmoeten elkaar om half zeven en het Soester team is er bijzon der op gebrand om deze ontmoeting te winnen. De eerste wedstrijd werd in Spakenburg door de Soester dames verloren, waardoor de revanche ge dachten duidelijk de boventoon voeren. Bij de heren ligt de zaak iets anders, Het is de nummer twee Anguilla tegen een dit jaar iets minder draaiend Red Stars team. Doch de Soester formatie is een vreemd stel bij elkaar en juist tegen rivaal Anguilla speelt het vaak een bijzonder sterke wedstrijd waar door het best wel eens mogelijk kan zijn dat de Spakenburgers het in Soest bijzonder zwaar kunnen krijgen, te meer daar zij nog niet over enkele van hun topspelers kunnen beschikken en de Red Stars formatie geheel kompleet is. Belangrijk zal stellig zijn dat spel verdeler Rob Kaatee en pivotspeler Bert Hilhorst (beiden oud Red Stars spelers) worden uitgeschakeld. Mocht dit lukken dan is de Red Stars-formatie niet kansloos. Spanning in ieder geval genoeg, waardoor het beslist de moeite waard is om deze keer eens een kijkje in de Soester sporthal te gaan nemen, 's Middags om kwart over twee spelen de jongens junioren reeds tegen het Utrechtse OSG en Jiierna ook de meis jes junioren tegen Spakenburg. Daar- omheer worden er ook diverse wed strijden op kernnivo gespeeld, waarbij om een uur de welpen jongens en meisjes zullen beginnen. A.N.W.B. TVf T F.N.O.P ERKEND lvjL, VAMOR VAN LENNEPLAAN 47 - TELEFOON 16521 Olympia dames 1 speelde een erg goede wedstrijd waarbij Thornax min of meer van het veld werd gespeeld. Ook Heren 1 speelde een erg leuke wedstrijd waarin helaas de punten weer niet binnen gehaald werden. He ren 2 moest afgelopen week de meer dere erkennen in SVV 1. De Heren speelden tegen het hoog geklasseerd staande Lekkerkerk. Men speelde een goede wedstrijd maar steeds op de beslissende momenten liet Olympia het afweten. De eerste set was Lekkerkerk nog duidelijk de be tere hetgeen tot uitdrukking kwam in eeh 15-9 setstand. De tweede set werd begonnen met Pieter Lopulalam, die zijn eerste wedstrijd voor Olympia speelde. Het bleek ook meteen een erg goede wedstrijd van hem te zijn. Er werd prima gevolleybald hoewel ook deze set nog verloren ging; 15-10. In de derde set lukte alles weer en deze set werd ook terecht door Olympia met 12-15 gewonnen. Aan het eind van deze set ging het echter iets minder. Dit bleek ook in de laatste set het geval te zijn. Tot 10-10 ging het geheel gelijk op en toen moesten de heren afhaken vooral door slordig spel: 15-10. Zater- A.s. zaterdag, 2 februari, wordt in Hil versum een bösloop georganiseerd. De afstanden zijn 2V2-; 5-; 7%-; 10- en 15 kilomter. Voor de 2V4 km. valt het startschot om 13.45 uur; voor de vijftien kilome ter om 14.15 uur en dan met tussen pauzes van enkele minuten voor de andere afstanden. Hét parkoers is gelegen in het Cor- versbos; voor verkleden en douchen kan gebruik gemaakt worden van het scholencomplex van het Comenius Col lege, Bisonlaan 1 te Hilversum. Vanaf 12.45 uur kan men in de aula van deze school voor vier gulden per persoon, startkaarten verkrijgen. Ie dere deelnemer krijgt aan de finish een aardewerk drinkbeker met inscrip tie (gevuld met erwtensoep) als aan denken mee naar huis. Verder zijn er prijzen voor het grootste team; de oudste deelneemster en de oudste deelnemer. Er is ook nog een „scholieren-cross", georganiseerd door de Gooische Atle tiek Club. Deelnemers daaraan wor den vanaf 12.00 uur verwacht achter het Lapersveld. De te lopen afstanden zijn 1,2 en 3 kilometer. Voor inlichtingen kan men terecht bij J. van de Gijp, tel. 035-855398 of bij M. Nederhbrst. tel. 035-60052. CAFÉ-RESTAURANT BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voor uw In oud-hollandse stijl ingerichte zaal Eemvogels 1 dat in Rhenen moest aan treden tegen Kesteren 1 had een weinig succesvolle eerste helft. Koos Sommer kon de score in de 4e minuut nog openen, maar toen bleef de korf tot na de rust voor de Eemvogels gesloten, terwijl Kesteren in deze periode 6 doel punten maakte. Dat dë stand 6-1 kon worden kwam vooral door de felle inzet van Keste ren en door de matheid van de Eem vogels. Na een flinke uitbrander van trainer Hans Moerman was de vecht lust na de rust weer aanwezig. Kesteren kon nog 7-1 scoren voordat Randolph Wijnmaalen en Koos Som mer (via een straf worp) de stand op 7-3 brachten. Na 8-3 werd het 8-4 door een afstand schot van Wim van Rheenen. Koos Sommer kon vlak voor tijd zijn derde doelpunt in deze wedstrijd maken, waardoor hij tevens de eindstand van 8-5 op het scorebord bracht. Eemvogels 2 dat nogal gespannen was voor de wedstrijd tegen Dalto 6, omdat de uitwedstrijd met veel moeite en met minimaal verschil gewonnen was, ze gevierde nu met overmacht, het werd 9-1 door doelpunten van Corrie van Herwaarden 2 xToos 't Hart 2 x Leendert v.d. Berg 2 xMarian Haar- mans, Jan v.d. Kuil (strafworp) en Dolf Voorn. Overige uitslagen: Dindoa 4 - Eemvogels 4 2-1. Doelpunt van Eddie Verrips. Eemvogels asp. A - Mia asp. A 2-0. Doelpunten van Astrid Doornekamp en Frank v.d. Berg. Dos asp. B - Eemv. asp. B 0-3v Mia pup. 1 - Eemvogels pup. 1 2-1. dag zullen de Heren om 17.00 uur in de Bunt moeten aantreden tegen Vierhout V. 2. Ook Heren 2 verloor; zij moesten hun meerdere erkennen in SW 1 dat door deze overwinning ongeslagen aan de kop van de eerste klasse blijft staan. Toch werd ook hier prima gevolley bald. Beide sets eindigden in 15-11. De laatste set viel Olympia iets terug en een eyg sterk SVV wist daar goed gebruik van te maken: 15-7. De wedstrijd van het derde Herenteam stond in het teken van het vertrek van Bareld Beitema. Zijn team bezorgde hem een laatste overwinning en wel tegen Oberon 2. Met 15-5,11-15,15-11 en 15-8 versloegen de Heren het team van Oberon en zij behouden door deze overwinning de eerste plaats in de tweede klasse. Ook Heren 4 won en wel tegen Sport centrum. De eerste set werd vrij ge makkelijk gewonnen met 15-4. De tweede set ging al iets moeilijker en zij wonnen met 15-10. De laatste set kwa men de Heren zelfs met 7-13 achter. Toch werd ook deze set met 16-14 gewonnen. Met 3-0 won Heren 7 van Voleem 2. De eerste set ging lang gelijk op maar Olympia trok aan het langste eind: 15-10. In de tweede set kwam Qlympia al snel voor maar Voleem wist sterk terug te komen. Toch werd ook deze set gewonnen, zij het met miniem ver schil: 15-13. De laatste set werd zonder al te veel problemen met 15-6 gewon nen. Olympia/Bentick Stars verloor dit maal, zij het tegen de koploper. De eerste set ging met 15-8 verloren en de tweede zelfs met 15-0. Toen volgde er een spannende set die tot een 14-14 stand gelijk op ging. Toen was het echter toch KIS 1 dat bewees dat zij niet onverdiend bovenaan staan en zij wonnen ook deze set en wel met 16-14. Dames Het eerste Damesteam speelde tegen Thornax 2 en er werd probleemloos gewonnen. Een bijzonder goede stop zorgde voor een aanval die volop variatie bood en de setstanden 15-9, 15-4 en 15-8 laten dan ook-niets aan duidelijkheid over. Zaterdag spelen de Dames eveneens in de Bunt tegen eveneens Vierhout V. 2. Zij beginnen echter om 19.00 uur. Dames twee won ook en wel van het eerste damesteam van Voleem. De eerste twee sets werden vrij eenvoudig gewonnen door de tegenstandster niet te veel gelegenheid te geven om tot de eigen aanval toe te komen. (15-7, 15-9). De derde set ging Olympia slordiger spelen waardoor Voleem beter in hun spel kwam. Met 13-15 ging deze set verloren. Dit spelbeeld zette zich in de laatste set voort en de Dames kwamen met 9-14 achter. Toen zakte echter ook Voleem ver terug en Olympia kon de overwinning alsnog veilig stellen: 17-15. Jeugd Jongens Junioren A speelde een leuke wedstrijd tegen Spirit hoewel er wel verloren werdde eerste set met 15-11. Ook de tweede set kwam Olympia ver achter: 13-3. Hoewel de „Heren" toch nog tot 14-13 wisten terug te komen, bleek dit niet genoeg te zijn en deze set ging met 15-13 verloren. Ook de laatste set ging verloren 15-8. VOETBAL WZ 12.00 uur Jonathan 2 - WZ 3 HEES 12.00 uur Hees 3 - OSO 3 10.00 uur BI.kwartier 6 - Hees 5 SEC 11.30 uur Hoevelaken 3 - SEC 2 13.30 uur Hulshorst 4 - SEC 4 SOESTERBERG 15.00 uur FD Apollo - Soesterberg 13.30 uur S'berg 3 - VOP 3 SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT39- BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi VOETBAL SEC 11.30 uur SEC 3 - 't Gooi 3 11.30 uur HVC 4 - SEC 5 14.30 uur Amersf. Boys 6 - SEC 6 S.O.SOEST 14.30 uur Soest - De Vesting 11.30 uur Amsvorde 3 - Soest 4 11.30 uur Soest 5 - WZA 4 14.30 uurNSoest 6 - ASV 3 11.30 uur Soest 7 - Lelystad 4 14.30 uur Soest 8 't Gooi 6 14.30 uur Soest 9 - 't Gooi 7 10.00 uur Quick 12 - Soest 10 SOESTERBERG 14.30 uur Unitas - S'berg 11.30 uur S'berg 2 - BW 2 11.30 uur S'berg 4 - Roda 4

Soester Courant | 1980 | | pagina 13