8» 50 jaar geleden in Soest odoma LEZING Mattenwagentjes in gymzalen overbodig luxe [CONTANT-BON M tbr. MtnM si. sa en omstreken. SgrcMr: mm Mom tan tel®. VVV nieuws Enquête woningzoekenden t.b.v. urgentiewaardering Gehannes... twinkelen waard Ruitersportcentrum Eldorado was wederom het trefpunt van een groot aantal dressuur-liefhebbers Baarnse fietscrossclub opgericht ENERGIE BESPAREN??? dan SPOUWMUUR-ISOLATIE!!! een DEMONSTRATIE DELTA B.V. op Donderdag 13 Februari Onderwerp: „Vader Cats en de Vrouw" 7 Februari 1930 Filmvoorstelling in „De Borg" Minimum 4 regels f6,00 Soester Courant van woensdag 6 februari 1980 De aspirantengroep De Springplank van het Ned. Dans Theater voert op do. 7 februari in De Flint Theater te Amersfoort de volgende balletten uit: Selected Essays van Robert North, muziek Howard Blake. Delen uit Dream Dances van Jiri Kylian, muziek Luciano Berio. Aanvang 20.15 uur. Prijs/13,50; Pas 65/ 9,50; CJP 8,50. Op za. 9 februari komen in „Arti- shock" aan de Steenhoffstraat 46 te Soest de groep „Waso" met felle swing, soft-jazz en opwindende tziga- ne. Aanvang 21.30 uur. Entree 6,-. Op vr. 8 febr. spelen Kitty Janssen en Andrè v.d. Heuvel in De Flint te Amersfoort een blijspel vol verrassin gen en humorvolle wendingen „Vier maal verkocht". Aanvang 20.15 uur. Prijs 19,50; Pas 65 15,50; CJP 14,50. Op ma. 11 febr. komt de Hoofdstad Operette in De Flint te Amersfoort met een uitvoering van „Die Csar- dasfürstin" van Emmerich Kalman t.g. v. het 35-jarig bestaan. In de titelrol de sopraan Marga de Boer. Daarnaast o.a. Jan Handerson, Anita Heins, Jacco van Renesse, An- toni Wink, Lily Loerkens en Johan v.d. Zalm. Aanvang 20.15 uur. Prijs 25,-Pas 65 21,- en CJP 20,-. Van 21 febr. t/m 6 april wijdt het Ste delijk Museum in Amsterdam een gro te overzichtstentoonstelling aan de be kende Nederlandse schilder Carel Wil link. In totaal zullen er 43 werken van deze magisch-realistische schilder te zien zijn. Van 25 febr. t/m 2 maart zal in de hallen van de RAI te Amsterdam de tentoonstelling Tweewieler Rai '80 ge houden worden. Bezoekers vinden er fietsen, bromfietsen, motorrijwielen, scooters en zijspanwagens, en specia le kleding voor de gebruikers van de ze vervoermiddelen. Als extra attrak- tie voor het publiek zullen iedere dag tien fietsen worden verloot, met een winkelwaarde van 650,-, onder het motto „Ieder uur een fiets voor niets". De Achterhoek. Deze streek heeft al les wat u in uw vakantie kunt wen sen en is nog niet overvol. Een va kantieland, gevormd door boerenland, met veel stedeschoon, molens, en wat een kastelen. U kunt er naar harte lust wandelen en fietsen. Overtuigt u zich door het eens te bezoeken of door het doorlezen van de gids voor vakantie en vrije tijd 1980. Op 10 febr. zal een grootse carnavals optocht van ca. 5 km. door het cen trum van Amsterdam trekken met ve le muziekkorpsen en meer dan der tig lange carnavalswagens. Vertrokken wordt om 14.00 uur, waar na de stoet via o.a. Damrak, Rokin en Rembrandtplein naar de Jaap Edenhal zal gaan. Hier begint om 17.00 uur een groots carnavalsfeest, waar aan diverse befaamde orkesten en ar tiesten zullen meewerken. Bert Kinderdijk uit Soest exposeert gedurende de maand februari in wijk- gebouw „De Borg" aan de Willaert- straat 46 te Soest zijn schilderijen en tekeningen. In sportpaleis Ahoy te Rotterdam wor den op 16 en 17 februari de Interna tionale Indoor Atletiekwedstrijden gehouden. Aanvang 16 febr. 13.00 uur. Einde 20.00 uur. Aanvang 17 febr. 14.00 uur. Einde 17.00 uur. Toegangsprijs 5,-, alhier te reserveren. Op 6 april (le Paasdag) en 7 april (2e Paasdag) worden in het sportpaleis Ahoy te Rotterdam de 3e Internatio nale Country Festival gehouden. Tij den beide dagen aanvang 17.00 uur; einde plm. 24.00 uur. Prijzen van 25,- t/m 60,- per dag, alhier te reser veren. In theater Carré te Amsterdam zal op 14 febr. een concert plaats vinden van Ellen Foley. Aamvang 20.15 uur. Prij zen 20,-; 25,- en 30,-, alhier te reserveren. In de Jaap Edenhal te Amsterdam is op 21 febr. een optreden van Jerry Lee Lewis. Aanvangstijd is 20.15 uur. Prijs 30,-. Op 23 febr. is daar een optreden van Mc. Quinn, Hillman en Clark. Aan vangstijd 20.15 uur. Prijs 30,-. Zondag 10 febr. voert de maandelijk se natuurwandeling o.l.v. natuurgidsen van het I.V.N. Eemland door het Pi- netum in Birkhoven. Vertrektijd tus sen 2 uur en half 3, vanaf de Zandlaan nabij het Witte Huis aan de Birkstraat te Soest. Ook uw hond mag meewan- delen, maar... aan de lijn. In het Concertgebouw te Amsterdam wordt op do. 14 febr. door het Kon. Chr. Oratorium Vereniging een con cert gegeven van Bach's Hohe Messe. Aanvang 20.00 uur. Prijzen 10,- en 13,50. De voorver koop van kaarten is reeds begonnen. Ook van het waddeneiland Terschel ling hebben wij nu de gids voor va kantie en vrije tijd 1980 ontvangen, waarin algemene informatie, hotels campings en kampeerboerderijen, musea, Voor- en Najaarsarrangemen ten, plattegrond, Terschellinger Al manak, Evenementen en de Sjouw, beschermde planten, enz. Deze gids kost/3,95. De Ned. Jeugdherberg Centrale heeft een folder uitgegeven „Binnenland", waarin unieke fietsvakanties staan, zeilvakanties, surfen, zweefvliegen, ruitersport, ponykampen, parachute springen boven Texel enz. Gratis af te halen aan ons kantoor. Van 22 t/m 25 febr. is in de Rijnhal te Arnhem de campingshow. Op 9 en 10 febr. worden in Austerlitz „wimpelwandeltochten" georgani seerd van 5 en 10 km. vanaf het dorps huis aan de Schooldwarsweg. Inl. tel. 03404-20518. Kadobonnen voor Soest en Soesterberg in waarden van 5,-; 10,-; 15,-; 20,- en 25,- zijn het hele jaar door verkrijgbaar bij de Rabobanken en het VW-kantoor Soest, Soesterberg. Dat de ruitersport zich in een groeiende belangstelling mag verheugen, bleek j.1. zaterdag weer bij de indoor dressuur-wedstrijden in de manege van het ruiter sportcentrum Eldorado. Hier had zich een groot en enthousiast publiek verzameld om de verrichtingen van de fraai uitgedoste amazones en ruiters op de keurig getoiletteerde paarden gade te slaan. Door het grote aantal inschrijvingen waren de organisatoren genoodzaakt om reeds 's middags om 3 uur te starten met de wedstrijdpony's van de Landelijke Rijvereniging Eldorado, die in groepsdressuur de proef afleg den. De uitslag van deze categorie was: 1. Marja Brouwer, die 106 pnt. behaal de en hiermede de zilveren dressuur- trofee in ontvangst mocht nemen. Tweede werd Sabina van Dijk met 95 pnt. De derde plaats was voor Natascha Schouten met 84 pnt., terwijl de vierde plaats ex equo werd bezet door Maria Brouwer en Ingrid Strumpel met 79 pnt. Vervolgens startten de N-ruiters op de paarden van de stichting. Carmelita van Eyndhoven op Rlmco behaalde 132 pnt. en wist zich hiermede als eerste te plaatsen. De 2de plaats werd bezet door Astrid Calis op Ajax met 120 pnt. Derde werd Wiepke Vesters op Rimco met 93 pnt. Ricardo de Borst wist met Olga 90 pnt. op zijn naam te brengen en veroverde hiermee de 4de plaats. Hierna kwamen de B-ruiters, eveneens op de paarden van de stichting, aan de beurt. Dit leverde het volgende beeld op: Eerste werd Henny Kroeske op Lorenza met 123 pnt. Onyx, gereden door Carolien Weterings, behaalde 117 pnt. en hiermede de tweede plaats, terwijl mevr. Van Polen met Lorenza 112 pnt. en de derde plaats wist te bemachtigen. Annette de Leede ver zamelde op Rimco 106 pnt. en bezette daarmee de vierde plaats. Daarna volgde de pauze, waarin door het stichtingsbestuur de prijzen werden uitgereikt. Het avondgedeelte, dat om 18.30 uur startte met de B-klasse op eigen paar den, leverde het volgende resultaat op: Als eerste beet mevr. I. Meesters op Ramona de spits af en wist zich tevens met 147 pnt. als eerste te plaatsen, hetgeen haar de zilveren trofee ople verde. Tweede werd Jan Kraaij met Mini met 140 pnt. De derde plaats werd ex equo bezet door mej. M. van Tol met Olga en Petra van der Heijden met Prince met 130 pnt. Mevr. E. van der Graaf veroverde met haar paard Melchior met 126 pnt. de vijfde plaats. De jeugdige amazone Renée van Elk bezette met 124 pnt. de 6de plaats met het paard Pegasus. Tenslotte volgde de L-dressuur, waar Claudia de Borst op Plato de kop nam met 144 pnt. Een verdiende tweede plaats ging naar de heer A. van 't Net die met zijn paard Oran 126 pnt. op zijn naam bracht. Gezien het feit, dat deze combinatie dezelfde dag reeds een M-jacht had gereden, mag hier wel van een bijzondere prestatie en een zeer goede conditie, zowel van ruiter als paard, gesproken worden! Linda Eijkeleboom met het stichtings- paard Rimco en Margreet van Brum- melen met Rushwin, eveneens een lespaard van de Stichting, wisten met 121 pnt. ex equo de derde plaats te veroveren. Petra van der Heijden wist zich in deze zware rubriek op het stichtingspaard Olga met 115 pnt. naar de vijfde plaats te rijden. Voor de prijsuitreiking bedankte de voorzitter, de heer J. A. Detmar, namens het stichtingsbestuur allen, die op welke wijze dan ook hun medewer king aan dit geslaagde ruiterfestijn hadden verleend. Een bijzonder woord van dank richtte hij tot het jurylid, de heer H. P. W. Danvers uit Maartensdijk, hetgeen hij vergezeld liet gaan van een rokertje. Vervolgens gaf de heer Danvers desge vraagd een toelichting op de verreden proeven. Hij deed dit op de hem eigen ludieke, doch tevens zeer instructieve wijze, waarmee een ieder in de toe komst zijn of haar voordeel zal kunnen doen. Bovendien stelde hij iedereen, die daar behoefte aan had in de gelegenheid om na de prijsuitreiking de door hem geju reerde proef te bespreken, waarvan een dankbaar gebruik gemaakt werd. Al met al was deze dag, die zich kenmerkte door een uitermate sportie ve en vriendschappelijke sfeer, er één waarop zowel het stichtingsbestuur met zijn medewerkers(sters) als de deelnemers (sters) en het pubbliek met voldoening terug kunnen blikken. Baarn is sinds vorige week een fiets crossclub rijk. De vereniging werd opgericht op initiatief van de Baamse Motorclub. De oprichtings vergadering werd bijgewoond door vijftig belang stellenden. Tot voorzitter werd be noemd de heer A. Kuiper en in het bestuur namen verder plaats mevrouw Lengers en de heren van Boeyen, Tim mer en van Ingen. Voor het lidmaatschap kan men kon- takt opnemen met de heer A. Kuiper, Laanstraat 51 te Baarn, telefoon 02154- 13061. Zaterdag 9 februari aan de Wijkamplaan, Baarn vanaf 11.00 uur. TORENSTRAAT 8 - SOEST - TEL. 19979 aanvang 8 uur, in de Rembrandtzaal, Soestdijk Leden vrijen toegang. Niet-Ioden 25 cent. Kaarten verkrijgbaar aan de zaal. Het Bestuur. Uit een lang verhaal over de aanschaf van een auto voor de politie: Een kleine vergelijking met eenige in onze naaste omgeving liggende gemeenten, mag ik hierbij zeker wel maken? De Bilt: 11000 inwoners; oppervlakte 3000 H. A.; 14 politiemannen en 1 auto. Baarn: 12000inwoners; 3300 H. A.21 politiemannen en 1 klerk, dus 22 personen, plus 1 auto. Soest: 14000 inwoners; oppervlakte 4500 H. A.; 11 politiebeambten. Als we hierbij bedenken, dat in deze 11 personen, de chef is begrepen, dat 2 personen voor Soesterberg moetén worden afgeschreven en dat men van de 8 resteerende personen 1 majoor en 1 hoofdagent nog moet uitschakelen, omdat zij om beurten veel bureauwerk, onderzoeken enz. hebben te verrich ten, dan blijven er (we hebben hier een 3-ploegen- stelstel) voor elke ploeg 2 personen over. SIJMEN BETAAL Het beroep van den gemeenteraad tegen de beslis sing van Ged. Staten, waarbij de gemeenteraad de verkochte gronden van het Grondbedrijf overeen komstig de werkelijke waarde en niet volgens de boekwaarde wenschte behandeld te zien, is door den Raad van State niet ontvankelijk verklaard. Dit beteekent, dat dit jaar een bedrag van ongeveer 80.000,- uit de gewone middelen gedekt moet worden. NEUTRAAL FRÖBELONDERWIJS In de deze week gehouden ledenvergadering van de afd. Soest van „Volksonderwijs", werd besloten pogingen te doen om alhier neutraal Fröbelonder wijs te krijgen, liefst in de nabijheid van elk der openbare scholen. Er zal getracht worden zoo spoedig mogelijk een begin te maken, zij het ook op bescheiden voet. Eén en ander zal nog nader onder 't oog worden gezien. DIERENBESCHERMING AFD. BAARN EN O. Maandrapport van den Inspecteur, Steenhof straat 32, Soest. Geregeld worden de woonwagen kampen te Baarn en Soest gecontroleerd. Men klaagt er over, dat de stallen niet met een deur gesloten kunnen worden, zoodat met koude weers gesteldheid de opening met oude kleeden moet worden gedicht. Ook moesten eenige losse oogkleppen bij paarden hersteld worden. Een klacht over de slechte ligging van een ketting hond is onderzocht; de toestand was allertreurigst, maar is terstond verbeterd. Aan eenige honden is een goed tehuis bezorgd. Te Eemnes heeft men de hondenhokken van waakhonden gekeurd en heeft men bij enkele verbetering laten aanbrengen. VEREENIGING TOT BEVORDERING VAN BIJENTEELT De afd. Soest van de Vereen, tot bevordering van Bijenteelt, hield verleden week Woensdagavond de jaarvergadering, onder presidium van den heer Ten Raa. Uit het jaarverslag van den secretaris, den heer Van Boven bleek, dat het honinggewin in 1929 beneden het middelmatige is geweest. Het aantal leden was met 6 vooruit gegaan en bedroeg thans 32. De penningmeester, de heer Van Breukelen, deed verantwoording van het financieel beheer, waaruit bleek, dat er een voordeelig saldo was van ruim 42,i. De beide periodiek aftredende leden, de heeren Van Boven en Van Breukelen werden met algemeene stemmen herkozen. Als afgevaardigde voor de algemeene vergadering, die jaarlijks in Utrecht wordt gehouden, werd als naar gewoonte de secretaris aangewezen. Als se cundus de heer H. A. Roos. Bij de rondvraag vestigde de heer Groenestein de aandacht van het bestuur op het afmaaien van de heide door sommige boeren. Hij wees er op, dat de heide door het afmaaien ten doode is opgeschreven. Wie de bevordering van het natuurschoon ter harte gaat in Soest, moet deze handelwijze zeker afkeu ren. Te meer, daar de prijzen van veevoeder dit jaar niet hoog zijn. Ook de bijenweide wordt door het afmaaien aanmerkelijk geschaad. Waar het heide veld behoort aan de gemeente, stelde spreker voor een adres te richten tot het gemeentebestuur, verzoekende het maaien van de heide te verbieden. Alle leden waren het roerend eens met den spreker, zoodat besloten werd een adres aan den raad te richten. UIT DE ADVERTENTEËN: TE KOOP GEVRAAGD handwaschbakje en vaste waschtafel. Br. bur. van dit blad. TE KOOP GEVRAAGD een gebruikte kwarts trap, links, Br. bur. van dit blad. PUBLIEKE VERKOOPING: Twee solied gebouwde burgerwoonhuizen te Soest, Mariastraat 8 en 10, groot 1485 aren. No. 10 verhuurd voor 450,- per jaar. Zeer gunstig gelegen bouwterrein, Mariastraat hoek lange Bergstraat, groot 61.60 aren, te veilen in 8 perc. en in combinatie. Een zeer goed onderhouden burgerwoonhuis met aangelegen moestuin aan de Lange Bergstraat no. 7, groot 10,20 aren. In eigen gebruik. De villa genaamd „Emilius Palmyra" met autogarage en tuin, Burg. Grothestraat no. 8, groot 20,41 aren. Dit perceel is onverhuurd. Weet u dat wij niet alleen veel OVERHEMDEN hebben in mouwlengte 5 en 6, maar ook in mouw- len9te7! .MODE(fZ\ Soesterbergsestraat 51 Soest Tel.02155-12400 Volgens de meerderheid van de leden van het Sportstichtingsbestuur zijn mat tenwagentjes in de gymnastiek- en sportzalen een overbodige luxe. Daarom werd opnieuw een streep gehaald door het verzoek van de gymnastiekver eniging „De Sprinkbokken" om dergelijke wagentjes aan te schaffen. Doorslag gevend voor dit besluit was de mening van de twee gymnastiekleraren in het bestuur. Andere, minder deskundige bestuurders, sloten zich bij hen aan. Enkele maanden geleden werd het verzoek van ,,de Springbokken" ook al eens afgewezen. En dat ondanks dat in enkele zalen dergelijke wagentjes wél aanwezig zijn. Het ging om een bedrag van enkele duizenden guldens, die de meerderheid van de sportbestuurders niet wilde uitgeven. „De Springbokken" wezen er echter op dat het vooral ging om de lessen aan de jongste leden; de kinderen rond de acht jaar. Juist dan hebben de leidsters moeilijkheden met het verplaatsen van de voor jonge kinderen toch wel zware matten. De bestuurders van de sportstichting hebben er in meerderheid niet zo zwaar aan „getild". Dankzij de korf bal-, de badminton-, de basketbal-, de tennisvertegenwoordigers en dankzij het „algemeen" bestuurslid, krijgen „de Springbokken" de wagentjes niet. De deskundigheid van de gymnastiek- vertegenwoordigster (M.O.-Lich. opv.) werd van tafel geveegd. Vóór de aanschaf stemden de beide gemeenteraadsleden, de gymnastiek- en de zwemvertegenwoordiger. Afwe zig waren de vertegenwoordigers van de atletiek, de handbal, de voetbal, de hockey-sport en het volleyballen. De op dit moment bij de gemeente ingeschreven woningzoekenden krijgen eind deze week/volgende week een schrijven van het gemeentebestuur waarin nadere mededelingen worden gedaan over de „enquête woningzoekenden ten behoeve van urgentiewaardering". Bij dit schrijven is tevens een enquete-for- mulier gevoegd dat men uiterlijk binnen veertien dagen volledig en juist ingevuld moet terugzenden. Is het formulier niet binnen veertien dagen in het bezit van het bureau huisvesting, dan wordt aangenomen dat men niet langer als woningzoekende ingeschreven wenst te worden. De reden van deze enquete is de volgende: Op dit ogenblik is het aantal vragen om woonruimte groter dan ooit. Dit zal de komende jaren nog aanzienlijk stijgen, voornamelijk omdat de realisering van de nieuwbouwplannén Overhees Dl en IV nog veel tijd zal vergen. Wat er in de tussenliggende periode aan woonruimte beschikbaar komt is slechts voldoende om een beperkt aan tal huisvestingsproblemen op te lossen. In verband hiermede besloot de ge meenteraad op 17 mei 1979 de urgentie van de ingeschreven woningzoekenden De wijkvereniging Overhees en de Kinderboerderij „de Vrije Teugel" or ganiseren op vrijdag 8 februari in het dorpshuis „De Borg" een filmvoorstel ling voor de jeugd vanaf 12 jaar. Er wordt een spannende Amerikaanse film vertoond, die geen winnaars en alleen maar verliezers oplevert. Een harde, maar wel spannende film, waarmee men hoopt tegemoet te ko men aan de wensen van de oudere jeugd. De voorstelling begint om 20.00 uur en is ongeveer 22.15 'uur afgelopen. De toegangsprijs bedraagt 2,50 per per- te laten vaststellen door middel van een puntensysteem. Volgens dit systeem worden punten toegekend op omstandigheden als: in schrijftermijn, leeftijd, sociale en/of medische indicatie, huidige woonruim te, economische gebondenheid en der gelijke. Dit geschiedt door een door het college van burgemeester en wethouders inge stelde „adviescommissie woonruimte zaken", welke wordt gevormd uit ver tegenwoordigers van de plaatselijke woningcorporaties, bejaardenin stellingen, institutionele beleggers en de gemeente. Bovendien zal deze com missie de voordrachten aan het college van burgemeester en wethouders sa menstellen van de gegadigden voor de leegkomende woningen. Om nu te komen tot een zo goed mogelijk inzicht in de woon- en per soonlijke omstandigheden van de inge schreven woningzoekenden is enquête formulier samengesteld, dat moet die nen om de urgentie te waarderen. Spreekuur Tevens wordt het wekelijkse spreekuur van de wethouder van woonruimtever deling aangepast. Het spreekuur zal voortaan worden verzorgd door leden van de adviescommissie woonruimte zaken. Afspraken hiervoor kunnen schriftelijk, mondeling of telefonisch ■worden gemaakt met het bureau huis vesting, waarna een oproep tegemoet kan worden gezien. Ajje Zondaagsmaareges in 't bos goat waandele, zie je aale- moal maanne ronddroave. Bie de Spaareloan staape ze uut de auto en daan benne ze op un draaf vurt net of ze iets deje daat niet maag! Trimmeheet daat, om aaf te vaalle. Veur ming is ut gewoon haard loöpe; honger kriege en daan lekker ete! Ik loop ter heul waat aaf met de hongd, moar 't helpt geejn baarst. Alleenig de hongd blief mooi slaank. Wullie motte moar blie weze met aal die mooie bosse op Soest. Zoö'n stuk noatuur vlaak bie huus! En toch schaat ik daat haalf Soest ter nog nóóit eweest is. Mojje toch us goan kieke! De Gemeente het ok mooie waandelinge uuttezet met rooie en gele poale. Kaajje kieke hoe je loöpe mot. Licht kenne ze ok nog us un tocht uutpoale aachter ut opeluchttejoater, daan zie je doaro un baarg puun en troep legge, daat ut baar is. Daat wordt op un end omtrent un histories monu ment. Zo laang legt ut er aal! Ik daacht daat ut vrogger un paadvindershuus waas. Die haadde zeker us un kaampvuur emoakt waat uut de ha and was eloöpe. Vrogger wiere alle aafgevaalle taakke en gekaapt hout op eruumd, maar noeng blief aal les legge. Daas goed veur de bojem, zee je ze. Moar t stoat wel rotzooieg! Ajje 't ming vroagt daan mo'k zegge daa'k vin daat de woud medewerkers d'r moar us waat oan deeje. Aas de Gemeente wil daat de bosse schóón blie- ve, motte ze zelluf ut voorbeeld geve. Moar 't zaal nie mee vaalle om ut un bietje bie te houwe. We hebbe zo veul bos en zo weinig maanne denk! En 't is nog haardstikke ondaankbaar waark ok. Ajje ziet waat ter aallemoal vernield wordt. Kiek moar us noar de Trimboan! En ajje d'r waat vaan zeit, krieje een gröote bek of ze trimme je in mekoar. Ik zaal wel uutkieke. Veur de hangd ben ze niet baang, waant daa's niet zoö'n groóte. HANNES VAN DE NENG. BESTELAUTO HUREN? VANAF f 4Q,- PER DAG 09155-1 3S S7 KONINGSWEG IQ SOEST Naam: Straat: Woonplaats:Tel. verzoektmaal plaatsing Op woensdag voor het opgeven van een KLEINE RUBRIEKADVERTENTIE in de SOESTER COURANT Ondertekening ATTENTIE: één letter of leesteken per hokje, tussen twee woorden een hokje blanco laten 1 2 3 4 5 5 regels 1 8,00 6 6 regels f 10,00 7 regels f 12,00 8 regels f 14,00 9 regels f 16,00 10 regels f 18,00 11 regels f 20,00 12 regels f 22,00 7 8 9 10 11 12 De bón moet uiterlijk maandag 16.30 uur in ons bezit zijr» voor plaatsing in de Soester Courant van woensdag daarop volgend. Bewijsnummer 75 ct. extra. Brieven onder nummer: f 2,50 extra (De binnengekomen brieven worden u dan toegestuurd). Deze-bon ONGEFRANKEERD zenden aan: advertentieafdeling SOESTER COURANT Antwoordnr. 136,3760 VB SOEST. Het verschuldigde bedrag insluiten door middel van groene bank-betaalcheque, Eurocheque of blauwe girobetaalkaart (geen giro-overschrijvingskaart):)

Soester Courant | 1980 | | pagina 23