Wie wint van de maand Mijn oplossing W VfCj Wijnands start aan de Soesterbergsestraat 37. A* Wijnands weet alles van wonen. Van „ruim-twee-persoons-met- 3 uitwijkmogelijkheid" tot en met een petieterig houten roetje voor het kleinste raampje van het kleinste kamertje in elk huis. Wijnands weet van wanten, van anti-slipgaas, badmatten, cocosmatten, karpetten, overtrekken, gordijnen, divanbedden, edelolie, egaline, eethoeken, eiken meubelen, garen, gevirail, gordijnband, gastendoekjes, hoeslakens, ledikanten, handdoeken, hoofdkussens, in-en/of opklapstoelen, badlakens, kamerbreed tapijt, kleedjes, kapokkussens, keukendoeken, handdoeken, theedoeken, kameelzadels, kussenvullingen, kant, kapstokken, kerstkleden, linoleum, lakensets, lijm, lattenbodems, lopers, ligstoelen, luxaflex, meubelen, matten, stoffen, glijders, matrassen, molton, naalden, ondertapijt, onderhoudsmiddelen, ovenwanten, Perzen, plaids, rotan, rails, rolgordijnen, koorden, ringen, rubbergaas, singels, spiraalstangeri, spreien, salontafels, sierkussens, tafelkleden, tafellakens, tafelzeilen, trekstangen, trekkoorden, tuinmeubelen, tapijtgarens, voetschommels, vitrages, vallen, veren, vachten, velours, vloerkleden, vlaggen, stokken, washandjes, wollen gordijnen, wandtapijten, wandbehang, wandspiegels, W.C.-matten en adviezen en leggen en ophangen en plaatsen en 1968: Wijnands Woninginrichters. Vandaag de dag - een koperen feest later - 1980: Wijnands Woonmode. Voor alles voor uw huis, tuin en keuken. Wijnands 12'/2 jaar. Vier dat mee! Een jaar lang. Soester Courant van woensdag 6 februari 1980 'HARTJE-ZUID' winkelier y.y/.v vy.vy.- Dit is 'm, die stoel van de maand Van Wijnands. Dat zit wel goed. Wijnands is winnen!!! Iedere maand een magnifieke lederen'zet- 'm-zelf-inelkaar-stoel', t.w.v. f 995,of één van de maandelijkse vijf hippe trooststoelen voor zalige zonnestandjes in de tuin of op het strand. Kijk naar de foto en kijk in de etalage bij Wijnands Woonmode. Daar staat alles prima geprijsd. Vul de bon in en stuur 'm naar de feestende Wijnands. Op een briefkaart. Naam en adres en telefoonnummer niet vergeten. Brengen mag natuurlijk ook. Maar zorg er wel voor dat uw oplossing voor 29 febr. 1980 binnen is. Let vooral ook op de algemene vraag over Soest. Een deskundige jury maakt uit wie de gelukkigen in de maand februari zijn. Zij krijgen bericht thuis. Op een briefkaart plakken en zenden aan: Wijnands Woonmode Soesterbergsestraat 37 3768 EB Soest. de totale prijs van het afgebeelde interieur Algemene Soester Vraag: Hoeveel woningen telde de gemeente Soest per 31 december 1979? Naam Adres Postcode en plaats SOESTERBERGSESTRAAT 37 3768 EB SOEST Telefoon 02155-13097 Telefoon

Soester Courant | 1980 | | pagina 29