1 Dames Olympia 1 bekerronde verder Hees verliest opnieuw rabat delen? Corbo is Uitstekende prestaties Bed Stars teams I wmm js> coibo ■i af&bout Aanvraag indienen voor bijdrage uit kermispot SEC wint gemakkelijk van verzwakt HVC WZ speelde gelijk tegen koploper Merino's Basketbal: liteit) ERS) edrijf d van uw: Tot 21 maart: M.H.C. Soest VOOR AL UW SPORTEN Kaarten bij Hees Uw succes is onze reclame!!! Voor alle RIJBEWIJZEN Autorij-en Verkeersschool bouwmarkt Gesjbecialiceerd in klassieke interieurverzorging vztmann en (^jenaruzurm Ml 18 ag. (deling KAS 1avo-4. ir-14.00 uur ir-14.00 uur ir-17.00 uur ir-20.30 uur n tot de neijer, 4-14857 f. Tel. 17332 installaties n mastiek- De Stichting Coördinatie Kermissen hefet onlangs de verpaching gehouden voor de dit jaar van woensdag 14 tot en met zaterdag 17 mei in Soest op de Eng (Talmalaan hoek Soestereng- weg) te houden kermis. Voor de verpachting bestond wederom een grote belangstelling. Naast ver- schillende verkoopzaken en behendig, heidsspelen zuilen onder meer de volgende attrakties op de kermis, die dit jaar voor het laatst op de Eng wordt gehouden, aanwezig zijn: auto scooter, calypso, stoplichtspel, round- up, super jet bob, holly cranes, hullv gully en baby sport. De verpachting voor de van woens- dag 21 mei tot en met maandag 26 mei in Soesterberg op het terrein aan de Kampweg te houden kermis zal bin nenkort plaatsvinden. Zo spoedig mogelijk na afloop van bei de kermissen zal de Stichting Coördi natie Kermissen weer aanzienlijke be dragen kunnen uitkeren aan vereni gingen die op sociaal-cultureel of cha ritatief gebied in Soest en Soesterberg werkzaam zijn. Deze bedragen zijn af komstig van de pachtsommen. Vorig jaar ging 49.000.- naar 68 in stellingen en verenigingen, in 1978 44.000,- naar 46 groepen en in 1977 29.850.- naar 37 groepen. Verenigingen werkzaam op sociaal- cultureel of charitatief gebied en die voor bijzondere of buitengewone uit gaven komen te staan, kunnen voor een eenmalige uitkering in aanmerking ko men. Dat betekent dus de kans op een extraatje. Aanvragen dienen vóór 21 maart te worden gericht aan de btichting Coördinatie Kermissen, p.a gemeentehuis Soest. In de brief moet tevens het doel van de aanvraag om schreven worden, met eventueel een begroting. Afgelopen zondag heeft het eerste da mes-elftal van de Mixed Hockey Club Soest opnieuw een overwinning be haald. Dit keer werd met 1-0 gewonnen van Be Fair 3. Heel wat minder deden het de dames van het tweede elftal. Zij werden met 9-0 verslagen door Rand- wijck 1. Heren 2 verloor met 3-1 van Doetinchem 3; de heren veteranen verloren met 2-0 van Gooische A en tenslotte ging dames 3 met 5-1 ten onder tegen Dorsteti 2. A-s. zondag speelt dames 1 een uitwed strijd tegen Muiderberg (11.00 uur) en dames 3 een uitwedstrijd tegen Doorn 2 (12.00 uur). Heren 1 speelt uit de competitie-wedstrijd tegen Lelystad en heren 2 uit een bekerwedstrijd tegen Kampong 4. Op het programma staan verder Kampong 3 - heren 3 (12.30 uur) en Nieuwegein 2 - Heren 5 (14.30 uur). In een matige wedstrijd wist Dames 1 een bekerronde verder te komen door een 3-1 winst op het in de derde divisie uitkomende ASVU. Heren 3 wist afge lopen week hun koppositie op een eenvoudige wijze te behouden. Olym- pia/Bentick Stars behaalden hun eer ste 3 0 overwinning tegen Muggen 2. Dames In een matige wedstrijd won Dames 1 met 3-1 van het hoog in de derde divisie staande ASVU. Er was aanvankelijk te weinig enthousiasme in het spel en ook een slechte stop zorgde al snel voor een 7-13 achterstand. Door een goede op slag kon Olympia toch nog tot 12-13 terugkomen maar ASVU won deze set zeer verdiend met 13-15. Ook de tweede set gaf een rommelig spelbeeld te zien; Olympia speelde te angstig en bovendien werden de aan vallen vaak door de ASVU-verdediging verwerkt. Tot 13-13 ging deze set gelijk op maar toen trok Olympia uiteindelijk toch aan het langste eind: 15-13. Ook in de derde set gingen beide partijen met matig spel verder. Hal verwege deze set liep het echter plotse ling allemaal weer een stuk; beter en door gewoon beter spel won Dames 1 deze dan ook met 15-10. De laatste set werd een regelmatige overwinning. Ook in deze set werd het betere spel voortgezet hetgeen uiteindelijk in een 15-7 stand resulteerde. A.s. zaterdag speelt het damesteam opnieuw thuis, in de Bunt. Om 19.00 uur zal er gespeeld moeten worden tegen het hoger geklasseerd staande Cito. Ook de Heren spelen thuis. Zij zullen moeten winnen tegen US 2. Deze wed strijd vangt om 17.00 uur aan. Dames 8 moest de strijd aanbinden met het zesde damesteam en verloren met 0-3. De eerste set verliep voor het zesde vrij gemakkelijk, en eindigde met 3-15 in het voordeel van het zesde, hl de loop van de tweede set verslapte de aandacht echter waardoor nogal wat punten werden verspeeld (12-15). In de derde set werd er door Dames 6 opnieuw goed aangevallen en goed gestopt hetgeen tot een 4-15 stand leidde. Heren Het derde Herenteam had geen enkele moeite met Nederhorst 2, dat zonder punten huiswaarts werd gestuurd. De eerste set verliep al erg gemakkelijk en zonder problemen werd een 15-2 stand behaald. In de tweede set mocht Nederhorst nog 7 punten behalen maar ook de laatste set werd weer met 15-2 afgerond. Door deze overwinning blijft Heren 3 de eerste plaats in de tweede klasse nog steeds stevig in handen houden. In een zeer wisselvallige wedstrijd speelde Olympia 5 gelijk (2-2) tegen Oberon 2. Ondanks het veel zwakker aanvalsspel van Oberon kon het vijfde Herenteam hier niet van profiteren, mede door een niet al te beste verde diging achter het blok. Er werd soms zeër goed aangevallen, vooral hoog buiten scoorde Jeen Hospes zeer veel. Het zesde Herenteam trad aan tegen Voleem 2 en won met 2-1. Olympis speelde zeer gemotiveerd en mede hierdoor behaalde het deze overwin ning op het hoger geklasseerd staande Voleem. Het was een leuke, gelijkop- gaande strijd die eindigde in 10-15, 15-13 en 15-10. Olympia/Bentick Stars behaalde hm eerste 3-0 overwinning tegen Muggen 2 uit Haarlem. Er was een goede serve in de eerste set en mede dankzij de goede inzet leidde dit tot een 15-2 stand. Het zeer enthousiaste publiek zag de Ben- tick Stars ook de tweede set winnen en wel met 15-9. Toen waren zij niet meer te stuiten en een 15-11 stand in de laatste set zorgde ervoor dat zij nu in de competitie een goede middenmoter zijn geworden hetgeen een zeer goede prestatie genoemd mag worden. Wedstrijdprogramma senioren 27 februari: 20.30 uur BG&SV 3-Heren 4 19.30 uur BG&SV 4-Heren 6 19.30 uur BG&SV 5-Dames 7 1 20.30 uur BG&SV 3-Dames 8 allen in Baarn. 28 februari: 19.00 uur Heren 7-Limvio 2 21.30 uur Dames 2-Surf 1 20.15 uur Dames 4-KGU/VS 2 20.15 uur Dames 5-Oberon allen in Beukendal. 1 maart: 17.00 uur Heren 1-US 2, in de Bunt 15.30 uur Vif 1-Heren 2, in Hilversum 14.15 uur Vif 2-Heren 6, in Hilversum 19.00 uur Dames 1-Cito, in de Bunt 1 maart: 20.00 uur KIS 2-Olympia/Bentick Stars in Velsen SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39- BAARN TELEFOON 02154-12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Spelmoment uit de damesvoUeybalwedstrijd Olympia tegen ASVU SPORTS „Ballet rond een voetbal" in de wedstrijd Hees tegen Veensche Boys In deze eerste thuiswedstrijd na de winterstop is wederom overduidelijk gebleken dat Hees een echte „afwerker" nodig heeft om haar veldoverwicht in doelpunten om te zetten. Vanaf het beginsignaal van de goed leidende arbiter G. Mulder was het Hees dat het initiatief aan zich trok en met snelle aanvallen de V. Boys defensie onder druk ging zetten. Vele scoringskansen werden echter onbenut gelaten en het was dan ook geheel tegen de verhouding in toen in de 25e minuut een V. Boysspeler de bal üv aanvechtbare buitenspel positie, ontving en met een hard schot, via de vuisten van de Hees doelman in het doel zag verdwijnen 0-1. Hees bleef na deze treffer goed terug komen en wederom waren er diverse scoringskansen voor de Hees aanval, maar benut werden ze niet. In de 40e minuut werd een scherpe voorzet niet goed door de V. Boysdoel man onderschept en kon Piet van Schalkwijk de bal beheerst in het V. Boys doel schieten. 1-1. In de 44e minuut sprong de bal na een hard schot op de lat van het Heesdoel terug het speelveld in. De te traag reagerende Hees-defensie zag de bal door een opkomende V. Boys speler beheerst in het doel schieten. 1-2, hetgeen ook de ruststand was. Na de rust hetzelfde spelbeeld als voor de rust: een veel aan de bal zijnd Hees, met vele scoringskansen, maar geen resultaat. V eensche Boys trachtte door snelle counters wat opluchting te brengen voor de onder grote druk staande defensie, maar boekte ook geen succes. Hees bleef aandringen met als resultaat diverse corners op het doel van V.Boys, maar het zo verdien de doelpunt bleef uit. In de laatste minuut werd de bal met een hard schot uit de V.Boysdefensie op de helft van Hees geplaatst. De snelle G. de Jong van V.Boys omspeel de achtereenvolgens twee Hees spelers en wist ook de ver uitgelopen doelman van Hees te verschalken en kon daarna de bal beheerst in het lege Hees doel schieten. 1-3. Na het eindsignaal van de arbiter maakte één van de V.Boys suporters Foto: Herman van Dam de opmerking: „Hees speelt een goed partijtje voetbal, maar ze zijn nog niet eens in staat om een deuk in een pakje boter te schieten". En zo was het ook. Indien trainer Kommer erin slaagt de angst" om de bal in het vijandelijke doel te schieten, weet te overwinnen dan zullen ook de puntjes behaald kunnen worden. Vrijdagavond 29 februari aanvang 20.00 uur is en wederom de maandelijk se kaartavond bij Hees. De klaverjas sers- en toepers zijn van harte wel kom! A.N.W.B. -M/n- T F.N.O.P ERKEND lyJLm JL(UÖ VAMOR VAN LENNEPLAAN 47 - TELEFOON 16621 SEC-zondag behaalde een royale 4-0 overwinning op HVC dat met vier in vallers moest aantreden. Al vrij snel na de aftrap werd duide lijk dat SEC de betere ploeg was, het geen na zes minuten al tot uitdrukking kwam door een treffer. Joop Abbel bemachtigde de bal op het middenveld en lanceerde Wim Altenaar die de bal goed aannam en op volle snelheid via de keeper Cock Jansen raak schoot (0-1). SEC dicteerde daarna geruime tijd het spel, via het middenveld werd de aanval regelmatig gelanceerd maar nieuwe successen bleven uit. Cees van Dorrestein, die de zieke Peter van Boeyen verving en de her haaldelijk goed opkomende Jan van Rees zette regelmatig de HVC-achter- hoede onder druk. Verder dan enkele corners kwam SEC echter niet. Na 25 minuten spelen moest Jos van Rouwendaal met een lichte blessure het veld verlaten en Rudy van de Broek kwam het veld in. Joop Abbel schoof door naar de spits en Evert Holleman nam zijn taak op het middenveld over. Naarmate de eerste helft verder ver streek en succes uitbleef werd steeds slordiger gespeeld. HVC was te zwak om gevaar te stich ten voor het SEC-doel en SEC lanceer de hoge ballen die weinig effect sor teerden. Joop Abbel kreeg nog een enkele goede kans maar de rust brak met een 0-1 stand in het voordeel van SEC aan. In de tweede helft startte SEC ener giek. Wim Altenaar was reeds in de eerste minuut dichtbij een treffer maar keeper Cock Jansen kon nog in grijpen. Even later was hij toch kansloos toen na een SEC-aanval waarbij de bal eerst tweemaal op de paal belandde. Frank Masmeijer keihard inknalde en de stand op 0-2 bracht. Een volgende kans voor Wim Altenaar werd overgeschoten en daarna liet SEC het middenveld over aan HVC. Hieruit kwam een gevaarlijke aanval van HVC voort, Sjirk Bajema kreeg de bal in vrije positie voor het doel aan gespeeld maar door aarzelen van hem en een uitstekend flitsende reaktie van Peter Heemskerk werd een doelpunt voorkomen. Na een paar goede kansen voor de SEC voorhoede kreeg HVC de kans weer wat terug te doen. Een vrije trap voor HVC op de rand van het straf schopgebied werd knap ingekopt door Johan Spijker maar een flitsende re aktie van Peter Heemskerk voorkwam weer een doelpunt. Na circa 25 minuten spelen nam SEC weer even het initiatief over. Bij een doorbraak van Joop Abbel werd Wim Altenaar door hem gelanceerd, keeper Cock Jansen blokkeerde Wim Altenaar in het strafschopgebied, alhoewel de bal in het doel rolde werd een straf schop toegekend die Joop Abbel feil loos benutte (0-3). HVC bracht nog invallers Jan van Barlingen en Hans Vrugteveen in het veld maar dat leverde niets op. Integendeel zelfs, ruim een minuut na de benutte strafschop aarzelde Charl Baum bij het uitverdedigen. Wim Altenaar ontfutselde hem de bal en schoof deze door naar Joop Abbel die uit moeilijke hoek scoorde (0-4). In de slotfase werd Frank Masmeijer nog vervangep door Harry Baartman. Ruud van Rouwendaal scoorde nog een fraai doelpunt met een afstandschot maar dit werd afgekeurd wegens bui tenspel van een van zijn medespelers. De einduitslag gaf duidelijk het ver schil in kracht weer, alhoewel SEC niet kan terugzien op een grootse wed strijd. SEC blijft echter in de kogroep van de ranglijst en behaalt toch de nodige punten om kampioenskansen te hou den. De Soester kadobon is voor velen van u een bekend begrip. Bussum, Vaartweg. Telefoon 02159 43587 Baarn, Zandvoortweg 60. Telefoon 0215412456 Openingstijden: dagelijks van 8.00- 12.00 en van 13 00-17.00 uur. Zaterdag van 8,30-12 30 uur. CORBO BOUWMARKTEN BUSSUM en BAARN zijn bouw-en afbouwmaterialenzaken van SLAGT Bouwmaterialen B V. Bij de eerste ontmoeting in Soest tus sen WZ en De Merino's, eindigde de strijd met eendelijk spel. 2-2. Intus sen zijn De Merino's opgeklommen naar de bovenste plaats, evenals EDO uit Utrecht en WZ komt voor in de onderste regionen. Het was dus zaterdag in Veenendaal een belangrijke wedstrijd. WZ heeft echter zijn sportieve plicht gedaan en het werd weer een gelijk spel. 1-1. Onder leiding van scheidsrechter Box- ma uit Amsterdam, werd door WZ afgetrapt. De Merino's dachten vermoedelijk een zacht eitje aan WZ te hebben en wierpen zich met alle krachten in de strijd. WZ had echter steeds een goed antwoord. Er was precies een kwartier gespeeld, toen bij een felle Véenendaalse aan val, de bal uit een scrlmmage naar het doel werd geschopt. Keeper Bade was geslagen, maar Wout Logtensteijn redde meesterlijk en trapte de bal van de lijn. Hij voorkwam een zeker doel punt. Bij de aanvallen die WZ ondernam, stond keeper Ravenswaaij hen steeds in de weg, terwijl de beide backs Blad en Davelaar hun mannetje ook wel stonden. Het bleef tot de rust maar wat heen en weer getrap, maar doel- rijpe kansen kwamen niet voor beiden. De tweed helft kwam een einder Merino binnen de lijnen. Er werd feller ge speeld, zodat WZ nog al eens hande lend moest optreden. Menige vrije trap was hiervan de oorzaak, maar de WZ' ers hielden het hoofd koel. Peter Brou wer won menig duel, mede door zijn lengte. Na een kwartier spelen werd de bal in de richting van het Merino-doel ge schoten. Rechtsbuiten Martin Kievits, rende achter de bal aan. Back Blad trapte over de bal heen, zodat Martin alleen op keeper Ravens waaij kon afstormen. Deze kwam uit zijn doel en hij „nam" Kievits op een zeer onbehoorlijke wijze, zodat Martin een paar minuten op grond bleef liggen. De scheidsrechter wees naar de witte stip, hetgeen leidde tot groot tu mult bij de Merinospelers. Scheidsrechter Boxma raadpleegde eerst de Merino-grensrechter, die toe gaf dat er een overtreding was be gaan. Peter Brouwer achter de bal en deze verdween in het doel. WZ leidde met 0-1. Toen werd het spel nog feller, waarte gen goed werd opgetreden. Ontelbaar was het aantal hoekschoppen, dat WZ weggaf. Deze leverden niets op, omdat geheel WZ voor het doel stond, alleen Martin Kievits stond op de Merino- helft. Even werd de verdediging verzwakt en toen kreeg Aartsen van De Merino's z'n kans. Hij knalde van ongeveer 20 meter de bal ineens langs Bade. Jos Brouwer ging ook nog in de verdedi ging en met Wim Hospes en Rob Duit konden ze zorgen dat het 1-1 bleef. Enige teleurstelling bij De Merino's, maar vreugde bij WZ. Alle spelers, ook de jongeren hebben hun best ge daan. Geinoord H WZ H. 4-1 De reserves van WZ die vorig sei zoen gepromoveerd zijn, gaan dit sei zoen weer degraderen, gezien hun ne telige positie op de ranglijst. Zij staan geheel onderaan en er kómt maar geen verbetering. Zaterdag moest WZ II Geinoord II bekampen, waartegen in de thuiswed strijd gelijk was gespeeld. In het begin zag het er hoopvol uit voor de Soesters. Al in de 20e minuut wist Logtensteijn met een fiaaie kopstoot WZ aan de lei ding te helpen. 0-1. Dat daarmee alle kruit was verscho ten, had men niet gedacht. Nadat de tegenpartij gelijk had ge maakt, trapte Henk Weber in eigen doel, zodat Geinoord voor de rust al met 2-1 voorstond. Daarna bleven ze sterker en het werd vrij spoedig 3-1 en tenslotte met nog vijf minuten te spelen werd het 4-1. meubilering en stof fering AMERSFOORT- L ANGËSTR A AT 63 -TEL. 1332A De overwinningen, die de beide standaardteams van de Soester bas ketbalvereniging The Red Stars in het afgelopen weekeinde hebben behaald zijn van groot belang geweest. Want door deze overwinningen hebben beide teams stellig hun plaats in de eerste klasse rayon weten te behouden. Het herenteam zegevierde over het Utrechtse OSG en de dames wisten Argus uit Den Haag met een nederlaag naar huis te sturen. Kompleet was het sukses door de overwinning van bet tweede herenteam op het Leidse Luba 2, dat ook met een forse nederlaag naar huis kon gaan. Dames Dames De Soester dames speelden tegen het Haagse Argus. Beide teams staan bij zonder dicht bij elkaar en het zou er om gaan spannen wie de punten in huis zou halen. De Red Stars dames startten echter bijzonder goed en wisten van het begin af aan een lichte voorsprong te nemen. Deze was bij de rust slechts vijf punen, 25-20, hetgeen beslist meer had kunnen zijn als niet enkele opge legde kansen werden gemist. In de tweede helft echter bleef het Soester dames team goed doorzetten en Argus wist geen raad met de man-to-man verdediging van de Red Stars dames. Aanvallend wisten de Red Stars dames nog wat fanatieker door te drukken, waardoor er snel een groot gat ontstond, hetgeen niet meer door de Haagse dames kon worden gedicht. Een duidelijke ruime 54-37 overwinning was het eindresultaat. Heren De heren hadden eertijds in Utrecht op wat knullige wijze de wedstrijd daar verloren met één punt verschil. Het Soester team mocht deze tweede ont moeting niet verliezen om het degra datie gevaar definitief te ontwijken. Het zag er echter in de eerste helft bijzonder triest uit. Een veel te grof spelend OSG werd niet afdoende be straft door de scheidsrechters en deze intimidatie leverde hen een voorsprong op bij de rust van maar liefst tien punten 28-28, en weinigen gaven nog veel hoop op een goed eindresultaat. Toen echter het Soester herenteam in de tweede helft dezelfde taktiek ging toepassen, was het snel met OSG ge daan en binnen zeven minuten was de tien punten achterstand weggewerkt en omgezet in een voorsprong van 51-47. OSG was totaal aangeslagen en had het toen bijzonder moeilijk met zichzelf. Bij de Soester heren ging toen alles wat beter lopen en met een paar haarzuivere breaks werd het gat gesla gen, dat door OSG niet meer gedicht kon worden. Ze zijn in feite gesneuveld door hun eigen taktiek, veel te ruw spel, hetgeen bijzonder veel persoon lijke fouten opleverde, doch achteraf niet de winst. Die bleef, en terecht, in Soest met 78-72. Heren 2 Voor de wedstrijd had niemand wat gegeven voor een overwinning van het tweede heren team tegen het op de vierde plaats staande LUBA uit Lei den. Dit Leidse team dacht echter met vijf man het varkentje wel te wassen. Dit kwam echter zeer slecht uit. Bij de rust leidde het Soester reserve- team al met 36-25 en toen in de tweede helft zelfs ook nog twee spelers van LUBA door persoonlijke fouten het veld moesten verlaten werd de neder laag zelfs beschamend en kon Red Stars deze wedstrijd met 97-49 winnend afsluiten. Jongens Alleen op landelijk nivo werd er door de jongens junioren verloren. Zij moes ten het opnemen tegen Leiderdorp. Was bij de rust alles nog mogelijk, 25-26, met name teveel balverlies was er de oorzaak van dat Leiderdorp in de tweede helft afstand kon nemen en deze wedstrijd wist te winnen met 77-61. Kampioenschappen naderen: Ook op kernnivo is er weer veel gebas ketbald. Bij de senioren leverde het derde damesteam een goede prestatie door het eerste team van BVH uit Hoevelaken te verslaan met 37-27. Bij de jeugd weer een aantal leuke en goede wedstrijden. Het tweede meisjes welpenteam versloeg met groot ver schil het tweede team van het Utrecht se Cangeroes met 80-17. De wedstrijd van de meisjes adspiranten 1 tegen 2 werd een duidelijke overwinning voor het eerste team met 61-24, dat haar kampioenschap zeer snel ziet naderen. Ook de meisjes kadetten kan het kampioenschap niet meer ontgaan. Zij wonnen nu weer van BVH met 54-20. De jongens adspiranten b moesten hun meerdere erkennen in Quidam b met 14-41, doch de a-jongens wisten in een fraaie wedstrijd Quidam a met groot verschil te verslaan 119-25. De b-kadetten jongens wonnen van Irene b met 64-16 en de welpen jongens konden het niet redden tegen de kam pioen bij de welpen Bourgondië en verloren met 13-78. Tot slot in De Bilt winst voor de jongens kadetten a, dat met slechts vijf man toch met 122-24 wist te winnen van Irene en ook zeer snel het kampioenschap kan gaan vie ren. Programma De landelijk spelende teams hebben allemaal een uitwedstrijd op het pro gramma staan. Het eerste herenteam gaat zaterdag naar de nummer 1 op de ranglijst Goba uit Gorkum, zodat een zware wedstrijd beslist verwacht wordt. Of het Soester team voor' een verrassing kan zorgen? Het wordt be twijfeld. De dames gaan vrijdagavond naar SSTD in Ridderkerk en misschien kun nen ook de dames tegen de nummer twee op de ranglijst voor een verras sing zorgen. De meisjes en jongens junioren gaan vrijdagavond naar Charlois waar het tegen Van de Jagt speelt. Voor belde teams moet er winst in zitten. Zondagavond is er basketbal in Beu kendal vanaf zeven uur met als top wedstrijd om half tien het vierde herenteam tegen Bourgondië 2 uit Wijk bij Duurstede.

Soester Courant | 1980 | | pagina 19