Paard en pony in de winter Raad en Daad m Yerkeerde voeding fataal voor huisdieren Raai beda EEN LADA 1200 KOOPT U NU OF NOOIT Nu als stuntaanbieding compleet voor ƒ10.500,- F0T0- STRIP- VER- ¥i HAAL Ijl AUTOMOBIELBEDRIJF TOM VAN LUYK Nu ook damesvoetbal en dameshandbal in Soest-Dtl. Open huis op de Nieuwe Baarnse School Meubt krijgt Bevolking in januari met 48 toegenomen Bouwplan De vorsfentuin 13 PATIOBUNGALOWS en 18 GESCH. VILLA'S Sportuitwisseling Rommelmarkt „Honsbergen" Auto-antennes vernield t t i i Gemeente één VVV- informafri Plan lande^ gebied in commissie, vergaderin Soester Courant van woensdag 27 februari 1980 De wintermaanden zijn wat betreft keuringen en wedstrijden maanden met een betrekkelijk rustig karakter. Dit zal mogelijk betekenen dat de paarden en pony's in deze maanden wat minder aandacht krijgen dan in andere jaargetijden. Toch vraagt de winterperiode op een aantal punten de nodige extra zorg van de paardenhouder. Allereerst het punt van het geven van - al of niet permanente - weidegang in de winter. Dit verschilt uiteraard sterk per ras. Een aantal ponyrassen noe men we winterhard en deze pony's passen zich wat betreft haarkleed aan aan de winteromstandigheden. Deze pony's dienen dan ook bij voorkeur buiten gehouden te worden. Een sim pele beschutting tegen wind en regen is alles wat deze dieren nodig hebben. Uiteraard moeten deze pony's regel matig gecontroleerd worden op hun conditie door het „voelen van de rib ben". Doordat de pony's hun winterjas aanhebben wordt zowel een te schrale als een overdadige conditie groten deels gecamoufleerd. Pony's met meer „bloed" passen zich ook wel aan, maar kunnen als het weer erg winters wordt niet zonder een behoorlijke beschut ting. Ook zullen deze pony's zowel hooi als krachtvoer ter beschikking moeten hebben om aan de koudere omstandig heden het hoofd te kunnen bieden. Uiteraard geldt dit ook voor winter harde pony's als door sneeuw of door een geringe weideoppervlakte de be schikbaarheid van gras onvoldoende is. Hoewel pony's bij vorst en sneeuw weliswaar vrij weinig drinken doordat ze al etend water opnemen moeten ze dagelijks over drinkwater kunnen be schikken. Bij vorst zullen er dus extra voorzieningen getroffen moeten wor den, zeker als de pony's droog voer als looi en krachtvoer krijgen. Zal dus een aantal ponyrassen ook de wintermaanden goeddeels in de weide doorbrengen, de meeste paarden zul len de meeste uren van de dag op stal verblijven en hoogstens slechts enkele uren per dag weidegang krijgen. Dit is dan nog weer sterk afhankelijk van de omstandigheden. Als het weiland nat is door overvloedige regenval of bij dooi na een vorstperiode, zal de grasmat veel te lijden hebben door het kapotlo- pen van de zode. Valt de beschadiging in de herfst- en vroege wintermaanden later nog wel mee, erger zijn de late wintermaanden wat betreft de schade die aan het weiland toegebracht kan worden. Om in het voorjaar vroeg over gras te kunnen beschikken voor merrie en veulen zal daar duidelijk rekening mee gehouden moeten worden. De voeding van de veulens en de jaarlingen vraagt ook zeker extra aan dacht In de winter. Veel veulens komen te schraal door de winter heen en hebben daardoor onvoldoende kansen uit te groeien tot goede prestatiepaar- den of goede fokmerries. Het goed voeren van veulens en jaarlingen is een investering die op latere leeftijd ruim schoot zijn baten opbrengt. Over het waarom en het belang van een regelmatige wormbestrijding is in het verleden al uitvoerig geschreven. Toch leert de praktijk dat veel paarden en pony-eigenaren de schade die wormbesmettingen kunnen veroorza ken onderschatten, althans er onvol doende naar handelen. Een regelma tige toediening van een wormmiddel is vooral voor jonge paarden onder de omstandigheden waarin in Nederland paarden gehouden worden bittere noodzaak. Doordat momenteel diverse wormmid delen in pastavorm geleverd worden is het eerdere probleem van de toedie- ningswijze van het wormmiddel aan paard en pony praktisch verdwenen. Ook de behandeling tegen larven van de paardenhorzel is door combinatie preparaten op deze wijze geen pro bleem meer. In de maag van veel paarden en pony's die in de zomermaanden in het weiland gelopen hebben, zitten in de winter honderden larven van de paardenhor zel die daar als het ware overwinteren. De functie van de maag kan daardoor duidelijk belemmerd worden en de indirecte schade die paarden daarvan ondervinden is wellicht groter dan verondersteld wordt. Overleg met de dierenarts over de te gebruiken wormmiddelen in de winter is daarom uiterst nuttig. Een regelmatige zorg voor het bekap pen van de hoeven is ook in de winter noodzakelijk. Vooral de jonge dieren komen hierbij nogal eens de nodige aandacht te kort. Veel veulens verto nen in hun jeugd geringe afwijkingen in de beenstanden die door een regel matig bekappen nog goed te corrigeren zijn. Ook bij oudere dieren is het nodig om tijdig de hoefverzorging te doen plaatsvinden om afbreken van de hoornwand, waardoor laten bij hoef slag de problemen kunnen ontstaan, te voorkomen. Laat de wintermaanden wat betreft bovengenoemde punten dus geen „rustmaanden" zijn. De gevolgen van een onvoldoende zorg in de winter maanden komen in de zomermaanden naar voren! In de maand januari is de bevolking van de gemeente Soest met 12 mannen en 36 vrouwen toegenomen. Op 31 januari telde de gemeente 40.635 inwo ners, te weten 19.777 mannen en 20.858 vrouwen. Zojuist is begonnen met de bouw van nabij bet centrum van Soest temidden van overwegend vooroorlogse villawijk op korte afstand van de bossen van Soestdijk. Koopsommen: Patiobungalows v.a. 411.000,- all in. Gesch. villa's v.a. 470.000,- all in. Hoge financiering mogelijk. Informatie: IJsselland Makelaardij B.V. 010-765674 Makelaarskant. v. Dijk en ten Kroode 02153-86551 Of ged. de maand februari in de bouwkeet aan de Pr. Hendriklaan, op zaterdag van 13.00 tot 16.00 uur. ...NU OP MICHELIN ZX BANDEN LADA 1200 f9999,- Afleveringskosten 250,- M.L. behandeling 200,- Radio, compl. gemonteerd 280,- Mistachterlamp 110,- Matten 70,- S ierstrippen 80,- 10989,- Zolang de voorraad strekt en alleen in de kleuren: ivoor, oranje en middelgroen Deze stuntaanbieding geldt alleen voor TOM VAN LUYK en loopt t/m 8 maart 1980 - Stationsweg 6 - Soest - Tel. 02155-16410 Woensdag 27 februari 1980 - vanavond dus - tussen zeven uur en kwart over acht maken leerlingen en leerkrachten van deze school overuren! In het ge bouw aan de Smutslaan 8 te Baarn zal het gonzen van de bedrijvigheid. Speciaal voor de nieuwe leerlingen en hun ouders bestaat er dan gelegenheid om de sfeer van deze school alvast even te proeven. Maar natuurlijk zijn ook ouders, die nog niet hebben beslist naar welke school hun kind het komen de schooljaar gaat, van harte welkom. Ook zij nemen eventueel hun kind [eren] mee. Het zal wel weer een bijzonder gezelli ge avond worden. Meestal zit bij zo'n gelegenheid het gebouw tot de nok toe vol met „grote mensen", die door de kinderen actief bij schoolse en minder schoolse zaken worden betrokken. Als U wilt kunt U tafeltennissen, schaken, sporten in de gymnastiekzaal, een onderdeel van de Cito-toets maken, enz. enz. Maar U kunt ook passief rondgaan en alles in U opnemen, zoals groepjes kinderen bij een handenarbeidles, eerste-klassertjes met de speelleesset, resultaten van het schrijfonderwijs, „meegroei-sets", teveel om op te noe men. Komt U dus zelf maar eens kijken. In de hal van de school kan iedereen meteen bij binnenkomst afle zen wat er allemaal te doen is en waar. Er is ook een inlichtihgenboek waar U o.a. schriftelijk vragen kunt stellen. Na afloop van het „open huis" zal het hoofd van de school, J. F. M. Jansen, deze vragen bij een kopje koffie beant woorden in het souterrain. Wilt U echter mijmeren bij olriginele geschiedenisplaten uit uw vroegere schooltijd, dan kan het ook. Anderen zullen misschien liever zoeken naar verre familieleden op de fototentoon stelling uit de jaren 1908 tot en met 1922. Het is voor de N.B.S. alweer het derde „open huis" in successie. De school hoopt hiermee de ouders van dienst te zijn, die tot een bewustere school keuze willen komen. Uiteraard bent U ook op een ander tijdstip altijd wel kom. Indien U nader over de school en zijn werkwijze wilt worden ingelicht, dan is het altijd mogelijk telefonisch een afspraak te maken. WITTE MUS Op het voedertafeltje in mijn tuin komt al enkele jaren een witte mus. Komen witte mussen méér voor of is dit een zeldzame speling der natuur? Antwoord: Zo'n witte mus is een grote zeldzaamheid. Naar schatting komt zo'n albino onder de mussen maar eens op de 10.000 voor. JAM OP BROEK - Mijn man heeft jam gemorst op zijn broek en ik krijg het er niet uit. Wat nu? Antwoord: U moet beginnen de ver droogde resten er af te schrapen en de suikerresten vochtig af te borstelen. Is deze vlek te lang ingedroogd, dan eerst een doek onder de stof leggen, een theelepeltje warmen en daar een drup pel glycerine op doen, zodat deze warm worden en flink warm op de vlek kan worden gebracht. Even in laten wer ken en dan wegdeppen met een schoon en vochtig doekje. U kunt nu proberen of u de plek tussen schone doeken met een lauw strijkijzer kunt wegstrijken. Droogt de stof goed op, dan alleen nabehandelen met een druppeltje vloeibaar afwasmiddel. Weer een scho ne doek eronder en drogen. Is er eventueel een vlek achtergebleven, dan de gehel bewerking herhalen. Vrijdag 1$ mei, tassen 12.00 en 13.00 uur, vertrëkken uit Soest alle sporters die dit keer deelnemen aan de twee jaarlijkse sportuitwisseling met Soest in West-Duitsland. Daaronder dit keer ook dames-voetballers en dames handballers; de waterpolo-ers moeten noodgedwongen verstek laten gaan omdat de Duitse gastheren geen zeven tal op de been kunnen brengen. Het gemeentebestuur zal tijdens de uitwisseling vertegenwoordigd worden door de wethouders G. Plomp en D. Hoekstra. Aan het evenement nemen dit jaar deel badminton, dames-turnen, dames- en heren handbal, heren-hockeyers, judo, zwemmen, dansen, tennis, tafeltennis, volleybal, basketbal, voetbal, atletiek, bridge. Bekeken wordt nog of in het Nederlandse Soest een schaakteam en een handboogteam te formeren is. Ook gaan er skiërs mee al is er voor hen geen wedstrijd in het programma opgenomen. Het element wedstrijd ontbreek ook geheel in het plan de tocht naar Duits land op de fiets te maken. Het Is een onderdeel in de sportuitwisseling dat van de Duitsers is overgenomen. Twee jaar geleden kwam een groep toerfiet- sers naar Nederland. De laatste tien tallen kilometers werden zij begeleid door ondermeer leden van de Ren- en Toervereniging Tempo. De lijst van deelnemers wordt in de komende weken, per sport, samenge steld. De terugreis wordt zondag 17 mei aanvaard; de aankomst in Soest staat op 21.00 uur gepland. A.s. zaterdag, 1 maart, wordt vanaf half twee 's middags in de zaal van het dienstencentrum Honsbergen aan de Wiardi Beckmanstraat een „Rommel markt" gehouden met Rad van Avon tuur en veiling. Er zijn uitstekende koopjes te verkrijgen maar ook mooie prijzen te verdienen. De 20-jarige T.V. deed bij de politie aangifte van vernieling van twee an tennes van zijn personenauto. De wa gen stond geparkeerd bij zijn woning aan de Oranjelaan. Een schadepost van honderd gulden. nraklicrho tmc I* *- praktische tips voor fotografen in de vorm van een foto-drieluik De zon is de sterkste lichtbron, die er bestaat en dus ideaal voor wie geslaagde foto's wil maken. Dat lijkt een uitspraak, waar niets tegen in te brengen is. Toch zijn de mensen, die veel ervaring hebben met het maken van foto's in de buitenlucht, het er niet mee eens.' Dat komt, omdat licht ook een nadeel heeft: de schaduw. Hoe sterker het licht, hoe dieper de schaduw. Daarom kiezen fotografen voor buitenopnamen bij voorkeur een dag, dat het bewolkt is. Het felle zonlicht wordt dan door het wolkendek "gespreid" en dat spreidlicht heeft bijna geen schaduwwerking, waardoor sterke kontrasten tussen licht en donker worden voor komen.'t Klinkt goed. dacht ik. maar laat ik 'teens gaan proberen. Ik deed het op een dag, die ze bij de Bilt "afwisse lend bewolkt" noemen. Soms scheen de zon en even later was-ie weer verdwenen achter de wolken. Ideaal weer dus voor de proef, die ik wilde nemen. De eerste foto maakte ik bij volle zon. De schaduw is duidelijk te zien in dat leuke stand beeldje van Ot en Sien, dat ik op mijn tocht tegen kwam. En omdat het zo'n geschikt model was heb ik meteen een foto gemaakt toen de zon achter een wolk verdwenen was. Een foto met spreidlicht en nagenoeg zonder schaduw. Het resultaat van die tweede foto is opvallend goed. Omdat er minder licht was, moest ik werken met een grote lensopening. De dieptescherpte is dan kleiner, waardoor ik nu ook die drukke achtergrond kwijt was. Dat is een voordeel als je alle aandacht op het onderwerp wilt richten. Omdat ik nog een derde foto nodig had, maakte ik een opname tegen de lichte lucht en met opzet wat onderbelicht, waardoor ik een zwart-wit effekt kreeg- En ik vind dat die kontourfoto toch ook wel een leuke plaat is geworden. Buurman Is na veel vijven en zessen overstag gegaan. Niet dat hij het dagelijks blokje rond met de hond zo'n noodzakelijke vorm van lichaamsbeweging vond. maar de kinderen wilden er graag een speelkameraadje bij. Het is al weer vier weken geleden dat het jonge beestje zijn opwachting maakte bij het gezin van buurman. Vanochtend is hij hals over kop met het diertje naar de dierenarts gegaan. Het dronk niet meer, had twee dagen niets gegeten en kon nauwelijks nog lopen. Net op tijd, zo wist buurman te vertellen. De schrik nog in zijn benen, want ja, zo sneu voor de kinderen niet?. Buurman was er van uitgegaan, dat het dagelijks menu voor het gezin ook wel goed genoeg zou zijn voor de nieuwkomer. Vroeger, zo redeneerde hij, kreeg een hond of een kat toch ook geen voer uit blik of pak. En zeg nu zelf: wat restantjes biefstuk Is toch wel wat anders dan elke dag droge brokjes. In die opvatting was buurman nog gesterkt door zijn collega, natuurken ner bij uitstek, die hem volledig had ingewijd in het leven van wilde poe ma's en wolven. Die wisten zich best te redden. Huisdieren had buurman's col lega niet, maar hij wist er het fijne van te vertellen. De dierenarts heeft het geweten. Na een week kon buurman het beestje, weer zo goed en zo kwaad opgelapt, ophalen. Gebrekkige kennis Veel mensen die huisdieren - en vooral een hond of een kat - hebben, bezitten maar weinig ervaring in het houden en verzorgen van hun dieren Wanneer het gaat om de goede voeding van het dier is het aantal „onwetenden" nog groter. Natuurlijk kan een huisdier met de pot mee eten, maar dan moet wel een gedegen basiskennis ten aanzien van de voedingsbehoefte van het dier en van de voedingssamenstelling aanwe zig zijn. De behoeften van een dier zijn nu eenmaal totaal verschillend van hetgeen de mens aan voeding nodig heeft. Bovendien kan een teveel aan bepaalde voedingsstoffen ook schade lijk zijn voor een dier. Wordt een teveel aan bepaalde vitaminen via de norma le weg afgevoerd uit het measelijk lichaam, bij een dier komen ze terecht in vitale organen, die ze niet kunnen verwerken. Ziektes - en uitzonderlijke gevallen zelfs met dodelijke afloop - komen daar uit voort. Wie zelf het menu van zijn huisdier wil samenstel len, zal zich terdege moeten verdiepen in enerzijds de samenstelling van de maaltijdcomponenten en anderzijds in de hoeveelheden die het dier - afhanke lijk van zijn gewicht, de mate van bewegingsvrijheid en de leeftijd - nodig heeft. Energie In de voeding staat de voorziening in de energiebehoefte voorop. Energie is noodzakelijk om spieractiviteiten te ontplooien, voor het op peil houden van de lichaamstemperatuur en het laten verlopen van de levensprocessen. Bij een dier is dat niks anders dan bij een mens. De energiebehoefte varieert naar gelang het lichaamsgewicht van een dier en zijn activiteiten. We hoeven alleen ons voedingspatroon maar na te gaan om te zien hoe „goed" wij op de hoogte zijn van onze eigen behoefte. Niet alleen staat de hoeveel heid voedsel die we dagelijks naar binnen stouwen in geen verhouding tot ons lichaamsgewicht en de mate van „energieverslindende" activiteiten die we ontplooienook is eten voor ons iets creatiefs geworden. Een snufje van dit en een druppeltje van dat en natuurlijk elke dag wat anders. Hoe gezond dat is, is langzaam maar zeker genoegzaam bekend aan het worden door de vele medische rapporten en publikaties over hart- en vaatziekten, vetzucht... Afslankclub Wie zijn ogen goed de kost geeft op straat kan dezelfde verschijnselen al signaleren bij huisdieren. Veel dieren - vooral de wat oudere - zijn aan de dikke kant en in een onbewaakt ogenblik kan men zich afvragen of we straks ook een afslankclub voor huisdieren in het leven moeten roepen. Want, huisdieren zijn volledig afhankelijk geworden van de mens. In een grijs verleden hadden huisdieren nog het instinct in zich met mate te eten. Oké, met de pot mee maar af en toe ook een vogel, een muis, een stuk bot en wat dies meer zij. Wat niet in het gegeven voer zat scharrelde zo'n dier zelf wel bij elkaar. Met onze betonnen en degelijke huizenbouw kun nen we dat nu wel vergeten. Niet alleen valt er niet veel meer rond te scharre len en te vinden; erger nog: generaties huisdieren die alleen aan het lijntje buiten gelaten worden hebben er toe geleid, dat het behoefte-instinct lang zaam maar zeker vervaagd is. En dan wordt het mee-eten met de pot wel een heel ander iets. Zeker met dat snufje zus en druppeltje zo. Elke dag weer moet het spijsverteringsstelsel van zo'n dier zijn instellen op andere stof fen en dat niet alleen; veel van die maaltijden zijn nog ontzettend eenzij dig van samenstelling ook Te veel vet of koolhydraat en dan weer eens.te veel eiwitten maar te weinig vitaminen; soms te veel vitaminen. Vaak een tekort aan fosfor en kalk in de juiste verhoudingen. Want het bot verdwijnt in de vuilnisbak. Dat eten wij immers ook niet op. Liever een suikerklontje en een koekje voor poes of hond. Evenwichtig maar saai Wat de mens kennelijk niet kan, kan het dier wel. Volstaan met een saaie evenwichtige voeding. In feite is dat de meest gezonde oplossing van voedings problemen. Als we er maar voor zor gen dat het voedsel dat we aan onze huisdieren geven evenwichtig van sa menstelling is. In die zin, dat alles wat het dier nodig heeft er ook inzit en in de juiste verhoudingen. Dan zal het dier instinctief bepalen welke hoeveelheid afdoende is. Om er zeker van te zijn, dat een dier niet teveel eet in relatie met zijn gewicht en bewegingsvrijheid, stemmen we de hoeveelheid daarop af. Is een bepaalde stof niet voldoende aanwezig, dan compenseert een dier dat soms door overmatig veel te eten om zo toch voldoende binnen te krijgen van zo'n stof. Elke dierenarts kan zo opgeven wat voor een bepaald dier de behoeften zijn. Dat gebeurt aan de hand van de genoemde factoren. Het is goed te bedenken, dat bijvoorbeeld vlees maar één doel heeft in de voedingsleer, namelijk het voorzien in de behoefte aan eiwitten. Wie in de veronderstel ling is, dat een bepaalde voedings- samenstelling op het eerste oog te weinig vlees bevat, hoeft niet ongerust te zijn. Wellicht zitten er andere eiwit- houdende stoffen in, die even voed zaam zijn als vlees. Soya is bijvoor beeld zo'n eiwithoudende stof die regel matig met vlees verwerkt wordt in fabrieksmatig bereid voedsel. Weet altijd, dat alleen vlees of andere eiwit- houdende stoffen niet voldoende is voor een dier. Vitaminen, vetten, koolhy draten, kalk en fosfor, mineralen en wat dies meer zij heeft het dier minstens even hard nodig. En het belangrijkste is, dat de onderlinge verhoudingen goed zijn. Pas dan zal het dier instinctmatig niet teveel gaan eten; al is dat instinct wel lichtelijk vervaagd door generaties gecultiveer de huisdieren. Met enige hulp van de mens is dat instinct echter weer snel aan te scherpen. Het is maar een weet. Goedkoop En buurman? Wel, hij houdt het sinds dien op fabrieksmatig bereid voer. „Ik heb gewoon weinig tijd om me te verdiepen in allerlei voedingswaarde- tabellen. Bovendien is het nog maar de vraag of alle benodigde stoffen in ons voedsel zitten", heeft buurman me in een onbewaakt ogenblik toevertrouwd terwijl hij veelbetekenend op zijn forse buik wees. Daar komt volgens buur man nog bij, dat hij goedkoper uit is. Al vrij snel kocht buurman, toch econoom van huis uit, extra in omdat alles zo schoon opging. Het hondje was als volwaardig lid van het gezin meegere kend in de dagelijkse tafelbenodigd- hden. Nu het beestje al weer enkele dagen leeft op fabrieksmatig bereid voedsel merkt buurvrouw dat ze te ruim inkoopt. Er blijft aanmerkelijk veel over van een warme maaltijd en ook het brood blijft wat langer ligger. Ze heeft het eens zitten becijferen exi kwam al ras tot de conclusie dat het met de pot mee laten eten toch wel een prijzige zaak is, als het vergeleken wordt met de kosten verbonden aan een blik of een pak kant-en-klaar voer Maar, om dat verschil precies te kun nen berekenen moet je net als buur vrouw econoom zijn. En het hondje? Wel, gisteravond kwam onze „enigszins" gezette buurman de hoek omzeilen met een vrolijk kwispe lende viervoeter. Ze ontwikkelden een aardig snelheidje, maar ja ze moeten dan ook op de onsjes letten. De gemeenteraad ontheffing van de i wijziging van de n fractie van Progre Nuijten] stemde t« wees, dat pas bij h worden om aan de fractie ook om gev situatie gehandhaa geen maatregelen wethouder Menne. vergunning, die pa ning is verleend. Jan Visser wees er ling tot hetgeen di meentewerken op jaar had geschreve bedrijf nooit aanlc tot klachten, onjuis brieven van omwoi december. „Daari dat omwonenden li bedrijf. De direct* werken was daarva en wat veel erger is ruimtelijke ordenir de bezwaren niet g aan de orde kwam' Aan het slot van de raadsvergadering w< nomen van de heer Si Hij kreeg als aandenk de van ruim vier jaai was, een ets van de So Sebo Detmers, voorstt pad in de omgeving v toor. De heer Goote had jui raadsvergadering no gesteld over het func plaatselijke VVV. Lo zei het te betreuren di halverwege de rit afi bracht hem dank voor hij zijn taak verricht 1 In zijn dankwoord zei c Met Instemming van zt 26 gemeenteraadsleden te voortaan de netto-p van een volwassen V\ op het minimum-loon, werd besloten de sedert verhoogde huur van he> tje, te handhaven op 2 jaar. De tegenstemmers, de PvdA en D'66 alsmede massen van Progressie vrouw Blommers -en d van de VVD, waren nie subsidie (van 18.000 gu gulden; de 9000 gulden niet meer ontvangt i.v.i van de onderhuurder), koppeling van de sut personeelslasten. Die si nog toe afhankelijk van de contributie-opbrengs stuur verzocht echter e verlenen in de personeel door de bestaanszekerht eniging meer gewaarbor raad is daar in meerde akkoord gegaan. Het bestemmingsplan bied (nieuw) wordt op c in de vergadering van ruimtelijke ordening aa steld. Wethouder Menn< aanleiding van vragen x Van Poppelen, bij de be. het voorstel tot het ne aantal voorbereidingsbei

Soester Courant | 1980 | | pagina 8