Verwachte nederlagen voor het eerste heren- en damesteam van Red Stars boor machine? troffel? Epvï •gen rbij Programma Heren Olympia laten punt liggen tegen IJS _s> cotbo afd.gereed- sthappen 1 pakt nst Zal Basketbal: Eemvogels geven winst uit handen M. LOS Laatste winterwandeltocht van Olympia Voetbaltassen voor Hees 4 bouwmarkt Sporthal Beukendal Sportzaal de Bunt Sportzaal de Borg Volleybal: Je van Korfbal: Uw succes is onze reclame!!! Voor alle RIJBEWIJZEN Autorij- en Verkeersschool Tafeltennis: Shot 2 dicht bij kampioenschap ENERGIE BESPAREN??? dan SPOUWMUUR-ISOLATIE!!! DELTA B.V. A.s. zaterdag: DE VRIES 02155-10652 SOEST Pijnenburgcross op 9 maart VVZ speelde oefenwedstrijd tegen VVOP Rommelmarkt Sportprogramma zaterdag 8 maart Zondag 9 maart 20 i iveren. Het is voorstel- mes, die in Cuyck met iu zullen herhalen, sgint om 17.00 uur in de 8 maart ontvangt S W ïrsfoort. De vorige keer ir met 3-0 verloren, ;elde toen verrassend ekderby zweept de da- op, dus reden te meer, de punten in eigen huis wedstrijd begint om e Bunt. SVV 3 speel "t om 14.45 uur uit tegen n. Dat wordt een span- id van 2 aan elkaar s. heren: ngen zaterdag 8 maart 3aarn. Dit team, een lt deze klasse, zal voor obleem zijn. De wed- speeld in de Bunt en uur. gramma „Beukendal" voor 6 maart -AGAVS - BG&SV 4 - Olympia 6 3 - SVV 6 het seizoen voor het ipot. In de voorlaatste in alle eventueel nog de uitwedstrijd een e behalen. Door deze 'eer precies in balans (vee gelijke spelen. En rd verwacht. e winst tevreden stel- aan Soester zijde met zitten was invaller het laatste bord in it de nul werd gecon- ïrste bordspeler Muis iet op vlekkeloze wijze i voor de Blitse speler >el, met een pion op de vergaloppeerde DBC zich. Hij overzag een g met stuk voordeel, eenmaal was geschied e Muis een gewonnen i schoonheidsprijs, zo zou zijn, zou ongetwij- het vierde bord opge- Vennik terecht geko- i positie met een stuk hij zijn tegenstander vermijden mat aanval [orvinus won op fraaie m stuk offer de vijan- ïsdanig op de tocht te vel mat moest lopen, resultaten: Kuyer-G. Muis 0-1; fter Leegwater- Daan-Vennik 0-1; Van Van Vliet-Sam- aar-Schilder 0-1; Van Bs Mensonides- Vz\ Hofstede-Balvers Titelgevecht chap dat met grote rden gewonnen om in n voor het kampioen- st II afgelopen maan- sgen Den Dolder. Het :n van de andere kop- i namelijk beduidend :t II was veelbelovend. Ide als eerste 'n vol en Groen de score tot De nederlagen van sing-Holsteyn deden 'eer met beide benen '.landen. Het ,,denk- ote overwinning werd de achtergrond ge- enige wat nu nog vas de totaaloverwin- n van de Soestenaren ch nog beloond! Jon- l en (debutant) Gus- er in om hun tegen staan. Van Vlierden z'n arbeid niet geho- t een nul laten aan- re puntje dat Balvers •or een toch nog alles- 8^-3% overwinning, rsoonlijke resultaten: Den Dolder-Soest n ng-Holsteyn rg "den 1-0 Soester Courant van woensdag 5 maart 1980 Donderdags maart 1980. 18.00 - 83.00 uur KompeUMewodstiüden NoVoBo. Zaterdag 8 maart 1980. J2-00 uur Sportlnstuif. Zondag 9 maart 1980. 19 00n m UUr "andba>»e<l»trijdfn. 19.00 23.00 uur Basketbalwedstrijden. Zaterdag 8 maart 1980. 9.00 21.00 uur Volleybal. Zondag 9 maart 1980. 14.00 -18.00 uur Badminton. Zaterdag 8 maart 1980. «5*!! 10,00 uur Tennis (heerR. Blok). 10.00 -17.00 uur Badminton. Zondag 9 maart 19.80. 11.00 14.00 uur Badminton. Foto: Herman van Dam Spelmoment uit de volleybalwedstrijd Olympia - US Heren 1 speelde de belangrijke wed strijd tegen US 2 en pakte één punt te weinig. Ook de dames verloren tegen het hoger geklasseerd staande Cito. Dames 2 blijft, ondanks verlies, de koppositie behouden in de eerste klas se. Heren 4 leverde een prima prestatie door BG&SV 3 met 1-3 te versla-an. Heren: Heren 1 moest op winst spelen tegen US 2 maar dit gelukte helaas wederom niet. Het werd een wedstrijd waarin de beide partijen aan elkaar gewaagd waren. De eerste set eindigde met 15-11 in het voordeel van Olympia. De twee de set ging echter met dezelfde set stand naar US. De stop lag in de derde set niet al te best hetgeen resulteerde in een 12-15 verlies in deze set. Olympia geloofde echter in eigen kunnen en speelde een prima vierde set die te recht met 15-11 gewonnen werd. Ook in de vijfde en beslissende set toonde Heren 1 karakter en volleybalde goed. Het werd een spannende strijd waarin Olympia steeds weer een voorsprong wist te behalen. Uiteindelijk zagen ze toch ook deze set met 14-16 aan hun neus voorbijgaan. Het tweede Herenteam speelde tegen de altijd moeilijke tegenstander VIF. De eerste set bleek meteen al een spannende te zijn waarin door beide partijen goed werd gevolleybald. Deze set ging naar VIF met 15-13. De tweede set gaf eenzelfde spelbeeld te zien en werd nu met 13-15 door Olympia ge wonnen. De erg veel scorende midden- aanval bleek een goed wapen te zijn in de derde set die dan ook met 10-15 gewonnen werd. Mede dankzij een aantal prima gijs-ballen werd ook de vierde set door Olympia gewonnen en Wel met 11-15. Heren 4 leverde een prima prestatie door het hoog geklasseerd staande BG&SV 3 met een 1-3 verlies op te zadelen. De eerste set ging nog op het nippertje naar BG&SV met 18-16 maar de volgende drie sets waren in het voordeel van het erg goed spelende vierde Herenteam (12-15, 7-15,14-16). Heren 5 speelde een van de minder goede wedstrijden van dit seizoen en werd met 15-2, 15-3 en 15-8 door VIF 2 huiswaarts gestuurd. In een spannende eerste set wist Olym pia 6 mede dankzij een prima opslag met 13-15 van BG&SV 4 te winnen. Ook in de tweede set speelde Olympia goed en kwam met 4-13 voor. Deze set ging tenslotte toch nog met 15-13 verloren! De derde set was een gelijkopgaande strijd die met 12-15 in het voordeel van Olympia eindigde. Heren 7 had geen enkele moeite met Limvio 2 dat met 3-0 verslagen werd. Morgen zullen de heren het ongetwij feld moeilijker krijgen als ze tegen het op de tweede plaats staande Limvio 1 moeten spelen. Dames: Dames 1 moest aantreden tegen Cito en men voelde er alles voor om hen weer puntloos te laten vertrekken. In de eerste set bleek dat al snel toen alleen al door een prima opslag een 6-0 voorsprong werd behaald. Door goed spel werd deze set dan ook verdiend met 15-11 gewonnen. Toch kwam Cito goed terug en won de tweede set met 8-15. De derde set ging gelijk op en Olympia kwam met 8-7 voor. Een vijftal stopfouten op rij zorgde voor een 8-12 stand hetgeen te veel bleek. Deze set eindigde in 9-15. Ook in de laatste set was er goed en gelijkopgaand volleybal te zien. Deze ging tot 9-9 gelijk op maar toen drukte Cito echter goed door en won met 10-15. Werd er in de vorige wedstrijden nog gelijk gespeeld, ditmaal kwam Dames 2 niet verder dan een 1-3 verlies tegen Surf. Met groot verschil gingen de eerste, tweede en vierde set verloren: 8-15, 6-15, 6-15. Alleen in de derde set was Olympia de betere ploeg en won met 15-5. Daar ook Huizen verloren heeft staan er in deze eerste klasse een viertal teams aan de top en zal de wedstrijd van a.s. vrijdag tussen Hui zen en Olympia wel eens een heel belangrijke kunnen worden. Het vierde damesteam speelde de wedstrijd tegen de koploper KGU&VS 2. Zeer verrassend namen ze in de eerste set de leiding en gaven deze ook niet meer uit handen. (15-8). In de tweede set ging het beduidend minder en kon de tegenstandster meer grip op het spel krijgen. Via 5-8 en 8-13 werd deze set met 10-15 verloren. In de derde set ging het erg slecht en er werd dan ook verdiend met 2-15 verloren. In de vierde set zag het er naar uit dat men toch nog een gelijk spel zou kunnen behalen maar dit werd snel achter haald: 8-15. Dames 5 speelde tegen Oberon 1 en wist met 3-1 te winnen. Hoewel er te weinig werd aangevallen werd dit ge compenseerd door een zeer goede werklust hetgeen leidde tot een 16-14, 6-15,15-11 en 15-6 stand. Voor al uw AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Beckeringtotraat 11 TaL11018 SPORT! Het eerste heren- en damesteam van de Soester basketbalvereniging The Red Stars hadden in het afgelopen weekeinde geen eenvoudige tegenstander. Red Stars heren moest naar koploper Goba in Gorkum en het eerste damesteam moest naar nummer 2 SSTD in Ridderkerk. De wedstrijden zijn dan ook niet gewonnen. Het eerste damesteam moest vrijdag al afreizen, zonder coach Jan Mulders, die in het ziekenhuis lag, en met een zeer kleine groep speelsters, want tegelijkertijd moest ook het meisjesteam spelen, zodat daar geen beroep op kon worden gedaan. Deze kleine kern had het daarom bijzonder moeilijk in Ridderkerk en een 70-35 nederlaag was daarom ook het gevolg. Heren 1 moest naar koploper Goba en wist bij voorbaat al dat het een zeer zware wedstrijd zou gaan worden. Zonder coach trad het Soester team op, doch het speelde een bijzonder goede wedstrijd. De rust ging in met 43-56 en dit verschil van dertien punten bleef tot ver in de tweede helft gehandhaafd. Slechts in de laatste vijf minuten kon Goba in deze sportieve ontmoeting nog wat meer afstand nemen en won ver diend met 116-94. De meisjes en jongens junioren moes ten In Charlois spelen tegen van de Jagt. Deze beide teams kwamen met winst naar huis. De jongens met het meest kleine verschil, slechts 1 punt, 68-67 en de meisjes hadden wat meer afstand kunnen nemen. Tot slot: op landelijk nivo weet het tweede heren team steeds beter te draaien. Dit ging afgelopen zaterdag in Den Haag ten koste van Argus, dat door de Soestenaren met ruim verschil werd verslagen. Uitslagen in de kern Amersfoort Red Stars MD 2 - Red Stars MD 1 (meisjes welpen) 10-19 Red Stars MC 2 - Red Stars MC 1 (meisjes adspiranten) 28-61 Red Stars MA 2 - Irene MA 2 (meisjes junioren) 22-66 Red Stars C 2 - Top Stars C 1 (jongens adspiranten) 14-20 Red Stars B 1 - Quidam B 1 (jongens kadetten) 107-22 Programma Komende zaterdag is een van de laatste zaterdagen dat weer vele Red Stars teams thuis zullen spelen. De kompetitie loopt ten einde, doch voor lopig zit er nog volop spanning in di verse afdelingen, wat er gaat gebeu ren. Zo zijn de wedstrijden van dames- en heren 1 zaterdag weer van enorm belang. De dames spelen om half zeven tegen het Utrechtse OSG en winst moet eigenlijk gepakt worden, waarna de heren het op moeten nemen tegen MSV, welke wedstrijd eigenlijk ook moet worden gewonnen, hoewel het een bijzonder zware opgave zal zijn. Deze ontmoeting begint om acht uur. Om kwart over twee ontmoet het jongens juniorenteam MSV en om kwart voor vier krijgen de meisjes junioren Green Eagles op bezoek. Bei de Red Stars teams hebben winstmo gelijkheden. Kampioenen? Aanstaand weekeinde kan Red Stars ongetwijfeld, twee kampioenen gaan huldigen. De eersten zaterdagmiddag om half vier, als de meisjes adspiran ten a aantreden tegen Crackerjacks in Beukendal. Bij winst, hetgeen natuur lijk verwacht wordt, is dit Soester team kampioen. De tweede kampioen zal het jongens kadettenteam worden, dat echter hun kampioenschap niet in Soest, doch in Amersfoort kan gaan vieren, want daar speelt het zondagmiddag om half vijf tegen Crackerjacks in sporthal Rustenburg. Bij winst zijn ook zij kampioen van de kern Amersfoort. Beide teams verschaffen zich door dit kampioenschap deelname aan rayonkampioenschappen, die zullen worden gehouden op 18 mei in de De Trits in Baarn. In een spannende laatste wedstrijd tegen Activitas konden de Eemvogels net niet tot winst komen. Activitas opende al snel de score, 0-1. Wim van Rheenen bracht de stand echter weer op 1-1. Activitas wist hierna opnieuw op voorsprong te komen. Nu was het invalster Corrie van Herwaarden die de partijen op gelijke hoogte bracht, waarna Activitas 2-8 wist te scoren. Maar weer was het Wim van Rheenen die wist te scoren, 3-3. Na rust leken de Eemvogels op de overwinning af te stevenen. Henk-Jan Kraaikamp wist de Eemvogels voor de eerste maal op voorsprong te brengen, 4-3. Het zag er in dit deel van de wedstrijd naar uit dat de Eemvogels de voorsprong zouden weten uit te bou wen, men kon echter maar niet tot scoren komen. Nu was het Activitas die de stand egaliseerde, 4-4. Door Jan v.d. Kuil voor de moegesteden Koos Sommer in te zetten, probeerden de, Eemvogels alsnog de strijd in hun voordeel te beslechten. Wat ook scheen te lukken, Randolph Wijnmalen bracht de stand op 5-4. Op dat moment bleek dat de inspanningen echter te veel waren geweest. In de slotfase kon Activitas twee maal scoren, zodat in de laatste competitie wedstrijd de Eemvogels net niet tot winst wisten te komen. Het tweede team bracht het in zijn laatste competitiewedstrijd tegen TZ opnieuw tot een grote overwinning, 10-5, en is dus ongeslagen gebleven. Voor de Eemvogels scoorden Tineke Zeeman (3x Tini Martens (2xJan v.d. Kuil (2x en Dolf Voorn en Kees Zeeman ieder 1 x Het derde team won met 4-3 van Revival; doelpunten van Tini Martens (2xNetty v.d. Bunt (lxen Gerard Hengeveld (lx Het vierde team speelde afgelopen zaterdag tweemaal. Tegen Antilopen kon men het niet bolwerken, 1-2. Doel punt van Harold Crama. In de wed strijd tegen K.V.O. wist het vierde een gelijkspel te bevechten, 4-4. Doelpun ten van Gerard van Gelderen (2x), Harold Crama (lx) en Ton Kraai kamp (lx Eemvogels asp. A. wisten met 7-4 van Mia A te winnen. Door dit resultaat behaalden de asp. A. de tweede plaats. Komend weekend zullen de Eemvogels voor oefenwedstrijden het veld op gaan. zodat men over anderhalve week de veldcompetitie enigszins voorbereid kan gaan beginnen. A.N.W.B. ERKEND VAN LENNEPLAAN 47 F.N.O.P VAMOR TELEFOON 16621 De afgelopen week heeft voor de Shotteams sterk wisselende successen gebracht. Shot 1 liet In de wedstrijd tegen Quick 2 duidelijke winstkansen liggen en verloor met 4-6. Shot 2 boekte een ruime 8-2 zege op concurrent Niké 2. Shot 3 verspeelde de kans op de titel door een 4-6 nederlaag tegen Quick 6. Shot 4 blijft de ranglijst aanvoeren door de wedstrijd tegen Hoogerheide 2 meteen6-4 «ego af te sluiten. Het eerste jeugdteam won met 8-2 van Iduna 2, terwijl bet tweede jeugdteam met 1-9 verloor van Iduna 3. Onder uiterst slechte speelomstandig- heden werd afgelopen zaterdag de wedstrijd Shot 1-Quick 2 gespeeld. Onder leiding van scheidsrechter Ro- senbaum liep Shot aanvankelijk een 0-1 achterstand op. Door uitstekende over winningen van Harry Maassen en Dirk Schuiling nam Shot vervolgens een 2-1 voorsprong. Ook het dubbel leek een overwinning voor Shot te gaan opleve ren. Na een gewonnen eerste game werden echter in de tweede en derde game grote voorsprongen uit handen gegeven. In de derde game kreeg het Shotdubbel zelfs vijf matchpoints, die echter geen van alle benut konden worden. Door dit ongelukkige verlies kregen de Quickspelers zoveel moed dat zij de volgende drie enkelspelen in winst omzetten. Hoewel Shot daarna nog wat terug kon doen via overwin ningen van Maassen en Daselaar kon men niet voorkomen dat uiteindelijk een 4-6 nederlaag werd geleden. Door dit verlies is degradatie voor dit team praktisch zeker. Shot 2 heeft zich in Laren concurrent Niké 2 eenvoudig van het lijf gehouden. De wedstrijd werd in een ietwat onple zierige sfeer verspeeld aangezien de Shotspelers niet akkoord hadden kun nen gaan met een verzoek van Niké om de wedstrijd uit te stellen. De 8-2 eindstand werd bereikt door drie zeges van Nicky Baba en twee overwinnin gen van Bert van Velzen en Marcel Vrakking. Door dit resultaat kan Shot 2 het kampioenschap in de tweede klasse nauwelijks meer ontgaan. Shot 3 zag haar aanval op de koppositie van Quick 6 mislukken. Ondanks het feit dat men met 2-0 en 3-2 voorkwam werd uiteindelijk een 4-6 nederlaag geleden. Herman Blom en Joop Kok met ieder twee overwinningen zorgden voor de punten. Shot 4 heeft zich in de lastige wedstrijd tegen Hoogerheide 2 uitstekend staan de weten te houden. Vooral door een uitstekend spelende Theo Daselaar, die ongeslagen bleef, werd een 6-4 over winning behaald. Ook dit team kan een kampioenschap bijna niet meer ont gaan. Het eerste jeugdteam leverde eindelijk weer eens een prestatie van formaat. Het sterke Iduna 2 werd met 8-2 verslagen. Het had zelfs een 10-0 zege kunnen worden als Arnold Appelhof niet tijdens het dubbelspel zijn batje had gebroken. Daardoor gingen zowel het dubbelspel als het daaropvolgende enkelspel van Arnold verloren. Ger- TORENSTRAAT 8 - SOEST TEL. 19979 De vierde wandeling welke zaterdag 8 maart in Soest van start gaat, en onder auspiciën van de Sticht Gooise Wandel sport Bond [SGWB] door de wandel- sportvereniging Olympia wordt geor ganiseerd, betekent tevens de laatste in de zo suksesvol verlopen 18e Winter- serie 1979/1980. Het aantal deelnemers bedraagt na drie wandeltochten pre cies 595. De laatste wintertocht kent wederom fraaie en afwisselende (bos)-par- koersen die de wandelaars door het landgoed Pijnenburg zullen voeren. De tocht staat voor iedereen open, zowel individueel als in groepsver band. De afstanden naar keuze bedra gen, 5, 10 en 15 km. Gestart wordt vanaf het wijkgebouw De Rank, Soes- terbergsestraat 18, Soest, tussen 10.30 en 14.00 uur. Het Inschrijfgeld be draagt per persoon per tocht 1,50 t/m 14 jaar en voor 15 jaar en ouder 2,-. Als herinnering ontvangt men een fraai lint met opdruk Wimpeltochten Zeist, Utecht, Soest en Huizen, ge nummerd met twee wandelaars en in diverse kleuren. Zonder herinnering bedraagt het inschrijfgeld respektie- velljk 1," en 1,50 per persoon per tocht. Betalingen kunnen aan de start plaatsvinden. Het wijkgebouw De Rank is gemakke lijk te bereiken, zowel vanaf het station als het busstation Soest-Zuid pl.m. drie minuten lopen. Het startburo sluit om 16.30 uur. Eventuele inlichtingen kunt U verkrij gen bij de heer D. W. Brood, Toren straat 8, 3764 CM Soest, tel. nr. 02155- 19979 of na 18.00 uur bij de heer W. van Steendelaar, Lange Brinkweg 50, 3764 AD Soest, tel. nr. 02155-16414. Niet vanwege de blitzende prestaties is het vierde elftal van de voetbalvereni ging Hees door het Aannemingsbedrijf v/h H. van Asch verrast met prachtige voetbaltassen. Het heeft alles te maken met de representatie en die is bij dit elftal in goede handen. Deze voetballers gedragen zich zowel binnen als buiten de lijnen correct en kom daar tegenwoordig nog maar eens om! Terecht dat dit Soester Aannemersbedrijf dat beloonde. En uiteindelijk draagt zoiets ook bij in de goede naam van de schenker. En zonder goede reklame vaart niemand wel.nietwaar? OPENHAARD...? Zondag 9 maart organiseert de atle- tiek-afdeling van de S.O.Soest weer de jaarlijkse prestatieloop door het Pij- nenburgerbos. Deelname is open voor iedereen. De afstanden zijn 2%-, 5-, 10- en 21 kilometer. Het bereiken van de finish wordt beloond met een medaille. De jeugd van Soest-voetbal loopt voor wisselbekers. De Pijnenburgcross Is een prestatieloop, maar voor de voet ballers is er een wedstrijdelement in gebracht. De starttijden zijn: tweeëneenhalve kilometer 11.30 uur; halve marathon (21 km.) 12.00 uur; Vijf en tien kilome ter 12.05 uur. Inschrijven, de kleedge legenheid en de start ,,in en bij" het sportcomplex van „Soest" aan de Bos straat. Teneinde de vrije dag zo goed mogelijk te besteden, was VVOP uit Voorthui zen, die inmiddels naar de tweede klasse is opgeklommen, bereid gevon den om een oefenwedstrijd tegen WZ te spelen. Gezien de sterkte van VVOP, gaf VVZ goed partij. Jos Brouwer wist zijn-club aan de leiding te helpen. 1-0. Het werd zelfs 2-0 door P. Bade. Dat was te veel voor VVOP, dat toen uit een ander vaatje begon te tappen. De rust ging echter in met WZ aan de leiding. Daarna was het gedaan met WZ. Achtereenvolgens werd de stand door WOP opgevoerd tot 2-4, waartegen de Soesters niets konden inbrengen. Al met al een zeer goede oefenwedstrijd tegen een sterke tegenstander. De Stichting Jeugdzorg Soest heeft toestemming gekregen om zaterdag 26 april in het clubgebouw De Vangrail een rommelmarkt te houden. hard Busch en Edwin Luyben bleven op uitstekende wijze ongeslagen. Zo goed als het eerste jeugdteam speelde, zo matig acteerde het tweede jeugdteam. Van Iduna 3 waartegen de thuiswedstrijd nog met 5-5 was gelijk gespeeld werd met 1-9 verloren. Jan Fransen zorgde voor het enige Shot- punt, Chris Sondaar en Adrie Derksen bleven teleurstellend op nul staan. Overigen uitslagen senioren: Elan 3-Shot 5: 5-5, Shot 6-Bunshot2:2-8, Overhees l-Shot7: 7-3, Shot 8-Quick 16: 8-2, Elan 6-Shot 9: 5-5, Shot 10-Overhees 2: 2-8, Shot ll-Bunshot7: 3-7. Overige uitslagen jeugd: Shot 3-Metac l: 3-7. Victoria 2-Shot 4: 9-1, Quick 4-Shot 5: 2-8, Shot 6-Metac 2: 8-2, Metac 3-Shot 7: 7-3, Shot 11-Shot 8: 3-7. Shot 9-Niké 2: 6-4, Shot 10-Neder- horst 4: 5-5, Niké 3-Shot 12: 5-5, Bun shot 4-Shot 13: 7-3, Shot 14-Niké 5: 8-2, Elan 8-Shot 15: 6-4. Shot 16-Elan 9: 3-7. VOETBAL W 14.30 uur Altius - WZ 14.15 uur Zuidvogels - WZ 3 14.15 uur Huizen 4 - WZ 4 14.15 uur VVZ 5 - Huizen 7 16.15 uur VVZ 7 - Stroe 6 HEES 14.30 uur Hees - Cobu Boys 12.00 uur Hees 2 - Altius 3 12.00 uur Hees 4 - DOB 4 12.00 uur Lelystad 6 - Hees 5 SEC 15.00 uur FC Horst - SEC 14.15 uur Hoevelaken 3 SEC 2 12.15 uur SEC 3 - Sova 3 14.15 uur S'berg 4 SEC 4 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - DVSU 14.30 uur Unicum 3 - S'berg 2 16.15 uur Hoevelaken 4 - S'berg 3 14.15 uur S'berg 4 - SEC 4 VOETBAL SEC 14.30 uur De Vesting - SEC 11.30 uur SEC 2 - WIJ 2 11.30 uur SEC 3 - 's Graveland 3 11.30 uur SEC 4 - Amsvorde 3 11.30 uur SEC 5 - KWA 5 14.30 uur SEC 6 Achterveld 6 S.O.SOEST 14.30 uur Soest LW 11.30 uur Soest 2 - LVV 2 11.30 uur Soest 3 - Quick 4 14.30 uur Soest 4 - Hoogland 4 14.30 uur Quick 7 - Soest 5 11.30 uur FAK 4 - Soest 6 11.30 Uur Olympia 4 - Soest 7 14.30 uur Soest 8 - Argon 5 11.30 uur SDO 7 - Soest 9 14.30 uur Soest 10 - Hoogland 7 14.30 uur Hoogland 9 - Soest 11 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - Zeist 11.00 uur KWA 2 - S'berg 2 11.30 uur S'berg 3 - APWC 3 11.30 uur VVZA 4 - S'berg 4 14.30 uur VVZA 6 - S'berg 7 Bussum, Vaartweg. Telefoon 02159 43587 Baarn, Zandvoortweg 60. Telefoon 0215412456 Si Openingstijden: dagelijks van 8.00- 12.00 en van 13.00-17.00 uur. Zaterdag van 8.30-12.30 uur. CORBO BOUWMARKTEN BUSSUM en BAARN zijn bouw-en afbouwmaterialenzaken van SLAGT Bouwmaterialen B V

Soester Courant | 1980 | | pagina 22