Tuinman Huishoudschool met pensioen ■v mó Pubf I de gemeente soest vraagt uw aandacht voor: gemeente soest/ <7 AWOS niet akkoord met uitstel verordening welzijnsplanning Leden van de SOESTER ZAKENKRING hebben WERK voor U ELEN b.v. LEN b.v. Raadsvergadering Bestemmingsplan Albert Cuyplaan Verlenging voorverkoop zwemabonnementen Verleende bouwvergunning Bouwzaken Openbare commissievergadering WALET bv Wat doet het Nationaal Rheumafonds? Krankeledenbal op 15 maart „Open Dag" P.W.A.-school SPECIALE AANBIEDING vrijetijdskleding Openbaar fractieberaad Progressief Soest Soester Courant van woensdag 12 maart 1980 t berging in souterrain, jken, bijkeuken, woon- n heeft nog een aparte vrije zonnige tuin. te woonkamer met serre; er met ligbad en 2e toilet; voer een riant gebouwd Ind.: entree, toilet, kelder- juken, L-vormige oderne douchekamer; amers. n een vrijst. woonhuis nCV. Ind.: vestibule, irsensuite; verd.: oop, badkamer met kheid voor 4e slaapkamer. RTROUWEN "-ZUID MWEG OONHUIS met garage grondoppervl. 350 m2. ilet, kelder, L-vormige iaard, moderne keuken; >adkamer met ligbad en ar zolder. Voorzien van 248.000,-k.k. ONIEWEG LFT VAN DUBBEL jge en kleine zonnige bule, woonkamer met toilet; verd.: douche, ilet; vaste trap naar en dakkapel. Voorzien 18.000,-. K A N T O O R 11 Soest .g. 10262,17251 of n N.B.M.-makefaar. ST "S iNLAAN 4ERFLAT op de 4e i het souterrain. Ind. Jderniseerde keuken, en 3 slaapkamers. /165,- per maand. '<ing, luxaflex, gon- p en air-conditioning. 7.000,-k.k. LAAN IERFLAT (v.h. 41 op een aparte berging, woonkamer, douche, n bijkeuken. Service- rzien van gas-c.v. 3.000,-k.k. NLAAN 2e woonlaag (tevens het souterrain. Voor entree, toilet, hal, ijkeuken, woon-eet- «cl. buitenzonwering dekking, maand. 0.000,- k.k. TRAAT iR-APPARTEMENT rerging en eigen c.v. mer, 3 slaapkamers, ervice-kosten ƒ140,- i.000,-k.k. kantoor 1 Soes' 02 62, 1 72 51 of 2 17 52 De eerstvolgende vergadering van de gemeenteraad zal worden gehouden op donderdag 20 maart om 19.30 uur in de instructiezaal van de brandweer kazerne, Lange Brinkweg. Vanzelfsprekend bent u van harte welkom. Vanaf 19.00 uur is de instructiezaal geopend. De agenda 2iet er als volgt uit; 1. Beëdiging van het nieuw benoemde raadslid de heer F. Kingma. 2. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 18 oktober 1979. 3. Ingekomen stukken. 3a. Vragenhalfuurtje. 4. Voorstel tot het geven van een straatnaam. 5. Voorstel tot het verlenen van medewerking ex artikel 72 van de Lager- onderwijswet 1920 aan het bestuur van de Stichting voor Katho liek Onderwijs Soest voor het treffen van voorzieningen aan de Willi- brordusschool. 6. Voorstel tot het aangaan van een exploitatie-overeenkomst met Ex ploitatie Vastgoed Holland b.v. te Gouda en Planorex b.v. te Rotter dam ten behoeve van het in exploitatie brengen van het terrein gelegen nabij de Korenweg en de Emmalaan te Soest. 7. Voorstel tot verkoop van grond aan de Buys Ballotlaan te Soesterberg aan de heer WM. Bron, Werkhovenseweg 9 te Odijk. 8. Voorstel tot verkoop van grond aan de Lange Brinkweg te Soest aan de heer A. Marcus te Soest. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van de verbetering van een dienstwoning. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf van handenarbeidmateriaal/gereedschap en podiumelementen ten be hoeve van de wethouder de Haanschool te Soesterberg. 11. Voorstel tot verhoging van de tarieven voor het ambulance-vervoer per 1 april 1980. 12. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het bouwrijpmaken van de gronden in het plan Albert Cuyplaan. 13. Voorstel tot het vaststellen van een verordening, regelende de taak, samenstelling en werkwijze van de commissie milieubeheer. 14. Voorstel tot vaststelling van de verordening, regelende de taak, samen stelling en werkwijze van de commissie welzijnsplanning. 15. Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóne verordening Hinderwet ten behoeve van a. het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een in richting voor de opslag van vuurwerk (max. 1700 kg.op/in het per ceel Beukenlaan 66 te Soest; b. het uitbreiden van een drogisterij annex opslag van vluchtige vloeistoffen, campinggas en vuurwerk, alsmede verkoop van doe- het-zelf-artikelen op/in het perceel Rademakerstraat 5 te Soester berg; c. het uitbreiden van een inrichting tot vervaardiging van materiaal voor reclame-doeleinden op/in het perceel Batenburgweg 5 te Soes terberg. 16. Voorstel tot verkoop van een perceeltje grond aan de Lange Brinkweg te Soest aan de heer F. C. Roest te Soest. 17. Voorstel tot het aangaan van een ruilovereenkomst met de heer A. P. Hilhorst, wonende te Soest inzake het ruilen van enige percelen grond, gelegen aan de Van Weedestraat te Soest. 18. Voorstel tot wijziging van de begroting 1979 van de Algemene Dienst, het grondbedrijf en het bedrijf gemeentewerken in verband met de overboeking van het restant-kredieten. 19aVoorstel tot het uitnemen van grond uit het grondbedrijf in verband met de beëindiging van de exploitatie van complex 28 (Overhees fase I) bVoorstel tot wijziging van de vorm van medewerking bij de realisering van wijkdienstencentrum „De Borg". 20. Voorstel met betrekking tot de nota „Wegwijzer voor gemeentelijke herindeling van de provincie Utrecht. 21. Voorstel tot benoeming van leden in diverse commissies in verband met de vacature H. J. Goote. 22. Voorstel tot het beschikbaar stellen van kredieten voor de aankoop van wijkverfraaiende kunstwerken. De schriftelijke toelichting op de onderwerpen die ter tafel komen, kunt u inzien bij het gemeentelijk informatiecentrum, Steenhoffstraat 9a (te genover het gemeentehuis (Openbare bekendmaking) De burgemeester van de gemeente Soest maakt ter uitvoering van artikel 28 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat het bij raadsbe sluit van 19 oktober 1978 vastgestelde bestemmingsplan „Albert Cuyp laan", voor gronden gelegen tussen de Albert Cuyplaan, de Molenstraat, de Soesterengweg en de Talmalaan, is goedgekeurd door gedeputeerde staten van de provincie Utrecht bij hun besuit van 5 februari 1980, afd. 5, nr. 2190RO'79/228. Het besluit van gedeputeerde staten ligt met het bestemmingsplan met ingang van 14 maart 1980 gedurende één maand ter gemeentesecretarie, afdeling algemene zaken en stadsontwikkeling (geopend iedere werkdag van 9.00 tot 12.00 uur) en gedurende de gebruikelijke openingstijden in het gemeentelijk informatie-centrum, Steenhoffstraat 9A en de plaatselijke bibliotheken, voor een ieder ter inzage. De stichting zwembaden heeft besloten dat men nog tot 1 april a.s. de gelegenheid heeft in voorverkoop een goedkoper zwemabonnement te kopen, dat wil zeggen een abonnement met een reductie van tien gul den. Aanvraagformulieren zijn verkrijgbaar bij het bureau sportstichting, Steenhoffstraat 6 en bij het gemeentelijk Informatiecentrum, Steenhoff straat 9a. (Niet-gebonden besluit) Verlening d.d. 26 februari 1980 Uitbreiden van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Prunuslaan 26 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nummer 3711). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak O verheids Beschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de beschikking bij het college van b. en w. een gemotiveerd bezwaar schrift indienen. (Openbare bekendmaking) Toepassing artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Bij het college zijn aanvragen binnengekomen voor: het uitbreiden van het woonhuis Kastanjelaan 3 te Soest (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nummer 3604) het bouwen van 48 wooneenheden op een terrein gelegen aan de Middel wijkstraat te Soest (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K, num mer 2215 en 2216). Genoemde bouwplannen liggen vanaf vrijdag 14 maart 1980 gedurende 14 dagen ter inzage op de gemeentesecretarie (afdeling I) op de werkdagen tussen 9 en 12 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen bij het college van burgemees ter en wethouders schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen de bouw plannen. maandag 24 maart -19.30 uur - kantoor Gas- en C.A.I.bedrijf, Lange Brink weg: commissie gas- en c.a.i.-bedrijf Op de agenda staat o.m. aansluiting c.a.i. op luidsprekernet Tweede Kamer Foto; Herman van Dam De scheidende tuinman J. Begemann neemt het cadeau in ontvangst van directeur A. Bouma Gedurende achttien jaren was de heer J. Begemann in dienst van de Koningin Emma-Huishoudschool en later van de Scholengemeenschap Eemland. Vorig week ging hij met pensioen en op bijzonder hartelijke wijze namen be stuur, directie en leerkrachten van hem afscheid. Stukje bij beetje werd hem een complete visuitrusting aange boden. Als eerste roemde de heer N. Breede- veld, voorzitter van het bestuur, Bege- mann's vele verdiensten. „Begonnen als conciërge rustte op u de moeilijke taak vooral veel te luisteren, U had het niet altijd even makkelijk, maar uw inzet was meer dan honderd procent". Daarvoor bracht de heer Breedeveld dank en hij wenste Begemann een goed pensioen toe. Namens de personeelsvereniging sprak de heer Jansen. Het "personeel bewaart veel goede herinneringen aan Begemann en men was hem dank baar voor zijn altijd bereidwillige me dewerking. Namens de oudercommissie bood me vrouw Metzger ook een deel van het visgerei aan, waarna de directeur van Eemland, de heer A. Bouma, de hele uitrusting completeerde. Bouma hield de heer Begemann voor dat hij zijn tijd ver vooruit geweest was, toen hij besloot te gaan doen wat hij het liefste deed. Dat was op het moment dat hij de kans kreeg te kiezen uit conciërge blijven of tuinman wor den. Als tuinman had hij, zo becijferde de heer Bouma, vele miljoenen bloempjes De suggestie van de beide grootste raadsfracties, CDA en WD, de behan deling van de verordening regelende de instelling van een commissie wel zijnsplanning, een maand uit te stellen, is bij het AWOS [Algemeen Welzijns Overleg Soest] bijzonder slecht geval len. In de vergadering van de commis sie Algemene Bestuurszaken maakte de woordvoerder van het AWOS, de heer K. Levinga, duidelijk, dat dat echt niet kon. „We hebben al een achterstand van twee maanden en er kunnen er niet nog eens twee bij", aldus de heer Levinga. Het AWOS vroeg zich af of het wel serieus genomen werd door de twee raadsfracties en men twijfelde sterk aan het werktempo van de raadsleden. „Er is nu twee en een half jaar gepraat het wordt tijd dat er daden gesteld worden", aldus de AWOS- woordvoerder. Levinga leek sukses te hebben. De WD-er Onderlinden zei in de inmid dels gehouden commissievergaderin gen al zoveel antwoorden op open staande vragen gekregen te hebben, dat de fractie nu achteraf toch met behandeling van de verordening in maart akkoord zou kunnen gaan. Voorstanders daarvan waren al de fracties van D'66, PvdA en Progressief Soest. De CDA Fractie-voorzitter, me vrouw J. Greefhorst-van Overdam, ging evenwel nog niet direct mee. Wel is het nu zo dat de behandeling niet van de raadsagenda zal worden afgevoerd. Wat de taak van de commissie milieu beheer betrof maakte gemeente secretaris Kruitwagen in de commissie A.B.Z. duidelijk dat een nadere om schrijving daarvan moeilijk te geven zal zijn. Het college van burgemeester en wethouders zal voorstander blijven van een jaar functioneren zonder strikt omlijnde taak. Bouw- en Onderhoudsbedr. Kantoor en werkplaats Industrieweg 10 - Soest Tel. 02155-17797 - 19260 Vooral uw: Bouwwerken Onderhoudswerken Verbouwingen Vraag eens vrijblijvend prijsopgave! Het werk van de Nederlandse Vereni ging tot Rheumatiekbestrijding wordt financieel mogelijk gemaakt door de Stichting Het Nationaal Rheumafonds. Het doel van het Nationaal Rheuma fonds is het verwerven van de finan ciële middelen om de Nederlandse Vereniging tot Rheumatiekbestrijding in staat te stellen haar taken uit te voeren, voort te zetten of uit te breiden. Het Nationaal Rheumafonds timmert daarom veel aan de weg om de gehele Nederlandse bevolking van de proble men rond de rheumabestrijding op de hoogte te brengen en voor het werk dat op dit gebied gedaan wordt te interes seren. Niet gesubsidieerd door de over heid, doet het bij voortduring een beroep op het publiek het reumabe- strijdingswerk financieel te steunen. Het Nationaal Rheumafonds tracht door middel van voorlichting een pro paganda het Nederlandse volk te door dringen van het belang van een doel matige reumabestrijding. Het wordt daarbij gesteund door de massa-communicatiemedia als pers, radio en televisie. Ter bereiking van zijn doel verspreidt het Fonds brochures en boekjes. En vier maal per jaar in grote oplage het Rheumabulletin voor hen die van het werk voor de reumabestrijding op de hoogte willen blijven. Het Nationaal Rheumafonds doet op vele manieren een beroep op het Nederlandse volk om financiële steun. Geef gehoor aan dat beroep op u door de jaarlijkse inzameling, die gehouden wordt van 10 t/m 16 maart, goed te gedenken. verhoging krediet voor 1980 voor vervanging en uitbreiding hoofd buizennet en dienstleidingen. N.B. deze vergadering komt in de plaats van de eerder aangekondigde vergadering van 13 maart. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte opmerkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de com missie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vragen hun opmerkingen bij de behandeling van het agendapunt te verdui delijken of aan te vullen. geplant en daarbij, als dat nodig bleek, altijd ingesprongen bij concierge- werkzaamheden. „U was en bleef hulp in de nood; u was weinig eisend, hield zich niet aan werkuren en was altijd present", aldus de heer Bouma. Met het vertrek van Begemann is het tuinman-tijdperk voor de scholenge meenschap afgesloten. „U mag niet vervangen worden", onthulde de heer Bouma, die Begemann tenslotte dank bracht voor alles wat hij voor de scholen gedaan had. Met een kort dankwoordje nam de heer Begemann daarna afscheid. Het Krankeledenbal, georganiseer door de Amersfoortse carnavalsver eniging zal dit jaar gehouden worden in de LTS „Niek Savio" aan de Uranium- weg te Amersfoort. De avond is be stemd voor langdurig zieken uit Amersfoort en omgeving. Voor verde re informatie: E. G. J. Scheerder, telefoon 033-16341. Vandaag wordt er op de Prins Willem Alexanderschool aan de Beetzlaan een „open dag" gehouden, die in eerste instantie bestemd is voor de ouders van de toekomstige eerste klassertjes. Die ouders hebben kunnen vaststellen hoe een normale schooldag op de PWA-school verloopt. Indien er ouders mochten zijn die van deze dag niet op de hoogte waren en zij alsnog met deze school willen kennis maken, dan bestaat daar gelegenheid voor na overleg met het hoofd van de school, de heer J. J. Suvaal. 8 en 15 dg vliegreizen naar KRETA met verblijf in 4 sterren hotel op basis van half pension. Vertrek diverse data in maart. Reissom inclusief olietoeslag 8 dagen7779.- 15 dagen7964.- Nadere inlichtingen bij HOLLAND INTERNATIONAL REISBURO Steenhoffstr. 15a - Tel. 14905 Nu ook voor al Uw reis- en taalgidsen. Het voorjaar nadert! Daarom deze week T-SHIRTS Baretta mouw V-hals Baretta mouw R-bals Gewoon ronde hals, korte mouw en Singiets 10 verschillende kleuren voor Dames 7.95 - 2 stuks 15.- voor Heren 9.95-2 stuks 17.50 v.V\feedestraatt1c tel.12424 Soest De gemeenteraadsfractie van „Pro gressief Soest" houdt op dinsdagavond 18 maart haar openbaar fractieberaad. Dit gebeurt in het gebouw „Gemeente werken" aan de Lange Brinkweg 77, de eerste kamer rechts in de hal. Telefonisch te bereiken onder nummer 13241. Van kwart voor acht tot kwart voor negen bespreekt de P.S.-fractie (Jan Visser, Leidje Tomassen en Jan Nuijten) de raadsagenda van deze maand. Dit maandelijks terugkerend politiek spreekuur staat onder leiding van Elbert van der Meyde, voorzitter van „Progressief Soest." NAAM BEDRIJF Accountantskantoor Bosman B.V. Chemco Inc. Forbo Tapijt B.V. Frejo B.V. Foxboro Nederland N.V. machinale afdeling huisdrukkerij systeem afdeling Howson Algraphy Klöckner-Bamaco B.V. Lindner B.V. B.V. Mercurius B.V. Nederl. Kunststof Industrie „Soesterberg" Yves Rocher Nederland B.V. Rabobank Vortex B.V. Gebr. Stork Hermans Groep B.V. Bouwmij. W. Uyland TEL.NR. FUNKTIE 21909 Registeraccountant Huismeester (Parttime) 19844 Personeelsfunctionaris - HBO-niveau Magazijnbediende Typist(e) Nederlands-Engels Admin. medewerker(ster) boekhoud-afd. Analyst HBO A-niveau Bedieningsass. snijmachines (2 ploegendienst) 19244 Medewerker/ster Verkoop Binnendienst Medeerker/ster Bedrijfsbureau 15216 Werkvoorbereider Calculator Metaaldraaier, Frezer, Plaatwerkers Bankwerkers, Ervaren spuiters, Hulpspuiter 19644 Bedieningspersoneel LTS Offsetdrukker grafische school Sr.project engineer HTS 18944 Onderhoudsmonteur (mechanisch) Onderhoudsmonteur (elektro-techn. 10044 Directiesecretaresse Verkoop-administrateur 10144 Voorraad administratuer (M/V) toestel 45 19544 Verlader/Heftruck Produktiemedewerkers 03463- Ploegbaae MTS-wtb-niveau 1647 Medewerker buitendienst HTS-wtb-niveau 21324 Datatypiste Cheffin data-entry 12568 Balie-assistente toestel 12 18 t/m 22 jaar 13816 Bankwerker, Plaatwerker/lasser 12J68 Plaatwerkers, Draaier-bankwerker, Constr. bankw.-lasser 10404 Sekretaresse 13552 Boekhouder Solliciteer of vraag inlichtingen onder bovenstaande telefoonnummers.

Soester Courant | 1980 | | pagina 5