I* BV. jS alir 4* K 3 Wisselvallige prestaties van de Olympia teams Irijf rLei ro 90.- ari Heren SVV stevig aan de top Opnieuw zege voor SEC-zat. Handbal: BDC glorieus kampioen Laatste nederlaag voor Soester Schakers „De Springbokken" domineren op de Gooise kampioenschappen Volleybal: Volleybal: J van Zal n A DEEL velopdn iefpap r ningenlpnz, ukkeilj Smit Hees „afgedroogd' door Barneveld Uw succes is onze reclame!!! Voor alle RIJBEWIJZEN Autorij- en Verkeersschool Turnen: Atleet Rauch 8e in Leiden Bingo bij SEC Geparkeerde auto aangereden 24 het gooi TEL. 12500 ait53-57-84 1^34-15979 STRAFS 00 N 13B6 'eedestra 29 25 25 SEC behaalde algelopen zaterdag op- nieuw twee belangrijke punten en wel k» iüfi Vrees teKumoetgezlene uitwedstrijd tegen Argon te Mijdrecht. SEC startte zeer slecht op het moeilijk bespeelbare terrein, waar ook nog een ^winf,„0HerheCn j0eg' Argon met de wind m de rug pakte de zaken energiek aan, want wilde het nog aanspraken maken op een eventuele promotie dan moest deze middag ge. wonnen worden. 6 En het leek dan ook allemaal erg goed te gaan voor Argon, want reeds ta de 5e minuut was het raak. Henk Rlchard speelde slordig terug en de linkerspits van Argon wist tussen twee man door de bal voor het doel te brengen waar de rest van de SEC-achterhoede aan de grond genageld bleet staan. Hierna was het voor de rechtsbuiten van Ar- gon geen probleem om de bal In het doel te jagen. l-o. SEC bleef erg nerveus spelen en kon vooralsnog geen vuist maken; Argon bleef keer op keer komen en het wach ten was eigenlijk op een tweede treffer. Diverse mogelijkheden deden zich voor en de beste kans voor Argon kwam dan ook na ongeveer twintig minuten spelen, maar Peter van den Brakel en Henk van Essen wisten op het laatste moment de bal uit het doel te werken. Na ongeveer een half uur wist SEC zich eindelijk onder de druk uit te werken en kon men aan aanvallen gaan den ken. Dik Pureveen kreeg een beste kans, maar hij zag zijn schot naast het doel verdwijnen. Even later was er opnieuw een aanval van SEC over rechts. Jan van de Burg werd onregle mentair gestuit en een vrije schop was het gevolg. Jan van de Burg belastte zich er zelf mee en bracht de bal voor het doel, waar de mee opgekomen Wil Leegwa ter opdook, de bal over de graaiende handen van de Argon doelman heen tegen het net kopte. Rust 1-1. Na rust had SEC de wind in de rug en dat was duidelijk te merken, want men ging steeds sterker spelen. Na een kwartier in de tweede helft kwamen de Soesters dan ook aan de leiding. Jan Kuyvenhoven pikte de bal rond de middencirkel op en rukte snel op naar het strafschopgebied. De ach terhoede van Argon nam een weifelen de houding aan en Jan benutte die feilloos, want van even buiten het straf schopgebied knalde hij met de linker voet in de uiterste bovenhoek raak. Een magnifieke goal. 1-2. Argon moest nu komen en SEC benutte dat. Met snelle uitvallen kwamen er meer kansen. Oscar Lammerse moest geblesseerd het veld verlaten en werd vervangen door Jan van Luytelaar. Een kwartier voor tijd kwam SEC op fluweel te zitten toen Henk Richard uit een schitterende pass van Jan van de Burg de bal over de doelman heen in het Argon doel wist te werken 1-3. Argon was nu geheel aangeslagen en er kwam een zee van ruimte voor SEC, dat door bleef gaan. Eén vrije trap eveij buiten het strafschopgebied werd door Jan van de Burg Via de handen van de keeper tegen de lat geschoten. De bal kwam bij Dik Pureveen, die tegen de paal schoot. De zojuist inge vallen Paul Mizee kreeg het leder voor zijn voeten en via een verdediger en de paal schoot hij raak 1-4. Met deze overwinning blijft SEC op kop met één punt voorsprong op Horst en 5 punten op EFC, dat echter nog één wedstrijd meer heeft te spelen. Voor SEC staan er nog 4 wedstrijden op het programma, waarvan 2 uit en 2 thuis. A.s. zaterdag gaat SEC opnieuw uit en wel naar Harderwijk. Tegenstander zal zijn Zwart-Wit. SEC 2-Unicum 3 1-0 Wederom is het 2e elftal van SEC-za terdag er in geslaagd om de punten in Soest te houden. Slachtoffer was dit maal Unicum, dat door winst op SEC kampioen had kunnen worden. De ploeg van SEC ging onder leiding van coach W. v. Luytelaar stevig in de aanval. Dit had tot resultaat dat Uni cum alleen maar kon verdedigen en SEC de kansen kreeg maar deze onbe nut iiet. Na de rust hetzelfde spelbeeld, maar na 20 minuten was het SEC dat 1-0 op het scorebord liet aantekenen door een goal van W. Krüter. Daarna nam Unicum de wedstrijd in handen maar een uitstekend spelende achterhoede van SEC, met name Ton Ootes, liet de voorsprong niet meer ontglippen. Het dit seizoen wat moeizaam voetbal lende eerste elftal van Hees is j.1. zaterdag in Barneveld, zoals dat heet, „afgedroogd". Met liefst 8-2 werd ver loren. In de tweede helft van de wed strijd kreeg Barneveld blijkbaar een vervroegd Paas-gevoel, want in en tijdsbestek van nog geen vijf minuten, werden er vier „eieren" in het Hees- doel gelegd. In de eerste helft waren beide teams goed tegen elkaar opgewassen. Met vlotte aanvallen en met verdedigingen die het gevaar goed wisten te keren, was het een goede en gelijkopgaande strijd. Hees kwam zelfs op voorsprong, maar de Barneveld-aanval wist daar in de loop van de strijd 2 doelpunten tegen over te stellen. De rust brak dan ook aan met een 2-1 voorsprong voor Bar neveld. Na de theepauze was het Hees dat wederom goed uit de startblokken ging en het Barneveld^doel ging opzoeken. Na ongeveer 15 minuten spelen kwam echter het fatale moment voor Hees. Het leek wel of de gehele verdediging een „black-out" kreeg want binnen 5 minuten kon Barneveld 4 maal scoren (6-1). Na dit debacle van de Hees-defensie was de strijd gestreden en het is alleen maar van belang voor de statistiek dat Hees nog 1 maal en Barneveld 2 maal scoorde. Met een 8-2 nederlaag kon Hees de terugweg aanvaarden. Zaterdag a.s. speelt Hees thuis tegen koploper Scherpenzeel. Wordt we derom verloren dan is Scherpenzeel kampioen. De mogelijkheid is er ech ter dat Hees wat aan deze schandelijke nederlaag tegen Barneveld wil doen en dan zou Scherpenzeel wel eens de dupe hiervan kunnen zijn. I" SPORT Foto: Herman van Dam m* Door een uiterst benauwde 11-10 zege op het Amsterdamse AHC'31 is het eerste herenteam van de Soester handbalvereniging BDC j.1. zondag kampioen geworden van de 2e divisie D. In het clubhuis aan de Henrlette Blaeckweg werd danig feest gevierd. Sportwethouder Plomp en sportstichtingsdirecteur Hilhorst kwamen daar de felicitaties namens het gemeentebestuur aanbieden en zij lie ten die vergezeld gaan van een gloednieuwe wedstrijdbal. Het was een zenuwslopende wedstrijd in de stampvolle sporthal Beukendal. Het uiterst nerveuze BDC-team had een zeer slechte start en stond binnen het kwartier met 3-0 achter. Dankzij Diemers en v.d. Deijssel kwamen de Soester langszij, maar vlot namen de Amsterdammers weer een voor sprong. Coach Surstedt verving op dat moment de toch uitstekende keeper Hoogen- boom door Edwin Zoetelief. Diemers bewees daarna zijn uitstekende vorm. Na de stand eerst gelijk gemaakt te hebben, bracht hij BDC voor de eerste keer in deze wedstrijd op voorsprong. Sjaak Smeeing zorgde daarna voor de ruststand 6-4. De tweede helft begon voor de Soesters vrij desastreus; in vier minuten liep AHC niet alleen de achterstand in, maar nam ook een voorsprong (6-7). Nadat Ries Smeeing via een strafworp 7-7 scoorde, liepen de Amsterdam mers opnieuw uit tot 7-9. Surstedt liet toen Hoogenboom terug komen. Christiani gaf de Soesters weer hoop door een uitstekend doelpunt (8-9), maar de Amsterdammers brach ten het publiek tot wanhoop door op nieuw uit te lopen. (8-10). In de slotfase stelden de BDC-ers het kampioenschap echter veilig door doel punten van Verweijen, v.d. Deijssel, waarna Ries Smeeing het winnende doelpunt scoorde. De promotie naar de eerste landelijke divisie was daarmee een feit. Op de foto het team vóór de wedstrijd met hier en daar wat van spanning vertrokken gezichten. Het eerste tiental van de Soester schaakclub gaat de competitie in de Promotieklas van de Stichts Gooise schaakbond met een nederlaag beslui ten. Dat staat wel vast na de eerste zitting tegen het tweede garnituur van het Hilversums schaakgenootschap. De hoogte van de nederlaag is echter nog niet bekend. Momenteel kijken de Soesters tegen een 2-5 achterstand aan. Als het meezit krijgt deze ontmoeting een 3-7 eindstand, als het tegen zit zal de nederlaag nog groter zijn (2^-7%). Drie partijen zijn afgebroken en zullen door de bondsarbiters tot een einde moeten worden gebracht als niet een van beide teams z'n claim intrekt. Vermoedelijk zal Soest de partij van zesde bordspeler Samsom wel opge ven. Zijn stelling lijkt in alle varianten verloren ondanks het feit dat de Soest speler slechts een pion achterstaat. De andere twee ontmoetingen staan wat gecompliceerder. In de partij van Goes tegen Maartense is er sprake van evenwicht. Een deling van het punt lijkt hier de meest waarschijnlijke uitslag. De stel ling van tweede bordspeler Vegter (tegen Jos) is daarentegen veel ge compliceerder maar toch ook hier moet het ergste gevreesd worden voor de Soest speler aangezien deze nauwe lijks nog bewegingsvrijheid heeft voor manoeuvres. Aan zeven borden kwamen de partijen al tot een einde. Soest behaalde daaruit slechts twee punten. Muis en Schilder zorgden gezamenlijk voor een punt terwijl Korvinus ook een punt binnen bracht door zijn partij in recordtijd tot winst te brengen. Nederlagen werden daarentegen geleden door Vennik, Henze, C. van Dijk en Bakker. Door de verwachte nederlaag tegen HSG 2 is Soest in de Promotieklas in de middenmoot geëindigd. Gerrit Muis, die langzaam maar zeker aan het eerste bord kwam te zitten, werd topscorer. Hij bleef met 7% punt uit negen wedstrijden ongeslagen. Alle overige spelers kregen een of meerde re nederlagen te slikken. De persoonlijke resultaten van Soest 1-HSG 2: Muis - Overbeeke Vz-Vz Vegter - Jos afg. Korvinus - Hogenbirg 1-0 Vennik-Kuggeleijn 0-1 Samsom - Swart afg. Schilder - van de Waal Vz-Vz Henze - Van Dorsselaer 0-1 Goes - Maartense afg. Van Dijk - Bomli 0-1 Bakker - Douwes 0-1 De Soester Kadobon is voor velen van u een begrip. De ontvanger heeft het voordeel rustig zelf naar een kado te kunnen zoeken dat hem/haar bevalt, de bon is immers 6 maanden geldig. A.N.W.B. -myr T /"kO F.N.O.P ERKEND itl- LUO VAMOR VAN LENNEPLAAN 47 - TELEFOON 16621 Zondag 16 maart j.1. zijn door het 75-jarige Keizer Otto uit Naarden in de sporthal De Lunet in Naarden de Gooise kampioenschappen turnen ge organiseerd. Om een uur 's middags stonden de meisjes tot 11 jaar aangetreden ,,De Springbokken" hadden hier 4 meisjes ingeschreven n.1. Marike de Bree, Anja Westerveld Linda Daselaar en Sandra Uyland. Vanwege het jubileum van K.O. werden er voor ieder toestel aparte prijzen beschikbaar gesteld, naast het totale klassement. Er werd uitstekend geturnd wat me nigmaal de handen van het talrijke publiek op elkaar bracht. Zeker 300 ouders bevolkten de tribunes wat het geheel sfeervol maakte. Nadat de vier onderdelen balk-brug- ongelijk-paardspringen en vrije oefe ning waren afgewerkt kwam de prijs uitreiking. Hier kwam Anja Wester veld als grote overwinnaar uit de bus met 2 gouden en een bronzen medaille. Zij werd eerste op de vrije oefening met 7.70 punten, eerste op de brug on gelijk met 8.45 punten en in het totale klassement over vier toestellen werd zij derde. Marike de Bree maakte het sukses kompleet door in de totale rang schikking de zilveren medaille voor zich op te eisen. Linda Daselaar werd 4e met 30.00 punten en Sandra Uyland bezette de 6e plaats met 27,75 punten. In de 2e ronde kwamen de meisjes 12 tot 15 en de dames aan de beurt. Voor Miranda Sips was het een zwaar turn- weekend omdat zij ook zaterdag reeds aan een zware wedstrijd deeLnam. Maar ook hier kwamen ,,De Spring bokken" uitstekend voor de dag. Bij de meisjes behaalde Rineke v. Donzen een bronzen medaille door als derde te eindigen. Ook Miranda Sips mocht het erepo dium betreden want ook zij behaalde een bronzen medaille bij de dames. Ie A. Moens Heerschop met 34.20 K.O. Naarden; 2e K. Kranen met 33.40 K.O. Naarden 3e M. Sips met 33.30 De Springbokken Soest. Toen tot slot in het ploegenklassement ,,De Springbokken" wederom een zil veren medaille veroverde was het suk ses kompleet. De ploeg bestond uit Miranda Sips, Trudie Bosma, Margreet Bosma, Rine ke v. Dongen, Anja Westerveld en Marike de Bree. Ook in Amersfoort in de sporthal ,,de Koppel" traden een groep van „De Springbokken" aan en ook hier ver overde de meisjes de eerste plaats in de C groep le De Springbokken Soest met 231,5 ptn 2e Doto Schepenzeel met 231,3 ptn. 3e Hoogland - Hoogland met 230,8 pnt. Het le herenteam van SW heeft afge lopen zaterdag in Huizen de onbetwiste topper tegen de nummer 2 overtuigend gewonnen. Met nog 3 wedstrijden te gaan en 3 punten voorsprong kon het kampioenschap de heren van SW nauwelijks meer ontgaan. Een grote supportersschare, heeft kunnen aanschouwen dat het le heren team met 3-0 winst de „kampioen schapswedstrijd" tegen Huizen heeft beëindigd. Niet geïntimideerd door het publiek is er zeer gemotiveerd ge speeld. De opdrachten van de coach Co van Herwaarden werden duidelijk uitgevoerd. Een goede pass was een stevige basis gedurende de gehele wedstrijd om met veel variatie aan te vallen. Soms iets verkrampt, maar op tijd herstellend tot gedegen spel. De le en 2e set hadden een zeer spannend verloop met 2 ploegen die zich tot het uiterste hebben gegeven. Voor elke punt werd gevochten. Een voorsprong van 13-11 in het voordeel van SW veranderde in een 14-13 ach terstand. Wat onzekerheden in de de fensie van Huizen werden door SW koelbloedig afgestraft en op dat mo ment was met 2 sets winst een gelijk spel reeds bereikt. Overtuigend en erg zelfverzekerd werd de 3e set afgewerkt. Regelmatig een voorsprong opbouwend, veel punten scorend in het achterveld werd ook de 3e en beslissende set met winst afgeslo ten. Setstanden 13-15,14-16,11-15. Heren 3 kwam vrijdagavond in actie tegen GVC. Ook het 3e herenteam heeft een kampioenschap binnen hand be reik. Erg gemakkelijk werd in 3 sets GVC verslagen met de setstanden 2-15, 9-15, 7-15. Heren 4 en 5 moesten tegen elkaar aantreden. Deze wedstrijden worden altijd verspeeld met een enorme inzet en de wil van het lager geplaatste team om toch een punt van het hogere team af te snoepen. Het 4e team gaf het jonge 5e echter geen kans. Erg zelfver zekerd spelend met een goede opbouw, waardoor de goede aanvallers van het 4e naar hartelust konden scoren. Heren 5 kon hierdoor niet in zijn spel komen. Setstanden 15-4,15-11. Heren 6 won overtuigend van Olympia 6 met 3-0. De vechtlust van het 6e heeft al menig team in het zand laten bijten. Ook nu weer gaf men zich volledig, knokkend voor elke punt. Met een dergelijke inzet is het soms voor een tegenstander erg moeilijk om tot sco ren te komen. Setstanden 15-9, 15-8, 15-7. Dames Voor het le en 2e team van SW was het een ongunstig weekend. Belde teams verloren hun uitwedstrijden. Dames l moest naar Helmond om het enkele plaatsen hoger staande Polaris te bestrijden. Eén goed draaiend SW begon de le set overtuigend. Met erg lange rally's golfde de strijd op en neer. Een goed aanvallend SW scoor de veel punten en kon de le set winnend afsluiten. Een slechte pass was er echter de oorzaak van dat in de volgen de sets de opbouw veel onzuiverder was. Ondanks een steeds geringe voor sprong kwam er, mede gezien de niet correcte opbouw, veel minder aanval lend uit en moesten de volgende sets aan de thuisclub worden gelaten. Setstanden 12-15, 15-7,15-10, 15-9. Dames 2 was er zich van bewust dat het tegen Abcoude tot het uiterste moest gaan wilden zij aan degradatie ontkomen. Erg gemotiveerd werd er serve was ook nu weer een gedegen aanvalswapen. Abcoude was hierdoor zichtbaar verrast. Constant een voor sprong en winst in de le set. Hierdoor gesterkt ging SVV op dezelf de voet verder. In de 2e set kwam er een voorsprong van 14-11 op het score bord. Toen haperde er wat in de opbouw en ging de winst naar de tegenpartij. Hierdoor enigszins aangeslagen was de 3e set wat minder. In de 4e set leek een herhaling van de le set te komen. Wederom een harde serve, veel aan vallend scoren gaven SW weer een ruime voorsprong. Helaas ontbrak het in de laatste fase weer aan zuiverheid om winnend te kunnen eindigen. Al met al een wedstrijd, die gezien het vertoonde spel zeker 2 zoniet 3 punten voor SVV had moeten opleveren, maar de uitslag gaf het uiteindelijk anders aan. Setstanden 13-15, 17-15(!) 15-9, 15-12. Dames 3 heeft zich ASVD van het iijt kunnen houden in een zeer vreemd verlopen wedstrijd. In de le en 2e set keek SVV tegen een zeer grote achter stand aan. Beide sets werden met 17-15 beëindigd. Uiteraard koste dit veel energie en in de 3e set was dit dan ook merkbaar. Overtuigend en met grote cijfers wist ASVD deze set te winnen. Karakter gaf SW in 4e set weer moed. Gedegen volleyballend werd deze set en daarmee ook de wedstrijd gewon nen. Setstanden 17-15,17-15, 5-15, 15-7. Dames 4 moest aantreden tegen het 6e team. Een zeker spelend 4e liet duidelijk merken niet voor niets op de le plaats te staan en won met degelijk en veel aanvallend spel met 3-0. Setstanden 15-9, 15-10, 15-7. Dames 5 wist haar plaats aan de top niet geheel waar te maken. Tegen een laag geplaatst Limvio konden de da mes niet in hun spel komen. Een statisch achterveld kon de aanval niet voldoende of te onzuiver voeden. Een 3e set gaf nog spanning omdat SW tegen een achterstand aankeek. Ge lukkig werd op tijd het roer omgegooid, zodat een 3-0 winst werd bereikt. Set standen 15-5, 15-5, 15-11. Dames 7 won zeer verdiend van Vo- leem 2 in een matig gespeelde wed strijd met 15-8, 15-8, 15-12. Dames 8 kwam in haar wedstrijd tegen Olympia 6 tot 2-1 winst. Overtuigend in de le set wat minder in de 2e set en verliezend in de 3e set. Programma Heren 1 en 3 moeten hun le plaats kunnen behouden door winst tegen respectievelijk Vollkei en Servio. He ren 2 moet haar 2e plaats, die recht geeft op promotiewedstrijden, tegen Nederhorst verstevigen. Dames 1 moet haar thuiswedstrijd tegen het laag geklasseerde Nijmegen kunnen winnen. Dames 2 zal het daarentegen tegen ASVU niet gemakkelijk krijgen. Dames 3 krijgt het in haar uitwedstrijd tegen Sportcentrum ook niet gemakke lijk. De eerste teams van Olympia hebben deze week wisselvallig gepresteerd. Het eerste damesteam won van het Utrechtse USS, het tweede team liet een belangrijk punt liggen tegen GVC 2. Bij de heren moest het eerste team de punten aan koploper Avanti uit Nijmegen laten terwijl het tweede team winst boekte tegen BG en SV 2 in Baara. Foto: Hermui van Dam voldoende in de setstanden tot uitdruk king gebracht (15-17, 13-15, 8-15). Heren 4 heeft in een lang durende en spannende wedstrijd het onderspit moeten delven tegen AGAVS. Aan het einde van een ééndriekwart uur duren de wedstrijd verloor Olympia op het nippertje met de setstanden 16-14,15-9, 14-16 en 17-15. De opgaande lijn in het spel van Olympia heren 5 werd ook tegen Servio doorgezet. Met de setstanden 15-13, 16-14, 9-15 en 6-15 kreeg Olympia met de 2-2 uitslag minder dan het verdien de. Olympia 6 heeft de volleybalwedstrijd tegen het zesde team van SW met 3-0 verloren. Een goed spelend SVV team won verdiend met de setstanden 15-9, 15-7 en 15-8. Heren 7 ondervond weinig tegenstand van het Baarnse BG&SV 4. De veelzeg gende setstanden 1-15, 8-15 en 6-15 leverden Olympia een verdiende 3-0 overwinning op. Olympia/Bentinck Stars Éen inkompleet Bentinck-stars team moest het opnemen tegen de nummer twee op de ranglijst: Muggen 1. Alleen de eerste set wisten de Bentinck-stars de tegenpartij goed tegenstand te bie den (7-15). Slordig spel met veel mis verstanden in de tweede en derde set deed de volle winst naar Muggen 1 gaan (2-15 en 4-15). Spelmoment uit de volleybalwedstrijd Olympia tegen koploper Avanti In een meer spannend dan mooie wedstrijd heeft het eerste damesteam van Olympia met 3-2 gewonnen van het tegen degradatie vechtende Utrechtse USS. De winst kwam voornamelijk tot stand doordat Olympia over meer vol leybalcapaciteiten beschikte dan de tegenstander. Vooral de eerste, derde en een deel van de laatste set wist Olympia deze capaciteiten in de score tot uitdrukking te brengen (15-9, 15-10, 15-12). De tweede en de vierde set ontbrak het de verdediging aan organi satie waardoor USS tot setwinst kon komen (6-15, 14-16). In deze wedstrijd speelden aan Olympia zijde enige jeugdspeelsters een verdienstelijke wedstrijd. Olympia 2, nog volop in de race voor het kampioenschap in de eerste klasse, verspeelde een belangrijk punt tegen GVC 2. Vooral het nerveuze spel aan Olympia zijde beïnvloedde de einduit slag. De eerste en de derde set gingen geheel onnodig verloren (4-15, 10-15). Door de tweede en vierde set in winst om te zetten moest men met een puntendeling genoegen nemen, 2-2. De dames van Olympia 3 hebben met een door blessures gehandicapt team de wedstrijd tegen VIF met 3-1 gewon nen. Ondanks het bij vlagen slordige spel was Olympia de betere ploeg. Olympia 4 won de wedstrijd tegen Sportcentrum 3 met 3-1. Ook in deze wedstrijd was geen sprake van specta culair volleybalspel. Een slechte pass en teveel misverstan den waren de oorzaken van het 3-1 verlies van dames 5 tegen Servio. Alleen aanvallend bleek Olympia ge lijkwaardig aan de tegenstander zodat de zege verdiend naar Servio ging. Dames 6 heeft in een spannende wed strijd met 2-1 van SW 8 verloren. Vooral door de zwakke momenten ver loor Olympia teveel punten. Hierdoor kon SVV 8 de wedstrijd naar zich toe trekken. Heren Olympia 1, heren heeft het, tegen het op kop van de ranglijst staande Avanti uit Nijmegen r niet tot puntenwinst kunnen brengen. De wedstrijd ging met 3-1 verloren. Olympia startte de eerste set overtuigend; een goed blok en een variërende aanval zorgde voor setwinst (15-12). Geheel anders verliep de tweede set. Gebrek aan organisatie in de verdediging met een terugval van enige spelers, gaven Avanti de kans terug te komen. Olympia verloor de set met 6-15. Ook in de derde en vierde set wist de thuisclub geen afdoend ant woord te vinden op de gevarieerde Avanti-aanval. Ondanks vele serve wisselingen gingen de sets verloren (15-10, 15-8). Het tweede herenteam won tegen de altijd lastige tegenstander BG en SV 2 uit Baam met 3-0. Het verschil in spelkwaliteit werd door Olympia on- Voor al uw AUTO, PLAAT- en SPUITWERK Beckeringhstraat 11 - Tal. 11018 De in Soest wonende atleet Frans Rauch, lid van de lange afstand trai ningsgroep van de Baarnse Atletiek Vereniging, nam j.1. zondag deel aan de halve marathon, georganiseerd door het hotel-concern Holliday Inn te Leiden. Er waren 125 deelnemers en Rauch behaalde in het eindklassement met de tijd van 1 uur en 16 minuten, een bijzonder fraaie achtste plaats. Rauch die pas een jaar aan atletiek doet, liep een persoonlijk record. In het klubhuis van de voetbalvereni ging SEC wordt a.s. vrijdag 21 maart weer bingo gespeeld. De prachtige prijzen zijn merendeels beschikbaar gesteld door de Soester middenstand. Gezien de alüjd grote belangstelling voor deze avonden raden de SEC-orga- nisatoren de leden, begunstigers, dona teurs en alle fervente SEC-ers aan, een plaats te reserveren. Het telefoon nummer van het klubhuis is 15790. Op de Ossendamweg werd zondagmid dag de daar geparkeerde personenauto van de heer P. aangereden door een passerende auto met paardentrailer. De geparkeerde wagen werd aan de linkerzijde beschadigd; de bestuurder van het andere voertuig reed door.

Soester Courant | 1980 | | pagina 25