auto smeeing Deel ARP-Soest wil afhaken Borstbeeld mevrouw Meijer onthuld W< lai Re bli; Baarnse Bouwmaterialenhandel B.V. Adriaass Morriën in Artishock Uitvoering van de „Crucifixion" Burgemeester Amersfoort voorzitter gewestraad Herhalingsonderzoek baarmoederhalskanker Gen F ototen toonstelling woonwagenwerk in „De Vangrail" Wateroverlast Overhees Het Slangenbosje Ode aan het Slangenbosje Onderhoud toren Expositie in ,,De Oude Eng" Burgemeester Scholten beëdigd Ouderensocieteit St. Jozef viert 20-jarig bestaan Ledenvergadering Rode Kruis Soest Voorlichtingsdag Turkije Brand tijdig ontdekt Verhoging renteloze lening voor eigen woningbezit „Metamorfose" in filmhuis Artishock Glaasje op - toch gereden Hondje weg Hondje terug Venters zonder vergunning Loodgietersbedrijf Soest b.v. gespecialiseerd in aanleg en onderhoud van uw: mam IfetMk '/3 9 UW B.B.H. DR00MKEUKEN Zo'n Smeeing-occasion is één brok zekerheid voor ongestoord rijplezier Jaaaarenfang. „Hond Soester Courant van woensdag 26 maart 1980 In het clubhuis De Vangrail, Nachte- gaalweg 8a, wordt zaterdag 12 april een fototentoonstelling gehouden. Deze tentoonstelling geeft een historisch beeld over de ontwikkelingen in het woonwagenwerk. Verder zal er op elk heel uur een film vertoond worden over het waarom van de afbouw van grote regionale centra en het inrichten van kleine plaatselijke centra. Belangstellenden die na het zien van de tentoonstelling en de film nog eens van gedachten willen wisselen over het woonwagenwerk, eventueel samen met de toekomstige bewoners van het centrum, kunnen dit middels een in tekenlijst kenbaar maken. De tentoon stelling is geopend van 10.00 uur tot 16.00 uur. Aangenaam verrast door uw artikel van woensdag 20 maart j.1., ben ik blij, dat er nu eindelijk gereageerd wordt op de abnormale hoge waterstanden, die vooral ontstaan na enige dagen van constante regenval. Sinds 1976 heb ik meermalen bij de gemeentelijke instanties gepleit voor een betere afwatering. Bij de bouw van mijn huis ben ik dan ook het schip ingegaan, waardoor tot de dag van vandaag lekkages van mijn kelder niet van de lucht zijn. Inderdaad zijn de kunstmatige vijvers niet afdoende voor de overlast van water, want het regenwater, c.q. grondwater kan nergens heen. Zelfs het speelveld van de kinderen is niet te gebruiken bij de Willaertstraat. Tegen het bouwen van complete wijken bestaat geen bezwaar, maar men moet wel zorgen, dat er voldoende mogelijk heden zijn om de wateroverlast te keren. Bouwen is mooi, maar lozen is nog mooier. P. DAALHUISEN Minstreelpad 15 Soest. Het landelijke weilandje, waarop 's zo mers de koeien graasden en wat gele gen was tegenover de Menkolaan en aan de rand van het Slangenbosje is verdwenen; volgebouwd met bunga lows. Ook de strook grasland aan de N.O.- zijde van het Slangenbosje en gelegen aan de Insp. Schreuderlaan is nu bijna volgebouwd met bungalows. Toen ik dit deze week op mijn kleine wandeling aanschouwde, moest ik denken aan de tijd ong. 4 jaar gele den, toen de bewoners van de Menko laan en enkele van Braamhage, actie voerden voor behoud van het Sis bosje en vele dames en heren avonden en zaterdagen benutten om in het Slangenbosje te werken (pro Deo) en het een behoorlijk aanzien te geven, wanneer de heren van Ged. Staten er een kijkje zouden komen nemen. Het eerste plan was immers er een groot verzorgingsflatgebouw voor be jaarden te bouwen. Dat plan is dan ook niet doorgegaan. Na negatief besluit van Ged. Staten werd er in de zaal van Braamhage, een feestelijke avond ge geven ook voor de bewoners van de Menkolaan. Er werd o.a. een toneel stukje opgevoerd, waarin men ten tonele bracht hoe zij met bagger laarzen, kruiwagens, bijlen, hakmes sen, zagen enz. de paden begaanbaar hadden gemaakt, en het meer dan vuile modderige water van het z.g.n. beekje hadden omgetoverd tot zichtba- beekje hadden omgetoverd tot zicht baar water, waarover zij, waar nodig, bruggetje hadden gebouwd van stam men en takken. Er werd een gedicht voorgedragen; genaamd. ..Odeaanhet Slangenbosje". De gemeenteraad was wel erkentelijk voor dat vele vrijwil lige zware werk, en liet in het Slangen bosje banken plaatsen. Later kwam het plan, aan de randen van het bosje Menkolaan - Schreuder laan bungalows te laten bou wen, wat dan nu is gebeurd. Wanneer over enige tijd alle mooie riante bungalows gereed zullen zijn, en zo verwacht wordt, daar omheen mooie tuinen zijn aangelegd, zullen vele bewoners van Braamhage en om geving zeker weer met plezier de kleine wandeling Schreuderlaan-Men- kolaan maken. Verder hopen wij, dat de kern van het Slangenbosje mag blijven bestaan, en de gemeenteraad er een mooi en goed verzorgd geheel van zal kunnen laten maken, zodat wij j ook daar kunnen wandelen en ons op de banken kunnen verpozen, om te genie ten van de natuur zoals beschreven staat in de „Ode aan het Slangenbosje". J.S.V.V. Genieten Weg kleine zorgen. Weg kleine pijn. Laat mij genieten. Van natuur, van zonneschijn. Laat mij genieten. Er is, o, zo veel! Van bloemen, van 't bosje, - van vogelen gekweel. Van 't ruisen der blaren, - van regen en wind. Ook van het bosje, als de avond begint, en het koor van de vogels haar avondzang doet. En wanneer de bladeren verkleuren in goudgele gloed. 't Is voor ons geschapen. De natuur een juweel. Laat mij geniten. Er is toch zoveel! Word ik straks nog ouder, en rust ik graag uit, Dan luister ik met liefde naar de merel die fluit. Dan maak ik, zo mogelijk, tegen de avond nog een gang. Naar de bank voor in 't bosje, en ik luister naar de vogelen avondzang. Dan zit ik daar rustig. De handen in mijn schoot. Heel stil te genieten van 's Levens avondrood. De meerderheid van de bezoekers aan de vorige week gehouden ledenverga dering van de ARP-Soest voelt voorlo- pig niets voor opgaan in het CDA. Dit besluit houdt geen verband met de situatie binnen de Soester-CDA, maar met de landelijke ontwikkeling. Soes ter ARP-leden kunnen zich niet ver enigen met bijvoorbeeld het kernwa penstandpunt van de regering. Het op de ledenvergadering genomen besluit heeft overigens wel voor enige onrust binnen de CDA-gélederen ge zorgd. De wat ongelukkig geplande vergadering, op de dag dat ook de maandelijkse raadsvergadering ge houden wordt, kon zodoende niet be zocht worden door de ARP-raadsleden. Voorzover nu bekend zijn zij het niet met het genomen besluit eens. Ook de fractie-voorzitter mevrouw J. Greefhorst-van Overdam (KVP) zei deze ontwikkeling niet verwacht te hebben. Voor haar staan nu wel een paar vragen open. Overigens schijnt de gang van zaken anders gezien te moeten worden. Als agendapunt werd het zogenaamde „fu sie-protocol" opgevoerd' en daarom werd er tevens gesproken van de wellicht laatste vergadering van de ARP-Soest. Immers bij fusering zou de afdeling opgeheven moeten worden. Omdat voor opheffing echter, voor wat betreft de eerste vergadering, opkomst van 2/3 van het aantal leden nodig is, (en dit aantal practisch nooit aanwezig is), moet een tweede vergadering uitge schreven worden. De dan aanwezige leden, ongeacht het aantal, kunnen rechtsgeldige besluiten nemen. Deze tweede vergadering zit, zoals dat heet, „er aan te komen". In de vorige week gehouden vergadering werd overigens wgl een nieuwe voorzitter benoemd. Dat was de heer H. Blom uit Soesterberg, die de tot raadslid be noemde A. Bolhuis opvolgde. Foto: Herman van Dam In de hal van de in Amersfoort gevestigde Handelsonderneming J. V. Meijer- International, werd j.1. zaterdag door de 7-jarige Mariella Meijer het borst beeld van haar oma, mevrouw S. A. J. Meijer-Goecker onthuld. Mevrouw Meijer woonde vele jaren in Soest en was gedurende de oorlogsja ren nauw betrokken bij de voedselvoorziening van de gevangenen in het Amers- foortse concentratiekamp. In een toespraakje zei de echtgenote van de burgemeester van Amersfoort, mevrouw Vermeer, dat het borstbeeld ook een ode was aan alle Nederlandse vrouwen die achter de schermen meehelpen bij de bedrijfsopbouw. „Zij zijn in het partnerschap een enorme stimulans voor alle mogelijke facetten van het leven", aldus mevrouw Vermeer. Het beeld werd vervaardigd door de kunstenares Francisca Weinberg-Zijlstra. Op de toto mevrouw Vermeer, Mariella Meijer en baar grootvader de heer J. V. Meijer. „Liefde en erotiek zijn onscheidbaar en hebben in mijn denken poëzie de plaats ingenomen van de religie uit mijn jeugd", zegt de auteur Adriaan Morriën [68] die op zaterdagavond 29 maart a.s. om 20.30 uur voorleest uit eigen werk in het Atishockgebouw aan de Steenhoffstraatin Soest. Hij schrijft ironisch getinte, erotisch geladen ge dichten, verschillende verhalenbun dels en kritische essays [„Cocurreren met de sterren"]. Als enig overgebleven Forum-dichter debuteerde hij in de dertiger jaren met „Hartslag". Onvergetelijk is zijn zeer fraaie „Moeders Zonen" (1962) waarin de vrouw centraal staat. „De mens is vrij om op alle mogelijke manieren zijn eigen werkelijkheid te maken", schreef Morriën die als een dandy door het Amsterdamse literaire wereldje wandelt. Opgegroeid in IJmuiden en afkomstig uit een eenvoudig maar streng, gere formeerd gezin, ontwikkelde hij zich „als de beste verteller die ik ken", volgens Alfred Kossmann. „Het gebruik van een handspiegel'. (1968) werd aangeduid als poëzie van de ongeneeslijke Don Juan. Veel stof deed opwaaien zijn roddel- boek „Lasterpraat" (1975) met op de flaptekst de naaktfoto's van hemzelf (met bril) en van zijn twee dochters (met laarsjes). Deze bijna-exhibitio- nist beschouwt zichzelf als een literaire mislukking, wiens vroeger werk schro melijk overschat is volgens W. F. Hermans in „Madarijnen op zwavel zuur". Dit bezorgde hem in de vijftiger jaren een maagbloeding, nadat hij als twin tigjarige aan de dood ontsnapte toen hij aan t.b.c. leed. Maar nog steeds ziet Morriën (fanatiek Ajax-fan) eruit als een knappe, rijzige man, tot in de perfectie gekleed en gekapt, maar ;met een vrij slechte gezondheid. Jarenlang was hij redac teur van „Literair Paspoort" en zat hij in de jury die de P.C. Hoofdprijs toekende aan Gerard Reve. Zijn erotische verzen irriteren en ver tederen: „Ik ben theoloog van het lichamelijke. Op die manier ben ik toch nog een echte Hollander", zegt hij zelf. Een bijzondere avond georganiseerd door de Werkgroep „Literaire Ontmoe tingen in Artishock." Op verzoek van het bestuur van het R.K. Kerkkoor St. Caecillia worden enige onderhoudswerkzaamheden aan de toren van de Petrus en Pauluskerk uitgevoerd. Vooral 's winters is het op het koor vaak erg koud en tocht het. De werk zaamheden zullen bestaan uit het plaatsen van een deur in het bestaan de kozijn en het aanbrengen van een verlaagd plafond in de toren. In het kunstcentrum „De Oude Eng" aan de Kolonieweg exposeert de in Soest wonende kunstenaar Win» Wijn man tot 13 april a.s. De tentoonstelling is vanaf maandag tot en met zondag geopend van 14.00 tot 16.00 uur. Maandagmorgen is mr. P. Scholten be ëdigd in zijn functie als burgemeester van Soest. Dat gebeurde in het pro vinciehuis te Utrecht door de commissa ris van de koningin, mr. P. van Dijke. Het was voor de kort geleden geïnstal leerde commissaris zijn eerste beëdi ging. Vrijdag 10 april a.s. wordt het twintig jarig bestaan van de Ouderensocieteit St. Joseph gevierd. De dag zal om 9.30 uur beginnen met een eucharistievie ring in de Kardinaal Alfrink Mavo in de wijk Overhees 2. Daarna zullen er diverse evenementen in de school georganiseerd worden, waarbij ook jongeren betrokken zullen zijn. Verder is besloten, ter gelegenheid van de viering van dit twintig-jarig be staan, een kinderproject in de Derde Wereld te adopteren. Daarvoor wil men iedere maand geld bijeenbrengen. De start van dit plan wordt de op brengst van de kollekte welke tijdens de eerder vermelde Eucharistieviering wordt gehouden. Op donderdag 24 april, aanvang 20.00 uur, wordt in de bovenzaal van Restau rant v.d. Brink aan de Soesterbergse- straat, de algemene ledenvergadering gehouden van de afdeling Soest-Soes- terberg van het Nederlandse Rode Kruis. De agenda vermeldt ondermeer de jaarverslagen van secretaris en penningmeester, een prognose en een bestuursverkiezing. Periodiek aftredend is mevrouw A. Frank-Kropff; zij stelt zich herkies baar. Kandidaat voor een openstaande plaats in het bestuur is de heer P. J. v.d. Breemer. Het tweede deel van de avond zal besteed worden aan de vertoning van de film over de historische optocht, welke vorig jaar gehouden werd tij dens de viering van het 950:jarig be staan van Soest. Evenals voorgaande jaren is het col lege akkoord gegaan met het houden van een voorlichtingsdag Turkije. De ze wordt op zaterdag 29 maart gehou den in de aula van de openbare MAVO/ v.d. Huchtmavo. Om 10.00 uur vindt de opening plaats. Een brand in een bungalow op het terrein van de camping 't Eekhoorn nest aan de Birkstraat, werd zo tij dig ontdekt, dat de brandweer niet meer in aktie hoefde te komen. De brand ontstond door het droogko- ken van een emmertje, dat op het gasstel werd gezet. Omwonenden doofden de vlammen, daarbij geholpen door de politie. De afzuigkap ging verloren en de hele bungalow kwam onder het roet. De schade wordt geschat op 5000 gul den. Op zondagmorgen 30 maart 1980, Palmzondag, aanvang 10.30 uur, wordt in de kerk van de Ned. Protestanten Bond, Rembrandtlaan 20 te Soest, een btizondere Dienst gehouden, waarin de „Crucifixion" van John Stainer uitge voerd zal worden door het NPB-Koor Soest en het Koor „Con Spirito" uit Hilversum. De solisten zijn Gert Hen- driksen, bas, Charles Gabriel, tenor. De organist is Steef van 't Slot. Het geheel staat onder leiding van Ger van Doren. John Stainer's Crucifixion is misschien wel na Handel's Messiah het werk, dat bij de meeste koren in Engeland op het repertoir staat en veelvuldig aldaar wordt uitgevoerd. Het is Stainer's laatste compositie, geschreven in 1887, kort voordat hij, door het verlies van zijn gezichtsvermogen, zijn post als organist van St. Paul's Cathedraal in Londen moest opgeven. Door het muzikale en devote karakter won het werk onmiddellijk aan popula riteit onder de kerkgangers en het is thans bekend als een der meest uitge voerde koorwerken van de zogenaam de Victoriaanse periode. De „Crucifixion" beschrijft het lijdens verhaal van Jezus Christus; de tekst is van de Engelse predikant Rev. J. Sparrow Simpson. Het is bedoeld als passiemuziek, Op vrijdagavond 28 maart 1980, aan vang 8 uur, wordt dit werk door dezelfde koren en solisten uitgevoerd in de NPB-Kerk, Tesselschadelaan te Hilversum. Om het eigen woningbezit te stimule ren, met name voor ae groep van ge gadigden met lagere inkomens, alsme de ter vergroting van de belangstellen den voor de renteloze leningen uit het Bezitvormingsfonds, heeft het mini sterie van Volkshuisvesting en Ruim telijke Ordening besloten met ingang van 1 januari 1980 het bedrag van de renteloze lening te verhogen van 2.400,- naar 3.600,-. Ook de verwervingskosten zijn met ingang van dezelfde datum verhoogd; ,voor een reeds eerder bewoonde wo ning tot 115.000,- en voor een nieuwe woning tot 140.000,-. De lening kan worden verstrekt aan meerderjarigen, die jonger zijn dan 35 jaar en van wie het inkomen in 1977 minder dan 39.900,- of in 1978 minder dan 42.400,- was. Morgenavond, donderdag 27 maart, aanvang 20.30 uur, wordt in filmhuis Artishock aan de Steenhoffstraat de film „Metamorfose" van de Zweedse regisseur Ivo Dvorak gedraaid. Het is een negentig minuten durende kleuren film. „Metamorfose" is het verhaal van een handelsreiziger die van de ene dag op de andere verandert in een grote mestkever en daarmee zijn familie tot wanhoop brengt. De dood van de kever is het slot van de film. Het is een grote opluchting voor zijn familie, die er een feestdag van maakt. De film is bijzonder vanwege zijn verteltrant en de camerastandpunten. Het verhaal wordt vrijwel geheel ver teld en opgenomen vanuit de mestke ver. Een absurd maar toch wel fasci nerend geheel. Vier autobestuurders kregen het afge lopen weekend een rijverbod in ver band met drankgebruik. Het bontst maakte het de 25-jarige P. W. uit Soest die vanaf Nieuwerhoek achterna geze ten moesten worden, omdat hij stopte kens negeerde. Op de Emmalaan kreeg men hem te pakken. Daarna was hij nog recalcitrant. Dat gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag. In dezelfde nacht werd op de Burg. Grothestraat een 23-jarige Soester aangehouden. Hij was betrok ken bij een lichte aanrijding en ook hij had teveel op. Ongeveer een half uur later vloog een 18-jarige Soester op het Minstreelpad met zijn brommer uit de bocht en weer een half uur later werd op de Vredehofstraat een 30-jarige Baarnaar staande gehouden. VERMIST: 2-3. Reu, Ierse setter, gecastreerd, 5 jr., verkleurde halsband, „Boris"; teef foxterrier gladh., overwegend wit met bruin, 11 jr. gec. staart, trekt m.r. achterpoot, (beiden verm. bij Venlo); Van den Berg, Utrechtseweg 299 I, Amersfoort, (tuinhuis achter „De Lichtenberg"), tel. 033-16141, toestel 328. 16-3. Reu bastaard poedel, zwart/wit, middelgroot, „Vlekkie"; Van Brienen, Mesdagplein 19, Baarn, tel. 02154- 20419. 20-3. Kater, rood witte bef; Emmalaan 8, Baarn, tel. 02154-17084. 22-3. Poes, cypers met veel wit, gesteri liseerd, kale plekken, 3 jr.; Bleeksma, Bonifaciusstraat la, tel. 12413. 14-3. Poes, cypers/wit, 1 jr.Bonsel, le Heeserlaantje 24, tel. 202 63. 14-3. Poes, bastaard Pers, cypers, langharig; Vriezen, Heeserspoor 4 (bij Soester Natuurbad), tel. 16620. 22-3: Gans, grijs/wit gevlekt; Broek man, Prins Bernhardlaan 86, tel. 20602. GEVONDEN: 23-3. Reu teckel, bruin, gladharig, (Schaepmanlaan); Baarn; inl. Amive- di, tel. 10667. 23-3. Reu bouvier, grijs gestroomd, gecoupeerd, jong, (Leusden); Bos man, Ploegschaar 13, Leusden, tel. 033-94375J3. 10-3. Teef, bastaard, zwart, ruwharig, klein, rood halsbandje, (Bunschoten) Gooilandia, Eemnes, tel. 02153-82622. 19-3. Poes, zwart/Wit, 8 mnd, (zwierf al l^é maand bij Draailier); Dierente huis, tel. 13583. 23-3. Dwergkonijn, wit; van Ellik, Wij- kamplaan 34, Baarn, tel. via Bejaar dencentrum Santvoorde, Baarn, tel. 02154-15656. Venters zonder vergunning werden vo rige week aangehouden in de Overhees en in Klaarwater. In Overhees betrof het een 30-jarige stoelenmatter uit Harderwijk; in Klaarwater twee kna pen van respectievelijk 21 en 15 jaab, die ballpoints aan de man probeerden te brengen. De politie nam 25 ballpoints in beslag. De burgemeester van Amersfoort, drs. A. R. Vermeer, wordt onbezoldigd voorzitter van het Gewest Eemland. De met ingang van 16 mei a.s. te benoemen gemeentesecretaris van Amersfoort, mr. W. L. Zielhuis, zal op treden als onbezoldigd secretaris van het Gewest. De benoeming van de heer Vermeer betekent niet anders dan de bestendiging van de huidige situatie, maar de officiële benoeming werd noodzakelijk nu per 1 januari 1980 de gemeenschappelijke regeling Gewest Eemland in werking is getreden. Op woensdag 2 april, aanvang 20.00 uur, wordt in het gemeentehuis van Amersfoort, een openbare vergadering van het Gewest Eemland gehouden. De agenda vermeldt ondermeer me dedelingen betreffende de stand van zaken met betrekking tot de districts gezondheidsdienst Eemland, de regio nalisering van de schooladviesdiensten en van de brandweerorganisatie Eem land; een toelichting op het concept recreatiebasisplan Eemland; de ge meentelijke herindeling in de provincie Utrecht. In het Medisch Centrum Soest, Nieu- weweg hoek Sinitsweg, vindt dinsdag 8 en woensdag 9 april het zogenaamde herhalingsonderzoek op baarmoede - halskanker plaats. Op donderdagmid dag 10 april geschiedt dit onderzoek In het Medisch Centrum. Rademaker- straat, Soesterberg. De kosten van dit onderzoek bedragen voor de dames geboren tussen 1926/ 1944 5,- en voor de dames geboren in 1920/23/47/50/53 kost de deelname ƒ20,-. Laanstraat23 - Soest - Tel. 17332 sanitaire toestellen water- gas- en verwarmingsinstallaties dakbedekking - lood- zink- en mastiek- werk shingle dakbedekking vindt U wellicht in onze toonzaal waar U in alle rust kunt kijken, vergelijken en overleggen (in prettige sfeer met een kopje koffie) met vriendelijke vakmensen, die alle tijd voor U nemen en weten waarover zij praten. Profiteer van onze „keukenkennis" en onze werkelijk ouderwetse service. Natuurlijk REKENEN en TEKENEN WIJ GRATIS voor Ui Dagelijks geopend van 8 tot 5 uur - 's Zaterdags van 8 tot 1 uur Goemans Borgesiuslaan 17 - Baarn - Tel. 02154-18205-13096 Tegenover zwembad en sporthal INBOUWAPPARATUUR VOOR AL ONZE KEUKENS OPEL ASCONA 1.9,4-deurs30.000 km 1979 PEUGEOT 104 GL 55.000 km 1976 PEUGEOT 504 GL59.000 km 1977 PEUGEOT 504 Break 98.000 km 1975 MITSUBISH11600 GL15.000 km 1979 ^NAULTMTLgasinst68.000 km 1977 PEUGEOT 504 GLD 90.000 km 1977 PEUGEOT 305 GL incl. gasinstall52 000 km 1978 VOLVO 343 automaat 35.000 km 977 MITSUBISHI LANCER 1400 EL gas68.000 km 1978 72.000 km 1977 OPEL ASCONA 1600 39.000 km 1977 VOLVO 66 41.000 km 1977 Op al onze occasions naast het Bovag-garantiebewijs onze ijzer- sterke Smeeing totaalgarantie. 3-6 maanden geen centje reparatiepijn. Ook uw inruil en financiering kunnen wij snel en gunstig voor u regelen! 9 Vorige week en de Praam die een gevas De vier a vij aanzicht te gi Op de foto he maanden boe Niet het groi zaakt de hui< euvel dat de t Men is daar dikke ondoor bereiken en Rechts, de h schuwde tegt verzette zich na een bodei richtte zich o lijkheid om ir Het feit dat de hoogte is op ongeveer 1 In Uw krant 1 stukje voor w wordt van ht Nuijten, raat Soest, enige uitlaten van 1 ciaal in het ergert zich a Volgens de het geveer een ut respectabel aa de honden ge2 betoog neer: let! Waarvoor ordening. In h nu pl.m. 6 jaar gaan dat het a een speelpark gers. Voetbal doordat er ge lijke veldleng Wat zien we n dag constatere dus: 1. afgerukte ta 2. vernielde lai 3. tuin- en huis 4. bezaaid me huisvuil; 5. vergane broi 6. vernielde spi 7. vernielde gli 8. vernielde wij 9. vernielde ba: 10. crossende b 11. crossende f gras vernielen) 12. een enorm wandelpaden; 13. omvergegoc Misschien heb hoofd gezien, d zelf aanvullen geval feiten, aan gedaan hee Natuurlijk vind de zandbak zij doen, daar moe wel even oplett Maar wat is e: speelt met een weggegooide st< niets, dat kunne zeggen als U punten kijkt. Of niet alleen de hc ren, aan de rit worden? Het parkje is voor een hond! dat na 1 of 2 n drollen weg zijn lingen hersteld gemeenschap n< Tenslotte wil ik attenderen, dat naleving van d Maar het is wel naar de geest i naar de letter. Als het laatste geen land meer het toch om ni Voor het overigt graag uitnodigt borrel te bespre koud buurman.

Soester Courant | 1980 | | pagina 8