De Kinder- en Jeugdtelefoon gaat 2 april van start PERSOONLIJK IS MODEM ti 1E- 119.- Paasvakantie-aktiviteiten in de clubhuizen Winst op alle fronten bij Bed Stars Kijk-kijk tentoonstelling in Artishock Gouden Ploeg" plannetje te duur? Motorfilms in de Molensoos Shot 1 wint van Ready Red Stars Paastoernooi met deelname uit Duitsland en Oostenrijk 'W Aan de Ondernemingsraad van Lindner Zonnebloem Soest vraagt chauffeurs Geen oefenterrein Kynologenclub Bibliotheek gesloten Lampen schutter aangehouden Friese Vereniging [,,Frysk en Frij" Hilversum ZIT JE ERGENS MEE! 035-45556 1700 Gulden gestolen Tafeltennis: DE VRIES Bocht gemist aü Jongetje onder auto Christelijke Oratorium Vereniging Baarn Kaarten bij Hees Hond voor auto Hondje weg Hondje terug 19 Prima dat u wat van u hebt laten horen, na al die.jaren dat wij met de heer Bos te maken hebben gehad. Wij willen graag enkele opmerkingen ma ken op het artikel in de Soester Courant van 12 maart j.1. De hele tendens van dat schrijven is positief naar Lindner toe geschreven wat toch niet helemaal terecht is, vinden wij. Uw direktie heeft u namelijk in een gevaarlijke situatie gebracht door een bedrijfsslui ting te riskeren. U leeft van en voor het bedrijf tenslotte. Door botweg de eisen van de inspekteur van Volksgezond heid te negeren, door geen afdoende maatregelen te nemen tegen de grove vervuiling, door geen enkel eigen ini tiatief te nemen wat aan de klachten- stroom te doen heeft Lindner bij ge meente en bevolking van Soest toch wel een erg slechte naam gekregen. En waarvoor? Voor een investering die niet direkt geld oplevert. Het nieuwste verhaal over de nieuwe filters geloven wij niet meer, ons is beloofd dat de hinder in januari verholpen zou zijn. Wij hebben brieven (kunt u inzien) waarin hetzelfde werd beloofd in 1976, in 1977, in 1978 enz. Voor ons is de maat vol, er dient nu eindelijk iets te gebeu ren. We kunnen aannemen dat, als de klachten van de Soester bevolking niet terecht waren, lindner nooit de aan zegging tot sluiting gekregen zou heb ben. Een gemeente gaat niet vlug over tot zo'n stap. Als we er van uitgaan dat Lindner dus echt ontoelaatbaar vervuilt komt di rekt daarop de volgende vraag; wat doen wij hieraan. Dringend verzoeken wij uw volledige medewerking om, samen met de gemeente Soest, de inspektie volksgezondheid en de mi lieuvereniging tot een oplossing te komen. Wij willen het volgende stel len: 1. Wij zien de bedrijfssluiting door de gemeente slechts als uiterste nood zaak, wij prefereren een in bedrijf blijvend Lindner, echter zonder over last te veroorzaken. 2. Een bedrijfssluiting kan nooit het gevolg zijn van het treffen van deze technische voorzieningen ter bestrij ding van de overlast. 3. Het behoort mede tot uw taak te proberen deze onverkwikkelijke zaak tot een goed einde te brengen. Met de nieuwe wet op de ondernemingsraden kunt u veel invloed op uw direktie uitoefenen en desnoods naar de rechter lopen. Indien u dat wenst willen wij met u van gedachten wisselen over deze zaak. Schrijft u dan een briefje naar ons sekretariaat. In verband met de dreigende sluiting van uw bedrijf (dit kan gebeuren direkt na de behandeling van uw beroepzaak door de Raad van State) achten wij het voor u raad zaam indien u een afschrift van deze brief naar uw vakcentrales stuurt. Met vriendelijke groeten, de milieuvereniging, ..Soestdijk geen Stankwijk" Wie zou' dè afdeling Soest willen helpen om bejaarden naar de handwerkclubs te brengen? Wanneer er zich voldoende mensen aanmelden kan men een indeling ma ken zodat niet elke week door dezelfde persoon hoeft te worden gereden. De Zonnebloem zoekt chauffeurs die donderdags de bejaarden om 9.30 en 11.30 uur en om 14.00 en 16.00 uur van en naar Honsbergen en Molenschot kunnen brengen. Helpt u? Aanmelden bij mevrouw A. van Hoorn, Insingerstraat 27 te Soest (tel. 19875). De Kynologenclub Gooi en Eemland heeft gevraagd of er in een Soest voor hen een oefenterrein beschikbaar is. De vereniging heeft als antwoord gekregen dat er in de gemeente Soest geen mogelijkheid voor een oefenter rein aanwezig is. De openbare leeszaal en bibliotheek aan de Albert Cuyplaan, zowel als de filialen in het dorpshuis ,,De Borg", in Soest-Zuid als in Soesterberg, is op j Goede Vrijdag en Paaszaterdag geslo- ten. Op de Aagje Dekenlaan schoot een I jongeman diep in de nacht 25 lampen I van de straatverlichting stuk. Omwo- I nenden waarschuwden de politie, die de knaap niet meer aantrof. I In verband met het afbreken van auto-antennes in dezelfde buurt werd vrijdag de 18-jarige L. G. aangehou- I den. Hij was enkele weken geleden ook betrokken bij soortgelijke vernie- lingen, waarbij achttien antennes |sneuvelden. De jongeman bekende ook fchet stukschieten van de straatver lichting. E Alhoewel vasthouden en afvoeren naar F een opvoedingsgesticht een goede op lossing lijkt, heeft justitie anders be- fsloten. De knaap loopt weer vrij rond. ,Frysk en Frij" organiseert op vrijdag .1 april a.s. een toneelavond in de zaal 'ij de Oosterkerk, Minckelerstraat 161, loek Anth. Fokkerweg te Hilversum, "'e aanvang is om 8.00 uur 's avonds. De toneelclub van de Friese Vereni ging uit Amersfoort speelt deze avond „As it jild rinkelt" (als het geld rolt) van Wilfried Wroost, in een Friese bewerking van Bjinse Westra. langstellenden, Friezen en niet- Friezen, zijn deze avond hartelijk wel kom. Het is een mooie gelegenheid om kennis te maken met de Friese cultuur, in de vorm van toneel en literatuur via de aanwezige boekentafel. Na afloop is er nog gelegenheid voor „efternei dounsjen" of wel na afloop dansen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door: J. Dijkstra, Meidoornweg 9, Soest (02155-15942). De Kinderen Jeugdtelefoon Elke dag vanaf 17.00 uur De Kinder- en Jeugdtelefoon kan je bellen als je vragen en problemen hebt, die mogelijk te maken hebben met je ouders, vrienden, vriendinnen, met school, seks, drugs, als je eenzaam of bang bent of waar je ook maar over wilt praten. Zo kan het zijn dat je met niemand kan of durft te praten, maar wel met mensen die je niet kent en die op een eigen manier met je kunnen praten. Niet alleen met problemen kun je ons bellen, wij kunnen je ook informatie geven over waar je nog meer terecht kunt met jouw vragen. Wat wij doen is naar je luisteren, jouw moeilijkheden serieus nemen met de bedoeling dat je zelf weer verder kan. Je kunt er zeker van zijn, dat de telefonist(e) nooit iets, zonder dat je dit zelf wilt, aan anderen zal doorver tellen. Voorlopig zijn we iedere dag bereik baar tussen 5 uur 's middags en 11 uur 's avonds. Ons nummer is: 035-45556. In de clubhuizen Vangrail, Praatpaal, Wegwijzer en Kruispunt van de Stich ting Jeugdzorg Soest zijn gedurende de paasvakantie tal van aktiviteiten geor ganiseerd. In de Vangrail gaat men ondermeer een kinderkrant drukken en daarnaast is er nog tijd voor een speurtocht en voor tekenfilms. Paaszaterdag wordt er gefondued; vrijdag 11 april is een dropping in het programma opgenomen en zaterdag 12 april is in het clubhuis een tentoonstel ling over woonwagencentra ingericht. Ook de Praatpaal heeft een speurtocht en een filmmiddag. En verder is er gelegenheid voor knutselen, spelletjes enz. Het clubhuis Het Kruispunt kent onge veer eenzelfde programma en het pro gramma van het clubhuis De Wegwij zer scheelt daar weinig van. Iedere dag is er voor ieder leeftijdsgroep wei iets te doen; 's morgens en 's middags de jongsten van 4 tot 12 jaar; 's avonds de wat ouderen van 10 tot 13 jaar. Op Goede Vrijdag zijn alle clubhuizen 's avonds gesloten. Op landelijk nivo heeft de Soester basketbalvereniging in het laatste vol ledig bezette kompeütieweekeinde, hier en daar moeten nog slechts enkele inhaalwedstrijden gespeeld worden, danig van zich doen spreken. Alle vier de landelijke standaardteams wisten met overtuiging te winnen, waarbij met name het niet volledige eerste herenteam met een knappe overwin ning op Luba een uitstekende prestatie leverde. Red Stars I - Tekkels Jumpers I 55-41 [dames] Het eerste damesteam had zijn laatste thuiswedstrijd tegoed tegen het reeds gedegradeerde Tekkels uit Den Haag. Dit Haagse team heeft kennelijk hun teruggang uit de landelijke kompetitie al volledig geaccepteerd, want binnen enkele minuten stond de Soester for matie onder leiding van coach Jan Mulders al met 16-1 voor en was in feite de wedstrijd gespeeld. Dat bij de rust het verschil nog maar zeven punten was 32-25, lag meer aan de kalmte die de Soester dames aan de dag legden dan aan het betere spel van de tegen standsters. Uiteindelijk werd het een regelmatige verdiende overwinning van 55-41. Red Stars - Luba 101-80 [heren] Het eerste herenteam moest het stellen zonder de geblesseerde Frank Menke en Rinus Valk. Doch met jeugdspeler Max Parinussa en Jan Mulders van het vierde herenteam leverde de Soester formatie een uitstekende prestatie te gen de nummer vier op de ranglijst Luba uit Leiden. In een goede eerste helft werd de basis gelegd voor de overwinning, waarbij vooral de reboundkracht van René Lansaat, Peter Wildeman en Tim van de Mars doorslaggevend waren met daarbij via Peter Hellinga een razend snelle „break", waardoor de Soester formatie in de eerste helft een voor sprong bereikte van 51-29. De overmacht was in deze fase zelfs zo groot dat Peter Wildeman zich een dunck" dorst te veroorloven, waarvoor hij echter door de scheidsrechters op zijn vingers werd getikt. In de tweede helft lieten de Soestena ren de teugels een beetje vieren. Kon- ditioneel ging het allemaal wat moei zamer, waardoor het verschil niet groter werd. Dankzij enkele zuivere passes van Jan Mulders kon er echter toch flink door gescoord worden, waar door de ontstane marge, reeds bereikt in de eerste helft, in stand bleef en het Soester team zijn laatste wedstrijd van dit seizoen verrassend doch zeer ver diend met 101-80 won. Jeugd Luba had het in Soest toch moeilijk deze dag, want 's middags maakten de jongens junioren er helemaal een fes tijn van door met een monsterscore de overwinning in Soest te houden tegen dit zwakke team. Was de ruststand al bereikt met 79-51 (normaal goed voor een eindstand), in de tweede helft ging de Soester formatie door en verplet terde dit arme Luba met de grootste zege van dit seizoen van 159-85. UitOudBeyerland kwamen de meisjes junioren van B.O.B., die ook moesten ervaren dat de Soester meisjes duide lijk het betere team waren. Ondanks het feit dat de meisjes van BOB met een jeugdinternationaal speelster naar Soest kwamen was de Red Stars for matie als team toch duidelijk de bete re, hetgeen resulteerde in een ruime 82-48 overwinning van de Red Stars formatie. Keranivo Zeer verrassend doch knap was de overwinning van het a-meisjes welpen team tegen de a-meisjes van Spaken burg. De Soester meisjes zegevierden met 39-28. De b-meisjes welpen van Cangeroes uit Utrecht en Soest stonden ook tegenover elkaar en in deze leuke wedstrijd waren de Soester meisjes ook duidelijk de betere. De Red Stars meisjes welpen b wonnen dit duel met 48-22. Geen winst was er weggelegd voor de jongens adspiranten b, die hun meer dere moesten erkennen in de a- adspiranten van Bourgondië uit Wijk bij Duurstede met 18-47 en ook, de meisjes junioren b verloren van Bour gondië met 9-44. Uiteindelijk wel winst voor de jongens kadetten a, die hun seizoen afsloten met een uitwedstrijd tegen Top Stars in Baarn. Door een 91-47 overwinning van de kadetteh wisten zij dit seizoen af te sluiten met een ongeslagen record, want het team heeft geen enkele wed strijd verloren. In Artishock werd vorige week vrijdag een tentoonstelling geopend naar aanlei ding van de schoolprojecten „Wie komt er in mijn huisje" en „Soest(erberg) nader bekeken". Geëxposeerd werden alle werkstukken welke de kinderen in het kader van dit onderwijsprogramma maakten. Bijzonder opvallend was de grote maquette van Soest, waarvoor alle scholen een stukje inleverden. Zij bekeken Soest nader en dat leverde heel wat typische bijzonderheden op; bijzonderheden die de „grote mensen" niet eens zo opval len. De tentoonstelling had een korte looptijd en wordt vanmiddag alweer ge sloten. Voor de opening „strikte" Artishock de heer J. W. Veraar, chef van de afdeling onderwijs van de gemeentesecretarie. Enkele leden van de commissie open bare werken vragen zich af of het wonlngbouwplannetje „Gouden Ploeg" ooit wel tot uitvoering zal kunnen komen. „De vraag is of we er nog wel behoefte aan hebben", zei de heer Van Poppelen (CDA), die net als zijn collega-com missieleden veel moeite had met een krediet van 537.000 gulden (ruim 11.000 gulden per wooneenheid) voor het bouwrijp maken van het terrein. De heer Ebbers (VVD) zette een vraagteken bij de te verwachten vlotte medewerking van G.S. „Het wordt een artikel 19-procedure en dan zou G.S. 180 procent gedraald moeten zijn", aldus de heer Ebbers. Hij doelde daarbij op een soortge lijke situatie in Soesterberg, waar de gemeente via de Kroon haar gelijk probeert te krijgen. Wethouder Hoekstra stelde echter toch voor met het voorstel akkoord te gaan: „anders hebben we straks toestem ming om te bouwen en moeten we wachten op goedkeuring van het Kre diet voor het bouwrijpmaken". De commissie legde zich daar bij neer. Uit een woning aan de Birkstraat werd in de nacht van woensdag op donder dag 1700 gulden weggenomen. De on bekende dader kwam het huis binnen na de achterdeur geforceerd te hebben. Zijn buit vond hij in de woonkamer. Gedurende de paasdagen heeft de Mo lensoos een aardig programma voor de Soester jeugd vanaf 16 jaar. Op de Tweede Paasdag is de soos weliswaar gesloten, maar daar staat een extra lange openingstijd op de Eerste Paas dag tegenover. In feite beginnen de aktiviteiten al morgen, donderdag 3 april met een film over het Soester motorcross-ge beuren. De avond wordt georganiseerd door de Soester jeugd motorcrossclub in samenwerking met het jongeren centrum. Om 20.00 uur wordt de film gedraaid van Honda; een 120 minuten durende super demonstratiefilm. Na de pauze is Yamaha aan de beurt. De -toegang tot deze avond is gratis. Paaszaterdag 5 april is het centrum geopend van 20.00 tot 24.00 uur. Dezelf de openingstijd geld ook voor zondag, Eerste Paasdag, met een life-optreden van de Soester hard-rock roll forma tie Hardware. De groep bestaat uit Henk Diters, Mare, van Eick, Marcel Lugtenborg, Gerry v.d. Meer en René Neuburger. De pauzes worden gevuld met disco- muziek. Ook 's middags staat de soos in het teken van de disco. Vrijdag 4 april is de soos eveneens van 00.00 tot 24.00 uur geopend. De afgelopen week heeft Shot over het algemeen aardige successen opgeleverd. Shot 1 behaalde de eerste overwinning van deze competitie. Slachtoffer was Ready 1 dat door deze nederlaag eveneens degradeerde. Shot 2 sloot de competitie ongeslagen af door met 9-1 van Good Luck 3 te winnen. Shot 3 leverde een zeer matige prestatie door 5-5 te spelen tegen Elan 2. Het eerste jeugdteam versloeg DOV 1 met 7-3, het tweede jeugdteam verloor met 3-7 van Quick 1. Het vijfde en het zesde jeugdteam werden beiden kampioen. Eindelijk heeft Shot 1 laten zien wel degelijk op promotie-hoofdklasse- niveau te kunnen acteren. De thuis wedstrijd tegen Ready 1 uit Leeuwar den werd met 7-3 gewonnen. De start OPEN HAARD...? 02155-10652 SOEST Op het Soester Hoogt trof de pol'tie in de nacht van zaterdag op zondag een auto tegen een boom aan. De bestuur der was weg; hij bleek in het zieken huis Zonnegloren te zijn vöor behande ling van opgelopen hoofdwonden. Hij verklaarde de bocht bij het Soester Hoogt te laat opgemerkt te hebben. Voor de Soester bask'etbalvereniging „The Red Stars" zijn de komende paasdagen weer zeer druk bezet, want zoals elk jaar organiseert de Soester vereniging weer een paastoernooi dat er beslist wezen mag. Ook dit jaar is het de organisatie gelukt wat deelname uit het buitenland te krijgen, waarbij een team komt uit Wuppertal Duitsland en voor het eerst een team uit Oostenrijk, namelijk een jongens jeugdteam. Voeg daarbij de nationale deelname uit eigen land en het toernooi staat weer borg voor zeer fraai basketbal. UIT ONZE MODAMIE-KOLLEKTIE Als je van soepelvallende kleren houdt. En een jasje wilt dragen als een vest. Dan zitje deze zomer helemaal goed. Van streelzachte écru frotté vind je in onze kollektie bijvoorbeeld: De blouson met staanderkraag en verdekte ritssluiting (36t/m 44). Het jasje met taille-accent (36t/m46). Laanstraat71-77-81A - Baarn t| Voor het eerst dit jaar is ook de vrijdag voor pasen er bij getrokken, waar de adspiranten en kadetten hun krachten kunnen meten met diverse tegen standers uit het land, zoals DAS uit Delft, Raak Meubelen uit Den Bosch, Zeemacht uit Den Helder, Dunckers uit Hilversum, Cangeroes uit Utrecht, Landslake Llons uit Landsmeer en Jolly Jumpers uit Tubbergen. Het toernooi begint vrijdag om 10.00 uur en duurt tot 's avonds 9.00 uur. Hierna speelt het Oostenrijkse jeugd team om 21.30 uur een vriendschappe lijke wedstrijd tegen het Red Stars jeugdteam. Zaterdag, 5 april begint het toernooi om 9.00 uur en zullen de meisjes junioren en jongens junioren aan de bak komen. Naast bovengenoemde deelname ook nog Onze Gezellen uit Haarlem, Akrides uit Velsen, MSV uit Noordwijk, Noordkop uit Den Helder, Arriws uit Rotterdam en Juventus uit Schiedam. Op deze dag zullen ook de twee buitenlandse teams te zien zijn. Op de paaszaterdag is er 's avonds alleen voor leden een disco-avond in het restaurant van de sporthal. Tot slot het grote vuurwerk op tweede paasdag waar dan de eerste heren- en dames teams elkaar zullen gaan be strijden op de evenzovele begeerde bekers. Hier zal het toernooi beginnen om 10.00 uur en duren tot 's avonds 9.00 uur. Voor iedereen die eens kennis wil maken met basketbal of nog eens een keer wil kijken is dat mogelijk, want de toegang tot alle wedstrijden in sporthal Beukendal is volledig gratis. van Shot was overdonderend: Frank en vrij spelend werd een 6-0 voor sprong opgebouwd tegen de zeer ze nuwachtige en gespannen Ready- spelers, die moesten winnen om degradatie te ontlopen. Na deze voor Shot ongekende voorsprong namen de Shotspelers wat gas terug en kwam Ready terug tot 6-3. In de laatste wedstrijd maakte René Daselaar er nog 7-3 van. Zaterdag 12 april om 16.00 uur speelt Shot haar laatste wedstrijd in de promotie-hoofdklasse. Tegen stander zal dan het zeer sterke Trias 1 zijn. Shot 2 won ook de laatste wedstrijd en bleef daardoor ongeslagen. Met 9-1 werd in Bussum van Good Luck 3 gewonnen. Bert van Velzen en Nicky Baba bleven ongeslagen, invaller Joop Kok won tweemaal. Shot 3 verspeelde de tweede plaats in haar poule door een 5-5 score tegen degradant Elan 2. Alleen Herman Blom haalde zijn normale niveau en bleef ongeslagen. Joop Kok won een maal, terwijl Wilfred Busch zonder winst bleef. Het eerste jeugdteam behaalde in Heerhugowaard een regelmatige 7-3 zege op DOV 1. -Gerhard Busch, de laatste tijd goed op dreef, bleef onge slagen, Edwin Luyben won tweemaal, terwijl Arnold Appelhof eenmaal won. Het tweede jeugdteam verloor met 3-7 van koploper Quick 1. Chris Sondaar was goed voor twee overwinningen. Jan Fransen was eenmaal succesvol. Het vijfde jeugdteam behaalde onge slagen het kampioenschap in de twee de klasse en promoveert naar de eerste klasse. Dit team bestaat de volgende speelster en spelers: Wilke Schut, Bart Schut, Jan Bessels en Bert Bessels. Ook het zesde jeugdteam werd kam pioen in de tweede klasse en ook dit team zal volgend jaar in de eerste klasse uitkomen. Verantwoordelijk voor dit succes waren Rob Kaats, Berend Jonker, Arjan Schuiling en Remi Balvers. Overige uitslagen senioren: Huizen 8-Shot 4: 6-4, Shot 5-Quick 12: 6-4, Niké 5-Shot 6: 8-2, Huizen 9-Shot 6: 3-7, Huizen 19-Shot7: 4-6, Shot 8-Huizen 13: 4-6, Quick 18-Shot 9: 3-7, Shot 10-Victoria 18: 6-4, Shot 11-Elan 8: 1-9. Overige uitslagen jeugd: Shot 3-Victoria 2: 1-9, Shot 4-Quick 2: 3-7, Elan 2-Shot 5: 0-10, Shot 6-Victoria 4: 7-3, Elan 1-Shot 7: 9-1, Bunshot 2-Shot 8: 5-5, Huizen 6-Shot 9: 7-3, Shot 10-Huizen4: 2-8, Shot 11-Vlctoria 8: 9-1. Huizen 11-Shot 13: 5-5, Werinon 2-Shot 15: 9-1. Op de Koninginnelaan kwam de elf jarige C. v.d. V. onder een auto be stuurd door B. H. (27). Met letsel aan hoofd en rug werd het jongetje met de ambulance-auto naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Na behandeling mocht hij naar huis. De autobestuur. der kon de aEmrijding niet voorkomen, want de jongeman stak plotseling de rijweg over. Na de zojuist uitgevoerde „Johannes Passion" neemt de C.O.V. nu de „Mes- siah" van Handel in studie. Voor liefhebbers van zingen is dit een mooie gelegenheid om dit prachtige oratorium van 't begin af aan mee in te studeren. Hebt u last van drempelvrees, ga dan eens een paar avonden luisteren, u ziet en hoort dan de manier van in studeren. De repetities worden gehouden op maandagavond van 8-10 uur in 't Nutsgebouw, Burgemeester Pen straat 6, o.l,v. Thijs Kramer. Wilt u nog meer inlichtingen belt u dan de secretaresse Mw. A. Plooy-Heerin- ga, tel. 02154-12945. In de kantine van de voetbalvereniging Hees aan de Kooiweg wordt a.s. vrij dagavond gekaart. Allen die iets met Hees op hebben, zijn om acht uur welkom. Op de Biltseweg, in de bocht bij het Spiehuis, kreeg de heer v. R. plotseling een hond voor zijn auto. De hond, waarvan de eigenaar onbekend is, overleefde de botsing niet; de auto werd zwaar beschadigd. Stichting AMIVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (02155- 10667. Tevens is het raadzaam het Dierente huis, Klein Engendaalweg, telefoon nummer 13583, en de plaatselijke poli tie (Politie Soest, telefoon: 19444) op de hoogte stellen van vermissing of vondst van een huisdier. VERMIST: 23-3. Kater, rood, vaag gestreept, ge castreerd, 4 jr., „Dropsel"; Labast, Gen. Winkelmanstraat 1, Soesterberg, code: 3769 EA, tel. 03463-2995. 2-3. Kater, zalmkleurig, witte buik en sokken, gecastreerd; „Pancho", Van Breukelen, Muurhuizen 6, Amersfoort, code: 3811 EJ. tel. 033-16418. 22-3. Poes, zwart/wit, steriel, 1 jr„ Van Col. tel. 13477.

Soester Courant | 1980 | | pagina 19