Tachtig-jarige kerkkoorzangeres f 4 l jp Ifïlid Pub Chauffeur gemeentewerken P. Ruizendaal met pensioen gemeente soest wnrrït. rahnldigd BT i 59.75 de gemeente soest vraagt uw aandacht voors Leden van de SOESTER ZAKENKRING hebben WERK voor U vrijetijdskleding Commissie voor de Beroepschriften Hinderwet -%/ WALET bv Raadsvergadering Diefstal uit kleedkamers Vleesverkoop J. J. v.d. Brakel in dagelijks bestuur sport stichting Mercurius neemt Lona over 5 Soester Courant van woensdag 9 april 1980 5 Foto: Goos van der Wilt v.Weedestraattlc tel.12424 Soest 1. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 15 no vember 1979,18 december 1979 en 17 januari 1980. 2. Ingekomen stukken. 3. Vragenhalfuurtje. 4. Voorstel tot het vaststellen van de Lozingsverordening riolering Soest. 5. Voorstel tot wijziging van de Bezoldigingsverordening 1971. 6. Voorstel tot verkoop van de woning met grond staande en gelegen aan de Kolonieweg lb te Soest aan de heer J. G. Hazelaar en me vrouw A. C. van den Berg te Soest. 7. Voorstel tot wijziging van de begroting 1980 van de algemene dienst. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de invoering van de onroerend-goedbelasting. 9. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de vervan ging van de grote drukmachine van de drukkerij. 10. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de uitbrei ding van de dependance van de secretaris aan de Steenhoffstraat. 11. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een extra krediet voor de vie ring van bevrijdingsdag 1980. 12. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet ten behoeve van het gasbedrijf voor de vervanging en uitbreiding van het hoofdbuizennet en de dienstleidingen. 13. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het bouwrijp maken van de gronden gelegen in het plan ,,De Gouden Ploeg". 14. Voorstel tot het vaststellen van de verordening regelende de toeken ning van gemeentelijke studietoelagen in de gemeente Soest. 15. Voorstel tot het nemen van een voorbereidingsbesluit. 16. Voorstel tot het benoemen van leden van de commissie milieubeheer. De schriftelijke toelichting op de onderwerpen die ter tafel komen, kunt u inzien bij het gemeentelijk onformatiecentrum, Steenhoffstraat 9a tegenover het gemeentehuis (Openbare bekendmaking) De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uit voering van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroep schriften, bekend, dat op donderdag 10 april a.s. om 16.00 uur in de commis siekamer van het gebouw gemeentewerken. Lange Brinkweg 77, alhier een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waar in de volgende zaak aan de orde komt: Beroep van J. Lijftogt, Antonie van Leeuwenhoeklaan 21, Soesterberg, tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 28 februari 1980, waarbij een bouwvergunning voor het uitbreiden van zijn woonhuis werd geweigerd. Op de gemeentesecretarie (afdeling I) ligt ter inzage een verzoek om ver gunning van: J. Klomp, Parallelweg 11 te Soest om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een drukkerij-zetterij en papieropslag op het perceel Parallelweg 11 te Soest (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K, nummer 2151). Schriftelijke bezwaren kunnen worden ingediend gedurende 4 weken na dagtekening van deze publicatie. Op dinsdag 22 april 1980 wordt in het gemeentehuis, afdeling I, de open bare zitting gehouden, waar gelegenheid bestaat persoonlijk of bij gemach tigde bezwaren in te brengen. De zitting is om 09.00 uur. N.B. Inwoners van deze gemeente hebben later het recht tot het instellen van beroep, indien zij in persoon of bij gemachtigde op bovenbedoel de zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen volstaan met het schriftelijk inbrengen van bezwaren binnen de gestelde termijn. Wethouder D. Hoekstra neemt afscheid van P. Ruizendaal De zogenaamde „VUT-regeling" slaat ook in Soest aan. Met vrij grote regelmaat wordt in Soester ambtelijke kringen afscheid genomen van medewer kers, die de 63-jarige leeftijd bereikt hebben. Vorige week dinsdagmiddag ver trok de heer P. Ruizendaal „officieel". Hij genoot in Soest grote bekendheid als chauffeur op de „puttenwagen" en hij was voor velen een „redder in de nood". Ruizendaal was bovendien een gezellige collega en dat bleek door de komst van zo'n honderd man op de afscheidsreceptie. opschieten en was een fijne collega die Wethouder D. Hoekstra sprak woorden van dank namens de gemeente. Hij onthulde een familie-relatie van de Ruizendaal's met de plaatselijke over heid, want meerdere generaties waren bij de gemeente in dienst. In de 32 jaren dat de scheidende man Soest diende, was hij ondermeer chauf feur op de vuilnisauto, chauffeur op de auto waarmee de beerputten werden geleegd en de laatste jaren bestuurder van de kolkenzuiger, de wagen waar mee de straatriolering schoon wordt gehouden. Ruizendaal deed zijn werk altijd opge wekt; hij kon goed met de bevolking Bouw- en Onderhoudsbedr. Kantoor en werkplaats Industrieweg 10 - Soest Tel. 02155-17797 - 19260 Voor al uw: Bouwwerken Onderhoudswerken Verbouwingen Vraag eens vrijblijvend prijsopgave! ondermeer zijn sporen verdiende als speler van het voetbalelftal van ge meentewerken. De gemeente was dankbaar en die dank werd onder streept met de aanbieding van een tuinameublement. Ir. J. Dubbeldam, directeur van ge meentewerken had bij het naslaan van Ruizendaal's ambtelijke loopbaan ge zien dat hij op 30-jarige leeftijd, in 1947, als arbeidscontractant werd aange nomen tegen het uurloon van 82 cent en een wederzijdse opzegtermijn van een week; twee jaar later werd hij be noemd in vaste dienst en in 1954 bevorderd tot chauffeur eerste klasse. Ruizendaal genoot een goede reputatie bij zijn superieuren; de reiniging had louter lovende woorden. Tien jaar ge leden werden in Soest nog 3000 beerput ten per jaar geledigd; door de uitbrei ding van het rioleringsnet waren dat er in 1978 nog maar 900. Van lieverlee werd het werk dan ook verplaatst naar het reinigen van de straatkolken, waarvan Soest er ruim 8900 heeft. Gemeentewerken was dankbaar voor Ruizendaal's inzet en de wijze waarop hij altijd zonder zeuren en correct gewerkt had. Ir. Dubbelman bood een tuintafel aan. Waarnemend afdelingschef de heer A. Dijkstra noemde Ruizendaal een pret tige collega, waarmee het goed werken was. De dank van de afdeling werd onderstreept met bloemen. De chef van de buitendienst, de heer J. Ravenhorst haalde herinneringen op. Ruizendaal had ondermeer meegehol pen aan de opbouw van de inmiddels alweer enige jaren verdwenen gas houders op het terrein van gemeente werken aan de Lange Brinkweg. In de oorlogsjaren had hij zijn collega's dik wijls van eten voorzien en in de na-oor- logse jaren was hij ook lampenist ge weest. Ravenhorst vond het maar moeilijk om afscheid te nemen. Hij hoopte dat Ruizendaal nog lang van zijn pensioen mag genieten en hij bood een tuinpara sol en kussens voor de tuinstoelen aan. Namens de Nederlandse Christelijke Bond van Overheids Personeel bood de heer L. Dooijeweerd bloemen en een cadeaubon aan. Het was de dank voor Ruizendaal's daadwerkelijke inzet voor het bondswerk. En tenslotte bood de heer P. van de Berg namens de personeelsvereniging pok bloemen en een cadeaubon aan. GOEDKOOP VLIEGVERVOER NAAR VELE BESTEMMINGEN Excursie Retour tarief vanaff retour vanaf f Auckland 2750.- Bangkok 1579.- 1663.- Brisbane 3285.- Cairo 1588.- 1112.- Colombo 2082.- Den Pasar (Bali) 2377.- 2116.- Hong Kong 2050.- 2301.- Jakarta 1850.- 2024.- Johannesburg (groep 6 pers.) 1815.- Manilla 2153.- 2217.- Medan 2024.- Melbourne 2495.- 2565.- Peking 2772.- Perth 2495.- 2565.- Singapore 1750.- 1852.- Sydney 2495.- 2565.- Tokyo 2470.- 2100.- Wellington 2750.- Prijzen onder voorbehoud, wijziging mogelijk i.v.m. te verwachten olie toeslagen. Nadere inlichtingen bij: HOLLAND INTERNATIONAL REISBURO Steenhoffstr. 15a - Tel. 14905 Na het sekses van de overalls (die weer gauw komenl nu de TUINBROEKEN y Zwart, wit, Rose Van een eenvoudige huzarensalade tot een uitgebreid koud buffet: onze keuken is gespecialiseerd in exdu- sieve schotels voor uw party thuis, uw bedrijf enz. De Munt Automaterialen Restaurant 't Zwaantje Soesterberg 19774 03463- 1423 Verkoper binnendienst Verkoper buitendienst Leerling kok of Restaurant kok Hermans Groep B.V. 10404 Direktiesecretaresse Aann.- en Wegenbouwbedrijf 16202 Laadschopmachinist H. S. Hendrikse en Zn. B.V. Howson Algraphy B.V. 18944 Produktiemedewerkers Draaier/Freezer Koks Gesto B.V. 17795 Medewerkster afd. Verkoop toestel 28 18-22 jaar Demmers en de Wolff B.V. 14551 Administratief medewerker b.g.g. 19973 Kiöckner-Bamaco B.V. 10044 Directiesecretaresse Verkoop-administrateur B.V. Mercurius 19544 Verlader/Heftruck Produktiemedewerkers Yves Rocher Nederland B.V. 21324 Dataty piste Cheffin data-entry Auto Alblas B.V. 12334 Ass. magazijnbeheerder Solliciteer of vraag inlichtingen onder bovenstaande telefoonnummers. De eerstvolgende vergadering van de gemeenteraad zal worden gehouden op donderdag 17 april om 19.30 uur in de instructiezaal van de brand weerkazerne, Lange Brinkweg. Vanzelfsprekend bent u van harte welkom. Vanaf 19.00 uur is de instructiezaal geopend. De agenda ziet er als volgt uit: Uit een kleedkamer bij het tennispark te Soesterberg werd een horloge gesto len. De dader, een zestienjarige jongen uit Soesterberg kon worden aangehou den. Uit de garderobe van de sporthal Beukendal verdween tijdens een feest avond van de basketbalvereniging Red Stars het lederen jasje van de 17-jarige J. B. Het kledingstuk is nog niet terecht. BRUILOFTEN - PARTY'S RECEPTIES KOUDE BUFFETTEN RESTAURANT SOESTER NATUURBAD Van Weerden Poelmanweg 4 SOESTDUINEN - Tel. 02155-13156 Morgen, donderdagmiddag om twee uur, zal aan het slachthuis verkoop van vlees plaatshebben aan alle houders van kaarten. Foto: Herman van Dam Het laatste woord was aan Ruizendaal die alle sprekers dankte voor de af scheidswoorden en de cadeau's. Daarna maakte iedereen gebruik van de gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen van de familie Ruizendaal. Als opvolger van mevrouw A. Greef- horst is de heer J. J. van den Brakel benoemd in het dagelijks bestuur van de Stichting Lichamelijke Opvoeding en Sport Soest. Op tweede Paasdag ontving in de kerk van het ziekenhuis „Zonnegloren", mevrouw Roelofsen, de zilveren me daille van de Nederlandse Gregorius Vereniging, voor haar verdienste als zangeres op het kerkkoor van de Petrus en Paulus kerk te Soest. De Gregorius vereniging die de belan gen van de kerkzang behartigt, ver leent deze onderscheiding aan mensen die zich op dit gebied verdienstelijk hebben gemaakt. Mevrouw Roelofsen zal waarschijn lijk een van de eerste zangeressen zijn die deze medaille heeft gekregen. Het was tot voor ongeveer 20 jaar geleden niet de gewoonte dat dames als lid van een R.K. Kerkkoor zongen. Dit was voorbehouden aan jongens en mannen. Vanaf het moment dat deze gewoonte veranderde werd ze actief lid. Na de Eucharistieviering van de 2e Paasdag, die voor de zieken van „Zon negloren" door Pastoor Buisman werd opgedragen, en waaraan het „Cecilia Kerkkoor" van de Petrus en Paulus- kerk. o.l.v. Gerard van de Schepop en de organist Henk de Ruig, meewerk- ten, werd de jarige door de Pastoor de medaille opgespeld, en haar de bij behorende oorkonde over handigd. In een toespraak noemde Pastoor Buis man, haar een „late roeping", en prees haar om haar inzet voor de kerk, en het kerkkoor in het bijzonder. Na afloop mocht zij van het bestuur geschenken en gelukwensen in ont vangst nemen, en werd ze door alle leden en belangstellenden op spontane wijze toegezongen. De sinds enige tijd gevoerde bespre kingen over duurzame samenwerking van de in Soest gevestigde Golfkarton industrie Mercurius met Lona Verpak king N.V. te Loenen (op de Veluwe) is thans in een zodanig stadium gekomen dat overname van de Lona-aandelen door Mercurius verwacht mag worden. De vakorganisaties zijn overeen komstig de SER fusiegedragsregels van de stand van zaken op de hoogte gebracht en de ondernemingsraden en het personeel van de beide firma's zijn eveneens ingelicht. NAAM BEDRIJF Brandsma Glas B.V. Branson Europa B.V. Centrilab B.V. Chemco Inc. Foxboro Nederland N.V. Hermans Groep B.V. Algemene Bank Nederland N.V Centrilab B.V. TEL.NR. 18104 15551 10844 toestel 38 19844 19644 10404 10204 10844 FUNKTIE Assistent Calculator Administratief medewerkster Assistente afd. Inkoop Sekretaresse Personeelsfunctionaris - HBO-niveau Bedieningsass. snijmachines (2 ploegendienst) Afwegers (2 ploegendienst) Emulsiemakers (3-ploegendienst) Samensteller(ster) voor instrumenten Operators/instellers Project-manager Orderbegeleider Cost-klerk (admin. medewerker) Klein Offsetdrukker T elexiste-telefoniste Magazijnmedewerker Direktiesecretaresse Admin. medewerker(ster) Balie-assistent(e) Admin. medewerker(ster) Watertechnoloog Sekretaresse

Soester Courant | 1980 | | pagina 5