Auto schoonheidsspecialisten in Amersfoort ■v Pub M de gemeente soest vraagt uw aandacht voor: gemeente soest Leden van de SOESTER ZAKENKRING hebben WERK voor U Huisvuil aanbieden is aan regels gebonden Openbare commissievergaderingen Bouwzaken Bouwzaken WALET bv Zoekt u 'n nieuwe Ford of een betrouwbare gebruikte auto van welk merk dan ook? Auto Vandermeer Amersfoort b.v. Verleende bouwvergunningen Wet Autovervoer Personen Raamkozijnen Reconstructie spoorwegovergang P. v.d. Breemerweg Amersfoortse Meiden" in vrouwencafé Agressieve hond 27,50 en 29,75 INDIA- SHIRTS 27,50 Expositie in „De Drie Ringen' W 5 Soester Courant van woensdag 23 april 1980 5 Het huisvuil aanbieden in de gemeente Soest is aan een aantal regels ge bonden. De belangrijkste zijn: het vuil mag op de ophaaldagen niet eerder worden aangeboden dan na 6 uur 's ochtends. vuilnisemmers of containers die gebruikt worden voor het aanbieden van huisvuil mogen na het ledigen niet onnodig op of aan de weg staan wamieer men huisvuik in zakken wil aanbieden, mag dat uitsluitend ge schieden in papieren vuilniszakken die van gemeentewege tegen een bepaalde kostprijs beschikbaar worden gesteld. in de vuilnisemmers of containers mogen geen vochtige of bijtende stoffen worden gedeponeerd, terwijl er ook geen gloeiende as mag wor den aangeboden de vuilnisemmers of containers moeten steeds door het deksel worden afgesloten. papieren zakken, die gebruikt worden voor het aanbieden van huisvuil, dienen goed te zijn dichtgemaakt. grof vuil, dat gemakkelijk zou kunnen wegwaaien, dient in gesloten zakken, dozen of in gebundelde staat te worden aangeboden. het huisvuil en grof vuil dient op een zodanige wijze te worden aan geboden, dat hierdoor geen hinder voor derden of vervuiling van de openbare weg kan ontstaan. maandag 28 april -19.30 uur - commissie onderwijs en jeugdzaken Op de agenda staat o.m. herziening beleidsplan 1980 aanvullend krediet V. d. Huchtschoolbestuur voor noodlokalen school Di Lassostraat dinsdag 29 april -19.30 uur - commissie ruimtelijke ordening De agenda vermeldt de volgende punten: herziening beleidsplan 1980 begraafplaats op de Eng krediet voor het treffen van noodzakelijke onderhoudsvoorzieningen in de woningen Laanstraat 93 en 95 dinsdag 29 april - 19.30 uur - gecombineerde commissie culturele zaken en maatschappelijke dienstverlening Aan de orde komen o.m. herziening beleidsplan 1980 begraafplaats op de Eng donderdag 1 mei -16.30 uur - commissie algemeen bestuur De agenda vermeldt o.m. herziening beleidsplan 1980 urgentie waardering bij het verleden van woonruimte mededelingen omtrent overleg „Soest Overlegt met Soesterberg" donderdag 1 mei -16.45 uur - commissie openbare werken 0.m. staat op de agenda: krediet aanleg speelterrein Koningsweg krediet voor het treffen van noodzakelijke onderhoudsvoorzieningen in de woningen Laanstraat 93 en 95 herziening beleidsplan 1980 begraafplaats op de Eng donderdag 1 mei -19.30 uur - commissie financiën Op de agenda staÜt o. r,n%r herziening beleidsplan 1980 restauratie Eemweg 4 overdracht Rademakerstraat krediet aanleg speelterrein Koningsweg krediet voor het treffen van noodzakelijke onderhoudsvoorzieningen in de woningen Laanstraat 93 en 95 jaarrekeningen 1976 en 1977 woensdag 23 april -19.30 uur - commissie recreatie en bosbeheer Aan deze vergadering zijn de volgende extra punten toegevoegd: natuurreservaten in het Soesterveen herziening beleidsplan 1980 eindrapport fietspadenplan provincie Utrecht donderdag 8 mei -17.00 uur - commissie voorlichting en inspraak In deze vergadering wordt besproken: inspraak winkelnota Soest De vergadering van de commissie algemeen bestuur wordt gehouden in het gemeentehuis. De andere vergaderingen vinden plaats in de commis siekamers gebouw gemeentewerken. De volledige agenda's en de voorstellen liggen ter inzage in het gemeen telijk Informatiecentrum, Steenhoffstraat 9a (tegenover het gemeente huis). Geopend maandag tot en met vrijdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commis sie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toe lichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte opmerkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de com missie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vra gen hun opmerkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduidelijken of aan te vullen. (Openbare bekendmaking) Toepassing artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 8 van de Woningwet. Bij het college zijn aanvragen binnengekomen voor: het bouwen van vijf paardenstallen op een terrein gelegen aan de Birk- straat 96 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C, nummer 3792). het bouwen van een woonhuis met garage op een terrein gelegen aan de Raadhuisstraat hoek Kerkpad N.Z. (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A, nummer 4665). Genoemde bouwplannen liggen vanaf vrijdag 25 april gedurende twee weken ter inzage op de gemeentesecretarie (afdeling I) op de werkdagen tussen 9 en 12 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen bij het college van b. en w. schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen de bouwplannen. (Openbare bekendmaking) Toepassing artikel 50, lid 8 van de Woningwet) Bij het college zijn aanvragen binnengekomen voor: het gedeeltelijk verbouwen van een winkelpand op een terrein gelegen aan de Molenstraat 2 (kadastraal bekènd gemeente Soest, sectie K, nummer 2176). het bouwen van een garage op een terrein gelegen aan de Rademaker straat 71 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E, nummer 3201) het uitbreiden van een bedrijfsruimte op een terrein gelegen aan de Eikenlaan (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D., nr. 3718) Genoemde bouwplannen liggen vanaf vrijdag 25 april gedurende twee weken ter inzage op de gemeentesecretarie (afdeling I) op de werkdagen tussen 9 en 12 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen bij het college van b. en w. schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen de bouwplannen. Foto: Goos van der Wilt Amersfoort heeft er aan de Fluorweg een bedrijf bij. Direktcur is de heer J. A. A. van den Born. Het bedrijf is een filiaal van Car-Cleaning Hilversum. Amersfoort heeft er aan de Fluorweg een bedrijf bij. Direkteur is de heer J. A. A. van den Born. Het bedrijf is een filiaal van Car-Cleaning Hilver sum. Car Cleaning is een bedrijf dat zich toelegt op het onderhouden van auto's. Car Cleaning is een bedriif dat zich toelegt op het onderhoud van auto's. Voor bedrijven worden wagens show- roomklaar gemaakt. Ontvetten, tec- tyleren en poetsen hoort allemaal tot deze „schoonheidsbehandeling". Wie denkt dat hiermee het totale be drijf beschreven is, vergist zich, want Car Cleaning Amersfoort bv heeft nog veel meer te bieden. Particulieren die over een niet zo nieu we auto beschikken, kunnen hun wagen bij Car Cleaning brengen om hem een „verjongingskuur" te laten onder gaan. Motor-blocks kunnen gereinigd en geplastificeerd worden. Het inte rieur en de kofferruimte worden stof vrij gemaakt, bekleding wordt ver nieuwd of hersteld, het lakwerk wordt gecleand en gepoetst, velgen kunnen worden gespoten of gereinigd. Ook par ticulieren kunnen voor het tectyleren van hun wagen bij car-cleaning te recht. Voor degenen die hun wagen een to taal ander gezicht willen geven, be schikt het bedrijf over tal van moge lijkheden b.v. monteren van rubber stootstrips, monteren van imperials, vinyl-daken (in 10-12 verschillende kleuren), schuifdaken, open daken en vouwdaken Bestelwagens en-busjes kunnen worden voorzien van zijruiten. Vermeldenswaard is overigens dat al het werk bij car-cleaning nog puur handwerk is en dat overal garantie op wordt gegeven. Ondanks het feit dat de werkzaamheden arbeidsintensief zijn, wordt ernaar gestreefd, de wa gen nog dezelfde dag af te leveren. Voor degenen die met het bedrijf ken nis willen maken is er zaterdag 26 april van 10.00 uur tot 17.00 uur open huis. Onder het genot van een drankje en hapje, wordt u in de gelegenheid gesteld meer te weten te komen over Car Cleaning Amersfoort b.v. Voor bedrijven is er op vrijdagavond 25 april van 16.00 tot 18.00 uur een re ceptie aan de Fluorweg te Amersfoort. Bouw- en Onderhoudsbedr. Kantoor en werkplaats Industrieweg 10 - Soest Tel. 02155-17797 - 19260 Vooral uw: Bouwwerken Onderhoudswerken Verbouwingen Vraag eens vrijblijvend prijsopgave! Bij ons vindt u 'n voorraad van meer dan. 1 00 Wij verkopen dit weekend een 20-tal II l-occasions met gasinstallatie Profiteer nu.... niet wachten; Fluorweg 49 51 - Amersfoort Tel. 033 15548 Industrieterrein de Isselt vak A (Niet-gebonden besluiten) Verlening d.d. 15 april 1980. a. verbouwen van een schoolgebouw tot bibliotheek op een terrein gelegen aan de Bonifaciusstraat 24 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D.,nr. 3849); b. uitbreiden van een schoolgebouw met een containerkantoor op een terrein gelegen aan de Birkstraat 84 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C., nr. 3925 ged. c. wijzigen van een achtergevel van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Plesmanstraat 203 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie E.,nr. 3131). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheidsbeschikkingen (Wet AROB) kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het besluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagtekening van de beschikking bij het college van b. en w. een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. (Openbare bekendmaking) Burgemeester en wethouders van Soest brengen hiermee ter openbare kennis, dat de bij hun besluit van 27 december 1977, nummer 11629, ver lengde en ten name van de firma Klomp staande vergunning voor het ver voer van personen met taxi's is gewijzigd met dien verstande, dat de minibus - nadat deze vervangen Is - naast groepsvervoer en vervoer van personen bij huwelijksplechtigheden mede gebruikt mag worden voor het vervoer van lichamelijke gehandicapten, die voor hun verplaatsing op het gebruik van een rolstoel zijn aangewezen en hun begeleiders. Voor iedere belanghebbende staat tegen deze beschikking beroep open op gedeputeerde staten van de provincie Utrecht binnen dertig dagen na heden. Van een bouwwerk in de Soesterbergse wijk Egghermonde werden drie raam kozijnen weggehaald. De aannemer uit Sliedrecht deed er aangifte van bij de politie. In verband met een reconstructie van de spoorwegovergang in de P. v.d. Breemerweg, is vanaf maandag 28 april gedurende een week de P. v.d. Breemerweg afgesloten voor alle ver keer met uitzondering van de voetgan gers. De firma Hendrikse uit Soest gaat de werkzaamheden uitvoeren. Na de re constructie zal voor de weggebruiker een beter zicht ontstaan. Ook zal het wegtracé vloeiend zijn geworden. Een aantal maanden geleden Is de duiker omgelegd. Op 25 april komt een Amersfoortse vrouwenzanggroep in het Soester Vrouwencafé een vijftal liedjes zingen uit het eigen repertoire. Het is een van de aktiviteiten die in het komende vrouwencafé zal plaats vinden. De eerste avond dat het vrouwencafé (in de Kinderboerderij) weergehouden werd, was erg gezellig. Gezamenlijk heeft men een globale opzet gemaakt. Zo mogelijk zal er voortaan één keer per maand een thema-avond georgani seerd worden of een vrouwenfilm wor den gedraaid. Op de andere avonden is er ruimte voor een onderling ge sprek en kunnen er ook gezelschaps spelletjes worden gedaan. Het is de be doeling dat iedereen zelf aan de slag gaat. De Amersfoortse vrouwenzanggroep met de de opvallende naam „Amers foortse Meiden" begint het optreden om circa 20.30 uur. In de tuin van haar woning aan de Koningsweg werd mevrouw Van M. aangevallen door een agressieve hond. Het opgehitste dier beet haar in borst en rug en zij moest zich onder dokters behandeling stellen. Seersucker BLOUSES De grote mode Allerlei dessins I vrijetijdskleding v.V\feedestraattlc tel.12424 Soest In Galerij „De Drie Ringen" aan de Kerkstraat exposeren van 26 april tot en met 24 mei vijf regionale kunstena ressen. Astrid Reinders komt met schilderijen en pastels; Carla Klee- kamp met kleuretsen; Gemma van den Brink met bronzen beelden; Marianna Giltay met aquarellen en litho's en Mieke Pontier met keramiek. De galerij is van dinsdag tot en met zaterdag geopend van 11.00 tot 18.00 uur. De toegang is vrij. NAAM BEDRIJF Auto Alblas B.V. Branson Europa B.V. B.V. Mercurius Golfkartonindustrie Accountantskantoor de Tombe Melse Co. Centrilab B.V. Chemco Inc. Foxboro Nederland N.V. TEL.NR. FUNKTIE 12334 Ass. magazijnbeheerder 15551 T echnisch-commercieel vertegenwoordiger 19544 Technisch medewerker 21194 of 02154-16443 Fiscaal medewerker 10844 toestel 38 19844 19644 Hermans Groep B.V. Frejo B.V. Yves Rocher B.V. Centrilab B.V. De Munt Automaterialen Restaurant 't Zwaantje Soesterberg Aann.- en Wegenbouwbedrijf H. S. Hendrikse en Zn. B.V. Howson Algraphy B.V. Koks Gesto B.V. 10404 15216 na 6 uur 16117 21324 .0844 19774 03463- 1423 16202 18944 17795 toestel 28 Sekretaresse Personeelsfunctionaris - HBO-niveau Bedieningsass. snijmachines (2 ploegendienst) Afwegers (2 ploegendienst) Emulsiemakers (3-ploegendienst) Samensteller(ster) voor instrumenten Operators/instellers Project-manager Orderbegeleider Cost-klerk (admin. medewerker) Klein Offsetdrukker T elexiste-telefoniste Magazijnmedewerker Direktiesecretaresse Admin. medewerker(ster) Plaatwerkers, Bankwerkers Draaier, Frezer, Lasser Ervaren spuiter, Hulpspuiter Admin. medewerker(ster) Chef(fin) Data Entry Data-Typiste Watertechnoloog Sekretaresse Verkoper binnendienst Verkoper buitendienst Leerling kok of Restaurant kok Laadschopmachinist Produktiemedewerkers Draaier/Freezer Medewerkster afd. Verkoop 18-22 jaar Solliciteer of vraag inlichtingen onder bovenstaande telefoonnummers.

Soester Courant | 1980 | | pagina 5