Tuintjes Mariaschool officieel in gebruik imid Pub de gemeente soest vraagt uw aandacht voor: gemeente soest 4 Leden van de SOESTER ZAKENKRING hebben WERK voor U Raadsvergadering Groepsvervoer binnen de gemeente Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Hinderwet Commissie voor de Beroepschriften Rommelmarkt „Don Bosco" WALET bv Inspraakavonden Winkelnota-Soest' Informatieavond „Winkelcentrum Overhees" Bouwzaken Portefeuilleverdeling en spreekuren college van B. en W. BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM SHIRTS 7.95-8.95 enz. enz. Hartweg tijdelijk voor een deel afgesloten Speelterrein Schoutenkamp weg 5 Soester Courant van woensdag 14 mei 1980 5 De eerstvolgende vergadering van de gemeenteraad zal worden gehouden op donderdag 22 mei om 19.30 uur in de instructiezaal van de brandweer kazerne, Lange Brinkweg. Vanzelfsprekend bent u van harte welkom. Vanaf 19.00 uur is de instructiezaal geopend. De agenda ziet er als volgt uit: 1. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 20 maart 1980. 2. Ingekomen stukken. 3. Vragenhalfuurtje. 4. Voorstel tot het verstrekken van een krediet voor het treffen van nood zakelijke onderhoudsvoorzieningen in de woningen Laanstraat 93-95 te Soest. 5. Voorstel tot voorlopige vaststelling van de gemeenterekening en de bedrijfsrekeningen over 1976 tot goedkeuring van de rekening van de Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport en tot vaststelling van de rekening van de Stichting Zwembaden. 6. Voorstel tot vaststelling van het beleidsplan 1980. 7. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het aanleggen en inrichten van een speelterrein. 8. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de aanschaf van registratie-apparatuur in verband met de invoering van variabele werktijden. 9. Voorstel tot wijziging van de Vergoedingsregeling Vrijwilligers bij de Gemeentelijke Brandweer. 10. Voorstel tot het uitnemen van gronden uit het grondbedrijf in verband met de beëindiging van de exploitatie van complex 23 (Egghermonde I) en het verlenen van een krediet voor de.overige kosten' 11. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een subsidie in de kosten voor de restauratie van het pand Eemweg 4 te Soest. 12. Voorstel tot overname van een gedeelte van de rijksweg 223 (Rade- makerstraat/Banningstraat) te Soesterberg van de Staat der Neder landen. 13. Voorstel tot het verlenen van ontheffing van artikel 1 van de Zone- verordening Hinderwet ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en in werking houden van kantoor-, magazijn- en produktie- ruimten op/in het perceel Amersfoortsestraat 15 te Soesterberg. 14. Voorstel tot het vaststellen van uitgangspunten van het beleid met be trekking tot eigendommen, behorende tot het gemeentelijk grond- i bedrijf, welke niet in exploitatie kunnen worden gebracht. 15. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een aanvullend krediet voor het bijplaatsen van een noodlokaal ten behoeve van de Van der Hucht- school voor K.O./G.L.O. aan de Di Lassostraat 49 te Soest. 16. Voorstel tot het benoemen van een lid in het Bestuur van de Stichting Zwembaden Soest. 17. Voorstel tot het vaststellen van het werkplan Ruimtelijke Ordening 1980. 18. Voorstel tot het benoemen van de leden van de commissie Milieu beheer. 19. Voorstel tot het benoemen van een lid van de Culturele commissie. 20. Beroep van de heer J. Lijftogt, Ant. van Leeuwenhoeklaan 21, Soes terberg, tegen het besluit van burgemeester en wethouders d.d. 28 februari 1980 waarbij een bouwvergunning voor het uitbreiden van zijn woonhuis werd geweigerd. 21. Beroep van de heer J. Smeeing, Koningsweg 14 te Soest, tegen de wei gering van burgemeester en wethouders d.d. 18 februari 1980 vrijstel ling te verlenen van het bepaalde in artikel 11 lid 1 sub k van het be stemmingsplan Industrieterrein om aldus het gebruik van een deel van de bedrijfshal als tennishal mogelijk te maken. 22. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor de uitbrei ding van de dependance van de secretarie aan de Steenhoffstraat. 23. Voorstel tot vaststelling van het reglement medezeggenschap. 24. Vqorstel tot voorlopige vaststelling van de gemeenterekening en de be drijfsrekeningen voor 1977 tot goedkeuring van de rekening van de Stichting voor Lichamelijke Opvoeding en Sport en tot vaststelling van de rekening van de Stichting Zwembaden. 25. Voorstel tot het aangaan van een ruilovereenkomst met de heer H. W. van Asch, wonende te Turnhout (België) inzake het ruilen van gron den, gelegen nabij het Oude Grachtje te Soest. De schriftelijke toelichting op de onderwerpen die ter tafel komen, kunt u inzien bij het gemeentelijk informatiecentrum, Steenhoffstraat 9a (tegen over het gemeentehuis) (Openbare bekendmaking) Burgemeester en wethouders brengen hierbij ter openbare kennis zulks ter voldoening aan het bepaalde in artikel 32, lid 3 van de Wet Autovervoer Personen, dat hun college aan de N.V. Vervoermaatschappij Centraal Nederland te Utrecht met terugwerkende kracht tot 1 januari 1980 ver gunning heeft verleend voor het uitvoeren van groepsvervoer binnen de gemeente Soest. Van het besluit staat voor iedere belanghebbende beroep open tot het ein de van een termijn van dertig dagen na heden. Het beroepschrift moet worden gericht aan Hare Majesteit de Koningin, doch behoort te worden ingediend bij de commissaris der Koningin in de provincie Utrecht te Utrecht. Het besluit is in afschrift toegezonden aan de Commissaris Vervoerver- gunningen, de Direkteur-Generaal voor het Verkeer, beide te 's-Graven- hage, de Rijksinspecteur van het Verkeer in het district Utrecht te Utrecht en de commissaris van politie te Soest. Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in ar tikel 133 van het R.V.V. bekend dat zij besloten hebben tot het aanbrengen van onderborden met de tekst „Geldt niet voor bestemmingsverkeer" onder de reeds geplaatste borden 17A bijlage II van het R.V.V. (inrij- verbod voor vrachtauto's) aan de Dorresteinweg (gedeelte tussen Laan straat en Industrieweg) Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende een beroepschrift indienen bij Hare Majesteit de Koningin. Dit beroep moet binnen 30 dagen na heden worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in de provincie Utrecht. Een afschrift van dit besluit is gezonden aan: gedeputeerde staten van Utrecht, rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, K.N.A.C. Den Haag, A.N.W.B. Den Haag, E.N.F.B. Woerden, Kon. Nederl. Motorrijdersver. Arnhem, politie Soest en gemeentewerken Soest. Op de gemeentesecretarie (afdeling I) ligt ter inzage een verzoek om ver gunningvan: H. van Rouwendaal, Koninginnelaan 9 te Soest om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een vuur- werkkluis op het perceel Koninginnelaan 9-11 te Soest (kadastraal bekend gemeente Soest sectie k nr. 955). Op dinsdag 3 juni 1980 wordt in het gemeentehuis, afdeling I, de openbare zitting gehouden, waar gelegenheid bestaat persoonlijk of bij gemachtigde bezwaren in te brengen. De zitting is om 9 uur. N.B. Inwoners van deze gemeente hebben later het recht tot het instellen van beroep, indien zij in persoon of bij gemachtigde op bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen volstaan met het schriftelijk inbrengen van bezwaren binnen de gestelde termijn. (Openbare bekendmaking) De voorzitter van de commissie voor de beroepschriften maakt, ter uit voering van artikel 9 van de Verordening op de commissie voor de beroep schriften, bekend, dat op vrijdag 23 mei a.s. om 11 uur in de commissie kamer van het gebouw gemeentewerken, Lange Brinkweg 77, een openbare vergadering van de commissie zal worden gehouden, waarin de volgen de zaak aan de orde komt: Beroep van J. M, A. Dilling, Draailier 13, Soest, tegen de weigering van burgemeester en wethouders d.d. 26 februari 1980, een vergunning te ver lenen voor het verhogen van een bestaande schutting. Er staat weer een rommelmarkt op stapel; dit keer van de padvinders- groep „Don Bosco", die in verband met het vijftig-jarig bestaan van de groep, op 14 juni een „open-dag" or ganiseert. Die dag draagt de naam „TAM-TAM 1980" en een onderdeel van het festijn is een rommelmarkt. Spulletjes hiervoor, zoals huishoudelij ke artikelen, speelgoed, sieraden, an tiek, boeken, schilderijen, Oma's tijd (géén kleding) worden desgewenst op gehaald. Men moet er kontakt voor op nemen met mevrouw Backelandt, tel. 17060 of mevrouw Kool, tel. 12181. Bouw- en Onderhoudsbedr. Kantoor en werkplaats Industrieweg 10 - Soest Tel. 02155-17797 - 19260 Voor al uw: Bouwwerken Onderhoudswerken Verbouwingen Vraag eens vrijblijvend prijsopgave! Zo'n honderdvijftig ballonnen gingen vrijdagavond aan de Mariastraat de lucht in ten teken dat de tuintjes van de leerlingen van de Mariaschool of ficieel in gebruik genomen waren. Een handvol ballonnen kwam niet ver der dan de dichtbij staande hoge bo men, maar het feest was er niet min der om. Voorafgegaan door de drumband van De Springbokken maakten de kinderen een korte" tocht door de wijk Soestdijk en daarna waren er twee sprekers. Eerst de heer L. Roodenburg voor zitter van de oudercommissie die ie dereen, en dat waren er heel wat, welkom heette en een groep vrijwilli ge werkers dank bracht en daarna de bekendste Soester milieubeschermer Chris Uiterwijk. Uiterwijk was natuur lijk in zijn nopjes met deze aanwinst en hij bood voor de tuin een bijen volk aan, dat daar in juni geplaatst zal worden. Chris had ook nog twintig bereklauwen voor de liefhebbers. De dank van de heer Roodenburg ging vooral uit naar het Loodgietersbedrijf Soest, dat voor niets en niemendal de waterleiding aanlegde; naar het tuincentrum 't Vaarderhoogt dat voor een flinke zending afrikaantjes en aardbeienplantjes zorgde; naar de vrachtrijders Beijer en Kok voor het vervoer van het hek; naar de Spring- bokken; naar de Nederlandse Midden stands Bank (voor de ballonnen) en naar de heer Dorresteyn die er met zijn geluidsinstallatie voor zorgde dat iedereen de dankwoorden kon horen. Daarna knipten Bart en Maik Smits, de twee jongste leerlingen en Herman de Ruygt, de oudste leerling van de school, een lint. door. En daarmee was de opening een feit. Voor de naaste planttoekomst zijn de kinderen duchtig geïnformeerd. In een groen- en in een rood boekje wordt heel uitvoerig op tuinieren in gegaan: wat de kinderen te doen en te wachten staat. Foto: Goos van der Wilt De komende weken worden in Soest verschillende inspraakavonden over de „Winkelnota Soest" gehouden. Ze vinden plaats op diverse plaatsen in Soest. Iedere belangstellende kan zijn eigen avond uitzoeken. De aanvang is telkens 8 uur. dinsdag 20 mei - Mariënburg, Nieuwerhoekplein dinsdag 27 mei - De Rank, Soesterbergsestraat donderdag 29 mei - Brandweerkazerne, Lange Brinkweg donderdag 5 juni - De Borg, Wlllaertstraat De „Winkelnota-Soest" ligt ter inzage in de plaatselijke Bibliotheken. Ook ligt de nota vanaf die datum ter inzage in het gemeentelijk INFOrma- tiecentrum. In het Info-centrum is tevens de nota met bijbehorende stuk ken gratis verkrijgbaar. Bij deze stukken zitten onder meer de inspraak procedure en een aanvraagformulier voor hen die schriftelijk hierop zou den willen reageren. Reacties op de „Winkelnota-Soest" dienen vóór 10 juni bij het college van b. en w. binnen te zijn. Iedere belangstellende inwoner van Soest is van harte welkom op één van deze bijeenkomsten. Op maandag 19 mei wordt 's avonds om 8 uur in de Open Hof, Veenbes- straat/Dalweg, een Informatieavond gehouden over het toekomstige Win kelcentrum Overhees. Op deze avond zal een toelichting worden gegeven over de plannen. Iedere belangstellende kan de plannen met tekening bekijken in het ge meentelijk INFOrmatiecentrum, Steenhoffstraat 9a (tegenover het ge meentehuis). (Openbare bekendmaking) De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van de gemeente Soest voornemens zijn op daartoe strekkende verzoeken op grond van artikel 50, lid 8 van de Woningwet, vergunning te verlenen aan: 1. C. Oskam, P.C. Hooftlaan 11 te Soest, ten behoeve van het gedeeltelijk verbouwen en uitbreiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan de P.C. Hooftlaan 11, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C, nummer 3862 ged. 2. B. G. v.d. Deijssel, P.C. Hooftlaan 9 te Soest, ten behoeve van het ge deeltelijk verbouwen en uitbreiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan de P.C. Hooftlaan 9, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C. nummer 3861. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder be voegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf vrijdag 16 mei 1980, eventuele bezwaren schriftelijk bij burgemeester en wethou ders in te dienen. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen gedurende die zelfde termijn tijdens de kantooruren (09.00-12.00 uur) ter gemeente secretarie, afdeling I, ter inzage. De portefeuilleverdeling en spreekuren van het college van b. en w. zijn vanaf heden alsvolgt: Burgemeester mr. P. Scholten algemeen bestuurlijke zaken, financiën, belastingen, automatisering, grondbedrijf, verkeer, alsmede organisatie, huisvesting en outillage van het gemeentelijk apparaat, wethouder drs. J. L. Menne ruimtelijke ordening en volkshuisvesting, economische aangelegenheden, bouw- en woningtoezicht, milieuzaken, wethouder D. Hoekstra openbare werken, openbare verlichting, gasbedrijf, CAI-bedrijf, kompost- bedrijf, slachthuis, personeelszaken, wethouder drs. G. A. W. G. A. Plomp onderwijs, sport en recreatie (inclusief beheer bossen), jeugdzaken, voor lichting/inspraak wethouder M. F. van Stiphout-Croonenberg sociale en maatschappelijke aangelegenheden, volksgezondheid, cultuur, verdeling woonruimte. Spreekuren: burgemeestet Soest- na telefonische afspraak (toestel 119) Soesterberg na telefonische afspraak wethouder Plomp Soest- na telefonische afspraak via bureau on derwijs (toestel 328) wethouder Hoekstra Soest- woensdagmiddag 14.00-15.00 uur na telefo nische afspraak (toestel 210) Soesterberg- 2e woensdag van de maand 16.00- 16.30 uur wethouder Menne woensdagmiddag 15.00-16.00 uur na telefonische afspraak (toestel 119) Soesterberg - 4e woensdag van de maand 14.00- 14.30 uur wethouder Van Stiphout Soest- dinsdagmiddag van 16.00-17.00 uur na tele fonische afspraak (toestel 147). Soesterberg- na telefonische afspraak (toestel 147). (N.B. Spreekuren in Soesterberg worden gehouden in de hulpsecretarie). Herman de Ruygt knipt het lint bij de schooltuintjes door; rechts Bart en Maik Smits PRAAMGRACHT 5 - SOESTDIJK - TEL. 02155-17552. Alle soorten en maten vrijetijdskleding v.WsedestraatTF tel.12424 Soest In verband met herbestratingswerk- zaamheden is het gedeelte Hartweg tussen de Nieuwstraat en de Groen van Prinstererstraat vanaf maandag 19 mei voor alle verkeer in beide richtingen verboden. Deze maatregel geldt tot het einde van de werkzaam heden. Het komitee Speelplaats Schouten kampweg heett zich tot het college gewend met het verzoek om medewer king voor de realisering van een speel terrein aan de Schoutenkampweg. Een terrein aan de Schoutenkampweg heeft het komitee in bruikleen gekregen van de Hervormde Wijkgemeente. De be woners hebben dit terreintje zelf schoongemaakt. Het college gaat me dewerking verlenen aan dit particulier initiatief en gaat materiaal zoals rond- hounten speeltoestellen beschikbaar stellen. NAAM BEDRIJF Algemene Bank Nederland N.V. Branson Europa B.V. B.V. Mercurius Golfkartonindustrie Accountantskantoor de Tombe Melse Er Co. Centrilab B.V. Chemco Inc. Foxboro Nederland N.V. TEL.NR. FUNKTIE 10204 15551 Admin. medewerker(ster) T echnisch-commercieel vertegenwoordiger Hermans Groep B.V. Frejo B.V. Sinclair and Valentine Howson Algraphy B.V. 19544 Technisch medewerker 21194 of 02154-16443 Fiscaal medewerker 10844 Watertechnoloog toestel 38 Sekretaresse 19844 Gietzaalmedewerkers (3 ploegendienst) Bedieningsass. snijmachines (2 ploegendienst) Afwegers (2 ploegendienst) Emulsiemakers (3-ploegendienst) Admin. medewerker(ster) 90911 Samensteller(ster) voor instrumenten Operators/instellers Orderbegeleider Cost-klerk (admin. medewerker) Klein Offsetdrukker 10404 Direktlesekretaresse Inkoop assistent(e) 15216 Plaatwerkers, Bankwerkers na 6 uur Draaier, Frezer, Lasser 16117 Ervaren spuiter, Hulpspuiter Admin. medewerker(ster) 15257 Laboratorium medewerker(ster) 18944 Produktiemedewerkers Draaier/Freezer Kwaliteitskontroleur Solliciteer of vraag inlichtingen onder bovenstaande telefoonnummers.

Soester Courant | 1980 | | pagina 5