Toernooi voor minder-valide sportmensen Vier jaar pas-op-de-plaats voor ,,'t Vaarderhoogt" Super volleybaltoernooi op Hemelvaartsdag Gezamenlijke zendingsdienst in de Julianakerk NIEUW Filmcursus „Van Essen Foto-Film" groot sukses VVV nieuws Openbaar fractieberaad „Progressief Soest" De Prins Willem Alexanderschool 23 mei - toch op reis VOOR AL UW SPORTEN REISBUREAU Tuin-Adviescentrum ,,'t Vaarderhoogt" B.V. CDA-soos REISBUREAU GERTH Thema-avond „Vrouw en Werk" Soester Courant van woensdag 14 mei 1980 9 raan; P' uit; Jar ~ariëtte uvh, vii rogramma, te ;jig a 5,- af teenhoffstr. 9a. p 22 m< rland .00 uur. ppa. Aanvang 20.00 g van 15,- t/m 20,- De burgemeester van Soest heeft be sloten aan alle raadsfracties een be zoek te brengen. Aangezien „Progressief Soest" de enige is die in het openbaar de raads- agenda bespreekt, zal dit gebeuren op dinsdagavond 20 mei a.s. wanneer P.S. haar maandelijks openbaar fractie- beraad houdt. De heer Scholten zal alleen toehoren en zich niet in de discussie mengen. De raadsagenda van mei bevat interes sante punten zoals het Beleidsplan 1980, het kermisterrein aan de Varen straat, overname Rademakerstraat, uitbreiding Gemeentehuis, etc. Voor dit politieke spreekuur zijn in ieder geval uitgenodigd de bezwaar schriftenschrijvers van de Valeriaan straat en de werkgroep Jongerenhuis vesting Soesterberg. Verder is iedereen welkom die wil meediscussiëren over de raads agenda van deze maand. De bijeen komst is belegd in het politiek café „Proest" van de radicalen in café „De Rode Haan", Birkstraat 32. Aanvang: 20.00 uur precies. Na afloop muziek van Robert Long: Homo Sapiens. De S.V.V.-toernooicommissie In Soest wordt op zaterdag SU mei a.s. een groots opgezet toernooi gehouden voor minder-valide sportmensen. Dit toernooi wordt georganiseerd door het Bentinck Fonds met medewerking van een aantal mensen uit de Soester sport wereld. Zoals waarschijnlijk wel bekend zal zijn heeft het Bentinck Fonds tot doel voor zieningen te treffen om minder-validen in staat te stellen deel te nemen aan sportbeoefening in zowel aktieve als rekreatieve zin. Aanleiding voor dit toernooi is eigen lijk wel het succes dat dit evenement afgelopen jaar geoogst heeft. Dit jaar heeft dit unieke gebeuren zelfs een internationaal karakter gekregen door de deelname van een drietal Belgische teams. Het toernooi zal bestaan uit drie tak ken van sport te weten: zwemmen, zit-volleybal en boogschieten. Het zwemmen zal plaatsvinden in het zwembad Eemeroord aan de Zandheu- velweg in Baarn. Tussen 10 en 12 uur zullen voor de vele zwemfanatici diver se aktiviteiten georganiseerd wor den. Het zitvolleybal en het boogschieten zal geschieden in de sportzaal De Borg aan de Willaertstraat in Soest. Om 10 uur bijten 12 zitvolleybalteams de spits af, waarna afwisselend boog schieten en zitvolleybal te zien zal zijn. Het boogschieten zal door ongeveer 15 personen gedaan worden op de af standen 18 en 25 meter. Om' ongeveer 17 uur zal het 'töérnoói afgelopen zijn en wordt met de prijs uitreiking begonnen. De prijzen zijn door het Soester bedrijfsleven beschik baar gesteld. Gehoopt wordt dat dit toernooi even suksesvol zal verlopen als het in 1979 tijdens „950 jaar Soest" gehouden toernooi en dat ook weer veel publiek zal komen om dit internatio nale spektakel te aanschouwen. Met een laatste krachtsinspanning is 't de leerlingen van de P.W.A. school dan toch gelukt om het benodigde geld voor een gezamenlijk reis bijeen te krijgen. Maandenlang hebben de leerlingen oude papier ingezameld. Met als doel: een schoolreis met alle leerlingen van de school. Nu dus niet een inzameling voor b.v. handenarbeidspullen, maar gewoon: gezellig 'n dagje uit. Dit uitstapje is extra naast de vele andere excursies, die de klassen afzonderlijk maken: zoals Muiderslot, Pottenbak ker of zelfs Schoolkamp. De grote animator achter dit gebeuren is de zesde klasleerling Alwin van Breukelen, die samen met klasgenoten de krantenstand in de gaten hield. Dankzij hun enthousiasme is het geld bijeen. De leerlingen en leerkrachten kunnen gerust zijn. Hopelijk zijn op 23 mei de weergoden goed gestemd. Op 18 mei a.s. om 9.30 uur hoopt ds. Van Ginkel uit Amersfoort voor te gaan in een hervormd-gereformeerde zendingsdienst in de Julianakerk onder het thema „Uw Koninkrijk Kome". Dit is tevens het thema van de wereldzen- dingsconferentie te Melbourne [Aus tralië] die plaats zal vinden van 12 tot 25 mei a.s. „Uw Koninkrijk Kome" duidt op een nieuw besef omtrent de geweldige tegenkrachten tegen ver kondiging en uitbeelding van het Rijk van Christus. Het latijnsamerikaanse werelddeel is de laatste jaren steeds verder in de greep gekomen van fascistische of semi-fascistische machthebbers. In Azië is dan wel de Viètnam-oorlog beëindigd, maar is het onvoorstelbaar lijden in dezelfde regio ons steeds duidelijker voor ogen gekomen. Het wereldhongervraagstuk is in de verste verte niet opgelost. De nieuwe econo mische wereldorde laat op zich wach ten. De bewapeningswedloop gaat voort. En de kerk van Christus is in tal van landen voor nieuwe uiterst moei lijke opgaven gesteld. In de westerse geïndustrialiseer de naties heeft de kerk meestal het antwoord op de uitdagingen van cul tuur en samenleving nog niet gevon den. Daarom wordt een wereldzendings- conferentie nu gehouden met als thema het gebed om het Rijk. Pessimisme mag in geloof terzijde gela ten worden. Maar nuchter realisme leidt er toe in deze periode met alle dreigingen van een derde wereldoorlog en met de somberste vooruitzichten voor de miljoenen hongerenden van de wereldbevolking dat we ons misschien dieper dan ooit realiseren hoezeer wij alleen in diepe afhankelijkheid van onze God de moed en de wijsheid zullen kunnen opbrengen om te volharden op de weg van Christus. Duidelijk wordt dat het leven van de enkele mens en de bovengeschetste verschijnselen onafscheidelijk met el kaar verbonden zijn. De kerk kan er niet om heen. den. Een themadienst zoals in de Juliana kerk kan er toe bijdragen dat men een duidelijker beeld krijgt van de verhou ding tussen kerk en wereld. De Soester Volleybal Vereniging, S.V.V., kan dankzij een voortreffelijke eigen organisatie maar ook dankzij het feit dat de hockeyclub Soest een nieuw complex aan de Koningsweg betrok, op Hemelvaartsdag een soort super-toernooi organiseren. Er komen liefst 250 teams binnen de lijnen van de vijftig uitgezette velden en dat betekent dat er zo'n 1500 volleyballers aan dit gigantische toernooi mee hielp organiseren. Zijn „stil" vertrek zal niet ongemerkt passeren. Er is vermoedelijk nog een jubilaris, nl. de heer W. Fokke van de vereniging TOVO uit Utrecht. Hij was 25 jaar present en ook hem wacht een kleine huldiging. Het aardige van zo'n toernooi is dat er in een vereniging altijd weer vrijwilli gers bereid gevonden worden het te organiseren. En die organisatie bete kent wat als men bedenkt dat er iedere veertig minuten 110 teams of 660 spe lers, per veertig minuten wisselend, in het veld moeten komen. Er zijn dus ook minimaal 110 scheidsrechters. En dat gaat de hele dag door; van *s morgens half tien tot 's middags vijf uur. Dan worden de finales gespeeld en dan volgt de prijsuitreiking. Daarvoor komt sportwethouder Plomp en dan is het zo ongeveer zes uur. Het is de 26e keer dat SVV het Hemel- vaartsdagtoernooi organiseert. In die voorbije vijfentwintig jaar werden de wedstrijden slechts éénmaal afgelast vanwege erbarmelijk slecht weer. Na dat er toch nog een serie wedstrijden gespeeld waren, moest besloten wor den er verder die dag maar van af te zien. Alle andere toernooien gingen door. SVV heeft er in den lande een bijzonder goede naam mee opgebouwd. Er is een soepel draaiende, maar wel straffe wedstrijdleiding, waardoor alle wed strijden steeds op tijd beginnen. En dat wordt door alle deelnemers erg op prijs gesteld. Die deelnemers komen voornamelijk uit West-Nederland: Abcoude, Rotter dam, Den Haag, Heemskerk, Amster dam, Wassenaar, Leiden, Delft, Naar- den, Zoetermeer, Doetinchem, Voor burg, Lage Vuursche, Baarn, Amers foort, Utrecht, Hoogland, Bussum, Leusden, Schoonhoven, Gouda, Bun schoten, Zaandijk, Hilversum, Oude water en uiteraard Soest. Er wordt gespeeld in vele klassen: van A tot en met H en zowel bij de dames als heren ook in een ereklasse. Daarin- komen teams' uit die normaal in de landelijke competitië uitkomen in de op één na hoogste afdeling. Dat zijn bij de dames bijvoorbeeld Odin, Abcoude, Viano, KDS, Van San ten en ook Olympia uit Soest. Bij de heren treft men in deze ereklasse bekende namen aan als Delta Lloyd, Tonegido, SOS/DPC, SVC', v. Zwol, Vono, Armixtos, DOS en ook weer Olympia uit Soest. Bij de heren werd vorig jaar de wissel- prijs gewonnen door Armixtos uit Am sterdam; het jaar daarvoor won Olym pia en daarvoor drie jaar achter elkaar Delta Lloyd uit Amsterdam. Dat team van Delta Lloyd komt landelijk in de hoogste divisie uit en werd dit jaar landskampioen. Het team dat deze vereniging nu in de strijd brengt bestaat uit jeugdige spe lers waarvan men in de toekomst veel verwacht. Bij de dames won SW vier jaar achter elkaar de wisselbeker en daarvoor, in 1975, DOS uit Den Haag. Er zijn ook nog wedstrijden voor mi- ni's, waarvoor alleen teams uit de regio zijn uitgenodigd, en voor meisjes en jongens, zowel junioren als aspiran ten. Leiding In de wedstrijdleiding ontbreekt voor het eerst de heer A. Bosboom, die alle vijfentwintig voorgaande toernooien SPORTHU/S D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154-12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Op uw buitenlandse reis neemt u vanzelfsprekend vreemd geld mee. Peseta's, francs, marken, dollars, welke vreemde valuta dan ook. Op onze reisbureaus kunt u voor het bestellen van vreemd geld terecht. Wanneer u tijdig bestelt door middel van het bestelformulier zorgen wij ervoor dat u tegelijk met uw reis- bescheiden de bestelde deviezen kunt afhalen. Uw voordeel: Voor deze service berekenen wij u geen kosten. Na terugkeer uit het buitenland wisselen wij uw overtollige vreemde valuta, eveneens kosteloos, weer om in Neder lands geld tegen dezelfde koers als waartegen u dit geld bij ons kocht (tussentijdse re- of devaluaties uitgezonderd). SOEST m Van Weedestraat 58 J Tel. 02155-22144 Soesterbergsestr. 22 0 Tel. 02155-12683 0 >000000000000000 00 000 00 Zeer suksesvol mag de filmcursus, die door Foto-Film Van Essen in april werd georganiseerd, best genoemd worden. Een dertigtal beginnende fil mers volgden de lessen en leerden in drie avonden hoe een film er eigenlijk uit moet zien om „het aankijken waard" te zijn. De eerste avond werd afgerekend met het idee dat de filmpjes, welke men van Kodak of Agfa terug krijgt en simpelweg achter elkaar last, een „film" vormen. Daar komt iets meer bij kijken en dat werd met voorbeelden aangetoond. De kursisten leerden enkele grond regels plus wat technieken voor titels, kleine truc's en dergelijke eenvoudige zaken. Twee avonden was men daar mee doende, waarna de derde avond besteed werd aan het beoordelen van door deelnemers gemaakte films. Daarbij moest het geleerde in praktijk worden gebracht en juist op deze derde avond werd heel veel opgestoken. Tus sen théorie fcfr praktijk bleek een we reld te liggen. Het was een uitstekende afsluiting van een filmcursus die door Foto-Film Van Essen in samenwerking met de NOVA (Nederlandse Organisatie van Ama teurfilmers) georganiseerd werd. Filmklub Door de NOVA zal zeer binnenkort de oprichtingsavond van een filmklub ge houden worden in restaurant v.d. Brink aan de Soesterbergsestraat. Na- derè gegevens hierover volgen nog. Ook komt er een „filmfestival" van in de komende vakantie gemaakte films. Daarvoor kunnen films met een loop tijd van ongeveer vijf minuten inge zonden worden, die dan door een des kundige jury zullen worden beoor deeld. Uiteraard gaat het om amateur- filmers. Voor informatie zowel over de filmklub als over het filmfestival kan men terecht bij Foto-Film Van Essen. 't VAARDERHOOGT bijgenaamd de PERKPLANTENKON/NG heeft een zo grote collectie één jarigen, dat opnoemen onmogelijk is. Voor een overweldigende zomerbloei. Kom em overtuigt U. POTGROND,25liter 5,~ nu 3 zakken voor 10,— Nog steeds: volop te planten onze overweldigende collectie: heesters, coniferen en loof bomen tegen de scherpste prij'zen. Zojuis ontvangen: Grote collectie Spaans aardewerk, door rechtstreekse import scherpe prijzen. Breng een bezoek aan onze ideeëntuinen, waar U legio ideeën op kunt doen. Afdeling plantenkas: Als de einder lokt, moet men het anker lichten, dus ingestapt voor deze STAMFUCHSIA'S in vele soorten, van 22,50 voor12,50 Een groot assortiment ZADEN tegen zeer lage prijzen!!! n.l. 30% korting Alle aanbiedingen gelden van a.s. vrijdag t/m donderdag. DORRESTEINWEG 72A - SOEST - TEL. 02155-12883 Geopend: donderdag, vrijdag, maandag, dinsdag en woensdag van 8-6 uur. Zaterdag van 8-5 uur - Vrijdagavond van 7-9 uur. las een kleine greep uit onze werkelijk unieke collectie. Er is echter vee! meer. GR AA G TO T ZIENS. Twee mogelijkheden resteerden de heer A. I. I. M. van den Breemer eigenaar van het tuinadviescentrum 't Vaarderhoogt aan de Dorresteinweg, om alsnog een vergunning te krijgen voor de opbouw van een schuur, na de behandeling van zijn beroepschrift in de daarvoor ingestelde commissie. Hij moest ol aan tonen een echt agrarisch bedrijf te beheren óf beloven voorlopig geen bouw- aanvragen meer in te dienen en zich te onthouden van het neerzetten van il legale bouwsels. Van den Breemer koos voor het laatste, waarbij hij wel een termijn van vier jaar opvoerde. Dan moest, zo vond hij, de gemeente toch een nieuw bestemmingsplan gereed hebben waarin zijn bedrijf dan was ingepast. Deze belofte zou kunnen betekenen dat de beroepencommissie nu geen advies aan de raad uitbrengt. Vorig jaar verzocht de heer Van den Breemer hem een bouwvergunning te verlenen voor een opslagloods. De loods was nodig, zo stond in het ver zoek „voor opslag van gereedschap". In de onwerkbare dagen zou het per soneel het gereedschap daar kunnen onderhouden. De loods bood hen wat menswaardiger werkomstandigheden. Tijdens de zitting van de commissie voor de beroepschriften vertelde v.d. Breemer's raadsman, Ir. T. van Tol, uit Laren echter, dat door de nieuwe ontwikkelingen in de branche, in de loods ook een vulmachine geplaatst zou worden en er tevens grote hoeveel heden potaarde zouden moeten worden opgeslagen. Dat alles was nodig om het bedrijf in stand te houden, gezien de te verwachten concurrentie van onder meer het grootwinkelbedrijf. De alles overheersende vraag was: Is een tuinadviescentrum een agrarisch bedrijf? Ir. van Tol meende van wel. In het begin van de zeventiger jaren had het toen zittende college dat ook zo opge vat en het terrein aan de Dorrestein weg zélf voorgesteld als vestigings plaats. Dat zou deel gaan uitmaken van het bestemmingsplan Wieksloter- plas. Dat dat plan niet van de grond kwam, deed weinig ter zake. Wel verleende ieder volgend college alle medewer king aan de uitbreiding van het be drijf. Het bedrijf moest meegroeien met de tijd en zo breidde de verkoop zich uit tot tegels, rietmatten, biels enz. De nieuwe schuur was nodig in verband met de verdere ontwikkelingen van het tuinadviescentrum. Status quo Het college had inderdaad steeds al le begrip voor de gang van zaken bij Van den Breemer getoond. Toch had men hem, zo zei gemeente-secretaris mr. J. Kruitwagen, in 1977 schriftelijk medegedeeld dat aan bouwkundige uitbreidingen nu een eind moest ko men. Men had hem een status quo voorgesteld; handhaven van de si tuatie tot op dat moment. De nieuwe bouwaanvraag paste daar niet in. De gemeente diende zich nu eenmaal te houden aan de bepalingen van het plan Landelijk Gebied, waar in deze grond aan de Dorresteinweg een agrarische bestemming gekregen had. En een tuinadviescentrum was hoe dan ook, onder de huidige omstan digheden met de verkoop van alle bij artikelen, geen agrarisch bedrijf te noemen. De voorzitter van de commissie, mr. J. Beyering, had zich over de vraag of een tuinadviescentrum als een agrarisch bedrijf kon worden aange merkt, laten informeren. Het land bouwschap en de dienst voor de be drijfsontwikkeling noemden het een grensgeval en vooral afhankelijk van de ontwikkeling van zo'n centrum. Hij stelde daarom dat Van den Breemer hard maakte dat hij wel degelijk een agrarisch bedrijf had. Commissielid G. Beijen hield de heer v.d. Breemer voor dat de gemeente vooral bang was voor een verdere ongewenste ontwikkeling in de vorm van bijvoorbeeld een algehele over kapping van het terrein, wat toch mo gelijk zou kunnen worden gezien de belangstelling van het grootwinkel bedrijf. Er zou geconcurreerd moeten worden op het gebied van twaalf maan den verkoop per jaar. De veronderstelling van de heer Beij en werd gevoed door de discussie waaruit bleek dat v.d. Breemer eigen lijk nauwelijks planten kweekte, maar ze aankocht en dan soms langdurig verzorgde. De aanschaf van de vulma chine was er een bewijs van. Overigens had de heer Beijen alle be grip voor de problemen van het ab soluut plaatsgebonden bedrijf van de heer v.d. Breemer. Uiteindelijk kwam gemeente-secreta ris Kruitwagen met de vraag of v.d. Breemer bereid was te verklaren voor lopig niet meer met bouwaanvragen te zullen komen. Hij zou dat dan in de college-vergadering brengen en zien of dat een modus was om voor de laatste keer een bouwvergunning te verlenen. De verklaring kwam er. De maandelijkse politieke CDA-soos wordt a.s. maandagavond gehouden in restaurant v.d. Brink aan de Soes terbergsestraat. Alle zaken waar de plaatselijke politici een vinger in de pap hebben, kunnen op deze informatie soos-en aangesneden worden. Iedereen is welkom. De Caroluskring in Soest exposeert beelden in het Nassauplantsoen te Soest van 2 t/m 16 mei. In de St. Joriskerk te Amersfoort is op Hemelvaartsdag 15 mei een zang en Orgel-avond m.m.v. het Chr. Man nenkoor „De Lofzang" o.l.v. K. J. Mul der. Aanvang 20.00 uur. Toegang/5,-. Op het terrein aan de Koningsweg te Soest is op Hem vaartsdag 15 mei Au tocross. anvang 13.00 uur. Gratis parkeren, chaken. Onder auspiciën van de ■ester Schaakclub zal haar wedstrijd- eider de heer C. Samsom voor dames i heren schaakliefhebbers een simul- «n-seance geven in „Honsbergen" te Toest op donderdag 22 mei. Aanvang 9 uur 's morgens, anmelden door op die morgen tijdig "nwezig te zijn. et Luchtmacht museum is na verhui» ~g van de vliegbasis naar het Kamp an Zeist aan de Kampweg te Soes- ~rberg nu geopend tot 1 december an maandag t/m vrijdag van 10.00 ~t 16.00 uur. De toegang is gratis, e Nederlandse wandelsportbond or- aniseert de Avondvierdaagse te a van 9 t/m 12 juni 1980. Inschrijf- dres en Inlichtingen in Soest is Koe- oeksweg 9 te Soest. Vertrekpunt: portpark „Ter Eem", Gerenweg te aarn. "ij hebben nu ook ontvangen de gids oor vakantie en vrije tijd de recrea- 'egids Zeeland '80, waarin stadsplat- -gronden, bezienswaardigheden, port- en ontspanning en excursiedoel- inden. De prijs is 2,95. evens hebben wij nu enkele folders an de Bloesemroute langs de bloei nde boomgaarden van de A.N.W.B. Gratis af te halen aan ons kantoor, e Exloo in Drente is op zaterdag mei weer het jaarlijkse schaap- cheerdersfeer. xloo ligt plm. 10 km. ten noorden van mmen. Tevens is er om 10 uur ge- ostumeerde optocht, een kunstmarkt, arachutespringen, enz. Entree 4,-. ~"nd. tot 16 jr. 2,50. Kinderen be- eden 6 jaar vrij. ilmhuis Artishock aan de Steenhoff- traat 46 te Soest draait op do. 15 mei ie kleurenfilm „Neem het als een an, mevrouw", regie:, Deens vrou- enkollektief. anvang 20.30 uur. Prijs 4,50, leden, nz. 3,50. In de pauze gratis thee. p vr. 16 mei is in de Flint Stads- al te Amersfoort een popconcert van groep „Spargo". Spargo bestaat it: Lilian Jackson, vocals en percus- ion/Elbert Driessen, keybords en vo- -als/Ruud Mulder, gitaren en vocals/ f Nassenstein, bass en vocals/ Lean- r Lammerink, drums en percussion. Aanvang 20.45 uur. Prijs 9,-. n museum Flehite is t/m 1 juni een expositiei over de jaren 1940-1945. Mu seum Flëhite is aan de Westsingel 50 te Amersfoort. Geopend do. t/m vr. 10-17 uur; za.- en zo. van 14-17 uur. In Loosdrecht aan de Jachthaven de Uitkijk aan de Oude Loosdrechtsedijk is op 18-mei om I0.00">uur een free style demonstratie windsurfen. In de Stadsschouwburg te Utrecht is op 18 mei een voorstelling van het Sca- pino ballet. Aanvang 14.30 uur. Prijs 9,50; CJP en kinderen 6,-. Kaarten vanaf 3 dagen tevoren te reserveren aan ons kantoor. Op 20 en 21 mei kunt u in de Stads schouwburg te Utrecht naar een uit voering van de Ned. Operastichting met „Die Fledermaus". Aanvang 10.00 uur. Kaarten 11,50; 15,- en 21,-, alhier te reserveren, n de Grote Kerk te Vreeland is op 7 mei een kaarslicht concert door het Amphion barok ensemble uit België n.m.v. Max van Egmond, bariton, anvang 20.15 uur. ij hebben nu ook ontvangen de boek- 'es met 33 tips voor goed verzorgde "agtochten per bus van Central Hol- and Tours. U kunt de boekjes gratis ilen aan ons kantoor waar u de dag- achten ook kunt reserveren. Hemelvaartsdag 15 mei wordt in de Kerk te Soest een concert gege- door het Nederlands Motet en Ma- o.l.v. Carel Laoüt. Presen- Cees van Drongelen. Medewer- Christine Jansen-Kooy, so- PeterKooy, bas; Lex Vos, blok- Jansen, orgel/clavecimbel; Holtrop, viool; Bronver viool; Jan Stolk, altviool; Wil- cello. Aanvang 20.15 uur. tevens bewijs van toe- 5,- af te halen bij de WV, enkele popconcerten: In sport- Ahoy te Rotterdam is op 7 ju- een concert van Roxy Music. Aan prijs 15,- t/m 30,-. mei N.C.R.V. Zaalvoetbal - In- Nederland-België. Aanvang Prijs 7,50. 24 mei een concert van Frank uur. Prijs alleen 20,-. 13 juni een concert van Fleetwood Aanvang 20.00 uur. Prijs 15,- ƒ30,-. concert van Led Zeppelin in de Ahoy is nu op 21 juni. Aan- t/m 30,-. Soester kadobon is voor velen van bekend begrip. De ontvanger het voordeel rustig zelf naar een te zoeken dat hem/haar bevalt, immers 6 maanden geldig. bij Uw vakantie en de verzekeringen zijn geregeld. En uw reisdeviezen? Op 16 mei a.s. wordt er in het Vrouwen café (in kinderboerderij De Vrije Teu gel) een thema-avond gehouden over „Vrouw en Werk". Er wordt een inlei dend verhaal gehouden over vrouwen arbeid in de geschiedenis en over de situatie nu. Daarna volgt er een discussie aan de hand van stellingen en eigen ervarin gen. De aanvangstijd is 20.30 uur. Voor inlichtingen: tel. 10131 of 10084.

Soester Courant | 1980 | | pagina 9