te Bedrijfssportcompetitie bijna ten einde Aspiranten SVV/Stam 3e van Nederland! Knickerbockers koploper na overwinning LTC Soest: drie teams succesvol Programma Ere plaatsen voor Tempo Jeugd! Succesvol promotie- weekend bij Soest-Zuid S. O. Soest breekt clubrecords ;:y£' 'ym Sporthal Beukendal Sportzaal De Borg Wielrennen: VOOR AL UW SPORTEN Oude volleybal glorie in Beukendal Frank Masmeyer naar G.A. Eagles SOESTDIJK BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES &m| SfSB# i»§l. WW Uw succes is onze reclame!!! Voor alle RIJBEWIJZEN Autorij- en Verkeersschool SURF-CURSUS f55,-. autosmeeing Weer veel geslaagden voor zwemdiploma geldig van ensdag ^oestei^ouran^vai^oen8da^4JuniH 19 jk ende lellen X s slecht 'n S/. IV; s'danL-, 'ant '«en «Wei 'aen. !oorten ^ki 3fen, "*ki. ?°a/s; VUren,J 'eur i koopavond. Zaterdag 7 juni 1980 9.00 19.00 uur Veteranentournooi Olympia Zondag 8 juni 1980 9.00 -19.00 uur Veteranentournooi Olympia Zaterdag 7 juni 1980 8.00 10.00 uur Tennis (heer R. Blok) Dit keer hoefde de Tempojeugd weer niet zo ver weg. „Stadion" uit Utrecht organiseerde zondag een districtsontmoeting met de prov. Zuid-Holland. Het weer was somber met af en toe een bui en dat maakte het parcours „Laagraven" nog moeilijker dan het al was met zijn scherpe bochten 'n smal bruggetje en nogal veel verkeer, dat er schijnbaar iets te zoeken had. Er waren dan ook tamelijk veel valpartijtjes, die gelukkig alleen wat schaafwonden opleverden. De jongens die overeind bleven reden allen bijzonder goed. SPORTHUIS I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Zaterdag 7 juni a.s. organiseert Olym pia de voorronde van het jaarlijks te houden veteranenkampioenschap van wedstrijdklasse van Nederland. Van de 23 deelnemende teams gaan de nrs. 1 t/m 4 bij de dames en de heren over naar de finale ronde op 6 en 7 septem ber 1980. Deze laatste ronde wordt dan aangevuld met de eerste vier van de vorig jaar gehouden finales. Ieder jaar weer zijn de dames 30- plus en de heren 35-plus van harte welkom. Teams met een roemrijk verleden, die allang niet' meer in de eredivisie spelen, worden weer gefor meerd. Zo zal zaterdag menig oud international deel uitmaken van één van de teams. EAW, CITO, RADIUS, HVS en LIBANON '50, om naar eens wat oude namen te noemen zullen in ieder geval de nog niet verlaten inzet demonstreren. De wedstrijden beginnen om 9 uur en om 17.30 uur zal menig veteraan op zijn tandvlees de eerste wat stevige con sumptie tot zich nemen, zo is de verwachting. De talentrijke voetballer van het eerste zondag-elftal van SEC gaat komend seizoen voor Go Ahead Eagles [Deventer] spelen. Masmeyer werd ook vorig jaar al door deze profclub benaderd, maar liet toen zijn studie aan het Griftland-college te Soest pre valeren. Nu, na het behalen van het HAVO-diploma, waagt hij de stap naar het betaalde voetbal. De nu 19-jarige Masmeyer begon als pupil bij de „Asser Boys" te Assen aan wat nu een voetbalcarrière lijkt te worden. In 1971 meldde hij zich bij SEC, waar hij eveneens bij de pupillen werd ingedeeld. Hij was toen tien jaar en werd begeleid door coach G. Tim mer. Via de Cl speelde hij al op 14-jarige leeftijd bij de Al-junioren. Hij maakte deel uit van het kampioenself tal. Twee en een half jaar later werd hij met vijf andere junioren in het eerste zondagelftal van SEC gezet. Hij werd er dit jaar bijna kampioen mee. 1 SEC veruilt hij nu voor G.A. Eagles. Er wordt geen prof-contract getekend; dat kan eventueel over een jaar gebeu- j ren. Dan kan ook nog gekozen worden voor teruggang naar het amateur voet- bal. j SEC lijdt met het vertrek van Mars- I meyer opnieuw een gevoelig verlies. Eerder besloot keeper Peter Heems kerk deze in de vierde klas van de KNVB spelende Soester club te verla ten om aan een prof-voetballoopbaan te beginnen bij Wageningen. CAFÉ-RESTAURAIMT BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voor uw In oud-hollandse stijl ingerichte zaal Bij de 9-jarigen een eerste plaats voor Jean-Paul Luiken en een 2e plaats voor jacques Jansen. In de serie van de 10- en 11-jarigen waren erg veel deelnemers aan de start. Raymond Foekens wist een 9e en Rod van de Ham een 12e plaats te pakken. Erwin Snoek eindigde heel goed in de middenmoot van de 11-jari- gen. Bij de 13-jarigen werd in 2 series gere den, Edwin Hop reed weer zeer sterk en deed veel kopwerk; hij bereikte een mooie 4e plaats. Rob Semper eindigde als le van het 2e peloton en eindigde als 16e. In de 2e serie kwamen Fred Tromp en Rudolf Bon aan de start, die voor Rudolf met pech begon. Hij ging erg goed mee, maar door een kapotte trapper moest hij toch vele plaatsen prijs geven. Fred ging keihard verder, reed een heel eind door de berm en verloor daardoor wat afstand, hij kwam ijzer- sterk terug en sprintte als 3e over de streep. Bij de 14-jarigen was er pech, Dennis Bos die in de le serie startte kwam ten val en Waldo van Arnhem ging in de 2e serie tegen de vlakte. Gelukkig kwa men ze er goed van af. De uitslagen zijn: 9 jaar Jean-Paul Luiken le Jacques Jansen 2e 10 jaar Raymond Foekens 9e Rod v.d. Ham 12 Dienisch Jurawan 20e 11 jaar Edwin Snoek 27e W. J. v. Liersen 34e 12 jaar Arno Semper 29e Marion v. Os 33e 13 jaar Fred Tromp 3e Edwin Hop 4e Rob Semper 16e Rudolf Bon 20e 14 jaar Waldo v. Arnhem - N.G. Dennis Bos - N.G. SPORTS Tafeltenniswedstrijden van de bedrijfssport in „De Bunt" De 18e bedrijfssportcompetitie van de Soester Zakenkring is bijna voorbij. A.s. zaterdag, 7 juni, wordt er nog door 64 deelnemers gevist bij de Grote Melm, maar dan is het afgelopen en kan men terugzien op een geslaagd evenement. J.l. zaterdag kwamen de tafeltennis sers aan bod. De organisatie was in handen van tafeltennisvereniging Shot. Jammer is het dat een aantal inschrij vers eenvoudig niet kwam opdagen, waardoor van de met zorg opgestelde poule-indeling niets terecht kwam. Het is voor een rechtgeaard tafeltennisser nu eenmaal niet leuk, zonder te spelen, de Volgende ronde te bereiken. De organisatie was evenwel perfekt, al zal men er het volgend jaar mogelijk iets aan moeten doen om de wat al te lange wachttijden te voorkomen. Bij de damesrecreanten ging de eerste prijs naar mevrouw A. Broertjes van Foxboro. Op de tweede plaats eindigde mevrouw C. v.d. Heuvel-Hilhorst van de Amrobank. Bij de herenrecreanten werd de eerste prijs gewonnen door A. Bosboom van het gelijknamige garagebedrijf; De tweede plaats was hier voor T. van Kooy van het garagebedrijf Tevako. Het was in feite dezelfde finale van vorig jaar, alleen vielen de prijzen nu net andersom. Bij de prestatiespelers won opnieuw Bert van Velzen van Drukkerij Atlas, terwijl de tweede prijs ging naar Ed van Hebei van Koks-Gesto. De prijzen werden uitgereikt door de heer J. C. van Essen, voorzitter van de evenementencommissie van de Zaken- kring. Hij bedankte Shot voor de uit stekende organisatie. Een deel van de wedstrijden werd bijgewoond door sportwethouder Plomp; een fervent tafeltennisser, die in de vroege ochtend zelf een aardig balletje wegsloeg. Volleybal Enorm was weer de belangstelling voor de volleybalcompetitie in de sporthal Beukendal. De sfeer was uit stekend en de wedstrijden hadden een behoorlijk niveau. Bij de damesrecreanten won het team van Zonnegloren; 2. de gemeente secretarie; 3. Procar. Bij de herenfe- creanten was de eerste plaats voor het team van Cor du Buy; 2. Woningbouw vereniging Soest; 3. de brandweer. In de zogenaamde prestatie-competitie ging bij de dames de eerste prijs naar Klöckner-Bamaco2. Howson Algrap- hy; 3. Brandsma. Bij de heren werd deze competitie gewonnen door het team van garage Stam; 2. de Soester Politie; 3. TNO-Soesterberg. Hier werden de prijzen uitgereikt door de heer A. J. Brink van de Zakenkring, nadat de heer Elderman woorden van dank aan het adres van de deelnemers en de organiserende vereniging SW gesproken had. Woorden van dank, maar dan aan de leden van de Kring-evenementencom missie, sprak Kring-voorzitter de heer W. Schotanus. Hij kan er op rekenen dat ook de 19e bedrijfssportcompetitie georganiseerd zal worden. Niet zo heel erg op prijk gesteld werden overigens de bomen, die de politie achter de ruitenwisser van achttien foutief ge parkeerde auto's stopte. A.N.W.B. -m/T T F.N.O.P ERKEND lTle .LiVFÖ VAMOR VAN LENNEPLAAN 47 TELEFOON 16621 De meisjes aspiranten van SVV/Stam zijn afgelopen zaterdag in Nijmegen als 3e geëindigd bij de clubkampioen schappen van Nederland. Een unieke prestatie. In een prachtige sporthal te Nijmegen moesten drie wedstrijden in de poule worden afgewerkt. Hierna zouden de wedstrijden plaatsvinden om uit te maken wie de ereplaatsen gingen be zetten. Zeer nerveus begonnen de meisjes de le wedstrijd tegen SVS uit Schalkhaar. Beslist beneden hun normale niveau spelend wist men toch een gelijkspel te bereiken. De 2e wedstrijd ging tegen Morres uit Hulst. Een sleutelwedstrijd want bij winst was men zo goed als zeker van een hoge plaats, terwijl verlies een lagere klassering inhield. Het werd Het eerste team van de Knickerbockers heeft zondag in Nijmegen door een fraaie overwinning op NISC '71 de koppositie van datzelfde NISC '71 overgenomen. Stonden zij door één verloren partij voor de wedstrijd nog op een tweede plaats, na deze wedstrijd wordt toch wel serieus gedacht aan een kampioenschap in de standaardklasse van Rayon Midden Nederland. Direct in de eerste inning al wisten de Knickerbockers een 3-0 voorsprong op te bouwen door 4 honkslagen van H. Raudenbusch, R. de Vries, B. Gamboa en O. Oehlers. Gesterkt door deze voorsprong kon Henk van Piggelen, die dit jaar voor het eerst bij de senioren werpt, aan zijn taak als pitcher begin nen. Hij deed dit op een schitterende wijze, zoals blijkt uit zijn werpresultaten. Door de hele wedstrijd heen gooide Henk 3x3 slag, 3x4 wijd en kreeg hij maar 5 honkslagen tegen. Maar de grootste verdienste was, dat het gooien van Henk het veld van de Knickerboc kers in staat stelde om maar liefst 12 slagmensen achter elkaar aan de kant te zetten. Met dit schitterende verdedigende werk in de eerste vier innings wisten de Knickerbockers aan slag de 3-0 voor sprong rustig te vergroten, waardoor het in de 4e inning 6-0 stond. Met vooral H. Raudenbusch (slagge middelde 0.500), B.Gamboa (0..800), R, de Vries (0.500) en J. Zdrowski (0.667) als goede slagmensen (zij waren maar liefst goed voor 11 honkslagen) kon de slagbeurt in de achtste inning de mooi ste van de hele wedstrijd genoemd worden. Gamboa en Zdrowski sloegen beide in deze inning een drie-honkslag, waar door de eindstand bepaald werd op 12-0. Het eerste team kon na afloop terug zien op een foutloze wedstrijd, waarbij Henk van Piggelen verreweg de beste veldspeler was. Volgende week spelen de Knickerboc kers tegen Sparta Animals in Dieren. Eerder dit seizoen werd al met grote cijfers gewonnen van dit team, zodat een bedreiging van de koppositie wel een weekje uit zal blijven. Pupillen De pupillen van Knickerbockers heb ben hun tweede wedstrijd in de compe titie met duidelijke cijfers gewonnen. In de doublé tegen VHC wonnen zij met 18-8 en 12-6 zelfs belde wedstrijdjes. Nadat er drie jaar géén pupillenhonk- bal was geweest in Soest, kon er door een enthousiaste begeleiding en trai- ning toch nog een team aan de com petitie gaan beginnen. Was de eerste wedstrijd voor de meesten een echte kennismaking met het honkbal, de tweede wedstrijd werd een serieuze aangelegenheid. Met het motto ,,van fouten moet je leren", was de jongens zoveel bijge bracht, dat zij de pupillen van VHC uit Veenendaal, waarvan zij eerder dit jaar nog hadden verloren in een oefen wedstrijd, konden overklassen in de twee wedstrijden van afgelopen zater dag. Met de pitchers Patrick Farrell en Stefan Keizer was er verdedigend al weinig aan de hand, maar de slagploeg was vooral opvallend sterk, met op het eind van de wedstrijd een home-run van Frank Bok. A.s. zaterdag spelen de pupillen om 10.00 uur op sportpark Bosstraat Oost hun derde. Wie wil zien dat ook de jongste ploeg van de Knickerboc kers kan honkballen is dan van harte welkom. Programma: zaterdag 7 juni 10.00 uur Cuir 2000 - Adspiranten 10.00 uur Pupillen - Zuidvogels 14.30 uur Heren 2 - Wijck Lions Zondag8juni 14.30 uur Sparta Animals - Heren 1 Maandag 9 juni 19.30 uur Dames - Wijck Lions geen beste wedstrijd. Veel onnodige fouten, veel foute serves en niet vol doende gebruik maken van de toch volop aanwezige aanval. Morres pres teerde nog minder, waardoor SVV toch verdiend met 2-0 won. Inmiddels was de hele planning van de wedstijden al veel uitgelopen. Ruim te laat begon men dan ook aan de laatste poule wedstrijd tegen Texoclean Dy namo uit Apeldoorn. Luid aangemoe digd door de meegekomen supporters, uitgerust met spandoeken, sirenes en ratels, wist men deze wedstrijd met 2-0 te winnen. De setstanden waren vrij groot, hetgeen later erg belangrijk zou blijken. De meisjes gingen ook veel beter spelen en geloofden weer in hun eigen mogelijkheden. Door een beter setgemiddelde werd SVV/Stam le in de poule. In de kruisfinale zou de le wedstrijd gaan tegen KDS uit Wormerveer. Een ruime voorsprong ging toch nog verloren. Men wist echter wel de le set te winnen met 15-11. Aangezien men door tijdgebrek de wedstrijden tot 2e sets had beperkt zou de setstand in de 2e set erg belangrijk zijn. Een grote achterstand (14-6!) werd punt voor punt ingelopen. Maar verder dan 15-11 kwamen de meisjes echter niet. Een wat vervelende wijze van winnaar bepalen werd toen ingeschakeld. De tie-break. Een zenuwslopende manier om te bepalen wie zich winnaar mag noemen. SW was niet gelukkig en verloor met 4-2. Resteerde nog l wedstrijd om de 3e en 4e plaats en wel tegen SVS, die men ook al in de poule had gehad. De laatste krachten aansprekend wist men de le set te winnen. Ook nu was de setstand weer erg belangrijk. De 2e set ging onder grote spanning voorbij. Totdat men het punt had bereikt dat bij verlies van deze set het betere saldo toch SVV als 3e zou aanwijzen. Op dit moment vielen de spanningen weg. Hierdoor gesterkt wilde men toch deze set winnen. Voor elke punt vechtend, van beide kanten. Resultaat een set winst van 19-17. Maar wat belangrijker was: een 3e plaats bij de clubkampioenschappen van Nederland. Een waarlijk groots resultaat. Moe maar voldaan was men om 21.30 uur weer bij het Gemeentehuis in Soest. Hier volgde nog een onverwachtte bloemenhulde. Zowel de jeugdcommis sie als het bestuur meende spontaan te moeten reageren op dit resultaat door de meisjes onder luid gejuich bloemen aan te bieden. Het weekeinde van de kampioenswed strijden is achter de rug. Bekend is, dat in de zondagcompetitie slechts de helft van de kampioenen ook inder daad kan promoveren. Dat is gelukt bij Soest II. Tegen Ready 28 in Am sterdam wonnen Jaap Laman Trip en Paul van der Hammen hun single in 3 sets, de dames Greet Groart en Jeanet Luten maakten kortere metten met hun tegenstandsters. Jeanet joeg zelfs met 6-0, 6-0 naar winst! Winst in de damesdubbel en de promotie was een feit. De Amsterdamse heren smaakten het genoegen van een over winning in een zeer ontspannen partij tje. De gemengd-dubbels werden ge deeld. Het herenteam liet in Sassenheim geen gras over het kampioenschap groeien en slechts één van de vier herenenkel spelen ging verloren. Dus ook de he ren Ed Derksen, Mathieu Verkerk, Michiel Hoppenbrouwers en Pim de Haan veroverden een plaats in de 4e klasse voor hun club. Dat ook de loting voor de kampioen schapswedstrijd een kwestie van geluk is ondervonden Soest I en Soest III. Soest I moest naar Tesqua in Ede, die met twee heren in het veld kwa men, die verleden jaar 3 a 4 klassen hoger gespeeld hadden. Ook de da mes waren zeer sterk. Gerrie ter Meu- len, Victor Jacobs, Paule Dorsema- gen en Teresa von Bönninghausen heb ben in hun enkelspelen gedaan wat zij konden - en dat is echt niet ge ring - maar tegen de Edese over macht viel niets te bereiken. De da mes speelden in de dubbel weliswaar een 3-setter. Een papieren overwin ning in een van de gemengd-dubbels maakte dat de einduitslag 7-1 werd. Verliezen van dit team is beslist geen schande en we maken ons sterk, dat heel weinig kampioenen 2e klasse wel zouden hebben kunnen winnen, 't Is maar een kwestie van loting als het je overkomt. Ook Soest III kwam tegenover een zee sterk team te staan, 't Spieghel Vin, een heel jong team, dat duide lijk de vruchten van de bondstraining plukte. Het is jammer voor Robin Zahn, Leen Heemskerk, Maja Heems kerk en Yvonne Hofman dat dit ook een wedstriid zonder spanning werd. Na een voortreffelijke serie wedstrij den in de afdeling (na 4 zondagen waren ze al kampioen) vervloog de illusie van een promotie. Op zaterdagmiddag heeft Soest C (Chris Démétriades, Bert Rigter, Aaf- ke Korsloot en Ineke Vis) niet voor niets geijsbeerd en alle nagels opgege ten. Bij 2-1 achterstand - Chns won zijn single, dames single en -dubbel gingen verloren - kwamen Chris en Bert in de derde set met 4-2 achter maar won nen toch. Bert Rigter en Ineke Vis leken in de mixed twee vleugels en elk drie armen te hebben want ze gingen steeds beter spelen en in 2 sets werd de partij en daarmede de hele wedstrijd gewonnen. Nu nog eenmaal alle energie gegooid in een wedstrijd tegen een degradant en dan zou LTC Soest een tweede team in de 2e klasse districtscompetitie heb ben. Heel triest verliep de wedstrijd van Soest D tegen de Meent. De beide singles gingen verloren, de mixed van broer en zuster Dooper werd gewon nen en Marike Dooper en Elly van Dongen speelden op zondag, na op za terdag de eerste set met 6-1 verloren te hebben, de damesdubbel tot een goed einde. Met alleen nog de heren- dubbel voor de boeg leken de kansen goed te staan. Helaas, in de 3e set stonden Joop Dooper en Cor Kugge- leyn met 2-1 voor toen laatstgenoemde getroffen werd door een zweepslag en de partij (dus ook de wedstrijd) moest gewonnen gegeven worden. En dat, nadat ze in de competitie geen partij verloren hadden. Het jeugdteam Soest B moest aantre den tegen Griffesteijn C. Met Kaj Ros- man als invaller voor Peter Schnei- der, Joost Hasenaar, Saskia v.d. Hulst en Annechien Spoel werd een krappe 3-2 nederlaag genoteerd. De beide winstpartijen waren het enkelspel van Saskia en de damesdubbel van Saskia en Annechien. Komende zaterdag dus een degradatie wedstrijd voor Soest A en een promo tiewedstrijd voor Soest C. De huisvrou wenteams B en C moeten dinsdag 10 juni aantreden. Van Soest C is al bekend, dat zij tegen Odijk moeten spelen. Op een druilerige zondagmorgen kwamen vier teams van Soest-Zuid in actie, waarbij de hal voorlopig uitkomst bracht. Later kon ook op de buitenbanen worden gespeeld omdat het weer steeds iets beter werd. De resultaten waren, net als het weer, in stijgende lijn. Senioren II trad aan tegen Nootdorp III. Het team bestaande uit de dames Keyzer en Meerding en de heren Key- zer en Meerding deden het goed en bleven steeds een voorsprong houden tot ze bij de stand 4-2 in hun voordeel nog één gewonnen set nodig hadden. Dit lukte onmiddellijk en daardoor was de rest een formaliteit, de eindstand werd 6-2 voor Soest-Zuid. Senioren III moest D.E.M. IV uit Beverwijk bevechten. De dames v. Gro ningen en de heren Herbschleb en v. Vliet keken na de enkelspelen aan tegen een 2-2 stand, maar na heren- en dames dubbel was de stand 4-2 in het voordeel van Soest-Zuid. Ook hier was nu één set voldoende, maar het eerste gemengd-dubbel ging in twee sets verloren. In het laatste gemengd dubbel werd de eerste set gewonnen en was de zaak geregeld, de tweede set werd toen ook maar gepakt en de eindstand was 5-3. Heren I ontving Hoogland. De heren v. Daalhuizen, Gerth, Meerder, Ros, Smit en Zoetelief, waarvan de eerste en laatste niet in actie kwamen lieten er geen twijfel over bestaan; na de enkel spelen was de stand 4-0 en de dubbels werden eerlijk verdeeld, eindstand 5-1. Deze drie teams komen volgend jaar uit in de 4e klas. Het juniorenteam moest in Odijk I de meerdere erkennen dus hun feest is afgelopen. Op zaterdag 31 mei verloor Heren E zijn promotie-wedstrijd met 4-2. voor beginners Inhoudend: VRIJDAGAVOND ZATERDAG OCHTEND Incl. materiaal en benodigd heden Inlichtingen Koningsweg l4-Scxat-TO02US-mi7 In het instructiebad De Turf is woens dag 28 mei weer afgezwommen voor het zwemdiploma A en B. Voonhet zwemdiploma A slaagden alle 67 kandidaten en voor het zwemdiplo ma B alle 20 kandidaten. Voor het A-diploma slaagden: R. J. v.d. Bedum, J. Blommestein, J. A. Bodewes, J. van den Brink, M. J. de Bruin, M. J. Croonen, R. R. Dels man, S. C. Deuring, S. G. Dorrestein, E. H. J. A. Goossen, I. G. K. Hensums, D. Huyink, S. P. D. Jongepier, G. Kooter K. Kreté, I. B. Oosterhuis, C. D. van Os, M. J. den Otter, M. Peters, W. P. van Rensen, J. Pieper, A. H. C. Roest, E. W. Routers, R. R. Schadee, E. P. Scharringa, M. J. Jonker, A. Kareisen, C. Sieben, R. A. Touw, S. A. Tuizen- ga, D. E. van der Veer, M. J. M. Vis ser, R. G. J. ter Weele, B. Wiegmans, M. R. Altena, J. J. Beyer, G. Roel- houwer, S. v.d. Bor, M. G. B. de Bruin, J. L. P. F. Castein, H. E. E. Dave- laar, J. J. M. van Dorresteyn, J. G. Dorrestein, M. Dyae, P. F. J. van Gardingen, A. N. van Gorcum, I. E. G. v.d. Grift, M. V. de Groot, T. C. Hartman, W. K. Hols, E. R. van Log- tenstein, J. M. Middendorp, A. Mulder, K. Oosthoek, M. P. van Ruth, M. D. Schadee, P. Scholten, G. Seefeld, L. J. P. C. van der Staak, J. W. Stui- venberg, C. Tuncay, A. G. J. J. Ver steeg, H. C. Vink, A. E. de Vries, M. H. Weistra, H. M. Westerlaken-v.d. Broek, N. de Zoete. Voor het B-diploma slaagden: H. K. Afman, N. van der Baan, J. N. Benschop, J. M. Beijer, R. P. C. Beijer, M. W. van den Deijssel, J. A. van Dor- resteijn, A. Gercama, M. A. W. Goos sen, J. H. van Heerikhuize, C. A. M. van de Hengel, J. Janssen, J. E. Knol, A. J. Kruithof, R. M. Lie, L. M. M. Mel- gert, H. W. Pierik, A. Verhage, N. A. Visser, S. B. Visser. Zaterdag 31 mei organiseerde de Am- stelveense Atletiekclub Startbaan de tweede competitiewedstrijd voor C.D. Junioren. De sektie atletiek van de Sportorganisatie Soest nam hieraan deel met drie ploegen. Individueel waren er enige leuke prestaties. Bij de meisjes D verbeterde Marion v.d. Broek het clubrecord op de 600 meter 1.54.4 en Bas v. Os verbeterde het clubrecord discuswerpen 21.14. De estafette ploeg van de Jongens D. bestaande uit Edo Geerlof, Seymour Bos, Eelco Moree en Bas v. Os verbe terde voor de tweede maal het clubre cord 4 x 80 meter en bracht dit op 45.6. De overige uitslagen waren Meisjes D. Estafette 4x60 meter Marion v.d. Broek, Natacha, Alkema, Esther Bal vers en Claudette Westerhof 36.2. 60 meter. Talitha Born 10.2, Marion v.d. Broek 8.6 en Iris Boom 10.6.600 meter Marion v.d. Broek 1.54.4, Talitha Born 2.14.6 en Iris Boom 2.32.2. Verspringen Esther Balvers 3.49 en Claudette Wes terhof 3.39. Hoogspringen Natascha Alkema en Ilona Ermans 1.00 meter. Kogelstoten Marion v.d. Broek 8.35 en Ilona Ermans 5.06. Jongens D. 80 meter Edo Geerlof 11.7, Kaj Janssen 12.9 en Thomas Wevers 13.4.1000 meter Bas v. Os 3.16.7. Eelco Moree 3.19.8 en Dennis Esselman 3.21.9. Verspringen Edo Geerlof 4.25 en Dennis Essel man 3.60. Hoogspringen Eelco Moree 1.25 en Seymoer Bos 1.10. Discuswer pen Bas v. Os 21.14 en Thomas Wevers 9.74. Kogelstoten Seymour Bos 6.70 en Kaj Janssen 5.10. Meisjes C. 600 meter Gisela v. Kouwen 1.57.2 en Josette Alkema 1.57.2. Hoogspringen Josette Alkema 1.20. Speerwerpen Gisela v. Kouwen 19.92. Kogelstoten Gisela v. Kouwen 7.86 en Josette Alkema 6.06.

Soester Courant | 1980 | | pagina 19