a Oude spelletjes in Hartje Zuid: natte bo m i I I "L M 0n JLLÜ in raus Comité bejaardentocht Soest 1980 „Afval-orkest" van 1000 kinderen speelt 5 juni in het Openlucht-theater Bloemen van de gemeente... WONING? butzelaar 101 BOEKEN VERLAAG» Peters bv Onderwijsinstituut Hulscher Zoekt U een makelaardij zoek uw woning zelf uit! Kunnen wij u de leiding van onze nieuwe kapsalon toevertrouwen? allround dameskapper of -kapster Passé Partout salons de coiffure Het BROOD van de welbekende BAKKER KUIPER uit BAARN Éis dagelijks vers verkrijgbaar bij Een topper uit onze verrassende voordeelaktie boekhandel Feest op de kinderboerderij 2. Soes ter Courant van woensdag 4 juni 1980 3 ïg44 mant plekje, met daarop ekkelijk vrijstaand woon- m ongelooflijk interessante 'g! ,k verbouwd zoals het ge- verlaagde plafond in de er dat doorloopt naar de keuken, aparte eetkamer, al. Boven 2 slaapkamers aie badkamer. En dan de g die voor zich spreekt ge rentevergoeding wordt 50.000,- als 2e hypo- trekt. ,n 25 I woonhuis op 560 m2 t een prima staat van c.v.-gas, kantoorruimte arage/schuur en een af- drukte aan de wegzijde. ,-vormige woonkamer, teuken. kelder, toilet en iieping: 3 slaapkamers, nte en overloop. raat 37 ande villa (ruil met een anhuis mogelijk) met lubbele garage, berging htertuin. Een huis dat om zijn ruimte. De bijvoorbeeld meet zo'n ing: woonkamer met open keuken, toilet, hal verdieping: 3 slaap- ikamer, 2e toilet en aar zolder met 4e slaap- rging. weg 61 nde villa aan de Lange m omgeving van weide m. Het huis is tot in de jepakt. Kostbare rzieningen, schitte- euken, inbouw- >ts en uiteraard c.v.- Z-vormige woon- ?en haard, keuken en t plavuizenvloer, hier weer een perfecte verdieping: 3 slaap- rmige badkamer en der met mogelijkheid Meesterlijk aan- rtuin met garage. 3traat 67 >onhuis dat zeer otariskantoor heeft i nu volledig als woon- is. Toch laat de lat het nog steeds chikt is als woon/ waarbij u de stand en hele grote plus kunt :n staat het huis op ïr grond. Indeling: isuite met aan de in de hal een zeer ïk/slaap/praktijk- gens de keuken, i grote vierkante laapkamers, douche portaal. an21 taande villa met ai interieur, grote leterrassen zijn linverlichting. iamer van ruim 50 ard en schuifpui Open keuken, hal. Ie verdieping, egane grond een ing heeft onder- mers, badkamer toilet en overloop, zolder met 1 kamer. i met c.v.-gas, ad en schuur op n grond. De tuin eel tijd door te iet zwembad vindt rwarming, een :gebreido buiten- ling: Grote L- mer met parket- afond, aparte plavuizenvloer en ond een open er, toilet en hal. laapkamers, 'bad en overloop, laapkamers en tand woonhuis .-gas. Een huis i (inkl. garage) bestemd. beschutte tuin Irie begane grond Indeling: fraaie )en haard, serre, r, keuken, bij- en toilet, ïapkamers. der met kamer stafel. Veel sublieme staat f 1-16251 13404-51365 /033-3 De showband van PVO in „full swing" op de Soesterbergsestraat Foto: Herman van Dam TYPEN - STENO Secretaresse Kantoorassistente Receptioniste - Informatrice Bedrijfscorrespondentie Kantoorpraktijk Boekhouden - M.B.A. Middenstandsopleiding Molenstraat 11 3764 TC Soest Telefoon 02155-12900 DAG- en AVONDOPLEIDINGEN Inschrijving kursusjaar 1980-81 CONVERSATIE Frans - Duits Engels Spaans - Italiaans Nederlands Nederlands voor buitenlanders Algemene Ontwikkeling Spreekvaardigheid Discussie- en Vergadertechniek Computerkunde Programmeren in Basic Inschrijving ma. t/m do. van 19.00-22.00 uur. Prospectus op aanvraag. Tussen de buien door overhandigde voorzitter Mout van „Hartje Zuid" bloemen aan Judith Bosch Foto: Herman van Dam Braderie De heer Mout, voorzitter van de aktie- ve club in Zuid stond druipend com mentaar te geven. „Niet zo heel erg. Het weer laat zich nou eenmaal niet programmeren. We maken het wel weer goed met de Braderie straks. Dan zullen er ook weer veel meer stalletjes staan, want ik heb begrepen dat de mensen die wel hebben gemist. Eén ding is zeker: er zijn veel méér mensen geweest dan op een normale zaterdagmiddag na drie uur en dat was wat we graag wilden bereiken". De heer Mout verdween lekkend en druppend richting een best bakkie leut dat bij Wijnands binnen dampend voor wat troost zorgde. De waardebonnen, te besteden bij de „Hartje Zuid" winkeliers, vielen op de navolgende nummers ƒ15,-: 13689 71249 81876 64137. 25,-: 832 ƒ25,-: 83211 14578 55644 93320. 50,-: 96328 100,-: 51931. ƒ250,-: 83946. Het zat de organisatoren van het winkelcentrum „Hartje-Zuid" deze keer - wat het weer betreft - niet zo mee. Was het op Soestdijk, tijdens het défilé, zo zon nig als het maar zijn kan, 's middags werd Soest door Pluvius getrakteerd op een sappig mei-regentje. Best voor de tuinen, niet zo best voor Judith Bosch, die, optimistisch, in een schattig, maar dun jurkje, 's morgens uit Someren was vertrokken, maar ta melijk op de koffie kwam bij Wijnands voor, waar o.a. het bekende Rad van Avontuur stond opgesteld. Goed verkocht Maar ondanks alles werd er in de win kels goed verkocht en dat was de op zet: proberen de koopgang erin te hou den. Per slot zat heel Nederland - en dus ook heel Soest - aan de buizen ge kluisterd om toch vooral maar niets te missen van het laatste Oranje-spek takel voor het Paleis. Enkele duizenden wedstrijdformulieren werden uit gereikt. Een kleine 1000 werden er weer ingeleverd. Wie de fiets en de andere Hartje- Zuidprijzen in de wacht gaan slepen kunt u volgende week lezen in onze krant. Hartejagen Honderdduizend lootjes werden ge drukt en ook uitgegeven. Het was de bedoeling dat de prijzen, die er te ver dienen waren, allemaal op 31 mei door Judith Bosch op het Rad van Avontuur zouden worden gedraaid, bekend gemaakt en uitgereikt. Dat is letterlijk en figuurlijk in het water gevallen. Ket Bestuur stond toen voor de" moeilijke keus: of stoppen en de nummers laten trekken door Notaris Emmen en bekend maken in de pers, of doorgaan en de kans lopen dat ve le mensen er niet bij konden zijn en op die manier een eventuele prijs mis zouden lopen. Het Bestuur koos voor het eerste, met het daaraan verbonden risico dat er misschien wat mensen zijn die hun nummertjes inmiddels hebben vernietigd. „Hartje-Zuid" hoopt op wat begrip en publiceert on derstaand de nummers waarop een prijs is gevallen. Bent u één van die gelukkigen, neemt u dan s.v.p. con tact op met Rabobank Soesterberg- telefoon 12568. Renovatie van uw keuken, badkamer of toilet? Kees Frank aannemer! w Koninginn'elaan 48 T Soest, 02155-11066. J r Dakkapel plaatsen met dubbel glas? Kees Frank aannemer! Koninginnelaan 48 Soest, 02155-11066. kom naar middeiwijkstraat 54 telefoon 02155-13539 In onze FOTOKAMER staat uw stoel gereed en U zoekt UW EIGEN WONING UIT in onze overzichtelijke systeem tafel, in uw eigen tempo, rus tig op uw gemak, met een kopje koffie en... met onze assistentie,. Grote keuze in SOEST-BAARN en wijde omgeving. Omstreeks half augustus openen wij in Leusden onze tweede kapsalon in het betere genre. Hiervoor zoeken wij nog een met moderne en creatieve inslag, een zelfstandig karakter en accurate aard, ruime ervaring en prettige omgangsvormen. Plus de vereiste papieren en het nodige natuurlijke overwicht om zowel de zakelijke als organisatorische leiding van deze nieuwe vestiging op zich te kunnen nemen. (Voor de juiste persoon is een fraaie flat beschikbaar). Is dit signalement u op 't lijf geschreven? Dan zullen wij graag zo snel mogelijk met u in kontakt komen voor een nader gesprek. Ons telefoonnummer is 02155-16966. Postbus 162, 3760 AD SOEST Evenals voorgaande jaren wil het comité de Soester bejaarden van 70 jaar en ouder een gezellige middag aanbieden met aansluitend het diner, aangeboden door de heer en mevrouw Voorbij. Het zal dit jaar weer op één middag plaatsvinden, daar het comité de beschik king heeft gekregen over de schitterende aula en bijbehorende ruimtes van het Griftland college aan de Noorderweg te Soest. Er zal dit jaar geen bustocht zijn, doch een zeer gezellige middag met ver rassingen en daarna het diner, wat ook in hetzelfde scholencomplex zal plaats vinden. Het comité is zeer blij met deze zaalruimten, daar het gehele complex is ingericht voor hen, die slecht ter been zijn of in een rolstoel zitten. Een ieder, die 70 jaar of ouder is en in Soest woonachtig (bij echtparen moet één van beiden 70 jaar zijn), kan zich via onderstaand inschrijfformulier op geven tot uiterlijk 12 juni 1980. Daarna kunnen geen aanmeldingen meer in ontvangst genomen worden. Het formulier inzenden aan één van de volgende adressen: H. Duit. Talmalaan 41, Soest. Mevr. EM. Stolwijk-Okhuyzen, Kruisweg 2, Soest. H. Strietman, Gallenkamppelsweg 2, Soest. C. van Wijngaarden, Wiardi Beckmanstraat 185, Soest. J. v.d. Arend, Stationsweg 3, Soest. De gezellige middag en het diner zullen plaatsvinden op dinsdag 24 juni a.s. vanaf 13.00 uur tot ca. 20.00 uur. Zij die zich schriftelijk hebben opgegeven worden die middag tussen 13.00 en 13.30 uur in het Griftlandcollege aan de Noorderweg verwacht en zullen geen nadere uitnodiging meer ontvangen. Voor hen die beslist niet op eigen gelegenheid naar de Noorderweg kunnen komen, zal voor vervoer per auto of bus gezorgd worden. Ondergetekendede heer mevrouw Adres: telefoon: Leeftijd: Nemen/neemt graag deel aan de bejaardenmiddag van het comité bejaardentocht Soest 1980. Handtekening Bijzonderheden (jft i/\u micT'O delicatessen JUH. (Vit I O Wijnkoperij VAN WEEDESTRAAT 90 - TELEFOON 02155-12404 (behalve 's maandags) Sinds half maart staat het muziek-onderwijs van de derde en vierde klassen van de lagere scholen in Soest in het teken van het projekt „Mooie rommel is niet lelijk..." Op 5 juni wordt het projekt afgesloten met een uniek concert in het Openlucht theater. Ongeveer 1000 kinderen zullen tesamen met hun leerkrachten, het Groot- Afval-Orkest vormen, onder het motto: „Mooie rommel klinkt niet lelijk! De afgelopen maanden is er in de klas sen* röjb veel manieren aan de voor bereidingen gewerkt. De leerkrachten beschikten daarbij over,-een .speciaal voor dit projekt vervaardigd werk boekje. Een boekje met allerhande ideeën en suggesties voor het spelen met geluid, met liedjes en op muziek instrumenten. De kinderen hebben ver zamelingen aangelegd van afgedankte voorwerpen die zij op grootvuil-ophaal- dag „van de ondergang hebben ge red". Van de afdankertjes van hout, metaal, aardewerk en plastic bouwden de kin deren op Artishock blaas-strijk-schud- tokkel-knal-trommels. Op deze wonder-instrumenten zullen de kinderen op het „Groot-Afval-Kon- cert" spelen. Zij krijgen daarbij assi stentie van een koperblazers-ensemble van het Utrechts Konservatorium, dat speciaal voor deze gelegenheid een heel apart programma heeft ingestu deerd. Het gehele projekt is een idee van de gemeentelijke konsulente muzikale vorming, mevrouw Baukje Colpaart- Vellekoop, die ook de leiding van het concert in handen heeft. Dankzij de medewerking van de on derwijzers en de onderwijzeressen, de gemeentereiniging, de docenten van Artishock en de muzikanten zal de slotmanifestatie een „daverende" afsluiting vormen, vap dit projekt. Met de 1000 kinderen en de onderwijs krachten is het theater vol. Het zal dan ook niet mogelijk zijn om publiek toe te laten. Alleen voor ouders die voor het vervoer van de kinderen zor gen wordt een uitzondering gemaakt. HANDBOEK VOOR ZEILERS Arthur Somers Wie de fascinerende zeil- sport beoefent, mag dit grote gebonden en over vloedig in kleuren geïl lustreerde handboek zeker niet missen. Met recht een standaardwerk voor de veeleisende zeiler. Slechts 29.50 Ontdek hoeveel voordelige boeken u vindt bij Soesterbergsestraat 53 Telefoon 12419 Op dezelfde dag dat de openbare lagere school in de wijk Ovérhees een rom melmarkt en fancy-fair organiseert om aan geld te komen om het eerste bestaanslustrum van de school te vie ren, organiseert de staf van de kinder boerderij De Vrije Teugel een groot kinderfeest. De kinderboerderij viert het tienjarig bestaan en doet dat met o.a. een spelletjesdag voor kinderen in de leeftijd van 4 tot en met 12 jaar. A.s. zaterdag 7 juni kunnen zij van twaalf uur 's morgens tot vijf uur 's middags op de boerderij terecht voor mastklimmen, boogschieten, paal- werpen, een viswedstrijd enz. enz. Speciaal voor de kleinere kinderen (tot 6 jaar) is er die middag een aktiviteit die in het teken staat van clowns. Ze kunnen alles doen wat met clowns te maken heeft: verkleden, schminken, trucjes bedenken en een voorstelling geven. De middag wordt om circa vijf uur afgesloten met een optreden van de Soester popgroep „Razor". BAARN-CENTRUM Te koop MODERN KANTOORPAND MET MAGAZIJNRUIMTE nabij openbaar parkeerterrein. Kantooropp. ca. 200 mz. Magazijnopp. ca. 600 mz. Receptie, toilet en kantineruimte aanwezig. ƒ650.000,-. Spoedig leeg te aanvaarden. Makelaardij og. voor wonen in de groene zone Soest/Blrkstraat 87/02155-16251 zelst A.C.Kerkhoff laan 2 03404-51365 Amersfóort/Stadsring 147/033-30488 Foto: Herman van Dam Bloemen namens de gemeente en dus van de hele Soester gemeenschap bracht vorige week woensdag loco-burgemeester dra; G. A. W. G. A. Plomp bij het echtpaar J. C. Jaarsveld-van Broekhuijsen. Zij vierden die dag hun zestigjarige bruiloft. Jaarsveld werd in Muiden geboren; zijn vrouw in Diemerbrug. In 1920 trouwden zij in Muiden en vanaf 1924 wonen zij in Soest. Jaarsveld was huisschilder en „zag" zo heel Soest. Het is hem later van pas gekomen, want beroemd zijn zijn be schilderde melkbussen geworden. Daarop prijken Soester taferelen, die blijk geven dat Soest goed „gezien" is. Sinds enkele maanden woont het echtpaar, dat nog een uitstekende gezondheid geniet, in het bejaardencentrum Molen schot. Wie in Soest enigszins thuis is, zal er niet van staan te kijken, dat de Soester harmonie P.V.O. 's avonds een serenade kwam brengen.

Soester Courant | 1980 | | pagina 3