EUF ffiflbv de gemeente soest vraagt uw aandacht voori Afval-concert van schoolkinderen gemeente soest unieke happening ndnng FEICUS JAG 1 Leden van de SOESTER ZAKENKRING hebben WERK voor U Hulpsecretarie Soesterberg na vakantie weer open „Hardware" in Amersfoort en Baarn MIKIMO TIPS Broeken alle maten 25.- Honderden T-shirts Blouses, Pullovers ƒ10.- MUdm& de winkel waar klaren kiezen kinderwerk is kliënt, in dë* 3 relatpvigen. Z9 49.50 hu 59,50 nu 29,50 nu 17,50 E'nu44,90 '■5 nu 19,50 mN°uT4,90 nu 23,90 Onttrekking weg aan openbaar verkeer Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens Verleende bouwvergunningen Raadsvergadering Openbare commissievergaderingen Bouwzaken WALET bv Vleesverkoop V TEL.NR. FUNKTIE NAAM BEDRIJF 03463-1774 Commercieel/Technisch medewerker B.V. Handels- en Adviesb, UBO (Soesterberg) Branson Europa B.V. Hermans Groep B.V. Chemco Inc. T echnisch-commercieel vertegenwoordiger Administrateur (MEAO/studerend MBA) Gietzaalmedewerkers (3 ploegendienst) Bedieningsass. snijmachines (2 ploegendienst) Afwegers (2 ploegendienst) Emulsiemakers (3 ploegendienst) Foxboro Nederland N.V. 90911 Kinderkleding t/m maat 176 's Maandags gesloten - vrijdagavond open van 7 tot 9 uur.A Kerkstraat 7. Soest. Tel. (02155) -1 62 86 eiten vF e zijn n3 i j.l. om irtgezei end, rsbedrian bv niv elefoc-11555 ntooride goederen y"~Nïtraat 7, Soest. - 1 77 74* ^Jur 1 21 09 ifindesterberg 2rbei03463-1647 m rlieners zorgt ïf grocesgang in 5-erjelijkwaardig teitiel voor ver- meverking van sidia kursussen aan j ti persoonlijk smolumenten ïkojding, vrije >ec EH<leuren ob V,Jeans Soester Courant van woensdag 11 juni 1980 (Openbare bekendmaking) Burgemeester en wethouders brengen hiermede, zulks ter voldoening f*" f in artlkel 12. lid 2 van de Wegenwet, ter openbare besluit van gedeputeerde staten van Utrecht van 29 april 1980 afdeling WM, nummer 1827'79WV/737 tot goedkeuring van het be- van de raad dezer gemeente d.d. 15 november 1979, afdeling I, num- mer 14026, tot onttrekking aan het openbaar verkeer van een gedeelte van de Postdwarsweg te Soesterberg, een en ander zoals op bijbehoren de tekening is aangegeven, gedurende veertien dagen na heden ter ge meentesecretarie ter inzage ligt. Van de beslissing van gedeputeerde staten staat voor iedere belangheb bende uiterlijk tot op de dertigste dag na dagtekening van deze bekend making beroep open bij Hare Majesteit de Koningin. Het beroepschrift, dat moet worden gericht aan Hare Majesteit de Ko ningin, behoort te worden ingediend bij de commissaris der Koningin van de provincie Utrecht te Utrecht. Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in ar tikel 133 van het R.V.V. bekend dat zij hebben besloten tot het opheffen van een invalidenparkeerplaats nabij de woning Wiardi Beckmanstraat 282 en tot het instellen van een invalidenparkeerplaats nabij de woning Julianalaan 58. Tegen dit besluit kan iedere belanghebbende een beroepschrift indienen bij Hare Majesteit de Koningin. Dit beroep moet binnen 30 dagen na he den worden ingediend bij de Commissaris van de Koningin in de provincie Utrecht. Een afschrift van dit besluit is gezonden aan: gedeputeerde staten van Utrecht, rijkswaterstaat in de provincie Utrecht, K.N.A.C. Den Haag, A.N.W.B. Den Haag, E.N.F.B. Woerden, Kon. Nederl. Motorrijdersver. Arnhem, politie Soest en gemeentewerken Soest. (Niet-gebonden besluiten) Verlening d.d. 3 juni 1980. a. plaatsen van een duivenhok op een terrein, gelegen aan de Heuvel- weg 26 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A., nr. 268( b. aanbrengen van een dakkapel op een woonhuis op een terrein, gelegen aan het Kerkpad N.Z. 67 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A., nr.4175); c. bouwen van een woonhuis met garage op een terrein, gelegen aan de Inspecteur Schreuderlaan (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie A., nr. 3669 ged.); d. aanbrengen van een dakkapel op een woonhuis op een terrein, gelegen aan de Schoutenkampweg 161 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D., nr. 3678). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheids Beschikkin gen (Wet AROB), kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het be sluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagte kening van de beschikking bij het college van b. en w. een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. De eerstvolgende vergadering van de gemeenteraad zal worden gehouden op donderdag 19 juni om 19.30 uur in de instructiezaal van de brandweer- 1 kazerne, Lartg'éBrlnkweg. Vanzelfsprekend bent u van harte welkom. Vanaf 19.00 uur is de instructiezaal geopend. De agenda ziet er als volgt uit: 1. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 21 fe bruari en 2 april 1980. 2. Ingekomen stukken. 3. Vragenhalfuurtjë. 4. Voorstel tot het verlenen van een krediet voor inrichting van een voor lichtingscentrum bij het gas- en c.a.i.-bedrijf. 5. a. Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zóne verordening Hinderwet ten behoeve van het uitbreiden en wijzigen van een herstellinginrichting voor motorvoertuigen op/in het perceel Laanstraat 58 te Soest, b. Voorstel tot het verlenen van een ontheffing als bedoeld in artikel 1 van de Zöneverordening Hinderwet ten behoeve van het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een snackbar annex eethuisje op het perceel Molenstraat 2 te Soest. 6. Voorstel tot verkoop van een strookje grond naast het perceel Vlieg tuiglaan 1 te Soesterberg aan de heer A. W. Overes te Soesterberg. 7. Voorstel tot het verlenen van medewerking bij de aantrekking van eën 2e beroepskracht door de Stichting Jongerencentrum Soest. 8. Voorstel tot het sluiten van een overeenkomst met betrekking tot het inwinnen van een bindend advies. 9. Voorstel tot wijziging van de begrotingen 1979 en 1980. 10. Voorstel tot inbreng en uitname van gronden in en uit het grondbe drijf. 11. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een voorbereidingskrediet ten behoeve van de bouw van een nieuw gemeentehuis en politiebureau. 12. Voorstel tot het garanderen van de rente en aflossing van een door de Stichting Dorpshuis Soesterberg te sluiten geldlening. 13. Voorstel tot het wijzigen van de „Verordening op de vaste raadscom missies". 14. Voorstel tot het beschikbaar stellen van een krediet voor het herstellen van de woning Nieuweweg 92 te Soest. 15. Voorstel tot verkoop van de woning verlengde Talmalaan ilb te Soest aan de heer A. B. v.d. Deijssel. De- schriftelijke toelichting op de onderwerpen die ter tafel komen, kunt u inzien bij het gemeentelijk INFOrmatiecentrum, Steenhoffstraat 9a tegenover het gemeentehuis dinsdag 17 juni -17.00 uur: gecombineerde vergadering commissie finan ciën en commissie ruimtelijke ordening De agenda vermeldt het onderwerp „Gouden Ploeg" maandag 23 juni -19.30 uur: commissie voorlichting en inspraak Op de agenda staat: Wet Openbaarheid van Bestuur W.O.B.) maandag 30 juni -19.30 uur: commissie ruimtelijke ordening Behandeld zal worden de Winkelnota Soest. De op deze agenda betrekking hebbende stukken liggen ter inzage in het gemeentelijk INFOrmatiecentrum, Steenhoffstraat 9a (Tegenover het ge meentehuis). Spreekrecht publiek 1. Vanaf één kwartier vóór en tot aanvang der commissievergadering kunnen sprekers uit het publiek zich bij de voorzitter der commissie opgeven voor het stellen van vragen of het geven van een toelichting bij een bepaald agendapunt. 2. Voor de behandeling van de agenda geeft de voorzitter de sprekers uit het publiek de gelegenheid hun opmerkingen kort en bondig aan de commissie kenbaar te maken. De spreektijd is beperkt tot 5 minuten per persoon en duurt in totaal niet langer dan 30 minuten. 3. De commissie kan de door de sprekers uit het publiek gemaakte op merkingen bij haar beschouwingen betrekken. 4. De voorzitter kan, indien daaraan bij de meerderheid van de commis sie behoefte blijkt te bestaan, de sprekers uit het publiek vragen hun opmerkingen bij de behandeling van het agendapunt te verduidelijken of aan te vullen. (Openbare bekendmaking) Toepassing artikel 19 Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 8 van de Woningwet. Bij het college is een aanvraag binnengekomen voor: Na de vakanties zal met een proefpe riode van drie maanden, de hulpsecre tarie aan het Dorpsplein te Soesterberg gedurende vijf halve dagen per week geopend zijn. Dit plan van burgemees- Bouw- en Onderhoudsbedr. Kantoor en werkplaats Industrieweg 10 - Soest Tel. 02155-17797 - 19260 Vooral uw: Bouwwerken Onderhoudswerken Verbouwingen Vraag eens vrijblijvend prijsopgave! ter en wethouders kreeg de volle in stemming van alle leden van de com missie ^lgemene bestuurszaken. Het is een van de resultaten van de al enige tijd lopende gesprekken met de commissie „Soest Overlegt Met Soes terberg" (SOMS). Het plan van b. en w., dat nu de instemming kreeg van de raadsleden, zal binnenkort voorgelegd worden aan de commissie SOMS. Daarmee wordt in grote mate tege moetgekomen aan een wens van de Soesterbergers de oude situatie te her stellen en de hulp-secretarie weer open te stellen. Dat was vele jaren het geval, maar daar kwam een eind aan toen de heer J. A. Luyf met pensioen ging. Het college wil de secretarie beman nen met een ervaren ambtenaar van een behoorlijk ambtelijk niveau, die in ieder geval de weg weet in de ambte lijke wereld van Soest. Vooral in het begin zal hij een ombudstaak hebben; doorgeefluik zijn voor de Soester bergers. Na de proefperiode (in de commissie bestuurszaken werd direct al gevraagd die periode tot zes maanden uit te breiden) zal in overleg met SOMS en de raadscommissie bekeken worden of de hulpsecretarie weer permanent open gesteld kan worden. Morgen, donderdagmiddag om twee uur, zal aan. het slachthuis verkoop van vlees plaatshebben aan alle houders van kaarten. Bijna net zo laag als de tuba kwam deze jongen met zijn stof zuiger slang. Het optreden van het Groot-Afval-Or- kest, vorige week 1 donderdag in het Openluchttheater is een unieke hap pening geworden. Zelden heeft men kinderen zo massaal „muziek" zien maken; muziek met instrumenten die zij zelf vervaardigd hadden. Het gros van deze instrumenten doorstond het concert niet, maar het plezier dat de kinderen ermee beleefd hebben, gaat haast ieders voorstellingsvermogen te boven. Je moet er bij geweest zijn! Gezegend met prachtig weer, soms was het zelfs te warm, hebben zo'n duizend lagere school leerlingen, der de en vierde klassertjes, zich uitge leefd in het openluchttheater, dat „tot de nok" gevuld was. Muziekconsulente (in dienst van de ge meente) Baukje Colpaart-Vellekoop voerde de regie en zij deed dat meer dan voortreffelijk. Zij kreeg de kinde ren waar ze ze hebben wilde; soms allemaal tegelijk luid lawaai makend, soms in groepen, en soms zelfs hele maal stil. En dat laatste was misschien nog wei het meest verbazingwekkende. Maar het toont wel aan hoe de kin deren opgingen in dit concert. De koperblazers van het Utrechts Kon- servatorium verleenden op overigens voortreffelijke wijze „hand en span diensten. Aardig was het de kinderen het aloude „The Saints go marching in" te horen vertolken; een gouwe ouwe die het bij de jeugd toch maar goeddeed. Ook „Old MacDonald had a farm" kwam er voortreffelijk uit, al waren toen eigenlijk de instrumenten overbo dig. Op dat moment was er trouwens bij de meesten niet zoveel meer van over; de meeste instrumenten waren toen al grondig vernield. Het was een daverende afsluiting van het project „Mooie rommel is niet le lijk; als je er maar iets in ziet". De ze kinderen hebben er in ieder geval „iets" in gezien en zij zullen zich dit absurde concert nog lang heugen. Burgemeester Scholten, meerdere raadsleden en leden van de commissie culturele zaken woonden de happening bij. het bouwen van een woonhuis met een garage/berging op een terrein gelegen aan de Steenhoffstraat 22 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K, nrs. 2087 en 2088) Genoemd bouwplan ligt vanaf vrijdag 13 juni 1980 gedurende 14 dagen ter inzage op de gemeentesecretarie (afdeling I) op de werkdagen tussen 9 en 12 uur. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen bij het college van burgemees ter en wethouders schriftelijke bezwaren worden ingediend tegen het bouwplan. De Soester roek-formatie „Hardware" speelt a.s. vrijdag 13 juni op een avond van de Rijksscholengemeenschap te Amersfoort en op zaterdag 14 juni in de Boemerang te Baarn. De band bestaat nu zes maanden en ligt goed „in de markt". Het eigen repertoire heeft sterke invloeden ondergaan van de muziek van de Rolling Stones. De groep bestaat uit (zie foto) van boven naar beneden: Gerry v.d. Meer, gi taar; René Neuburger, drums; Henk Ditters, zang; Marcel Lugtenborg, gi taar; Mare van Ëick, gitaar en Bugs Kowalski, manager. Foto: Herman van Dam Howson Algraphy B.V. 18944 Produktiemedewerkers Draaier/Freezer Kwaliteitskontroleur Procestechnisch medewerker Lindner Industrie B.V. 10144 Part-time medewerkers (m/v) toestel 45 praktijkdiploma boekhouden Solliciteer of vraag inlichtingen onder bovenstaande telefoonnummers. B.V. Mercurius Golfkartonindustrie Progress, schoonmaakmachines Yves Rocher Frejo B.V. 19544 19304 10804 15216 na 6 uur 16117 Samensteller(ster) voor instrumenten Operators/instellers Orderbegeleider Cost-klerk (admin. medewerker) Klein Offsetdrukker HTS-Ingenieur (WTB) Bedieningsmensen (2 ploegendienst) Part-time medewerk(st)er Schoolverlaters Onderhoudsmonteur buitendienst Data typiste Voorraadadministrateur Plaatwerkers, Bankwerkers Draaier, Frezer, Lasser Ervaren spuiter, Hulpspuiter

Soester Courant | 1980 | | pagina 5