r 45.- Pubt Eerste nationale kampioenschappen grasmaaien voor amateurs de gemeente soest vraagt uw aandacht voor; gemeente soest/ beeldhouwster Buys van Hultenprijs voor Soester Leden van de SOESTER ZAKENKRING hebben WERK voor U Comité bejaardentocht Soest 1980 Nieuwe bedragen voor individuele huursubsidie Hanö Netoer WITTE en ZWARTE JEANS Speciale prijs vrijetijdskleding SHINGLES DAKBEDEKKING Vetkamp B.V. Hopman Masselmangroep 35 jaar WALET bv Bestuurswisseling hockeyclub Soest Verleende bouwvergunningen Hinderwet Laatste mogelijkheid voor inschrijven Vrije sector woningen Albert Cuyplaan Aanwijzing wegen waar honden onaangelijnd mogen zijn Soester Courant van woensdag 18 juni 1980 NAAM BEDRIJF 03463-1774 Commercieel/Technisch medewerker sr v.V\teedestfaatHc tel.12424 Soest Voor: villa's, bungalows, kerken, motels, utiliteitsbouw, boerderijen enz. zeer duurzaam zeven jaar schriftelijke garantie geen onderhoudskosten ideale vervanging van rieten en pannen daken Wij brengen het aan door geheel Nederland. Vraag vrijblijvend offerte! Uit voorraad leverbaar: ook voor de doe-het-zelver! Techn. Installatie Buro Birkstraat 129, Soest Telefoon 033-16579 In onze showroom aan de Birkstraat 129 te Soest showen wij voor u alle soorten shingles, asbest- cementleien en natuurleien. Het comité wil aan allen, die zich hebben opgegeven voor de bejaardenmiddag plus diner op dinsdag 24 juni 1980 nog het volgende mededelen: 1. Alle bejaarden, die op het inschrijfformulier hebben vermeld, dat zij niet op eigen gelegenheid kunnen komen, krijgen van het comité nog nader bericht, waar en hoe laat de bus of auto voor hen gereed staat. 2. Alle bejaarden, die niets op het inschrijfformulier hebben vermeld, neemt het comité van aan, dat zij op eigen gelegenheid komen of door familieleden of kennissen worden gebracht U wordt allen dus verwacht tussen 1.00 en 1.80 uur in het Griftland College aan de Noorderweg te Soest. Daar de belangstelling ook dit jaar weer zeer groot is, [375 personen] kan het comité in verband met de organisatie van deze middag en het diner, geen wijzigingen of nieuwe aanmeldingen meer in ontvangst nemen. Allen tot ziens op dinsdagmiddag 24 juni a.s. HET COMITÉ BEJAARDENTOCHT SOEST 1980 De tabellen voor de individuele huur subsidie worden per 1 juli aangepast aan de gestegen inkomens en huren. KapsaiorT^ 'n goed verzorgd kapsel voor HAAR en voor HEM Steenhoffstraat 53 - Soest - 02155-21433 Dit jaar bestaat de Hopman Massel mangroep 35 jaar. Het gaat a.s. vrij dag 20 juni gevierd worden in het dorpshuis „De Borg" in Overhees. Welpen en verkenners zullen die avond diverse aktiviteiten ontplooien en er worden kampdia's vertoond. Het feest begint om 20.00 uur. Bouw- en Onderhoudsbedr. Kantoor en werkplaats Industrieweg 10 - Soest Tel. 02155-17797 - 19260 Voor al uw: Bouwwerken Onderhoudswerken Verbouwingen Vraag eens vrijblijvend prijsopgave! De nieuwe bedragen hebben betrek king op het tijdvak 1 juli 1980 tot 1 juli 1981. Zoals bekend gelden voor gezinnen en alleenstaanden van 30 jaar en ouder andere bedragen dan voor alleenstaan den jonger dan 30 jaar. De eerstge noemde categorie kan een huurbij dra- ge ontvangen als het belastbaar inko men niet hoger is dan 41.000 per jaar (was 40.000,-) terwijl de kale huur prijs van de woning meer dan 204,16 per maand (was 192,90), maar min der dan 630,- per maand (was 591,66) moet zijn. De kale huurprijs is het bedrag dat moet worden betaald na aftrek van bijkomende kosten voor service, waterverbruik e.d.. De huur subsidie kan minimaal 10,- per maand bedragen. De maximale bij drage is verhoogd tot 370,- per maand (was 345,-). Alleenstaanden Alleenstaanden jonger dan 30 jaar kunnen individuele huursubsidie ont vangen als hun belastbaar inkomen niet hoger is dan 25.000,- per jaar (was 24.000,-). Zij moeten tenminste 150,50 (was 142,-) maar ten hoogste 420,- per maand (was 394,16) aan huur betalen (kale huur) om voor subsidie in aanmerking te komen. De minimumbijdrage blijft ook voor deze categorie een tientje per maand. De maximale bijdrage is 225,- per maand (was 210,-). De hoogte van de eventuele bijdrage hangt af van de verhouding tussen het inkomen en de huur, die op 1 juli 1980 verschuldigd is. Het inkomen voor het tijdvak 1 juli 1980 tot 1 juli 1981 wordt berekend door het belastbaar inkomen met 5% procent te verhogen. Deze 5% procentis een schatting van groei van het belastbaar inkomen in het subsidietijdvak ten opzichte van 1979, dus over anderhalf jaar. Als in de huurprijs een bedrag wegens stookkosten is opgenomen, dan wordt voor de berekening van de bijdrage 1140,- (was 900,-) van de huurprijs afgetrokken bij zelfstandige woningen en 570,- (was 450,-) bij wooneenhe den in woongebouwen. Vragen Vragen over de huursubsidieregeling worden graag beantwoord door de des betreffende ambtenaar van de afdeling Welzijn, Lange Brinkweg 79, waar men voor dit doel elke werkdag tussen 8.30 en 12.00 uur terecht kan. Een folder over de individuele huur subsidie, alsmede aanvraagformu lieren zijn verkrijgbaar in het gemeen telijk INFOrmatiecentrum, Steenhoff straat 9a (tegenover het gemeente huis). Geopend elke werkdag van 10.00 tot 12.30 uur en van 13.30 tot 17.00 uur. Snelmaaien; een strook gras met de lengte van 20 meter dient hierbij zo snel mogelijk te worden gemaaid, waarbij niet alleen op de snelheid, maar ook op de kwaliteit van het gemaaide gras wordt gelet. Verplicht figuur maaien; een op de wedstrijddag bekend te maken ver plicht figuur zal binnen een vak van 3 bij 3 meter dienen te worden gemaaid. Vrij figuur maaien; een vrij figuur, dat thuis kan worden voorbereid, dient eveneens binnen een vak van 3 bij 3 meter te worden gemaaid. Met name bij deze vrije figuur zal ook de origina liteit worden beoordeeld. Een deskundige jury, onder voorzitter schap van Dr. Fop I. Brouwer, zal de prestaties van de deelnemers beoorde len. Er zullen servicewagens aanwezig zijn om de meegebrachte handmaai- machines goed af te stellen en het laatste druppeltje olie toe te voegen. In alle tuinwinkels zullen affiches han gen met nadere informatie en zijn er deelnemerskaarten voorhanden. Na aanmelding zal aan de deelnemers een wedstrijdreglement worden toege zonden. Het ligt in de bedoeling van de organisatoren om van de nationale kampioenschappen grasmaaien een jaarlijks terugkerende traditie te ma ken, waarbij mogelijkerwijze een Europees kampioenschap in de nabije toekomst kan worden „verreden". In Engeland vinden al jaren grasmaai- kampioenschappen plaats en een in ternationaal tintje aan deze kampioen schappen lijkt een aantrekkelijk gege ven. Deelnemers zullen 18 jaar moeten zijn en kunnen zich tot vrijdag 20 juni nog opgeven op Flevohof, afdeling Voor lichting, telefeoon 03211-1514 tst. 34, waarbij als motto geldt;Wie het eerst komt, die het eerst maait". Morgenavond, donderdag 19 juni aan vang 20.30 uur, wordt in het clubhuis aan de Koningsweg een algemene le denvergadering gehouden van de Mixed Hockey Club Soest. De agenda vermeldt alle gebruikelijke punten; van jaarverslagen, uitreiking jeugd- beker tot vaststelling van de contri butie voor het komende seizoen. Wat dat betreft wil het bestuur de inflatiecorrectie verwerken en daar bovenop nog eens een verhoging van 5r/f. Uit het bestuur vertrekken de secreta resse mevrouw H. v.d. Spoel-Daviena, penningmeester R. de Cneudt en de heer J. van Kessel. Het bestuur stelt kandidaat de heren M. van Vught (secretaris), R. Kooper (penning meester) en H. Hugen (voorzitter van de jeugdcommissie). Men wil het aan tal bestuursleden tot zeven uitbreiden en daarvoor zijn kandidaat mevrouw J. de Lange en de heer W. van Hall. De heer Van Hall gaat meedraaien als vice-voorzitter om in 1981 het voorzit terschap over te nemen van de heer D. Stroband. (Niet-gebonden besluiten) Verlening d.d. 6 mei 1980. gedeeltelijk verbouwen en uitbreiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan de P.C. Hooftlaan 11 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C.nummer 3862 gedeeltelijk) gedeeltelijk verbouwen en uitbreiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan de P.C. Hooftlaan 9 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C., nummer 3861). 1 Verlening d.d. 13 mei 1980. uitbreiden van een woonhuis op een terrein, gelegen aan de Meidoorn- weg 2 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D., nummer 3375). Verlening d.d. 3 juni 1980. plaatsen van een hobby-plantenkasje op een terrein, gelegen aan de Talmalaan 17 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie K„ nr. 2076). Verlening d.d. 10 juni 1980. het bouwen van een woonhuis met garage/berging op een terrein ge legen aan de Bartolottilaan 3 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie C., nummer 2845 ged. het gedeeltelijk verbouwen van een woonhuis op een terrein gelegen aan de Dennenweg 3 (kadastraal bekend gemeente Soest, sectie D, nummer 3594). Ingevolge de Wet Administratieve Rechtspraak Overheids Beschikkin gen (Wet AROB), kan de natuurlijke of rechtspersoon, die door het be sluit rechtstreeks in zijn belang is getroffen, binnen 30 dagen na dagte kening van de beschikking bij het college van b. en w. een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Op de gemeentesecretarie (afdeling I) ligt ter inzage een verzoek om vergunning van: P. R. van Logtestijn, Kerkpad N.Z. 27 te Soest om een vergunning tot het oprichten, in werking brengen en in werking houden van een vee bedrijf op het perceel Noorderweg (ongenummerd), (kadastraal be kend gemeente Soest, sectie A, nr. 3668) Op dinsdag 8 juli 1980 wordt in het gemeentehuis, afdeling I, de openbare zitting gehouden, waar de gelegenheid bestaat persoonlijk of bij ge machtigde bezwaren in te brengen. De zitting is om 11.00 uur. N.B. Inwoners van deze gemeente hebben later het recht tot het instel len van beroep, indien zij in persoon of bij gemachtigde op bovenbedoelde zitting zijn verschenen. Andere belanghebbenden kunnen volstaan met het schriftelijk inbrengen van bezwaren binnen de gestelde termijn. In het gebied tussen Albert Cuyplaan. Dalweg, Soesterengweg en Tal malaan worden door het aannemersbedrijf G. W. v.d. Grift b.v. in eigen beheer 18 vrije sectorwoningen met carport gebouwd. Met de bouw wordt eind 1980 begonnen. De prijzen bedragen ongeveer 275.000,-. Voor genoemde woningen komen in aanmerking: 1. personen, die in de gemeente Soest werken of daar wonen en werken in de gemeenten Baarn, De Bilt, Amersfoort en Zeist; 2. in de gemeente Soest wonende bejaarden 3. personen, die in de gemeente Soest wonen en op verschillende plaatsen werken (bijvoorbeeld vertegenwoordigers) 4. in bepaalde gevallen personen, die in de gemeente Soest een huur- of koopwoning achterlaten. Indien er meer gegadigden zijn, zal de toewijzing volgens urgentie plaatsvinden. Tekeningen van het bouwplan liggen ter inzage bij het gemeentelijk in formatiecentrum, Steenhoffstraat 9a te Soest en daar is ook nadere in formatie verkrijgbaar. Gegadigden voor genoemde woningen kunnen zich nog tot 7 juli a.s. aanmelden bij burgemeester en wethouders van Soest, gemeentehuis Steenhoffstraat 2-4 te Soest. Aan deze aanmelding is in dit stadium nog geen enkele verplichting verbonden. Ook de aanmel dingsformulieren zijn bij het gemeentelijk informatiecentrum verkrijg baar. (Openbare bekendmaking) Burgemeester en wethouders brengen ter openbare kennis, dat zij op grond van het bepaalde in artikel 24, lid 2 van de Algemene Verordening Soest de hieronderstaande wegen en gedeelten van openbare grond als plaatsen hebben aangewezen, waarop het de eigenaar of houder van een onder behoorlijk toezicht staande hond is toegestaan deze onaangelijnd aanwezig te laten zijn. 1. deEnghenbergsteeg; 2. de wegen en de openbare grond in het Industrieterrein van de gemeente dat begrensd wordt door de Koningsweg, de Vrijheidsweg, de Laan straat en de Beckeringhstraat; (het aanlijngebod blijft echter gelden op donderdagen van 18.00 uur tot 20.00 uur tijdens de training van de wielervereniging, alsmede tijdens wielerwedstrijden) 3. de openbare grond, gelegen in het gebied der Lange Duinen, met uit zondering van de bosrand van dit gebied. Dit aanwijzingsbesluit geldt tot 1 juli 1981. Alsdan zal opnieuw bekeken worden of dit besluit dient te worden gehandhaafd en eventueel te worden uitgebreid. Op zaterdag 28 juni a.s. wordt voor de eerste keer in Nederland een nationaal kampioenschap grasmaaien voor amateurs georganiseerd. Iedereen, die zijn eigen gazon regelma tig maait, behoort in principe tot de kanshebbers op de titel I Precies 100 deelnemers uit Nederland afkomstig kunnen met hun niet-gemotori- seerde handmaaimachine strijden om de hoogste eer in 3 kategorieën: snelmaaien, verplicht en vrij figuur maaien. De Buys van Hultenprijs is dit jaar toegekend aan de Soester beeldhouw ster Alle van de Berg. De prijs, een geldbedrag van 2.500,-, wordt ieder jaar toegekend aan een eindexamenkandidaat die dat jaar de kunstakademie ver laat. Alie van de Berg kreeg haar prijs begin juni uitgereikt in het muziekcentrum te Utrecht. De 31-jarige beeldhouwster volgde 5 jaar de kunstakademie Artibus te Utrecht. Zij gebruikt o.a. brons, gips en was voor het vervaardigen van kunststukken. Op de foto een portret in was, dat tijdens de opleiding gemaakt werd. Chemco Inc. B.V. Foxboro Nederland N.V. B.V. Mercurius Golfkartonindustrie Progress, schoonmaakmachines Yves Rocher Frejo B.V. Howson Algraphy B.V. Lindner Industrie B.V. Nederl. Kunststof Industrie Soesterberg 19844 90911 19544 Gietzaalmedewerkers (3 ploegendienst) Bedieningsass. snijmachines (2 ploegendienst) Afwegers (2 ploegendienst) Emulsiemakers (3 ploegendienst) Samensteller(ster) voor instrumenten Operators/instellers Orderbegeleider Cost-klerk (admin. medewerker) Klein Offsetdrukker HTS-Ingenieur (WTB) Bedieningsmensen (2 ploegendienst) Part-time medewerk(st)er Schoolverlaters 19304 Onderhoudsmonteur buitendienst 10804 Data typiste Voorraadadministrateur 15216 Plaatwerkers, Bankwerkers na 6 uur Draaier, Frezer, Lasser 16117 Ervaren spuiter, Hulpspuiter 18944 Produktiemedewerkers Draaier/freezer Kwaliteitskontroleur Procestechnisch medewerker 10144 Part-time medewerkers (m/v) toestel 45 praktijkdiploma boekhouden 03463-1647 Produktie-Technicus (3 ploegendienst) Assistent(e) voor de administratie Solliciteer of vraag inlichtingen onder bovenstaande telefoonnummers. B.V. Handels- en Adviesb. UBO (Soesterberg) Branson Europa B.V. Hermans Groep B.V. 15551 18944 Technisch-commercieel vertegenwoordiger Assistent(e) afd. Inkoop

Soester Courant | 1980 | | pagina 5