WZ opende het voetbalseizoen 1980/81 met een receptie en bekerwedstrijd tegen SEC (zondag) Degelijke voorbereiding bij SW/Stam HOMEE fSil Atletiekploeg van S.O.Soest plaats zich voor finalestrijd 3e klasse Basketbal-interland in Soest Fors oefenprogramma Olympia-volleyfoallers méh Volleybal: H ^IêêêêëZMêêMZ HO - rM i. «Li*» 9Ea ROB" S? ES !M-en exterieuTadvS fciliï Korfbal: Eemvogels weer van start Baldadige militairen Sportrecreatie in gymzaal Heideweg Flinke belangstelling voor zwemmarathon Zo vlogen de duiven P.V. de „Zwaluw" „de Vriendschap" Weer klaverjassen bij WZ VOOR AL UW SPORTEN Klaas van den Veentoernooi Cor Koster volbrengt zijn 81e marathon Uitbreiding parkeer- mogelijkheden bibliotheek Soest-Zuid 17 Soester Courant van woensdag 27 augustus 1980 *2 Neda«SS1Hn^™d-'in "e 8p°rthal B<""™-dal de damesbasketbal mterland Nederland-Honganje gespeeld. De wedstrijd begint om 20.00 uur. PfiïïïlsêTonS^1?im'SnVaïg '"'00 ™r wordt een wedstrijd gespeeld tussen het Engelse jongens jumoren kampioensteam Christal Palace tegen de Neder landse bekertuialist „Raak Meubelen". Voor de Uethebbers twee basketbalwed. strijden op hoog mveau. Entree prijs 2,50; 1,. voor 14 jaar en jonger. era',celd m het kader van de voorbereiding voor de "f8*. pi°ensch,p- De Nederlandse dames hebben P'aatsen en 'ijl Ingedeeld in een poule samen met Engeland, Frankrijk en Roemenie. Hongarije speelt in de andere poule. Om het Europees kampioenschap wordt in september in Joegoslavië gestreden. Voor Nederland komen uit: van de vereniging Delta Lloyd de speelsters Dulcine Seca, Helen Zwanenburg en El van Reemst; van Rotterdam-Zuid de speelsters Gerda de Ridder en Wilma Kasins; van de vereniging B.O.B. de dames Anita Blanche, Irene Maarschalkerweerd, ltia van der Meys en Carla de Liefde; van „Raak Meubelen Marja Heivoort; van de vereniging „Voorburg" Anneke Mounts en van „Juventus" Marijke Klos. Coach is de heer Jos Pelk. Het is de derde wedstrijd welke de Nederlandse dames deze week tegen het Hongaarse team spelen. 6 t t i i i i i i 1 r s 1 r i e t V -X1 r 1 r p. SP0RTI A L. 4 De WZ-familie met de sponsors en hun „weldaden" Foto: Herman van Dam Zaterdag 23 augustus was het een bijzondere dag voor WZ'49. Niet, dat die dag de bekerwedstrijd van de KNVB, tussen WZ I en SEC (zon dag) moest worden gespeeld, maar omdat veel sponsors iets kwamen aan bieden. Om ruim 12 uur opende de heer Voortjes, voorzitter van de evene mentencommissie, met een welkomstwoord tot de vele genodigden, in 't bij zonder loco-burgemeester Plomp. Na het zeer geslaagde trainingswee kend van de Olympia-selectie in Om men staat er voor hen nog een aantal oefenwedstrijden op het programma alvorens de competitie weer van start zal gaan. Onderstaand vindt U een overzicht van de oefenwedstrijden die nog gespeeld moeten worden voor de start van het seizoen 1980/'81. Donderdag 28 augustus: Heren 2 All-in Tournooi in Beukendal Zaterdag 30 augustus: 10.00 uur Dames 2 - Leos in de Bunt 14.00 uur Dames 1 - Volendam in de Bunt 16.00 Heren 1 - Volendam in de Bunt Woensdag 3 september: 20.00 uur Dames 1 - Abcoude in de Bunt 21.30 uur Dames 2 - Dames 3 in de Bunt Donderdag 4 september: Dames 1 en 2 All-In tournooi in Beuken dal Woensdag 10 september: 19.00 uur Dames 1 - Edam in de Bunt 21.00 uur Heren 1 - Edam in de Bunt Zaterdag 13 september: 17.30 uur Dames 1 - KGU/V&S in de Borg Heren 1 tournooi bij Flash Dames 2 en Heren 2 tournooi in Beu kendal (aanvang 9.00 uur tot 12.00 uur) Donderdag 18 september: Dames 1 - Voorschoten in Voorschoten Dames 2 - Voorschoten in Voorschoten Zaterdag 20 september: Trainingsdag voor Heren 1 voor HAAR en voor HEM Steenhoffstraat 53 - Soest - 02155-21433 Voor de Soester korfballers begint a.s. zaterdag de competitie weer. Hoewel de start dit weekend is, zijn de Eemvogels al een paar weken flink in de weer om nu een zo goed moge lijke prestatie te kunnen leveren. Met name het standaardteam is in een erg zware poule ingedeeld en zal er stevig aan moeten trekken dit seizoen. De oefenwedstrijden hebben aange toond dat er best wat mogelijk is, al zal er een flinke dosis inzet vereist zijn. Voor de andere teams geldt hetzelfde al is het iets moeilijker om in te schat ten hoe de krachtsverhoudingen voor deze teams liggen. Voor de ontwikkeling van de opbouw van de vereniging is het veelbelovend dat er dit jaar ook met een junioren team gestart kan worden, een enthou siaste groep die al heeft laten zien wel degelijk te kunnen korfballen, zo dat menige tegenstander er een zware dobber aan zal krijgen. In de jeugdafdeling wordt er gestart met vijf teams die verdeeld worden tussen pupillen en aspiranten, een flinke groep jeugd die het korfbal waar moet gaan maken. Programma: zaterdag 30augustus. 11.15 Eemvogels B - Revival B 12.30 Eemvogels 3 - Altius 4 14.15 Eemvogels jun. - Excelsior jun. In de nacht van zaterdag op zondag maakten drie dienstpichtigen zich schuldig aan vernieling van straat verlichting op de Soesterengweg en van brievenbussen op de Nassaulaan. De marechaussee ontfermde zich over hen. In de gymnastiekzaal aan de Heideweg (inrit tussen de huisnummers 16 en 18) wordt donderdagavond 4 september voor het derde achtereenvolgende sei zoen gestart met, wat tegenwoordig heet, de sportieve recreatie. In de zaal kunnen dames terecht van 19.30 tot 20.30 uur ën van 20.30 tot 21.30 uur. Daarna is de zaal voor de heren: van 21.30 tot 22.30 uur. Sport recreatief bedrijven betekent zoiets als „lekker bezig zijn in een gymzaal zonder verplichte en/of las tige oefeningen te moeten doen". Het motto is: Niets moet, (bijna) alles mag! Via een degelijke warming-up, afge wisseld met een grote verscheidenheid aan loopspelletjes, worden de spieren losgemaakt. Daarna kan men deelne men aan diverse balspelen of estafet tes. Extra sportkleding is niet vereist; Gymnastiekschoenen uiteraard wel verplicht. Per avond betaalt men 2,50. Voor inlichtingen kan men terecht bij sportleider Walter Clephas, telefonisch bereikbaar onder nummer 02154-18903. Woensdag 24 september: 19.00 uur Heren 1 - Tornegido in 21.00 uur Dames 1-SVV in Publiek is ook op deze dagen na van harte welkom! Voor de zwemmarathon aanstaanc weekend in het Soester Natuurbac bestaat grote belangstelling. Ook vai zijde van de bevolking is gereageerc om tot het samenstellen van een tean te komen. Inmiddels hebben 30 inwo ners zich aangemeld voor het team vai Soester ingezetenen. Wanneer er noj mensen zijn die ook in dit team mei willen zwemmen, dan kunnen ze ziel aanmelden bij de kassa van het Soeste: Natuurbad. De start van de 24-uurs marathon i: zaterdag 30 augustus om 14 uur, terwij de finish zondag 31 augustus om 14 uu: is. De bedoeling is dat de teams in dii 24 uren zoveel mogelijk meters afleg gen. Alle teamleden ontvangen n; volbrenging van de marathon eei fraaie herinnering. Naast de ploeg „Soester Ingezetenen' nemen deel: De Amer (Amersfoort) Woestduin (Doorn), De Rumpst (Bun nin), De Duinkikkers (Soest), eei ploeg van „personeel Stichting Zwem baden Soest" en een team van di R.K.Mavo Soest. Gedurende de marathon zijn er ver schillende aktiviteiten rondom di zwemgebeuren, zowel voor de toe schouwers als voor de op dat moment niet-zwemmers. Het 50 meter-bad is gedurende de marathon gesloten voor het gewoon zwemmen. Toeschouwers voor de eerste door De Duinkikkers en de Stichting Zwembaden georganiseer de marathon hebben gratis toegang. OPEN HAARD? VERBOUWING? SHOWROOM DE VRIES SOEST KONINGINNELAAN 84 TELEFOON 10652 De vereniging van postduivenhouders SOEST deed d.d. 23 augustus mee aan een wedvlucht vanaf Duffel over een afstand van plm. 132 km. Er waren 148 duiven in concours, die om 10.40 uur werden gelost bij N.W.- wind. De eerste prijsduif arriveerde om 12.43.49 uur. Deze haalde een snelheid van 1104,77 meter per minuut. De laatste prijsduif kwam om 12,55 uur aan. De gedetailleerde uitslag luidt als volgt: M. de Ruiter 1 11 12 13 20 21 22 32. - Monsjou en Zn. 2 4 5 16 28 36. - Comb. Huisman 3 8 9 31 34. - Comb. Vogel 6 718 19 23 25. - A. de Kruyf 1017 29 37. - R. van Hornsveld 14 15. - E. Veerman 24 27 35. - H. Huisman 26 30. - G. H. van de Broek 33. Uitslag wedvlucht Orleans gehouden op 23 augustus 1980 afstand ca. 538 km. In concours 282 duiven die om 8.00 uur in de stad van de maagd in vrijheid werden gesteld bij een w.n.w.-wind. Aankomst eerste prijswinnende duif 16.47.07 snelheid 1.023,07 m.p.m. Laatste prijs winnende duif 18.37.21 snelheid 845,61 m.p.m. Uitslag: H. de Bree 1 4 5 7 10 14 19 24 28 30 45 47 55. - G. Rijksen 2 3 6 13 18 21 22 31 33 36 40 54. - H. Post 8. - A. de Bps 9 16 20 37 39 43 48 49 50. - A. v. Riet 11 17 42. - J. v.d. Belt 12 32 52. - J. v.d. Brakel 15 38. - H. den Dekker 23. - J. Knoops 25. - L. v. 't Klooster 26. - Fr. Lim burg 27. - G. Visser 29 51. - Comb. Gro- Cro 34. - J. Schimmel 35. - E. v.d. Bra kel 41 46. - Mevr. Groenestein-Croon 44. Th. Wigtman 53 56. Leden van de postduivenhoudersver- eniging „de Vriendschap" namen deel aan een wedvlucht vanuit Orleans; af stand 530 km. Met noord-westenwind werden de duiven om acht uur gelost. De eerste prijswinnende duif arriveer de om 16.51.29 uur; de laatste om 19.11.29 uur. De voorzitter van WZ, de heer H. Strietman, sprak vervolgens en zei o.m. dat het bestuur aan het einde van het vorige seizoen het voetbalbe- leid uitvoerig had besproken, om re den het ledental steeds toenam. „Wij hebben uitgekeken naar sponsors, want wij kunnen niet steeds bij dezelfde heren of firma's aankloppen. Wij zijn bijzonder geslaagd, hetgeen u aanstonds kunt zien. Er gingen stemmen op om de naam van de vereniging WZ (Vrienden Van Zonnegloren) te veranderen in „Voet bal Vereniging ZUID". Ons advies was om de oude naam te blijven voeren en het blijft dus Vrienden van Zonnegloren", aldus voorzitter Strietman. Evenals vorige winterseizoenen orga niseert de evenementencommissie van de Sportvereniging VVZ'49, weer een klaverjastoernooi in de kantine aan de Eemweg, over negen wedstrijd dagen. De eerste wedstrijd wordt gehouden op maandagavond 8 september, aan vang precies 20 uur. De volgende wed strijden worden telkens op de twee de maandag van iedere maand gehou den. In mei 1981 volgt de negende en laatste wedstrijd. Voor dit toernooi is door juwelier v.d. Weerd, Soesterbergsestraat, alhier, een grote wisselbeker ter beschikking gesteld. c Verder zijn iedere avond mooie prij zen te winnen en na afloop van iede re wedstrijd een gratis loterij, ook met prijzen. Elke deelnemer kan gebruik maken van de kleine ingang nabij het club huis. Auto's, brommers en rijwielen moeten naar de parkeerplaats. Er werd een heildronk op het welzijn van WZ uitgebracht en hierna kwa men de sponsors met hun aanbiedin gen: Van de fa. Voortjes twee re clameborden; van taxibedrijf Joh. Tak alle wedstrijdbiljetten voor seizoen 1980/81, van fa. Fugers alle barkruk ken opnieuw van bekleding voorzien, van de heer en mevrouw Sevink wed- strijdkleding voor drie elftallen. De heer G. Floor bood namens de fa. Van Perlstein en Roeper Bosch uit Amsterdam voor het le en 2e elftal nieuwe trainingspakken aan. De klap op de vuurpijl was het aanbieden van dertig nieuwe wedstrijdballen door fa. Voortjes uit Soest. Tenslotte bood de jeugd een nieuwe clubvlag aan. De respectievelijke elftallen werden in hun nieuwe kleding aan het gehele gezelschap voorgesteld. Loco-burgemeester, de heer Plomp, kreeg daarna het woord. Hij zei o.m. dat het een goede ge dachte van WZ is geweest om met een receptie te beginnen. Gezien de reputatie van WZ hadden wij ook niet anders verwacht. Op de stickers staat een opgaande zon en ik hoop, dat ook de zon voor WZ mag schijnen. Ik wens u een goed seizoen toe. De heer SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Strietman dankte loco-burgemeester voor zijn welgemeende woorden en alle sponsors voor het gebodene. De da mes van de sponsors ontvingen bloe men. Verder dankte hij het bestuur van SEC voor de sportieve geste om vanmiddag niet in hun groene sportkleding de be kerwedstrijd te spelen, en zo WZ in de gelegenheid te stellen om hun pas aangeboden kleding aan het pu bliek te tonen. Voordat om 16.15 uur de bekerwed strijd begon, werden door het 2e en 3e elftal, gestoken in hun nieuwe kle ding, vóórwedstrijden gespeeld te gen het 2e en 3e elftal van Hierden. WZ - SEC Zoals begrijpelijk bestond voor deze plaatselijke ontmoeting grote belang stelling al had men op meer publiek gerekend. Onder leiding van scheidsrechter Th. van Mourik uit De Meern, werd de bal door Jos van Rouwendaal aan het rol len gebracht. Na wat heen en weer getrap, kreeg SEC na vijf minuten een geschenkje aangeboden door een misverstand in de WZ-verdediging. Rechtsbuiten Al- tena profiteerde hier dankbaar van en kon langzaam inschieten. 0-1. Daarna ging de strijd gelijk op, met steeds SEC meer aan de bal. De WZ'- ers liepen te veel met de bal en raak ten dat ronde ding steeds kwijt. SEC speelde de bal direkter en kreeg ook de meeste schietkansen. Keeper Koelewijn van WZ voorkwam menige treffer. Wanneer een WZ'er op doel schoot, was dat te zacht en de bal werd dan ook steeds een dankba re prooi van keeper R. van Dorresteijn. Over de eerste helft is weinig te mel den. Juist voor het einde begon het te regenen, maar de tweede helft bleef het droog, met veel wind. WZ stelde in de tweede helft teleur. Over alle linies was SEC sterker en een doelpunt kon dan ook niet uitblij ven. In de 20e minuut maakte links buiten Embrinks aan alle onzekerheid een einde door langs keeper Koelewijn te schieten. SEC had hun voorsprong verhoogd tot 0-2 en zou die niet meer afstaan. WZ is uitgespeeld voor de beker en SEC mag het verder probe ren. De sterke herenploeg van de atletiek- afdeling van S.O.Soest heeft zich zon dag in Zwolle geplaatst voor de pro- motiestrijd naar de 2e klasse. In Zwol le, waar de prestaties tegenvielen door de harde wind, werd de ploeg van trainer Evert Weyers 3e met 10785 punten. De Olympische deelnemer Marcel Kla- renbeek was weer de grote punten- verzamelaar. Op de 400 m. wist hij te zegevieren in 49.5 sec. Bij het versprin gen werd hij 2e met een sprong van 6.59 m. Robert van 't Wout werd op dit onderdeel 3e met 6.45 m. Robert van 't Wout wist op de 100 m. een tijd van 11.5 sec. te lopen. Zijn clubgenoot Dirk Molenaar evenaarde deze prestatie. Ook de beide 1500 m. lopers Menno Lievers en Harry Ketelaar kwamen ondanks de sterke wind tot goede prestaties. Hun tijden waren respec tievelijk 4.01.9 min. en 4.11.8 min. Richard van Egdom werd op de 5000 m. 9e in 16.37.5 min. Bij het kogelstoten vielen de prestaties was tegen. Werd er in de vorige wedstrijden de 10 m.-grens gemakkelijk gehaald nu ble ven John Brouwer en Harry Ketelaar steken op 9.37 m. en 8.85 m. Jaap Berghuis nam 2 onderdelen voor zijn VOOR FIJNE VRIJETIJDSKLEDING STEENHOFFSTRAAT 66 TELEFOON 10880 Ieder jaar houdt WZ een toernooi ter nagedachtenis van hun overleden penningmeester, wijlen Klaas van den Veen. Maandagavond speelde WZ tegen Huizen I, waarvan de nieuwe trainer van WZ, de heer Veerman altijd deel uit heeft gemaakt. Reeds na een kwartier kon Huizen scoren, zij het uit een penalty. 0-1. Huizen bleek sterker dan WZ en hun tweede doelpunt kwam in de 40e mi nuut uit een vrije schop. De bal werd ineens ingeschoten. In de tweede helft gaf Huizen weer de toon aan en toen de derde treffer achter Koelewijn lag, was het beke ken voor Huizen. Zij plaatsten zich in de finale. De tweede wedstrijd tussen Wilnis en Woudenberg, werd donderdagavond gespeeld. Wilnis won met 3-2 en komt in de finale tegen Huizen. WZ speelt om de derde en vierde plaats tegen Woudenberg. Deze wedstrijden worden op dinsdag 9 september gespeeld op het WZ-terrein. Dan vinden ook de laatste juniorenwedstrijden plaats. De volleybalvereniging SVV/Stam heeft inmiddels al weer enkele trainin gen achter de rug. De trainingsgroepen zijn zo goed als compleet. De vakanties zijn voorbij en iedereen is optimaal bezig voor het nieuwe volleybalsei zoen. Ook de 2e training voor de jeugd en senioren selecties zijn reeds enkele weken hervat. Het le damesteam van SW zal ko mend seizoen uitkomen in de le divisie A hetgeen wii zeggen dat men uitwed strijden moet spelen o.a. in Groningen, Leeuwarden, Arnhem, Haarlem, En schede. Verre reizen dus, gevolg van het spelen in de op een na hoogste divisie in de nationale competitie. Het 2e damesteam zal moeten probe ren de vorig seizoen verloren plaats in de 3e divisie te heroveren. Beslist geen gemakkelijke opgave. Ook van de andere damesteam zal het nodige geëist worden, aangezien vorig seizoen enkele teams gepromoveerd zijn. Het le herenteam gaat een zwaar seizoen tegemoet. Spelend in de dis trictsklasse staan een aantal interes sante ontmoetingen op het program ma. Enkele talentvolle nieuwe leden heb ben de selectiegroep versterkt. Met de inzet die de gehele selectie aan de dag legt, mogen er toch goede resultaten verwacht worden. De le fase van de voorbereidingen zal haar hoogtepunt vinden in den trai ningsweekend. Zowel de dames als de herenselectie zullen het weekend van 29-31 augustus hun tenten opslaan in het KNVB centrum in Zeist. Hier zal een intensief trainingsprogramma worden afgewerkt. Tevens is het de bedoeling van zo'n weekend de onder linge verstandhouding, teamgeest e.d. in optima forma te brengen. Naast dit weekend zullen door alle teams zowel senioren als junioren een groot aantal oefenwedstrijden en toer nooien worden afgewerkt, om het nood zakelijke wedstrijdritme en team verband te verkijgen. Recreanten Buiten de groepen senioren en junioren heeft SVV/Stam ook een grote groep enthousiaste recreanten. Het instellen van een speciale recreantencommissie gaat resultaten afwerpen. De goede begeleiding van deze com missie heeft tot gevolg dat steeds meer mensen op recreatief niveau met vol leyballen bezig willen zijn. Door de rekening. De 110 m. horden legde hij af in 16.8 sec. en bij het hoogspringen kwam hij tot 1.75 m. Rolf van Kouwen kwam tot een hoogte van 1.60 m. Door een verrassing zorgde trainer Evert Weyers bij het speerwerpen. Met een worp van 48.66 m. werd hij 5e. De 4 x 100 m. estafetteploeg, bestaan de uit Joost Kok, Marcel Klarenbeek, Robert van 't Wout en Dirk Molenaar werd 3e in 45.7 sec. De S.O. Soest-veteraan Cor Koster heeft zaterdag opnieuw een overwin ning behaald in zijn veteranenklasse, tijdens de 3e internationale marathon van de Bollestreek. Hij liep de 42,195 km. in zijn beste seizoentijd van 3.04.00 uur. Deze marathon was voor Cor Koster zijn 81e. Zijn 82e marathon zal zijn op zaterdag 20 september te Zwolle, tijdens het nationale marathon kam pioenschap. Eerder in de week had deze Soester ve teraan een 15 km. wegwedstrijd ge wonnen in 1.05 uur. Aan deze 15 km. wedstrijd te Zeist namen ook 2 Soes ter seniorenlopers deel, namelijk Joop van Leyenhorst en Richard van Eg- dom. Zij eindigden resp. als lle in 53.45 min. en als 12e in 53.54 min. Aan deze wedstrijd namen 120 lopers deel. Bij de bibliotheek Soest-Zuid aan de Bonifaciusstraat zal het aantal par- keermogelijkheden uitgebreid worden. Op de voormalige speelplaats wordt een tiental parkeerplaatsen aangelegd. grote toeloop heeft men al uit moeten wijken naar andere zalen. Jeugd De jeugd bij SVV verkeert de laatste jaren op een goed niveau. Resultaten behaald bij clubkampioenschappen op landelijk niveau zijn daar dan ook een bewijs van. Ook bij SW/Stam weet men dat uit de jeugd de aanvulling moet komen voor de hogere teams zodat men deze selecties ook in staat stelt tweemaal per week te trainen. Mini's Reeds enkele jaren is er ook een grote groep mini's. Vanaf 8 jaar reeds kan de kleine jeugd met aangepaste ballen en velden kennismaken met het volleybal len. Ook hier worden al wedstrijden in competitie verband verspeeld. Enkele veelbelovende junioren zijn uit deze mini afdeling voortgekomen, waarbij sommigen het tot districts selectie en zelfs landelijke selectie hebben gebracht. Een resultaat wat er zijn mag! Een jeugdcommissie binnen SVV be steed aan de jeugdbegeleiding dan ook veel aandacht. Training Al vele jaren is de dinsdagavond in de Sporthal Beukendal de trainingsavond van SVV. Om 18.00 uur begint de training van de aspiranten. Vanaf 19.00 uur zijn er trainingen van junioren. Ook voor de senioren beginnen om 19.00 uur al de trainingen. De recreanten kunnen vanaf 20.00 uur terecht, zowel in Beukendal als in de gymnastiekzaal aan de Smitsweg. Deze laatste zaal was een noodzaak omdat de groepen niet meer allemaal in Beukendal ondergebracht konden worden. De selectietrainingen vinden plaats op de vrijdagavond in de Bunthal en in de gymnastiekzaal van de LTS. In beide zalen begint men om 18.30 uur met de jeugd en daarna de senioren. De mini-trainingen vinden plaats in de zaal aan de Smitsweg van 9.30-13.30 uur voor zowel meisjes als jongens. Indien men eens wat meer over volley ballen en SW in het bijzonder wil weten kan men altijd eens een kijkje komen nemen op de trainingen. Een paar keer komen mee trainen is steeds mogelijk. Op de dinsdagavond zijn er altijd een paar bestuursleden aanwezig in de wedstrijdcabine in sporthal Beu kendal om iedereen de gewenste infor matie te geven. Bij SVV is volleybal mogelijk voor het hele gezin! De uitslag is als volgt: Kamerbeek 1 2 7 10 19 25 28 34. - Jak 3 26. - Kaats 4. - Altenaar Reierse 5 12 17 20 23. - v. Dijken 6 27. - P. Rauch 8 30. - Kruseman 9. - Mevr. Ottens 11. - Wijnands 13. - Schimmel 14 15 24. - H. Rauch 16 22. - Snij- ders 18. - Daatselaar 21. - Burg steden 29 33. - Stolker 31. - Grift 32. Vaassen 35. 4 l -T Vv. -• Spelmoment uit de bekerwedstrijd VVZ-SEC Foto: Herman van Dam

Soester Courant | 1980 | | pagina 17