Kruiswoordpuzzel 4 ffc& Internationale show van Bruids- en avondmode Zonnebloem wil vrijwilligster corps uitbreiden óterren Stopverbod bij Vaarde rhoogt" Tuinadviescentrum 'f Vaarderhoogt b.v. Oplossing Kruiswoordpuzzel Burgerlijke Stand Zonde van uw goud Aaron Sassoon Speelautomaten geleegd Drank is "in" Onvoorzichtig overgestoken Diefstal uit auto opgelost Auto uit verkeer Portemonnee en giropas gestolen Predikbeurten R.K.kerkdiensten Ledenvergadering 't Nut-Soest Medische Dienst. EIGENTIJDS WOONCOMFORT Ter hoogte van het tuinadviescentrum aan de Dorresteinweg ontstaan regel matig problemen met het parkeren van voertuigen in de berm. Het plaat sen van verkeersborden zal een oplos sing betekenen. Aangezien de plaats buiten de bebouwde kom van Soest ligt dient gedeputeerde staten van Utrecht de verkeersmaatregel te nemen Het college van b. en w. heeft inmiddels gedeputeerde staten van Utrecht ver zocht een stopverbod in te stellen aan de Zuidzijde van de Dorresteinweg over een lengte van 150 meter teY hoogte van het tuinadviescentrum Er worden minder aard appelen gegeten, dus worden ze goedkoper. Men is zuinig met aardgas, dus... het wordt duurder!!! Bij het Vaarderhoogt in Soest wordt de prijs alleen maar gekortwiekt Bovendien biedt hij een assortiment aan waar U subiet aan verslingerd raakt. Vers binnengekomen: Ongekend assortiment bloembollen en droogbloemen en winterharde violen. Wij lispelen U de dreunprijzen gaar ne in de verbouwereerde oorschelp. Afd. plantenkas: Deze week: Mooie trosanjers van 4.75 voor 2.50 Pracht gloxinia van 5.25 voor 2.50 Wie wacht is dief uit eigen zak. Aanbiedingen gelden van a.s. donderdag XI m vrijdag Dorresteinweg 72a - Soest Telefoon 02155-12883 Openingstijden: Tuincentrum geopend van mat/m vrijdag van 8-6 uur zaterdag van 8-5 uur vrijdagavond van 7-9 uur Plantenkas geopend van maandag van 1-6 uur di. t/m vrijdag van 9-6 uur zaterdag van 8-5 uur vrijdagavond van 7-9 uur "Sposa Bella", wat "mooi huwelijk" betekent, de nu anderhalf jaar in Hilver sum aan de Stationsstraat gevestigde speciaalzaak in Bruids- en Avond kleding, houdt woensdag 24 september a.s. twee internationale shows van mo dellen die de komende maanden pas getoond worden op de meest bekende buitenlandse modeshows. Het wordt de eerste modeshow van "Sposa Bella", maar die is dan ook zeer zorgvuldig voorbereid. De presentatie is in handen van Corinne van Hijfte en verder werken mee, Ben Hooymans Bloemsier- kunst Hilversum (specialist in bruidsboeketten) en foto-studio A.Vonk te Bussum. De shows werden gegeven in de Weverzaal van hotel "Hof van Holland" aan de Kerkbrink 1 te Hilversum: 's middags om drie uur en 's avonds om acht uur. De collectie blijft daarna nog drie dagen bij "Sposa Bella" in de winkel voor korte termijn leveringen. Voor meer informatie en reservering van kaarten kan men terecht bij "Sposa Bella", telefonisch bereikbaar onder nummer 035-15055. Het sociaal-cultureel werk in Neder land draait voor het overgrote deel op de inzet van vrijwilligers. Club- en buurthuizen, jeugdwerk, begeleiding van zieken en langdurig bedlegerigen en bejaardenzorg zou niet functioneren zonder de talloze vrijwilligers, die zich het lot van hun medemens aantrekken. Maar het is zeker dankbaar werk. Ook al heeft ieder gebied zo zijn specifieke moeilijkheden en ondankbare [k[lJan ten. De voldoening in dit werk is echter groter naarmate men er meer van weet en beter op is voorbereid. Ook de Zonnebloem, de Stichting die in 1949 door Alex van Wayenburg en Wim Quint, naar aanleiding van het succes volle Radio-ziekenbezoek, werd ge sticht, moet het hebben van vrijwillig- gers. Globaal kan het werk van de Zonnebloem in twee taken worden onderverdeeld: ziekenbezoek en wel fare, hoewel beide taken dikwijls in elkaar overlopen. Vele vrijwilligers zijn met dit werk bij de Zonnebloem Soest al jaren bezig. De ervaring leert dat zij daar ook niet zo gemakkelijk mee willen stoppen. Maar er moet aanvulling komen voor dit kader van vrijwilligers. Om hen wat wegwijs te maken en om duidelijk te maken wat er van hen verwacht gaat worden, organiseert de Zonnebloem een cursus. De cursus voorkomt teleur stelling van een enthousiaste, doch onvoorbereide help(st)er. De cursus bestaat uit twaalf lesochten- den op woensdagen in de maanden oktober, november, januari en febru ari van 9.45 tot 11.45 uur. Op de eerste ochtend, woensdag 15 oktober wordt de doelstelling van de Zonnebloem belicht: het ziekenbezoek als kern van het werk van de vereniging en het welfarewerk. 5 November komen de medische aspecten van het Zonnebloemwerk aan de orde en 19 november wordt gesproken over gehandicapten. Zij komen ook zelf aan het woord. Tussendoor op 29 oktober, 12 en 16 november wordt er ,,met de handen gewerkt": creatief bezig zijn met het maken van poppen en beesten, breien, haken, guimpe-haken en borduren enz. Allemaal technieken waarmee men zowel zieken als bejaarden van dienst so :f9 :aa "29 '19 :hjb 09 :aui 6S :qui -se :suy 'LQ !uop '93 lioopi "ts :ieinui '$f Uaoi 'Lf !aï?i 91' :dsa -gf :e>(ui 'ff 'Viossaj -oi '-Sua es '■>193 -ge :aee zz Isaui "Tg :ui}i3 08 ^ds '62 :iaapuoa fz uopna ZZ luapauaA iz :jis ei '-ou) -si taapuoaooA i\ :>w?>i SI '.aurep zi '.pi si 'II ->laauS '6 :auo '8 ïaan 'L '9 UaJ^uid 'S :pa 'f :uoj g leis z :paaiq 'I :iBU.H)J3A jajaH 'i9 :s)a 99 Isireq) •Q9 Ipaaoaaquo 'Z9 ïreetu '63 Jurepv ss :pua ês as<j se :>nn zg '^o '03 Ijbcsbu '6f !uaui -8T !ïl 'Lf U99 'Gf :tp zf zf :>iaj if :s)ui es '"V '89 luaaapeu -^g iJiaipiod -9g :ai -fg !auy zz os 'js -qz 'J>i '82 'J9o :ao 92 ■>191 '32 :aai>fueq gs luiop ZZ !9ab 02 'sei *81 :ba8 91 Ijjaat -*t :jpn?p -gi :ua -aipaoi '01 Isjaoii 'L :adg f Ijsaaq 1 :iBiquoziJOH kan zijn. op 14 januari wordt gesproken over de mogelijkheden van hulp in onze samenleving op sociaal-maatschappe lijk gebied: op 28 januari over de pastorale begeleiding: op 11 februari wordt de theorie van het ziekenbezoek in de praktijk behandeld. Tussendoor, op 21 januari, 4 en 18 februari wordt praktisch gewerkt met macramé, weven en stokweven, kra- lenwerk enz. Op de slotbijeenkomst op 25 februari wordt de cursus afgesloten met het aanleren van gezelschapsspelen en worden insignes uitgereikt. Vrijwilligers worden goed voorbereid en begeleid op hun taak: het is een taak die veel voldoening geeft. Bedenk dat soms een glimlach al genoeg is om iemand gelukkig te maken; dat je alleen al door te luisteren naar problemen van een ander, veel voor die ander kunt betekenen. Voor meer informatie over de cursus kan men contact opnemen met me vrouw A. van Hoorn, Insingerstraat 27, Soest, telefoon 02155-19875. GEBOREN Mark, zoon van J. C. Tolboom en A. Y. ^M. Musolf. - Patricia Yvonne Nata- 'scha, dochter van L. W. Ruyssenaers en Y. M. Bruckwilder. - Paul, zoon van A. G. Sevinga en J. J. Barnhoorn. - Quirinus Theodorus, zoon van C. L. Vos en W. I. M. Brandwijk. - Yasin, zoon van H. Sert en G. Berk. - Jan Matthijs, zoon van J. Pieneman en P. M. Bege- mann. - Rachel Tamara, dochter van J. van Beem en M. H. Jasperse. - Martin Johannes, zoon van J. M. A. H. Schreurs en W. M. P. Rapati. ONDERTROUWD: Hendrik Gijsbertus Theodoor Lam en Johanna Hermina van Hemert. - Mari- nus Henricus Carolus Maria Hilhorst en Wilhelmina Adriana Anna Maria Bosboom. - Martinus Wilhelmus Rij kers en Theodora Hendrika Geertruida van der Meulen. - Ümit Akten en Maria Catharina Noordover. GEHUWD: Albertus ten Brinke en Marjolein In- grid Janssen. - Johannes Wilhelmus Kok en Linda Christina Reijinga. - Albert Pieter Falkena en Hendrika Trientje van den Heuvel. - Eduard Johan Timmers en Wilhelmina Floor. OVERLEDEN: Jacob Altena, echtgen. A. M. H. Veis. - Jan Kuipers, echtgen. van M. G. Bon nes. - Laurens Eijgelaar, echtgen. van N. J. de Bruin. - Evert Albertus van Egdom, echtgen. van H. C. Frank. - Anton Pieter Nicolaas de Groot, echt gen. van P. A. Velman. - Joke Noorder- vliet. - Johannes van den Berg, wed. van J. van Beek. Oude sieraden liggen soms jaren in de la. Zonde van uw goud en van uw geld. Wij kopen dit graag van u. diamantair - juwelier Rembrandtlaan 13 - Soest (let op nummer: 13!) Laanstraat 18 - Baarn Bij een inbraak in een snackbar aan de Kostverlorenweg werden de speel automaten opengebroken en het geld weggenomen. Ook verdween een geld kistje met circa 550 gulden. Men kwam de bar binnen via een raam aan de voorzijde, dat geopend kon worden na forcering van een bovenlicht. Ook de bar onder het dienstencentrum Honsbergen kreeg ongewenst bezoek. Hier werd het voordeurslot vernield. Men verdween met medeneming van zes sloffen sigaretten, 500 gulden en de inhoud van de opengebroken speelauto maat. Ingebroken werd eveneens in een wo ning aan de Foekenlaan. Omdat dé bewoners nog met vakantie zijn, kon niet worden vastgesteld wat er precies is gestolen. Na het tiental in het weekend opge legde rijverboden in verband met alcohol-gebruik, zijn in de nacht van maandag op dinsdag opnieuw drie automobilisten aangehouden. Het be trof dit keer een 43-jarige man uit Hilversum die op de Koninginnelaan reed: een 18-jarige knaap uit Nieuwe- schans die van de Dalweg gebruik maakte en een 54-jarige Soester die op de Birkstraat opviel door zijn rij gedrag. Na blaasproeven en bloed proef kregen zij alle drie een rijver bod. Op de Lange Brinkweg stak een 15- jarige jongeman zaterdagmiddag wat al te onvoorzichtig de rijweg over. Hij werd door een passerende auto ge grepen en kwam op het wegdek te recht. Met een hersenschudding werd hij naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Met de aanhouding van een vijftien jarige jongen is een diefstal uit een auto opgelost. Daaruit verdwenen in dertijd een portefeuille met honderd gulden, een calculator en een polshor loge. Het polshorloge l)ad hij bij zijn aanhouding omde calculator was ook nog in zijn bezit maar de honderd gulden waren opgemaakt. Op de Van Weedestraat werd zaterdag avond een 22-jarige autobestuurder aangehouden omdat de linkerkoplamp niet brandde. Omdat ook een van de voorbanden geheel glad was, werd het voertuig bij het politiebureau geplaatst voor een nader technisch onderzoek. Uit de kleedkamer van de sportzaal aan de Smitsweg werd een portemon nee met 55 gulden en een giropasje gestolen. De 18-jarige eigenaar deed er aangifte van bij de politie. Horizontaal: 1. dier 4. plaats in Gelderland 7. vervoermiddel 10. iets of iemand voorzien van 13. erkentelijkheid 14. buitenstaander 16. schortje 18. stapel 20. groet 22. onverstandig 23. beroep 25. waterdoorlatend 26. dubbelklank 27. ijzerhoudende aarde 28. vreemde munt (afk.) 29. de oudere (afk. 30. bergweide 32. plaats in Overijssel 34. voorzetsel 36. ruimte voor een straatdeur 37. dichterbij komen 38. meisjesnaam 39. soort onderwijs (afk. 41. elasticiteit 42. laatst genoemde (afk.) 43. dat is (afk. 45. vorm van eten 47. laatst leden (afk.) 48. onbepaald voornaamwoord 49. door de neus uitgesproken 50. uitroep 52. voormalig eiland in Nederland 53. voetbalvereniging 54. slot (eng. 55. jongensnaam 59. makker 62. onaangeraakt 65. nu 66. wandversiering 67. vent Verticaal: 1. niet smal 2. bevel 3. inhoudsmaat 4. jongensnaam 5. siertorentje 6. water in Friesland 7. Chinees in Indonesië 8. eng. telwoord 9. pl. in Friesland U. maanstand (afk.) 12. namelijk (afk. 13. gemanierde vrouw 15. bouwstof 17. deel v.e. schip 18. tot nader order (afk. 19. eng. titel 21. verhalen 23. Indon. eiland 24. ronde toren 29. pl. in België 30. eenh. v. druk (afk. 31. wapen 32. bloeiwijze 33. eikeschors 35. nauw 40. ambtsgebied 44. voormalig bewoner van Peru 45. boom 46. ter attentie van (afk. 47. ovenkrabber 48. halfbloed 51. afgod 56. spaanse titel 57. meisjesnaam 58. met bestemming (afk. 59. pers. voornaamwoord 60. woonboot 61. groet 63. water in Friesland 64. herkauwer HERVORMDE KERKEN Oude Kerk 10.00 uur ds. P. Kloek Enimakerk, Regentesselaan 10.00 uur ds. G. Alma Joanneskerk [de Borgj 19.30 uur gezamenlijke dienst in kader van Vredesweek; ds. D. Land en drs. L. Hogebrink. „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 9.00 uur ds. Jac. Smit Ichtuskerk, Albert Cuyplaan 10.00 uur kand. G. Schaap, Huizen 17.00 uur ds. J. Kruyt, Elburg. Zonnegloren 10.00 uur R.K. Dienst In alle kerken kindercrèche tijdens de morgendienst behalve in Zonnegloren. Jeugddienst 10.00 uur Eltheto, Driftje Zonda gsscholen 10.00 uur Da Costaschool, Prins Bern- hardlaan GEREFORMEERDE KERKEN Julianalaan 19 9.30 uur ds. D. Land 17.00 uur ds. T. Spilker, Leusden Wilhelminakerk, Soesterbergsestraat 18 9.30 uur ds. T. Spilker, Leusden 17.00 uur dr. J. Rinzema „De Open Hof", Dalweg/Veenbesstraat 9.30 uur dr. J. Rinzema 17.00 uur ds. D. Land Chr. Gereformeerde Kerk, Julianalaan 30 9.30 en 17.00 uur ds. J. Maris; H.A. Gereformeerde Kerk, (Vrijgemaakt) Kerkgebouw N.P.B. Rembrandtlaan 20 8.30 uur dr. Hendriks, Amersfoort 17.00 uur Léesdienst GEREFORMEERDE GEMEENTE Dalweg (hoek Beukenlaan) 9.30 uur Leesdienst 14.30 uur ds. J. van Haaren VERENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENSTIGEN N.P.B. Rembrandtlaan 20 10.15 uur ds. W. Stenfert Kroeze, Bilt- hoven EVANGELIE GEMEENTE „IN DE RUIMTE" KI. Engendaalweg 52 14.30 en 17.00 uur dienst BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE 10.30 uur ds. M. de Goede, Vinkega GEREFORMEERDE KERK 10.30 en 17.00 uur kand. J. Smit, Drie bergen Evangelisch Lutherse Gemeente, Kapelstraat. Baarn 10.30 uur ds. Th. Fafié, Haarlem, Oogstdienst SOESTERBERG Hervormde kerk, „De Hoeksteen" 10.00 uur ds. J. Ouwendijk, Alphen a/d Rijn STERRENBERG 10.30 uur ds. H. Schouten Parochie Soest, Kerkplein, tel. 12688. Zaterdag 19.00 uur Zondag 8.00, 9.30 (hoogmis) en 11.30 uur. In de week H. Missen te 8.30 en 19.30 uur. Parochie Soestdijk, Burg Grothe- straat, telefoon 12775. Zaterdagavond 19.00 uur Zondag 09.00 en 11.00 uur Dinsdag en donderdag 9.00 uur Maandag, woensdag en vrijdag 19.00 uur. Parochie Soest-Soest-Zuid St. Willibrordusstraat, tel. 19943. Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.30 uur (hoogmis) en 11.00 uur Woensdag 19.00 uur. Parochie Soesterveen Willaertstraat 51, tel. 16929-10522 Zaterdag 18.00 uur Zondag 10.30 uur St. Caroluskerk, Soesterberg, tel. 03463-1521 Zaterdag 19.00 uur Zondag 9.30 en 11.30 uur Vanavond, woensdag 17 september, aanvang 19.30 uur, wordt in de zaal van het dorphuis De Borg in de wijk Overhees de ledenvergadering ge houden van het departement Soest van de Maatschappij tot Nut van 't Al gemeen. Aansluitend houdt de heer Den Tonkelaar, van het KNMI in De Bilt, een lezing over het onderwerp: "Hoe het weer tot stand komt". Wat de ledenvergadering betreft ko men de jaarverslagen van secretaris en penningmeester aan de ordewordt gesproken over de samenstelling van het bestuur en de aanpassing van de contributie en is er gelegenheid voor een rondvraag. De cabaretavond van Robert Paul op woensdag 8 oktober a.s. is voor de leden van de afdeling gratis toe gankelijk. Men dient echter wel op maandag 6 oktober telefonisch plaats te bespreken en wel tussen 09.00 en 12.00 uur op het nummer 15761 of tussen 19.00 en 22.00 uur op tel.nr. 16205. Voor niet-leden bedraagt de toegangsprijs 12,50. De mede door 't Nut georganiseerde voorstelling voor het Amsterdams Volkstoneel op 6 december a.s is niet geheel gratis voor de leden. Zij krijgen vijftig procent reductie op de toegangs prijs. OPEN HAARD? VERBOUWING? SHOWROOM DE VRIES SOEST KONINGINNELAAN 84 TELEFOON 10652 SOEST De artsendienst wordt waargenomen van zaterdag 8.00 uur tot zondag 24.00 uur door dokter P. Rupert, Foekenlaan 22. tel. 12395 cn dokter H. Huitema, Regentesselaan 14. tel. 12388. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! WEEKEND-OPVANGDIENST Eerste hulp bij dringende moeilijk heden. Vanaf vrijdagavond 19.00 uur tot maandagmorgen 7.00 uur. telefoon 19911. SOESTERBERG Tijdens het weekend heeft dienst: dokter J. Lucas, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 1200. SOEST Tandartsen Zaterdag van 13.00 tot 13.30 uur: A. Noorman, Oranjelaan 38a. Zondag van 13.00 tot 13.30 uur W. Roorda, Ereprijsstraat 57. DIERENARTS Weekenddienst van zaterdag 12.00 tot maandag 8.00 uur: Grote en kleine huisdieren: R. Komijn, van Mecklenburglaan 15, tel. 15215. Weekend- en nachtdienst apotheken Ingaande vrijdag 17.30 uur alsmede de gehele zaterdag en zondag tot de daar opvolgende vrijdag 17.30 uur: apotheek Bierhaalder, Nieuwstraat 40, Baarn. tel. 02154-12137. Extra dienst op zaterdag van 8.30 tot 12.30 uur: Wolverlei apoteek, Weegbreestraat 56, tel. 19646. Tel. nummer Ambulancevervoer: 033-12345 (voor Soest en Soesterberg), 14049 (alléén voor Soest). Gespecialiseerd in kwaliteits- MANAU - ROTAN MEUBELEN meubelstoffering en interieur verzorging Tevens mand- rietwerk H. VISSER BRINKSTRAAT 34 - BAARN TFXEFOON 02154 - 20396 ('s Maandags gesloten) Vrijdagavond koopavond) RAM 21 maart-20 april Meng u deze week vooral niet in een netelige kwestie die u persoonlijk niet aangaat. Aangezien de belangrijkste feiten u totaal zijn ontgaan, kunt u alleen maar brokken maken ook al bedoelt u het goed. U kunt uw aandacht beter dicht bij huis gebruiken om een positieve oplossing te vinden voor iemand die daar recht op heeft. Blijf loyaal als het om een oude vriendschap gaat. STIER 21 april-20 mei Deze week heeft u kans op een hoop nieuwe indrukken, die u ten goede kunnen komen in uw werk. Nieuwe ideeën komen op en u start een plan dat volgend jaar de nodige voordelen kan opleveren. U kunt nu afstand nemen van een hoop „belegen" problemen waarvan de meeste in de prullemand kunnen. Een lust tot afwerken maakt dat u vlot afrekent met wat echt de moeite waard is, zodat uw schrijftafel (of werkbank) netjes leeg raakt! Hou den zo en nee zeggen tegen degenen die u afleiden! TW EELINGEN 21 mei-20 juni Echt spontane medewerking zit er deze week niet in. Niemand schijnt precies te snappen wat u wilt en de rest wil met vakantie. Laat zeU weet zelf best wat er moet gebeuren en het is soms niet eens zo vervelend om in je eentje door te halen. Een prettig nieuwtje geeft smaak aan het geheel en u ziet kans een voordeeltje te behalen. Hard wer ken is best maar overdrijving schaadt. Thuis willen ze u ook wel eens zien en dan moet er ook nog een grapje afkun nen. KREEFT 21 juni-20 juli Deze week zit er verandering in de lucht. Trek uw schoot aan en houdt uw grootzeil in de gatenlaat de fok maar neer. U kunt er een positieve koers bij varen als u uw hoofddoel in het oog houdt. Er doen zich enkele aardige mogelijkheden voor en een geliefd plan kan nu gestalte aannemen. Luister naar het onbaatzuchtige advies van een oude relatie die u goed kent. Vermijdt kou en vocht: wolletje aan! LEEUW 21 juli-20 augustus Kans op een gezellige week met weinig ergernis. Uw vaste „struikelblok" is op reis en dus heeft u geen last van de bekende ongare reacties. Kans op een paar gezellige avonden met oude ken nissen. Een nieuw plan ontstaat in gezelschap van een Schorpioentype waarmee u het goed kunt vinden en met wie u al eerder goed ideeën hebt uitgebroed. Ga niet in op de voorstellen van iemand voor wie geld meer bete kent dan fatsoen. Uw eigen manier van doen is heel wat beter, houdt het daar maar hij. MAAGD 21 augustus-20 september Zo te zien een drukke week, ook wat bezoeken betreft. Zakelijk zit er wel perspectief in. Geef oude klanten voor rang boven splinternieuwe relaties die hun waarde nog moeten tonen. Laat u vooral niet verblinden door (ie fraaie schijn. Dat geldt evenzeer op gevoels gebied. Nog altijd kan uw nervositeit u parten spelen en tot onbesuisde reac ties leiden. Gooi wat overbodig is eens overboord en rust op tijd! WEEGSCHAAL 21 september-20 okt. Reken deze week niet teveel op begrip bij degenen aan wie u het meest gehecht bent. Ga maar gewoon door met uw plannen en uw werk en wacht uw tijd af. Soms hebben mensen een plaat voor hun hoofd; neem dat met een tikje filosofie. Weet u, waarom ze dwars zijn? Dat is iedereen op zijn tijd Leuke mogelijkheden op artistiek ter rein. Wat de ontwerpen betreft, zitten ze precies in uw straatje. SCHORPIOEN 21 oktober-20 november Houdt deze week uw post in de gaten er kan een heel genoeglijk bericht tussen zitten. Iemand in uw omgeving is echter soms zo in gedachten dat de brieven op de wonderlijkste plaatsen worden geborgen. Is uw plan gunstig ontvangen, geef er dan meteen open baarheid aan. U heeft nu aardige kansen en u wacht al een poosje daarop. Kans op een leuke ontdekking of vondst in een rommelige omgeving. Bent u zo laat aan de schoonmaak of snuffelt u bij uitdragers? Succes! BOOGSCHUTTER 21 nov.-20 dec. U wordt meer geholpen dan u weet. Deze week heeft u definitief iemand op uw hand die uw gedachten en plannen deelt. Mocht u op reis zijn dan is er kans op een fijne stemming. Ook met degenen die om u heen zijn en waar mee u misschien nu pas kennis maakt. Een en ander is goed voor uw gezond heid, die de laatste tijd te lijden had door uw drukke werkzaamheden en uw neiging te piekeren over allerlei problemen. Bestaande en imaginaire... STEENBOK 21 december-20 januari Let deze week goed op uw eigen woorden. U bent soms zomaar in gedachten en u geeft antwoorden die eigenlijk nergens op slaan. Dit kan in deze periode tot verkoeling leiden bij een oude relatie die beter verdient. Juist uw aangeboren fijngevoeligheid kan u nu zo goed van dienst zijn. Laat u zelf bij de uitvoering van uw plan niet voor de voeten lopen door een figuur die niet met overdreven veel takt gezegend is en u telkens stoort. Spaar uw voeten en pas op voor zwikken en struikelen. WATERMAN 21 januari-20 februari Laat u deze week niet meeslepen door uw enthousiasme wanneer het om gro te belangen gaat. Het is mogelijk dat u plannen te horen krijgt die precies in uw lijn liggen maar u doet er toch goed aan met overleg te handelen. Op ge voelsgebied kans op wat storm. Heeft u zelf soms voor kortsluiting gezorgd door teveel te willen beredderen? Doe vooral een scheutje diplomatie in uw recept en praat de zaak kalm uit. VISSEN 21 februari-20 maart Nieuwe gezichtspunten kunnen zich voordoen door instroming van andere medewerkers. Wellicht kunt u zelf nu eens wat kalmer aan doen en eindelijk een paar privé dingen regelen. Houdt u buiten het gekibbel van uw vrienden: het sop is de kool niet waard. U kunt zich beter verdiepen in de gemoedstoe stand van een Steenboktype omdat u daar een wezenlijke band mee heeft. Blijf vooral goed bereikbaar in ver band met een belangrijke kwestie ook al gaat u wellicht op vakantie. Buiten kansje mogelijk. $U t

Soester Courant | 1980 | | pagina 23