J Het is zover. De nieuwe Ford Escort is er. Helemaal anders. Sensationeel anders. Wij vinden het een geweldige auto. Maar we willen graag horen wat ervan vindt. Zaterdag 27 september a.s. zet Auto Vandermeer deze nieuwe Ford Escort in de spotlights. Tot zaterdag 27 september a.s., het is de moeite waard! olm 0 <4> Omdat wij vinden dat mooie en bijzondere auto's samengaan met over eenkomstige kleding, zal de feestelijke presentatie van de kompleet nieuwe Ford Escort vanaf 11.00 uur opgeluisterd worden met een wervelende modeshow verzorgd door de firma Houbaer. Ook als u een goede gebruikte auto zoekt, vindt u bij ons volop keus in alle merken. Een ruime sortering A1-gekeurde occasions staat voor u klaar. Koop vertrouwd, koop bij Auto Vandermeer U bent zaterdag 27 september vanaf 09.00 uur van harte welkom in onze ruime showroom (met meer dan 100 auto's) aan de Fluorweg te Amersfoort alwaar gedurende de hele dag de Ford Escort op een niet alledaagse wijze aan u zal worden voorgesteld. Een en ander zal gebeuren in samenwerking met het modehuis Houbaer, gevestigd: Langestraat 60-68 te Amersfoort. U bent van harte welkom op deze feestelijke dag, uiteraard met uw gehele gezin. Voor de kinderen hebben wij een leuke verrassing in petto. Openingstijden: Maandag t/m zaterdag: 09.00 -18.00 uur Donderdag's tot 21.00 uur. Volop parkeerruimte aanwezig. Fluorweg 49-51 - Amersfoort - Telefoon 033-15548 - Industrieterrein „De Isselt" vak A 26 27 Soester Courant van woensdag 24 september 1 27 ..ïiüia lr¥ 'WV Mode '81 de kompleet nieuwe Ford Escort 5TAAATWEO hoevelak Auto Vandermeer Amersfoort b.v.

Soester Courant | 1980 | | pagina 27