Succes voor landelijke teams Red Stars K. 3® Sn A. Ook Soest-jeugd in de belangstelling V.Y.Olympia -1 puntloos huiswaarts KOELE MAN (BV i SVV begint competitie met halve vreugde Programma LOODGIETERSSEDRIJF Indoorspringconcours Eldorado Groot springconcours op zondag 5 oktober 1980 te Soest SSïMÏÏÏ Volleybal: loodgieterswerk sanitaire installaties dakbedekkingen gas- en waterleiding Sporthal Beukendal Sportzaal de Bunt Sportzaal de Borg Middelmatige prestaties jeugdatletiek Soest Aanval op S.O.Soest marathonrecord 19 Soester Courant van woensdag 1 oktobe r 1980 19 w«'»Tijd heeft het eerste herenteam van Red Stars rZiï s" Staa' 's "il!,k"thall te speten van nlvean. Hoewel het toUeJ0"??"14' competitie wedstrijden niét in winst had volkomen onder de voet Uep. Was de rnststand nog stechts sjfle eind^i™ de Ima heeRte Stand "p het Gehord tien. Coach Jaccov^n ?«fiShh«nïHïlJff wedstrijd getoond van zijn team een echt hechte formatie te hebben gemaakt en verschillende spelsystemen correct te kunnen uitvoeren. Meisjes Het meisjes-junioren team van Red Stars wist afgelopen weekeind de derde overwinning op rij te boeken door het Utrechtse Cangeroes met de alleszeggende cijfirs 108-52 volkomen weg te spelen. Door een goed uitge voerde zöne-press en geen ogenblik de concentratie te verslappen, wisten de Red Stars-meisjes van meet af aan de leiding te nemen, wat in de rust al in een 52-26 voorsprong resulteerde. De tweede helft toonde de Soester formatie bovendien over een lange adem te beschikken, door zonder noemenswaardige verslapping in de press te kunnen volharden. Reserves Opnieuw heeft het eerste reserve he renteam van Red Stars niet kunnen be wijzen de le reserve klasse waardig te zijn, hoewel het met vlagen goed basketball liet zien. Na een periode van gelijk opgaande spel was er een terugval in de scoringscapaciteit van de Red Stars reserven te zien, waarvan de ploeg van Green Eagles uit Maassluis dank baar gebruik maakte en een voor sprong van 11 punten wist op te bouwen. Een hard terugvechtend Red Stars wist deze achterstand in enkele minuten niet alleen weg te werken, maar zelfs in een voorsprong van 3 punten om te zetten. De reserven uit Maassluis wisten echter door een be ter afstandschot de rust met 34-39 winnend af te sluiten. Dit afstandschot was er de oorzaak van dat Green Eagles in de tweede helft langzamerhand steeds verder aan een voorsprong kon gaan werken, twee minuten voor het einde was dit zelfs 21 punten. In een laatste krachtsin spanning wisten de Red Stars heren hier echter nog 8 punten af te knab belen. Eindresultaat 79-92. Dames Een zeer moeizaam draaiend Red Stars dames, speelde dit weekeinde tegen een beslist beter Rotterdam- Zuid een matte wedstrijd. Slechts een redelijk funtionerende verdediging van Red Stars zorgde ervoor dat de eind uitslag (24-72) de 100 puntengrens niet haalde, maar het zegt wel alles over de aanval waarbij geen vuist gemaakt kon worden tegen het sterk verdedi gende Rotterdam-Zuid. Duidelijk is dit af te leiden uit de 9-39 ruststand, die bereikt werd via een 2-20 voorsprong. Jóngens Een totaal ander beeld toonde de wed strijd van de Red Stars jongens-juni oren tegen Rotterdam-Zuid. De over het hele veld uitgevoerde felle press van Red Stars zorgde voor een boeiend, maar zenuwachtig verloop van de wed strijd, waarbij van beide zijden het aantal persoonlijke overtredingen een stempel op de wedstrijd zou gaan druk ken. Wisten beide teams in een gelijkop- gaande partij, ruststand 36-35 voor Red Stars, nog net alle spelers beneden het maximum aantal persoonlijke fouten te houden, kort na de rust moesten om deze reden zowel Mark Varekamp als Ernst de Wit het veld verlaten. De duidelijk nog niet warmgedraaide in vallers bleken in het vervolg van de tweede helft dan ook niet in staat het spel naar zich toe te trekken en moesten lijdzaam toezien, hoe de Rot terdammers de overwinning via een 59-74 eindstand mee naar huis namen. Jeugd Het kadetten A team van Red Stars, waarvan in de toekomst nog veel wordt verwacht, heeft in een bijzonder ener verende wedstrijd tegen het veel lange re kadettenteam van Crackerjacks uit Amersfoort een mogelijke kandidaat voor een hoge klassering in de eind stand van de competitie onderuit ge haald. Door een fanatieke press wisten de Red Stars kadetten de rust met 25-20 in hun voordeel te beslissen, maar toch was het Crackerjacks, die met minimale voorsprong de laatste mi nuten inging. In enkele spannende maar zenuwachtige aanvallen wisten de Red Stars kadetten nog langszij te komen en ondanks het uitvallen van twee sterke spelers wegens het maximaal aantal persoonlijke fouten, de wedstrijd winnend af te sluiten. De einduitslag was dan ook 47-44 voor het hardwerkende Red Stars kadetten team. Uitslagen Red Stars MCI - Dunckers MC2 58-3, Red Stars Dl - Crackerjacks Dl 53-47, Red Stars C2 - Dunckers Cl 36-42, Red Stars MC2 - Anquilla MC2 54-60, Red Stars MC3 - Dunckers MCI 12-37, Red Stars Cl - BVB Cl 60-37, Red Stars B2 - Woudenberg Bl 43-33, Red Stars II - BZ'72131-38. Wedstrijdprogramma Zowel de heren als de jongens-junioren spelen zaterdag een uitwedstrijd en wel in Leiderdorp tegen de vereniging van die naam voor beiden weer een zware opgave. Ook de dames en de meisjes-junioren spelen beiden een uitwedstrijd en wel tegen M.S.V. Ook het laatste landelijke team van Red Stars, de heren reserve gaan dit weekeinde een uitwedstrijd spelen; ze gaan zaterdag naar het Leidse LUBA. Beukendal 12.30 u. Red Stars MD1 - Crackerjacks MD1, Red Stars B2 - Irene Bl. 13.45 u. Red Stars MCI - Red Stars MC3, Red Stars C2 - Crackerjacks Cl. 15.00 u. Red Stars MBl - BVH MB1, Red Stars Bl - Quidam Bl. 16.15 u. Red Stars MB2 - Crackerjacks MBl, Red Stars Cl - Quidam C2. 17.30 Red Stars MA2 - Dunckers MA1, Red Stars 3 - BVH. OPEN HAARD? VERBOUWING? SHOWROOM DE VRIES SOEST KONINGINNELAAN 84 TELEFOON 10652 De Soester Volleybal Vereniging (SVV) is de nieuwe competitie begon nen met winst voor het eerste-heren team, maar ook met het complete ver lies voor het eerste damesteam. Daar staat dan tegenover dat de reserves bij de dames met 3-1 wonnen (van het eigen derde team) en de reserves van de heren met 3-1 verloren van SURF. Dames SVV/Stam - The Smash 0-3 Setstand: 7-15/3-15/11-15. The Smash, afkomstig uit Castricum, en vorig jaar gepromoveerd uit de 2e divisie, bleek een geduchte tee nstander te zijn. Een goede aanval en een sterke en snel le verdediging brachten SVV keer op keer in moeilijkheden. In de eerste set wist SVV redelijk terug te komen na een forse achterstand. Het mocht echter niet baten. De 2e set gaf een soortgelijk beeld te zien. Toen halver wege de 3e set toch het blok wat meer vat kreeg op de aanval van "The Smash" zag SVV kans om een voor sprong op te bouwen. The Smash greep echter snel genoeg in, zodat SW ook de 3e set niet wist te pak ken. Dames SVV2 - SVV 3 3-1 Setstand 16-14/11-15/15-5/15-2. In de eerste 2 sets zagen we 2 gelijkwaar dige teams in het veld, waarbij het opmerkelijk was, hoe goed en fel ver dedigend het geroutineerde 3e team bezig was. Heren SVV/Stam - Spirit 3-1 Setstand: 15-9/15-8/11-15/15-9. Een vorig jaar uit de 3e divisie gedegra deerd Spirit trad aan tegen het ge promoveerde SVV. Een SVV dat aan trad zonder Henk Dekker (die is ver huisd) maar met een 2-tal nieuwe spelers, te weten: Jan van Eeden en Jean Raumans. SW ging enthousiast en flitsend van start, hetgeen hen al snel een 9-2 voorsprong opleverde.. De 2e set gaf een zelfde beeld. Een goed blok van SW ontregelde de aanval van Spirit behoorlijk. In de 3e set werd de pass wat slordiger, waardoor de aanval terug viel. Spirit maakte hier goed gebruik van en via een 8-5 voorsprong pakten zij de 3e set. SW, die gebrand was op winst, zette alles weer even op een rij en maakte zo als het hoort de 4e set af. Een goed gespeelde wedstrijd en winst. Surf-SVV/Stam 2 3-1 Setstand: 12-15/15-5/15-11/15-9. Tegen het impont. -ende Surf brachten de SW-reserves -?r weinig van terecht. De pass was slecht en na de eerste gewonnen set gaf inen de wedstrijd al te vlot uit handen. Uitslagen: Dames; SW 4 - Olly Bl, 3-1, SVV 6 - Lovoc 2 1-3, SH 2 - SW 7 3-0, SW 9 - Wilhelm 2 0-3. Heren: Keizer Otto 2 - SVV 4 0-3, Volkei 8 - SW 5 2-2, SVV 6 - Volkei 7 0-3. Meisjes: SVV B - Volkei D 2-1, SW F - SH'71 B 2-1. Jongens: SVV A - Leos B 3-0. Prognoses: Dames VVV/Stam 1 spelen a.s. vrijdag tegen Valkenburg/Martinus, in Am stelveen. In volleybal-kringen geen on bekende naam. Over dit team kunnen we op dit moment nog weinig zeggen. Dames SVV/Stam 2 spelen uit tegen Leos. Leos, vorig seizoen goed voor een plaats in de middenmoot, is een team dat op verdedigend gebied bij vlagen veel kan. Ook hebben zij een sterk blok. Dat vraagt van SW-zijde een attente verdediging en bekeken aanval. SW 3 ontvangt donderdag om 20.15 uur het uit Dronten komende ASVD. Vorig jaar eveneens een goede midden moter. Ook deze tegenstanders hebben furore gemaakt met hun goede verde diging. Oppassen geblazen dus. Heren SVV/Stam spelen uit tegen het Hilversumse G.V.C. om 16.00 uur. Als ze zo spelen als afgelopen zondag, zijn er wel weer winstkansen. Programma Beukendal do. 2 oktober. Heren SVV 4 ontvangt Sportcentrum om 21.30 uur. Heren SVV 6 ontvangt Leos 2 om 21.30 uur. Meisjes jun.A ontvangt Leos A om 19.00 uur. Meisjes jun.C ontvangt Vol kei E om 19.00 uur. Dames SVV 7 speelt uit tegen Spirit 5 om 21.30 uur. Dames SVV 9 speelt tegen Olympia 7 om 21.30 uur. SPORTS Het is een lust voor het oog, om eens een gemeenteplaats te gebruiken, om de bedrijvigheid op de Soest-velden op een za terdag gade te slaan. De ene na de andere wedstrijd wordt gespeeld op de paar velden die de klub rijk is. De kleine „F>jes" beginnen en de A-junioren beëindigen zo'n voetbaldag, die altijd vlekkeloos verloopt dankzij de belangeloze inziet van het jeugdbestuur en de talloze vrijwillige helpers: de leiders, de begeleiders, de scheidsrechters, de chauffeurs en de bezoe kende vaders en moeders. De organisatie van zo'n grote jeugdafdeling, die echt geen peuleschil is, wordt daardoor mogelijk. Geen wonder overigens dat onder de belangstellenden altijd wel iemand te vinden is, die er wat voor over heeft (en er wat reklame voor terugkrijgt) om de jeugd er netjes bij te laten lopen. Zo werd j.1. zaterdag weer eens een elftal van Soest in het nieuw gestoken en dit keer was dat E-l. Zij kregen traningspak- ken „op maat" van ht metselwerkenbedrijf H. J. van der Wardt b.v. te Soest. Het was voor de jongens wel everi wennen; de concentratie verslapte en alleen daardoor kwamen zij deze dag niet tot winst. Op de foto de trotse „E-tjes" die bloemen bij zich hadden voor hun „weldoener". 1 l Deze week begonnen dan weer de competitiewedstrijden voor de hoogste teams. Voor Olympia was dit niet zo succesvol, daar beide eerste teams puntloos huiswaarts keerden. Zowel Heren 2 als Heren 3 wisten de volle winst binnen te halen, terwijl het vijfde damesteam een puntenverdeling moest toestaan metOdis. danks dit verlies kan er gezegd worden dat Olympia 1 erg leuk ge speeld heeft in deze bijzonder span nende wedstrijd. Het tweede herenteam speelde een goede wedstrijd tegen een zich tegen vallend verzettend Sportcentrum. Me de door een goede opslag en vaak matig verdedigen van Sportcentrum werden de eerste twee sets zonder al te veel moeilijkheden in de wacht ge sleept. Pas bij een 10-10 stand in de derde set ging Olympia wat angstiger spelen. Toch werd ook deze set ge wonnen en wel met 13-15. De topper in de eerste klasse was wel de wedstrijd tussen Heren 3 en Huizen 2. De eerste set was Olympia duidelijk de betere van Huizen. Een veel betere aanval zorgde voor een 8-2 voorsprong en uiteindelijk werd deze set met 15-6 gewonnen. Ook in de tweede set bleef Olympia Huizen de baas (15-9) maar toen werd het Olympia-spel veel rommeliger. Hier van profiteerde Huizen natuurlijk gretig en won verdiend de derde set met 8-15. Dit beeld zette zich in de laatste set voor en Huizen kwam ver diend met 8-13 voor. Toen kwam toch de routine om de hoek kijken en lang zaam sloop Olympia dichterbij. Na een zenuwslopend eind was Olympia zelfs de overwinnaar (15-13). Olympia 7 moest spelen tegen SVH 4. Het werd een slechte wedstrijd en in de eerste set kwam men maar liefst met 0-8 achter. Hoewel men nog tot 5-8 kon terugkomen, ging deze zeer verdiend naar tegenstander SVH. In Het verjongde Dames 1 trad aan tegen Dos en speelde een niet al te beste wedstrijd. Slechts één set was er het volleybal te zien dat men van hen gewend was, terwijl het spel in de overige drie sets duidelijk te wensen overliet. De eerste set liet Dos al blijken deze wedstrijd de betere van Olympia te zijn. Door een goede aan val waartegenover de haperende aan val van Olympia stond, werd de eerste vrij eenvoudig met 15-9 door Dos ge wonnen. Olympia kwam erg sterk te rug en speelde in de tweede set weer het van hen zo vertrouwde goede volly- bal. Deze set werd met maar liefst 2-15 gewonnen. Daarna ging het spel peil bij Olympia als een nachtkaars uit en gingen de volgende twee sets met 15-10 en 15-11 verloren. In dé eerste set had Dames 5 weinig problemen met Odis en deze werd dan ook met 15-5 gewonnen. Odis wist echter goed terug te komen en ver sloeg Olympia met 8-15. Evenals in de tweede, werd er ook in de derde set niet al te best door dames 5 gespeeld. Ook deze ging verloren en wel met 5- 15. Toen pas ging men wat terug doen en door een fraaie 15-3 setstand in deze laatste set kon het derde gelijke spel uiteindelijk aangetekend worden. Een niet compleet Dames 6 dat met een aantal invalsters moest spelen, wist toch met 1-3 van AGAVS te win nen. Een in de eerste set niet gecon centreerd spelend Dames 8 moest het onderspit delven tegen het derde da mesteam van AGAVS. Nadat de eerste set verloren ging met 9-15 speelde Olympia een ietwat betere tweede set. De opslag was beter en er werd meer in drieën gespeeld. Toch ging ook deze verloren (11-15). Met de zelfde cijfers eindigde de derde set in het voordeel van Olympia, maar in de laatste set kon men deze opgaande lijn niet vasthouden en werd er ver loren met 5-15. Heren Heren 1 moest spelen tegen Boergondië. Maar liefst vijf spelers zijn vorig jaar uit het eerste team vertrokken en verkozen het volleybal op lager niveau. Hierdoor verscheen een enorm ver jongd Olympia aan de start. Hun eerste wedstrijd werd meteen een heel be hoorlijke hoewel de winst niet kon worden binnengehaald. Maar liefst drie sets gingen op het nippertje ver loren (15-12, 15-13, 15-13). Alleen de tweede set werd gewonnen (14-16). On- de tweede set kwam Olympia iets mee in het spel, maar toch bleef men duide lijk de mindere van een goed spelend SVH (11-15). In de derde set kwam Olympia ook' niet goed in hun spel en ook deze ging verloren (7-15). Heren 8 speelde een niet slechte wed strijd tegen Unicornus. Niettemin gingen de eerste twee sets verloren. Toch verzette heren 8 zich goed, het geen resulteerde in de setwinst in de derde set. Men moest uiteindelijk ook in de laatste set de meerdere erkennen in Unicornus. Jeugd Meisjes junioren A speelde tegen het Amersfoortse Vollkei en won met 0-3. De eerste set had Olympia nog het meeste tegenstand van Vollkei. Toch wisten ze deze set met 11-15 te win nen. De volgende twee sets gingen ook niet verloren doordat Olympia gewoon goed doordrukte (3-15,8-15). Programma Aanstaande zaterdag, 4 oktober, wor den dan weer de eerste thuiswed strijden gespeeld. Vanaf 15.00 uur zal er al volleybal te zien zijn. Dan speelt namelijk Olympia 2 hun eerste thuis wedstrijd tegen VIF. Om 17.00 uur al het nieuwe heren 1 te zien zijn in de wedstrijd tegen HSV, terwijl het eerste damesteam om 19.00 uur "aan de.bak zal moeten". Zij spelen dan tegen Flash. Verwacht wordt dat het publiek, dat vorig seizoen iedere keer in De Bunt aanwezig was, nu zal worden versterkt en dat men a.s. za terdag weer met z'n allen achter de hoogste Olympia teams zullen gaan staan. IC Steenhoffstraat 55 Soest telefoon 02155-11555 b.g.g. 03404-31316 Zaterdag 4 oktober 1980 09.00-12.30 uur: Nederl. Handbal Verbond comp. 13.00-23.00 uur: Basketbalcompetitlewedstrijden. 4 oktober 1980 09.00-12.00 uur: Tennislnstruktie. 13.30-21.00 uur: Volleybalcompetitie. Zondag 5 oktober 09.00-18.00uur: Badminton Badso Donderdag 9 oktober 16.00-17.30 uur: Sportinstuif. Zaterdag 4 oktober 1980 08.30-12.00uur: Sportinstuif 13.20-21.00 uur: Badminton Selby Zondag 5 oktober 1980 10.00-15.00 uur: Badminton Selby 16.00-19.00 uur: Basketbal Amerikaanse militairen. Dinsdag 7 oktober 1980 16.00-19.00 uur: Sportinstuif. Zaterdagavond 27 september j.1. wer den er onder grote belangstelling springwedstrijden verreden in de ma nege van Ruitersporteentrum Eldo rado. Om de aankomende spring ruiters, gelegenheid te geven wed strijdervaring te verkrijgen werd er gestart in een parcours met een hoogte van 60 cm. Na een spannende barrage, op tijd, kwamen wederom 3 combinaties fout loos naar voren. De tijd was beslis send. 1. Lynda Eykelenboom met Olga B 2. Mevr. I. Esser met Nanousch 3. Mevr. M. van Gastel met Mini. 4. de hr. Schipper met Primeur. Hierna werd het parcours verhoogd naar 80 cm. De uitslag in deze rubriek werd snel beslist door Petra van der Heyden met haar paard Recer. 2. Karin van Wijngaarden, ex equo Jan Kraay jr. met Remco. 4. Wiebe Tem ming met zijn pony little Sander. Parcourbouwer de heer Kraay sr. ver hoogde het parcours naar 1 meter. Hierin startten ook ruiters, en amazo nes uit Nijkerkerveen. Na twee barra ges, parcourshoogte inmiddels 130 cm. kwam mej. W. Huygen met Sjors als eerste uit de strijd. 2. Mej. H. Ooster broek met renaissance. 3. Mej. v.d. Bor met glenny. 4. De heer F. Leek met Olga B. De Eldorado-springruiters mej; C. de Borst, en de heer A. v. 't Net konden in bovengenoemde rubriek niet starten. Zaterdagmorgen vroeg begonnen zij aan een samengestelde wedstrijd in Leusden. Gezien het feit dat hieraan voor het eerst werd deelgenomen, was hun instrukteur de heer J. Kraay tevreden over hun verrichtingen. In de cross country 20 vaste hindernissen had de heer v. 't Net slechts een weigering. Helaas vergat hij de laatste sprong in zijn springconcours en werd gediskwalifiseerd. Na afloop bedankte de voorzitter de heer J. A. Detmar de amazones en ruiters voor hun inbreng, de jury de heer en mevr. v.d. Brink voor het perfecte jureren, en de heer Kraay voor de goede organisatie. De heer H. v.d. Brink zei in z'n slotwoord: ,,een duidelijke stijgende lijn in de opbouw van Ruitersportcen trum Eldorado te zien. Niet alleen in quantiteit, maar ook in kwaliteit. Eldorado kon weer terugzien op een geslaagd indoor. Zoals ieder jaar organiseert familie Laseur, die de manege De Boshoeve leidt, op haar terrein te Soest, Becke- ringhstraat 45 een groot springcon cours op zondag 5 oktober 1980. De rubrieken zijn: rubriek 1, 1.00 mtr. met eenmaal barrage op tijd; rubriek 2, 1.10 mtr. met eenmaal barrage op tijd rubriek 3, 1.20 mtr. met eenruaal barrage op tijd rubriek 4, jachtspringconcours (open voor deelnemers van de rubrieken 2 en 3). Aanvang: 10.00 uur. Inschrijfgeld: 10,- per rubriek. Prijzen: kunst- en gebruiksvoorwerpen. Er hebben reeds 200 kombinaties in geschreven, waaronder ook de heren Lammert en Johan Laseur. Beiden zijn internationale ruiters en Johan Laseur zit tevens in het nationale jeugdequipe wat o.a. kortelings in Ierland heeft gesprongen. Komt u naar Soest op zondag 5 oktober 1980, aanvang 10.00 uur, toegang gra tis. In Grootebroek, Noord-Holland, werd afgelopen zaterdag de pupillen-finale van district West I van de Koninklijke Nederlandse Atletiek Unie gehouden. Z«^el bij de jongens pupillen A als bij d™jongens pupillen B was S.O.Soest met een team vertegenwoordigd. In de eindstand werden ze resp. 14e en 11e. De individuele prestaties van de jongens A waren: Angelo van Leijenhorst 60 m in 10.0, kogelstoten 7,15 m, en hoog 1,25 m. Arnold Vonk 60 m 10.3, kogelstoten 6,87 m en hoog 1.20 m. Erik Jan van Ransdorp 60 m 10.1, kogelstoten 6.31 m en hoog 1.20 m. Arjen Tak 60 m 10.9, kogelstoten 6.43 m en hoog 1.10 m. De 4 x 60 meter estafette liep de ploeg in 38.2 waarmee ze 13e werden. De individurele prestaties van de jongens B waren: David Brouwer 40 m 6.7, ver 3,63 m en balwerpen 22 m. Kasper Moree 40 m 7.4, ver 3.34 m en balwerpen 28% m. Jan Jaap van Beest 40 m 7.3, ver 3.35 m en bal 20 m. Maurits Jansens 40 m 7.6, ver 3.11 m en bal werpen 21 m. De 4 x 40 meter esta fette liep de ploeg in 28.1 en werd daarmee 7e. Zaterdag wordt in de bossen van Leus den door de Amersfoortse atletiek vereniging Altis een marathon en een halve marathon georganiseerd. Aan de start van de marathon om 12.00 uur, zullen ook vier S.O.Soest-lange af standlopers verschijnen. Dat zijn Dick den Oude, Harry van Brummelen, Cor Koster en Richard van Egdom. Voor Harry van Brummelen en Dick den Oude betekent deze wedstrijd hun ma rathon debuut. Richard van Egdom loopt zijn 10de marathon, terwijl de 63-jarige Cor Koster aan zijn 83e mara thon begint. Vooral Dick den Oude en Richard van Egdom zullen in staat geacht moeten worden om het mara thon record van S.O.Soest, dat op naam staat van Paul Smitka met 2.46;20 uur, te verbeteren. Op de marathon verschijnen ook vier pupillen van trainer Ron van Duuren aan de start. Hans van Asselt, Wim de Jong, Gerrit van Delden en Joop Oranje zijn de Soester deelne mers.

Soester Courant | 1980 | | pagina 19