SEC ontglipt zege in slotfase W M Soest wint belangrijke wedstrijd van Scherpenzeel m INSTALLATIE SERVICE B.V. HOMEE SOESTDIJK SEC-zaterdag gelijk tegen Unicum Hees nog steeds lijstaanvoerder WZ verloor in Amsterdam van VVGA Zwemresultaten Soester Duinkikkers blijven stijgen BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES In september mindergas verkocht HANS PIETERS Uitbreiding ijsbaan Soesterberg Kaarten bij Hees Sportpro gramma zaterdag 25 okt. Zondag 26 okt. 14 15 Soester Courant van woensdag 22 oktober 1980 15 DERKLEDING Nadat SEC reeds vroeg in de wedstrijd een voorsprong had genomen zag het er lange tijd naar uit dat de eerste zege geboekt zou worden. Een fel slotoffen- slef van HDS werd door de uitblinken de keeper Rob van Dorresteyn weer staan tot hij in blessure tijd moest zwichten voor een sclütterend inge schoten bal. Gesteund door een harde wind in de rug startte SEC meteen offensief. Reeds na negen minuten had dat suc ces alhoewel een fout in de HDS-defen- sie tot de openingstreffer leidde. Na een goede aanval over rechts had Rob Embricqx de bal voorgebracht. Deze werd in eerste instantie weggespeeld maar toen achterspeler Arie Takken alsnog besloot op zijn keeper terug te spelen, dook Wim Altenaar voor de keeper op en scoorde koel (0-1). SEC hield een overwicht en bouwde vooral op het middenveld vaak goed op. Jan van Rees speelde daar een zeer actieve rol in. Schoten van Wim Alte naar en Ruud van Rouwendaal werden bekwaam door keeper ter Schegget onderschept. Maar vaak liep de aanval over te veel schijven om echt gevaar lijk te worden terwijl het windvoordeel daardoor ook niet werd uitgebuit. Aan de andere kant kreeg HDS een paar fraaie kansen o.a. door enkele onzorgvuldige terugspeelballen. Maar keeper Rob van Dorresteyn, die van middag uitgroeide tot de uitblinker, wist elke scoringspoging af te stoppen. Rob Embricqx speelde zich keer op keer fraai vrij maar de juiste afwer king werd niet gevonden. Vlak voor rust stopte Rob van Dorre steyn nog een hard afstandsschot van Willemse die na een hoekschop de bal ineens inschoot. Zo ging SEC rusten met een magere 1-0 voorsprong. In de tweede helft trok SEC weer meteen het initiatief naar zich toe en reeds na drie minuten kreeg Wim Altenaar een fraaie kans toen hij de bal na een solo van Rob Embricqx kreeg aangespeeld. Zijn kopbal ging- net naast. Jaap Smit sprintte even later, na goed aangeven door Jan van Rees, maar hij werd via een overtreding afgestopt en de door de goed leidende scheidsrech ter Agterberg toegekende vrije trap leverde niets op. Na circa een kwartier zakte het offen sief van SEC enigszins weg en kon HDS wat initiatieven op het middenveld ont plooien. Behalve een gevaarlijke te rugspeelbal leverde dit offensief niets op en SEC drong daarna weer aan. Schoten van Jan van Rees en Rob Embricqx gingen of over of werden goed gestopt, zodat HDS moed vatte voor een slotoffensief. Via eenvoudig aanvalsspel lange trappen en hoge voorzetten waarbij de wind voor wat extra effect zorgde werd de SEC-ach- terhoede onder druk gezet. Tien minuten voor tijd ontsnapte SEC aan de gelijkmaker toen Willemse een voorzet van rechts met het hoofd verlèngde maar Rob van Dorresteyn met een zweefduik de bal toch nog hoekschop tikte. Reddingen op de lijn door Meine Velt- man en Evert Holleman hielden HDS nog steeds van scoren af. SEC wisselde de licht geblesseerde Harry Baartman voor Joop Abbel en bij het ingaan van de blessure tijd mocht Jos van Rou wendaal nog even opdraven voor Rob Embricqx. HDS perste een allerlaatste offensief eruit en nadat een SEC aanval was afgeslagen werd de bal snel over rechts naar voren gebracht, de voorzet daalde in een open ruimte in de SEC- defensie waar Wim van de Brink opdook en ineens schitterend inschoot en daarmee op de valreep HDS toch nog langszij SEC bracht. 1-1. Teleurstellend voor SEC maar ook ditmaal bleek het onvermogen tot sco ren in een periode dat met groot overwicht gespeeld werd. Volgende week mag SEC opnieuw proberen zijn eerste zege te boeken in de uitwedstrijd bij Utrechtse Boys. CAFÉ-RESTAURANT BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voor uw In oud-hollandse stijl ingerichte zaal De gasafgifte in de maand september bedroeg 2.015.491 m3. Ten opzichte van 1979 was dat een daling van 24,0 procent (641.292 m3). In september 1978 was de gasafgifte 2.963.231 m3 en in september 1979 2.656.783 m3. De gasafgifte in 1980 tot en met sep tember is ten opzichte van vorig jaar met 14,3 procent gedaald ofwel 7.928.101 m3. Het aantal verbruikers steeg vergele ken met de maand augustus van 13.707 naar 13.735. De verhuur van warmwaterinstallaties daalde van 6583 naar 6575. Het aantal c.a.i.-aansluiting steeg vergeleken met vorige maand van 7731 naar 7933. Het werd zaterdag een leuke partij voetbal aan de Bosstraat, doordat beide ploegen het aanvallende - boven het verdedigende voetbal verkozen. SEC startte zeer goed en met enkele goede aanvallen trok men richting Unicum doel en hieruit ontstonden enkele zeer goede kansen. Aan de andere kant Unicum, dat met zeer snelle uitvallen via hun twee vleugelspitsen probeerde het de SEC-achterhoede lastig te maken en zo werd het een zeer aantrekkelijke openingsfase die voor SEC in de 20e minuut tot succes leidde. Toen de achterhoede van Unicum een SEC aanval niet goed verwerkte en BertHolwarda het hoofd koel hield kon hij de bal rustig in het lege doel tikken. In de volgende minuut had SEC reeds een beslissing kunnen forceren, want het was opnieuw Bert Holwarda, die een hoofdrol vertolkte toen hij over de linkervleugel de achterhoede van Uni cum uitspeelde en de bal voorzette op de volledig vrij, staande Dik Pureveen. Helaas voor SEC beoordeelde hij de bal verkeerd en deze enorme kans werd niet benut. SEC bleef komen en even later was het opnieuw Holwarda die keihard in schoot. De Unicum doelman kreeg de enorme knal eehter tegen het lichaam, waarna de Unicum achterhoede de zaak kon klaren. Dat het schot hard was bleek wel, want het duurde enige tijd voordat de Uni cum-doelman de strijd kon vervolgen. Niets leek er na het eerste half uur op, dat SEC voor rust nog in moeilijkheden zou komen, al kwam Unicum iets beter in zijn spel. Toen braken er voor SEC enkele moei lijke minuten aan, want Unicum wist voor rust nog tweemaal te scoren. Eerst was het de uiterst snelle Unicum linksbuiten die ongehinderd door de SEC achterhoede slalomde en vrij voor Wim van de Veen, deze geen enkele kans liet. En nog geen minuut later was het opnieuw raak toen uit een hoge voorzet van rechts de Unicum spits schitterend raak kopte. SEC ging geslagen naar de kleedka mer met een 2-1 achterstand. Na rust opnieuw SEC, dat Unicum steeds meer terugdrukte maar de ge lijkmaker bleef voorlopig nog niet. Wim van Sloten ging rechts goed door maar zag zijn schot centimeters naast gaan. Even later was het de prima spelende Erik Bos, die zijn schot zag afstuiten. SEC ging risico's nemen, want trainer Jasperse liet ook Henk van Essen naar de frontlijn verhuizen om nog meer pressie te verkrijgen. En na een twintigtal minuten, die geheel voor SEC waren hadden de Groen-Witten succes. Opnieuw werd een inzet door de Unicum-doelman niet ver genoeg weggewerkt en het was opnieuw Bert Holwarda die raak schoot. Een verdiende gelijkmaker, daar was eenieder het wel over eens. Met nog tien minuten voor de boeg gingen beide ploegen op de overwin ning spelen en dat leek voor SEC succes te krijgen toen de laatste man van Unicum volledig onder bal door ging en Bert Holwarda leek te gaan scoren. Maar de Unicum doelman redde zijn ploeg van een achterstand. Invaller-scheidsrechter Nieuwenhuis, die een prima partij floot liet nog wat naspelen, want er waren nogal wat blessures in de tweede helft en deze blessure tijd werd SEC bijna noodlot tig, toen de Unicum linksbuiten op nieuw vrij voor Wim van de Veen kwam, maar deze was nu de baas en zo bleef het na een zeer spannende wed strijd 2-2. A.s. zaterdag speelt SEC uit in Eemnes tegen de club met diezelfde naam. SPORT Het eerste elftal van Soest dat dit seizoen redelijk startte, hoewel diverse spelers uit vorm of geblesseerd waren, heeft het gepresteerd nm toch de eerste 'f plaats te bereiken. Of iedereen daar nu al gelukkig mee is laten we in het m midden maar het feit is er. Afgelopen y zondag om half drie begon de wedstrijd Soest-Scherpenzeel met als inzet de f eerste of een middenmoot plaats op de ranglijst. Beide ploegen kwamen in het veld met een duidelijke handicapSoest had niet de beschikking over aanvoerder Anton Vugts en middenvelder André van den Dijssel. Beide zaten" een schorsing uit van een wedstrijd opgelopen door „noteringen" bij de wedstrijd SEC- Soest. Scherpenzeel had de handicap dat dc goaltjesdief en middenvoor van Reeuwijk door familie-omstandighe den de eerste helft niet „voorhanden" was. Soest startte met drie spitsen. Dat was al een verrassing omdat bekend was dat Scherpenzeel op de counter inge- steld is. Aanvallen was dus gevaarlijk voor de tegenstander, in dit geval Soest. Toch dwongen de Soest spelers in de beginfase respect af. Het wat arrogant optredende Scherpenzeel gesteund door een fervente grote supporters- schare werd resoluut in de verdediging gedrukt. Een ziedendschot van Johan Staal rakelings over de lat illustreerde de aanvankelijke overmacht. Soest draaide goed op dat moment en het was yooral het brein van gentrum- Martin Langbroek^die de variatie Foto: Herman van Dam Huub Koppel scoort Soest's vierde doelpunt tegen Scherpenzeel spits Martin Langbroek *üe afwisselde met vaste lijn in de aanval. Vooral hij dwong de minst gepasseerde achterhoede uit deze afdeling tot onge controleerde akties. Hijzelf miste op een haar na, toen een middenveld pass bij de zeer aktieve Huub Koppel belandde. Zijn doorkop bal werd door Martin gemist. Direkt daarna werd een schot van de nog niet zó imponerende Wim Gouw door doelman Vermeulen gestopt. In de 27e minuut was het toch Martin Langbroek die voor de verdiende voor sprong zorgde. Een paar minuten enorme druk op het Scherpenzeelse doel gingen daaraan vooraf. Uit een zoveelste afgeslagen aanval kogelde Martin Langbroek de bal onhoudbaar in 1-0. Vijf minuten later was het weer Huub Koppel, die deze dag toch wel het grote struikelblok was voor koploper Scher penzeel, die Martin Langbroek' in schietpositie bracht. Het schot ging nu naast. Scherpenzeel deed wel het een en ander terug maar men miste de preci sie. Er kwam dan ook voor doelman Epi Kamphorst voorals nog geen ge vaarlijk werk, hoewel trouwe Fortuna hem niet in de steek liet bij enkele cornerballen. Na rust lukte het Soest aan Scherpen zeel de rol op te dringen die men niet graag had. Soest „freehweelde" en Scherpenzeel moest wel komen. Gesterkt door de goed draaiende backs Peter van de Berg en John de Jong klom de jarige voorstopper Robert Westbroek tot grote hoogte. Men trok zich op eigen helft terug en daar kwamen cóqnter mogelijkheden van. De Scherpenzeelse ploeg (geprik keld door een volgens hen onthouden penalty), trok massaal ten aanval en kwam daardoor op de counters van Soest duidelijk snelheid te kort. On danks de neerplenzende regen bleef de strijd uitermate boeiend en het 500 koppige publiek kreeg „voetbal" te zien. Schoten kwamen er aan beide zijden maar van Soest waren ze het gevaar lijkst. Halverwege de tweede helft een schitterende aanval van Soest. Schip peren passte op maat naar de op snelheid „liggende" Huub Koppel die keeper Vermeulen uit speelde en de bal in het lege doel rolde. 2-0. Tien minuten later, nadat EpUKamp? horst een kogel van Reeuwijk tot corner had getikt, werd Huub Koppel in een snelle rush gestuit. De vrije trap nam hij zelf en de strakke voorzet werd door Henk v. Asch fraai ingekopt 3-0. Scherpenzeel was geslagen. Men viel nog wel veelvuldig aan maar miste alle overtuiging. Dat Huub Koppel de stand wat flatteerde door in de laatste mi nuut laatste man van Doesburg uit te spelen en laag te scoren kon de vreug de niet meer veranderen. Soest onverwachts toch aan kop. Een geVagrlijfce positie die veel .tegenstand zal ópwekkep. Als het karakter van de 'Soèst 'ploeg zó blijft komen er beslist nog meer goede wedstrijden. Als zondag aanstaande het woord on derschatting" wordt vergeten moet men twee punten overhouden aan het Leersumse HDS. Maar voorzichtigheid is geboden. i Scrimmage voor het doel van Unicum, waaruit SEC-zaterdag de gelijkmaker scoorde. Foto: Herman van Dam CENTRALE VERWARMING LOODGIETERSWERK Gelaste C.V.-installaties Onderhoudscontracten voor gas en olie Alle dak- en zinkwerk en sanitair KORTE OSSENDAM 53 - SOEST - TEL. 02155-21188 In de strijd om de bovenste plaats tegen Veensche Boys is geen duidelijke overwinnaar uit de bus gekomen. In deze belangrijke maar zeer sportieve en spanningvolle strijd werden de pun ten gedeeld. Veensche Boys dat met enige „invallers" moest aantreden om dat er enige geblesseerde spelers wa ren had, mede omdat deze „inval lers" zich waar wilde maken, een jeugdige en snelle ploeg in het veld. Hees daarentegen ging wat behoedza mer en - helaas- ook wat minder fel er tegenaan. De beginperiode kenmerkte zich dan ook door „verkennend" spel aan beide zijden. Na 5 minuten werd pas het eerste schot op het Hees doel gelost, dat echter geen problemen opleverde. De jeugdige en snelle V. Boys aanval lers bleven echter toch meer druk op de Hees-defensie uitoefenen en de be kwame Hees-doelman moest meerdere malen van zijn kunnen blijk geven. Hees dat het wapen van de snelle counters trachtte toe te passen, kreeg echter weinig kans op een succesvolle uitvoering daarvan. In de 25e minuut bracht een goed genomen hoekschop op het V.Boys-doel een goede scorings- mogelijkheid voor Hees, maar de de fensie wist scoren te voorkomen. In de 35e minuut werd een vrije trap vlak voor het doel Hees wederom fataal. Ondanks het opgestelde muur tje slaagde Versteeg er in de bal langs dit muurtje in het Hees-doel te schie ten. 1-0. Hees, enigszins teleurgesteld door deze treffer, kreeg het in de defensie zeer moeilijk, want V. Boys bleef doordrukken. Toch bleef deze defensie overeind. In de laatste 5 minuten voor rust nam Hees het initiatief echter geheel in handen en werd de V.Boys defensie onder druk gezet. Een keihard schot van R. Jansen werd door de bovenlat gekeerd. Goed doorzetten van Jaap van Veer eindigde in een hard schot dat door een verdediger uit het doel werd gewerkt. Onder grote spanning werd de eerste helft afgesloten met een 1-0 voorsprong voor V.Boys. Na de rust probeerden beide teams de wedstrijd tot zich te trekken. Met snelle aanvallen werden de defensie op de proef gezet. Na een kwartier spe len bleek echter duidelijk, dat Hees het initiatief had. Met snelle en goed uitge voerde aanvallen ging het op het V.Boys doel af. Deze moest dan ook z'n defensie gaan versterken. Het was soms wonderbaarlijk te noemen als men zag hoe de bal niet over de V.Boys doellijn kon komen, komen. De V.Boys-aanvallen waren echter geenszins van gevaar ontbloot en ook het Hees doel ontkwam soms op een haar na aan doorboring. In de 40e minuut kreeg Ribberink van Hees een vrije trap te nemen. Hij zag z'n keihard schot door de bovenlat gekeerd. De terugspringende bal veroorzaakte echter een geweldige scrimmage voor het V.Boys en het was uiteindelijk André Mooy die de bal over de doellijn wist te werken. 1-1. Hoewel beide teams in de laatste minuten nog verandering trachtten aan te brengen slaagden zij daarin niet. De eindstand 1-1, die na het eindsig naal van arbiter Pex was bereikt kan gezien het vertoonde spelbeeld als juist worden beschouwd. Hees heeft deze moeilijke klip goed genomen maar er wachten er nog meerdere. Zaterdag a.s. thuis tegen Hulshorst is er een van. Sjaak Swart, eens de rechtsbuiten van AJAX, maakt nu deel uit van de vierde kiasser VVGA in Amsterdam, de club waartegen VVZ zaterdag moest spe len. Toen scheidsrechter D. C. v.d. Neut uit Den Helder liet aftrappen, nam WZ direkt het heft in handen. Dat bracht hen dichtbij een paar scorings kansen, die echter om zeep werden ge bracht door slecht schieten. De bal len gingen langs en juist over. De voorhoede van de Amsterdammers was machteloos daar de WZ-verdedi- ging met Wim Hospes en Henk Vos wel raad wisten met de lange ballen die Swart steeds naar voren plaatste. WZ was sterker en trok steeds ten aanval. Na twintig minuten wist Peter van Barneveld op handige wijze keeper Miller te verschalken en bezorgde WZ de leiding met 0-1. Even later kreeg Peter weer een opgelegde kans, maar nu kwam de bal tegen de on derkant van de paal De Amsterdammers verstonden de kunst om WZ steeds in de buitenspel- val te laten lopen. Met WZ nog steeds in de aanval kwam de rust. 0-1. WZ heeft wel vaker met de rust voorgestaan, maar het liep dan weer op een gelijk spel uit. Nu zou het geen gelijk spel, maar een dikke ne derlaag worden, dank zij Swart. Deze taktische speler was nu in de voorhoede gaan spelen en dat bracht verwarring in de WZ-verdediging. Tien minuten na de hervatting goochel de Sjaak met de bal voor het WZ- doel en schoot toen ineens langs kee per Herman Bade. 1-1. Vijf minuten later maakte hij er 2-1 van. VVZ was niet het VVZ van de eerste helft. Er werden grote fouten gemaakt in de verdediging en daar profiteerde WGA van. Steeds waren de Amster dammers voor het WZ-doel en men kon zien dat het niet bij een 2-1 voor sprong zou blijven. Na een half uur spelen was het rechts buiten Barneveld, die Bade voor de derde keer liet vissen. Even later kreeg Swart de bal op z'n slof en hij schoot keihard op doel. Keeper Bade sprong hoog op en stompte bal over het doel. Hij versprong zich en moest zich laten vervangen door Koelewijn. Deze keeper had bij een WGA-aan- val last van de laagstaande zon en verkeek zich op het schot van de Joe goslaaf SAMARDUC, die no. 4 voor zijn rekening nam. Toen zakte het spelpeil van de Amsterdammers en kon WZ door Kievits er nog 4-2 van ma ken. Daarna nog een paar hoekschop pen, maar die leverden niets op. WZ heeft beslist een goede partij gespeeld, hoewel bij iets meer geluk het niet zó'n nederlaag was geworden. Zaterdag 25 oktober, 14.30 uur, WZ I Brandweer I (Amsterdam). VVGA 2-WZ 2.2-3 Evenals het eerste elftal van WZ, moesten ook de reserves van WZ naar Amsterdam voor de wedstrijd tegen de reserves van WGA. In het begin was het een gelijkop- gaande strijd, met WZ het meest in de aanval. Precies vijf minuten wat de strijd op gang toen de snelle Ton Donk door alles heen wist te glippen en WZ naar een 0-1 voorsprong schoot. De vreugde was van korte duur, want door een dekkingsfout kon den de Amsterdammers kort daarop gelijk maken. 1-1. Nog voor de rust werd het zelfs 2-1, weer door een ver- dedigingsfout. Na een kwartier wist G. v.d. Laan de gelijkmaker in de Amsterdamse tou wen te jagen. Deze stand konden beide partijen tot vijf minuten voor tijd vast houden. BIJ èen felle WZ-aanval kreeg Hans Ol- trop de bal, op een afstand van dertig meter op zijn slof en hij kogelde ineens in. De eindstand werd hierdoor 2-3. De stijgende lijn in de prestaties van de wedstrijdzwemmers(sters) van de Duinkikkers blyf t zich doorzetten. De totale ploeg zorgde zaterdag in de F-competitie voor een keurige tweede plaats in de vijfkamp met 109 punten, waarbij aangetekend, dat beide esta fettenummers door het inzetten van twee jonge ploegen nog geen winst opleverden. Sprekender zijn de individuele tijden, die op de chronometers kwamen. De opening met 100 meter schoolslag dames en heren beloofde al meteen veel goeds. Alhoewel voor het eerst startend dit jaar zwommen Adriana Jonkheim 1.2 sec., Eric Theunissen 1.3 sec., Ronald Bast 1.9 sec. van hun persoonlijk besté tijden terwijl de •nieuwkomers Cita - Theunissen met 1.32.8 en Hans Vermey met 1.18-.6 dui delijk hun naamkaartje afgaven. Geïnspireerd door deze tijden wilden Petra en Christine Buist niet achter blijven en egaliseerden hun beste tij den van vorige wedstrijden op de 100 meter rugcrawl. Ook de 100 meter rugcrawl jongens onder 16 jaar le verde grote verrassingen op. Bert Boom zwom rond 10 seconden sneller dan zijn beste tijd, gevolgd door Ralf Hellebrand met een verbetering van 8.2 sec., waarna Robin Brey de serie afrondde met een 1.1 sec. verbetering, ondanks een gemist keerpunt. Voor jongens onder de 12 jaar school slag kwam Sander van Mil voor het eerst in wedstrijden uit en zette on danks de begrijpelijke zenuwen een veelbelovende 1.52.3 tijd neer. Voor de tweede serie hadden de Duinkikkers een beroep gedaan op de 10-jarige Erwin Overgoor. Deze haalde het stou te stukje uit om van zijn beste tijd van 1.58.3 maar liefst 8.6 sec. thuis te laten. Harry van der Deyssel spaarde zich kennelijk voor de estafette en finishte in een voor hem iets tegenval lende tijd van 1.40.6. De meisjes onder twaalf mochten natuurlijk niet achter blijven op dit nummer t.a.v. de jon gens. Nieuwkomer in de wedstrijd- ploeg Conny Luyben zwom al meteen 1.56.8. Voor Anita van Hengstum stond een beste tijd van 1.48.7. Maar liefst 7.6 sec. haalde zij van de ze tijd af tot 1.41.1, waarna Sandra Uyland de serie afsloot met een per soonlijke verbetering van 3.4 sec. tot een eindtijd van 1.45.5. Nieuw in deze F-competitie is de 50 meter vlinderslag voor meisjes i.p.v. de 100 meter. Goed waren de tijden van Conny Luy ben met 51.2 sec. en Carla Schippers met 53.6 sec., terwijl Anita van Heng stum amper uitgerust van de voor gaande serie een voor haar bekende 50 meter vlindertijd van 53.- sec. ver beterde naar 46.1 sec. Ook de jongens moesten 50 meter vlinderslag zwem men. Sander van Mil startte met een tijd van 54.4 sec. In de tweede serie kwamen clubgenoten Ralf Hellebrand en Axel de Zoete tegen elkaar uit. Hoe zij elkaar bestreden blijkt wel uit de zeer goede tijd van resp. 43.4 en 43.5 sec. Beiden 1.1 sec. onder hun beste tijd. Ook bij de 50 meter vrije slag meis jes en jongens onder de 16 jaar zet te de stijgende lijn zich duidelijk voort Christine Buist haalde precies 2 sec. van haar persoonlijke record, Carla Schippers 1.8 sec. onder haar beste tijd, terwijl Bert Boom, Axel de Zoe te en Robin Brey resp. 8.9 sec., 1 sec., en 0.7 sec. sneller aankwamen. Spectaculair was de 100 meter dames en heren vlinderslag. Adriana Jonk heim finishte in 1.37.5, nieuwkomer Cita Theunissen liet 1.31.7 noteren. Broer Eric zwom, door omstandighe den ongetraind op de vlinderslag, een tijd van 1.17.1 en Hans Vermey deed iedereen opstaan voor een tijd van 1.07.7, daarmee 0.3 sec. van zijn bes te tijd afhalend. Alle aandacht van de Duinkikkers gaat de komende week uit naar de club- kampioenschappen'voor. de recreatie ve- en wedstrijdzwemmers in De Turf. Verheugend is de grote inschrijving van de poloafdeling. Het zal zaterdag 25 oktober, dinsdag 28 oktober en donderdag 30 oktober erg (maar gezellig) druk worden ln het thuisbad van de Duinkikkers „De Turf", omdat alle deelnemers (sters) op alle vier de zwemnummers zullen uitkomen. De gemeente gaat aan de IJsvereni ging Soesterberg een perceel grond van 2000 m2 voor een periode van drie jaar in gebruik geven. Dat betekent dat de IJsvereniging het komende schaats seizoen over een oppervlakte van 4000 m2 kan beschikken. In de kantine van de voetbalvereniging Hees, aan de Kooiweg, wordt a.s. vrijdag 24 oktober weer gekaart. Le den, donateurs en andere begunstigers en alle fervente kaarters, die van klaverjassen en toepen houden, zijn welkom. Om 20.00 uur wordt begonnen. VOOR FIJNE VRIJETIJDSKLEDING STEENHOFFSTRAAT 66 TELEFOON 10880 VOETBAL VVZ 14.30 uur VVZ Brandweer 12.00 uur VVZ 2 - De Geuzen 3 12.00 uur Loosdrecht 2 - VVZ 3 14.30 uur VVZ 4 - DOVO 3 14.30 uur VVZ 5 - Huizen 5 12.00 uur VVZ 6 - VVOG 8 10.00 uur CJVV 7 - VVZ 7 12.00 uur TOV 7 - WZ 8 HEES 14.30 uur Hees - Hulshorst 12.00 uur Hees 2 - Cobu Boys 2 12.00 uur Hees 3 - Oranje Leeuwen 3 14.30 uur Hees 4 - Eemnes 4 12.00 uur Loosdrecht 5 - Hees 5 10.00 uur Hees 6 - Jonathan 7 SEC 14.30 uur Eemnes - SEC 12.00 uur Hierden 3 - SEC 2 12.00 uur SEC 3 - FC Horst 4 12.00 uur SEC 4 - Vel. Boys 4 SOESTERBERG 14.30 uur VVZ - S'berg 10.00 uur FZO 3 - S'berg 3 12.00 uur S'berg 4 - SVP 5 VOETBAL S.O.SOEST 14.30 uur Soest - HDS 11.30 uur Soest 2 - HVC 2 11.30 uur SDO 4 - Soest 3 12.00 uur Naarden 2 - Soest 4 13.30 uur VVOG 4 - Soest 5 12.00 uur Argon 4 - Soest 6 14.30 uur Soest 7 - SDO 7 14.30 uur Soest 8 - Hoogland 6 11.30 uur Soest 9 - 't Gooi 8 11.30 uur Soest 11 - WZA 6 SEC 14.30 uur Utrechtse Boys - SEC 11.30 uur SEC 2 - CDN 2 11.30 uur SEC 3 - Achterveld 2 14.30 uur HVC 5 - SEC 4 11.30 uur SEC 5 - Odi 2 11.30 uur HVC 6 - SEC 6 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - Schalkwijk 13.30 uur Quick 4 - S'berg 2 12.00 uur Oranje Wit 4 S'berg 4 12.00 uur S'berg 6 Scherpenzeel 4

Soester Courant | 1980 | | pagina 15