Opnieuw net geen winst voor Red Stars bouwmarkt Winst en verlies voor BDC SVV meisjes jun. team niet door de voorronden gekomen UBTV bezorgt Shot eerste verlies Opnieuw verlies voor Olympia 1 teams Gemeente Soest blijft Zonnegloren in sportieve wedstrijd de baas AMAC bedrijfsritten kampioenschap Derde ldaverjas- wedstrijd VVZ Bij oversteken aangereden VOOR AL UW SPORTEN Handbal: Wieldoppen gestolen Zonde van uw goud Aaron Sassoon Volleybal: Dames SVV/Stam halen de eerste winstpunten binnen Filmhuis Artishock Hondje weg Hondje terug Het voetbalteam van ziekenhuis Zon- negloren heeft zaterdag j.l. zijn meer dere moeten erkennen in het team van de gemeentesecretarie. Kvva veldspel deden beide ploegen niet veel voor elkaar onder, maar voor het doel waren de Zonnegloren-voorwaartsen nogal wat nerveuzer. Tot halverwege de eerste helft moest de gemeentesecretarie wachten op haar eerste doelpunt. Uit een voorzet- op maat van Ronald Wensveen kopte Jan Rootselaar In1-0. Hierna kwam Zonnegloren wat opzet ten. De middenveldspelers van Zonne gloren kregen wat meer greep op het spel. Dit leidde al gauw tot de gelijk maker, toen Ad van de Brul secretarie doelman Henk v.d. Brink met een hard schot het nakijken gaf: i-i. Vrijwel direkt daarna werd Jan Kampen door een achterhoedespeler van Zonneglo ren in het strafschopgebied tegen de vlakte gewerkt, wat voor scheidsrech ter Berry v.d. Brom aanleiding was naar de 11 meterstip te wijzen. Gerrit Leeflang liet zich die geheide kans niet ontnemen; 2-1. In de laatste 10 minuten van de eerste helft maakten Jan Kampen en Ronald Wensveen beiden nog een doelpunt voor de gemeentesecretarie, terwijl Ries Loohuizen voor Zonnegloren een maal scoorde. Ruststand 4-2. Na rust eenzelfde spelbeeld: een ge- lijkopgaande strijd, maar de gemeente gevaarlijker in de aanval. Na ca. 20 minuten passeerde Jan Kampen met een laag schot de Zonneglorendoel- man, waarmee de stand op 5-2 werd gebracht. Aan de andere kant moesten de achter- waartsen van de gemeente zo nu en dan via het weggeven van enkele hoekschoppen- aan de noodrem trek ken. Invallerdoelman Ad van de Haar wist overigens zijn doel schoon te houden. Vlak voor het einde leidde een onover zichtelijke situatie voor het Zonneglo- rendoel tot een eigen doelpunt van een der achterhoedespelers: einduitslag 6-2. De Amersfoortse Motor- en Automo bielclub „AMAC" organiseert voor het 3e jaar in samenwerking met de AMRO-bank een bedrijf srittenkam- pioenschap bestaande uit 4 puzzelrit- ten voor personenauto's. De 4e en tevens laatste rit van dit jaar wordt verreden op 15 november Inschrijving staat open voor uit Amersfoort en omgeving. Enige voorwaarden is echter dat tenminste één persoon werkzaam is bij een ih Amersfoort en omgeving gehouden gevestigd bedrijf. Het inschrijfgeld bedraagt 11,- per auto ongeacht het aantal inzittenden. U kunt individueel, zowel als team in schrijven (minimaal 3 equipes). Start van Café Restaurant „De Faam" Hanseweg te Hoogland. De voorinschrijving sluit op 8 novem ber a.s. Nadere inlichtingen bij het bedrijf waar men werkt, of bij het secreta riaat, Aad Verhoeven Bosserdijk 26, 3828 CB Hoogland, tel. 033-802869. Bussum, Vaartweg. Telefoon 02159 43587 Baarn, Zandvoortweg 60. Telefoon 0215412456 Openingstijden: dagelijks van 8.00- 12.00 en van 13.00-17.00 uur. Zaterdag van 8.30-12.30 uur. •CORBO Bouwmarkten BUSSUM en BAARN éziJö bouw- ënafbQuwrrtaterialenzakerj ;wanSLAGT Bouwmaterialen B.V. Maandagavond 10 november gaat WZ voor de derde maal in dit winterseizoen aan het klaverjassen, waarvoor steeds grote belangstelling bestaat. Naast de drie partijen is er na afloop nog een gratis loterij met fraaie prijzen, even als die bij het klaverjassen. De evenementencommissie rekent weer op veel deelnemers(sters). De wedstrijd begint om precies 20 uur in het clubgebouw aan de Eemweg. Op de Steenhoffstraat, ter hoogte van Artishock, werd een 18-jarig meisje bij het oversteken van de rijweg, aange reden door een 23-jarige automobilist. Het meisje had een bromfiets aan haar hand en dit voertuig werd tegen een langs de weg staande auto gedrukt. Alle drie voertuigen liepen schade op het meisje werd voor onderzoek naar het ziekenhuis Zonnegloren gebracht. Dit weekeinde traden de Red Stars heren in het veld tegen het uit Barendrecht afkomstige Binnenland. Hoewel Binnenland hoger geklasseerd staat, was het Red Stars dat aanvankelijk het initiatief nam. Vla een goede man-to-man-ver- dediging, waarmee de Binnenlandse aanval keer op keer goed onderbroken werd, wisten de rood-witten tot de 10de minuut 5 punten voor te blijven. Toen was het echter Binnenland, inmiddels overgeschakeld van een zone-verdediging op een man-to-man-verdediging dat het spel ging maken. Gebruikmakend van enkele slechte Red Stars-aanvallen, konden de Baren- drechters binnen 5 minuten een voor sprong opbouwen van 10 punten. Een goed benutte time-out van coach Jacco van de Burg in de 15de minuut, zorgde opnieuw voor een ommekeer. Door de Binnenlanders het scoren tij dens de laatste 5 minuten volkomen te verhinderen, stelde Red Stars snel or de op zaken en sloot de eerste helft verdiend met winst af, 37-33. Hoewel deze voorsprong al in de eerste minuut van de tweede helft teniet was gedaan, hadden de rode sterren ook in het begin van de tweede helft het betere van het spel. Fel verdedigend had Red Stars echter al gauw het maximum aantal team-fouten bereikt. Tot de 10de minuut liep alles nog ge smeerd en een voorsprong van 12 pun ten was aanleiding tot een optimisti sche verwachting wat betreft de af loop. Opnieuw waren het velschillende slecht afgeronde aanvallen, die bin nen de 3 minuten de strijd weer ge heel open maakten. In deze fase van de strijd zag Bin nenland elke Red Stars overtreding beloond met het nemen van twee vrije worpen, omdat het maximum aantal team-fouten was bereikt. Door deze kansen goed te gebruiken was de laats te fase van de strijd gelijkopgaand en aan beide zijden bijzonder zenuw achtig. Een zich iets sneller herstel lend Binnenland wist zich in de laats te minuut nog een paar doelrijpe kan sen te verschaffen en de wedstrijd winnend af te sluiten, 73-76. Ondanks het feit dat het Red Stars team de laatste wedstrijden toont geenszins de mindere te zijn van de tegenstander, heeft het dit nog niet in winstpunten kunnen uitdrukken. Voor coach Jacco van de Burg wacht dan ook de zware taak zijn mensen ook in de slotfase van de wedstrijd het hoofd koel te leren houden. Tot de 8ste minuut van de tweede helft werd om en om gescoord, maar de Binnenlandse dames konden toch al iets gemakkelijker de gaten in de Soester verdediging vinden. Toen echter Linda Preusser wegens haar maximum aantal fouten het veld moest verlaten en de nodige Red Stars aanvallen onbenut bleven, was alle te genstand van Red Stars-zijde gebro ken. Langzaam maar zeker kon het Barendrechtse team uitlopen naar een 45-55 eindzege. Jongens Afgelopen zaterdag moest blijken of de jongens-junioren van Red Stars hun vorm van verleden week konden hand haven. Inderdaad leek het in de eerste helft of het bezoekende DAS met een forse nederlaag naar huis gestuurd kon worden. Alle aanvallen tegen het man-to-man-verdedigende Delftse team liepen dan ook zoals het in het boekje staat. Hierdoor liep Red Stars uit tot 40-25. In de resterende minuten hanteerden de Delftenaren echter de zóne-ver- dediging. Ook in deze wedstrijd bleken de rood-witten hier moeilijkheden mee te hebben, met als gevolg dat DAS weer Iets terugkwam45-36. Na de hervatting kwam dit nogmaals tot uiting. Mede door het grote aantal persoonlijke fouten (23 in de tweede helft) was het voor de vierde keer op rij, dat de Red Stars jongens de winst uit handen gaven. Via 45-47 en 65-68 werd het tenslotte 69-74 in het voordeel van DAS. Reden te meer voor het team van Hans Römer om de aanval tegen de zöne- verdediging te verbeteren. Meisjes Van meet af aan bleek in deze wed strijd, dat er duidelijke verschillen zijn in de rayonklasse west, waarin de meisjes-junioren van Red Stars uit komen. In een bijzonder simpele wed- Red Stars dames - Binnenland Ook de dames van Red Stars bonden dit weekeinde de strijd aan tegen Binnenland. Opererend vanuit een floating-zöne-verdediging, aanvanke lijk zeer hecht, wisten de Soester da mes ook aanvallend goed werk te la ten zien. Zowel aanvallend als verde digend werd goed gerebound door Linda Preusser, die een aldus verkre gen doelpoging vaak goed afrondde. Een verdiende 22-7 voorsprong in de 16e minuut was dan ook alleszins verdiend. Mede door enkele overtre dingen van Red Stars-zijde wisten de Barendrechtse dames kort voor rust hun achterstand nog te verkleinen tot 24-17. SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Afgelopen zondag heeft BDC winst en verlies opgeleverd. De dames wonnen na een enerverende partij, door een goal in de laatste minuut, met 7-6 van DJK in Amsterdam; de heren verloren in een niet minder spannende wed strijd en vooral geplaagd door de scheidsrechters met 18-16 van Hercu les uit Hengelo. A.s. zondagmiddag spelen beide teams thuis, respectieve lijk tegen UD en tegen V en K. Bij de dames opende Paula v.d. Berg de score voor BDC en na een kwartier spelen bracht Cornia v.d. Salm de stand op 0-2 voor de Soesters. Pas daarna kwam DJK aan een doelpunt, zodat de rust met de magere stand 1-2 inging. De tweede helft werd vanbeide kanten agressiever gespeeld en reeds na drie minuten kwamen de Amsterdamse da mes. via een strafworp gelijk. 2-2. Daarna ging het gelijk op, óók wat de doelpunten betreft en zo was de stand met nog drie minuten te spelen. 6-6. Tine Simons scoorde als laatste en zo won BDC. Eindstand 6-7. Het was een moeilijke wedstrijd, die dankzij goed verdedigend werk tot een goed einde werd gebracht. De wedstrijd a.s. zondag in de sporthal Beukendal, tegen UD, begint om 13.00 uur. Heren De heren traden in' Hengelo tegen Hercules aan met de volledige selectie. De thuisclub opende de score met twee doelpunten, waarna Cleem Diemens de stand op 2-1 bracht. In de zevende minuut was de gelijke stand 3-3 bereikt en tien minuten later was het 6-6. De scheidsrechters lieten tè hard spel toe, maar on'danks dat liepen de Soes ters uit tot 6-10. Hercules stelde daarna weer orde op zaken en met de rust leidde BDC met slechts één doelpunt voorsprong. 10-11. Geïrriteerd door het forse spel en de lankmoedige scheidsrechters, begon BDC aan de tweede helft. De concen tratie was daardoor zoek en balverlies aan de orde van de dag. Desondanks kon men Hercules bijhouden. Daarop volgde een periode waarin de meest narde en foutieve akties van Hercules werden toegelaten, terwijl van BDC alles werd afgekeurd. Na vijftien minuten was het 13-13 en toen nam Hercules afstand tot 16-13., Daar na kwam BDC weer aan bod, maar met de stand 16-15 kregen de Hengelo- ers twee sterk omstreden doelpunten mee (18-15). In de laatste minuut kon BDC nog eenmaal scoren: Eindstand 18-16. De wedstrijd tegen V en K uit Gronin gen, a.s. zondag in Beukendal begint om 14.15 uur. strijd lieten de Soester meisjes dan ook al gauw zien wie deze partij zou gaan winnen. Een superieur Red Stars, vrij wel de gehele wedstrijd de press hah- terend, liep dan ook snel naar een grote voorsprong uit. Reeds de 7de minuut was de stand 33-8. Hoewel de GOBA-meisjes hierna iets meer vrijheid werd gegeven, was bij rust de alleszeggende stand van 58-24 al bereikt. In de tweede helft liet Red Stars bij vlagen de verdediging wat verslappen maar door aanvallend het hoofd erbij te houden, werd het verschil toch steeds groter. Daardoor was er na het laatste fluitsignaal de monster score 111-55 af te lezen. Heren 2 Een enigszins gehavend Soester re serve herenteam, bond dit weekeinde de strijd aan met MSV. In deze wed strijd was in feite de beslissing al ge vallen in de eerste helft. Ondanks een redelijke zone-verdediging kwam Red Stars op achterstand door het goede afstandschot van de MSV'-ers. De in de rust bereikte achterstand van 10 punten, 24-34, bleek in de tweede helft niet meer te overbruggen. Ondanks alle pogingen van de Soes- tenaren, zoals het overschakelen op een man-to-man-verdediging, bleef dit verschil tot het einde gehandhaafd, 61-75. Resultaten overige wedstrijden: Red Stars 3 - Irene 3 60-32 Red Stars II-SVAI 53-10 Red Stars MC2 - Crackerjacks MCI 28-22 Red Stars Dl - Woudenberg Dl 2-0 Red Stars MB2 - Dunckers MB1 19-33 Red Stars MA2 - Woudenberg MA125-45 Red Stars B2 - Eem '78 BI 39-40 Programma Zowel de dames als de jongens junio ren van Red Stars zijn komend week einde in touw om te proberen een ron de verder te komen voor de beker- kompetitie. De dames spelen zaterdag om 19.45 uur tegen Noordkop, een lastige tegen stander, maar voor eigen publiek kunnen de Soester dames misschien voor een kleine verrassing zorgen. De Soester jongens spelen een zoge naamde dubbel, zaterdag om 21.00 uur in sporthal Beukendal en zondag in sporthal de Willisstee in Wilnis. Te genstander is het uit Amsterdam af komstige Wilskracht, een zeer zware kluif voor de Soester jongens. De overige landelijke teams zijn dit weekeinde vrij. Basketbalwedstrijden te spelen in sporthal Beukendal: op zaterdag 18.30 uur Red Stars MCI Anquilla MCI Red Stars MD1 - Bourgondië MD1 19.45 uur Red Stars BI - Anquilla BI. Vier wieldoppen werden gestolen van een auto die in Soesterberg gepar keerd stond aan de Farman, voor het huis van de eigenaar van het voer tuig. Uit een aan de Van Hamelstraat in de wijk Klaarwater geparkeerde auto werd een schoudertas weggenomen met een vulpen, het kentekenbewijs van de wagen, een calculator en een dicteerapparaat. Oude sieraden liggen soms jaren in de la. Zonde van uw gouden van uw geld. Wij kopen dit graag van u;: diamantair -juwelier Rembrandtlaan 13 - Soest (lét op 'nummer: 13') Laanstraat 18 - Baarn De meisjes van het junioren-a team manifesteerden zich uitstekend tijdens de voorronden van de Nationale open jeugd klub kampioenschappen, die za terdag 25 oktober in Beukendal werden gehouden. Open klub kampioenschappen staan open voor de sterkste jeugdspeelsters van verenigingen, die in één team tesamen gebracht kunnen worden, en met dat team kunnen deelnemen. Op 8 plaatsen in Nederland zijn die voorron den gehouden en de finalisten gaan door naar de finale ronde die op 20 december a.s. gehouden worden o.a. in Wormer. Per categorie nemen dan dus 8 teams deel. Het junioren team van SW dat voor ongeveer de helft uit aspiranten be staat was versterkt met een juniore die al wat jaren in de senioren kompetitie mee draait. Onder leiding van trainer/coach C. Verwey werd o.a. het sterke team van Leos verslagen. SVV werd winnaar van de poule. Toen moest er om een finale - plaats gespeeld worden tegen Zelby uit Harderwijk. De eerste set werd door SW gewonnen en de 2e set door Zelby. Bij het bekijken van de set gemiddelden werd Zelby uitgeroepen tot winnaar met 2 punten verschil t.o.v. SVV. En een geslaagd en goed georga niseerd toernooi werd hiermee beëin digd. Na twee weken rust verschenen af gelopen week alle Shotteams weer ach ter de tafel. Shot 1 verloor in Hil versum onnodig met 6-4 van UBTV en ziet door deze nederlaag het kam pioenschap toch nog in gevaar komen. Shot 2 en 3 wonnen beiden met ma ximale cijfers van respectievelijk Good Luck 2 en 4. Het damesteam won nipt met 6-4 van Swift uit Deven ter. De beide landelijke jeugdteams gingen eervol ten onder tegen de koplopers in hun klasse, Iduna 1 en Iduna 3. Shot 1 is de tweede helft van de com petitie slecht begonnen. In Hilversum werd men door degradatiekandidaat UBTV op de eerste nederlaag getrak teerd. Deze nederlaag hebben de Shot spelers voornamelijk aan zichzelf te wijten. Hoewel het bij UBTV altijd moeilijk spelen is en de Hilversum mers gesteund werden door een zeer fanatieke supportersschare mag het slechte spel van de Soesters niet al leen op deze factoren afgeschoven wor den. Bovndien gaven de Shotspelers een aantal partijen na een grote voor sprong opgebouwd te hebben op zeer knullige wijze nog uit handen, terwijl in de wedstrijd een 4-3 voorsprong door UBTV volledig kan worden te niet gedaan. René Daselaar won twee partijen, Dirk Schuiling en Harry Maassen ieder één. Het Shotdubbel, dat nog ongesla gen was, kwam er dit maal totaal niet aan te pas. Aanstaande zaterdag om 16.00 uur speelt Shot thuis tegen 't Hooge Huys 2. Hopelijk slaagt Shot er voor eigen pu bliek in deze wedstrijd te winnen. Shot 2 won in Bussum met onver wacht hoge cijfers van Good Luck 2. In de thuiswedstrijd had Shot het zeer moeilijk gehad tegen dit team, nu konden de Bussumers geen vuist ma ken. Marcel Vrakking, Nicky Baba en Bert van Velzen bleven ongeslagen. Shot 3 won met 10-0 van het op de tweede plaats staande Good Luck 4. Deze uitslag bevestigt nog eens dat Shot 3 veel en veel te sterk is voor de derde klasse. Nog twee wedstrij den en dit team kan de kampioens- vlag hijsen. Het damesteam blijft kansen op het kampioenschap houden door de 6-4 overwinning op Surf. In een spannen de wedstrijd wonnen Wilke Schut en José Daselaar ieder tweemaal en Wilma Geleynse éénmaal. Het le jeugdteam leverde een knappe prestatie door slechts met 7-3 te verlie zen van koploper Iduna 1, terwijl zelfs een gelijkspel mogelijk was geweest. Gerhard Busch won twee partijen, ter wijl Edwin Luyben éénmaal succes vol was. In deze wedstrijd liep Ger hard Busch een waarschuwing op toen hij zich wat al te nadrukkelijk er gerde aan de onsportieve handelwijze van een Idunaspeler. Het 2e jeudgteam zorgde bijna voor een zeer grote verrassing. Tegen de on geslagen koploper Iduna 3 nam men een 4-2 voorsprong. Helaas kon men daarna geen punt meer scoren, zodat toch nog met 6-4 werd verloren. Chris Sondaar won twee partijen, Adrie Derksen één partij. Overige uitslagen senioren: Shot 4 - Quick 8: 1-9, Huizen 6 - Shot 5: 3-1, Shot 7 - de Hilt 2: 5-5, EMM 4 - Shot 8: 0-10, Huizen 3 - Shot 9: 4-6, de Hilt 5 - Shot 10: 7-3, Shot 11 - Hui zen 15: 6-4, Huizen 16 - Shot 12: 4-6. Overige uitslagen jeugd: Quick 3 - Shot 3: 4-6, Shot 5 - Shot 4: 3-7, Metac 1 - Shot 6: 10-0, Quick 4 - Shot 7: 8-2, Huizen 7 - Shot 8: 2-8, Shot 9 - Huizen 9: 4-6, Shot 10 - Good Luck 5: 3-7, Shot 11 - Metac 3 10-0. In een erg slechte wedstrijd moest Heren 1 uiteindelijk de meerdere er kennen in een eveneens zwak spelend U.S.S. De dames konden het goede spel dat zij de afgelopen weken te zien gaven niet evenaren en verloren met 3-1 van Zelky. Het tweede herenteam speelde echter weer een goede wed strijd en dat mag zeker vermeld wor den na de reeks van verloren wedstrij den van de afgelopen tijd. Een slechte wedstrijd van twee par tijen was die tussen U.S.S. en Olympia- heren. Het was een erg matte wed strijd waarin twee partijen erg weinig lieten zien. Te weinig inzet en veel persoonlijke fouten in de eerste set, zorgde voor een 15-5 stand. Ook de twee daaropvolgende sets was U.S.S. de iets minder slechtere waardoor men deze uiteindelijk met 15-10 en 15-12 kon winnen. A.s. zaterdag speelt heren 1 weer thuis. Deze thuiswedstrijd zal echter in De Borg gespeeld worden. Men zal om 17..30 uur moeten aantre den tegen V.C. Utrecht. Heren 2 moest aantreden tegen de altijd lastige tegenstander Vollkei. Op nieuw begon Olympia niet goed. Voll kei nam verdiend een 10-4 voorsprong maar toen ging het tweede herenteam wat terug doen. Er kwam weer meer variatie in de aanval. Olympia wist gelijk te komen en zelfs meteen een voorsprong te nemen. Deze werd niet meer uit handen gegeven en verdiend ging deze set alsnog met 12-15 naar Olympia. In de tweede set was weer het spel te zien wat men van hen zo gewend is en Vollkei moest toezien dat Olympia geheel verdiend met 15-8 won. Ook in de derde set was Olympia de betere. Men durfde weer alles en kwam ver diend met 4-11 voor. Hoewel Vollkei nog tot 13-13 terugkwam, is de setwinst niet in gevaar geweest en terecht maakte Olympia de laatste twee pun ten (13-15). Heren 4 speelde gelijk tegen Almere Haven. De eerste twee sets waren niet al te best en deze werden dan ook verdiend door de gasten gewonnen. Toen kwam Olympia echter terug en won de derde set. Ook in de vierde set kwam men voor en wel met 14-11. Er moesten echter nog drie volle ronden door gedraaid worden alvorens Olym pia het laatste punt binnen kon halen (15-12). Dames Dames 1 speelde tegen Zelky en wist het goede spel van de afgelopen weken niet te prolongeren. Toch speelde de Olympia-dames een nog goede eerste set waarin goed werd aangevallen. Deze set eindigde uiteindelijk dan ook in een 10-15 overwinning. Toen kwam Zelky echter terug mede door een erg goede opslag die door Olympia niet goed verwerkt werd. Hierdoor kwam Olympia niet meer in hun eigen spel en hier profiteerde Zelky gaarne van. Men moest dab ook toezien dat Zelky de tweede set met 15-11 won. De daaropvolgende set gaf eenzelfde spel beeld te zien. Deze ging uiteindelijk zelfs met 15-7 verloren. En ook de laatste set moest Olympia de meerdere erkennen in Zelky (15-10). A.s. zaterdag speelt ook dames 1 in De Borg. Zij spelen om 19.30 uur tegen Labyellov. Beide eerste teams spelen dit weekende dus in plaats van in de Bunt, ditmaal in De Borg. Weinig problemen had dames vier met het zesde damesteam van SVV. De eerste set werd, mede door een goede stop en een rustige aanval met maar liefst 1-15 gewonnen. Ook in de tweede set kon Olympia haar eigen spel spelen en ook deze set werd geheel verdiend met 1-15 gewonnen. In de laatste set werd iets meer risico genomen maar toch ook deze werd royaal gewonnen (3-15). Zoals alle voorgaande wedstrijden was het begin voor dames 6, in de wedstrijd tegen SVH 4, weer erg moeilijk. Al vrij snel kwam men op een grote achter stand en deze kon niet meer goed gemaakt worden (7-15). De tweede set was een erg spannende. Hoewel de opslag bij de laatste paar punten zeer vaak over en weer ging, was het toch dames 6 dat als winnaar uit de bus kwam (17-15). In deze goed geleide wedstrijd speelde dames 6 een iets mindere derde set. Hoewel de opslag vrij goed was, was het toch SVH dat uiteindelijk won en wel met 10-15. Mede dankzij een goede aanval in de vierde set werd deze uiteindelijk met 15-10 in het voordeel van de Olympia-dames afgesloten. De dames van SVV/Stam hebben af gelopen zaterdag hun eerste gewonnen wedstrijd gespeeld. Het werd een 3-2 overwinning op Olympia (Gr.). De heren van SW/Stam hebben de punten broederlijk gedeeld met hun naaste concurrent KGU/V en S. Met de setstanden 15-10 6-15 15-8 13-15 en 15-3 werd door de dames de eerste overwinning van dit seizoen binnen gehaald. De wedstrijd als geheel, gaf een zeer wisselend spelbeeld te zien. De opslag die mede ten grondslag lag aan de winst in de eerste set ging daarna volkomen de mist in. Er was een rekord aan foute serves. De aanval draaide goed, wat zeker niet in de laatste plaats te danken is aan Lya Fakkeldij, die na een enkelbles sure nu weer terug is bij de selectie. In de 2e en 4e set kon Olympia (Gr.) goed terugkomen door gebruik te ma ken van het niet goed sluitende 2-mans blok van SW waardoor de verdediging steeds onnodig veel moeilijke reddin gen moest doen. SW/Stam 2 speelde tegen de nieuw komer Surf. Dat dit team er nauwe lijks aan te pas kwam blijkt wel uit de setstanden 15-3/15-5/15-2 die binnen 45 minuten werden gerealiseerd. Heren SW speelde tegen de naaste concur rent KGU/V en S. Na een spannende wedstrijd werden de punten broeder lijk gedeeld. 2-2. Door een sterke aanval in de le set liep SW snel uit naar 7-1. KGU kwam echter terug tot 8-7. Verder liet SW het niet komen. Door een sterke serve won SW met 15-11. In de 2e set wist SVV mede door een goed blok en een gevarieerde aanval snel uit te lopen naar 11-1, Veel verder is KGU ook niet gekomen. Setwinst 15-2. In de 3e set kwam de ommekeer. Wat misverstanden bij SW gaven KGU de gelegenheid om in hun spel te komen. KGU won met 15-8. In de 4e set was het zelfvertrouwen van SW zoek, KGU ging steeds beter draaien en won met 15-7. Prognoses Zaterdag 8 nov. speelt SW/Stam in Leeuwarden tegen Ruba. Het zal voor de dames geen gemakkelijke op gave zijn om hier punten weg te ha len, want Ruba speelt op dit moment erg sterk. Maar SVV/Stam 1 dat zaterdag onge twijfeld een mentale opkikker heeft gehad, zal alles op alles zetten om op nieuw punten mee naar huis te nemen. Vrijdag 7 nov. spelen de heren van SW/Stam uit tegen Unicornus in Bun schoten om 20.15 uur. Unicornus dat bijna onder aan de rang lijst vertoeft moet theoretisch gezien geen probleem opleveren voor een SW/Stam dat afgelopen zaterdag de punten deelde met z'n naaste belager KGU/V en S. Vrijdag 7 nov. speelt het 2e dames team van SVV/Stam uit tegen Sport centrum dat evenals SW nog onge slagen is. Dat belooft dus een zeer spannende wedstrijd te worden. Dames SW 3 speelt za. 8 nov. in Leusden tegen Leos. Dit is een tegen stander waar SVV altijd veel moeite mee heeft. Wedstrijdprogramma 6 nov. dames: 20.15 uur SW 4 - Voleem. 19.00 uur SW 9 - SW 8. meisjes jun.A: 18.00 uur SW i Volkeib. jun.C: 18.00 uur SW c - Volkei f. heren: 20.15 uur SW 2- Volkei 4. 20.15 uur SVV 4 - Huizen 3. 21.30 uur SW 6 - Wilhelmina 2. Voor uw: BRUILOFTEN - PARTY'S RECEPTIES KOUDE BUFFETTEN RESTAURANT SOESTER NATUURBAD Van Waarden Poelmanweg 4 SOESTDUINEN - Tel. 02156-13156 Van een eenvoudige huzarensalade tot een uitgebreid koud buffet: onze keuken is gespecialiseerd in exclu sieve schotais voor uw party thuis, uw bedrijf enz. Filmhuis Artishock presenteert don derdag 5 november a.s. de volgende films: „Cinema", regie Sebastian S. Schroeder. [een voorfilm van 5 minu ten] en „De trein op weg", regie: Chris Marker. Frankrijk 1971. In de twintig en dertiger jaren reisde Medvedkine met een lange trein door Siberië om te filmen. In de trein kon het hele proces van filmmaken gereali seerd worden (van opname tot ontwik keling en projectie). Met stukjes ar chiefbeeld en interview maakte Mar ker deze korte film die een belang wekkend stuk filmgeschiedenis uit de vergetelheid haalt. „Het Geluk"; regie: Alexander Med vedkine. Zwart/wit - 60 minuten - USSR 1934. Medvedkine satiries sprookje vertelt het verhaal van een arme boer Kmyr en zijn kordate vrouw Anna, die ervan droomt eens zoveel en zo lekker te kunnen eten als de tzaar. Aanvang: 21.00 uur. Stichting AMIVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (02155)- 10667. Tevens is het raadzaam het Dierente huis, Klein Engendaalweg, telefoon nummer 13583, en de plaatselijke poli tie (Politie Soest, telefoon: 19444) op de hoogte te stellen van vermissing ol vondst van een huisdier. VERMIST: 11-10. Kater, beige, donker-„cypers" getekend, twee lichte ringen om staart, gecastreerd, 1% jr., donkerbruin vlooienband met bel; Frissen, Fr. Halslaan 4, 3741 PE Baarn, tel. 02154- 16717. 1-10. Rood-cyp. kater, wit plekje onder kin, witte plek links op kop, witte voetjes, gecastreerd, 9 jaar oud, „Pol- ly"; Voerman, Soestdijkerweg 259, 3721 AE Bilthoven, tel. 030-783318. 30-10. Reu huishond, zwart, witte bef, middelgroot, hangoren, lange staart, „Willem"; Wilmans, Birkstraat 128a, 3768 HM Soest, tel. via: 033-34559. 30-10. Hond welsh terrier, 7 jr., niet getrimd, (zoekgeraakt op de Gallen- kamp Pelsweg) Schramdt, Schriks- laan 1, 3762 TA Soest, tel. 15965. 26-10. Reu huishond, bruin, witte bef, grijzende snuit, gladharig, krulstaart, flaporen, 12 jaar, zoekgeraakt in de Soester Duinen; Van der Haar, Vree land 23b, 3812 NE Amersfoort, tel. 033- 621461. 2-11. Kater, licht-cypers, witte bef en pootjes, 5 mnd, „Youry"; Groot, Sta tionsweg 13, 3764 CJ Soest, tel. 23022. 15-10. Katertje, grijs-cypers, witte bef, buik en voetjes, zwarte vlek (snorre tje) onder neus, linkerhelft lippen zwart, 7 mnd, witte vlooienband, „Ka- reltje", inl. aan: Mevr. Mast, Kamp weg 66, 3769 DH Soesterberg, tel. 03463- 2723. 28-10. Kater, rood-wit gevlekt, rood-wit gestreepte staart, zwart plekje aan neus, gecastreerd, 10 jaar; Hartering, Kerkpad 69 ZZ, 3764 AN Soest, tel. 15955. 27-10. Kater, cypers, gecastreerd, l jr., vlooienbandje, „Tom"; Pijper, Mei- doornweg 8, 3768 CN Soest, tel. 23230. 22-10. Kater, zwart, gecastreerd, 3 jr., „Otje"Weerman, Van Weedestraat 4, 3761 CN Soest, tel. 11127. 30-10. Poes, schildpad: grijs-wit-vaal- rood, gesteriliseerd, vrij klein, 5 jaar; Vlasbloem, Wiardi Beckmanstraat 240, 3762 HG Soest, tel. 10274. GEVONDEN: 31-10. Cocker spaniel, roodbruin, hals band, vlooienband, (gevonden in Joh. Poststraat)Dierentehuis, tel. 13583. 30-10. Twee bastaard bouviers, jongste met witte bef en halsband; (Birkho- ven)Asiel Amersfoort, tel. 033-16665. 28-10. Teckel, lichtbruin, gladharig; Dierentehuis, tel. 13583. 30-10. Poes, cypers, witte bef, buik, voetjes, w. vlooienband; De Munnik, Schaepmanlaan 36, 3741VC Baarn, tel. 02154-15520. 31-10. Konijn, Hollander, zwart-wit, zw. oren; Van 't Klooster, Beetzlaan 116, 3762 CJ Soest, tel. 14742. 28-10. Konijn, wit, bruine strepen, lan ge bruine oren, klein; Van Aalderen, Prins Hendriklaan 78, 3761 DX Soest, tel. 13623. 22-10. Bastaard Holl. herder, ge stroomd, kortharig, flaporen 19-10. Duitse dog, zwart, grijze afteke ning op poten, borst, ongecoupeerd; Bastaard herder, zwart-bruin, witte borstvlek, kortharig; Bastaard jachthond, gestroomd, ruigharig, flaporen; Welsh terrier; foxterrier; 6 laatst genoemde honden werden op gevangen in Dierenpension-Asiel Van Kleef, Gooiersgracht 13a -Z, 3755 MX Eemnes. tel. 02153-82622.

Soester Courant | 1980 | | pagina 23