Shot 3 behaalt kampioens chap 290.- De Eemvogels komen niet tot winst in de zaal 3 SEC opnieuw pechvol m Handbal-interland in „Beukendal" spots? kontakt doos! (orbo is SENSATIONEEL!!! INSTALLATIE SERVICE B.V. s> cerfe© Geen winst voor eerste team Soester schaakclub Uitstekende prestaties van Yvonne van der Lienden en Corine van der Meijden mr-. Weer tijdverbeteringen voor De Duinkikkers bouwmarkt NU een ANTI-SLIPCURSUS Autorijschool BEN 0VERVEST SOEST -BEL: 02155-15246 9 hiiM'W'9 II HANS PIETERS VVZ speelde vriendschappelijk tegen IJFC VOOR AL UW SPORTEN Sportprogramma zaterdag 22 nov. Zondag 23 nov. 19 Soester Courant van woensdag 19 november 1980 Drie wedstrijden voor het einde van de competitie heeft Shot het eerste kam- pioenschap kunnen vieren. Shot 3 werd door een 7-3 zege op Vitus 2 ongeslagen kampioen in de derde klasse. Shot 1 won in een slechte wedstrijd met 9-1 van Iduna 1. Shot 2 behaalde een 8-2 overwinning tegen Vev 2. Het eerste jeugdteam kwam er tegen naamge noot Shot uit Wageningen niet aan te pas, terwijl het tweede jeugdteam in Epe met 7-3 won van VMJ. Shot 1 heeft afgelopen zaterdag in De Bilt met 9-1 gewonnen van Iduna 1, dat door dit resultaat gedegradeerd is. Shot kwam tegen het zwakke Idu na met 1-0 achter doordat Harry Maar- sen zijn eerste partij onnodig verloor. Daarna gaven de Shotspelers, hoewel bepaald niet overtuigend spelend, geen partij meer uit handen, zodat uiteindelijk toch nog een ruime 9-1 zege werd behaald. René Daselaar en Dirk Schuiling bleven ongeslagen. Aanstaande zaterdag speelt Shot in Leiden tegen de enige concurrent Do- cos. Bij winst of een gelijk spel wordt Shot onbereikbaar voor de concurren tie en is de promotie naar de promo tiehoofdklasse een feit. Ook Shot 2 komt steeds dichter bij het kampioenschap in de le klasse. Afgelopen donderdag werd Vev 2 met 8-2 verslagen, waardoor Shot 2 onge slagen koploper blijft. Nicky Baba liet zich niet kloppen, Bert van Velzen en Marcel Vrakking verloren beiden één partij. Shot 3 heeft met zeer grote overmacht het kampioenschap in de derde klasse behaald en promoveert hierdoor naar de tweede klasse. Het kampioenschap werd definitief door een 7-3 zege op het Blaricumse Vitus. Willem Onrust, die deze competitie nog ongeslagen is en zijn come-back niet succesvoller had kunnen zien verlopen, won weer drie partijen op eenvoudige wijze. Joop Kok en Arnold Appelhof volgden goed met één en twee over winningen. Gezien de sterkte van dit team moet ook in de tweede klasse een goede klassering behaald kunnen worden. Het le jeugdteam kreeg tafeltennis- les van het sterke Shot uit Wagenin gen. Voor het eerst deze competitie slaagde men er niet in om ook maar één tegenpunt te scoren ondanks het feit dat men er wel enige mogelijkhe den toe heeft gehad. Op de beslissen de momenten toonden de Wagenin- gers zich tactisch en mentaal echter een stuk sterker, hetgeen de grootte van de nederlaag verklaart. Het 2e jeugdteam behaalde in Epe een regelmatige 7-3 overwinning op VMI. Chris Sondaar bleef ongeslagen, Adrie Derksen won twee partijen en Robert Brinkman één partij. Overige uitslagen senioren: Shot 5 - Quick 11: 1-9, Elan 4 - Shot 6: 4-6, Shot 8 - Hoogerheide 45-5, Shot 10 - UBTV 9: 7-3, Shot 12 - Tivu 42-8. Overige uitslagen jeugd: Shot 5 - Shot 3: 3-7, Victoria 3 - Shot 4: 6-4, Bunshot 1 - Shot 65-5, Bunshot 2 - Shot 7: 7-3, Shot 8 - Overhees 1: 4-6, Sukses 1 - Shot 9: 4-6, Shot 10 - Elan 7: 8-2. Shot 11 - Huizen 10: 9-1. Shot 12 - Huizen 15: 10-0. Nu de komende feestmaanden toch al zo duur zijn, bieden wij U een rijopleiding aan voor een grandioze stuntprijs! 10 rijlessen van een vol uur, en GRATIS theoriemateriaal! Deze aanbieding is geldig tot 1 januari a.s. Indien U zich opgeeft vóór 15 december a.s. (ook als U b.v. pas in januari kunt beginnen)krijgt U van ons als EXTRA PREMIE te volgen bij de slipschool van Rob Slotemaker (nu Jan Lammers), indien U in één keer slaagt en 40 punten voor theorie behaalt! Wij lessen door Amersfoort, Hilversum en omgeving. BOVAG erkend lid De eerste zaterdag in de Mikro-compe- titie is voor de Eemvogels niet erg fortuinlijk verlopen. Eemvogels 2 ver loor in Zeist met 2-5 van Dalto 5. De Dalto ploeg wist een 3-0 voorsprong op te bouwen, eerst daarna wisten de Eemvogels de weg naar de korf te vinden. Tinne Martens bracht met een schot op afstand de stand op 1-3, en Kees Zeeman strafte op bekwame wij ze een verdedigingsfout van Dalto af en maakte 2-3. Dalto leek even aange slagen, maar de Eemvogels slaag den er niet in om hun tijdelijk over wicht in doelpunten om te zetten. De aanval wist een paar goede kansen niet te benutten. Dalto herstelde zich weer en maakte 4-2. In de slotfase wist Dalto de stand nog op 5-2 te brengen. Eemvogels 3 kreeg in Amersfoort met 4-2 klop van Antilopen 5. Antilopen opende de score. Reinoud Toonen maakte voor de Eemvogels gelijk. Opnieuw nam Antilopen de lei ding. Nu was het Hans Moerman die het antwoord van Eemvogels klaar had en het werd 2-2. Na de rust slaagde Antilopen erin om uit te lopen tot 4-2, dat tevens de eind stand werd. De ploegen deden niet voor elkaar onder. Antilopen had al leen meer geluk met schieten. Het vierde delfde het onderspit tegen Diridoa 3. Deze wedstrijd werd met 2-5 verloren. Het begon voor de Eem vogels erg hoopgevend, invaller Her man van Essen wist nl. het eerste doel punt te maken. Dindoa kwam echter goed terug en ging met een 3-1 voor sprong de rust in. Vlak na rust maakte Dindoa het vierde doelpunt. Een krachtig tegen-offensief bracht de Eemvogels door een fraai schot van Astrid Doornekamp op 2-4. Verdere inspanningen van de Eemvo gels mochten niet baten, Dindoa wist zelfs de stand op 5-2 te brengen. De junioren verloren in een bijzonder spannende en door beide ploegen goed gespeelde wedstrijd met 5-6 in Beuken dal. Exakwa bracht het eerste doel punt op haar naam. Herman van Es sen maakte de stand echter gelijk. Opnieuw namen de tegenstanders de leiding. Nu was het Berry Cornelisse die de balans in evenwicht bracht. Exakwa bleef doorzetten en kwam op 2-3. Astrid Doornekamp gaf opnieuw hoop aan de Eemvogels-aanhang door een gelijkmaker. Berry Cornelisse gaf de Eemvogels zelfs de leiding. Exakwa bleef het antwoord niet schuldig en het werd 4-4. In de laatste minuten wist Exakwa nog een doelpunt te maken. Tegenak- ties van de Eemvogels leverden geen doelpunt meer op en Exakwa ging met de punten naar huis. Het eerste tiental van de Soester schaakclub is er vorige week in Zeist ook in z'n tweede wedstrijd niet in geslaagd een positief resultaat te rea liseren. Hoewel de ontmoeting tegen Zeist 1 bij een 5-4 achterstand werd afgebroken zal uit de enige afge broken partij (Van Dijk) vermoede lijk niet meer dan een half punt ko men waardoor deze ontmoeting dan in z'n totaliteit met het kleinst mogelijke verschil verloren gaat. Beide partijen deden nagenoeg niets voor elkaar onder. Aan zes borden werden de punten gedeeld terwijl twee de bordspeler Muis als enige de volle buit binnen wist te halen. Tegenover deze winstpartij stonden echter twee nederlagen. Zowel Samsom als Henze moesten capituleren. Toch kan achteraf gesteld worden dat er meer in heeft gezeten voor de Soes- ters. Vierde bordspeler Vennik bouwde langzamerhand een winnende stel ling op maar moest - toen hij een steek liet vallen - nog hard knokken om de remise te bereiken. Ook Bak ker had aan het achtste bord positio neel overwicht. De tijd werkte echter in zijn nadeel zodat zijn remise-aan bod met gretigheid door zijn opponent werd geaccepteerd. Halfjes brach ten kopman Vegter, Schilder, Goes en Bestman binnen. Laatstgenoemde deed dat in een vooruitgespeelde par tij waardoor deze visueel gehandicap te na twee competitiewedstrijden kan bogen op een score van 1% uit twee. In de strijd om het clubkampioenschap van Soest vielen vorige week weer enige verrassingen te noteren. Zo liep kampioen Vegter al tegen z'n tweede nederlaag aan en dat terwijl hij vorig seizoen met een score van 10 uit 11 met vlag en wimpel en zonder een ver- liespartij op de titel was afgestevend. Na Samsom bracht de jeugdige Ven- nik de gedoodverfde favoriet een ne derlaag toe waardoor laatstgenoemde zich aan de kop van de ranglijst nes telde. Harrie Schilder viel iets terug in het klassement door van de onbereken bare Braf te winnen. SPORT Het modderballet op het voetbalveld van SEC tijdens de zaterdagwedstrijd tegen Veensche Boys Foto: Herman van Dam Twintig minuten voor het einde van de wedstrijd tegen Veensche Boys leek het voor SEC er zonnig uit te zien, maar binnen enkele minuten verloor het de 2-1 voorsprong en topscorer Bert Holwarda, die door de scheidsrechter naar de kleedkamer werd verwezen. In de laatste minuut kwam SEC met geheel lege handen te staan toen de linksbuiten van Veensche Boys met een prachtig schot de zege voor Veensche Boys veilig stelde. Op een zeer moeilijk bespeelbaar veld werd er door beide partijen toch een aantrekkelijke wedstrijd van gemaakt. ^^SESUtnet invatters voor Wfffl van de Veen, Ton van Zanten, Dik "Ffc^èVeen en de opnieuw geblesseerde Jan Kuy- \tój£velzèn dik rakelines denhoven respectievelijk1'hangen S rakelings maal redde hij SEC van een achter stand in de eerste helft. De SEC aanvallen waren niet van i; ontblopt ejh er waren goedéf! Bert Holwarda en Wim naast,^sfeho-. door Manus Rouwendaal, Oscar Lam- mertse, Wim van Velzen en Jan Groen gaf Veensche Boys zeer goed pertij en het betrouwbare keeperswerk van Ma nus Rouwendaal viel zeker op. Twee- De knal van Oscar Lammertse even voor rust had ook een beter lot ver diend, maar de ruststand was zoals er begonnen was 0-0. De tweede helft begon zeer furieus, Bij selektiewedstrijden zijn Yvonne van der Lienden en Corine van der Meijden uitstekend voor de dag geko men. De baanselektie reed met de gewestelijke selektie. Yvonne behaal de een uitstekende 3e plaats met een 47.4 op de 500 mtr. en 2.29.9 op de 1500 meter. Corine werd in dezelfde junio- rengroep 5e met op de 500 mtr. 48.3 en op de 1500 mtr. 2.34.2. Er waren 12 deelneemsters, zowel A als B junioren. Bij deze seiektiewedstrijd kwam bij de senioren Ron Ottenhof aan de start. Na een tegenvallende 500 njtr. (44,-) reed Ron een redelijke 1500 mtr: 2.14.8. Hij werd desondanks 3e in het klassement. In deze categorie C-D junioren kwam Eemland uitstekend voor de dag. Ar nold Hagen reed twéé persoonlijke records: op de 500 mtr: 54.5 en op de 1500 mtr. 2.57.2. Haico Grift had ook op de 500 mtr. een pers. ree.54.6, maar viel helaas op de 1500 mtr. (3.05.2). Jolanda Los zette voor de 500 mtr. 64.3 en voor de 1000 mtr. 2.21.- op de klokken. Janneke Leber kwam voor het eerst aan de start. Zij noteerde op de 500 mtr. 77.2 en op de 1000 mtr. 2.47.4. Eveneens voor de eerste maal kwam Jan van Manen aan de start. Hij no teerde resp. 67.- en 2.21.3. A-B junioren Bert van der Weerd behaalde een eerste plaats met op de 500 mtr. 43.5 en op de 1000 mtr. 1.28.2. Marcel v. Hornsveld zette resp. 50.9 en 1.42.9 op de klokken. Reint Drenth noteerde op de 500 mtr. 51.6 en op de 1000 mtr. 1.45.2. Yvonne van der Lienden had 46.9 en 1.37.7 nodig, terwijl Corine van der Meijden de klok stil zette bij 49.9 en 1.43.-. C-juniore Monique de Bruin kwam in Amsterdam aan de start. Zij reed twee pers. records: 500 mtr. 54.2 en 1500 mtr. 3.01.8, Ook komend weekend komen in alle categorieën Eemlandrijd(st)ers aan de start. want in de 3e minuut wist Bert Hol warda de score te openen. Zeer bekwaam deponeerde hij de bal achter de Veensche Boys doelman. Veensche Boys kwam zeer sterk terug en in dezelfde minuut was het weer gelijk. Onvoldoende wegwerken in de SEC- achterhoede was de oorzaak, dat Veen- sche B°^S^gelijk k^^komen.^^^ te werken maar deze kwam vqpr de voeten van een van de Boys- vöor- waartsen, die Manus Rouwendaal met een keihard schot kansloos liet. Na ongeveer twintig minuten nam SEC opnieuw de leiding en het was weer Bert Holwarda die raak schoot. Met een schuiver in de rechter bene denhoek liet hij 2-1 aantekenen. Veensche Boys kwam sterk opzetten, maar het leek SEC dat de zaak defini tief kon beslissen. Er volgde een ra zendsnelle counter via Bert Holwarda, die Wim van Sloten op maat bediende, maar helaas voor SEC wist hij alleen voor de doelman gekomen, de kans niet te verzilveren. En toen brak er eèn zeer belangrijke fase in de wedstrijd aan. Veensche Boys kwam gelijk, maar grensrechter Jan van Luytelaar vlag de duidelijk voor buitenspel. De SEC- ploeg protesteerde tercht maar de scheidsrechter wilde van deze protes ten niets horen. Bert Holwarda vroeg de scheidsrech ter, waarom hij de grensrechter niet raadpleegde en tot zijn en iéders ver bazing werd hij hiervoor door de scheidsrechter van het veld gestuurd. Na afloop van de wedstrijd beaamde de scheidsrechter dan ook, dat hij nogal emotioneel had gereageerd. Maar het wegzenden van Bert Holwar da en de gelijkmaker bleken voor SEC de genadeklap. Met nog enkele minuten te spelen moest SEC terug en dat had gevolgen. In de laatste minuut scoorde Veensche Boys 2-3 met een schitterend afstands schot. SEC bleef volkomen onverdiend zonder punten en .a.s. zaterdag wacht dan de derby tegen Hees aan de Bos-, straat. Foto: Herman van Dam In de sporthal Beukendal werd afge lopen zondag de officiële handbal-in terlandwedstrijd tussen de dames van Jong Oranje en Zwitserland A ge speeld. De Nederlandse meisjes be haalden een 13-10 zege. Tot 4-4 ging de strijd gelijk op; daarna nam Jong Oranje wat afstand en bij de rust was het 7-5. In de tweede helft liep Zwitserland de achterstand bijna in. Het werd 7-6, maar daarna liep Ne derland weer uit tot 10-7. Het werd uiteindelijk 13-10. Het eerste herenteam van BDC deed in de paar minuten dat het naar deze in terland keek, genoeg inspiratie op om de uit-wedstrijd tegen Vereent Ver- brugge met 19-17 te winnen. Na vijf minuten al was de stand 3-1 voor de Soesters en bij de rust stond het team met 9-7 voor. De tweede helft leverde aanvankelijk nogal wat proble men voor de Soesters op en Verbrugge kwam zelfs langszij. 11-11. BDC bleef echter de sterkere ploeg en wist in een zeer spannende slot fase de zege veilig te stellen. Op de foto de teams van Jong Oranje en Zwitserland met de beide scheids rechters. \s CENTRALE VERWARMING LOODGIETERSWERK Gelaste C.V.-installaties Onderhoudscontracten voor gas en olie Alle dak- en zinkwerk en sanitair KORTE OSSENDAM 53 SOEST TEL. 02155-21188 De eerste officiële zwemwedstrijd voor de F-competitie van de wedstrijdploeg van De Duinkikkers heeft een goede tweede plaats opgeleverd. Na Woest- duin met 88 ptn., eindigden de Duin kikkers met 112 ptn. voor De Zwoer met 147, Blauwe Schuur met 155, en VZC de Ritmeester met 186 ptn. Individueel kwamen een aantal Duin kikkers weer beter naar voren. Huib Klein evenaarde zijn goede 1.02.8 mih. op de 100 m. vrij, maar verbe terde op de 100 m. rug zijn tijd met 1.8 sec., terwijl Eric Teunissen goede tijden op deze nummers zwom met resp. 1.08.5 min. en 1.23.7 min. Ook Adriana Jonkheim zwom sterk op de 100 m. vrij en verbeterde ook haar 100 m. rugslagtijd van dit jaar met maar liefst 3.8 sec., goed gèvolgd door Cita Teunissen met resp. 1.16.4 en 1.30.1 min., waarbij aangetekend, dat beide tijden voor Cita voor verbete ring vatbaar zijn. Frits Sluyter, weer terug na studie in de wedstrijdgroep, startte met 1.13.9 min. op de 100 m. vrij en 1.26 min. op de 100 m. rug. Tijden die zeker beter worden nu hij weer regelmatig kan trainen. Jorine Schneider presenteerde zich duidelijk met een 44.4 sec. op de 50 m. vlinder. Een tijd waar Christine Buist nog net onder kon duiken met 42.2 sec. Voor Annet de Kievit twee tijden om zich aan op te trekken, want An net is duidelijk aan het terugkomen. Met 41.8 sec. op de 50 m. vlinder en een heel sterke 1.15.2 min. op de 100 m. vrije slag meisjes onder 14 jaar. Vorige week zwom Pieter Fopma in de barrage een onofficiële tijd van 1.16.8 op de 100 m. vrij. Afgelopen zaterdag vond hij, dat deze tijd maar officieel moest worden en zwom 1.16.6 min. Een gelijk opgaande race was de 50 m. vlinder met Emke Fopma, broer Pieter en Robin Brey, waarbij Emke aan het kortste eind trok met 34.8 sec., daarmee 3.3 sec. van zijn snelste tijd afhalend, Pieter 37.3 en Robin 37.7 sec., ook 0.3 sec. sneller. De 100 m. rugslag meisjes onder 12 jaar brachk^Anita van, Hengstum, San -ön^gtjp^iiBttfgt 'm-^tet water..' Anita zwom 4.5v sec. sjneller, dan haar'beSte tijèl, fe&&ij$p4Sra f Sandra iets boven hun tijden van vori ge week bleven. Jongens onder 12 jaar 100 m. rug. met Steven Uyland, Arnoud Banda en Harry v.d. Deyssel lever den voor De Duinkikkers weer drie persoonlijke records op met resp. 3.9 sec. 1.2 sec., en 2.6 sec. met de snelste tijd voor Arnoud van 1.28.5 min. Car- la Schippers blijft goed meedraaien op de 100 m. vrij met 1.25.5 min. Inval ster op dit nummer, de 12-jarige Con- ny Luyben, pakte weer 1.1 sec. van haar tijd van vorige week af. Bert Boom blijft verrassen met tijdsverbe- teringen. Ook nu weer sneuvelde zijn tijd van vorige week op de 100 m. vrij met 0.7 sec. en zwom Axel de Zoete 0.6 sec. sneller dan vorige keer, finishend in 1.13.9 min. De 100 m. schoolslag voor Jorine Schneider en Christine Buist eindigde iets boven hun beste tijden, terwijl Barbara Schippers haar 1.43.1 min. egaliseerde. Voor Emke Fopma en Robin Brey was de 100 m. schoolslag de eerste serie van dit jaar. Zij zwommen resp. 1.30.7 min. en 1.31.5 min. Invaller Ralph Hellebrand had vorige week in Veenendaal 1.37.4 min. gezwommen en haalde het stoute stuk je uit om nu naar 1.35.5 min. te zwem men. Voor a.s. zaterdag is de wedstrijd- ploeg van De Duinkikkers uitgenodigd voor de Annie Alsem Trofee. Bij deze wedstrijden worden wat min der gangbare nummers gezwommen, zoals de 200 m. schoolslag, 200 m. vrije slag en een Zweedse estafette. Zaterdagavond wordt tijdens het Sint Nicolaasfeest van De Duinkikkers in het gebouw van de E.H.B.O. aan de Parallelweg de clubkampioen 1980 be kend gemaakt en aan haar/hem de jaarlijkse wisselbeker uitgereikt. Bussum, Vaartweg. Telefoon 02159 43587 Baarn, Zandvoortweg 60. Telefoon 0215412456 6 Openingstijden: dagelijks van 8.00- 12 00 en van 13 00-17 00 uur. Zaterdag van 8 30-12.30 uur. CORBO BOUWMARKTEN BUSSUM en BAARN zijn bouw- en afboüwmaterialenzaken van SLAGT Bouwmaterialen BV De zaterdagmiddagvereniging WZ benutte de „vrije dag" in verband met de bekerwedstrijden, voor het spelen van een oefenwedstrijd. IJFC uit IJs- selstein was de tegenstander. De wedstrijd vond plaats onder stro mende regen, vooral tijdens de eerste helft. Niettegenstaande deze handicap werd er goed gespeeld. Bij VVZ wer den een paar nieuwelingen gepro beerd, die zeer goed hebben voldaan. IJFC is gewend om er resoluut tegen aan te gaan, hetgeen bij WZ bekend is, omdat vorig seizoen IJFC nog in hun afdeling speelde. IJFC bleek beslist de sterkste te zijn en dat kwam tot uitdrukking na een kwartier spelen. Door een dekkingsfout ontstond het eerste IJFC-doelpunt. 0-1. Na tien minuten was het 0-2. Twee minuten later toen VVZ iets in de meerderheid kwam, werd Peter Bade in het beruchte gebied „genomen". De toegekende strafschop werd door Henk Vos onberispelijk genomen. 1-2. Tot de rust bleef de stand zo en daarna wogen partijen goed tegen elkaar op. Beide keepers kregen handen vol werk maar er kwam geen verandering in de stand. Wel lag de gelijkmaker voor het grijpen, maar de schoten gingen naast of over. Bij een felle IJFC-aanval liep keeper Herman Bade te ver uit zijn tjaëïVom de aanval, te onderscheppen. Dè midvoor van IJÊC was er juist iets eerder bij en koptq de bal jóver Bade heen in het verlaten doeï. 1-3. Daar bleef het bij. Al met al een uitstekende oefenwedstrijd voor VVZ. Zaterdag 22 november om 14.30 uur: Tersch. Boys I - WZ 1. SPORTHUIS I. D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van rt Gooi VOETBAL WZ 14.30 uur Terschuurse Boys - WZ 12.00 uur SDCP 3 - WZ 2 12.00 uur VVZ 3 - Cobu Boys 2 12.00 uur Spakenburg 4 - VVZ 4 12.00 uur Vitesse 3 - WZ 5 12.00 uur 7 - De Posthoorn 7 14.30 uur WZ 8 - DOSC 7 HEES 14.30 uur SEC-Hees 12.00 uur Argon 3 - Hees 2 12.00 uur Almere 2 - Hees 3 12.00 uur Hees 5 - Eemnes 5 14.30 uur Naarden 6 - Hees 6 SEC 14.30 uur SEC - Hees 12.00 uur Sova 3 - SEC 2 12.00 uur SEC 3 - Sova 4 12.00 uur Rood Wit 4 - SEC 4 SOESTERBERG 14.30 uur S'berg - Argon 12.00 uur Minerva 2 - S'berg 2 12.00 uur S'berg 3 - Dolderse Boys 2 10.15 uur Woudenberg 4 - S'berg 4 VOETBAL WZ 14.30 uur SEC-BFC 11.30 uur Saestum 2 - SEC 2 11.30 uur Soest 3 - SEC 3 11.30 uur SEC 4 - Hoogland 5 11.30 uur SEC 5 - De Kieviten 2 10.00 uur Quick 13 - SEC 6 S.O.SOEST 14.30 uur De Vesting - Soest 11.30 uur SDO 2 - Soest 2 11.30 uur Soest 3 - SEC 3 14.30 uur Soest 5 - Hoogl.veen 3 11.30 uur Soest 6 - Hilversum 5 14.30 uur Vesting 5 - Soest 7 14.30 uur Soest 8 - Quick 8 14.30 uur 's Graveland 7 - Soest 9 14.30 uur Soest 10 - BFC 7 12.00 uur Limvio 6 - Soest 11 SOESTERBERG 14.30 uur Mal.Muda - S'berg 11.30 uur S'berg 2 - Hoogland 3 11.30 uur Roda 4 - S'.berg 3 11.30 uur S'berg 4 - Odijk 4 14.30 uur Bunnik 6 - S'berg 5

Soester Courant | 1980 | | pagina 19