Goede prestaties van de Olympia teams L3 S' Soester volleybalteams in Nationale competitie niet erg op dreef r Heren SVV/Stam ranglijst-aanvoerder in de distriktsklasse HOMEE Winst voor Red Stars heren Volleybal: p .- *1 wmm Olympia/Bentinck Stars niet succesvol Filmagenda Amersfoort Nationale kampioen schappen langlauf te Soesterberg Ledenvergadering V olley balvereniging Olympia 1.2; r Vergadering Sportstichting 21 Soester Courant van woensdag 19 november 1980 21 De dames presteerden afgelopen week end uitstekend door Spirit te verslaan. Ook de heren wisten één punt huis waarts te nemen in de wedstrijd tegen Armixtos. Dames 2 heeft zich nog steviger op de tweede plaats genesteld door belager SW 4 op afstand te houden. Het tweede herenteam moest het onderspit delven tegen Salvo. Heren Olympia moest aantreden tegen het op de vijfde plaats geklasseerd staande Armixtos. De eerste set was duidelijk voor de gastheren. Olympia kwam snel met 10-1 achter en hoewel men nog wel wat terug deed, de achterstand was té groot en Olympia verloor met 15-8. Ook in de tweede set dicteerde Armixtos het spel en won geheel verdiend met 15-4. Toen kwam Olympia echter pas goed in het spel en speelde volleybal zoals het moet en kan. Mede door een goede opslag hield men de thuisploeg onder druk en verdiend ging deze set met 15-17 naar Olympia. Olympia ging door en won ook de vierde set en wel met 10-15. Geheel overbodig kwam men in de beslissende set op achterstand. Armixtos gaf deze voorsprong niet meer uit handen en won met 15-6. A.s. zaterdag kan heren 1 voor een stunt gaan zorgen; dan komt namelijk de ranglijstaanvoerder Valkenberg 2 op bezoek in de Bunt. Er wordt gefluisterd dat dit wel eens een hele rare wedstrijd zal kunnen worden. Vanaf 17.00 uur kan men dit allemaal zelf komen bekijken. Ook het tweede herenteam kon niet tot winst komen. Zij traden aan tegen Salvo. Een niet al te beste stop in de eerste set zorgde al snel voor een achterstand. De Maartensdijkse for matie drukte goed door en won met 15-8. Ook in de tweede set speelde Olympia te stroef en er ontbrak net dat beetje enthousiasme waardoor je de set kan winnen (15-10). Vooral door veel fouten door Salvo en de 100% scorende middenaanval van Olympia kwam men in de derde set met 3-11 voor. Pas bij 12-11 kon Olympia Salvo weer een halt toe roepen en zelf het initiatief weer over nemen. Met 12-15 werd deze gewonnen. Een zeer span nende en gelijkopgaande vierde set volgde. Uiteindelijk was Salvo de meest gelukkige: 15-13. A.s. zaterdag speelt men om 15.00 uur in de Bunt tegen GVC 2 en ook zij zijn van plan hun eerste thuisoverwinning te gaan behalen. Heren 3 blijft ongeslagen de koppositie in de eerste klasse bezetten. Ditmaal was Sportcentrum het slachtoffer. De eerste twee sets kwamen probleemloos in handen van Olympia (15-9,15-10). De derde set verliep wat stroever en er werd te rommelig gespeeld. Toch was de routine wederom aanwezig om op tijd over te schakelen en de winsftoch binnen te halen. De in de derde set in de A.s. zaterdag 22 november zullen in het ski-centrum te Soesterberg de nationa le kampioenschappen „langlauf" op kunstskibanen gehouden worden. De wedstrijdeh worden georganiseerd door de Landelijke Federatie van Ski baanorganisaties en skiclubs en in samenwerking met het Korps Mari niers te Doorn en de Ski Club Soester berg. Aan de start komen junioren (geboren na 1962); senioren (geboren 1945/1863) Aan de start komen junioren (geboren na 1962)senioren (geboren 1945/1963) en veteranen (geboren vóór 1945). Uiteraard zijn deze groepen verdeeld in dames en heren. De te lopen afstan den zijn: 2-, 3- en 4 kilometer. De wedstrijden beginnen om 14.00 uur. wedstrijd gekomen Arie van de Wal speelde een bijzonder goede set. Heren 5 speelde tegen Almere en ook zij wisten de volle winst binnen te halen. Weliswaar ging de eerste set nog verloren (15-9) en kwam men in de tweede set ver achter (10-4). Op karak ter en routine werd de tweede set toch nog binnen gehaald met 14-16. Ook de derde set was een bijzonder spannende en ook deze eindigde in Olympia-voor- deel: 15-17. De laatste set werd tegen het veel jongere Almere zelfs op condi tie gewonnen (9-15). Dames Olympia speelde tegen de voor hen altijd moeilijke tegenstandster Spirit. Nimmer kon Olympia tot winst komen tegen deze sterke formatie maar aan deze slechte gewoonte is dan nu een einde gekomen. Het was een zeer wisselende wedstrijd maar toch ook erg spannend. De eerste set werd met 5-15 door Olympia gewonnen maar de tweede set eindigde met dezelfde cijfer in Spirit-voordeel. Opnieuw met 5-15 werd de derde set weer in Olympia- voordeel beslist. Na deze drie nogal rommelige sets, volgde een tweetal zeer spannende. De vierde set eindigde met 15-11 voor Spirit. De beslissende set was echter weer voor Olympia, eveneens met 11-15. Ook de dames spelen zaterdag weer thuis in de Bunt. Orion zal om 19.00 uur de strijd moeten aanbinden tegen de Olympia-dames. Een, gezien de noteringen, zeer belang rijke wedstrijd in de eerste klasse was die tussen dames twee en het vierde damesteam van SW. Door de uiteinde lijke overwinning van Olympia, heb ben zij nu nog steviger de tweede plaats in handen en vormen zij een nog duidelijker bedreiging voor koploop- ster GVC. Dames 3 speelde tegen Odis en zij speelden gelijk. Olympia begon goed en kwam met 7-14 voor. Daarna ver zwakte het spel zodat Odis gelijk kon komen maar het tweede damesteam wist de set toch nog te pakken: 14-16. De tweede set speelde Olympia rede lijk goed en deze werd verdiend met 12-15 gewonnen. De derde set speelde Olympia iets minder en na een 12-12 stand was het uiteindelijk Odis dat doordrukte: 15-12. Mede doordat de con centratie in de laatste set verdwe nen was, won Odis ook de laatste set en wel met 15-3. Het zesde damesteam kwam tot winst in de wedstrijd tegen BG&SV 5. Veel fouten van Olympia zorgden in de eerste set voor een 12-3 achterstand. Het mag zeker sterk genoemd worden als deze set dan alsnog met 12-15 gewonnen wordt. Gesteund door deze opsteker ging Olympia sterk door een BG&SV had erg weinig meer in te brengen in de volgende twee sets: 2-15 en 1-15. A.s. dinsdag, 25 november, zal weer de jaarlijkse ledenvergadering van de Volleybalvereniging Olympia Soest plaatsvinden. Het Olympiabestuur is van mening dat het geen onderonsje mag worden van een paar leden en, gezien de zeer grote opkomst van de leden bij de ledenvergadering van het afgelopen jaar, zal dit ook zeker niet het geval zijn. De algemene ledenvergadering zal plaatsvinden in het clubgebouw van de handbalvereniging B.D.C., hoek Birk- straat en H. Blaekweg. De aanvang is om 20.00 uur. Nadat alle problemen en plannen be sproken zijn, kan er nog even gezellig nagepraat worden. Het bestuur van Olympia doet een drin gend beroep op de leden om ook dit jaar weer massaal naar de ledenverga dering te komen. SPORT A f *-:5 sm tfc Spelmoment uit de volleybalwedstrijd SW tegen Vollkei Foto: Herman van Dam val er in de le set niet uit. In de laatste Het bestuur van de Sportstichting Soest komt dinsdag 25 november om 19.30 uur bijeen in de commissiekamer van de dienst Gemeentewerken. De agenda vermeldt ondermeer negen in gekomen stukken; een voorstel een hogedrukreiniger aan te schaffen en een voorstel bij te dragen in de kosten van de clubavonden van de Soester Schaakclub. Wat dit laatste betreft gaat het om het herstellen van een abuis. De hogedrukreiniger kost 2677,50 excl. BTW en is nodig voor het schoonhouden van de hal, de kleed ruimten en natte ruimte in de over dekte sportakkommodaties. Het is de bedoeling het apparaat permanent in de sporthal Beukendal te stationeren en het bij grote onderhoudsbeurten (3 a 4 maal per jaar) ook in de overige overdekte voorzieningen te gebruiken. Foto: Herman van Dam Woensdag 12 november speelde het zitvolleybalteam Olympia/Bentinck Stars de eerste thuiswedstrijd in „De Bunt" en verloor met 3-1 van Alk maar. (Setstanden 5-15, 15-6, 8-15 en 1-15). Onze gehandicapte plaatsgenoten be gonnen de wedstrijd in geheel nieuw tenue. Een opsteker die geen zoden aan de dijk zette in de eerste set. De sterke Alkmaarders speelden daarvoor te overrompelend (5-15). De tweede set liet een totaal ander Bentinck Stars zien. Haast foutloos, met een goede spelop- bouw en effectief blokkerend, was de setzege met 15-6 een feit. In de laatste twee sets gaf de betere conditie van Alkmaar de doorslag en Doordat Huizen vorige weekVan Olly B verloor, staat SVV/Stam 1 met 1 wed strijd meer gespeeld bovenaan de,, ranglijst. SVV/Stam heeft 7-11 en Hui zen heeft 6-10. Dames SVV/Stam heeft opnieuw de punten aan haar tegen standster moeten laten. Het werd on der het oog van een kleine schare supporters een 3-0 nederlaag. Dames SVV/Stam 1 - Be Quick 0-3 (10-15/13- 15/13-15). SVV/Stam 1 leek in deze wedstrijd in ieder geval 1, 2 of 3 punten te kunnen pakken. Achteraf gezien hadden die punten er ook moeten komen zoals zo vaak gezegd kan wor den. Doordat de dames, op de beslis sende momenten wegzakken zijn ze er nog niet in geslaagd om aansluiting te vinden met de middenmoot. Er werd beslist niet slecht gespeeld. Door een vrij goede en zekere pass zag je wat meer variatie in de aanval. Dan worden de punten gescoord. Dan ineens wat dom me ballen en het hele team zakt in één klap weer terug. Het wordt stil in het veld. Dit was een duidelijk verschil met Be Quick uit Zwolle, dat op deze ging de wedstrijd met 5-15 en 1-15 verloren. Het zwakke punt van de Soester zitvolleyballers bleek weder om het onvoldoende verwerken van de serve van de tegenpartij. De publieke belangstelling was groot. Voorzitter en bestuursleden van het Bentinckfonds en oud-burgemeester Baron Bentinck waren aanwezig om de in fraai tenue gestoken spelers aan te moedigen. Zitvolleybal is niet alleen aardig om te zien maar juist voor mensen met eén handicap een uiter mate geschikte sportbeoefening. De Bentinck Stars kunnen nog heel wat nieuwe leden gebruiken. Voor informa tie: Jeanne Betsman, Regentesselaan 9, 3762 DS Soest, telefoon (02155) 17053. momenten gewoon door bleef gaan en enthousiast blijft. De dames van SVV/Stam blijven echter hopen op en werken aan betere tijden. SVV/Stam 2 - Spokers [H'sum] 3-0. (15-11/15-11/15-9. Een SVV dat niet optimaal draaide had bij vlagen wat moeite met een verde digend goed spelend Spokers. Dit ver dedigen was bij SVV nogal eens onzui ver en er ontstonden nog wel eens wat misverstanden. Daardoor lag de pass niet altijd even zuiver, zodat de set-up vaak ook wat onzuiver lag. In de 3e set verliep het geheel wat rommelig en SVV keek dan ook tegen een achterstand van 7-2 aan. Maar toen vonden de dames het welletjes en gunden Spokers nog maar 2 punten en maakten het karwei af. SVV, Volkei en Sportcentrum voeren gedrieën de rang lijst aan. Dames SVV 3 speelde tegen SVH. Er had voor SW meer ingezeten dan een 1-3 nederlaag. (15-7/14-16/13-15/13-15). De dames die in de eerste set over SVH heenliepen, begonnen in de 2e en vol gende sets aanvallend wat te klungelen en gaven het initiatief uit handen. Als de tegenstandster meer lengte in de ploeg heeft is dat niet verstandig en dat bleek. SVH ging beter aanvallen maar een goed verdedigend SVV kon nog bij blijven maar zoals zo vaak kon er niet afgemaakt worden. Al met al een aantrekkelijk schouwspel. Olympia 2 - SW 4 3-0. (15-9/15-10/ 15-11). In een gelijkopgaande strijd kwam SVV wat adem te kort om Olympia onder druk te zetten en te houden. Door deze nederlaag heeft SVV 4 de kopposi tie aan GVC over gedaan. Volkei 7 - SVV 9 3-0. (15-5/15-10/15-10). Een wedstrijd die door SW met een grote inzet en met veel enthousiasme werd gespeeld. Door een betere serve kon Volkei SVV net iets voorblijven. Meisjes jun. C - BG&SV 2-1. (15-13/ 15/15-7). In de le set veel serveverlies, toch setwinst. In de 2e set kon de snel opgelopen achterstand niet meer weg gewerkt worden. In de 3e set nam men revanche en daardoor een gemakke lijke winst. Heren SVV/Stam 1 - Volkei 3 3-0 (15-6/15- 9/15-9). Er verscheen een goed geconcentreerd SVV/Stam in het veld. En dat heeft een fel vechtend Volkei gemerkt. Goede passes en een goede opbouw brachten variaties in de aanval. Dat Volkei leuk tegenstand bood bleek wel uit de 2e set, waarin lange rally's te zien waren en waar de stand 8-6 wel 10 minuten gehandhaafd bleef. In de laatste set bij een stand van 9-1 verslapte de concen tratie wat. Volkei kon wat inlopen. Maar SVV wenste de winst niet uit handen te geven en besloot de set met een 15-9 overwinning. Een aantrekkelijk schouwspel voor het publiek, met leuke rally's. Heren SVV 2 heeft met 3-0 verloren van Huizen 2. Heren SVV 3 won met 3-1 van VIF 2. Deze overwinning geeft de heren weer aansluiting met de middenmoot. Set standen 15-9/3-15/15-10/15-4. Een opti maal geconcentreerd SVV slaagde er 2 maal in om een 6-0 achterstand weg te werken en de set te winnen. Een opkik ker dus. Lovoc 2 - SVV 0-3. (11-15/6-15/13-15). Een weinig geïnspireerd SW bracht zichzelf nog wel eens in moeilijk heden. Mede daardoor kwam de aan- set verslapte de aandacht bij een stand van 6-14. Lovoc kon inlopen tot 13-14. SVV greep in en maakte de set af. Wedstrijdprogramma Dames SVV/Stam 1 speelt zaterdag 22 november in Haarlem tegen het plaat selijke OVRA; dat vorig seizoen vrij hoog is geëindigd. Sh zware dobber dus. Dames SVV/Stam 2 speelt vrijdag 21 november in Harderwijk tegen Zelky 3, de hekkensluiter in de distriktsklasse. Dat moet een makkelijké Overwinning worden. Dames SVV 3 spéélt zaterdag 22 no vember tegen het Barneveldse SSS. Deze derby staat altijd garant voor een leuk schouwspel. Heren SW 1 heeft een speelvrije week. Wedstrijdprogramma Beukendal: Dames: 20.15 uur SW 5 - Spokers 2 21.30 uur SW 9 - Volkei 7 Meisjes jun. b 19.00 uur SVV b - SVH a Heren 20.15 uur SW 4 - Spokers 21.30 uur SW 6 - Spirit 3 jun. 19.00 uur SVV 2 - Surf a VOOR FIJNE VRIJETIJDSKLEDING STEENHOFFSTRAAT 66 TELEFOON 10880 Het in Soest populaire volleybal slaagt er dit jaar tot nu toe niet erg in teams op de been te brengen die in de Nationale competitie een stevig woord je mee kunnen spreken. Zowel SVV als Olympia, de twee grote volleybalver enigingen met vertegenwoordigers in die competitie staan er na zeven speel dagen allerminst gunstig voor. Het eerste damesteam van de Soester Volleybal Vereniging staat na de wed strijden van de afgelopen week een zaam op de laatste plaats in de op één na hoogste klasse van de Nederlandse Volleybal Bond. Een plaats die trainer Rombouts zich zeker niet gedacht heeft toen hij het roer van Jan Both over nam. Immers de laatste jaren telde SVV danig mee in de eerste divisie. Alleen het vorig seizoen draaide het team minder sterk. Enkele jaren geleden wisten zij in de Nationale Bekerstrijd zelfs door te dringen tot de 1/8 finales. De drie punten uit 7 wedstrijden steken daarbij nu wel heel mager af. Blessu res zijn mede oorzaak van een zo lage klassering maar wellicht zijn er toch nog een aantal meer structurele zaken aan de orde. Olympia Het één klasse lager spelende dames team van Olympia doet het van de landelijk spelende teams nog het beste. Vorig jaar als vijfde geëindigd in de tweede divisie behaalden zij nu negen punten uit ook zeven wedstrijden. Goed voor een zevende plaats. Daarbij mag worden aangetekend dat de tweede divisie dit jaar minder sterk volleybal laat zien dan het vorig seizoen. Net als bij SVV spelen blessures, zij het van Red Stars - Juventus 84-82 (heren) De wedstrijd van de heren van Red Stars het afgelopen weekeinde ge speeld in Schiedam was er opnieuw een met een bijzonder zenuwslopende staart. De eerste helft speelde Red Stars een man-to-man-verdediging die door door de té grote afstand van verdediger tot de bal, de Schiedammers te veel ruimte lieten. Hierdoor konden de spe lers van Juventus elkaar veel te ge makkelijk de bal toe spelen en zelfs uit deze positie scoren. Hoewel ook de aanval tegen zóne moei zaam verliep, werd door goede indi viduele akties van de Soestenaren toch regelmatig gescoord. Hierdoor werd de rust met een 34-37 stand voor Juventus ingegaan. De tweede helft gaf een vrijwel iden tiek spelbeeld te zien, hoewel Red Stars er allereerst voor zorgde de achter stand weg te werken. Doordat Red Stars verzuimde bij en kele mogelijkheden de break toe te passen bleef de score gelijk op gaan. Met nog 13 seconden te spelen en bal bezit vroeg coach Jacco van de Burg van Red Stars een time-out aan met het bekende concept om deze seconden uit te spelen en nog éénmaal te scoren, om op die manier de stand van 82-82 in winst om te zetten. Een goed uitgevoerde aanval leverde inderdaad in de laatste seconde van de wedstrijd een doelpunt op en daarmee een 82-84 overwinning voor de Red Stars heren. Red Stars - Lokomotief 72-98 (jongens-junioren Na afgelopen week uitgeschakeld te izijn voor de bekercompetitie door Wils kracht (60-80), opnieuw een nederlaag voor de jongens-junioren van Red Stars. Het was te verwachten, dat de uitwedstrijd tegen Lokomotief moeilijk zou worden. Het als team uitstekend voor de dag komende Lokomotief wist via vaste spelpatronen de score op te voeren. De Soestenaren konden, on danks het regelmatig scoren niet het juiste aanvalsconcept vinden. Niettemin was de stand na 5 minuten in de tweede helft nog gelijk, 51-51. Daarna verslapte de man-to-man-ver- dediging van Red Stars en verdween de pech bij het schieten aan de kant van de Rijswijkers. Het sportieve, meelevende publiek zag daarna hoe Red Stars opzij gezet werd. Via een 98-72 overwinning in deze faire wed strijd verstevigde het team van Loko motief haar tweede plaats en wees het Red Stars naar een elfde plaats op de ranglijst terug. Red Stars - AMVJ 82-96 (heren reserves) Opnieuw hebben de Soester reserves hun wedstrijd niet in winst kunnen omzetten. Hoewel de Soester heren aanvankelijk een lichte voorsprong wisten te verkrij gen door enkele snelle breaks goed af te ronden, konden zij niet afstand nemen van hun Rotterdamse tegen standers. Een niet geheel waterdichte Soester zóne moest toestaan dat vanaf korte afstand keer op keer tegengescoord werd. Door te laat de man met de bal ,aan te vallen, kreeg AMVJ de kans om vrij te schieten. Een goed schot bezorgde de Rotterdammers in rust dan ook een lichte 43-33 voor sprong. Een niet snel genoeg reagerend Red Stars moest bovendien toezien hoe AMVJ binnen enkele minuten verder uitliep tot 22 punten. Pas toen werd aan de noodrem getrok ken maar de resterende tijd was niet voldoende om deze achterstand weg te werken. Resultaten overig basketbalwedstrijden Red Stars Dl - Bourgondië Dl 20-35 Red Stars MD1 - Dunekers MDl 42-14 Red Stars MB1 - Dunekers MB2 115-11 Red Stars MA2 - Keizer Otto MA1 29-26 Red Stars II - Anquilla II 26-57 Red Stars MC3 - Eem '78 MCI 2-14 Red Stars MC2 - Red Stars MCI 10-50 Eem '78 - Red Stars 3 39-57 Basketbalprogramma Red Stars voor het komende weekeinde Zaterdag in sporthal Beukendal 18.30 uur Red Stars - Dunekers (dames) Misschien een gelegenheid voor coach Jan Mulders om voor eigen publiek een kleine verrassing te presenteren. 18.30 uur Red Stars - Parker (heren reserves). Ook dit team, nog steeds zonder winstpunten, kan met een beet- lichtere aard, een rol bij de prestaties. En eveneens als bij SW krijgen jeug dige speelsters een kans zich in de selectie een vaste plaats te veroveren. Toch blijven ook hier de prestaties achter bij de verwachtingen. Het eerste herenteam van Olympia verkeert na het afgelopen weekend ook zeer duidelijk in de achterhoede. Een plaats die niemand had verwacht. Vorig jaar wat ongelukkig gedegra deerd uit de tweede divisie was de verwachting dat dit jaar een goede klassering kon worden bereikt. Verjon ging uit eigen gelederen en de komst van enkele nieuwe spelers lagen aan de basis van deze verwachting. Jammer dat routinier en smaakmaker van Olympia, Albert Roetman, om' per soonlijke redenen bedankte voor de Olympia selectie. Met hem en de jeugdige spelers van Olympia zouden zij er wellicht niet zo slecht voor staan. Al met al toch een beetje teleurstel lend. Een plaats waar zo'n zeshonderd actieve volleyballers wonen zou toch in staat moeten zijn hoger op de ranglijst te prijken met de selectie teams. Willen de verengingen hun aantrek kingskracht op een deel van de jeugd houden dan zullen zij er toch voor moeten zorgen dat de eerste teams zich een beetje meer „in beeld" spelen. Alleen succes trekt jeugd, denk maar aan de jaren van Ard en Keessie, andere voorbeelden kunt u zelf wel bedenken. De standen per 15 november Dames 1ste divisie Smash - Castricum 7-19 je meer geluk misschien iets aan hun puntentotaal gaan doen. 20.00 uur Red Stars - Lakers. Een lastige tegenstander voor de Soes ter heren, maar eventueel door meer vaart in de wedstrijd te brengen een interessante partij. Zondag in sporthal Beukendal: 18.30 uur Red Stars MCI - Dunekers MC2. Red Stars Dl - Dunekers Dl 19.45 uur Red Stars - Voorburg (jon gens-junioren). Een mogelijkheid voor de Soester jon gens om na een einde in de beker competitie hun positie in de competi tie te versterken. 19.45 uur Red Stars - Voorburg (meis jes-junioren). Na de laatste nederlaag van de Soes ter meisjes direct een tegenstander van formaat, waartegen het moeilijk zal zijn om wat punten af te snoepen. 21.15 uur Red Stars 3 - Dunekers 3. Van donderdag 20 november t/m woensdag 26 november 1980. GRAND 1: Tel. 033-14632. De grote bescheurfilm. KENTUCKY FRIED MOVIE 16 jr. Dagelijks 14.00 19.00 - 21.45 uur Zondag: 14.00 - 16,30 - 19.00 - 21.45 uur GRAND 2: De grote muziekfilm met Olivia Newton-John en Gene Kelly. XANADU a.1. Dagelijks: 14.00 - 19.00 - 21.45 uur Zondag: 14.00 - 16.30 - 19.00 - 21.45 uur GRAND 3: Jack Nicholson en Shelley Duval in Stanley Kubrick's nieuwe meesterwerk. THE SHINENG 16 jr. Dagelijks: 13.45 - 18.45 - 21.30 uur Zondag: 13.45 - 16.15 - 18.45 - 21.30 uur GRAND 4: Bud Spencer in aktie. PLATVOET AAN DE NIJL a.1. Dagelijks: 13.30 - 18.30 - 21.15 uur Zondag: 13.30 - 16.00 - 18.30 - 21.15 uur GRAND 5: Vrouwen met het oudste beroep ter wereld laten zich niet langer gebruiken. Miou-Miou in VROUWEN VAN PARIJS 16 jr. Dagelijks: 13.30 - 18.30 - 21.15 uur Zondag; 13.30 - 16.00 - 18.30 - 21.15 uur CINEMA 1: Tel. 033-18900. Explosiever als nitro en glycerine. John Belushi en Dan Aykroyd in THE BLUESBROT- HERS met o.a. James Brown, Aretha Franklin e.v.a. a.1. Dagelijks: 13.45 - 19.00 - 21.30 uur Zondag: 13.45 - 16.15 - 19.00 - 21.30 uur CINEMA 2: Drie vrienden verlaten de school maar blijven bezeten van hun sport... surfen. CALIFORNIA SURF 12 jr. Dagelijks; 13.30 - 18.45 - 21.15 uur Zonag: 13.30 - 16.00 - 18.45 - 21.15 uur EURO: Tel. 033-33655. Robert Red- ford als gevangenisdirecteur in BRU- BAKER 16 jr. Zaterdag en woensdag: 18.45 - 21.30 uur Zondag: 14.00 - 18.45 - 21.30 uur overige dagen: 14.00 - 18.45 - 21.30 uur ELfRjO: KINDERVOORSTELLINGEN De opvolger van Rin-tin tin en* Lassie. De ongelooflijke avonüiren van een slitnme hond/BENJI Zaterdag en woensdag: 13.45 uur ondertiteld. DUO 1: Tel. 033-16572. Verandering van spijs doet eten. KLAAR IS ZE 16 jr. Dagelijks: 14.15 - 19.15 - 21.30 uur Zondag: 14.15 - 16.30 - 19.15 - 21.30 uur DUO 2: Juist toen U dacht dat U weer veilig kon zwemmen JAWS II12 jr. Dagelijks: 14.00 - 19.00 - 21.15 uur Zondag: 14.00 - 16.15 - 19.00 - 21.15 uur DUO: NACHT VOORSTELLINGEN Vrijdag- en zaterdagnacht 23.45 - 24.00 uur DUO 1: Voor dit examen kregen zij voldoende punten. SEXAMEN 18 jr. 24.00 uur DUO 2: Een rugby wedstrijd tussen gevangenen en bewakers ontaardt in een ware veldslag. THE MEAN MA CHINE 16 jr. 23.45 uur De Soester Kadobon is voor velen van u een bekend begrip. De ontvanger heeft het voordeel rustig zelf naar een kado te zoeken dat hem/haar bevalt, de bon is immers 6 maanden geldig. Ovra - Haarlem 7-19 Molenwiek - Zaanstad 7-13 Valkenberg - A'dam 7-12 Dynamo 2 - Apeldoorn 7-12 Valbovol - Woerden 7-12 Be Quick - Zwolle 7-11 Olympia - Groningen 7-9 EAVV - Arnhem 7-6 Ruba Orion - Sneek 7-6 Spirit - Almelo 7-4 SVV - Soest 7-3 Dames - 2e divisie DOS - Schoonhoven 7-20 Flash - Nij verdal 7-16 Zelky - Harderwijk 7-15 Labyellov - Zevenaar 7-13 Orawi - Dordrecht 7-12 Radius - Gouda 7-11 Olympia - Soest 7-9 Spirit - Amersfoort 7-8 Shot - Culemborg 7-6 Heijendaal - Nijmegen 7-6 Valbovol 2 - Woerden 7-5 Quick/Orion - Doetinchem 7-5 Heren 3e divisie Valkenburg-A'dam 7-21} USS - Utrecht 7-15 j Thor - Bergambacht 7-14 Bourgondië - W.b.Duurst. 8-13 Armixtos - A'dam 8-13 Sportcentrum - H'sum 7-10 Cito - Zeist 7-9 Vollkei 2-A'foort 7-9 Smash In - Breukelen 7-9 Thornax 2 - Woerden 7-9 Utrecht - Utrecht 7-5 Olympia - Soest 7-2 Ter toelichting: bij een gewonnen wed strijd met 3-0 of 3-1 krijgt de winnaar 3 punten. Bij winst met 3-2 krijgt de winnaar 2- en de verliezer l punt.

Soester Courant | 1980 | | pagina 21