Heren Red Stars verliezen dames winnen f Programma Broeken 5 HOMEE Eerste herenteam SVV verliest opnieuw SIERADEN ALS OCCASIONS Aaron Sassoon Korfbal: Houten I - Eemvogels I: 11-10 Recreatief zwemmen in De Turf in de Kerstperiode BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM Volleybal: Opnieuw zeer goede prestaties van de eerste Olympia teams i Sporthal Beukendal De Bunt Sportzaal De Borg S Lois Love - Lee - Cooper - Lois - Pak mee die twéé!!! 70.- <75' Lee - Cooper - Lois - Wrangier - Love Dr essuur wedstri j den Ruitersportcentrum Eldorado 21 gWe^hring:rhttog:sn^ef;nd^na;embandri-. choke*. han- e.d. voor 50 procent onder de normale prijst ba"d)' mUn,en Kijkt u daarom regelmatig in onze goud-etalage, bij occasions. diamantair - juwelier Laanstraat 18 - Baam - Rembrandöaan 13 - Soest A ftyg> Innen rrn toni.. Algelopen zaterdag moesten de Eem- vogels aantreden tegen het sterke Hou ten. De Houtenaren hebben vorig jaar nog een klasse hoger gespeeld. Geluk kig trokken de Eemvogels zich weinig van de reputatie van hun tegenstan ders aan, en trokken direct fel van leer. Reeds in de eerste minuten van de wedstrijd wisten de Eemvogels door een doelpunt van Wim van Rheenen de leiding te nemen. Houten had het antwoord echter spoedig klaar, en wist zelfs uit te lopen tot 2-1. Jan v.d. Kuil bracht de stand weer gelijk. Houten kwam daarna sterk opzetten en weldra keken de Eemvogels tegen een 4-2 achterstand aan. De Eemvogels lieten zich echter niet ontmoedigen en via doelpunten van Wim van Rheenen en Marina v.d. Berg werd de achter stand weggewerkt. Houten nam op nieuw de leiding en maakte 5-4. Wim van Rheenen zorgde er echter voor dat de rust met een 5-5 gelijke stand inging. Na de rust kwam Houten sterk opzet ten en wist zelfs tot 8-5 uit te lopen. Met een fraaie doorloopbal gaf Agnes La- pré de Eemvogels opnieuw enige hoop. Kort daarop produceerde Houten doel punt nummer 9. De Eemvogels bleven goed korfballen en dat wierp vruchten af. In 5 minuten tijd scoorden de Eemvogels 3 doelpunten. Eerst trof een afstandsschot van Jan v.d. Kuil de korf, daarna benutte Wim van Rhee- Tijdens de Kerstperiode zijn de mo gelijkheden om recreatief te zwemmen in het zwembad De Turf uitgebreid. Maandag 22 en maandag 29 december kan met zwemmen van 13 tot 18 uur, van 19 tot 20 uur en van 21 tot 22 uur. Dinsdag 23 en dinsdag 30 december van 13 tot 18 uur. Woensdag 24 december van 9 tot 12 en van 13 tot 15 uur. Zaterdag 27 december en zaterdag 3 januari van 13 tot 17 uur. Zondag 28 december en zondag 4 ja nuari van 10 tot 14 uur. Woensdag 31 december van 8 tot 12 uur. Vrijdag 2 januari van 14 tot 18 uur, van 19 tot 20 uur en van 21 tot 22 uur. Op donderdag 25 december (Eerste Kerstdag), vrijdag 26 december (Tweede Kerstdag) en donderdag 1 ja nuari (Nieuwjaarsdag) is het zwem bad De Turf gesloten. Vanaf maandag 5 januari geldt weer het gebruikelijke zwemrooster. nen een strafworp en scoorde die middag zijn vijfde doelpunt. Ton Kraaikamp zorgde met een doorloop bal voor de negende van de Eemvo gels. Maar ook Houten had nog doel punten in voorraad, en nam met 10-9 de leiding. Tot grote vreugde van de Eemvogels wist Marina v.d. Berg de balans weer in evenwicht te brengen. In de laatste minuut wist Houten ech ter de wedstrijd in zijn voordeel te beslissen, met 11-10 kwam het einde. Het was een enerverende wedstrijd waarbij de Eemvogels duidelijk beter speelden dan in voorafgaande wed strijden. De grondige wijziging van de vakken was daar waarschijnlijk niet vreemd aan. Kameo 5 - Eemvogels 2 5-4 Het tweede team van de Eemvogels heeft deze wedstrijd onnodig verloren. Eerst werd een 0-2 voorsprong door doelpunten van Leendert v.d. Berg en Henk Friebel uit handen gegeven. Na de 2-2 gelijke stand kregen de Eemvo gels opnieuw een voorsprong door een doelpunt van Randolph Wijnmalen. Ook nu wist Kameo weer gelijk te komen. Leendert v.d. Berg zette de Eemvogels opnieuw op winst, het mocht echter niet baten. De Eemvo gels bleven te weinig attent. Kameo wist niet alleen de stand gelijk te maken, maar slaagde er ook nog in om in de laatste minuten van de wedstrijd de winst te pakken. Het eindsignaal kwam met 5-4 voor Kameo. MIA 5 - Eemvogels 3 4-1 Het derde team van de Eemvogels slaagde er niet in om vat te krijgen op het spel van deze zeer geroutineerde MIA-ploeg. Vooral de aanval, van de Eemvogels had het moeilijk. Door goed verdedigen van de Eemvogels bleef de schade beperkt. MIA wist een 2-0 voorsprong op te bouwen. Sidney v.d. Berg gaf de Eemvogels hoop, toen hij met een fraaie doorloopbal de stand op 2-1 bracht. Met deze stand werd de rust bereikt. Na de rust wist MIA nog tweemaal te doelpunten. Eemvogels Junioren - Soesterkwartier Junioren 4-3 De Junioren deden het afgelopen zater dag weer goed voor de Eemvogels. In een moeilijke wedstrijd bedwongen zij Soesterkwartier. Het was een over winning op het nippertje. Herman van Essen gaf de Eemvogels de leiding. Johan Nieswaag vergrootte de voorsprong tot 2-0. Wie nu echter dacht dat de Eemvogels op een gemak kelijke Overwinning zouden afsteve nen, kwam bedrogen uit. Soesterkwar tier kwam sterk terug en wist weer met de Eemvogels gelijk te komen. Herman van Essen bracht de Eemvo gels opnieuw aan de leiding. Soester kwartier bleef goed volgen en maakte 3-3. Pas in de laatste seconden van de wedstrijd bracht Marco Kuil de stand op 4-3 voor de Eemvogels. PRAAMGRACHT5 - SOESTDIJK - TEL. 02155-17552 Heren van SW/Stam 1 hebben op nieuw met 3-0 verloren. Nu van Huizen die zich door deze overwinning vaster op kop nestelt. Huizen heeft nu 3 punten voorsprong op SVV/Stam en 1 wed strijd minder gespèeld. Ook dames SVV/Stam 1 kon vanuit Arnhem geen pnt. mee naar huis nemen. Dames SVV/Stam 2 heeft van een goed spe lend Zelky 2 een punt kunnen pakken. Heren SVV/Stam speelde afgelopen zaterdag niet de sterren uit de hemel. Er werd hun door Huizen duidelijk gemaakt dat ze nog wel wat te kort kwamen om een koppositie in te nemen. Huizen was in deze wedstrijd veel beter. Ze hadden meer aanval, die-bo vendien effektiever en gevarieerder was dan die van SVV/Stam. De SVV aanval was te statisch en te weinig gevarieerd. Daar was een matige pass ook debet aan. Huizen daarentegen zette de SVV-verdediging goed onder druk met harde aanvallen dan weer op de 3 meter lijn en dan weer achterin. De SVV verdediging kon zich daar slechts zeer moeizaam op instel len. Kwam de pass bij SVV goed, dan kwam er ook een goede aanval uit van m.n. Jean Raumans. Setstanden: 15- 11/15-11/15-7' Een terechte overwin ning voor Huizen. Dames SVV/Stam speelde in Arnhem tegen het iets hoger EAVV. Dit was een wedstrijd voor SVV zoals zo velen. Beginnen met goed spel, daar mee een ruime voorsprong opbouwend en die dan bijna weer uit handen geven maar tenslotte toch moeizaam winnen. Setstand: 14-16. Ook in deze wed strijd, in de 2e set een grote achter stand oplopen van 14-5 en er toch in slagen om terug te komen tot 14-11 en dan door een ongelukkige opslag en vervolgens een wat dubieuze arbitrale beslissing de set verliezen met 15-1. Setstanden: 3e 15-6 en 4e 16-14. Hopelijk zien de dames met veel ver trouwen de 2e helft van de kompetitie tegemoet. Er zijn in deze divisie op Castricum na geen echte uitblinkers, dus het moet gewoon mogelijk zijn om meer wedstrijden te winnen. SVV/Stam 2 speelde uit tegen Zelky 2 dat de achtervolging naar de koplopers met succes heeft ingezet, en inmiddels 3e is achter SVV 2 en Volkei 2. Setstan den 15-13/13-15. In de 3e set bezorgde de harde en effect volle serve van Zelky 2. SW/STam 2 veel problemen. Setstand 15-11. De laatste set werd mede door een goede serve van SVV vrij probleemloos gewonnen met 4-15. SVV 3 speelde thuis tegen Spokers. In de le set wist SVV een ruime voor sprong op te bouwen die ze op 't laatst toch weer uit handen gaven. 13-15. In de 2e set wist SW een constante voorsprong te houden en met 15-8 te winnen. In de 3e set werd een ruime achter stand weggewerkt tot 15-15 en deze stand bleef geruime tijd op het score bord staan. SVV wist uiteindelijk met 17-15 te winnen. In de 4e set was Spokers nergens meer. SVV speelde veel tactische ballen en wisselde dat goed af met de harde aanval, setwinst 15-10. Met veel zelf vertrouwen wordt de wedstrijd van a.s. vrijdag tegen Sportcentrum tegemoet gezien. Een Sportcentrum dat spelmaakster H. Inklaar vanwege een blessure moet missen. SVV 4 speelde uit tegen koploper G.V.C. In een spannende wedstrijd zijn de punten eerlijk verdeeld. 2-2. SW maakte met haar tactische aanvallen goed gebruik van de mogelijkheden die een zwak verdedigend G.V.C. aan bood. Setstanden 16-14/13-15/9-15/ 15-4. SVV 5 - Lovoc 0-3. Opnieuw heeft dit team hun inzet niet in winst kunnen omzetten. Setstanden 3-15/4-15/7-15. Jeugd Meisjes jun. b - Olympia a 0-3. Een leuke wedstrijd waarin we twee aan elkaar gewaagde teams aan het werk zagen. Hetgeen ook naar voren komt in de setstanden: 14-16/14-16/17-9. Een konditieslag was het, de wedstrijd duurde n.1. 2 uur. Wedstrijdprogramma Dames S W/Stam is vrij tot 10 januari. Dames SVV/Stam 2 speelt zaterdag 20 december in Barneveld voorrondes voor de beker. Dames SVV 3 speelt vrijdag 19 decem ber in Hilversum tegen Sportcentrum. Heren SVV/Stam spelen eveneens in Barneveld de voorrondes voor de be ker. Aangezien een deel van het team afwezig is trekt men ten strijde met een aantal talentvolle jeugdspelers. S SPORTS Foto: Herman van Dam - -rVf" Spelmoment uit de door de Olympia-heren gewonnen volleybalwedstrijd tegen Smash-In Dames 1 speelde afgelopen weekend tegen Shot en behaalde een 3-2 over winning. De heren presteerden nog be ter. Voor de derde maal in successie haalden zij de volle winst binnen. Hier door draaien zij weer helemaal mee in de derde divisie. Heren 3 kon ditmaal zelfs geen gelijkspel behalen en moest genoegen nemen met het eerste sei- zoensverlies. Olympia Bentinck Stars won haar eerste wedstrijd tegen De Muggen. Dames Dames 1 speelde tegen de altijd moei lijke tegenstandster Shot. Tot een 7-8 stand in de eerste set ging het spel gelijk op. Toen zette Olympia goed door en verdiend werd deze set met 15-10 gewonnen. In de tweede set kwam Olympia op achterstand. Na een 11-11 stand was het nu echter Shot dat doordrukte en de set met een 11-15 stand in haar voordeel beslis te. Ook de derde set ging gelijk op. Bij een 8-8 stand was het toen Olympia dat in één opslagbeurt tot 14-8 uitliep en toen was het geen probleem meer om de laatste punt te scoren. Mede door een vaak foute opslag van Olym pia en een goede aanval van Shot was de vierde set weer voor de gas ten en wel met 6-15. In de laatste en beslissende set was Olympia duide lijk de betere. Met 15-4 werd deze geheel verdiend gewonnen. Heren Heren 1 behaalde wederom een prima resultaat door ditmaal Smash-In met een 3-1 verlies huiswaarts te sturen. Bij een 7-6 stand in de eerste set was het Smash-In dat door een paar fout jes aan Olympia-zijde uit kon lopen tot 7-11. Toen begon de Olympia-machi- ne echter pas goed te draaien en me de door de opnieuw zeer veel scoren de aanval kwam Olympia bij en druk te meteen goed door15-11. De tweede set was van iets mindere kwaliteit en geheel overbodig gaven de gastheren een 9-5 voorsprong uit handen. Uiteindelijk won Smash-In verdiend met 10-15. Mede door een goed blok kwam men in de derde set met 7-1 voor. Door een aantal overbodige netfouten wist Smash-In nog tot 9-7 terug te komen maar het initiatief werd weer in han den genomen en er werd met 15-9 gewonnen. Het -mag zeker een prima pres tatie genoemd worden dat de spelers van trainer/coach Ad van Brummelen er in drie wedstrijden voor gezorgd hebben dat zij weer helemaal mee draaien in de derde divisie. Heren 2 won ook' en wel van het bijna onderaan staande Surf. Na een 3-11 achterstand in de eerste set won Olympia nog op het nippertje: 15-13. Olympia speelde zeer zwak: Surf liep gewoon tot 0-12 uit en won geheel verdiend met 4-15. Ook in de derde 'set moesten alle zéilën bij gezet worden omreen grote achterstand teniet te doen. Dit lukte uiteindelijk en er werd met 15-10 gewonnen. Zon der iets in te brengen te hebben kwam Surf in de vierde set op een 0-5 voor sprong. Surf viel toen ver terug en dit was mede een van de oorzaken dat Olympia uiteindelijk met 15-9 kon win nen. Heren 3, tot zaterdag koploper in de eerste klasse moest de eerste neder laag incasseren en verloor hiermee meteen de koppositie. Het team speel de een zeer slordige wedstrijd tegen Vollkei en verloor met 3-1. Olympia/Bentink Stars speelde een hele leuke wedstrijd tegen De Muggen uit Haarlem. Het bleef tot de laatste punt spannend in de eerste set maar uiteindelijk was het De Muggen dat aan het langste eind trok: 16-14. Mede door een aantal opstellingsfouten kwam Olympia/Ben- tinck Stars sterk terug en won de tweede set met 15-9. Er volgde een erg nerveuze derde set die tenslotte in een 15-10 eindstand voor De Muggen ein digde. Maar de Bentinck Stars kwam bijzonder sterk terug en de Haarlem se formatie had niets in te brengen tegen het vertoonde spel van Olympia: (1-15). Uiteindelijk wonnen zij ook de laatste set met 14-16 waardoor de eers te winstpunten binnen zijn. Jeugd Meisjes Junioren A moest aantreden tegen SVV B. In de hele wedstrijd werd slordig gespeeld met aan beide kanten veel foute opslagen. Met enige moete won Olympia de eerste set met 16-14. De tweede set verliep nog moei lijker, maar ook deze werd met 16-14 gewonnen. In de derde set stond Olym pia met 5-13 achter maar door goed volhouden kwam Olympia via 14-14 tot winst: 19-17. Zaterdag 20 december 1980: 09.00 -18.00 uur K.N.K.V. korfbalcomp. 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal comp. Zondag 21 december 1980: 09.00 -18.00 uur Ned. Handbal Verb. comp. 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal comp. Scholieren basketbal tournooi The Red Stars: zaterdag 27 december 1980 08.00 - 20.00 uur zondag 28 december 1980 09.00 - 20.00 uur maandag 29 december 1980 08.00 - 20.00 uur dinsdag 30 december 1980 08.00 - 20.00 uur vrijdag 2 januari 1981 08.30 -18.00 uur zaterdag 3 januari 1981 08.30 -17.30 uur Zondag! januari: 09.00 -18.00 uur Ned. Handbal Verbond comp. 18.00 - 23.00 uur M.H.C. zaalhockey Zaterdag 20 december 1980: 09.00 -13.00 uur tennisinstr. R. Blok 13.30 - 21.00 uur volleybal comp. Nevobo Zondag 21 december 1980: 09.00 -18.00 uur Badso badminton Zaterdag 20 december 1980: 08.00 -12.00 uur sportinstuif jeugd 12.00 -17.00 uur Selby badminton 18.00 -19.30 uur boksschool Soest Zondag 21 december 1980 10.00 -15.00 uur Selby badminton 16.00 -19.00 uur basketbal Amerik. legerteams V) s (1) O O. Q. Diverse cord/denim 2 voor 70." of 2 voor 100.- Diverse kinderbroeken 2 voor Jeans-mode NIEUWEWEG 60 - SOEST 0) 3 (Q_ (D ffl I— O Zaterdag j.1. werden de dressuur- leerlingen van de Stichting R.C. Eldo rado, die niet in het bezit zijn van een eigen paard, in de gelegenheid gesteld hun kunnen in de diverse klassen te to nen aan het jurylid, de heer H. v.d. Brink uit Ermelo. Door het grote aantal inschrijvingen moest er reeds 's middags om vijf uur gestart worden met de klasse N (nieuwelingen). De heer R. v.d. Berg uit Leusden be haalde de 1ste prijs met het paard Lorenza, hetgeen hem de standaard en het oranje lint opleverde. Tweede werd Hedy van Kappel uit Soest met Recer, op de voet gevolgd door Sacha Hubert uit Soest met Sil- via. De vierde plaats werd veroverd door Suzan Groot Hedde uit Baarn met de achttienjarige Ajax. Eva Jacqueli- ne Houtgraaf, eveneens uit Baarn, werd vijfde met het paard Silvia. Om acht uur startte de B klasse. De uit Amersfoort afkomstige ama zone Carolien Wetering wist in deze VOOR FIJNE VRIJETIJDSKLEDING STEENHOFFSTBAAT «6 TELEFOON 10880 klasse met Olga B de eerste prijs te behalen. Bianca Kouterik uit Baarn werd met Lorenza tweede. De derde plaats werd bezet door Mevrouw J. Laseur uit Hilversum, eveneens met het paard Lorenza. De heer J. Haenen uit Amsterdam werd met Ajax vierde, terwijl de vijf de plaats voor Carmalita van Eijnd- hoven uit Soest was. Zij bereikte dit resultaat met Silvia. De show werd gestolen door de cate gorie L-ruiters. De jeugdige Petra v.d. Heijden wist met Olga zich als de sterkste com binatie te plaatsen. Zij behaalde 133 punten. Met 126 punten werd Linda Eykelboom uit Amersfoort met Recer tweede. Margreet van Brummelen volgde haar, met het paard Silvia, op dè voet met 125 punten. Na de prijsuitreiking bedankte de voorzitter van de stichting R.C. El dorado, de heer J. A. Detmar, alle medewerkers voor hun spontane hulp en de amazones en ruiters voor hun sportieve strijd. Een bijzonder woord van dank richtte hij aan de heer W. v. Bloemendal van het tuintegelbedrijf aan de Wiekslo- terweg O.Z. te Soest, die deze wed strijd had gesponsord. Dankzij deze firma kon aan de boven vermelde prijswinnaars, naast de ge bruikelijke rozet, een fraaie ereprijs worden overhandigd. Geïnteresseerden berichten wij nog, dat er a.s. zaterdag in manege Eldorado een Indoor Springwedstrijd wordt georganiseerd, aanvang 19 uur. Foto: Herman De spanning die dit weekeinde te verwachten was bij het basketbal is uitgebleven. De heren van Red Stars speelden een verloren wedstrijd tegen Snel Reizen. De dames wonnen verrassenderwijs van Argus, en de meisjes versloegen met ruim verschil van het sterker geachte B.O.B. De jongens daarentegen gingen opnieuw ten onder, nu tegen Grasshoppers. De enige wedstrijd waarin sprake was van een zekere spanning ging tussen de reserve heren van Red Stars en Anquilla. Het 2e Red Stars team was hier de verdiende winnaar. De heren moesten' evenals de vorige week de zege aan de tegenstander meegeven. Opnieuw onnodig. Snel Rei zen uit Ridderkerk mocht zich dan wel beroepen op een gedeelde tweed plaats op de ranglijst, het team was dit keer zeker te verslaan. Red Stars wist aanvankelijk een voorsprong van zes punten te nemen. Toen de tegenstander begon tegen de scoren was het Peter Wildeman die met 24 punten Red Stars in de race hield. Van de 5e t/m de 12e minuut was hij de enige scorende speler bij de rood-witten. Snel Reizen stelde niettemin orde op zaken en bracht de achterstand terug tot het kleinst mogelijke verschil: 45-44. In de tweede helft kwam toch weer het gebrek aan concentratie opzetten. Veel balverlies en een niet altijd gesloten zöne-verdediging én de dankbaar pro fiterende bezoekers waren hiervan het gevolg. Red Stars probeerde het nog via een man-to-man verdediging. Het was te vergeefs. De tegenstander die zeker niet goed speelde, hoefde niet tot de bodem te gaan om de thuisclub op afstand te houden. Had Red Stars de gehele wedstrijd geconcentreerd bas ketbal gespeeld, dan had de 84-92 eindstand in het voordeel van de Soes- tenaren kunnen zijn. Dit was nu niet het geval. Dames Gesterkt door de overwinning op het sterke Anquilla kwamen de dames van Argus op bezoek bij Red Stars. Geke ken naar de ranglijst zou dit een over winning voor het Haagse team moeten worden. De Soester dames waren het hier duidelijk niet mee eens. Tijdig begrepen zij dat een overwinning hard nodig was, en zij wezen de tegenstan der weliswaar in een slechte wedstrijd, met een nederlaag naar huis. Beide teams probeerden middels eeh zóne-verdediging de tegenstander het scoren te beletten. Red Stars was hier het meest succesvol in. Argus wist in de eerste helft slechts 13 punten te scoren. Het scoreformulier vermeldde op dat moment 30 punten voor Red Stars. Gezien het peil van de wedstrijd was deze ontmoeting al beslist. Red Stars had dit ook door, en speelde de wedstrijd rustig uit. Een belangrijke 58-39 overwinning voor de Soester da mes die hiermee handhaving in de eerste rayonsklasse theoretisch voor elkaar hebben. Aan de dames nu ook nog de taak om dat in de praktijk te realiseren. Jeugd De jongens blijven doorsukkelen in de kompetitie. Typerend is iedere keer weer dat zij in de beginfase van de wedstrijd een voorsprong weten op te bouwen, maar die even zo snel weer in moeten leveren. Zo ook afgelopen zaterdag. Veel inter cepties en de daaruitvolgende breaks brachten de roodwitten de leiding. Gebruikmakend van de vele individue le fouten van de tegenstander waande Red Stars zich na een kwartier al veilig. Wat dus eigenlijk weer te ver wachten was gebeurde ook. Grasshop pers kwam snel terug, maakte geen slordige fouten meer en scoorde zowel van afstand als van onder de basket. Toen Mark Varekamp twee minuten voor rust met het maximum aantal fouten naar de bank moest, brak er iets binnen de ploeg. De rebound werd nu helemaal beheerst door de fysiek ster kere Hagenaars. Teveel persoonlijke fouten leidden ertoe dat de Soestenaren nog slechts een wisselspeler hadden.' Ondanks goedbedoelde pogingen kon Red Stars geen tegenstand meer bie den, m.u.v. Arnoud Klarenbeek die o.a. met 33 punten een uitstekende wed strijd speelde. Dit verhinderde de te genstander echter niet om de wedstrijd met 63-78 winnend af te sluiten. Het op de tweede plaats staande B.O.B. moest het deze keer zonder de drie junioren-meisjes doen die regelmatig met het damesteam van die vereniging in de eredivisie uitkomen. Deze keer was dat i.v.m. de eredivisie topper tussen Delta Lloyd en het reeds ge noemde B.O.B. Het was duidelijk te zien hoe groot de invloed van die meisjes-sportief gezien- is binnen het junioren team. De Red Stars meisjes hadden geen enkele moeite met de tegenstandsters. Evenals bij de dames was ook hier de wedstrijd al halverwege beslist. Soepel scoorden de meisjes, terwijl B.O.B. geen antwoord had op de floating-ver- dediging van Red Stars. De meisjes bewezen ook in deze wedstrijd dat deze verdediging hen ligt. Het enige wat het team van coach Hans de Rond niet lukte was om de honderd puntengrens te overschrijden. De 94-54 zege mag dan ietwat geflatteerd zijn, de Red Stars meisjes blijven hierdoor wel in de sub-top meedraaien. Heren Voor de reserve-heren was het een spannend avondje in sporthal Beuken dal. Er moest van mede-degradatie kandidaat Anquilla gewonnen worden wilden zij nog enig uitzicht op hand having in hun klasse hebben. Tot enkele minuten voor rust ging de strijd volledig gelijk op. Red Stars had daar bij het lichte voordeel, dat zij minder persoonlijke fouten maakten. Even voor rust wisten zij plotseling een gat van negen punten te slaan. De wedstrijd leek ook hier gespeeld maar Anquilla wilde nog niet opgeven. Het zag er dan ook naar uit dat er alsnog een spannende epiloog zou ko men. Het waren toch weer de Soeste naren die zich in deze wedstrijd de betere toonden. Met veel wisselen werd uiteindelijk via 55-50 en 63-52 de finish gehaald: 82-66.

Soester Courant | 1980 | | pagina 21