D„ Tbonaanaevend in eiken eike-woonboek Kerstshow van Meubelfabriek Oisterwijk is dit jaar wel heel bijzonder. Want opnieuw is onze kollektie geloogd massief eiken meube len met een aantal modellen uitgebreid, die wij met gepaste trots tijdens deze show voor het eerst presen teren. Stap daarom juist nu eens binnen bij één van de 12 eigen toon zalen van Meubel fabriek Oisterwijk en proef de sfeervolle warmte van ons geloogde, massieve eiken. De feestelijke Kerst show wordt gehouden van 15 t/m 29 december. De beide Kerstdagen zijn wij gesloten, maar tijdens alle plaatselijke koopavonden geopend. 12 Jaar garantie. Omdat wij alles in eigen hand houden, vanaf de selektie van het beste Europese Leidsekade 98-99, 020-233917 Hollantlaan 26, 030-883762 Geopend van maandag t/m zaterdag en alle koopavonden. Beide Kerstdagen gesloten. Het nieuwe eikehout tot en met de be zorging bij U thuis en de nazorg, kan Meubelfabriek Oisterwijk U zonder enig voorbehoud die lange ga rantie van 12 jaar op het hout en de konstruktie van haar meubelen geven In alle toonzalen van Meubelfabriek Oisterwijk ligt de nieuwe katalogus voor U klaar. 80 Pagina's in kleur, vol ideeën om het bij U thuis nog gezelliger te maken. U krijgt het gratis mee ponder enige verplichting. Het bewijs van echtheid. Elk meubel uit de werkplaats van Meubelfabriek Oisterwijk krijgt ons eigen brandmerk. Op een onopvallend plaatsje, maar voor U het kwaliteitsmerk dat U de zeker heid geeft, dat wij tot in lengte van dagen achter ons vakwerk blijven staan. 28 Soester Courant van woensdag 17 december 1980 28 SttRCKin r Wt'RCK AmsterdamUtrecht

Soester Courant | 1980 | | pagina 28