Succesvol „Red Stars" - scholierentoernooi Rally-rijders Maaskant en Oosterbaan kijken terug op goed seizoen m Programma LSI Geen winst voor Eemvogels Zaterdag tweede winterwandeling in Soest VOOR AL UW SPORTEN SPORTHUIS D. VANVUGT Boom omgewaaid S.O. Soest-atleten aktief in Egmond Duinkikkers sluiten eerste helft van de competitie goed af Sporthal Beukendal Sportzaal De Borg Sportzaal De Bunt „F eestpondjes" kwijt door de sportieve recreatie S.O.Soest-atleten naar Ned. Kampioenschap langlauf BESTELAUTO HUREIM? Voetbal programma zat. 10 januari Zondag 11 januari 14 Soester Courant van woensdag 7 januari 1981 14 Onder een goed funktionerende leiding is een inmiddels traditioneel scholieren- basketbaltoe rnooi van Red Stars afgewerkt. In totaal zes dagen zijn 168 teams op een sportieve manier tegen elkaar in het veld getreden. Het aantal deelnemende scholen was 44, veelal uit de regio maar toch ook weer scholen van buiten de regio, zoals Hilversum, Utrecht, Amsterdam en Overveen. Nadat op 27 en 28 december de hogere scholen hun wedstrijden hadden gespeeld was het 29 en 30 december de beurt aan de middelbare scholen. In vergelijking met de twee voorgaande dagen was het niveau dan ook iets lager, maar het ging er niet minder sportief en fanatief aan toe Op 29 december speelden 's morgens de jongens junioren en de jongens adspiranten. Bij de junioren was het Schothorst 1 dat gemakkelijk in de finale terecht kwam. Dit uit louter verenigingsbasketballers bestaande team won ook de wedstrijd om de 1 en 2 team won ook de wedstrijd om de le en 2e plaats met ruim verschil van de Openbare Mavo 1. De Kardinaal Alfrink Mavo had deze ochtend niet zoveel geluk. In de beide poules van de adspirantenklasse moesten zij een ander team voor laten gaan. Dit waren de teams van de S.G. Eemland Soest en van de Openbare Mavo. Evenals bij de junioren verloor ook hier de Openbare Mavo in de finale. De Kardinaal Alfrink Mavo 7 en 8 deelden de plaatsen 3 en 4. Na een pauze begonnen de jongens en meisjes kadetten. De meisjes van de Chr. Mavo waren hier hun tegenstanders de baas. Het derde team van de Chr. Mavo wist de le prijs te behalen ten koste van de Chr. Mavo 4. De reserve finale ging tussen twee teams van de Kardinaal Alfrink Mavo, ook bij deze jongensaf deling vielen ze buiten de eerste prij zen. De laatste toernooidag van het jaar was er een met bijzonder spannende finales. De junioren meisjes van Eem land Zuid 1 kwamen hier al snel als favoriet naar voren. In de andere poule leek de Chr. Mavo 1 ook hoge ogen te gaan gooien. Door van Eem land Zuid 2 te verliezen moesten zg ech ter voor de 3e en 4e plaats spelen. Ook hier verloren ze van de Kardinaal Al frink Mavo 1. De finale ging dus tussen de eerste twee teams van Eemland Zuid. Zoals verwacht bleek het eerste team sterker dan het tweede team van die school. Zeer fanatiek en enthousiast speelden ook de meisjes adspiranten. Onder oorverdovend lawaai versloeg het 5e team van de Chr. Mavo hun klasgeno ten uit team 6. Voor de 3e en 4e plaats speelden de Kardinaal Alfrink Mavo 15 tegen de Openbare Mavo 6. Eerstge noemd team wist dit overtuigend te winnen, zodat de Openbare Mavo met een 4e plaats genoegen moest nemen. Ter afsluiting van de eerste vier bas- ketbaldagen moesten de jongens junio ren 2e klas aantreden. In poule G ging de strijd tussen de Chr. Mavo 1 en de Kardinaal Alfrink Mavo 1. De Chr. Mavo 1 wist deze beslissende wedstrijd te winnen en werd poule-winnaar. In poule F moest het doelsaldo de door slag geven. De Kardinaal Alfrink Mavo 2 was hier de gelukkige voor de Geert Grooteschool 1. Dit laatste team wist ook de wedstrijd om de 3e en 4e plaats niet te winnen, zodat de Kardinaal Alfrink Mavo 3e werd. In een sfeervolle finale bleef de Chr. Mavo 1 haar tegenstander, de Kardinaal Alfrink Mavo 2 de baas. Deze wedstrijd was dan ook een waardige afsluiting, deze toernooidag. De eerste toernooi-dag, 2 januari werd gestart met de poules voor de basis scholen. Met veel enthousiasme en vaak daverend applaus van klasgeno ten en publiek werden deze wedstrij den verspeeld. Het zeer geringe ver schil in klasse zorgde ook binnen de poules voor zenuwachtige maar span nende partijen. Bij de meisjes welpen E 2e klas was het de Theresiaschool 2, dat na een ener verend treffen met de Minister de Visserschool 2 met de hoogste eer in deze klasse ging strijken. De Wiekslag 2 en de O.L.S. Overhees 2 moesten in hun duels tegen deze scholen beide teams duidelijk voor laten gaan. In hun onderlinge partij moesten zij dan ook de 3e en 4e plaats delen. Met mi nimaal verschil ging de overwinning in deze ontmoeting naar de Wiekslag 2. Ook bij de, meisjes welpen E le klas A was de Theresiaschool vertegenwoor digd door een sterk en geoefend team dat ongeslagen kampioen werd in de poule en ook de finale onbedreigd doorkwam, dit ten koste van de Wiek slag 1. De andere finale om de 3e en 4e plaats ging tussen de Mariaschool 1 en de St. Carolusschool 1. Beide teams waren na het spelen van de poule-wed strijden wat geroutineerder geworden en wisten in een attractieve ontmoe ting met veel publiek leuk basketbal te laten zien. Zeer verdiend ging de Mariaschool 1 hier met de 3e plaats naar huis. Attractief en talentvol basketbal was vooral te zien bij de jongens welpen E le klas A. Bijna alle wedstrijden in de poules en in de finales waren even spannend. Onder daverend applaus van de aanwezige klasgenoten en ouders werden de succesvolle aanval len beloond. Reeds binnen de poules werden de beslissende wedstrijden tus sen de verscheidene kanshebbers met maar gering verschil afgesloten. Tijdens de finales bleek de routine van enkele verenigingsbasketballers van doorslaggevend belang. Hoewel met zeer gering verschil werd de Da Costa- school 1 in de finale-wedstrijd kam pioen ten koste van de St. Carolus school 1. De strijd om de 3e en 4e plaats werd gestreden tussen de Theresia school I en de van de Huchtschool 1, waarbij de Theriaschool 1 tijdens de poule-wedstrijden blijkbaar reeds te veel energie had verspeeld om deze partij winnend af te kunnen sluiten. Op 3 januari was de beurt aan de verschillende lagere welpenklassen. Bij de meisjes welpen E le klas B werden de Schakel 1 en de Savornin Lohmanschool 1 onbedreigd poule winnaar. De tweede plaatsen in de poules kwamen echter heel wat moei zamer tot stand. In poule D eindigden namelijk de Willibrordusschool en de Achtbaan op een gedeelde 3e en 2e plaats. Zowel de onderlinge wedstrijd, hierbij beslissend, alsook het doelsaldo leverde een gelijk resultaat. Hierdoor moest het nemen van vrije worpen de beslissing brengen. Door iets meer geluk wist de Willibrordusschool zich hierdoor te plaatsen voor de reserve finale en deze zelfs winnend af te sluiten. Bijzonder spannend was ook d^ finale voor de eerste en tweede plaats. Had aanvankelijk de Schakel 1 de leiding genomen, naarmate de wedstrijd vor derde kreeg de Savornin Lohmanschool steeds meer grip op het spel en wist het kampioenschap binnen te halen. Bij de jongens welpen E 2e klas was zelfs voor de laatste ronde van de poule-wedstrijden nog geen duidelijke favoriet voor de bovenste plaats aan te wijzen. Alle teams hadden praktisch gelijke totaalpunten. Pas na de laatste wedstrijd moest het doelsaldo uitma ken wie bij deze klasse kampioen werd. Dit viel het gunstigst uit voor de O.L.S. Overhees 2. Aangezien er slechts ëén poule was in deze klasse was deze school direct kampioen. De middag werd bezet door wedstrij den van de jongens welpen E le klas B. Ook hier werden zeer spannende par tijen gespeeld,» vaak met zeer gering krachtsverschil. Verschillende talent volle teams wisten op soms spektaku- laire wijze leuk basketbal te laten zien, hetgeen echter niet altijd resulteerde in het winnen van de wedstrijd. De Burgemeester Fockschool uit Amster dam en de Willibrordusschool deden het binnen hun poules echter uitste kend maar in de onderlinge partij moest de Willibordusschool zich duide lijk gewonnen geven. De strijd om de 3e en 4e plaats was tussen de Achtbaan en de Schakel en gaf aanvankelijk een gelijkopgaand score-verloop te zien. In de tweede helft moest de Schakel echter afhaken en de Achtbaan eiste de 3e plaats voor zich op. Na afloop bedankte de Red Stars-voor zitter Ruud Blok de wedstrijdleiding, scheidsrechters en verdere medewer kers voor alle inspanning tijdens het ook dit jaar bijzonder soepel verlopen toer nooi. Misschien dat de gewijzigde opzet de reden was van de in grotere getale aanwezige leerkrachten, hetgeen door de organisatoren zeer op prijs is ge steld. Uitslagen; Maandag 29 december; Meisjes kadet ten C 2e klas. 1. Chr. Mavo Soest 3 2. Chr. Mavo Soest 4 3. Kardinaal Alfrink Mavo 12 4. Kardinaal Alfrink Mavo 13 Jongens kadetten B le klas. 1. Rijks S. G. Amersfoort 1 2. S.G. Eemland Soest 2 3. Kard. Alfrink Mavo 8 4. Kardinaal Alfrink Mavo 7 Jongens junioren B 2e klas. 1. Schothorst 1 2. Openbare Mavo 1 3. Eemland College Zuid 4 4. S.G. Eemland Soest 1 Jongens adspiranten D 2e klas. 1. S.G. Eemland Soest 6 2. Openbare Mavo 5 3. Kardinaal Alfrink Mavro 15 4. Kardinaal Alfrink Mavo 16. Dinsdag 30 december: Meisjes junio ren B le klas. 1. Eemland College Zuid 1 2. Eemland College Zuid 2 3. Kardinaal Alfrink Mavo 1 4. Chr. Mavo 1 Jongens junioren B le klas. 1. Chr. Mavo 1 2. Kardinaal Alfrink Mavo 2 3. Kardinaal Alfrink Mavo 1 4. Geert Grooteschool 1 Meisjes adspiranten D. 1. Chr. Mavo 5 2. Chr. Mavo 6 3. Kardinaal Alfrink Mavo 15 4. Openbare Mavo 6 Vrijdag 2 januari: Meisjes welpen E 2e klas. 1. Theresiaschool 2 2. Minister de Visserschool 2 3. De Wiekslag 2 4. O.L.S. Overhees 2 Meisjes welkpen E le klas A. 1. Theresiaschool 1 2. De Wiekslag 1 3. Mariaschool 1 4. St. Carolusschool 1 Jongens welpen E le klas A. 1. Da Costaschool 1 2. St. Carolusschool 1 3. Van der Huchtschool 1 4. Theresiaschool 1 Zaterdag 3 januari: Meisjes welpen E le klas B. 1. Savornin Lohmanschool 1 2. De Schakel 1 3. Willibrordusschool 1 4. Bonifaciusschool 1 Jongens welpen E le klas B. 1. Burg Fockschool 1 2. Willibrordusschool 3. De Achtbaan 4. De Schakel Jongens welpen E 2e klas. 1. O.L.S. Overhees 2 2. Bonifaciusschool 2 3. Savornin Lohmanschool 2 4. Ludgerusschool 2. NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154-12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Op de Ferdinand Huycklaan ging dit weekend ten gevolge van de hevige rukwinden een boom om. De buurt ruimde zelf de ravage op. Met een grote kettingzaag werd het hout ge kort, waarna een bulldozer de restan ten aan de kant schoof. De brandweer kwam wel kijken, maar hoefde in dit geval niet op te treden. SPORT K k w Foto: Herman van Dam Ruud Oosterbaan (links) en Paul Maaskant; naast Maaskant de VW-Jetta Paul Maaskant uit Soest en zijn in wijk bij Duurstede wonende navigator Ruud Oosterbaan vormen sinds één jaar een rally-team, dat met enige vol doening terugkijkt op het afgelopen seizoen. Met „enige" voldoening, want het Nederlands kampioenschap in de „toer-klasse" (tot 1600 cc) ging hun neus net voorbij. Met „veel" voldoe ning omdat zij een vrij ernstig ver keersongeval nog kunnen navertellen. En dat eigenlijk alleen daardoor de overwinningenreeks, die hen recht naar dat kampioenschap leek te voe ren, onderbroken werd, is een hele dikke pleister op de wonden. De pleisters van het ongeluk zijn in middels al allemaal opgeruimd. Maas- kant's neus heeft voortaan een litteken en Oosterbaan kan zijn rechter arm niet helemaal gestrekt meer omhoog krijgen, maar hij is, zo zegt hij zelf „nooit zo'n juichend type geweest". Het ongeluk had slechts zijdelings iets met het rally rijden te maken. Zij wa ren net uit Wijk bij Duurstede ver trokken op weg naar de Limburgia- rally. Even buiten de woonplaats van Oosterbaan nam een tegenligger een bocht binnendoor. Maaskant reageerde perfect; voor kwam de botsing maar belandde wel in een langs de weg lopende greppel. Daar werd de snelheid, zeker niet hoger dan tachtig, gesmoord in een pirouette. Maaskant raakte met zijn neus de binnenspiegelde wond werd van liefst vijfentwintig hechtingen voorzien. Oosterbaan, net even zonder veilig heidsriemen zittend om wat van de achterbank af te halen, brak twee rug wervels en zijn rechter arm schoot uit de kom. De auto was total-loss; zij zelf geluk kig niet en dat geeft een tevreden gevoel. Jammer blijft dat juist door pech „op- de-openbare weg" een opvallend goed resultaat voor de als team voor het eerste jaar samenwerkende rally-rij ders, verloren ging. In het individuele klassement eindigde Maaskant evenwel alsnog op de zesde plaats en Oosterbaan, bij de naviga- toren, op de dertiende plaats. Driemaal eerste Van de vijf te rijden rally's werden er door Maaskant drie gewonnen; twee samen met Oosterbaan en één met de autosportjournalist Tuil. Tuil ver ving de toen in het ziekenhuis liggen de Oosterbaan. Winst leverde de AMAC-Tulpenrally op; de S.L.S.-rally (voorheen Scheve- ningen-Luxemburg-Scheveningen welke tegenwoordig in de provincies Drente en Overijssel verreden wordt èn de B.A.C.-rally in Brabant en de Belgische Kempen. Door het aflopen van een wiel kwam een voortijdig einde aan deelname aan de E.L.E.-rally (Eindhoven), maar ook toen lag het team Oosterbaan/' Maaskant op de eerste plaats. Op weg naar de Limburgia-rally ge beurde het eerder vermelde ongeval en in plaats van rally-rijden werd het toen enkele reis ziekenhuis. De bewus te „tegenligger" reed overigens door en is ook niet meer opgespoord. 1981 In 1981 zal het duo weer een gooi doen naar het kampioenschap. Moge lijk wordt de VW-Golf-GTI vervangen door een VW-Jetta. Dat hangt af van de „mogelijkheden" die het rally-reg lement toestaat. Zijn die dezelfde als voor de Golf, dan wordt de overstap gemaakt. De „mogelijkheden" worden steeds ten volle uitgebuit door de monteurs Kees Kamphorst en Herman Blom- menstein. Blommenstein is in de ogen van de beide rally-rijders een soort fc „autochirurg" en de kennis van Kamp horst op het gebied van autobanden is voor hen nog onovertrefbaar. Het rijden wordt het komend seizoen verder mogelijk gemaakt door twee sponsors: „Databridge softwarepro- ducts) uit Ermelo en Pasanom (city koeriers). De hulp van de Soester bedrijven „Trimline" (voor het uiter lijk van de auto); Kareisen (voor de banden) èn Lunchroom „De Kroon" (aan de Soesterbergsestraatvoor de lunchpakketten blijft bestendigd. Met het in orde maken van de nieuwe auto wordt binnenkort begonnen. Daarvoor staat de werkplaats van TE- VAKO weer voor hen beschikbaar. Niets zal aan het toeval worden over gelaten en het is voor de beide rally rijders en allen die het beste met hen voorhebben te hopen, dat er dit jaar niet toevallig weer een wegpiraat hun pad kruist. Zondag werd in Egmond aan Zee een halve marathon georganiseerd, onder zware weersomstandigheden. Van de lange afstandsploeg van S.O. Soest ver schenen 7 atleten aan de start. Op nieuw was Anton van Hofslot de snel ste Soester loper. In een deelnemers- tellende lopersveld van 4900 werd hij 80e in de tijd van 1.18 uur. De overige tijden van de Soester lo pers waren Dik de Haas 1.26 uur, Hans Mascine 1.27 uur, Douwe Alkema 1.28 uur, Wim de Jong 1.30 uur, Joop Oranje 1.32 uur en Gerrit van Delden 1.33 uur. In Amersfoort won de Soester loper Ed Hardeman de Nieuwjaarsloop over 5000 m. in de tijd van 16.43 min. De waterpoloafdeling van de Duinkik kers die deze wintercompetitie is be gonnen onder leiding van de nieuwe trainer, de heer Molenaar, kan met tevredenheid terug zien op de eerste helft van de competitie. Zowel het eerste dames als het eerste herenteam is nog volop in de strijd om de promotieplaatsen. De heren bezetten de derde plaats met vijf verliespunten ten opzichte van de nummers één en twee die elk vier verliespunten hebben. De dames hebben na een aarzelend be gin, waarbij ze de eerste drie wed strijden verloren, er niet één meer verloren. Hoewel met acht verliespunten een kans op een kampioenschap vrijwel is verkeken, kunnen de dames evenals de heren nog voor promotie in aanmer king komen. Zowel bij de dames als bij de heren promoveren namelijk de twee eerstgeplaatste teams. Het tweede herenteam staat met twee punten achterstand op de nummer één op de tweede plaats. De andere teams, het tweede dames en derde herenteam, nemen met wisse lend succes deel aan de kompetitie. Na een winterstop van drie weken be gint aanstaande zaterdag 17 januari de tweede helft van de kompetitie. Eén van de belangrijkste wedstrijden voor het eerste herenteam zal de twee de wedstrijd zijn. Deze wedstrijd tegen de als eerste ge plaatste Forellen uit Rhenen, zal op zaterdag 18 januari om 18.45 uur in zwembad „De Trits" in Baarn ge-, speeld worden. In de nieuwe sporthal in Amerongen kon het eerste team van de Eemvogels het niet bolwerken tegen het sterkere Hemur Enge. De eemvogels wisten wel na drie minuten een voorsprong te nemen na een schot van Agnes Laprë, maar daarna namen de tegenstanders de touwtjes in handen en maakte direkt 1-1. Wat het Soester korfbalteam ook pro beerde, de aanval kwam niet tot doel punten. Hemur Enge schoot nog wel voor rust twee keer raak, 3-1. Na de pauze bleef het wedstrijdbeeld hetzelfde. Een aantrekkelijke match, maar geen doelpunten uit een Soester aanval. Hemur Enge mocht twee straf- worpen nemen die ze goed benutten. Ook de Eemvogels kregen bij deze 5-1 stand de mogelijkheid terug te komen via twee strafworpen, maar lieten deze kans liggen. Het was uiteindelijk Jan van de Kuil die door twee doelpunten de einduitslag op 5-3 kon brengen. Eemvogels 4 moest in Amersfoort tegen MIA 4 aantreden. In de gehele eerste helft viel er maar één doelpunt. Tijdens de rust kwamen Astrid Door nekamp en Erwin de -Winter respektie- velijk Hennie Kraaikamp en Rob Ger ritsen vervangen. De Eemvogels kwamen maar niet tot het maken van doelpunten en MIA daarentegen scoorde nog zes keer. Eindstand 7-0. De enige ploeg die met winst terug kwam was aspiranten 1, die tegen Samos 4 in Utrecht moest. Het waren Jan de Boer, Mary den Daas en Linda Martens die de doelpunten voor rust voor hun rekening namen, 1-3. Daarna scoorden Samos en Eemvogels nog ieder tweemaal via Rien Kraai kamp en Edwin Touwslager. Stand 3-5. Op zaterdag 10 januari komen er 6 ploegen in het veld, waarvan 5 in sporthal Beukendal. 13.00 uur Eemvogels juni - Antilopen jun. 3 13.45 uur KVO 6 - Eemvogels 4 14.30 uur KVO 2 - Eemvogels 2 16.15 uur KVO 5 - Eemvogels 3 17.00 uur Eemvogels 1 - Activitasl 10 januari 1981: 09.00 -12.30 uur Ned. Handbal Verbond comp. 12.30 -18.00 uur K.N.K.V. comp. 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal 11 januari 1981: 09.00 -18.00 uur Ned. Handbal Verb. comp. 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal 10 januari 1981: 09.00 -12.00 uur Sportinstuif jeugd. 12.00 -17.00 uur Selby badminton 18.00 - 19.30 uur Boksschool Soest 20.00 - 22.00 uur badminton 11 januari 1981: 10.00 -15.00 uur Selby badminton 16.00 -19.00 uur basketbal Amerik. legerteams 13 januari 1981: 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd. 10 januari 1981: 09.00 -13.00 uur tennisinstr. R. Blok 13.30 - 21.00 uur Nevobo comp. 11 januari 1981: 09.00 -18.00 uur Badso badminton 15 januari 1981: 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd. Nadat de eerste winterwandeling van de wandelsportvereniging Olympia on danks een hele dag regen op 26 novem ber vorig jaar een deelnemersaantal van 197 opleverde, waaronder een groep van 28 kinderen van de R.K. basisschool De Wegwijzer [Overhees], wordt zaterdag 10 januari de tweede wandeling gehouden in deze 19e Win- terserio die in totaal vier tochten kent. De afstanden van de wandeltocht, wel ke onder auspiciën staat van de Sticht Voor ieder die het nieuwe jaar inge zet heeft met het voornemen „meer bewegen", geldt een uitnodiging om de sportieve recreatie op donderdag avond te bezoeken. Zonder morele verenigingsverplich tingen, moeilijke en prestatiegerichte trainingen, contributies .speciale kleding, kan men iedere week vrijblij vend deelnemen aan de diverse vor men van bewegen. Ieder werkt naar eigen kunnen onder het motto: niets moet, alles mag. Via een degelijke warming-up, af gewisseld met een grote verscheiden heid aan loopspelletjes worden er spieroefeningen gedaan op een manier die de meeste deelnemers wel heeft aangesproken. Na diverse balspelen of estafettes komt men dan tot een eindspel waar in men zich naar believen kan inspan nen of ontspannen. Veel te gauw is dit sportieve en gezellige uur weer om en wordt er uitgekeken naar de vol gende week. Voor de vaste deelnemers is deze op wekking dan ook niet bestemd, want voor hen is alleen de informatie vol doende dat a.s. donderdagavond 8 ja nuari weer gestart wordt volgens het bekende recept. De tijden zijn als volgt: 19.30 - 20.30 uur, voor dames; 20.30 - 21.30 uur, dames (reeds bezet); en van 21.30 - 22.30 uur voor nog enkele heren. Het geheel staat onder leiding van de recreatiesportleider Walter Clephas, die graag nadere informatie verstrekt via het telefoonnummer 02154-18903. Extra sportkleding is niet vereist, al leen de schone sportschoenen die men meebrengt mogen pas in de zaal wor den aangetrokken. Als men 2,50 mee brengt ter bestrijding van de onkos ten, huur en vergoedingen kan ieder a.s. donderdagavond al naar de gym zaal aan de Heideweg komen. (Inrit tussen de nummers 16 en 18). Ook dit jaar zullen enige van de atletiekafdeling van S.O.Soest deelne men aan de nationale skilanglauf- kampioenschappen. Deze kampioen schappen worden in het Oostenrijkse Kössen georganiseerd van 20 januari tot 31 januari. Een week later zullen in het Westduitse Girkhausen voor de eer ste maal de kampioenschappen 50 km. voor heren en 20 km. voor dames gehouden worden. Zowel in Kössen als in Girkhausen zullen de volgende Soester atleten (es) aan de start verschijnen: Ineke van Zee (dames A-categorie), Gunilla Ma joor (dams C-categorietHans van Asselt (heren B-categörie), Ed. Har deman (heren C-categorie) en Ray- mond Zetteler (heren B-catogorie). In Girkhausen verschijn Richard van Egdom aan de start van de 50 km. Vooral Ineke van Zee zal bij de dames hoge ogen gooien voor een klasse ring bij de eerste 5. Samen met Gunilla Majoor en Margriet Krouwel, de nationale kampioene 1980 op de 10 km., zal zij een estafette-team vormen dat ook hoog kan eindigen. Bij de heren moet een klassering bij de eerste 10 in hun categorie mogelijk zijn. De beste Soester heren zullen bij de 4 x 10 km. estafette in de ploeg worden opgenomen waar ook de natio nale kampioen bij de senioren Harald Herzog en de nationale veteranenkam- pioen Cock Krouwel zijn ingedeeld. Op de 50 km. zal Richard van Egdom vermoedelijk het beste Soester resul taat behalen. Gooise Wandelsport Bond (SGWB). bedragen naar keuze vijf, tien en vijftien kilometer en staat open voor iedereen, zowel individueel als in groepsverband. Het wijkgebouw De Rank, Soesterbergsestraat 18 in Soest fungeert als start- en finishplaats. Voor de langste afstand kan tussen 10.00 en 13.00 uur gestart worden en voor de vijf en tien kilometer tot 14.00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt t/m 14 jaar 1,50 en voor 15 jaar en ouder 2,- per persoon, per tocht, inklusief herinne ring. Deze bestaat uit een lint, in diverse kleuren, met opdruk Wimpel- tochten Zeist, Utrecht, Soest en Hui zen, genummerd en twee wandelaars. Zonder herinnering betaalt men res- pektievelijk 1,- en 1,50. De afwisselende straat/bosparkoersen zijn dit keer uitgezet in Soest-Zuid, Soestduinen en Soesterberg, o.a. door De Paltz. Inschrijvingen en betalingen kunnen aan de start plaatsvinden. Het startbu- ro sluit om 17.00 uur. Eventuele inlichtingen kunt U verkrij gen bij het sekretariaal van de wandel sportvereniging Olympia, de heer W. van Steendelaai' Lange Brinkweg>50, 3764 AD Soest, tel. nr. (02155) - 16414 na 18,-00 uur. De vólgende winterwandeling wordt gehouden op zaterdag 31 januari 1981 en de laatste op zaterdag 7 maart 1981. VANAF f 40,PER DAG KONINGSWEG 14 SOEST WZ 14.30 uur Altius - WZ 12.00 uur RKAVIC 2 - WZ 2 12.00 uur TOV 2 - WZ 3 12.45 uur WZ 4 - VRC 3 14.45 uur Lopik 3 - WZ 5 12.45 uur EFC 7 - WZ 6 14.45 Ufir WZ 7 - CJVV 7 HEES 14.45 uur FC Horst - Hees 14.45 uur Loosdrecht 2 - Hees 2 12.45 uur Or. Leeuwen 3 - Hees 3 14.45 uur Eemnes 4 - Hees 4 14.45 uur Lelystad 6 - Hees 5 12.00 uur Naarden 6 - Hees 6 SEC 14.30 uur SEC - DVSA 12.45 uur Stroe 3 - SEC 2 12.45 uur FC Horst 4 - SEC 3 12.45 uur NSC 4 - SEC 4 SOESTERBERG 12.45 uur AMEV 2 - Soesterberg 2 12.45 uur Soesterberg 3 - FZO 3 SOEST 11.30 uur 11.30 uur 11.30 uur 11.30 uur 14.30 uur 12.00 uur 12.15 uur 12.15 uur 11.30 uur 11.30 uur Soest - BFC Soest 2 - Fortitudo 2 Soest 3 - Soesterberg 2 FAK 2 - Soest 4 Soest 5 - Roda 4 Lelystad 3 - Soest 6 Actif 5 - Soest 7 Victoria 11 - Soest 9 Soest 10 - Actif 12 WZA 6 - Soest 11 SEC 14.30 uur Baarn - SEC 11.30 uur SEC 2 - Vriendenschaar 2 11.30 uur SEC 3 - HVC 3 11.30 uur SEC 4 - KVVA 5 11.30 uur Odi 2 - SEC 5 11.00 uur KVVA 9 - SEC 6 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - Ruc 11.30 uur Soest 3 - Soesterberg 2 14.30 uur Hoogland 5 - Soesterberg 3 14.30 uur Dorestad 4 - Soesterberg 4 14.30 uur Saestum 9 - Soesterberg 5 4

Soester Courant | 1981 | | pagina 14