SEC verslaat „de Vesting" overtuigend INSTALLATIE SERVICE B.V. i I i mê mm Suksessen voor Red Stars Zeer goede resultaten Olympia teams ►LSI Soest komt in Amersfoort niet tot scoren Succesvol weekend voor SVV/Stam J'£S BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN DAM GRANDIOZE OPRUIMING! VOOR AL OW SPORTEN SOESTDIJK HANS PIETERS Klaverjassen bij „Soest" Lois - Love - Lee - Cooper - Lois - 15 januari starten wij met een enorme prijzenslag Volleybal: Schaatsen: Redelijke prestaties Eemland-schaatsers Klaverjassen BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES Recreanten volleybal SVV Voetbal programma zat. 17 januari Zondag 18 jan. 18 19 Soester Courant van woensdag 14 januari 1981 19 Red Stars heeft de basketbalkompeti- tie met wisselend succes hervat. Alle landelijk spelende teams, op heren 2 na, speelden een uitwedstrijd. Drie overwinningen, twee nederlagen. en een kapot-gedunckte-basket waren hier de resultaten. Voorts waren er ook nog enkele jeugdteams die weer in aktie kwamen. Vrijdagavond al vertrok heren 1 naar Delft voor de moeilijke wedstrijd tegen DAS. Voor het eerst dit seizoen speelde Tim van de Mars weer mee, evenals zijn broer Tom, die deze week weer terug gaat naar Amerika voor zijn militaire plichten aldaar. Ondanks deze prominente spelers was er op nieuw geen overwinning weggelegd voor de rood-witten. Getuige de eind stand (102-93) werd er aan beide kan ten niet erg geconcentreerd verdedigd, waarbij DAS aanvallend meer een vuist kon maken dan de Soestenaren. Eigenaardig is dat bij bijna iedere nederlaag het verschil in punten be perkt blijft tot minder dan tien punten. Als de heren er dan nog een schepje bovenop doen, moeten er zeker enkele wedstrijden gewonnen kunnen worden. Dames De dames begonnen het nieuwe jaar goed, door mede-degradatiekandidaat OSM in eigen huis te verslaan. Daar er slecht vier dames de gelegenheid had den om mee te spelen, werden zij vergezeld door enkele juniorenspeel sters. Tevens nam junioren-coach Hans de Rond de plaats in van de eigenlijke dames-coach. Terecht ging Red Stars zonder vrees naar Maartens dijk, daar deze tegenstander in Soest met ruim verschil was verslagen. Nu was het andermaal een knappe over winning voor de Soester dames. Dat er enkele meisjes-junioren mee speelden was mogelijk omdat de meis jes een dag daarvoor hun eigen wed strijd al hadden gespeeld. Na het voorlopige bekersucces (in februari komen zij uit in de halve finale) jonnen de meisjes hun achtste com petitiewedstrijd, zij het dan met het kleine verschil van twee punten. Ook al zijn er dan nog tien wedstrijden te verspelen in de kompetitie, een kam pioenschap zit er voor Red Stars niet meer in. Die titel is waarschijnlijk voor M.S.V. gereserveerd. Het toeval wil dat juist deze twee teams tegenover elkaar komen te staan in de halve finale van de bekerstrijd. Kans op revanche dus voor de Soester meisjes. Jongens In het begin van het seizoen verloren de jongens met slechts twee punten verschil van Parker, en de uitwedstrijd beloofde dan ook spannend te worden. De teleurstelling was echter groot toen de gastploeg bij de rust al een voor sprong van dertien punten had opge bouwd. Nadat in die eerste helft bleek dat de man-to-man verdediging niet werkte, schakelde Hans Römer nog voor rust over op de 3-2 zöne-verdedi- ging. Daar ook de tegenstand^ de zóne-verdediging verkoos boven de di- rekte man-verdediging, kon Red Stars tevens de nieuwe 1-4 aanval uit probe ren. Uiteraard liep deze aanval voor de eerste keer niet meteen vlekkeloos, maar effectief is deze vorm van aan vallen zeker. De Soestenaren hadden even de tijd nodig om over de teleur stelling heen te komen, maar daarna vochten zij zich sterk terug. De 3-2 zóne werkte beduidend beter dan de man- to-man verdediging, en de 19-punten- achterstand werd verkleind tot drie punten. Op dat moment kreeg de coach van Parker een technische fout, waar door Red Stars een vrije worp mocht nemen, en daarna balbezit zou krijgen. Met nog 40 seconden te spelen faalden de roodwitten echter in de afwerking. Parker wist zich gewonnen, en liep in de laatste halve minuut zelfs nog uit tot 77-69. Tekkels 2 struikelde in sporthal Beu kendal over een eigen stommiteit. Het is bekend dat er voor de wedstrijd en tijdens de rust niet gedunckt mag worden. Een der Hagenaars meende dit toch te moeten doen, en vernielde daarbij - weliswaar per ongeluk - een basket. Er restte de scheidsrechters daarna niets anders dan Red Stars een reglementaire 2-0 overwinning toe te wijzen. Voorde Soestenaren een geluk kig einde van de wedstrijd, wat betreft de einduitslag. Was de wedstrijd nor maal uitgespeeld, dan had men de zege zeker aan de tegenstander moeten laten. Op het moment van het inci dent" kende de wedstrijd een ruststand van 38-46 in het voordeel van de bezoekers, het hooggeklasseerde Tek kels 2. Voorafgaand op deze wedstrijd waren er twee jeugdwedstrijden te zien. On danks weinig publieke belangstelling was de spanning wel degelijk aanwe zig. Meisjes adspiranten C wist na verlenging de eerste overwinning van dit seizoen te boeken ten koste van adspiranten B. Bij de jongens kadetten B was er ook lange tijd onzekerheid. Pas in de laatste vijf minuten kwam ked Stars op voorsprong: 42-36. De kadetten A, die nog steeds in de top meedraaien, leden een wel heel gevoe lige 71-31 nederlaag in Wijk bij Duur stede, terwijl de adspiranten A hier een 45-35 overwinning mee naar huis sleep ten. A.s. zaterdagavond is er weer basket bat in sporthal Beukendal. Om 18.30 uur beginnen dan de meisjes adspiran ten, en om 21.00 uur sluit het derde herenteam de avond af. De landelijke teams spelen evenals het afgelopen weekeinde een uitwedstrijd. Pas op 24 januari zijn zij weer in Soest te zien. Het was geen slechte week voor Olym pia: Dames 1 behaalde geheel onver wacht een punt in de> wedstrijd tegen Flash en ook dames 2 wön de wedstrijd tegen Spokers waardoor zij nog volop meedraaien voor één van de kopposi ties. Heren 3 heroverde de koppositie in de eerste klasse en alleen het eerste herenteam moest het onderspit delven. Dames: Dames 1 speelde tegen het bovenaan de ranglijst geklasseerd staande Flash. Het was een zeer boeiende wedstrijd met volop spanning. De eerste set won het sterk spelende Flash met 15-10. Toen Flash ook de tweede set won met 15-6 leek de strijd gestreden. Met enorm veel inzet wist Olympia echter terug te komen en de zeer duidelijke kampioenskandidaat kwam onder druk te staan. Olympia speelde erg sterk en won de derde set verdiend met 14-16. Ook in de vierde set bleef Olym pia de betere met 8-15. Toen volgde een spannende en beslissende vijfde set. Uiteindelijk was het Flash dat in deze set aan het langste eind trok (15-6). A.s. zaterdag zullen de Olympia-dames in de strijd moeten gaan met Ofawi. Gezien de stand op de ranglijst belooft dit een interessante ontmoeting te gaan worden die om 19.00 uur in „de Bunt" aanvangt. Dames 2 wist de volle winst binnen te halen tegen Spokers 2. Het was een wat moeizaam bevochten overwinning maar toch zijn er weer 2 zeer belang rijke punten binnen waardoor het team volop meedraait voor één van de ere plaatsen. Ook het derde damesteam haalde de volle winst binnen in een goede wed strijd tegen Sportcentrum 4. De wed strijd begon wat onrustig aan de kant van Olympia. De pass lag slecht waar door er niet goed aangevallen kon worden. Met 15-9 ging deze set verlo ren. Toen kwam er veel meer rust in het spel en ook aanvallend werd Olym pia sterker. De tweede en derde set werden gewonnen met respectievelijk 5-15 en 3-15. Ook in de vierde set werd uiteindelijk met 4-15 gewonnen. Hoewel dames 8 incompleet aan de start verscheen in de wedstrijd tegen Surf 6, werd er zeer verdiend gewon nen. Mede door de goede opslag en ook door het goede spel van invalster Monica v.d. Wal afkomstig uit Meisjes A, werd Surf met een 3-0 verlies huis waarts gestuurd (15-8, 15-2, 16-4). Heren Heren 1 speelde tegen Sportcentrum en ditmaal niet al te best. Na een drietal gewonnen wedstrijden (door Olympia) verscheen H.S.V. Sportcentrum met angstgevoelens aan de start. Dit bleek deze wedstrijd geheel overbodig te zijn want een slecht bewegend Olympia had ..weinig in te brengen. Mede door een niet al te beste spreiding over het net ging de eèrste set met ÏÖ-'T verló ren. De tweede set ging gelijk op maar bij een 12-12 stand werden er een paar foutjes gemaakt waardoor de set met 15-12 verloren ging. Toen kwam Olym pia in het geheel niet meer in het eigen spel en zonder enige moeite stuurde de Hilversumse formatie de Olympia he ren met een 3-0 verlies kansloos naar huis. A.s. zaterdag spelen de heren echter weer thuis. Het zal een bijzon der spannende wedstrijd worden tegen het iets hoger geplaatst staande Voll- kei 2. De wedstrijd begint om 17.00 uur in de Bunt. Heren 2 speelde een prima wedstrijd en verwisselde op de ranglijst van plaats met tegenstander VIF. Het was in de eerste set een gelijkopgaande strijd maar mede door de zeer goede inzet won Olympia met 12-15. De twee de set speelde Olympia iets minder en VIF profiteerde hier gretig van. Te recht won laatstgenoemde met 15-9. Toen kwam Olympia in de derde set met 10-12 voor. Door een aantal foutjes kwam VIF echter op 14-12. De Olym- pia-heren raakten hierdoor echter in het geheel niet in paniek en kwam met sterk aanvalsspel sterk terug. Deze set werd alsnog met 14-16 binnen gehaald. De laatste set viel VIF erg terug en Olympia won zonder veel problemen met 7-15. Ook het tweede herenteam zal zaterdag weer thuis te bewonderen zijn. Om 15.00 uur wordt in de Bunt gespeeld tegen de grillige en onbe rekenbare tegenstander KGU/SV. Heren 3 speelde tegen Salvo en won, zij het moeizaam. De eerste set werd er door Olympia goed gespeeld en men won met 15-8. Na het verlies in de tweede set (12-15) moest er geknokt worden om de volle winst binnen te halen. Dit lukte hoewel niet zo overtui gend (15-13, 15-12). Daar Huizen gelijk speelde tegen Vollkei 2, heeft heren 3 de koppositie heroverd. Heren 4 speelde tegen Lovoc 2 en won zonder al te veel problemen met 3-0. Olympia/Bentinck Stars speelde een tournooi waarin aangetreden moest worden tegen hoofdklasseteams zoals de Tubanten, Groningen, Raalte en Bravo. Toch werd er van tijd tot tijd zeer goed gespeeld. Van Groningen en van Hoensbroek werd één set gewon nen. Toch moest Bentinck Stars 1 genoegen nemen met de op èèn na laatste plaats. Olympia/Bentinck Stars 2 boekte iets meer succes en eindigde uiteindelijk op een vijfde plaats. CENTRALE VERWARMING LOODGIETERSWERK Gelaste C.V.-installaties Onderhoudscontracten voor gas en olie Alle dak- en zinkwerk en sanitair KORTE OSSENDAM 53 - SOEST - TEL. 02155-21188 SPORTS Foto: Herman van Dam Onderuit glijdend scoort Wim Altenaar SEC's vierde doelpunt Een goed spelend SEC met Wim Altenaar als uitblinker heeft aangetoond dat ze de winterstop goed doorstaan hebben. Na reeds bij de rust een 2-0 voor sprong Opgebouwd te hebben werd uiteindelijk „de Vesting" met een verdien de 4-2 nederlaag naar huis gestuurd. Een gewijzigd SEC startte onder vrij wel ideale weersomstandigheden met zon en weinig wind. In de achterhoede was aanvoerder Jan van Rees weer als laatste man opgesteld en had^Rudy van de Broek op--links, plaats moeten maken voor Meine Veltman. Nadat de eerste aanval voor de Ves ting was, had SEC reeds na drie mi nuten bijna succes toen bij een goe de aanval op rechts de bal via Fred Bos en Wim Altenaar terugkwam bij Fred Bos, maar hij zag zijn schot knap gekeerd door keeper v. Sunder. Vervolgens kreeg ,,de Vesting" een kans uit een vrije trap maar een kop bal daaruit volgend ging net over het SEC-doel. Na zes minuten kwam SÉC op voor sprong, toen weer op rechts ruimte was voor de SEC-aanvallers. Cees van Dorrestein, hard werkend op het middenveld, gaf een lange pass op Fred Bos die de bal fraai teruglegde op Wim Altenaar. Zijn schot was onhoudbaar (1-0). SEC trachtte door te drukken maar twee achtereenvolgende hoekschop pen leverden niets op. Aarzelend optreden op het middenveld gaf ,,de Vesting" de gelegenheid enke le gevaarlijke aanvallen op te zetten. Een vrije trap leverde chaotische taferelen op voor het SEC-doel, maar nadat Rob van Dorresteyn een paar keer via een hoekschop en Evert Hol leman een keer op de doellijn redde, wist Jan van Rees weer orde op zaken te stellen en hield de achterhoede de deur naar het doel dicht. Een paar gevaarlijke SEC aanvallen leverden niets op en nadat ,,de Ves ting" nog eenmaal dicht bij een doel punt kwam, toen een lob over keeper Rob van Dorresteyn maar net over ging, waren de beste kansen in de slotfase voor SEC. Een snelle uitval via Wim Altenaar kwam bij Jos van Rouwendaal maar hij zag zijn schot gekeerd. Even later na een gevaarlijke aan val van ,,de Vesting" werd de bal snel doorgespeeld door Jos van Rouwen daal op Wim Altenaar die alleen via een overtreding gestuit kon worden. Harry Baardman schoot vervolgens de vrije trap en richtte zo goed dat de bal onhoudbaar in het doel verdween (2-0, vijf minuten voor rust). Zoals te verwachten was startte ,,de Vesting" na rust met een offensief. De SEC-achterhoede leek de aanval len goed te weerstaan tot een foute terugspeelbal John Koopmanschap in de zesde minuut in staat stelde tegen te scoren. SEC kwam meer onder druk te staan maar hield achter de verdediging goed dicht terwijl de uitvallen van SEC ge vaarlijk waren waarbij de rushes van Ruud van Rouwendaal onbeloond bleven. Vrij onverwacht wist SEC toch de voor sprong te vergroten toen Rob Em- bricqx op het middenveld Wim Al tenaar aanspeelde die de snel van ach teren opgekomen Jan van Rees goed aanspeelde zodat deze fraai kon scoren (3-1 in de 15e minuut). „De Vesting" trachtte daarna met veel inzet terug te komen. Verdedi ger Eric van het Hart die in de eerste helft al een waarschuwing voor hard spel gekregen had ging tegen Jos van Rouwendaal in de fout en mocht het veld verlaten (rode kaart). Met 10 man probeerde ,,de Vesting" SEC onder druk te zetten maar het meeste gevaar ontstond voor het doel van ,,de Vesting" waar laatste man Snoek veel moeite had met de snelle uitvallen van SEC. Joop Abbel nam na 25 minuten spelen de plaats van Rob Embricqx over. Een indirecte vrije trap in het straf schopgebied van SEC leverde een gevaarlijke situatie op maar de hard door Leideritz ingeschoten bal werd knap door Rob van Dorresteyn ge keerd. Nadat Wim Altenaar, een aajnyai van Cees van Dorresteyn en Joóp^1 Abbel met een goed-schot, dat netóver'ging, had afgerond, had hij circa 7'minutén voor tijd meer succes toen hij goed gelanceerd door Joop Abbel de defen sie van ,,de Vesting" omspeelde een fraai scoorde. (4-1). Nadat in de slotfase ,,de Vesting" nog uit een vrije trap via een kopbal van Eddy Brinkman kon scoren (4-2), kreeg Meine Veltman nog een goede kans. Zijn harde schot werd tot hoek schop verwerkt. Uiteindelijk een verdiende overwip, ning voor SEC dat daardoor de wed strijd tegen Baarn a.s. zondag met vertrouwen tegemoet kan zien. PRAAMGRACHT5 - SOESTDIJK - TEL. 02155-17552 In Amersfoort had Soest afgelopen zon dag te strijden tegen twee akelige tradities. Ten eerste de traditie dat het na een winterpauze zich moeilijk kan herstel len, en de tweede traditie is dat HVC een tegenstander is waartegen Soest vooral in een uitwedstrijd maar niet tot de volle winst kan komen. Al sinds jaar en dag maakt HVC het Soest in Amersfoort zo moeilijk dat men achteraf blij mag zijn met één punt. Vorig jaar nog zag Soest een 2-0 voor sprong verloren gaan, dit jaar kon Soest niet tot een doelpunt komen. Als er echter ooit een wedstrijd ge weest is waarin Soest de volle winst voor het oprapen had, dan was het deze. Vooral in de tweede helft was Soest na een „preek" tijdenè de thee-pauze oppermachtig en stond er doorlopend iemand oog in oog met doelman Rijke- boer van HVC. Een keer zelfs doken twee van de Soester spitsen Peter v.d. Berg en Wim Gouw alleen (met bal) op voor een ver laten Amersfoortse goal, de kans werd niet benut. Soest, met Gert Westerveld en Cees van Essen op de reservebank, maar met good-old doelman Epi Kamphorst weer onder de lat startte voorzichtig en dat gaf HVC voortdurend gelegen heid om het heft vooral op het midden veld in handen te nemen. Het veld was hard en moeilijk bespeelbaar maar daar moest Soest, dat 28 december ook op een hard veld tegen de Zebra's oefenden wat ervaring in hebben opge daan. Maar echt gevaarlijk voor doelman Epi Kamphorst was het allemaal niet omdat de HVC-aanvallers van te verre afstand schoten. Schoten van Soest waren te spora disch of te ongevaarlijk om doel te treffen en zo kwam na een gevaar lijk schot van de aktieve HVC-er Struyck en nog een linkse aanval, een blanke stand op het bord in de rust. Daarvoor was Martin Langbroek al vervangen door Gert Westerveld die steeds aktiever wordt en langzaam in vorm schijnt te komen. Ook Arjan Schipperen komt dichter bij zijn vorm, zijn aktiviteiten brach ten voor rust nog de goed spelende André van den Dijssel in stelling maar diens schot werd fraai door doelman Rijkeboer gestopt. Vlak voor rust had diezelfde doelman nog meer moeite met een inzet van Wim Gouw op goed aangeven van Huub Koppel. Na rust dus een sterk opdringend Soest dat vooral het spel op het midden veld creëerde, zodoende laatste man Johan Staal die voor de rust wat lakoniek was, ontlastend. HVC met als enige goede verdedi gingswapen een veel vlaggende grens rechter die op de snelheid van de Soest-spitsen slechts een middel had: vlaggen. Scheidsrechter Kool bakte er na rust ook erg weinig van en kwam tot opmerkelijk trage en slechte beslis singen. Hij toonde zich laf door een zware overtreding op de rand of in het straf schopgebied weg te wuiven en gaf zich geheel bloot toen hij het protes terende publiek met een vulgair ge baar provoceerde. Een schitterende uitval van Gert Wes terveld bracht een kopbal van Huub Koppel die doelman Rijkeboer met wat geluk tot hoekschop kon verwer ken. De Soest-verdediging was intussen heer en meester en devalueerde de tegenstoten van HVC. Tien minuten voor tijd kreeg Soest de eerder genoemde kans via Wim Gouw om de ploeg naar de op dat moment verdiende voorsprong te helpen. Geschrokken van deze misser kwam men in de laatste minuten niet meer tot een behoorlijk schot. Bijna 4 minuten te vroeg vond de slecht bewegende zwak leidende scheidsrechter Kool het welletjes en zond beide ploegen, waarvan Soest de minst tevredene was naar de kleed kamer. Soest, dat aanstaande zondag mede- konkurrent BFC op bezoek krijgt zal vooral in de voorhoede uit een ander vaatje moeten gaan tappen om tot scoren te komen. Hoewel het veldspel tegen HVC na rust zeker niét onverdienstelijk genoemd mag worden zal het aanstaande zondag toch nog agressiever moeten zijn om tot de volle winst te komen. Het talent in de ploeg is nog teveel latent. Dinsdag 20 januari a.s. worden de kaarten bij sportorganisatie „Soest" weer geschud voor het maandelijkse Klaverjas-evenement om de „troef boer "-trofee. Alle klaverjasliefhebbers zijn vanaf 20.00 uur weer van harte welkom in het paviljoen aan de Bosstraat oost. Jeans-mode NIEUWEWEG 60-SOEST Zowel de beide damesteams als het eerste herenteam hebben de volle winst binnengehaald. Dames SVV/ Stam won met 3-0 van Martinus/ Valkenberg; dames SVV/Stam 2 won van Leos met 3 0 en de heren ver sloegen G.V.C. met 3-1. Heren SVV/Stam begon de eerste set met slordig spel en kwam daardoor op een achterstand. Door echter tijdig ge bruik te gaan maken van de takti- sche aanval haalde SVV deze set naar zich toe 15-8. In de 2e set bouwden de heren via een soepel en goedlopende aanval een konstante voorsprong op, die hen ten lange leste ook deze set deed win nen. 15-7. SPORTHUIS D. VAN VUGT NW. BAARNSTRAAT 39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi Dit weekend hebben zowel de C-D als de A-B junioren weer selectiewedstrij den gereden. De C-D's hadden slechte weersom standigheden. Monique de Bruin had voor de 500 meter 54.1 en voor de 1000 meter 1.54.3 nodig. Mitzy Renooy noteerde respectievelijk 53.3 en 1.49.6. De A-B's hadden goede omstandigheden in Amsterdam. Yvon- ne v.d. Lienden reed een persoonlijk record op de 1000 meter 1.35.9 en zette 2.30.4 op de 1500 meter op de klok. Corine v.d. Meyden had respectievelijk 1.41.2 en 2.40.7 nodig. In utrecht reed Eric Walgreen twee persoonlijk re cords. Op de 500 meter 49.3 en op de 1500 meter 2.39.9. De senioren hebben de eerste 10 km van dit seizoen gereden. Ron Ottenhof reed 17.01.0 en A-junior Bert v/d Weerd 18.04.-. Zaterdag is er voor de C-D junioren het Nederlands Kampioenschap, terwijl de AB-junioren in Alkmaar weer een se lectiewedstrijd moeten rijden. Bij de voetbalvereniging SEC wordt a.s. maandagavond, 19 januari, weer geklaverjast. Goede kaarters zijn om 20.00 uur welkom in het clubhuis aan de Bosstraat. De kaartavond van 22 de cember werd gewonnen door L.v. Hornsveld met 5237 punten. De tweede plaats was voor B. van Hornsveld met 5159 punten en als derde eindigde Groenestijn sr. met 5128 punten. CAFÉ-RESTAURANT BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voör uw In oud-hollandse stijl ingerichte zaal Er bestaat de laatste tijd veel animo voor recreatief volleybal. Deze vorm van ontspanning kan gespeeld worden dinsdagavonds van 19.00 tot 23.00 uur. Daar „Beukendal" volledig bezet is, is besloten een gedeelte van de teams naar de Smitsweg te verplaatsen. Elke volleybalrecreant kan, als hij wil één maal in de maand meedoen aan een tournooi in Amersfoort. Ook krijgt de recreantencommissie regelmatig uitnodigingen uit andere plaatsen. Voor degene die één avond te weinig vindt, zijn er dus meer moge lijkheden. Voor meer informatie van recreatief-volleybal kan men bellen naar Renë Bouhuis, tel. 02155-22175. Wat concentratieverslapping en dom me fouten deed SVV al snel tegen een 27 achterstand aankijken. Er zijn lange rally's en verdedigend laten beide ploegen zich van hun bes te zijde zien. G.V.C. weet echter de set te behouden. 10-15. In de laatste set gaat het SVV blok beter draaien; de heyen lopen een ach terstand van 7-10 in en winnen de set met 15-10. Dames SVV/Stam - Martinus/Valkenberg 3-0. Setst.15-12/15-10/15-2. SVV/Stam start erg moeizaam en niet overtuigend. En al snel was er een achterstand van 3-11. Via erg goed en enthousiast spel ko men ze punt voor punt terug. In de 2e set werd via goed en gevarieerd aanvalsspel een 12-5 voorsprong opge bouwd. De 3e set was een formaliteit. Zeer snel was er een 11-1 voorsprong mede dankzij een uitstekende serve. De ze voorsprong werd niet meer uit han den gegeven. Dames SVV/Stam 2 - Leos 3-0. Een matige wedstrijd waarin SVV/ Stam 2 niet tot op de bodem van het kunnen heeft hoeven gaan. Via serve en blok werd konstant gescoord. Sets. 15-8/15-7/15-12. SVV 3 speelde uit tegen ASVD 2-2. Setst. 15-8/13-15/15-10/9-15. Een wedstrijd waarin bij SVV de mis verstanden hoogtij vierden. Toch was er bij vlagen goed spel te zien. SVV 4 - SW 5 3-0. Een reeds ver wachte overwinning van het 4e team 15-9/15-8/15-2. Heren: Sportcentrum - SVV 2 3-1. Ondanks een grote inzet werd de wed strijd toch verloren. 15-9/15-8/10-15/ 15-3. Sportcentrum 1 - SVV 4. De overwin- ningenreeks van dit team is niet te stuiten, wederom moest een kandidaat voor de le plaats de overwinning aan SVV 4 laten. SVV - Leos 3 0-3. Tegen de koploper kon SVV 5 geen vuist maken. Setst.9-15/10-15/5-15. Wedstrijdprogramma Dames SVV/Stam 1 gaat 17 jan. in Apeldoorn op bezoek bij Texoclean Dynamo 2. Gezien het goede spel van afgelopen week moeten de dames er toch in kunnen slagen om er zelfs twee punten te pakken. Dames SVV/Stam 2 gaat 17 jan. in Hoogland op bezoek bij SVH. Dit moet voor de dames geen problemen ople veren. Dames 3 ontvangt mede-koploper in deze klasse, Volkei 2. Een lastige wedstrijd voor dit 3e team. Heren SVV/Stam 1 gaat a.s. donderdag op bezoek bij Olly B. uit Bussum. WZ 14.30 uur Altius - WZ 12.00 uur RKAVIC 2 - WZ 2 13.00 uur VVZ'49 3 - Eemnes 13.00 uur DO SC 3 - WZ 4 13.00 uur Altius 5 - WZ 5 13.00 uur Roda 7 - WZ 6 15.00 uur Roda 8 - WZ 7 13.00 uur WZ 8 - TOV 7 HEES 14.30 uur DVSA - Hees }3.00 uur Sperwer 2 - Hees 2 13.00 uur Hees 3 - Nederhorst 2 15.00 uur Hees 4 - Hogerheide 4 11.00 uur Hees 5 - Baarn 5 10.00 uur Hees 6 - Zuidvogels 10 SEC 14.30 uur SEC - Roda 12.00 uur SEC 2 - VOP 3 14.30 uur SEC 3 - VOP 4 13.00 uur Vel. Boys 4 - SEC 4 SOESTERBERG 14.30 uur Soesterberg - Rood Wit 13.00 uur Hercules 2 - Soesterberg 2 12.00 uur Soesterberg 3 - Scherpenzeel 3 15.00 uur Musketiers 4 - Soesterberg 4 SOEST 14.30 uur Soest - BFC 11.30 uur Soest 2 - Fortitudo 2 12.00 uur Veensche Boys 2 - S.O. Soest 3 11.30 uur Soest 4 - Victoria 4 14.00 uur KVVA 5 - Soest 5 11.30 uur Soest 6 - Argon 4 14.30 uur Soest 7 - Vesting 5 14.30 uur Soest 8 - Olympia 6 14.30 uur Stator 6 - Soest 9 14.30 uur Achterveld 6 - Soest 11 SEC 14.30 uur Baarn - SEC 11.30 uur SEC 2 - Vriendenschaar 2 11.30 uur Hoogland 3 - SEC 3 13.30 uur VVOG 4 - SEC 4 11.30 uur SEC 5 - NSC 3 11.30 uur SEC 6 - Quick 12 SOESTERBERG 14.30 uur DVSU - Soesterberg 11.30 uur Soesterberg 2 - SDO 4 12.00 uur Soesterberg 3 -. Amersf .Boys 4 11.30 uur Soesterberg 4 - Oranje Wit 4 11.30 uur Bunnik 6 - Soesterberg 5

Soester Courant | 1981 | | pagina 19