3Ï uitstekende prestaties van Olympia-teams Redelijke prestaties van Red Stars Programma Goede competitiestart voor Shotteams MOOIERE KLEURENFOTO'S Volleybal: Opnieuw Voor alle RIJBEWIJZEN M. LOS VAMOR PAK NU UW VOORDEEL!! in onze opruimingsprijzenslag! Spel dames SVV/Stam vertoont stijgende lijn VOOR AL UW SPORTEN Tafeltennis: 7 persoonlijke records voor Eemlandrijd(st)ers Deze week geen winstpunten voor de Eemvogels Doorgereden na aanrijding C.J.P. straks ook in Soesterberg verkrijgbaar Kaarten bij voetbalvereniging Hees Uw succes is onze reclame!!! Autorij- en Verkeersschool jg Lois - Love - Lee - Cooper - Lois - SPORTHUIS D. VAN VUGT BDC-dames verliezen van VZV Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Dorpshuis Soesterberg V 14 15 Soester Courant van woensdag 21 januari 1980 15 In de afgelopen week is voor de 26 Shotteams de voorjaarscompetitie tafeltennis van start gegaan. Shot 1 haalde in de promotiehoofdklasse haar eerste punt binnen door een gelijkspel tegen het sterke Gispen. SHot 2 debuteerde goed in de promotie- overgangsklasse door in Vianen slechts met 7-3 te verliezen van kam pioenskandidaat ASV. Shot 3 behaalde een regelmatige 7-3 overwinning op Elan 1. De jeugdteams van Shot begonnen de competitie uitstekend, slechts 2 van de 13 teams verloren. Het le jeugdteam won met 6-4 van Rega 1, terwijl het 2e jeugdteam Huizen 2 met dezelfde cijfers versloeg. Het le senio.renteam is de competitie redelijk goed begonnen door 5-5 te spelen tegen het Culemborgse Gispen 1, waarbij men zelfs nog duidelijke winstkansen had. Onder leiding van scheidsrechter Buitenkant nam Shot aanvankelijk een 2-1 voorsprong die bij de pauze omgezet was in een 2-3 achterstand. Na de pauze won Dirk Schuiling verrassend van de Gispen- speler Römgens waarna René Dase laar Shot op een 4-3 voorsprong bracht. Harry Maassen leek er zelfs 5-3 van te gaan maken maar bij 16-12 in de derde game lukte er niets meer bij de Shot speler waardoor het 4-4 werd. Van de laatste twee partijen won Shot er één en Gispen één zodat de eindstand een 5-5 stand werd. Voor Shot wonnen René Daselaar en Dirk Schuiling ieder twee partijen, terwijl Harry Maassen één maal succesvol was. Het 2e herenteam debuteerde in de promotie-overgangsklasse en deed dat lang niet slecht. Tegen het sterk favo riete ASV werd in Vianen een 7-3 verlies geleden, waarbij men zelfs kansen op een gelijkspel had. Bert van Velzen won op knappe wijze tweemaal, terwijl Nicky Baba één partij won. Aanstaande zaterdag om 16.00 uur speelt men thuis tegen Odion 3 waarte gen de eerste puntenwinst mogelijk moet zijn. Shot 3 had een makkelijke start in de 2e klasse en won met 7-3 van Elan 1. Arnold Appelhof bleef ongeslagen, Joop Lok en de niet optimaal draaiende Willem Onrust wonnen ieder twee maal. Het le jeugdteam behaalde na een moeizame start toch nog een 6-4 over winning tegen Rega 1. Uitblinker in deze wedstrijd was de in de landelijke A-klasse debuterende Chris Sondaar die twee partijen won. Gerhard Busch won eveneens twee wedstrijden, ter wijl Edwin Luyben één tegenstander wist te verslaan. Het 2e jeugdteam won in Huizen met 6-4 van Huizen 2. Jan Fransen en Berend Jonker wonnen ieder twee maal, Robert Brinkman wist één partij te winnen. Overige uitslagen senioren: Shot 4-Quick 11: 7-3, Shot 5-Tovo 2: 6-4, Shot 7-AZC 2: 3-7,^Aso 2-Shot 8: 4-6, Overhees 1-Shot 9: 7-3, Over- hees 4-Shot 10: 1-9, ,Shot 11-Victo ria 15: 3-7, Shot 12-Foxboro 2: 1-9. Overige uitslagen jeugd Shot 3-Metac 1: 7-3, Victoria 3-Shot 4: 6-4, Quick 6-Shot 5: 4-6, Shot 6-Elan 4: 8-2, Shot 7-Vitus 2: 8-2, Metac 3-Shot 8: 0-10, Shot9-Shot 11: 9-1, Elan 7-Shot 10: 3-7, Shot 12-Huizen 17: 5-5, Huizen 15-Shot 13: 1-9. Wij maken alle afdrukken met de hand in onze eigen donkere kamer.Da's stukken mooier en niks duurder. van Soesterbergsestraat 57 - (t.o. Busstation) Soest - Tel. 02155 -13109 Het Leidse Luba werd er de dupe van dat het eerste herenteam er inderdaad een schepje bovenop gooide. Heren 2 kwam net iets kracht tekort tegen Green Eagles en de jongens junioren konden geen weerstand bieden tegen Rotterdam Zuid. Zoals te verwachten was versloegen de meisjes hun tegen standsters, evenals heren 3 dat deed. Ook bij de jeugdteams waren er dit weekeinde geen verrassingen. Heren Deize keer niet het gebruikelijke ver loop van de wédstrij'd 'bij hereii I. Al ging alles moeizaam in de eerste helft, men wist wel 15 punten voor te komen op Luba. Lüba schrok van de achterstand, en kwam voor rust nog op 7 punten terug. Wat dit seizoen zeer sporadisch voorkwam bij Red Stars gebeurde in deze uitwedstrijd wel. Een ijzersterk begin van de tweede helft besliste de wedstrijd in het voordeel van het team van Jacco van de Burg, die zijn spelers in de rust de opdracht had gegeven om verdedigend over te gaan op 3-2 zone. Het Soester team be schikt over zoveel lengte, dat zelfs de voorspelers dreiging uitstraalden in de rebound. Die rebound werd dan ook geheel be heerst door Red Stars. Luba zag geen mogelijkheid om door de hechte verde diging van de gasten te komen, en iedere geschoten bal was een makke lijke prooi voor Red Stars, dat via de daaropvolgende breaks en de uitge speelde aanvallen Luba ver achter zich liet. Red Stars bewees de sterkere te zijn. Zelfs toen er wat gas terugge nomen werd, kon Luba niet meer dichterbij komen. Met een 1-2-2 zóne probeerde heren 2 voor te blijven op Green Eagles, een team dat evenals Red Stars verleden jaar bijna gedegradeerd was. Red Stars slaagde niet in haar opzet. De man-to-man-verdedigende-tegen- stander had meer succes, en stond in de rust eigenlijk al op een beslissende voorsprong. Gelijk het eerste heren team was er aan Soester zijde een fa natiek begin in de tweede helft. Op het beslissende moment, het verschil was toen nog maar twee punten, vielen de roodwitten echter weer terug. Green Eagles maakte hier dankbaar gebruik van, en sloot de wedstrijd win nend af met 86-77' Jongens Vijf minuten voor de aanvang van de wedstrijd arriveerden de jongens juni oren in sporthal De Enk in Rotterdam. Vrijwel geen mogelijkheden dus om in te spelen, en dat was in het spel ook goed te merken, al mag dit feit niet als oorzaak genoemd worden van de 128-50 nederlaag. Al na enkele minuten keek Red Stars tegen een 16-2 achter stand aan. De Rotterdammers die na ieder gescoord punt man-to-man ver dedigden, maakten het de Soeste- naren bijna onmogelijk om over de middellijn te komen. Lukte het toch, dan werd de aanval snel afgebroken, waarop de tegenstander gemakkelijk kon scoren. De 3-2 zóne die verleden week bijna voor succes had gezorgd kon hier niets aan veranderen. Pas in de laatste tien minuten, toen Rotter dam-Zuid het wel voor gezien hield, kwam Red Stars wat los. In dat laatste gedeelte van de wedstrijd scoorden de Soestenaren de helft van de totale score. Met twee punten uit dertien wed strijden en een doelsaldo van 256 komt de degradatie heel dichtbij voor de jongens junioren. Het is te hopen voor dit team dat zij na dit absoluten diep tepunt op tijd de weg terug kunnen vinden. Meisjes De vierde ontmoeting van dit seizoen met het Utrechtse Cangeroes bete, kende tevens de vierde overwinning van Red Stars op deze tegenstander. Al ging de eerste helft nog vrijwel ge lijk op, in het tweede gedeelte wisten de meisjes van Red Stars voldoende af stand te nemen voor de eindzege. Na een 31-29 ruststand waren beide teams in de tweede helft beduidend produk- tiever. Bij Red Stars zorgden Mo- nicque Lotze en Sonja Out voor meer dan de helft van de 81 punten die Red Stars in totaal scoorde. Cangeroes kon er daar slechts 67 tegenover stellen. Beide ploegen hadden in die tweede helft overigens ook last van een te veel aan persoonlijke fouten. Cange roes moest de wedstrijd zelfs met vier speelsters uitspelen. Na een reeks van overwinningen heb ben de meisjes nu een zwaar program ma voor de boeg. Allereerst moeten er twee wedstrijden voor de kompe^ titie gespeeld worden tegen teams waarvan in de eerste ontmoeting ver loren werd. (waaronder M.S.V.). Daarna volgt de reeds vermelde "dub bel" tegen M.S.V. voor de beker kompetitie. Heren 3 verstevigde de koppositie door van Flux 1 te winnen. In de eer der gespeelde wedstrijd tegen dit team hebben zij, zo blijkt nu, de enige neder laag van dit seizoen geleden. Een team dat in theorie al zeker van een kampioenschap is, is het meisjes adspiranten a team o.l.v. Gerard Werkhoven. Zij wonnen hun wedstrijd van Dunckers a zonder al teveel moeite (51-6). Meisjes adspiranten c moest het zonder enkele speelsters stellen en verloor van Dunckers b met 11-15. Ook de jongens kadetten b verloren hun wedstrijd, en wel van Flux. Kadet ten a wist met zeer veel gemak een grote overwinning te boeken op BZ'72. Na een 31-11 ruststand werd het hier 79-25. Meisjes adspiranten-b verloor zoals te verwachten was van Anquilla, en tot slot was er de wedstrijd tussen adspiranten a (jongens) en Quidam. Met nog 10 minuten te spelen stonden de roodwitten met 40-28 achter. Dank zij een verbazingwekkende eindsprint konden zij alsnog de winst grijpen (40-48). Op zaterdag spelen de landelijke teams weer voor het eerst na de Kerst thuis. Om half zeven beginnen dan de jongens en meisjes junioren. Voor de jongens zit er waarschijnlijk weer geen Over winning in. Bij de meisjes kan het echter zeer spannend worden. Zij spe len tegen "aartsrivaal" M.S.V. Na deze wedstrijden begint om 20.00 uur de strijd tussen heren 1 en Leider dorp, om 21.30 gevolgde door dames 1 en heren 2. De overige teaips die in aktie moeten komen, doen dat alle maal buiten Soest. Onder bar slechte weersomstandighe den heeft Bert van der Weerd kans gezien 2 persoonlijke records te rijden: 500 mtr. 42.7 en 1000 mtr. 1.26.7. Marcel van Hornsveld reed een persoonlijk record op de 500 mtr. 49.2. De 1000 mtr. legde hij af in 1.46.2. Bij de selektiewedstrijden in Alkmaar reed Corine van der Meijden op de 500 mtr. 48.4 en op de 1000 mtr. 1.42'.7. Yvonne van der Lienden noteerde op de 500 mtr. 47.4 en op de 3000 mtr. 5.36.1 De junioren reden zondag onder goede omstandigheden 4 persoonlijke records Monique de Bruin dé 1000 mtr. in 1.53.5 en een persoonlijk record op de 1500 mtr. 2.56.3. Erik Walgreen een pers. red. op de 1000 mtr. 1.45.-. Op de 1500 mtr. 2.41.-. Haico Grift reed twee pers. ree.1000 mtr. 1.55.2 en de 1500 mtr. in ,2.55.3. Arnold Hagen liet de klok stil staan bij respectievelijk 1.54.7 en 2.57.5. Bij de senioren reed Ron Ottenhof op de 1000 mtr. 1.27.-. Hans Dijs had 1.28. nodig en Emil Andriessen 1.39.-. Dinsdag nemen Bert van der Weerd en Emil Andriessen deel aan het Ned. Studenten Kampioenschap in Deven ter. Vrijdag en zondag weer selektiewed strijden voor de A en B junioren, terwijl zondagmorgen 2 afstanden ver reden worden van het baankampioen- schap heren junioren C-D en dames C. SPORTS Opnieuw een bijzonder goede week voor de volleybalteams van Olympia. Een herboren heren 1 behaalde de volle winst tegen Vollkei en ook de dames wonnen van het hoog geplaatst staan de Orawi. Zowel het tweede dames- als herenteam haalden ook de volle winst binnen zodat beide nog volop meedoen voor één van de kopposities in de eerste klasse. Heren 3 beging geen misstap zodat zij nog steeds de eerste plaats in de eerste klasse bezetten. Heren: Een na vorige week weer herboren heren 1 was te zien in de wedstrijd tegen Vollkei. Toch begon de eerste set erg rommelig en al snel keek de formatie van trainer/coach Ad van Brummelen tegen een 0-9 achterstand op. Sterk aanvallend en uitmuntend blokkend kwam Olympia tot 10-10 te rug en wist deze set zelfs nog met een 15-10 stand winnend af te sluiten. Ook in de tweede set was Olympia blokkend sterk. Vollkei dat verdedigend echter zeer goed werk verrichtte, zette na een 6-6 stand goed door en won met 7-15. Toen Olympia in de derde set met 11-5 voor kwam, leek er geen vuiltje aan de lucht. Maar door een aantal foute opslagen en een lichtelijke terugval moest Olympia toch nog vechten om een 15-13 stand op het bord te brengen. Tot een 13-13 stand ging de vierde set gelijk op. Na een sensationeel slot was het uiteindelijk Olympia dat met 16-14 aan het langste eind trok. Heren 2 speelde tegen het laag geklas seerd staande KGU/SV. Het incomple te team moest in de eerste set een grote achterstand goedmaken. Dit lukte en bij een ll-ll stand was het Olympia dat doordrukte en de set tenslotte op het nippertje met 16-14 wist te winnen. Mede door goed spelverdelen van de weer van stal gehaalde Herman Rou- wéndaal kwam Olympia in de tweede spt ver voor. Hoewel KGU/SV nog dichterbij kwam is deze set'geen ogen- blik in gevaar geweest en met zeer gevarieerd spel maakte Olympia de set met 15-12 uit. Ook de derde set werd gewonnen en wel met 15-9. Door deze overwinning is heren 2 nu op de derde plaats in de rangschikking beland. Heren 3, dat met 0-3 van GVC won, behoudt samen met Huizen de kop positie in de eerste klasse. Een be langrijke wedstrijd zal worden die tussen heren 2 en heren 3 die maandag a.s. gespeeld zal worden in Beukendal. Deze inhaalwedstrijd begint om 21.45 uur. Heren 4 speelde tegen Spokers en speelde met 2-2 gelijk. De pass was in de eerste set matig en er werd te weinig aangevallen. Deze set ging dan ook met 15-13 verloren. In de tweede set was de pass veel beter en werd in een 11-15 winst omgezet. Na een gelijk- opgaande strijd in de derde set, trok Spokers uiteindelijk toch aan het lang ste eind (15-9). De laatste set was echter weer in Olympia voordeel met 12-15. Heren moest het onderspit delven tegen Leos. Het was een leuke wed strijd tegen de koploper Leos maar mede door de lengte in het team van Leos wonnen deze verdiend met 15-7, 15-6, 15-2. Dames: Dames 1 speelde tegen het op de derde plaats staande Orawi. De eerste set ging verdiend naar een beter spelend Orawi met 6-15. De tweede set won M. Foto: Herman van Dam Met enorme inzet speelden de heren van volleybalvereniging Olympia tegen Vollkei. Olympia met 15-10. De derde set werd goed gespeeld en mede door een aantal prima momenten kwam Olympia met 12-5 voor. Door zeer goede ..prikbal- len", waar Orawi gedurende de gehele wedstrijd geen enkele kijk op had, won Olympia deze set met 15-5. Met maar liefst 3-14 kwam Olympia in de vierde set. achter. Orawi had toen echter niets meer in te brengen en moest toe zien dat Olympia met 15-14 voor kwam. Na een sensationeel slot gaf Olympia deze set toch nog uit handen met 15-17. Toen volgde een beslissende vijfde set waarin twee vermoeide teams zich maximaal inzetten. Olym pia wist een 8-10 achterstand goed om te buigen in een 12-11 voorsprong en deze werd niet meer uit handen gege ven: 15-11. Dames 2 behaalde twee enorm belang rijke punten door winst op GVC. Beide kampioenskandidaten streden om de volle winst en na een bijzonder span nende wedstrijd was het uiteindelijk dames 2 dat deze winst mee huis waarts wist te nemen. Dames 3 had een makkelijke wedstrijd tegen de dames van Sportcentrum 3. Sportcentrum bood erg weinig tegen stand en kwam nauwelijks tot aanval len. Bij Olympia was er een erg goede pass en werd er gevarieerd aangeval len. Ook de opslag was vaak erg sterk. (15-5, 15-3, 15-3). Hoewel er weinig niveau-verschil was tijdens de wedstrijd tussen Limvio en Olympia 8, bleek Limvio toch de ster kere en won toch wel verdiend met 3-0. De Eemvogels, die in de eerste wed strijd tegen Houten 1 pas in de laatste seconde met 11-10 verloren, waren in deze return niet zo goed op dreef. In de le helft konden de Eemvogels nog wel bij Houten, dat de ranglijst aan voert. in de buurt blijven, tijdens de 2e hellt kon Houten echter steeds verder uitlopen. Het eerste aanvalsvak van de Eemvo gels kwam nauwelijks aan bod, want Houten kwam binnen 5 minuten door een doorloopbal en een afstandsschot met 2 doelpunten voor. Na een paar gemiste kansen onder de korf. was het Pauline Wijnmaalen, die, door een schot van grote afstand, de stand op 1-2 bracht. Houten had hier al snel een antwoord op, door 2 afstandsschoten werd het 1-4. In de 15e minuut benutte Ton Kraai kamp een strafworp en Jan van de Kuil, die een zelf geschoten bal van afstand onder de korf opving en daar vandaan een doelpunt maakte, scoorde 3-4. Houten bracht in diezelfde minuut de ruststand op 3-5. Leendert van de Berg, die na de rust voor Wim van Rheenen in het veld was gekomen, kan nog een doelpunt voor de Eemvogels te maken. Houten wist toen snel nog 3 keer de korf te vinden en het eerste aanvalsvak van de Eemvogels heeft daarna ln het kwartier dat overbleef door rommelig spel geen doelpunt meer kunnen ma ken. De verdediging hield in deze periode goed stand en kreeg alleen door te zwaar verdedigen nog een strafworp tegen, die Houten wist te verzilveren, waardoor de eindstand op 4-9 kwam. Een inwoner uit de Haverweerd deed aangifte bij de politie van schade aan zijn auto. De man had er een uur zijn auto geparkeerd. Bij terugkomst bleek deze aangereden te zijn. De dader is er echter vandoor gegaan. Op de Ossendamweg werd een ver- keerszuil omvergereden. Ook hier is de dader onbekend gebleven. Vorige week werd op een parkeer plaats aan de van Goyenlaan een personenauto aan de achterzijde aan gereden. De eigenaar deed aangifte bij de politie. Een paar uur later werd door de politie de auto van de dader gevonden doordat hij te herkennen was aan de laksporen. Ten gevolge van het zeer gladde weg dek, raakte een 28-jarige man uit Hoevelaken met zijn auto in een slip op de Amersfoortsestraat. Hij draaide een kwart slag rond en belandde tegen een lichtmast. Zijn auto werd hierdoor flink beschadigd. In september aanstaande kunnen jongeren van 15 tot en met 25 jaar ook in de hulpsecretarie Soesterberg het Cultureel Jongeren Paspoort voor het seizoen 1981/1982 kopen. In het clubhuis aan de Kooiweg van de voetbalvereniging Hees wordt a.s. vrij dag 23 januari gekaart. Klaverjassers en toepers, die deze spelen beheersen, zijn bijzonder hartelijk welkom. Om acht uur 's avonds worden de kaarten voor de eerste keer geschud. TELEFOON 16621 A.N.W.B. ERKEND VAN LENNEPLAAN 47 Jeans-mode NIEUWEWEG 60-SOEST H'IJ Het spel van de SW/Stam-dames beweegt zich in opgaande lijn. Dat dit zo is bewijzen de afgelopen twee wedstrijden. Weliswaar werd er afgelopen weekend niet gewonnen van het niet zo imponerende Dynamo, maar het verweer was hoopgevend. Dames 2 zette haar overwinningen reeks voort en heeft nu, dankzij het derde team. Yolkei achter zich gelaten. De heren daarentegen hebben de wedstrijd èn de punten in de wedstrijd tegen Olly-B te Bussum uit handen gegeven. Dames: SVV/Stam ging op bezoek in Apeldoorn bij het op de 2e plaats staande Texo- clean/Dynamo. Zij hebben zich uitste kend verweerd tegen een niet impone rend Dynamo. Doch ondanks dit uitste kende spel slaagden de dames er niet in punten mee naar huis te nemen. De le en 3e set gaven een gelijkopgaande strijd te zien waarin het geluk aan de zijde van Dynamo was dat beide sets won (17-15, 16-14). De 2e set werd er een voor SVV dat, Dynamo weg speelde. Met name in deze set scoorde SVV veel met een gevaarlijke serve en een gevarieerde aanval (9-15). De 4e set gaf een omge keer beeld te zien. Het SVV blok faalde te vaak en Dynamo kon regel matig scoren. Ook had SVV nu erg veel moeite met de serve van Dynamo (15-10). Toch had SVV, gezien het vertoonde spel in ieder geval een punt verdiend. Volgende week speelt SVV om 14.30 uur in de Bunt. Het spel van de afgelopen 2 wedstrijden in ogenschouw nemend, wordt verwacht dat SVV 2 punten moet kunnen pakken. Zij spelen tegen Mo lenwiek uit Zaandam. SVV/Stam 2 ging op bezoek bij SVH. Al snel keken de dames tegen een 7-1 achterstand aan. Dat is nog wel, zei het moeizaam, opgehaald tot 14-13. Toch won SVH (16-14). Alhoewel de volgende setstanden duidelijke winst aangeven, ging het toch moeilijk (7-15, 6-15, 5-15). SVV.3 speelde..een verrassend goede wedstrijd tegen Volkei. In-de eerste en de derde set werd het een gelijkop gaande strijd, waarbij'Volkei in de eerste set iets meer aanval en een beter blok had (13-15). in de derde set schakelde SVV de Volkei aanval uit (15-13). In de tweede set werd uitstekend gespeeld en Volkei werd goed onder druk gehouden (15-9). In de vierde set speelde SVV wat ongeconcentreerd (7-15). De dames gaan a.s. vrijdag op bezoek bij Zelky 2. SVV 5 is er weer niet in geslaagd punten te pakken er werd nu verloren van GVC 2 (6-15, 11-15,0-15). SW 6 speelde een verloren wedstrijd tegen Spokers 3. Toch leverde deze wedstrijd de 2e setwinst van dit seizoen op (15-1, 15-2, 7-15, 15-1). Heren: SVV/Stam 1 had opmerkelijk veel moeite met middenmoter Olly B. On danks het fanatieke spel in de eerste set kon SVV geen vuist maken. Twee keer werd een flinke achterstand weggewerkt, maar het mocht niet ba ten (15-13). De tweede set pakte Olly B (15-11). In de derde set werd de verde diging van Olly B goed uitgespeeld door uitstekend spelverdelen van Remmerswaal. De vierde gaf aan SVV zijde slechte passes te zien. Het totale spel werd erg onzuiver (15-6). 24 Januari SW-Overon 17.00 uur in de Bunt moeten 2 punten gepakt worden. SVV 2-Vit. Een wedstrijd, met twee gezichten, waarbij SVV vooral in de tweede set blijk gaf van een vechtersmentaliteit door een 13-7 achterstand om te zetten in een 16-14 setwinst. De eerste set was met 9-15 voor Vit dat eveneens met 6-15 de derde set won. De vierde set werd verdiend door SVV 2, gewonnen met 15-12. A.s. donderdag spelen de heren tegen KGU/VenS 2, hier moeten 2 punten gepakt worden. SVV 3 speelde uit tegen Olly B 2. De eerste twee sets werden na een redelijk gelijkopgaande strijd verloren (15-13, 15-12). De-3e en 4e set gaven bij SW 3 een goed herstel te zien en via 9-15 en 10-15 kon SVV toch nog 1 punt mee nemen naar Soest. NW. BAARNSTRAAT39 - BAARN TELEFOON 02154 -12490 Grootste sportzaak van 't Gooi In een vooral spannende wedstrijd, waar het handbal op een technisch laag pitje stond, heeft het eerste da mesteam van de Soester handbal vereniging BDC met 8-7 verloren van VZV in Winkel in Noord-Holland. Het verlies kwam niet onverwacht, want de thuiswedstrijd eindigde in een moei zame overwinning. De Soester dames openden al na één minuut met een fraaie goal uit een afstandsschot door Ria van Duinen. De voorsprong was maar van korte duur, want elf minuten later was de stand 3-1 voor VZV. In drie minuten tijd scoorden de BDC- sters echter evenzoveel goals en met de rust was het 5-4 in het voordeel van de Soesters. Direct na de thee liepen de dames nog verder uit door een vrije worp; 6-4. Door rommelig spel gaf men de voor sprong echter uit handen en nu defi nitief. Na zestien minuten stond VZV op 8-6 en dit verschil konden de Soester dames maar met één goal verkleinen. De eindstand werd 8-7. Zaterdag 24 januari 1981: 09.00 -11.00 Nevobo volleybal comp. 11.00 -18.00 K.N.K.V. korfbal comp. 18.00 - 23.00 Red Stars basketbal Zondag 25 januari 1981 09.00 -18.00 Ned. Handbal Verbond 18.00 - 23.00 Red Stars basketbal Zaterdag 24 januari 1981 09.00 -13.00 Tennisinstr. R.Blok 13.30 - 21.00 Nevobo volleybal comp. Zondag 25 januari 1981 09.00 -18.00 Badso badminton Donderdag 29 januari 1981 16.00 -18.30 sportinstuif jeugd Zaterdag 24 januari 1981 08.00 -12.00 sportinstuif jeugd 12.00 -17.00 Selby badminton 18.00 -19.30 Boksschool Soest Zondag 25 januari 1981 10.00 -15.00 Selby badminton 16.00 -19.00 Basketbal Amerik.legerteams Dinsdag 27 januari 1981 16.00 -17.30 sportinstuif jeugd Zaterdag 24 januari 1981 08.00 -12.00 sportinstuif jeugd

Soester Courant | 1981 | | pagina 15