IK 3 A Dames Olympia 1 blijven winnen Eerste team Soester schaakclub staat voor degradatie !U' N Zaterdag a.s. Olympia' s derde winterwandeling Programma Goede resultaten voor BDC Jlanö Netoer Volleybal: Wisselende successen voor Shot Belangrijke overwinning van dames SVV/Stam Gelijke spelen Eemvogels 2e Hilversumse bosloop BRUIDSREPORTAGE FOTO HERMAN VAN/DAM PAK NU UW VOORDEEL!! Nog 10 dagen in onze opruimingsprijzenslag Handbal: Eemlandschaatsers blijven goed meekomen Tafeltennis: Volleybal: 5K Lois - Love - Lee - Cooper-Lois - Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Dorpshuis Soesterberg 12 Soester Onirant van woensdag 28 januari 1981 12 Er moet wel een klein wondertje gebeuren wil het eerste team van de Soester schaakclub z'n positie in de hoogste klasse van de Stichts Gooise schaak bond nog kunnen prolongeren. Ook in de zesde ronde slaagde de Soester top tiener (nog) niet in de eerste overwinning,te realiseren. Voor de vijfde keer dit seizoen bleken de Soesters aan de reglementaire vier uur speel tijd niet voldoende te hebben om een beslissing af te dwingen. Tegen Paul Keres derde keus werd bij een achterstand afgebroken. Zo op het eers te gezicht een uitzichtloze stand ware het niet dat de drie afgebroken partijen voor Soest niet ongunstig staan en een 5-5 resultaat of misschien zelfs een 5*/t-4V4 overwinning tot de mogelijkheden lijkt te behoren. Is Soest 1 dat vorig seizoen nog een goede middenmoter was in de Promo tieklas, nu zo slecht of zijn de tegen standers beduidend sterker? Noch het één noch het ander is het geval. Een feit is wel dat Soest over de breedte genomen wat verzwakt is door eerst het vertrek van Henk Kor- vinus, later door het terugtreden van Ad Bestman (die een burgemeesters functie aanvaardde in Abcoude) en de bijna onmisbare Samsom die het na een ziekte wat rustiger aan gaat doen. De vervangers zijn zeker niet slecht (ze scoren zelfs goed). Ze hebben er echter wel voor gezorgd dat er een noodgedwongen verschuiving heeft moeten plaatsvinden binnen het team. Een verschuiving die het team zeker niet ten goede is gekomen. Daarbij komt ook nog dat Soest dit seizoen geen greintje geluk heeft en al verschillende wedstrijden (tegen o.a. Zeist en Oud Zuylen) met het kleinst mogelijke verschil verloren heeft. Met nog drie wedstrijden voor de boeg (er zijn overigens nog twee ontmoetin gen niet beëindigd tegen zowel Amers foort 2 als Paul Keres 3) begint het er voor Soest dan ook zo langzamer hand erg somber, zo niet hopeloos uit te zien. Tegen Paul Keres had Soest weer twee invallers in de gelederen waarvan alleen de talentvolle Molenaat wist te winnen. Braf, die aan het zevende bord zat en het dit jaar in de onderlinge competitie van de Soester schaakclub boven verwachting goed doet, bouwde een perspectiefvolle stelling op die hij echter niet goed afwikkelde. Braf koos de enige zet die tot verlies leidde, el ke andere voortzetting zou het volle punt bij Soest hebben doen belanden. Met Braf verloren ook Vegter, Schil der en Vennik, de mensen die voor Soest de borden twee, drie en vier bemanden. Vegter die voor de wed strijd al liet weten niet erg gemoti veerd te zijn, kreeg geen vat op het agressieve spel van zijn tegenstander. Schilder die nog geen partij had ver loren dacht via een stukoffer de winst naar zich toe te kunnen trekken maar bleek zich verekend te hebben. De ne derlaag van Vennik was de zoveelste op rij. Weliswaar wist hij de tijdcontro- le te halen maar de stelling die restte leidde in alle gevallen tot verlies, re den om dan maar meteen de nul te in casseren. Tegenover deze vier nullen stonden twee winstpunten van Mole naar en Bakker. Eerstgenoemde schoof zijn tegenstander heel lang zaam van het bord af terwijl Bakker met een stelling werd opgezadeld die slechts ^tot verlies zou kunnen leiden. Weliswaar had de achtste bordspeler van Soest een licht stuk meer, daar tegenover stond een ruime compensa tie voor de Utrechter in de vorm van vier gezonde pluspionnen. De Paul Ke- res-man moet op een gegeven moment het spoor bijster zijn geraakt want theoretisch had hij normaal gesproken niet kunnen verliezen. Het enige halfje kwam op naam van Henze die de re misemarge geen moment heeft kunnen overschrijden. Rest nog de drie afgebroken partijen die vrijdagavond in Soest zullen wor den uitgespeeld. Aan alle drie de bor den staan Soest visueel op winst. Of die er ook in alle drie de gevallen uit zal komen moet betwijfeld wor den. De tegenstander van C. van Dijk kan vermoedelijk met een stuk min der „eeuwig schaak" (hetgeen remise tot gevolg heeft) forceren. Alleen Goes lijkt zeker van de winst. Voor kopman Muis zal er nog heel wat water door de Eem moeten stromen wil hij z'n pion voorsprong ten gelde kunnen maken. De persoonlijke resultaten van Soest 1 - Paul Keres 3 zijn: Muis-Veen afg. Vegter - Hertog Q-i Schilder - Koning 0-1 Vennik - Stegehuis 0-1 Henze - Midde Vi-Vt C. van Dijk - Kloppenburg afg. Braf - Boerkamp 0-1 Bakker - Verbeek 1-0 Molenaar - Bettina 1-0 Goes - Van Heek afg. ETEN APART GEZELLIG Geopend: 's maandags t/m zondags vanaf 17.00 uur. Dinsdags gesloten. SOESTERBERGSESTRAAT 107 SOEST - TEL. 02155-20202 Voor B.D.C. is het een goed weekeind geweest. Zowel het dames als heren team heeft succes geboekt; het heren team won met 26-24 en het dames team met 9-8. BDC heren trad aan tegen Hercules uit Hengelo. Twee zwaar bevochten punten zijn toegevoegd aan het posi tieve saldo van de Soesters. De eers te twee nederlagen in de tweede helft van het seizoen waren hard aangeko men. En om niet in de onderste re gionen terecht te komen moest de „4 punten wedstrijd" gewonnen worden. Al in de tweede minuut werd er door Hercules gescoord. Via enkele break- outs werd de stand 6-11. BDC kon hierna dank zij het scoren van Ralph Christiani, Claim Diemens en Sjaak Smeeing terugkomen tot 9-13. Dit was tevens de ruststand. Acht minuten na de rust werd de stand van 15-15 bereikt. Hierna kwam men nog drie keer gelijk te staan. (21-21), (23-23) en (24-24). Het waren Henk Veenendaal en Paul van de Deijsel die voor een voorsprong voor BDC zorgden van twee punten. De eindstand werd dan ook 26-24. BDC dames trad aan tegen DJK in Amsterdam. Het eerste doelpunt heeft hier lang op zich laten wachten. Pas in de zesde minuut opende BDC de score door een doelpunt in de linker hoek. Hierop werd al vrij snel twee keer gescoord door DJK. Tot aan de rust had BDC een kleine voorsprong. Na de ruststand van 5-3 werd er vier maal gescoord waarvan drie maal door BDC. De stand werd hierdoor 8-4. De wedstrijd werd uiteindelijk door BDC gewonnen met 9-8. De BDC dames bezetten hierdoor nog steeds een tweede plaats op de rang lijst. Bij abonnementswedstrijden op de Kunstijsbaan moest Bert van der Weerd aan de start verschijnen tegen Miel Govaert. Hij noteerde op de 500 mtr. 42.4 en op de 1500 mtr. een uit stekende 2.14.5. Erik Walgreen op de 500 mtr. 49.3 en een persoonlijk record op de 1500 mtr. 2.32.3. Ook Marcel van Hornsveld reed goed. Op de 500 mtr. 49.1 en op de 1500 mtr 2.35.6. Yvonne van der Lienden noteerde 46.9 en 2.31.6, terwijl Meike Weverink de klok liet stilstaan bij 60.- en 3.23.3. Bij baankampioenschappen dames junioren C. kwam Monique de Bruin aan de start. Zij reed twee persoonlijke records: 500 mtr. 52.2 en 1000 mtr. 1.48.4. Vrijdag rijdt zij de derde en laatste afstand. Zondagavond reed Corine van der Meijden de laatste selektiewedstrijd voor het Nederlands Kampioenschap. Op de 1000 mtr. had zij 1.40.7 nodig en op de 1500 mtr. 2.40.6. Komend weekend wordt er in Den Haag gestreden om het Nederlands Kampioenschap dames junioren. "Kapsalon 'n goed verzorgd kapsel voor HAAR en voor HEM Steenhoffstraat 53 - Soest - 02155-21433 SPORT Heren 1 had Vrouwe Forten» duidelijk niet aan zijn zijde in de wedstrijd tegen Thor die met 3-2 verloren gfrig. Dames 1 zette haar overwinningsreeks voort. Ditmaal was Valbovol het s.lachtoffer. Dames 2 behield de koppiositie door winst op Olly B uit Bussum. Heren: Heren 1 speelde een erg goede wed strijd tegen Thor. Qlympéa hield zich prima aan de opdracht en kansloos verloor Thor de eerste twee sets met 10-15 en 7-15. In deze twee sets speelde Olympia erg sterk en had Thor weinig in te brengen. Olympia leek recht streeks op een Q-3 overwinning af te stevenen toen zij in de derde set met 5-10 voorkwam. Toen begon het publiek zich echter te roeren en Thor kwam met 10-10 gelijk en uiteindelijk verloor Olympia toch nog met 15-12. Een terug slag volgde15i-l. Toch herstelde Olympia zich goed en kwam in de vijfde set terug. Er was echter iets minder variatie in de aanval hetgeen resulteerde in een 15r8 verlies. Olym pia had duidelijk poch in deze wed strijd maar als het publiek massaal a.s. zaterdag achter Olympia gaat staan, moet het mogelijk zijn om USS te verslaan. De wedstrijd begint om 17.00 uur in De Borg. Heren 6 moest zeer duidelijk de meer dere erkennen in Vollkei 7. Het werd een korte wedstrijid waarin Heren 6 alleen in de tweede set leuk tegenstand kon bieden. (15-2, 15-9, 15-4). Hoewel Heren 7 een rommelige eerste set speelde in de wedstrijd tegen Voll kei 8 werd deze toch verdiend met 15-9 gewonnen. Ook de tweede set werd vrij eenvoudig met 15-4 gewonnen. Dit kwam mede door een goede aanval en opslag aan Olympla-zijde. De eerste overwinning van Heren 7 werd een féit door ook de derde set met 15-3 winnend af te sluiten. Dames: Dames l speelde tegen Valbovol en won verdiend met 1-3. Het was een bijzonder aantrekkelijke wedstrijd waarin Olympia de eerste set met 3-12 voorkwam. Door een zeer sterke op slag kwam Valbovol echter tot 12-12 terug en won uiteindelijk toch nog met 15-13. Het team van trainer/coach Werner Paans speelde een nog betere tweede set en was toen eigenlijk op alle fronten de betere en won met 10-15. Toen was de zwaarste tegenstand ge broken en met een goed gevarieerde aanval won Olympia de derde set met 6-15. Door een 5-15 winst in de laatste set is Olympia nu opgeklommen naar een zeer goede vierde plaats in de tweede divisie. A.s. zaterdag zai men trachten deze overwinningsreeks voort te zetten. Men zal dan moeten aantre den tegen Zeiky. De wedstrijd begint om 19.00 uur. eveneens in De Borg. Dames 2 speelde tegen Oiiy B uit Bussum en won de eerste set met 15-10. In de tweede set maakte Olly B erg goed gebruik van de vele Olympia-fou- ten en kwam met 0-13 voor. Toen toonde Olympia echter dat het niet voor niets de koploper in de eerste klasse is en knokte terug. Toch maakte Oiiy B de set na een 11-14 stand uit. Daarna speelden de dames van het tweede Qlympiateam weer ouderwets en mede dankzij de zeer goed op dreef Teleurstellende resultaten bij de hoog ste seniorenteams en zeer goede resul taten bij de laagste seniorenteams en de Shotjeugd kenmerkten de tweede week van de tafeltenniscompetitie, Shot 1 verloor in Apeldoorn met 6-4 van de Vejuwe 2; Shot 2 verloor onve- wachts met 4-6 van het zwakke Odion 3. Shot 3 delfde het onderspit in het duel tegen kampioenskandidaat Niké 2. Hei le jeugdteam speelde 5-5 tegen Nieuw Vennep 1, het 2e jeugdteam won raed 6-4 van Olio 2. Shot 1 verloor afgelopen zaterdag met 6-4 van de Veluwe 2 hoewel er duidelijk meer ingezeten had. Na een aanvanke lijke 2-0 achterstand verkleinde René Daselaar de achterstand tot 2-1. Daar na volgde het dubbelspel wat later de beslissende partij bleek te zijn. Het Shotdubbel kwam in de derde game met 15-1 voor, maar kon deze voor sprong helaas niet vasthouden waar door Shot een 3-1 achterstand opliep, die niet meer in te lopen was. De Shotspelers wonnen alledrie nog één enkelspel zodat de Veluwe deze wed strijd met 6-4 won. René Daselaar won twee partijen. Dirk Schuiling en Harry Maassen ieder één. A.s. zaterdag om 16.00 uur speelt Shot 1 thuis tegen Seine Meubelen. Deze wedstrijd zal door de Soesters zeker gewonnen moeten wor den. Sot 2 heeft zichzelf een slechte dienst bewezen door onverwacht van Odion 3 te verliezen. Na een hoopvolle start kon Shot "2 toch geen beslissende voor sprong nemen tegen het team uit Gaanderen. Bij een 4-4 stand bleek dat het Soester team nog te weinig routine bezit en ook dat men deze keer elke vorm van geluk miste. Een 20-13 voor sprong in de derde game werd com pleet uit handen gegevea waardoor Shot 2 met 4-5 achter kwam te staan. Doordat ook de laatste partij verloren ging was het 6-4 verlies een feit. Nicky Baba won twee partijen, Bert van Velzen en Marcel Vrakking ieder één partij. Shot 3 verloor met 7-3 van Niké 2 en ziet daardoor de kansen op een kampioen schap danig verminderen. Arnold Ap pelhof kon niet goed tegenspel bieden, maar Willem Onrust en Joop Kok konden niet imponeren. Het le jeugdtean behaalde een 5-5 score in de uitwedstrijd tegen Nieuw Vennep wat de krachtsverhoudingen aardig weergeeft Gerhard Busch was weer ouderwets op dreef met drie overwinningen, Edwin Luyben en Chris Sondaar wonnen ieder één partij. Het 2e jeugdteam won verdienstelijk met 6-4 van Otio 2 en is hierdoor nog zonder puntenverlies. Jan Fransen legde met drie overwinningen de basis voor deze zege, Robert Brinkman en Berend Jonker wonnen respectievelijk één en twee partijen. Overige uitslagen senioren; Elan 4-Shot 4: 0-10 UBTV 6-Shot 5: 0-10, Shot 6-Tovo 3: 8*2, Huizen 4-Shot 7: 7-3, Shot 8-UBTV 7: 9-1. Shot 9-Elan 6: 5-5. Overige uitslagen jeugd Quick 4-Shot 3: 5-5, Shot 4-Quick 3: 9-1, Shot 5-Huizen 6: 9-1, Huizen 5-Shot 6: 1-9. Overhees 1-Shot 7: 2-8, Shot 8- Nederhorst 3: 0-10, Huizen 9-Shot9: 3-7, Shot 10-Huizen 10: 7-3, Shot 11-Bunshot 6: 7-3, Elan 12-Shotl2: 4-6, Shot 13-Niké 5: 10-0. zijnde Wietske Hospes werd de derde set met 15-4 gewonnen. Ook in de laatste set was er een goede aanval en Olly B moest toezien dat Olympia de volle winst verdiend binnenhaalde door een 15-8 winst in de laatste set. Veel opslagfouten kenmerkte de eerste set van de wedstrijd tussen dames 3 en KGU/SV. Dit veroorzaakte een 15-11 verlies in de eerste set. Een sterk verdedigend en goed aanvallend KGU/SV maakte in de volgende sets veel gebruik van goed geplaatste bal len waarop Olympia het antwoord schuldig moest blijven. Deze twee sets gingen verloren met respectievelijk 15-10 en 15-5. Dames 9 behaalde een verdiende pun tenverdeling in de wedstrijd tegen Limvio 3. Twee gelijkwaardige, nieuwe teams streden om de volle winst en gezien het scoreverloop zeker een erg leuke schouwspel (10-15, 15-12, 5-15. 15-13). Zaterdag 31 januari wordt in Soest de derde winterwandeling gehouden, wel ke onder auspiciën van de Sticht Gooi se Wandelsport Bond ISGWBJ door de wandelsportvereniging „Olympia" wordt georganiseerd. Deze 19e Winterserie, bestaande uit een viertal wandelingen, mag zich tot, nu toe verheugen in een sterk groeiend deelnemersaantal. De eerste tocht op 15 november 1980 trok 197 wandel enthousiasten terwijl dit aantal op 10 januari, toen de tweede tocht werd gehouden, steeg tot precies 250. Aan deze wintertochten kan iedereen "deelnemen, zowel individueel als in groepsverband. De afstanden, waaruit een keuze gemaakt kan worden, bedra gen vijf, tien en vijftien kilometer. De start is als vanouds vanaf het wijkge- bouw De Rank, Soesterbergsestraat 18, Soest tussen 10.00 en 14.00 uur. Voor de vijftien kilometer kan echter tot 13.00 uur gestart worden. Het inschrijfgeld bedraagt t/m 14 jaar 1,50 en voor 15 jaar en ouder 2,- per persoon, per tocht, inklusief herin nering. Deze bestaat uit een lint, in diverse kleuren, met opdruk Wimpel- tochten Zeist, Utrecht, Soest en Hui zen. genummerd en twee wandelaars. Zonder herinnering betaalt men res- pektievelijk 1,- en 1,50. De afwisselende straat/bosparkoersen zijn dit keer uitgezet in Soest-Zuid en het landgoed De Paltz en Pijnenburg. Inschrijvingen en betalingen kunnen aan de start plaatsvinden. Het wijkgebouw De Rank is gemakke lijk te bereiken, zowel vanaf het station als busstation Soes,t-Zuid plpi. .diiie minuten lopen. De vierde en tevens laatste winterwan deling wordt gehouden op zaterdag 7 maart 1981. Eventuele inlichtingen kunt U verkrij gen bij het sekretariaat van de wandel sportvereniging Olympia. de heer W. van Sleendelaar, Lange Brinkweg 50, 3764 AD Soest. tel. nr. (02155)-16414 na 18.00 uur. PRAAMGRACHT5 - SOESTDIJK - TEL. 12155-17552 De definitieve ommekeer ten goede in het spel van dames SW 1, waarvan al enige wedstrijden lang sprake is, heeft zich ook dit weekend duidelijk gemani festeerd. 'n Ouderwetse volleybalhappening! Ook de heren droegen hun steentje bij alhoewel wellicht door verlies aan concentratie - de tegenstander toch niet geheel met lege handen huis< waarts gestuurd werd. De dames van SVV 2 tenslotte, lieten wederom duidelijk blijken dit seizoen kampioensaspiraties te hebben. Dames Geïnspireerd door coach Rob Rom* bouts werd van 't begin af aan tegen de op papier veel sterkere tegenstand ster uit Zaandam (Molenwiek) van leer getrokken, 'n Soepel lopende aan val, waarin ook nu weer schitterende variaties te onderkennen waren, sloop te de tegenstandster in de le en 2e set (15-9:15:9). Het ietwat gas terugnemen in de 3e set, had een op dat moment eigenlijk niet meer ingecalculeerd setverlies voor de SVV dames tot gevolg (7-15). De plot selinge ommekeer kon ook in de 4e set door de SW-sters niet tot stilstand gebracht worden. Verdedigend werden opstellingsfouten gemaakt en aanval lend bleek het ritme mede door het toen goede blok van de tegenpartij gestoord. In de 5e set lieten de SW dames echter zien een handicap uit de eerste helft van het seizoen inmiddels over wonnen te hebben. Door een goede teamgeest, óók tijdens moeilijke mo menten. te tonen en een vechtlust ten toon te spreiden, die hartverwar mend was om te zien, wist SW uit eindelijk de 5e set (15-11) te pakken» daarmede 2 kostbare punten veroverd. De dames van SW 2 kregen het laag geklasseerde SSS uit Barneveld op be zoek. Het door veel blessures aangewakkerd sceptisisme werd in de wedstrijd voi- ledig teniet gedaan De invalsters toonden zich waardifge en uiterst bruikbare krachten en b»le- ken niet in het minst geïmponeerd. Uitstekend opgevangen door de va/ste teamspeelsters scoorden ook zij er lustig op los. De afgetekende overwin ning (3-0) nvfit de setstanden 15-6: 15-7: en 15-11. liet aan duidelijkheid niets te wensen over. Volgende week wordt er niet gespeeld. Hopelijk krijgen de geblesseerden hierdoor wat extra adempauze om weer te herstellen. De dame»B van het 3e team verloren met 0-3 wan Zelky uit Harderwijk. Al leen in de eerste set kwamen de da mes uit Soest tot redelijk tegenspel (10-15). Het gebrek aan aanvalskracht kwam met name in de 2e en 3e set tot uitdrukking. Kansloos gingen de Soes ter danyes met 2-15 en 6-15 ten onder. SW speelde tegen Lovoc 1, en kwam tot aantrekkelijk spel. De punten waren echter voor Lovoc 1. SW <J» ging strijdend ten onder. Devu 1 pakte hier de punten door een 1-3 over winning. Setstanden: 16*14: 5-15: 7-16: 6-15Ï. Heren He't le herenteam van SVV/Stam speelde een thuiswedstrijd tegen de middenmoter Oberon uit Weesp. Een wedstrijd met twee gezichten. De le en 2e set duidelijk voor SVV (15-10: 15-8). De 3e en 4e set ver- fiiend, doch wat minder makkelijk ge- wormen door Oberon (11-15:12-15). Ook in deze wedstrijd werd duidelijk dat het gevaarlijkste wapen van SVV haar aanval is. SW onder druk betekent op dit mo ment nog te veel individuele fouten. Speurwerk te over voor de trainer Jan Both om dit euvel weg te werken. Lukt dit, dan is het team, dat zich dit seizoen wonderwel heeft aangepast aan het niveau van de promotieklasse, rijp om naar landelijk niveau door te stoten. SW 2 speelde een uiterst belangrijke wedstrijd tegen mede-degradatie kan didaat KGU/V&S 2 uit Bussum. Onder de bezielende leiding van de gerouti neerde coach Herman Stam werden in dit 4 punten duel de punten broeder lijk verdeeld. Helaas géén volle winst. Heren 8 wist in de uitwedstrijd tegen Almere 2 kostbare punten te verove ren. Na de eerste set uit handen te heb ben gegeven (15-5) werden de 2e, 3e en 4e set met ruime cijfers gewonnen. VV -t Jeans-mode NIEUWEWEG 60 - SOEST Twee van de drie seniorenteams van de korfbalvereniging Eemvogels heb ben het afgelopen weekend een gelijk spel behaald: het derde team verloor. Reflex 1-Eemvogels 1.4-4 Beide ploegen waren bijzonder op de punten gebrand. Reflex had nog een kans om te promoveren en Eemvogels kon de punten best gebruiken. Boven dien wilden de Soestenaren wel revan che voor de nederlaag die zij destijds thuis tegen de ploeg uit Woerden leden. Reflex kwam al spoedig tot scoren. Kort daarop mochten de Eemvogels een strafworp nemen, helaas werd deze goede kans op de gelijkmaker niet benut. Toch wisten de Eemvogels ge lijk te komen door een doelpunt op afstand door Wim van Rheenen. Het fel spelende Reflex nam opnieuw de lei ding. Opnieuw was het een afstands schot, nu van Henk-Jan Kraaikamp, waardoor de Eemvogels de stand in evenwicht bracht. Voor de rust vielen er geen doelpunten meer. Na de rust nam Reflex weer een doelpunt voorsprong. De Eemvogels bleven het antwoord echter niet schul dig; het was Marina v.d. Berg die zich fraai wist vrij te spelen en de stand op 3-3 bracht. Vijf minuten voor tijd bracht Reflex de stand op 4-3. Reflex meende toen de buit binnen te hebben en ging op balbezit spelen. De verdediging van de Eemvogels wist echter de bal te onderscheppen en plaatste de bal op Henk-Jan Kraai- kamp die de hem geboden schietkans goed benutte en de stand op 4-4 bracht. Na dit doelpunt, 2 minuten voor het eindsignaal, durfden beide ploegen weinig risico meer te nemen, het bleef een puntenverdeling. Eemvogels 2-Kameo 5,5-5 Na 10 minuten bracht Kameo de stand op 0-1. Corrie van Herwaarden wist echter voor de Eemvogels te scoren en de partijen weer op gelijke voet te brengen. Kameo bleef echter het initia tief houden, Gellikkig voor de Eemvo gels bleef de schade tot 1 doelpunt beperkt en ging de rust met een 1-2 stand in. Na de rust wist Kameo verder uit te lopen. Het werd 1-3. Corrie van Her waarden verkleinde de achterstand. Kameo speelde in die periode echter sterker dan de Eemvogels en wist de stand op 2*4 te brengen. Een doelpunt van Leendert v.d. Berg gaf de Eemvogels opnieuw hoop. Die hoop leek de bodem ingeslagen te worden toen Kameo de voorsprong opnieuw wist te vergroten. Vijf minu ten voor het einde keken de Eemvogels tegen een 3-5 achterstand aan. Boven dien liep het allemaal niet zo goed bij de Eemvogels. De Eemvogelsaanhang had zich al met een nederlaag verzoend. Gelukkig dacht de ploeg daar anders over. Opeens scheen alles te lukken. Corrie van Hei-waarden bracht eerst de stand op 4-5. In de laatste minuut scoorde diezelfde speelster haar vierde doel punt en bracht de Eemvogels naast Kameo. De stand wijzigde daarna niet meer. het bleef 5-5. Eemvogels 8-AntiIopen 5,5-6 Antilopen leek op een grote overwin- ning af te gaan. Al spoedig namen zij een voorsprong van 2 doelpunten. De Eemvogels kwamen echter terug. Een van de vele schoten die Goof v.d. Peijl afvuurde trof doel en het werd 1-2. Gerda van Londen bracht de Eemvo gels zelfs weer naast de Antilopen. De Antilopen lieten echter even zien hoe je doelpunten moet maken. Zij liepen uit tot 2-5. Zelfs de meest opti mistische Eemvogel vreesde toen voor een débacle. Hans Moerman wist wel iswaar de achterstand te verkleinen tot 3-5, maar veel soulaas bleek dit niet te geven toen kort daarop de Antilopen hun zesde doelpunt maakten. De Eemvogels gingen echter niet bij de pakken neerzitten en persten er een geweldig slot-offensief uit. Reinoud Toonen veranderde de stand in 4-6 en Sidny de Jager bracht de spanning er goe.d in.togn hij.het,vijfde doelpqqt.vpor Eemvogels maakte. Maar wat de Eem vogels daarna nog probeerden, de ge lijkmaker' kwam niet. De Stichting Hilversumse Heideloop organiseert op zaterdag 7 februari a.s. de Tweede Hilversumse Bosloop. Door de medewerking van de Vereni ging tot Behoud van Natuurmonumen ten en het Staats Bosbeheer, die hun terreinen beschikbaar hebben gesteld, zullen de deelnemers over de paden van het prachtige Corverbos hun rond jes kunnen lopen. Zoals vanouds Is er ook nu weer ge zorgd voor een uitstekende accommo datie. In het scholencomplex van het Come- nius College (Bisonlaan 1, Hilversum), bestaat de gelegenheid om in te schrij ven, te verkleden, te douchen en na afloop de herinnering in ontvangst te nemen. Een herinnering die speciaal voor deze gelegenheid zal bestaan uit een aardewerk bord met inscriptie. Iedere deelnemer(ster) die de afstand uitloopt krijgt dit bord en als extra attractie een heerlijke beker met erwtensoep. Bovendien zijn er fraaie sportartikelen beschikbaar gesteld zoals New Balan- ce trimschoenen, jogging regenkleding en een Amerikaanse sport outfit. Het startschot zal om 13.30 uur klin ken voor de 2Vt km. De trimmers ech ter die wat meer kilometers willen maken, kunnen op de volgende afstan den starten: 15 km.: 14.00 uur; 10 km. 14.03 uur; 5 km.: 14.06 uur; 7% km.: 14.10 uur. Vanaf 12.15 uur kan men in de aula voor 4,- per persoon startkaarten ver krijgen. Langs alle invalswegen van Hilversum hangen richtingsborden met het vignet van de loop, die de route naar de startplaats aangeven. De Tweede Hilversumse Bosloop is op genomen in de regionale Top Tien ka lender waardoor een hoge kwaliteit is gewaarborgd. De organisatie hoopt dat de deelne mers een plezierige sportdag tegemoet gaan. Voor meer inlichtingen kan men bellen: J. V.d. Gijp, tel. 035-855398. M. Nederhorst, tel. 035-60052. Zaterdag 31 januari 1981: 09.00 -11.00 uur Nevobo volleybal comp. 11.00 -18.00 uur K.N.K.V. korfbalcomp. 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zondag 1 februari 1981: 09.00 -18.00 uur Ned. Handbal Verb, comp. Zaterdag 31 januari 1981 09.00 -12.00 uur Tennisinstr. R. Blok 12.00 -18.00 uur Taekwondo distr. wedstr. Zondag 1 februari 1981: 09.00 -18.00 uur Badso badminton Donderdag 5 februari 1981 16.00 -18.00 uur sportlnstuif jeugd. Zaterdag 31 januari 1981 08.00 -12.00 uur sportlnstuif jeugd 12.00 -17.00 uur Selby badminton 17.30 - 23.00 uur Olympia volleybal Zondag 1 februari 1981 10.00 -15.00 uur Selby badminton 16.00 -19.00 uur Basketbal Amerik. legerteams Dinsdag 3 februari 1981 16.00 -18.00 uur sportlnstuif jeugd i- Zaterdag 31 januari 1981 08.00 12.00 uur sportinstuif jeugd

Soester Courant | 1981 | | pagina 12