Verdiende overwinning van WZ 2-0 groei tn bloei Knap herstel van Hees SEC (zondag) niet verder dan moeizaam gelijk spel Droogbloemen Soest terug in de race A.s. zaterdag damesvoetbal- wed strijd Klaverjassen bij VVZ j i Februari- I.V.N.-Eemland Aangehouden voor diefstal Stichting „De Kikker" opgeheven Damesvoetbal bij S.O.Soest J aarvergadering NCVB Soest-Zuid BESTELAUTO Voetbal programma zaterdag 7 febr. Zondag 8 februari 17 Soester Courant van woensdag 4 februari 1981 17 daar- Foto: Herman van Dam VVZ heeft zaterdagmiddag gebroken met de traditionele gelijke spelen en ge heel verdiend de beide punten thuis gehouden. De tegenstander was het Amsterdamse VVGA, de club waar de oud-Aja- cied Sjakie Swart momenteel lid van is en ook meespeelt. Nu was hij niet van de partij, want hij is voor enkele weken geschorst, evenals Samarduc. Het betekende voor de Amsterdammers een geweldige handicap. De club had echter een paar „oude paarden" van stal gehaald. Het bleek echter, dat ze wel voetballen konden. Om half drie bracht midvoor Barne- veld de bal aan het rollen, onder lei ding van scheidsrechter Mantel uit Schermerhorn. VVZ speelde tegen de hoog staande zon in, terwijl VVGA na rust tegen een laaghangende zon in moest spelen. Handig bekeken van aanvoerder Wim Hospes. VVGA was in het begin sterker en dikwijls moest aan de noodrem worden getrokken. De vrije schoppen leverden niets op voor de Amsterdammers. De verdedi ging van VVZ, met keeper Herman Bade in het doel, wist steeds op tijd in te grijpen. Men kon zien, dat de oudere spelers van VVGA het voetballen niet waren verleerd. Zij kwamen echter wel uit houdingsvermogen te kort. Hun aan vallen waren dikwijls niet van gevaar ontbloot en het enige gevaarlijke schot kwam na een half uur; de paal bracht voor VVZ redding. De meer geroutineerde VVGA-spelers verstonden de kunst, om bij een klei ne botsing op de grond te gaan lig gen, zodat de verzorger er aan te pas moest komen. Even later deden ze weer volledig mee, zodat het op truc jes leek. WZ kreeg ook wel enige scoringskan sen, maar de lange keeper Bakker stond z'n mannetje. De rust kwam met gelijke stand 0-0, wat ook de juiste verhouding was. De tweede helft was geheel voor VVZ, want de kracht van de oudjes van VVGA was uitgeblust. Martin Kie- vits die prachtig samenspeelde met Jos Brouwer (die op eigen verzoek weer in het eerste van VVZ is opge nomen) kreeg vrij spoedig een paar kansen, maar hij treuzelde te lang en raakte dan de bal kwijt. In de tiende minuut deed hij het be ter. Hij kogelde ineens in, na een la ge voorzet van Jos Brouwer. VVZ leidde met 1-0. Jos Brouwer werd toen ook meer in het spel betrokken en na 25 minuten spelen schoot hij keihard langs keeper Bakker en gaf WZ een 2-0 voorsprong. Zoals gezegd, de kracht van de Am sterdammers was uitgeblust, ondanks dat Sjakie Swart langs de lijn zijn clubmakkers luid aanmoedigde. VVZ hield stand en wist de beide punten thuis te houden. In Amsterdam werd met 4-2 verloren, maar toen speelde Sjaak Swart mee en hij maakte twee prachtige doelpun ten. WZ heeft op waardige wijze re vanche genomen. A.s. zaterdag komt SOVA uit Amers foort op bezoek en dat zal spannend worden. VVZ II - VVGA II. 1-2 De reserves van VVZ speelden zater dag tegen de reserves van VVGA en toonden zich waardige tegenstanders van de Amsterdammers. Reeds in de tiende minuut van de strijd wist midvoor v.d. Laan VVZ de leiding te bezorgen. 1-0. Toen ging de strijd ongeveer gelijk op, met VVGA iets in de meerderheid. De Soesters beschikken over de ge hele linie over jeugdige spelers, die elkaar echter nog beter moeten vin den. Er was nog ongeveer twee minuten te spelen in de eerste helft, toen de ge lijkmaker achter keeper v.d. Pol lag. 1-1. Rust. Dat was feitelijk te veel voor de Amsterdammers, maar doelpunten tellen. Daarna weer een gelijkopgaande strijd. Aan beide zijden werd hard voor de overwinning gestreden, maar het bleef tot een minuut voor tijd ge lijk, toen de midvoor van VVGA een hard schot loste. Keeper v.d. Pol viel uit, maar de bal ging juist onder hem door en verdween in het doel. Het werd hierdoor 1-2 voor VVGA. Zaterdag 7 februari vindt op het terrein van VVZ een z.g. voorwedstrijd plaats, voordat VVZ in het veld komt tegen SOVA uit Amersfoort. Deze voorwed strijd zal worden gespeeld door een efltal van de dames van VVZ, die flink getraind hebben onder leiding van de heer Leo Brunt, tegen een dameselftal van Voetbalvereniging Voorwaarts uit Utrecht. Men kan van goed damesvoetbal ge nieten en VVZ hoopt op veel publiek, evenals voor de ontmoeting tegen SOVA. De wedstrijd van de dames begint om 13.30 uur. Maandagavond 9 februari a.s. gaat men bij WZ voor de zesde keer klaverjassen voor het clubkampioen schap. Hierna volgen nog drie wed strijden en dan is de clubkampioen bekend. De evenementencommissie zorgt weer voor mooie prijzen. De wedstrijd begint om precies 20.00 uur in het clubgebouw. Spelmoment uit de voetbalwedstrijd VVZ tegen het Amsterdamse VVGA AFDELING SOEST SPORT Houdt U van droogbloemen? Op dins dag 10 februari a.s. organiseert de KMTP afd. Soest een demonstratie van droogbloemen en daarvan gemaakte boeketten. Mevrouw Truus Kersten- Houtackers laat U zien welke uitge breide mogelijkheden er bestaan met droogbloemen. Zelf is zij indertijd met het drogen van bloemen begonnen als hobby en toen natuurlijk ook met het schikken van bloemen. Sindsdien is ze op grote schaal voor zichzelf bloemen, bladeren en vruchten gaan drogen volgens be kende methoden. Door het steeds uit proberen van nieuwe mogelijkheden heeft ze erg veel aan haar assortiment toegevoegd. Dat haar werk professioneel genoemd mag worden blijkt wel uit haar bijdra gen aan het boek ,,Een boeket vol droogbloemen" van Marie v.d. Berk- Mertens, uitg. Cantecleer. Verschil lende van haar werkstukken worden daarin getoond, o.a. een boeket zó van het veld na de winter, bestaande uit wilde haver, papavers, weegbree, klaprooszaden en grassen. Haar stijl is „stevig" (maar beslist niet grof) en origineel. Ze gebruikt zeer aparte ma terialen, zoals b.v. in het zaad gescho ten radijs en teunisbloem. Mevrouw Kersten zal veel van haar materialen tonen en zij zal iets vertellen van de manier waarop ze gedroogd zijn. Voor het drogen bestaan verschillende technieken, die natuurlijk niet alle maal voor alle soorten bloemen en bladeren geschikt zijn. Zaaddozen la ten zich meestal goed aan de lucht drogen, soms zelfs gewoon aan de plant. Hoe langer ze aan de plant zitten, hoe meer ze van kleur ver anderen dat kan wel eens gewenst zijn b.v. voor boeketten in bruine tinten, Voor sommige zaden luistert de oogst tijd niet zo nauw, maar het mag toch ook niet te laat in het seizoen worden i.v.m. schimmelvorming. De oogsttijd van bloemen luistert echter meestal zeer nauw! Drogen in zand, silicagel of waspoeder zijn minder bekende, maar beproefde technieken. Voor bladeren wordt vaak gebruik gemaakt van gly- cerine-oplossingen. Mevrouw Kersten vertelt wel het een en ander van haar droogmethoden, maar de nadruk ligt op demonstratie! U bent welkom op dinsdag 10 februari in het Medisch Centrum om 20.00 uur. Toegang niet-leden 3,--. Cees van Dijk van Hees; vrij voor doel. Het werd geen doelpunt Door deze overwinning op runner-up Veensche boys kan zeker«van een knap herstel, na de 4-0 nederlaag van vorige week tegen koploper Stroe, gesproken De Korte Duinen zullen het traject uitmaken van de door I.V.N-Eemland vastgestelde maandelijkse natuurwan-. deling voor de maand februari. Het thema ervan „het overwinteren van'insekten en zoogdieren" is een boeiend gegeven. Zondag 8 februari om twee uur vertrekt men van restaurant de Korte Duinen, naast het AVIA-tank- Station aan de Birkstraat. (aan de provinciale weg Soest-Amersfoort). De Korte Duinen, bieden een afwisse lend natuurterrein, welke altijd weer de moeite van een bezoek eraan waard zijn. Stuifduintjes met zeer oude jene verbesstruiken en vele andere zaken zullen de geïnteresseerde natuur liefhebber verrukken. Ons Eemland heeft zeer veel schoons te bieden. De Korte Duinen is daarvan een zeer aantrekkelijk onderdeel. Mocht koning Winter toegeslagen heb ben en een vracht sneeuw hebben mee gebracht, dan zal het gebied tot een „uitermate schoonheid" mogen wor den gerekend. Verantwoord schoeisel en dito kleding is dan wel iets waaraan gedacht moet worden. Tot zondag 8 februari a.s. om twee uur aan de Birkstraat. Korte Duinen heet het restaurant. RITA, I.V.N.-Eemland Maandag werd door de politie een 31-jarige man uit Soest aangehouden die bekende op 26 januari tien bank biljetten van 100 gulden te hebben weggehaald uit een woning aan de Vinkenweg. Over het geld beschikte de man niet meer; hij had er verdovende middelen voor gekocht. De Stichting „De Kikker" is dezer da gen opgeheven. De Stichting had tpt doel de royalties van het boek „Eem land, beschrijving van een weerbars tige landstreek" van Sybren de Hoog te besteden aan omgevingsonderwijs van de basisschooljeugd van Eemland. Dit werd gedaan met het ontwerpen van het „Kikkerspel", een soort gan zenbord wat gebaseerd is op Eemland. Dit spel werd aan de basisscholen in het gebied kosteloos aangeboden tij dens de „Kikkerkaravaan", mei vorig jaar; op talloze scholen is het nu met succes in gebruik. Nu de Stichting in dit opzicht haar doel bereikt heeft en uit de kosten is (het budget van spel en Karavaan overschreden het oorspronkelijk be schikbare bedrag met een veelvoud) heeft ze besloten zichzelf op te heffen. Het spel, alsmede het boek over Eem land, zijn voor particulieren nog te koop, onder meer bij de VVV's van Baarn en Amersfoort. Het batige sal do van deze verkoop zal worden be heerd door de Vereniging Vrienden van Eemland, die hiervoor opnieuw pas sende, educatief getinte doelen zal zoeken. worden. Vanaf het begin af aan tracht ten beide teams door aantrekkelijk voetbal de talrijke tóeschouwers een prettige middag te bezorgen. De aan vallen wisselden af, maar daar ook de beide defensies uit het goede hout gesneden bleken te kon geen succes .worden geboekt. Wel ontstonden zo nu en dan énige kleine kansjes, zoals bij een kopstoot van Piet van Schalkwijk van Hees. De bal gingechter rakelings langs de paal. Enige minuten hierna had Hees geluk toen een Veensche Boys aanvaller z'n schot door de lat gekeerd zag. De stand 0-0 bij rust gaf de kracht verhouding goed weer. Na de rust bleek er wat snelheid uit beide teams te zijn en kwam „balverlies" meer voor. Hees hield echter het initiatief in handen en bleef doordrukken. Toch waren de counters van Veensche Boys niet van gevaar ontbloot en moesT Herman Maassen in het Hees doel Foto: Herman van Dam soms z'n talenten tonen om scoren te voorkomen. In de 25e minuut werd Cees van Dijk bij Hees verwisseld door de snelle Robby Mooy. Ondanks dat er wederom enige kleine kansjes gecreëerd wer den, bleek scoren toch te moeilijk voor de',aanvallj?rs. In de 40e mipuut werd Robby 'fttooy bij een doorbraak op*. onreglementaire wijze in fhet straf schopgebied van Veensche Boys afge stopt wat een penalty tot resultaat had. Doelman Maassen van Hees wist met een goed genomen trap de bal achter z'n collega van Veensche Boys te schieten. 1-0. Ondanks een massaal offensief van Veensche Boys kwam in deze stand geen verandering, zodat Hees de 2 puntjes op haar ranglijst kon bijschrij ven. Gezien het vertoonde spel kan deze overwinning zeker verdiend genoemd worden en- kan de volgende thuiswed strijd tegen Roda zaterdag a.s, wat rustiger tegemoet gezien worden. Vorige week was er al iets te bespeuren van de terugkeer van de vorm van de Soest-ploeg, afgelopen zondag speelde het elftal bij vlagen superieur voetbal. De overwinning in Scherpenzeel [0-2] is dan ook alleszins verdiend. Temeer daar Scherpenzeel gewaarschuwd was tijdens de destijds in Soest geleden nederlaag. [4-0). Na dit huzarenstukje is Soest ineens weer terug in de race om die begeerde twee bovenste plaat sen in de rangschikking. Zondag aanstaande kan het dus druk worden aan de Bosstraat-Oost. Eerst speelt Soest Al om 11.30 uur een wedstrijd in de inter regionale kom petitie tegen HBC 1 uit Heemstede, het tweede elftal van Soest speelt thuis tegen Baarn 2 en dan tenslotte Soest 1 voor het eerst in deze kompetitie tegen het bovenaan staande Baarn 1 om 14.30 uur. Een duel dus om de bovenste plaats. Geen wonder dat het bestuur van de Sportorganisatie „Soest" deze dag heeft uitgekozen als „dag van de club". Iedere Soester weet wat dat voor consequenties heeft n.1. het spekken van de magere clubkas d.m.v. ver hoogde entreeprijzen en voor de kon- sumpties. Soest veroverde afgelopen zondag de fel begeerde tweede plaats op Scher penzeel. En dat ging in een wedstrijd met ideale weersgesteldheid op een fantastisch complex en veld. bij vlagen subliem gespeeld en zeker op een hoger peil dan de 4e klasse doorgaans te zien geeft. Beide ploegen wisten al veel van el kaar en daarom startte men nerveus omdat de belangen duidelijk waren. Spits Huub Koppel, die de eerste wed strijd (thuis) de boosdoener voor Scherpenzeel was. werd nu extra be waakt en dat kwam hem op een lastige wedstrijd te staan. Scherpenzeel dat de gevaarlijke Van Reebergen in de gelederen had trof echter een subliem spelende Johan Staal en slechts sporadisch wist men tot schietkansen te komen. Langzaamaan bouwde Soest vanuit de achterhoede, waarin ook Peter v.d. Berg tot grote hoogte uit zou groeien, prachtige aanvallen op en het was te danken aan de zeer goed spelende Doesburgen Wagensveld dat de Scher- penzeelse goaly weinig schoten kreeg te verwerken. Zeer goede combinaties volgden elkaar op en bij vlagen werd het vrij talrijke publiek verrast met voor deze afdeling verrassend goed voetbal vooral van Soest-zijde. Vlotte combinaties volg den elkaar steeds op en Scherpenzeel bleef volharden in de lange pass waar bij de kopgrage André v.d. Dijssel een groot struikelblok was. Ook keeper Louwers van Scherpenzeel bleek een struikelblok. Hij verdedigde zijn doel goed en zeker bij een strak diagonaal schot van de zeer aktieve Wim Gouw. De cornerbal le verde niets op. Na bijna een half uur nam Soest zoals men kon zien aankomen dan toch de leiding. De ploeg draaide 'op volle toeren en verraste vriend en vijand. In de 28e minuut liep een perfekte aanval van Johan Staal via Wim Gouw naar Martin Langbroek die Gert Westerveld aan het werk zette. Deze twee Scherpenzelers gïi jzocht.fel hf- laagd, maar beheergL .de goede hoek- op: 0-1. Scherpenzeel pakte direkt de zaken wat harder aan. Maar het leed was al geschied: men had Soest te veel in haar eigen spel laten komen. Daardoor bleef Soest het betere van het spel houden en kwamen de Scher- penzeelse spitsen nauwelijks tot een schot. Vlak voor de rust was Soest bijna op 2-0 toen Anton Vugts, goed opgekomen, een fraaie aanval plus voorzet van Wim Gouw, wederom de aktiefste aan valler, rakelings naast kopte. Na de rust pakte Scherpenzeel de zaken veel forser aan. Men veroverde het middenveld maar schoten kwamen er vooralsnog niet. Uitvallen van Soest werden daardoor gevaarlijker en een daarvan eindigde met een daverend schot van Huub Koppel dat net over de lat scheerde. Hoewel Scherpenzeel.drukte. had Soest met die uitvallen het meeste gevaar in huis. Uit een pass van de subliem spelende Johan Staal werd de bal schitterend geretourneerd waarna zijn kopbal fraai door doelman Louwers werd gestopt. Aan de andere kant ontstonden ook kansen door vooral de snelle Vermeu len maar doelman Epi Kamphorst stak ook al in een glanzende vorm. Na een half uur luwde de kracht van de Scherpenzeelse aanvallen wat en kwam Soest weer los. Een zeer fraaie aanval vanuit de verdediging strandde uiteindelijk op de rand van het straf schopgebied met een indirecte vrije schop. Die werd door Wim Gouw zo ingeschoten dat er .veel verwarring in de hechte Scherpenzeelse-verdediging ontstond en daarvan kon Huub Koppel, attent als altijd, slim profiteren (0-2). Scherpenzeel gaf zich nog niet gewon nen en bouwde een enorm slot-offensief op. Maar de Soest-verdediging gesteund door een verbluffend koel ingrijpende en zeer snel reagerende doelman Epi Kamphorst groeide tot grote hoogte. Zelfs de nog steeds niet in vorm zijnde Johnny de Jong werd steeds beter. Het bleef 2-0 voor Soest. Vermeld dient nog dat Cees van Essen zeer verdien stelijk de licht geblesseerde Arjan Schipperen verving en op de valreep John Westerveld ingeruild werd voor Martin Langbroek. Wanneer Soest deze vorm weet vast te houden zijn er mogelijkheden aan staande zondag tegen koploper Baarn. Trainer Jan van Renswouw, die zijn ploeg na drie gevoelige verliespunten (U.Boys en HVC) via LVV (4-3 winst) - toch zo'n spirit mee gaf om die tweede plaats te bereiken zal ook de kunde hebben om z'n ploeg tegen Baarn voor 100r/r te motiveren. Het belooft in ieder geval een fraaie en sportieve strijd te worden omdat het spel van Soest, Baarn wel ligt en andersom ook. Zondag om 16.15 uur weten we wie koploper in 4 G is. Ook bij de Sport Organisatie Soest is men bezig het damesvoetbal, dat men er een aantal jaren geleden kende, weer nieuw leven in te blazen. Destijds werd de afdeling, die zelfs in het bestuur vertegenwoordigd was, opge heven, wegens gebrek aan belang stelling. Er hebben zich inmiddels een aantal dames aangemeld en zij worden a.s. vrijdagavond, 6 februari, om 19.30 uur in het clubhuis van de vereniging aan de Bosstraat verwacht. De afdeling Soest-Zuid van de Neder landse Christen-Vrouwenbond houdt woensdag 11 februari haar jaarver gadering in geboirw „de Rank", aan de Soesterbergsëslrah.t.foe bijéénkomst -»&egint om 19.30 war*' De Soester Kadobon is voor velen van u een bekend begrip. De ontvanger heeft het voordeel rustig zelf naar een kado te kunnen zoeken dat hem/ haar bevalt, de bon is immers 6 maan den geldig. De inleiding tot SEC's derde doelpunt; de HMS-speler in het midden zal uiteindelijk fraai scoren (zie rechter foto) in eigen doel In een matige wedstrijd heeft het SEC erg veel moeite gekost, tegen een ne gatief voetballend HDS, een gelijk spel uit het vuur te slepen. Reeds vrij snel na het begin van de wedstrijd was het duidelijk dat HDS niet van plan was zelf veel initiatieven te nemen. SEC mocht in de aanval gaan maar miste de felheid om de HDS-achter- hoede echt te ontregelen. Nadat Jos van Rouwendaal in de eerste minuten een goede kans kreeg om via een kopbal te scoren maar zijn inzet net over zag gaan, kreeg SEC vrij kort daarna zijn eerste tegen slag. Bij een onschuldig lijkende overtre ding werd Harry Baardman zodanig geblesseerd dat hij vervanger moest worden door Rob Embricqx. De aanvallen vah SEC leverden vele hoekschoppen op maar geen doelpun ten. Rob Embricqx was onfortuinlijk toen hij zijn schot zag afzwaaien nadat hij goed vrijgespeeld was door Cees van Dorrestey n en J oop Abbel Een paar aanvallen over rechts waar bij afwisselend Fred Bos en Ruud van Rouwendaal opkwamen leverden wel wat verwarring op voor het doel van HDS maar scoringskansen wer den niet gecreëerd. Door het teruggetrokken spel van HDS kreeg SEC-aanvoerder Jan van Rees meermalen de kans om vanuit de achterhoede mee naar voren te gaan. Vlak voor rust putte HDS moed uit de nog steeds gelijke stand om enkele keren ten aanval te gaan. Traag rea geren van de HDS-voorwaartsen gaf de SEC-defensie échter steeds de ge legenheid tijdig in te grijpen. Na de rust startte SEC wat feller en werd HDS goed onder druk gezet. Aan de andere kant kwamen er een paar gevaarlijke uitvallen van HDS waar door keeper Rob van Dorresteyn tot een paar knappe reddingen werd ge dwongen. Toch nam HDS onverwacht de leiding. In de 6e minuut werd de bal bij een hoekschop hoog voorgezet, de bal daalde bij de tweede paal en via de knie van Rijk Meerbeek verdween de bal in het net (0-1). Enkele minuten later kreeg Wim Al tenaar een uitstekende kans om de partijen op gelijke voet te brengen maar hij strandde op keeper Elco van de Klift. SEC drong nog meer aan om in ie der geval de gelijkmaker te scoren en de spanning steeg waardoor de toe schouwers de koude wat vergeten kon den. De gelijkmaker in de 24e minuut, kwam toch nog wat fortuinlijk tot stand toen Jos van Rouwendaal na goed aangeven door Joop Abbel doorging en zijn schot via een ver dediger in het net zag verdwijnen (1-1). SEC kreeg via Joop Abbel kort na de gelegenheid om op voorsprong te komen maar diens schot was te zacht. HDS kreeg ook nog zijn kansen o.a. toen John Schuilenburg plotseling voor open doel de bal ontving maar toch miste. Rudy van de Broek hield de rechter vleugel verder goed in bedwang en toen Evert Holleman nog een door braak van HDS goed onderbrak wa ren de laatste kansen voor HDS ver keken. Aan de andere kant waren de SEC- voorwaartsen ook niet erg zuiver in het afwerken van de kansen zodat er niet meer gescoord werd. Ook niet door Wim Alternaar, toen hij na een scrimmage de bal in goe de positie kreeg maar te snel inschoot, waardoor keeper van de Klift toch nog zijn doel kon schoonhouden. SEC kreeg uiteindelijk toch iets te wei nig maar had verzuimd om de achter hoede van HDS te ontregelen waar door deze stand had weten te houden. Volgende week wacht de zware uit wedstrijd tegen Scherpenzeel en zal bewezen moeten worden dat de opmars van de laatste weken geen toevallig heid is geweest. WZ 14.30 uur VVZ - SOVA 12.00 uur VVZ 2 - Majella 2 13.45 uur VVZ 3 - Sperwer 2 13.45 uur VVZ 6 - Veensche Boys 6 15.45 uur SDC (P) 10 - WZ 7 HEES 14.30 uur Hees - Roda '46 12.00 uur Hees 2 - Roda 2 12.00 uur Eemdijk 2 - Hees 3 12.00 uur Almére 3 - Hees 4 12.00 uur Hees 6 - Huizen 9 SEC 14.30 uur Veensche Boys - SEC 12.00 uur SEC 4 - Tersch. Boys 4 SOESTERBERG 15.00 uur EFC - Soesterberg 13.45 uur Soesterberg 2 - DOFA 2 13.45 uur GVW 8 - Soesterberg 4 SOEST 14.30 uur 11.30 uur 11.30 uur 11.30 uur 14.30 uur 12.00 uur 14.30 uur 13.30 uur 14.30 uur Soest - Baarn Soest 2 - Baarn 2 HVC 3 - S.O.Soest 3 Soest 4 - Quick 5 Hoogland 5 - Soest 5 Vesting 3 - Soest 6 Soest 7 - Olympia 5 VVOG 7 - Soest 8 Soest 11 - Baarn 6 SEC 14.30 uur Scherpenzeel - SEC 11.30 uur SEC 2 - Holland 2 11.30 uur SEC 3 - SDO 4 14.30 uur Amersf. Boys 4 - SEC 4 14.30 uur Barneveld - SEC 5 14.30 uur SEC 6 - Quick 13 SOESTERBERG 14.30 uur Domstad - Soesterberg 11.30 uur Amersf.Boys 2 - Soesterberg j 12.00 uur Soesterberg 3 - KWA 5 11.30 uur Soesterberg 6 - Odijk 5

Soester Courant | 1981 | | pagina 17