n ar 2W 3 Heren Olympia 1 behaalt belangrijke overwinning utuS winnen in Dordrecht Zege voor Shot op „Seine Meubelen" Programma mprijzen rs£ MOOIERE KLEURENFOTO'S Winst voor SVV-dames - Heren spelen gelijk Nu extra lage prijzen! Wisselende resultaten voor Overhees-teams :aart, roor- iding- en cs :ar stereo nnia van oosten fotcjgt Volleybal: Schaken: Soest II - D.B.C. II S.O. Soest-atleten Nederlands kampioen Atleten Soest bieden zelf werkzaamheid aan BDC heren winnen van V. en K. in Groningen Basketbal: Dames Red Stars Zonde van uw goud Aaron Sassoon 2 Lois - Love - Lee - Cooper - Lois - HALVE PRIJS h- Lee - Cooper - Lois - Wrangier - Love Tafeltennis: Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Dorpshuis Soesterberg t 18 19 Soester Courant van woensdag 4 februari 1981 19 5 ir 140 n en platen <- sr iteuze 'aarde van FSCO; F1200. - gutikme MEEDOEN! )FBANK: 160.100 uis DenHdau '.AART: Ki RODE KRUIS PUZ- ^ATHON wordt ge- >ate van NEGEN be- uis-taken Voor deze athon werd vergun- de Staatssecretaris van Justitie bij besluit 1980. onder nummer Bootreizen )ar Engeland RIES EUROPOORT skenmaehms - per stuk, INCiEN, Den Haag gdrinklepels WAAEraNMiSTWE 3TAWMERS Wij maken alle afdrukken met de hand in onze eigen donkere kamer.Da's stukken mooier en niks duurder. Soesterbergsestraat 57 - (t.o. Busstation) Soest - Tel. 02155 -13109, Heren van SVV/Stam en KGU/V en S hebben elkaar in dit duel goed in evenwicht gehouden en de punten eerlijk verdeeld. De dames van SVV/Stam die er op uit moesten naar het hoge noorden, zijn met twee punten winst huis waarts gekeerd. SVV/Stam kwam uit tegen het Gro ningse Olympia dat op de ranglijst l punt onder.SVV staat. In de eerste twee sets speelde SVV/ Stam erg verkrampt. De dames legden weinig durf en flair in hun spel. Alle facetten van het volleybalspel bleven onder de maat. Olympia (Gr.) pakte deze sets dan ook gemakkelijk. (15-9/ 15-5). De 3e en 4e set waren helemaal voor SVV/Stam. (9-15/3-15). In de laatste en beslissende set bouw de SVV een voorsprong van 5-10 op. Olympia kwam terug tot 12-10. De Soester dames maakten de set gedegen af 12-15 Aanstaande zaterdag (7 febr.) spe len de dames thuis tegen Ruba Orion. Er wordt een overwinning verwacht tegen dit team dat eveneens onder SVV/Stam staat. SW/Stam 2 had een speelvrij week end. A.s. zaterdag spelen ze om 19.00 uur tegen Sportcentrum. SVV 3 speelde in Harderwijk tegen Zelky 3. De setstanden doen vermoeden dat het een moeizame overwinning is ge worden. Dat valt echter nog wel mee. De dames skoorden vrij gemakkelijk met hun moeilijke serve. (13-15/14-16/12-15).. SVV 3 ontvangt Leos op donderdag 5 febr. SVV 4 speelde tegen GVC 2 goed en gevarieerd aanvallend volleybal en dat leverde hen een 3-1 winst op (15-9/ 12-15/15-6/15-6). SVV 5 begon vol goe de moed aan de wedstrijd tegen Olympia 2, maar het mocht echter niet baten. Een 3-0 nederlaag. (9-15/13- 15/9-15). Heren In een gelijkopgaande strijd van twee ploegen, die op de ranglijst af en toe eens van plaats verwisselen, werden de punten eerlijk verdeeld 2-2 dus. In de eerste set ging de strijd gelijk op tot 13-13. KGU won met 15-13. In de 2e en 4e set liep alles bij SVV/ Stam vrij soepel. De 3e set werd dan ook een gemakke lijke 10-15 overwinning. In de 4e set een 10-3 voorsprong voor SVV die nog bijna uit handen werd gegeven. Door slordig spel van SVV kon KGU zelfs tot 10-13 terug komen. Toch setwinst voor SVV 15-13. De 2e set was voor een sterk spelend KGU. Over SVV/ Stam heen wandelend werd het 15-5. Op zaterdag 7 februari spelen de heren om 17.00 uur tegen Uni- cornus, dat moet winst worden. SVV 4 speelde uit tegen een sterk spelend Nederhorst dat onder SVV de 2e plaats op de ranglijst bezet. 2-2 is het geworden. SVV 6 - AGAVS 2 1-3, setst.: 16-18/ 15-13/10-15/14-16. Het tweede team van de Soester schaakclub moest afgelopen vrijdag aantreden tegen het nog ongeslagen DBC'. II uit Bilthoven. Aangezien het dit jaar niet zo voortvarend gaat met Soest II werd een moeilijke avond verwacht, en dat werd het ook. Na een uur spelen was de stand al 0-1 omdat Mossing-Holsteyn al na 14 zet ten zijn koning om moest leggen; onbegrijpelijk. De volgende partijen die eindigden deed de hoop op een goed resultaat herleven: v. Zijtveld en v. Vliet speelden remise evenals Gustafs- son wat een wonder bleek te zijn geweest omdat laatsgenoemde in een dubieuze opening al snel heel slecht kwam te staan. Verder voegde Mole naar weer een punt toe aan zijn zeer goede totaal. De .uitslagen akri de eerste vijf borden moeten de beslissing.gaan brengen =en dit liep slecht af voor Soest. Eerste bordspeler Groen stond drie zetten Tijdens de afgelopen zondag in Zwolle gehouden wedstrijd om het Nederlands Indoor-kampioenschap zijn zowel Ma- cel Klarenbeek als Menno Lievers, bei den lid van de atletiek-afdeling van de Sport Organisatie Soest, kampioen ge worden. Marcel Klarenbeek won de vierhon derd meter in 48.45 seconde en Menno Lievers noteerde op de achthonderd meter 1.54.2 minuten, dezelfde tijd als Arno Körmeling van SiSu. De finish- foto wees uiteindelijk Lievers als win naar aan. De atletiek-afdeling vande sport organisatie Soest hoopt dat de gemeen te dit jaar nog begint met die realisatie van een echte atletiek-akkommodatie. Namens de leden bood de waarne mend-voorzitter P. Moree in de ver gadering van de commissie algemene bestuurszaken alle zelfwerkzaamheid aan, waarover de vereniging maar kan beschikken. Moree stelde dat het particuliere initiatief, waar de overheid min of meer op rekent, voor atletiek erg moeilijk was. ,,De sport is, zeker hier in Soest geen grote publiektrekker, zodat de inkomsten miniem zijn", aldus Moree. Daar staat dan tegenover dat de goede wil van de leden groot is en Moree sprak de hoop uit dat de gemeente samen met de leden aan de akkom- modatie zou beginnen. BDC speelde zondag tegen V. en K. in Groningen. Al in de zesde minuut was een stand van 1-4 bereikt en na zeven minuten liep de stand uit naar vijf doelpunten verschil. De ruststand werd 9-15. Hoogtepunten in de eerste helft werden in vele gevallen bereikt door Ralph Chri- stiani. Via een break-out en drie doel punten vanaf de hoek liet hij veelvul dig van zich spreken. De voorsprong die BDC had verwor ven in de eerste helft bleef in de tweede helft gehandhaafd. Met een eindstand v^n 21-25 werd de wedstrijd afgesloten. Op 8 februari speelt de herenploeg tegen Sport Ver eent uit Utrecht. De uitwedstrijd werd met 18-16 door BDC gewonnen. De wedstrijd op 8 februari begint om 14.15 uur. voor het einde finaal verloren maar toen ging zijn tegenstander in de fout wat remise inhield. Tweede bordspeler Jonker stond de gehele partij al onder di-uk wat hem in fikse tijdnood deed belanden, dit werd hem dan ook nood lottig en hij moest opgeven. Derde bord speler Balvers moest zijn partij afbre ken in een stelling waarin hij alleen door een fout van zijn tegenstander nog kan winnen, waarschijnlijk zal het re mise worden. Vierde bordspeler Tas stond na 2 uur spelen glad gewonnen omdat zijn tegenstander een stuk had weggegeven, Tas „gaf" dat stuk later weer terug en was toen zo van slag dat hij prompt nog de kwaliteit verspeelde. Zijn partij is ook afgebroken. Als laatste vijfde bord speler v.d. Berg: de gehele avond waren de kansen gelijk maar- om door onbekende oorzaak speelde hij toch' nog het punt. Met de twee nóg te spelen partijen voor de boeg en een stand van 3-5 voor DBC II zijn er dus weinig perspectieven voor Soest II. Volgende keer beter, zullen maar zeggen. Persoonlijke resultaten: Soest II-DBC n. 1. Groen - Metselaar Vn-Vz 2. Jonker - Wolterink 0-1 3. Balvei s - de Graaff afgebroken 4. Tas - Lopez Cardozo afgebroken 5. v.d. Berg - Hinte 0-1 6. Molenaar - Bijnen 1-0 7. Mossing H. - Jansen 0-1 8. v. Vliet-Smit Vz'xk 9. Gustafsson - v.d. Hoven 10. v. Zijtveld - Snelders r w. SPORT! ..V' 4 Een Olympia-smash, die de Zelky-dames te machtig was Foto: Herman van Dam Opnieuw behaalde heren 1 twee enorm belangrijke punten door met 3-2 te zegenvieren over USSv Herén 4 kon in dé belangrijke wedstrijd tegen Al- mere Haven geen punten bemachtigen terwijl heren 8 het eerste competitie- punt binnenhaalde. Dames 1 kon het niet bolwerken tegen Zelky, dames 2 daarentegen blijft de ranglijst aanvoe ren door winst op SVV. Dames 8 kwam net iets te kort tegen Vollkei. Heren Olympia speelde een niet al te beste eerste set in de wedstrijd tegen USS. Door een matige stop en een aanval die lang niet volop functioneerde kwam USS op een 4-12 voorsprong. Hoewel Olympia nog goed terug kwam, gaf USS deze voorsprong niet meer uit handen; 12-15. Een uitstekend herstel volgde in de tweede set. De.pass werd beter en er was een bijzonder'sterk blok. USS kon hierdoor -aanvallend geen vuist meer maken en Ölyrnpia won met 15-2. Zeer sterk aanvallend kwam heren I in de derde set op een 6-0 voorsprong. Door een aantal vreemde beslissingen van de zwak leidende scheidsrech ter raakte Olympia duidelijk uit het spel en USS kwam tot 8-8 terug. Toen volgde een erg spannend slot waarin USS uiteindelijk de meest gelukkige was (13-15). Door prima spel kwam Olympia de vierde set met 8-2 voor. Zeer goed aanvallend pakte Olympia toen punt voor punt en werd de set met 15-6 gewonnen. Een luid aanmoedigend Olympia publiek was toen getuige van een spannende vijfde set. Tot 8-7 ging De dames van Red Stars wisten het afgelopen weekeinde dankzij een overwinning op te klimmen naar de middenmoot. De jongens junioren le den hun veertiende nederlaag van dit seizoen, terwijl de meisjes een uit stekende prestatie leverden in Kat wijk aan Zee. Dames 2, dat weer voor het eerst in aktie kwam na de kerst dagen was kansloos tegen Anquilla 2. Het derde herenteam moest onver wacht een stapje terug doen. Ondanks dat zij enkele vaste spelers moesten missen, hadden zij moeten winnen van Anquilla 4. In de eerste helft werd er nog bij vlagen goed gespeeld, maar door niet als team naar voren te komen, moest men een achterstand van negen punten wegwerken. Dat lukte inderdaad, en drie minuten voor tijd was de score in het voordeel van Red Stars. Geheel onnodig verspeel de men alsnog de punten aan Anquil la. De vijf jeugdteams die in het veld kwamen zorgden niet voor opzien barende prestaties. Er werden hier zowel overwinningen als nederlagen behaald. Dames Vrijdagavond opende het eerste da mesteam van Red Stars het weekein de met een 51-46 overwinning in Dord recht. Een overwinning zat er in tegen het onderaanstaande Frisol, maar het kostte meer moeite dan was verwacht. O.a. wegens ziekte waren enkele speelsters verhinderd, en coach Jan Mulders moest met zijn zes be schikbare basketbalsters improvise ren. Zo werd tijdens de hele wedstrijd de zöneverdediging toegepast om niet te snel in de foutenlast te komen. Red Stars wist niet wat het aanmoest met Frisol, dat eigenlijk te slecht speelt voor deze afdeling. Toch was de voorpsrong van Frisol in de rust verdiend. Zij knokten voor een laatste beetje hoop, en waren de meerdere in de rebound geweest. In de eerste zeven minuten van de tweede helft was Red Stars nog meer op zoek naar zichzelf. De Dordtse dames waren steeds net iets eerder bij de bal, en brachten een verschil van tien punten op het scorebord. Vreemd genoeg vroeg de FrisoJ-coach toen een time-out aan. Hij haalde daarmee zijn eigen team uit het wed strijdritme, en Jan Mulders wist zijn spelers die prikkel mee te geven, waar door de wedstrijd een heel ander beeld zou krijgen. Red Stars kwam bin nen zes minuten op gelijke hoogte met Frisol, en drie minuten voor tijd leidden de Soester dames met 47-44. In de laatste minuut, bij een beslis sende voorsprong, gebruikte Red Stars haar laatste time-out. Frisol mocht twee vrije worpen nemen, en het was de bedoeling dat Red Stars daarna nog eenmaal zou scoren. Sumilah Kole nam de taak op zich om dat te rea liseren. Middels een prachtige drive speelde zij drie, vier tegenstandsters uit, om met een schitterende score de wedstrijd te beëindigen. Jongens Tegelijkertijd speelden ook de jongens tegen Frisol. Alleen in de eerste tien minuten konden zij bijblijven. Toen nam Frisol, dat bij de beste vijf ploe gen van deze jongenspoule hoort, een kleine voorsprong. Met behulp van twee eredivisie-spelers wezen zij in de tweede helft Red Stars terug. Snel liepen zij uit, om uiteindelijk met 94-71 te winnen. Het was een slechte wedstrijd, waarin totaal vijf keer een technische fout(moest worden gegeven. Meisjes Een werkelijk leuke en goede wed strijd speelden de meisjes-junioren. I. de bekerwedstrijden van volgende week wilde Red Stars nog enkele speeltypen uitproberen. In de ver dediging werd de hele wedstrijd een zöne-press gespeeld. Dit had wel zijn uitwerking, want Grasshoppers kwam ondanks een goe de passing, en een goede tech niek maar moeilijk tot scoren. Zo doende konden de Soester-meisjes op voorsprong komen, en dat was zeker terecht. Grasshoppers vluchtte tevergeefs in een time-out. Red Stars trok het zich niet aan dat Grasshoppers overging op de zóne-verdediging, want juist na de time-out vergrootten zij het ver schil van zeven punten tot maar liefst vijftien punten. De inzet en de wil om te winnen aan Soester zijde was groot. Toch moesten zij vlak voor rust nog wat inleveren. Even was' er concentratieverlies, en Grasshoppers kon via enkele breaks tot 38-31 terug komen. De tweede helft begon Red Stars met twee basisspeelsters op de bank. Zij hadden al vier persoonlijke fouten. Niettemin bleven de overige meisjes goed basketballen. De voorsprong werd zelfs nog ver groot. Daarna kwam er opnieuw een periode van slordigheidjes. De aan val stokte even en binnen enkele mi nuten was het verschil nog slechts één punt. Er was sprake van spanning, maar Red Stars wist het hoofd, op een enkel moment na, koel te houden. De laatste vijf minuten werden geken merkt door vrije worpen, tegen standsters die het veld moesten ver laten, en vreemde beslissingen van de heren scheidsrechters. De mentali teit van Red Stars was echter te goed om er een nadelige uitwerking in het spel van te ondervinden. Beheerst speelden zij de laatste minuten uit. Het aantrekkelijke duel werd terecht besloten met een zeer verdiende over winning voor Red Stars op het hoger- geklasseerde Grasshoppers. Is er volgende week dezelfde menta liteit aanwezig bij de Red Stars meis jes, en kunnen zij zonder concentratie verlies de beide wedstrijden uit spelen, dan zal M.S.V. een misschien wel té zware dobber hebben aan de meis jes junioren van Red Stars. Slagen zij hierin, dan mogen de Soester-meis jes zich bekerfinalist noemen! Het pro gramma voor de halve finale volgende week ziet er zo uit. Zaterdag, 7 februari, Noordwijk M.S.V. - Red Stars. 19.30 uur. Zondag, 8 februari, Soest - Red Stars - M.S.V. 18.30 uur. Overige uitslagen: Red Stars 2 - An quilla 2 dames26-47 Red Stars 3 - Anquilla 4 heren55-61 Red Stars BI - BZ '72 BI 82-85 Red Stars MBI - Red Stars MB2 84-19 Red Stars C2 - Quidam C2 31-36 Red Stars MD1 - Anquilla MD1 28-33 Volgende week zaterdag spelen er en kele jeugdteams in de avonduren thuis in Sporthal Beukendal. De lan delijke teams zijn verder vrijaf, van wege de bekerwedstrijden. de strijd volkomen gelijk op. Mede door de zeer goede vechtlust kreeg Olympia toen een voorsprong die niet meer uit handen werd gegeven: 15-10. A.s/zaterdag speelt heren 1 de opnieuw bijzonder belangrijke wedstrijd tegen V.C. Utrecht. Deze wedstrijd begint om 14.00 uur en wordt gespeeld in de Hoog Catharijnehal in Utrecht. Een spannende wedstrijd was ook die tussen Almére Haven en heren 4. Een goed aanvallend heren 4 kon de eerste set net niet winnend afsluiten; 16-14. Ook de tweede en derde set gin gen verloren. Hoewel heren 4 erg goed tegenstand bood, gingen beide sets met 15-10 verloren. Al snel stond heren 8 met 2-0 in sets achter in de wedstrijd tegen SH-71. Toen kwam Olympia echter terug en met veel inzet werd de derde set met 12-15 gewonnen. Het eerste compe- titiepunt was een feit toen heren 8 met veel vechtlust de vierde set met 7-15 won. Dames Olympia speelde een sterke eerste set tegen Zelky. Veel beter aanvallend kwam dames l snel met 10-4 voor. Zonder veel problemen werd deze set met 15-6 uitgemaakt. De tweede set gaf echter een ander spelbeeld te zien. Olympia speelde veel romme liger en kwam met 0-7 achter. Hoewel Olympia nog goed tot 7-8 wist terug te komen, maakte de sterke Zelky- aanval de set met 7-15 uit. Tot 8-8 ging de derde set gelijk op. Hoewel het eerste damesteam over een goed blok beschikte, bleef de aanval van Zelky erg sterk. Na een aantal leuke rallies maakte de Harderwijkse for matie de set met 11-15 uit. Mede door een sterke opslag kwam Zelky de vier de set met 5-10 voor. De opslag ging toen vaak op en neer maar Olympia kon niet dichterbij komen. Na een erg leuk eind maakte Zelky de set met 9-15 uit. Dames 2 speelde een matige wedstrijd tegen SVV 5. Er waren weinig goede aanvallen maar toch werd er zon der veel problemen gewonnen. De tweede set werd zelfs een 0-7 ach terstand in één opslagbeurt omgezet in een 12-7 voorsprong. (15-9/15-13/15-9). Dames 8 speelde een leuke wedstrijd tegen Vollkei. Er was in de eerste set een goede opslag en ook werd er ver dienstelijk aangevallen. Door een ver slapping van concentratie ging de ze set op het nippertje verloren: 14-16. Door te weinig bewegen liep Olympia in de tweede set een grote achter stand op. Hoewel deze nog teniet werd gedaan, ging de set toch met 11-15 verloren. Ook de derde set verliep zeer redelijk en werd net verloren: 12-15. Oude sieraden liggen soms jaren in de la. Zonde van uw goud en van uw geld. Wij kopen dit graag van u diamantair - juwelier Rembrandtlaan 13 - Soest (let op nummer: 13!) Laanstraat 18 - Baarn Diverse CORDUROYBROEKEN 45.- Diverse KINDERBROEKEN 30.- TRUIEN - BLOUSES - OVERHEMDEN: Jeans-mode NIEUWEWEG 60 - SOEST De afgelopen week hebben de meeste Shot teams goede resultaten behaald. Shot l won de zeer belangrijke wed strijd tegen Seine Meubelen uit Zwolle niet 7-3. Shot 2 haalde het eerste punt binnen tegen Rhenus 1, terwijl Shot 3 met 7-3 won van Quick 9. De Shotdames speelden deze week twee keer; eerst werd Victoria 1 met 8-2 verslagen en daarna werd Huizen 1 met 9-1 aan de kant gezet. Het eerste jeugdteam speelde in Rotterdam 5-5 tegen Twenty one up l, het tweede jeugdteam behaal de eveneens een 5*5 score tegen SVE 1. Shot 1 heeft afgelopen zaterdag twee zeer belangrijke punten aan haar totaal toegevoegd in de thuiswedstrijd tegen „Seine Meubelen 2". De belan gen voor beide teams voor de wedstrijd waren duidelijk; de verliezer zou in de staartgroep belanden, terwijl de win naar zich op de derde plaats zou nestelen. Shot kwam aanvankelijk met 0-1 ach ter door een nederlaag van Dirk Schui ling, maar daarna kwam het Zwolse team er geruime tijd niet aan te pas. Via vaak uitstekend en attractief tafel tennis sloeg Shot achter elkaar de zes voor de overwinning benodigde punten bij elkaar. De laatste drie partijen werden in een tamelijk geïrriteerde sfeer gespeeld. Oorzaak hiervan was de zeer onsportieve handelwijze van de Zwolse coach die het verlies niet kon verkroppen en het feit dat de scheids rechter hier onvoldoende tegen optrad. Bij een 6-1 voorsprong verloren René Dase!aar,en Harry Maassen ieder nog één partij waardoor de stand op 6-3 gebracht werd. Doordat Dirk Schuiling de laatste partij nog won werd de eindstand op 7-3 gebracht. Aanstaande zaterdag om 16.00 uur speelt Shot 1 thuis» tegen dé" gedood-, verfde kampioenskandidaat, Bioform-- uit Heerenveen. Hoewel de kansen op een positief resultaat voor Shot uiterst gering zijn, kunnen de Soester tafel- tennisliefhebbers een goede wedstrijd verwachten. Shot 2 haalde in de uitwedstrijd tegen Rhenus 1 haar eerste punt binnen, wat toch weer wat meer hoop geeft voor de toekomst. In Rhenen wonnen Bert van Velzen en Nicky Baba ieder twee enkelspelen en samen het dubbelspel. Aanstaande zaterdag zal blijken of de opgaande lijn voortgezet wordt als men in Nijmegen aantreedt tegen Ons Vermaak 1. Shot 3 had weinig moeite met het zwakke Quick 9 en won met 7-3. Willem Onrust liet drie overwinningen aante kenen, Joop Kok won tweemaal, ter wijl Arnold Appelhof éénmaal succes vol was. De Shotdames zijn na drie wedstrijden nog zonder puntenverlies. De afgelo pen week werden vier punten aan het totaal toegevoegd. Dinsdag werd Vic toria 1 met 8-2 verslagen, waarbij José Daselaar ongeslagen bleef. Zaterdag werd met nog duidelijkere cijfers van Huizen 1 gewonnen: 9-1. Alleen Wilke Schut verloor een partij bij een 9-0 stand. Het le jeugdteam speelde voor de tweede achtereenvolgende maal gelijk, ditmaal tegen het Rotterdamse Twenty one up l. Gerhard Busch blijft het uitstékend doen en won ook nu zijn drie partijen, terwijl Edwin Luyben goed volgde met twee persoonlijke zeges. Het 2e jeugdteam sleepte tegen het Utrechtse SVE 1 nog een gelijkspel uit het vuur na de hele wedstrijd achter gestaan te hebben. Jan Fransen en Berend Jonker wonnen ieder twee partijen, terwijl ook het dubbelspel een Soester zege opleverde. Overige uitslagen senioren: Foxboro 1-Shot 4: 1-9, Shot 6-Blaricum 2:8-2, Shot 7-Nederhorst 1: 1-9, Huizen 13-Shot 9: 0-10, De Hilt 4-Shot 10: 5-5, Shot 11-De Hilt 5: 4-6. Overige "uitslagen jeugd Shot 3-NederhorSt 1: 9-1, Elan 1-Sliot 4: 6-4, Shot 6-VEV l: 2-8, Shot 7-Good Luck 4: 0-10, Elan 6-Shot 8: 6-4, Shot 9-Bunshot 6: 7-3, Sukses 1-Shot 10: 6-4, De Hilt 1-Shot 11: 7-3, Shot 12-Bunshot 8: 6-4, De Hilt 3-Shot 13: 3-7. Vorige week hebben de meeste teams van Overhees hun derde wedstrijd van dit seizoen gespeeld. Alleen Over hees 1 wist twee punten binnen te ha len. Afgelopen zaterdag speelde het eerste team thuis tegen Elan 6. Deze wed strijd eindigde in het voordeel van Overhees: 8-2. Herman Habes en Eric Bongers zorgden ieder voor twee winstpunten; beiden verloren onnodig een partij. Herman Habes speelde al zijn partijen in drie sets. De overige vier punten werden behaald door drie overwinningen van Arnoud Molenaar en door het dubbelspel. Hiermee bleef het eerste team ongeslagen waardoor het zeker titelkansen heeft. Overhees 2 kreeg een forse nederlaag te slikken tegen het veel te sterke Niké 6. Deze wedstrijd eindigde in een 1-9 stand voor Niké, Paul Ebbeling wist als enige een partij te winnen. Het derde team speelde donderdag avond uit tegen Tivu 2 uit Kortenhoef. De wedstrijd werd met 2-8 verloren. Overhees 4 was vrij. Het jeugdteam moest zaterdag tegen Quick uit Hilversum spelen. In deze spannende wedstrijd bleek la ter dat het dubbelspel van groot be lang was, want de eindstand was 5-5. Jurgen van Breukelen en de sterk spe lende Evert Meyer (twee weken gele den zorgde hij voor drie winstpun ten) wonnen allebei twee partijen. Zaterdag 7 februari 1981 09.00 -12.30 uur N.H.V. handbal comp. 12.30 -18.00 uur K.N.K.V. korfbal comp. 18.00 - 23.00 Red Stars basketbal comp. Zondag 8 februari 1981: 09.00 -18.00 uur N.H.V. handbal comp. 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal comp. Zaterdag 7 februari 1981: 09.00 -13.00 uur Tennisinstr. R. Blok 13.30 - 21.00 uur Nevobo volleybal comp. Zondag 8 februari 1981 09.00 -18.00 uur badminton Badso Donderdag 12 februari 1981 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd Zaterdag 7 februari 1981 08.00 -12.00 uur sportinstuif jeugd. 12.00 -17.00 uur Selby badminton 18.00 -19.30 uur boksschool Soest 20.00 - 23.00 uur basketbal Amerik. legerteams Zondag 8 februari 1981 10.00 -15.00 uur Selby badminton 16.00 -19.00 uur basketbal Amerik. legerteams Dinsdag 10 februari 1981 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd. Zaterdag 7 februari 1981: 08.00 -12.00 uur sportinstuif jeugd.

Soester Courant | 1981 | | pagina 19