René Citeur (25) winnaar van 3500,-- cruise ftestoftint Jan Elderman met V.U.T. V nieuws De levensloop van de mens Avond van het Nut Mag ik mij even aan u voorstellen? Lydia Klomp WK ÊÊÊk Slachtoffers van het verkeer Filmvoorstelling in „de Speeldoos" Voor diefstal van giraalgeld vier mensen aangehouden Reisbureau Gerth suksesvol met voorlichtingsavond American Folk Art collectie in Singer museum Auto in brand „Hoe lees ik mijn eigen biografie?" Lezing van Prof. B. Lievegoed Bevestiging en intreden van kandidaat J. W. Schoonderwoerd Openbare schoolraad vergadering .Soester Courant van woensdag 4 februari 1981 3 garage, c.v.-gas n. Een monter Nassauplantsoen ke, moderne rdadig groene er met open *t en hal. apkamers, bad- Vaste trap te, aantrek- lakkapel en uimte. Dnhuis ingericht als 2 >onhuis waardoor het door 2 huishoudens laakt. Indejing jonkamer, ruime 2 slaapkamers en ?hter helft: woon- ■n keuken, douche eten slaapkamer. O.Z. 97 mhuis op 3000 m2 reet grenzend aan natuurgebied, nhuis ligt nog een eveneens vrij- png. kamer met open izen vloer, open tast, toilet en entree, camers en douche- jkstraat plekje in Soest jchtvan de olie teugen in. .n nu kunt u er ook ante. stijlvolle villa met carport en laakte privacy, /eren en volledig ven naar uw fraaie hal. grote n keuken, bij- •rging. Op de eerste Lpkamers. bad- aparte douche- i middenhuis "gelegde tuin !Plekje een dakterras), ramermet ;en vloer, ^izen, toilet kamers, en overloop, ramer met leze zolder- extra berg- ïving. jstaand antoor Wm2. «heden. ïrende e, c.v.-gas, elde vloer, "gs de rijks- •t. I. 1 De Speeldoos te Baarn speelt Thea- action: „De kluchtige tragedie van Irramus en Thisbe". Spelers: Toi van plder, Eric Meijer, Coen Pronk, Jo ehrig, e.a. Aanvang 20.30 uur. Op do. [februari. Prijs 10,-; 7,50. I de Jaarbeurs te Utrecht is van 12 115 februari de beurs voor kreatieve fcndvaardigheid de Kreatief '81. Op de feurs vindt U een weergaloos pro- "amma van materialen, systemen, achines en gereedschappen voor Öereen die genoegen beleeft aan xpressieve uitingen. Geopend van 1.00-18.00 uur. Er is ook een crèche. I het Muziekcentrum Vredenburg te frecht voeren op vr. 6 februari de echtse Oratorium Vereniging, het £50 en solisten het Requiem van liseppe Verdi uit. Aanvang 20.00 uur. Prijs 15,-; cjp/65+ 12,50. de Domkerk te Utrecht is op 7 'ebruari een orgelconcert door de ómcantorij o.l.v. Maarten Kooy, leorg Philip Telemann 1681-1767. Vo- al-instrumentaal. Toegang gratis, anvang 15.30 uur. Technische Hogeschool in Delft iganiseert t/m 27 februari de ntoonstelling ,,Pyramides en Mos feeën" in gebouw Bouwkunde, Ber- [ageweg l te Delft. De expositie bestaat lit twee delen: de Oud-Egyptische npelarchitectuur en de Islamitische [rchitectuur. Openop werkdagen van 1.00-17.00 uur. als reeds vele jaren begint ook in ,981 de lente in Bovenkarspel. Van 13 ym 22 februari wordt er de 48e West- (rie.se Flora gehouden. Het thema is dit aar „Muziek en bloemen". Temidden van meer dan 100.000 bolbloemen zijn decorstukken verwerkt van o.a. de pgeunerbaron, de Vogelhandier en de IVestside Story. Verdere inl. aan ons kantoor. Tot eind april geeft de Amsterdamse Politiekapel iedere donderdag tussen 12.30-13.15 uur lunchconcerten in de Nieuwe Kerk (rechts van het Kon. [- Paleis) te A'dam die gratis toeganke- lijk zijn. De Nieuwe Kerk is gratis te bezichtigen van 12.00-16.00 uur, op zondagen van 13.00-17.00 uur. Op za. 7 februari zal I.V.N.-Eemland op bezoek gaan bij de zogeheten win- tergasten, dat zijn vogelsoorten, die hun eigen gebied ontvlucht zijn wegens de daar heersende kou, en op bezoek in het Geologisch reservaat in het Urker bos. Na drieëneenhalf uur de vogels te hebben gadegeslagen, gaat het na de lunchpauze naar het Urker bos. Het reservaat is niet voor publiek toegan kelijk. De wandeling geschiedt dan ook o.l.v. mensen van het Staatsbosbeheer. Opgeven bij Joke Pidoux, Jac. Cats- laan 15 te Soest, tel. 02155-16487. Op woensdagavond 11 februari, komt Prof. Lievegoed op uitnodiging van 't Nut in de Borg te Soest spreken over de ontwikkelingsmogelijkheden in de ver schillende fasen van een mensen leven. Over dit onderwerp heeft Prof. Lievegoed in 1976 een boek gepubli ceerd met dezelfde titel welke zijn lezing heeft: De levensloop van de mens. Hoe lees ik mijn eigen biogra fie? Aanvang 20.15 uur. Entree leden van 't Nut is vrij. Niet-leden 5,-, cjp/p65 3,50. In de Rijnhal te Arnhem is van 14-22 februari het Intern. Indoor concours Hippique, de Gelre. Van de eilanden Texel en Schiermon nikoog hebben wij informatiebroches ontvangen over de diverse akkommo- datievormen en rekreatiemogelijkhe den op de eilanden. Prijs 2,50. Filmhuis Artishock draait op do. 5 februari de kleurenfilm: Die kinder aus no. 67. Artishock is aan de Steen- hoffstraat 46. De film begint om 21.00 uur. Prijs 4,50; leden, cjp, enz. 3,50. In de pauze gratis thee. De Regionale Muziekschool Amers foort geeft op wo. 11 februari in de Petrus- en Pauluskerk aan het Kerk plein te Soest een Instrumentenparade. Aanvang 19.00 uur. Toegang vrij. Te vens is er op za. 21 februari in de Muziekschool op het Kerkplein 1 te Soest een Open Dag van 10.00-14.00 uur. Toegang vrij. Het I.V.N.-Eemland organiseert haar maandelijkse natuurwandeling voor de maand februari op zondag 8 februari. Het traject zal zijn de Korte Duinen, met een afwisselend natuurterrein. Stuifduintjes met zeer oude jenever besstruiken en vele andere zaken zul len de geïnteresseerde natuurlief hebber verrukken. Het thema zal zijn: „Het overwinteren van insekten en zoogdieren". Verzamelplaats in restaurant De Korte Duinen aan de Birkstraat en vertrektijd is om 14.00 uur. Dit jaar organiseert Film Internatio nal, een onderdeel van de R'damse Kunststichting, alweer het tiende Film International Festival, wat van 5 t/m 15 februari in Rotterdam gehouden zal worden. Een gratis programmakrant kunt u afhalen aan ons kantoor. In sportpaleis Ahoy te Rotterdam is een Caraibisch Festival op 6, 7 en 8 februari. Presentatie Ron Brandste de r. Verdei is in alle hallen de gelegen heid op diverse stands inkopen te doen. Aanvang programma's en diverse op tredens vanaf 11.00 uur. Einde: 6 en 7 februari 21.00 uur. 8 Febr. 18.00 uur. Prijzen in de voorverkoop 5,-. Jeugd t/m 14 jaar 2,50 alhier te reserveren. Kadobonnen voor Soest en Soesterberg in waarden van ƒ5,-; 10,-; 15,-; 20,- en 25,-, zijn het hele jaar door verkrijgbaar bij de Rabobanken en het WV-kantoor Soest, Soesterberg. 12 c ïalfvrijstaande garage en een il achter u het >t heeft u aan de arieerd uitzicht, mer, keuken, rdieping: Een imer over de hele s (oorspr. 2), een r, badkamer en net mogelijkheid ners. f 5-16251 7/033-30488 Flint Theater te Amersfoort Jules Croiset het stuk „De ïhtmoedige". Aanvang 20.15 uur. ïgang 13,75; p65 9,75 en cjp frio Introduction presenteert op di. 10 Ibruari een Jazzconcert in De Flint, ladshal te Amersfoort, met Harry appel, piano; Fred Krens, slagwerk p Daan Gaillard, contrabas. Aanvang 8.15 uur. Prijs 16,50; p65 12,50 en h li.-. RESTAURANT Van den Brink Soesterbergsestr. 122 Soest Tel. 02155-12706 LUNCHEN? Onze steeds wisselende spijskaart komt zeker aan uw wensen tegemoet' c.v.-gas, afwisselende te vertrekken ia. oonkamer, :euken en hal. kamers, bad- 5 toilet. Het zou kunnen dat wij elkaar niet persoonlijk ken nen en dit wil ik vanaf heden veranderen. Mijn naam is en mogelijk kent u mij van taxibedrijf Klomp. Maar mijn persoonlijke kwaliteiten liggen meer bij het hanteren van kam en schaar. In de afgelopen vijf jaar heb ik mij steeds laten trainen in het maken van moderne heren-coiffures en ben op zoek gegaan naar een kapsalon die haarverzorging hoog in 't vaandel heeft staan. Hierdoor kwam ik in feite op de voor de hand lig gende keus t.w. kapsalon Marchal aan de Beetz- laan 74, Soest. Met ingang van februari zou ik u willen voorstellen kom met eigen vervoer of een taxi naar salon Marchal alwaar ik u die coupe zal geven waar u van droomt. U weet het toch, salon Marchal is altijd nét een haartje beter. BEETZLAAN 74 SOEST TEL. 13990 Toen vorige week een 26-jarige be stuurster van een personenauto over de Nieuweweg reed stak plotseling een 85-jarige man met zijn fiets over. De man werd door de auto geschept waar bij hij enige verwondingen opliep. Voor observatie werd hij naar Zonnegloren overgebracht, waar men een ribfrac- tuur konstateerde. Ook op de Birkstraat werd een man aangereden. Hier betrof het een 27- jarige man uit Turkije die plotseling de rijbaan overstak. Een 30-jarige auto mobilist uit Zeist kon niet meer op tijd tot stilstand komen, waarna de man door de auto werd geschept. Met een beenfractuur werd hij naar het zieken huis Zonnegloren overgebracht. Tijdens sportoefeningen op de Van der Huchtschool kwam een 14-jarige jon gen ten val waarbij hij zijn rechter onderarm brak. Hij werd eveneens naar Zonnegloren overgebracht. In het Baarns Cultureel Centrum „de Speeldoos wordt vrijdag 6 febru ari, aanvang 20.30 uur, de film „La Luna" gedraaid, met in de hoofd rollen Jill Clayburgh en Metthew Barry. Zaterdagmiddag 7 februari, aanvang 14.00 uur, wordt voor kinderen van zes tot tien jaar het poppenspel „Spelen met elkaar" vertoond. Vorige week zijn een man en vrouw uit Swifterbant en een man en vrouw uit Amsterdam aangehouden door de politie, op verdenking van 17 dief stallen die later door hen bekend wer den. De diefstallen bestonden in hoofdzaak uit het openbreken van postvakjes in verschillende flats in Soest, Delfzijl, Amstelveen, Hilversum en Muiden. Uit deze postvakjes werden girobetaal kaarten en Eurocheques weggehaald die later door hen gebruikt werden voor het aanschaffen van vele luxe goederen. De totale buit van de cheques be draagt ongeveer 80.000 gulden. Van dit geld werden kleuren-televisie- toestellen, videorecorders, stofzuigers, stereoinstallaties, zendbakjes, een pruik en sigaretten aangeschaft. Ook werd van het geld vakantie gehouden. Naast het openbreken van postvakjes werd in Muiden een tas gestolen waar in 400 gulden, een rijbewijs, sieraden en contactlenzen zaten. Ook werd ingebroken bij een scholen gemeenschap in Lelystad waar een vi deorecorder met videobanden en een filmcamera werden weggehaald. De zaak kwam aan het rollen toen één van de vier die als werkster werk zaam is geweest bij een arts in Soest verdacht werd van diefstal van gi rokaarten. De gedupeerde stelde de po- litie ervan op de hoogte die een onder zoek instelde. Mede doordat op een girokaart erg wei nig geschreven behoeft te worden kon men met een onderzoek naar het handschrift erg weinig doen Wél kon worden nagegaan in welke dierenwinkel een rashond was gekocht met één van de vele cheques. Doordat de verkoper een nauwkeurig signalement van de koopster wist te geven en men over meer handschrift beschikte konden deze vier mensen worden aangehouden. Tot 8 maart een GRATIS VERGROTING bij ons. Bij ontwikkelen en afdrukken van uw kleurenfilm ontvangt u een waarde bon voor een prachtige vergroting. Twee waardebonnen geven recht op een nog grótere vergroting. Dus breng uw kleurenfilms nü naar: Birkstraat 2 Soest Frits Gerth, directielid van reisbureau Gerth, overhandigt René Citeur de waardevolle prijs. Foto: Herman van Dam Geen gebrek aan belangstelling bij de voorlichting over feestelijke vaarvakanties Foto: Herman van Dam Chandris Zeereizen - De Jong Intratours ,en. J}9,t,|east Reisbureau Gerth hebben don derdagavond j.1. bijzonder veel eer ingelegd met de voorlich tingsavond die in de Open Hof in samenwerking met de Soes- ter Courant werd georgani seerd. Alies draaide die avond om het fenomeen cruise. Tot dan in de opvatting van velen een finan cieel onhaalbare vakantie gedachte. De uitverkochte Open Hof-zaal, (er moesten zelfs extra stoeien worden ge charterd), weet na een boeiende en vooral gevarieerde avond nu beter. Cruises die net bo ven de duizend gulden per per soon liggen zijn binnen ieders bereik gekomen dankzij het trio Chandris - De Jong en Gerth. Fraaie voorlichtings films, voorzien van deskundig commentaar en een bijna schil derachtige dia-projectie open den nieuwe werelden en brach ten de cruise dichter bij huis. De suksesvolle organisatoren maakten waar dat de adver tenties soms niet alleen veel beloven, maar 't geven ook. Een klein voorproefje van de gastvrijheid die tijdens een cruise te wachten staat kregen de honderden bezoekers tijdens reserveerders een korting van jjte 'pauze. Gfati&rdwTfte,: fris- 10% op een.specjale cruisj^ijg Van vrijdag 6 februari tot en met zondag 22 februari wordt in het Singer museum te Laren een tentoonstelling gehouden van American Folk Art. Deze bijzondere verkoopexpositie on derscheidt zich in twee facetten: de Europese introductie van de jonge Amerikaanse kunstenaar Greg Mort 28J en een interessante verzameling nieuw ontdekte American Folk Art. Mort geniet grote bekendheid in Amerika en Canada met zijn vloeiende en natuurlijke aquarellen. Typerend is de balans tussen de realiteit en zijn eigen interpretatie. In Singer krijgt hij zijn eerste Europese expositie. De Nieuw ontdekte American Folk Art collecties bestaan uit „quilts"; „lok vogels" (originele indianenkunst) en verder windijzers en whirliggs (door de wind in beweging gebracht speel goed mechaniekjes), houtsnijwerk, de coratieve ornamenten, speelgoed, uit hangborden, aardewerk, naïeve primi tieve schilderijen e.d. De openingstijden zijn: dinsdag tot en met zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Een auto van een dienstplichtige militair is in het afgelopen weekeind door onbekende oorzaak in brand ge vlogen. De auto stond geparkeerd aan de Laanstraat waar de brand met behulp van een brandblusapparaat werd bedwongen. dranken en een Grieks apéri- tief, het kon niet op. Naast dia's en films een fraai optreden van een'in Amsterdam gevestigde Griekse folkloristische dans groep. Naast de vele hoogte punten die deze voorlichtings avond telde bestond er vanzelf sprekend een grote belangstel ling voor de prijsvraag die de winnaar een gratis cruise ter waarde van maar liefst 3500,- zou opleveren.Eenvoudige vra gen dienden met een juist ant woord te worden ingevuld, de „hamvraag" die op het deelne mersformulier voorkwam luidde: „Wanneer Chandris nu een nieuw schip koopt, hoe zou Chandris dat schip dan noe men?" Een onpartijdige jury koos na een uitvoerig beraad voor de naam Aphrodite, Griekse godin van liefde, schoonheid, vruchtbaarheid en... zee. Een naamgeving die René Citeur, een in 1980 afge studeerde HTS-fr thans diens- plichtig militair de reis van zijn leven gaat bezorgen. Bij gekomen van alle emoties ver telde de sprekend op André van Duin lijkende prijswin naar ons dat hij dit buitenkans je aan z'n moeder te danken had. René Citeur: „Mijn moe der heeft mij die naam inge fluisterd. Ze had de Griekse serie Aphrodite op de televisie gezien en naam en inhoud van de serie zijn kehnelijk bij haar blijven hangen. Wat doe je als zoon? Luisteren naar je moe der. En zo is het gekomen. Overigens heb ik er nog geen flauw idee van wanneer ik de cruise zal gaan maken. Ik ben in militaire dienst bij de para te hap en het is maar afwach- ten wanneer er oefeningen wor den gehouden. Of ik alleen ga of een ander ook voor de crui se ga interesseren weet ik nog niet. Voor iemand die nog nooit in zijn leven een prijsje heeft gewonnen is wat vanavond is gebeurd natuurlijk wel heel fantastisch. Zeker weet ik al leen dat mij een fantastische reis te wachten staat en mijn moeder iets van mij tegoed heeft". Blije gezichten bij de prijs winnaar en zijn aanwezige fa milieleden, tevreden reacties bij de vele belangstellenden. Begrijpelijk overigens. Naast een aantrekkelijk avondje uit is er de zekerheid dat de ver tegenwoordiger van Chandris Zeereizen voor de Benelux, de heer A. Groen en de directie van reisbureau Gerth snelle bieden. Wie de folders \yaann de „feestelijke vaarvakanties vanChandris te zien zijn bij reisbureau Gerth bekijkt zal ontdekken djat deze speciale in troductie-korting een stevig fi nancieel meevallertje bete kent. Samenvattend kan wor den vastgesteld dat het best de moeite loont met Chandris - De Jong Intratours en reisbureau Gerth in zee te gaan. Oók tij dens deze geslaagde voorlich tingsavond ging dit organise rende reistrio geen zee te hoog. Op woensdagavond 11 februari a.s. komt Prof. Lievegoed op uitnodiging van 't Nut in de Borg spreken over de ontwikkelingsmogelijkheden in de ver schillende fasen van een mensenleven. Over dit onderwerp heeft Prof. Lieve goed in 1976 een boek gepubliceerd met dezelfde titel welke zijn lezing heeft: De Levensloop van de mens. Kleuter, en kinderjaren, puberteit, adolescentie, volwassenheid en ouder dom, ieder van deze fasen heeft zijn1 eigen kenmerken. Deze kenmerken zijn veel typischer en veel meer alge meen geldend dan men op het eerste gezicht geneigd is te denken. Voor degene die er een open oog voor heeft biedt ieder van deze perioden zowel goed definieerbare mogelijkheden als ook beperkingen. Prof. Lievegoed stelt dat kennis van de verschillende levensfasen met hun ka rakteristieke kenmerken een ieder kan helpen inzicht te krijgen in de eigen levensloop en ontwikkeling. Dit geldt voor het privéleven (huwelijk en gezin) en voor het werkleven (beroepskeuze en loopbaan). Door inzicht kan een mens de eigen levensloop en ontwikke ling beter in de hand krijgen. Over de feitelijke biografie van prof. Lievegoed valt het volgende te vertel- Befnard yey^goed vyerjci inJ-905 te Medan (Surriatra) geboren. Hij bracht 1 zLjn> jeqgd, door ïp,Sumatra..e,n Jaya. In Nederland studeerde hij medicijnen. Na het behalen van het artsexamen richtte hij zich op de kinderpsychiatrie in het algemeen $n op de heilpedagogie van Dr. R. Steiner in het bijzonder. Uit deze periode stamt zijn boek: Ontwik kelingsfasen van het kind. In de tweede helft van zijn leven legde hij zich meer toe op sociaal-pedagogi sche vraagstukken en speciaal op de plaats van de mens in het bedrijfsle ven. Prof. Lievegoed was toen werk zaam als hoogleraar, achtereenvol gens te Rotterdam en Twente. Zeer bekend is Prof. Lievegoed ook doordat hij in 1970 de initiatiefnemer was tot het stichten van de Vrije Hogeschool in Driebergen, waar jonge mensen na het verlaten van de middel bare school in de gelegenheid worden gesteld richting te zoeken voor een toekomstig maatschappelijk bestaan. De lezing van Prof. Lievegoed vindt plaats in de Borg en vangt aan om 20.15 uur. Entree voor leden van 't Nut Soest is vrij. Niet-leden zullen een toegangs prijs van 5,- en C.J.P.- en Pas 65-houders van 3.50 moeten betalen. Op vrijdag 6 februari a.s. zal kandidaat Schoonderwoerd door ds. G. Bouw van Scheveningen bevestigd worden als predikant van de Christelijke Gerefor meerde Kerk van Soest, aansluitend zal ds. Schoonderwoerd zijn intrede preek houden. Omdat het eigen kerkgebouw voor deze dienst te kleines, wordt deze gehouden in <ie j^feforirfeEjc^e, Kerk, Juliafla- laan 19. Deze dienst is voor eenieder tqe^anke|ijk ^nbejgnj ytp Maandag 9 februari aanvang 19.45 uur zal in het gebouw van de dienst Ge meentewerken aan de Lange Brinkweg 77 een openbare schoolraad vergade ring plaatsvinden. De agenda vermeldt onder andere als punten: de anderstalige kinderen en het openbare onderwijs in Soest/ Soesterberg. Majoor L. Peters neemt afscheid van Jan Elderman Na een dertigjarig dienstverband bij hel Bureau Aanleg Beheer Onderhoud Vliegvelden [BABOV] van de dienst der Genie heeft Jan Elderman vorige week wegens het bereiken van de VUT-ieeftijd afscheid genomen van zijn collega's. Dat gebeur de tijdens een zeer drukbezochte receptie in het Kamp van Zeist, die ondermeer ook werd bijigewoond door de heren D. F. van Leenen en N. Brassé, respectievelijk voorzitter en secretaris van de voetbalvereniging SEC en door de heer P. van Doorn, oud-voorzitter van de zwemvereniging „De Duinkikkers". Van beide vereni ging was ook de heer Elderman voor zitter. Elderman werd achtereenvolgens toe gesproken door majoor L. Peters, hoofd van de dienstkring; de heer R. Noodelijk, hoofd van de electronische afdeling van het Arrondissement West te Leiden; Mick Darnell namens de Amerikanen van het Camp New Am sterdam; adjudant J. Klein namens de Nederlandse Luchtmacht; adjudant A. van Goethem, mess-voorzitter van het Kamp van Zeist en door de voorzitter van dé Babov-personeelsvereniging de heer G. J. van Westrenen. Elderman kwam in 1937 als dienst plichtig soldaat bij de infanterie. Hij zwaaide in 1938 af als sergeant, maar werd in 1939 weer opgeroepen in ver band met de mobilisatie. Na de oorlóg werd hij opnieuw in dienst geroepen, waar hij instructeur was bij de gezagsbataljons. In 1946 volgde het definitieve afscheid van het leger. Na een kórt dienstverband bij de PEGUS, werd hij als voorman-vakman in 1950 aangesteld bij het BABOV. Vijf jaar later werd hij bevorderd tot op- zichter-D; in 1958 opzichter-C; in 1962- opzichter-B en tenslotte in 1967 opzich ter-A. Majoor Peters schetste Elder man als een „voorzichtig man", die de dienstvoorschriften als zijn hobby be studeerde en de vliegbasis Soesterberg „als zijn broekzak" kende. Elderman was in al die jaren „de grote man van Foto: Goos van der Wilt de startbaanverlichting" en wat dat betreft was geen probleem hem te moeilijk. Zijn enorme kennis was spreekwoordelijk; „Elderman wist al tijd raad", aldus majoor Peters. Hij bood namens de Genie een buiten verlichting aan en wenste hem talloze goede en rustige jaren toe. Voor me vrouw Elderman waren er bloemen. Een electrische slijpmachine kreeg Elderman van zijn collega's. De heer Noodelijk roemde de samenwerking met Elderman, die niet alleen een geweldige collega was, maar ook goed stond aangeschreven bij de aanne mers. Ook de volgende sprekers hadden niets dan lóf voor hun oud-collega en allen lieten hun dank en beste wensen voor de toekomst vergezeld gaan van ge schenken. Elderman zelf had het laatste woord. Hij dankte voor de prettige samenwerking. Dankzij zijn collega's kon hij terugzien op een goede, gezellige en vruchtbare periode in zijn leven. U

Soester Courant | 1981 | | pagina 3