Holland International: meer dan vakantie-reisbureau Schoemaker's personeel op reis artihome Bijeenkomst Reuma- Bechterewpatiënten en Red Stars wint van MSV Dames SVV/ Stam lijden gevoelige nederlaag Voor alle RIJBEWIJZEN HOL4ND INTERNATIONAL Reisburo CD A-verkiezings bij eenkomst Mevrouw Brouwer-Traa in CDA-bestuur CDA-soosen Openbare vergadering in „De Borg" Nieuw in het INFOrmatiecentrum Militair te diep in het glaasje gekeken Filmhuis Artishock That sinking feeling studio studio studio studio A Cantatedienst zondag 15 februari Geslaagd Vergadering imkers Supportersclub opgericht ,,Snert"-toertocht a.s. zondag A.s; WEERD Trouwring gestolen Cees Stolwijk wint kla verj as wedstri j d van VVZ Uw succes is onze reclame!!! Autorij- en Verkeersschool 15 8oester Courant van woensdag 11 februari 1981 15 Wie in de veronderstelling leeft dat reisbureaus zich uitsluitend bezig houden met het uitgeven van fraaie folders en het voor u en uw gezin organiseren van binnen- en buitenlandse vakantiereizen heeft het, als daarbij aan Holland International wordt gedacht, bij het verkeerde eind. Ook daar vliegen reis gidsen met zonnige en winterse plaatjes dagelijks de deur uit, maar verkoop van vakantiereizen is zeker niet alleen de kurk waarop Holland Internatio nal in zakelijk opzicht drijft. In de Steenhoffstraat hebben chef Joop Schimmel en zijn drie charmante me dewerksters dagelijks handen vol werk aan het plannen - organiseren en ver kopen van reizen die hoegenaamd niets met vakanties te maken hebben. Reizen die in nauwe relatie staan tot de exclusieve I.A.T.A.-vertegenwoor- diging van Holland International. I.A.T.A., International Air Transport Association, overkoepelend orgaan van alle luchtvaartmaatschappijen waar ook ter wereld gevestigd. Ook een organisatie waarbij internatio nale tarieven en reglementen worden bepaald. K.L.M. - B.E.A. - Swiss Air en alle andere luchtgiganten maken er deel van uit. Joop Schimmel over I.A.T.A.„Eerlijk gezegd ben ik er wel een beetje trots op dat wij de I.A.T.A.- vlag mogen voeren. Om dat te mogen doen moet je aan hooggéstelde eisen voldoen. Vakbekwaamheid bijvoor beeld is er een van. Vakbekwaamheid heeft onder andere te maken met het op de hoogte blijven van de dagelijk se veranderingen die zich in de lucht vaartwereld voordoen. Dat vraagt veel tijd en inzicht, maar dat zijn wij aan de reputatie van Holland International en I.A.T.A. verplicht. Naast persoon lijke initiatieven om alles aan de weet te komen worden wij dagelijks van nieuwe gegevens voorzien door het hoofdkantoor van Holland Internatio nal". Prachtige volzinnen die evenwel niet duidelijk maken welke rol Holland In ternational en I.A.T.A. spelen wan neer u morgen van plan bent een re tourtje naar pak weg New York te nemen en daarvoor bijvoorbeeld uw bestelling bij de K.L.M. op Schiphol zou kunnen plaatseh. Zo eenvoudig lijkt het misschien op 't éérste gezicht, de werkelijkheid is volgens de Hol land International woordvoerder anders. Joop Schimmel: „Het is logisch dat passagiers zo redeneren. Je belt welke luchtvaartmaatschappij dan ook en on getwijfeld kun je er een ticket kopen. Wie regelmatig vliegt en bovendien nog prijsbewust is zal na verloop van tijd tot de^ ontdèkking komen dat er Hier en daar nogal slordig met prij zen voor vliegreizen wordt omge sprongen. Neem nu eens aan dat je op een zondag naar Londen wilt vlie gen en de daarop volgende woensdag in Nederland terugkeren. Zoiets gaat een handvol geld kosten. Spreek je zo'n reis met de klant door en je advi seert hem zijn reis een dag eerder, op zaterdag dus, te starten dan kan hem dat de helft van het geld sche len. Alleen al op Londen bestaan er, weliswaar op verschillende lijnvluch- ten en maatschappijen, zo'n zes tarie ven. Ik geioof dat een luchtvaartmaat schappij er niet het minste belang bij h^eft de passagier het goedkoopste ta rief te verkopen. Ander voorbeeld. Er bestaan wer kelijk gigantische verschillen in prijs met betrekking tot vliegreizen naar het Verre Oosten. Wie domweg Djakarta boekt zonder zich vooraf op de hoogte te laten stellen van de verschillende prijstarieven doet erg onverstan dig. Die voorlichting is het knutselwerk van mensen die bij een reisbureau werkzaam zijn. Je moet daarin gespe cialiseerd zijn. Een buitenstaander, met hoeveel vlieguren per jaar dan ook, wordt nooit wijs uit het doolhof van vliegtarieven. Het is geen toeval dat zakenmensen voor wie tijd nog altijd geld is het „panklaar" maken van hun soms inge wikkelde reizen aan I.A.T.A.-verte genwoordigers overlaten. Los van het feit dat zij van onze ken nis profiteren heeft het nog andere voordelen. In tegenstelling tot vele andere reis bureaus kunnen wij op ieder gewenst moment de vliegtickets ter plekke uit schrijven en aan de klant overhandi gen. Niet K.L.M. en I.A.T.A.-agenten moeten de klanten regelmatig naar Schiphol verwijzen waar de tickets dan Waarin een klein land groot kan zijn aan een balie klaar liggen. Een ser vice die vooral door zakenmensen bij zonder op prijs wordt gesteld. Daar naast de niet onplezierige zekerheid dat Holland International de beschik king heeft over een leger reisagenten in alle werelddelen en wat dat in de praktijk kan betekenen kunnen alleen ervaren luchtreizigers in posi tieve zin vertellen" Holland International, bestaande uit de reisreuzen HINT - Ruys en Lis- sone Lindeman, is in zakelijk opzicht duidelijk aan het bijsturen. Los van de K.L.M. en I.A.T.A.-vertegenwoordi ging is het opvallend dat ook in rekla- me-technisch opzicht zaken worden ge wijzigd. Het traditionele vignet met palmen - zon en water is verdwenen en heeft plaats gemaakt voor een kleurrijke wereldbol waarmee ge zegd wil zijn dat de wereld van vlieg reizen voor Nederlands grootste reis bureau geen eindpunt kent. Lucht- boot- en treinreizigers. Terecht worden ze ieder jaar kritischer. De prijsbewuste reiziger is er reeds ge ruime tijd achter dat de aanwezig heid van een stralende zon of een ski vlakte niet tot het gegarandeerde ser vice-pakket van een reisbureau beho ren. Comfort - voordelige vliegtarieven en degelijke „composities" van va kantie- en zakenreizen trekken de grootste belangstelling. In Soest houdt Holland International zich 365 dagen per jaar met deze verlan- Holland International, K.L.M. en I.A.T.A.-agent Foto: Herman van Dam fjö Het personeel van de bekende radio- zaak in het winkelcentrum Van Wee- destraat heeft het er dit weekend eens van genomen. Met „aanhang" (vrouw, echtgenoot, vriend) werd het jaarlijk se uitstapje ondernomen, dat het gezel schap dit keer in het Duitse plaatsje Brodenbach aan de Moezel bracht. Zaterdagmiddag vertrok het gezel schap in zeven (eigen) auto's en langs de door de drie organisatoren (Hans van Rensen, Kees van Essen en Ton Kortekaas) uitgestippelde route, arri veerde men bij het hotel „Zum An ker". Daar zat men om half negen ,aan het diner aan' De zondag werd besteed aan het ma ken van de foto, een tocht met een ar- réslee in de omgeving en een bezoek aan het kasteel Brodenbach. Maandag werd een tocht gemaakt naar de plaats Oberstein en de Steinkaulenberg „be klommen" en dinsdag werd de thuis reis gemaakt, waarbij het hele, uit dertig man bestaande gezelschap, een langdurige stop maakte in Königswin- ter. Met een etentje bij een restaurant in Soest werd het geslaagde pérsoneels- uitstapje besloten. Het was de vijfde keer in suksessie dat op deze manier de pot van de personeelsvereniging „verteerd" werd. Eerdere reizen bracht het gezelschap in Zwitserland, in de provincie Zeeland en in de Duitse plaats Hellenthal en het Sauerland. Heel prettig was dat ook het inbrekers gilde de zaak met rust liet. De bekende service van Schoemaker stond enkele dagen stil; nu is men weer volop aan de slag. In het kader van de verkiezingen voor de Tweede Kamer, welke op dinsdag 26 mei worden gehouden, organiseert de afdeling Soest-Soesterberg van het CDA op donderdag 23 april een ver kiezingsbijeenkomst. Dan spreekt het Tweede Kamerlid drs. G. Gerritse over algemene politieke zaken. De bijeen komst wordt in De Open.Hof gehouden en ze is voor iedereen toegankelijk. De aanvangstijd is 20.00 uur. Het lid van Gedeputeerde Staten van Utrecht, drs. A. G. W. Schapenk spreekt op dinsdag 14 april in gebouw De Hoeksteen te Soesterberg over ruimtelijke ordening en Kosten Een heden. Tijdens de maandagavond gehouden afdeiingsvergadering van het CDA- Soest is mevrouw M. G. Brouwer- Traa in het bestuur gekozen. Zij is de opvolgster van de heer J. Schippers, die vanwege drukke werkzaamheden zijn taak moest neerleggen. De zeer druk bezochte vergadering behandelde ondermeer het nieuwe reg lement van de afdeling en benoemde vijf afgevaardigden en evenzoveel plaatsvervangers voor de vergaderin gen van de Kamerkring Utrecht. Het geheel nam zoveel tijd in beslag dat de raadsfractie, tot grote teleur stelling van velen niet toekwam aan haar periodieke verantwoording. Om half elf vond voorzitter K. Buwalda het welletjes. A.s. donderdag, 12 februari, worden weer de gebruikelijke maandelijkse CDA-soosen gehóuden. Vanaf 20.00 uur kan ieder die wat op zijn hart heeft en waar de CDA-raadsleden wat voor kunnen doen, terecht in Soest in de bovenzaal van restaurant v.d. Brink aan de Soesterbergsestraat en in Soes terberg in gebouw De Hoeksteen aan de Buys Ballotlaan. Donderdag 12 februari aanvang 20.00 uur zal in het dorpshuis „De Borg" de vervolg-vergadering van de Stichtings- raad gehouden worden. In deze verga dering komt de begroting 1981 aan de orde. In het gemeentelijk INFOrmatiecen trum tegenover het gemeentehuis ligt voor geïnteresseerden de Ontwerp Structuurschets Dalweg ter inzage. Voor de bebouwing aan weerszijden van de Dalweg zijn plannen ontwik keld, die bekend zijn gemaakt in de oktober-uitgave van de gemeentelijke voorlichtingskrant „Op 't Hoogt". Daarna is voor die plannen gelegen heid tot inspraak gegeven. Mede op basis van de resultaten van de in spraak is de ontwerp-structuurschets Dalweg opgesteld. Bij deze Structuur schets behoort een aantal tekeningen, welke tevens in het INFOrmatiecen trum aanwezigzijn. In dé nacht van maandag op dinsdag werd op de Nieuweweg de chauffeur van een militair busje aangehouden wegens zijn opvallende rijgedrag. Bij aanhouding bleek dat de 25-jarige mili tair uit Hollandse Rading te veel ge dronken had. De man is overgegeven aan de. Koninklijke Marechaussee. Filmhuis Artishock presenteert don derdag 12 februari a.s. de film „That sinking feeling", regie Bill Forsyt. Kleur - 80 minuten - Schotland 1979. Deze film is gewijd aan de zwervers van mijn stad, de pioniersstad van de postindustriële revolutie. Je komt ze waarschijnlijk ook in andere steden tegen. Jongeren van een jaar of zestien die dag in dag uit op straat zijn. Ze zitten zonder werk en doen niets anders dan de tijd doden. Ze leven in een wereld die ze heeft voorbereid op arbeid maar die hen alleen maar werkloosheid te bieden heeft. Aanvang 21.00 uur. Toegangsprijs 4,50, leden 3,50. In de pauze gratis thee. 1 2 3 4 Artihome is sinds kort vier studio's rijker: vier mini-toonzalen waarin ge varieerde interieurvoorbeelden, met als basis het wereldmerk Interlübke. Artihome-interieurverzorging is daar mee nóg kompleter geworden. En natuurlijk tonen onze binnenhuis- architekten u ook graag onze vol ledige kollektie: van exklusieve gor dijnstoffen uit heel Europa tot inter nationaal befaamde meubeien. Morgen toch even kijkenbij Artihome. BURG. GROTHESTRAAT 1A SOEST - TEL. 02155-17415 Zondag 15 februari a.s. om 19.30 uuris er een cantatedienst in de Kruiskerk aan de Oude Utrechtseweg te Baaró. Solisten, vocaal- en intrumentaal ensemble van de Bach Cantorij Baarn, onder leiding van de dirigent Hans Linnartz, voeren uit de cantate no. 92 van Joh, Seb. Bach „Ich hab' in Gottes Herz und Sinn". De liturgie wordt ver zorgd door ds. W. van Waasbergen uit Baarn. Voor het examen machineschrijven slaagden op 30 januari i981 bij Insti tuut Hulscher te Soest Bibiana Jacintha Maria Haas, Donna Iris Haster, Antonia Cornelia Everada Maria Hilhorst, Elisabeth Anna Maria van der Hulst, Kitty Jansen, Cornelia Justine Kim-Vogelaar, Anna Aleida van der Neut, Jannetje Antonia Otte- vanger, Alida Hillegonda Odylia Maria van Paridon, Grietje Pathuis, Geer- truida Peterse, Marjolein Smits, In- grid Jolanda van der Vlugt, Hendrika Helena Voorbach, Jacqueline Gerda van Zalk. Allen zijn opgeleid door Onderwijs instituut Hulscher, Soest. De afdeling Soest/Amersfoort van de vereniging tot bevordering der bijen teelt in Nederland zal vrijdag 13 februari a.s. een bijeenkomst houden voor de leden en belangstellenden in het gebouw „De Drietand", Neptunus- plein 34 te Amersfoort. In de vergadering zal gesproken wor den over plannen ter viering van het 60-jarig bestaan. Ook zal een kleuren film te zien zijn, gericht op de hobby imkerij, die ook informatief is voor geïnteresseerde niet-imkers. De ver gadering begint om 20.00 uur en sluit om 23.00 uur. Zaterdagavond 2 mei zal het Forma- tion Team van dansschool Slingerland optreden in Den Haag bij de nationale kampioenschappen. De supportersclub maakt de reis mee. Bij deze club, die momenteel 60 leden telt, kunnen zich nog steeds mensen opgeven. Hiervoor kan men terecht bij H. Henken, Valeriaanstraat 75 en P. J. Dergent, Varenstraat 190. Aanstaande zondag 15 februari organi seert de Ren- en Toervereniging Tem po een fietstocht. De start is 's mor gens om 10.00 uur vanaf het clubge bouw, Industrieweg 6. Iedereen kan aan deze tocht deelnemen, waarbij gestart kan worden over twee afstan den, namelijk 30- of 60 kilometer. Iedere deelnemer krijgt een routebe schrijving en voor eventuele pech on derweg staat de heer Homoet de be kende Rijwielhandelaar aan de Van Weedestraat, klaar, Ook de heer Week- hoven van de Soester E.H.B.O. is aanwezig. Bij het inschrijfgeld is te vens een lunch inbegrepen, die bestaat uit belegde broodjes en warme snert. Op donderdagavond 19 februari a.s. om 8.00 uur wordt er in het dienstencen trum Honsbergen aan de Wiardi Beck- manstraat te Soest een bijeenkomst georganiseerd waar alle reuma- en Bechterewpatiënten hartelijk welkom zijn. De wijkverpleegkundige Chris Kaste- leijns en haar collega Yvonne Bunnik zijn bereid gevonden te vertellen over hun werk in het algemeen en hun taak de begeleiding en bij verzorging van de reumapatiënt. Hebt u belangstelling, maar is het vervoer een probleem voor u, belt u dan naar een van de volgende contact adressen: Baarn: Mevr. A. Jansen, tel. 02154-17128. Soest: Mevr. M. Verheij, tel02155-23257. Op 7 en 8 februari stonden twee rivalen, Red Stars meisjes junioren en MSV weer tegenover elkaar. Het ging niet om een finaleplaats, zoals reeds enkele malen verkeerd was vermeld, maar om een plaatsje bij de laatste vier ploegen in de bekerkompetitie. Alvorens zondagavond in Soest de beslissing zou vallen, moesten beide teams de dag ervoor een gunstig uitgangspunt proberen te verkrijgen. MSV startte in eigen huis voor weinig publiek zonder twee belangrijke basis speelsters. Pas bij 0-9 in het voordeel van Red Stars werden zij weer ingezet. Gevolg: 14-15. Evenals vorige week namen de meis jes van Red Stars, op het kritieke moment het initiatief weer in handen. De verdedigingsrebound werd uiter mate goed verzorgd, en verschillende speelsters wisten meerdere malen de zóne-verdediging van M.S.V. te door breken. Hetzelfde M.S.V. moest toe zien hoe Red Stars uitliep tot 20-28. Het verschil zou de verdere wedstrijd zo blijven. De Noordwijkse meisjes, die in de eerste helft nog over een redelijk schot beschikten,, zakten in het tweede gedeelte steeds verder weg. Red Stars had de wedstrijd dan ook onder contro le, en liet met name halverwege de tweede helft uitstekend basketbal zien. Sumilah Kole drukte van afstand, en Angela Lustenhouwer en Claire Em- briqs toonden op overtuigende wijze hoe men een break behoort te spelen. Op dat moment leek de ploeg uit Noordwijk rijp voor een forse, mis schien wel beslissende nederlaag. Vijf tien punten voorsprong hadden de Sbestenaren gecreëerd. Niet door toe val of door apathie van de tegenstand sters, maar door hard werken en goed basketbal, had men de voorsprong verkregen. De genadeklap kon echter niet gegeven worden. Er was veel werk verricht, en arbeid kost kracht. Teveel balverlies, waar MSV ook aan leed, maakte de voorsprong klei ner, omdat MSV het in de laats te minuut alsnog kon opbrengen om de aanval iedere keer uit te spelen. De uiteindelijke 49-58 overwinning van Red Stars in deze eerste editie was evenwel volkomen verdiend, men. Return Inderdaad was Red Stars feller dan MSV in Soest. Na drie minuten leek er al een gat te ontstaan, maar de bezoe kers wisten dat nog even uit te stellen. Het was 14-11 na tien minuten spelen. Red Stars, vol wilskracht, hoop en zenuwen stond al die tijd al geweldig te verdedigen, en zeven minuten lang beletten zij MSV het scoren. De Noord wijkse ploeg werd door de gesloten zöne-verdediging van Red Stars ge dwongen om van afstand succes pro beren te verkrijgen. Tevergeefs. Kwam de bal in de buurt van de Soester basket, dan hing of José Koster of Claire Embriqs in de lucht om de bal weg te graaien. Het team van Hans de Rond, dat geen enkele moeite getoond had met de man-to-man-verdediging van de tegen stander, bleef ook tegen de zóne van MSV overeind staan. In de rust kon er dan ook sprake zijn van een zekere beslissing (26-15), al kan MSV altijd nog voor verrassingen zorgen. In de laatste twintig minuten free wheelde Red Stars over hun gasten heen. Toch was er pas tien minuten voor tijd opluchting en zekerheid van de Soester bank te bespeuren. 49-30 was het inmiddels geworden, en met de negen punten voorsprong van de eerste wedstrijd was het pleit beslist. Red Stars met een schotpercentage van 50%, nam daarna wat krachten af, en MSV benutte dit om de schade enigs zins te beperken. Via 53-39 werd het tenslotte 55-46. Nog geen finaleplaats dus, maar wel een haive-finaleplaats. Red Stars dat door de overwinningen op MSV een soort barrière doorbroken heeft, kan zich de komende weken op die wed strijden geen richten. 50ESTER6ERGSESTRAAT 26 - SOEST - 1 De dames van SVV/Stam hebben het „Ruba Orion" niet al te moeilijk ge maakt in de strijd om de degradatie zóne te verlaten. Een 3-1 nederlaag en op de ranglijst een plaats gezakt. De heren van SW/Stam hebben te kampen met een inzi.iking. Dit keer konden ze het niet bolwerken tegen Unieornus. Eveneens een 3-1 neder laag. Dames In de eerste set speelde SVV/Stam enthousiast. Een goed verzorgd en gesloten blok en een moeilijke serve waren de grondslagen voor de setwinst (15-7). In de volgende set wist SW/ Stam dit spelpeil nog wel vast te houden alhoewel er wel een terugval te bespeuren was. Ruba Orion kwam echter steeds beter in haar spel (14-16). De volgende twee sets gaven een wat deprimerend SVV/Stam te zien, dat er niet in slaagde de lange meisjes van Ruba onder druk te zetten. Een tegen vallend SVV, waarbij de kapaciteiten van het team er niet uitkwamen (8-15, 11-15). Volgende week spelen de dames uit tegen Be Quick. SVV/Stam 2 heeft een zeer duidelijke en overtuigende overwinning behaald op Sportcentrum. SW startte snel en Sportcentrum kon tot 10-8 nog bij blijven. Daarna was het allemaal SW wat de klok sloeg (15-10). Setstanden 15-8, 15-6. Volgende week speelt dit team tegen Spokers. SVV 3 speelde een matige partij tegen Leos, De eerste set gaf een gelijkop- gaande strijd te zien en de meest gelukkige won die set. (13-15). In de tweede set was Leos sterker, hoewel SVV door slordigheden van Leos steeds weer bij kon blijven en zelfs de set pakte (15-12). De derde set was heel duidelijk voor Leos (7-15). In de vierde set hielden de teams elkaar in evenwicht en SW was nu de gelukkigste (15-13). Het zesde team had wat problemen met de serve van Huizen 2: (2-15, 9-15, 10-15). Heren De overwinningen reeks van SW/ Stam lijkt gestopt. Opnieuw is er een nederlaag geleden. Nu tegen Unieor nus. Unieornus start overrompelend met een zeer snelle aanval en een goede verdeling aan het net. (5-15). In de volgende set past SVV/Stam het zelfde concept toe en pakt de set (15-11). Daarna kon SW/Stam Unieornus niet onder meer druk zetten. ((7-15. 11-15). Donderdag 12 februari speelt SW/ Stam 1 uit tegen Volkei 3. SW 3 - Lovoc 3. Ondanks het goede spel is het team er niet ingeslaagd een punt te pakken (15-9. 12-15, 4-15, 9-15). Uit een kleedkamer van de voetbal vereniging V.V.Z. aan de Eemweg werd j.1. zaterdag de trouwring van een sporter uit Loenen aan de Vecht gestolen. De man deed er aangifte van bij de politie. De zesde klaverjaswedstrijd van VVZ werd maandagavond in het clubhuis gehouden. De belangstelling hiervoor blijft groot; er waren weer 56 dames en heren aanwezig. Rob Duit die over de afgelopen vijf wedstrijden lijstaanvoerder is, kwam nu niet bij de prijswinnaars voor, zo dat de spanning er in blijft. De uitslag werd: 1. C. Stolwijk, 5663 p. 2. G. Stolwijk, 5644 p. 3. J. v.d. Mey, 5173 p. 4. Siem Opmeer, 5120 p. 5. F. Visscher, 5107 p. 6. Mevrouw van Houten, 5013 p. 7. L. van Hornsveld, 4976 p. 8. H. Mulder, 4947 p. 9. Mevrouw v.d. Broek, 4945 p. 10. Jan Stigter, 4867 punten. De troostprijs was voor mevrouw Ha gen met 3611 punten. De voorzitter van de evenementencom missie, die de prijzen uitreikte, ver zocht de dames en heren de datum voor het carnavalsfeest van 21 februari te noteren en alvast de entreekaarten te kopen, want het wordt bijzonder ge zellig. De stand van het klaverjassen tot en met januari 1981 is: Rob Duit, 25540 p B. de Rooij, 24631 p. Y. Huisman," 24262 p. H. Mulder, 24072 p. Mevrouw Logtensteijn, 23778 p. B. Fugers, 23701 p. Mevrouw Fugers, 23659 p'. J. Poot, 23322 p. Siem Opmeer, 23206 p J. v.d. Mey, 23203 p. Mevrouw Poot- Wolfsen, 22830 p. Jan Stigter, 22702 p Mevrouw Van Tricht-de Rooij, 22695 p A. Huyting, 22610 p. G. Stolwijk 22163 p. ERKEND M. LOS VAN LENNEPLAAN 47 F.N.O.P VAMOR TELEFOON 16621

Soester Courant | 1981 | | pagina 15