KOELEM/MU BV Onderlinge wedstrijden Springbokken' <ür Programma Soester schaakclub op de goede weg Wedstrijden met radiografisch bestuurde elektrorace-auto's Shotteams matig op dreef LOODGIETERSREDRIJF volleybal: Volle winst voor eerste Olympia-teams Dam Vereniging Soest start jeugdafdeling DEZE WEEK Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Dorpshuis Soesterberg Tafeltennis loodgieterswerk sanitaire installaties dakbedekkingen gas- en waterleiding 5-jarig bestaan Ruitersportcentrum Caravan uitgebrand Langlauf junioren wedstrijdteam 2 X goud en 1 X brons tijdens Nederlandse kampioenschappen s;iP si Lois - Love - Lee - Cooper - Lois - Diverse CORDUROYBROEKEN 45.- Diverse KINDERBROEKEN 30.- TRUIEN - BLOUSES - OVERHEMDEN INTERESSANTE PRIJSJES! Jeans-mode specialist NIEUWEWEG 60A - SOEST In Dorpshuis Soesterberg: Prijsuitreiking biljartgroep A van Honsbergen 17 Soester Courant van woensdag 18 februari 1981 17 Zaterdag 21 februari 1981 09.00 - 12.30 uur Nevobo volleybal comp. 12.30 -18.00 uur Ned. Handbal Verb. 18.00 - 23.99 uur Red Stars basketbal Zondag 22 februari 1981: 09.00 -18.00 uur Ned. Handbal Verbond 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zaterdag 21 februari 1981 09.00 -13.00 uur Tennisinstr. R. Blok 13.30 - 21.00 uur Nevobo volleybalcomp. Zondag 22 februari 1981 09.00 18.00 uur Badso badminton Donderdag 26 februari 1981 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd. Zaterdag 21 februari 1981 08.00 -12.00 uur sportinstuif jeugd. 12.00 -17.00 uur Seiby badminton 18.00 -19.30 uur Boksschool Soest 20.00 - 22.00 uur badminton part. groep Zondag 22 februari 1981 10.00 -15.00 uur Selby badminton 16.00 -19.00 uur basketbal Amerik. legerteams Dinsdag 24 februari 1981 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd. Zaterdag 21 februari 1981: 08.00 -12.00 uur sportinstuif jeugd. De afgelopen week is voor Shot niet zo voorspoedig verlopen. Shot 1 verloor in Amstelveen de belangrijke wed strijd tegen NMB/VDO met 6-4, terwijl Shot 2 tegen koploper Otio 1 niet ver der kwam dan een 3-7 nederlaag. Shot 3 behaalde een nuttige 6-4 zege op Vic toria 3, de Shotdames versloegen Smash '70 uit Hattem met dezelfde cijfers. Het le jeugdteam verloor met 6-4 van Oikos 1, het 2e jeugdteam ging met 8-2 ten onder tegen Victoria 2. In een slechte wedstrijd heeft Shot 1 afgelopen zaterdag in Amstelveen de overwinning moeten laten aan NMB/ VDO 1. Bij winst had Shot 1 zich re delijk veilig kunnen stellen voor de gradatie, nu zal men nog zeer op zijn hoede moeten zijn. Shot startte zeer matig door met 3-1 achter te ko men, waarbij het verlies in de le par tij en het verlies van het dubbelspel regelrechte tegenvallers vormden. Na de pauze liep NMB/VDO uit naar 5-2, een achterstand die niet meer in te lopen bleek. De eindstand werd uitein delijk 6-4 voor de Amstelveners die nu evenveel punten verzameld hebben als Shot. Voor Shot scoorde Dirk" Schui ling twee winstpunten, Harry Maassen en René Daselaar kwamen niet ver der dan een zege op de Amstelveense speler Rob Lijesen. Aanstaande za terdag zal Shot moeten proberen om ook in een uitwedstrijd eens een goe de prestatie neer te zetten, wanneer men in Culemborg aantreedt tegen Gispen 1. Shot 2 heeft tegen koploper Otio niet voor een verrassing kunnen zorgen. Het Bunnikse team behaalde een regelmatige 7-3 overwinning en drukte Shot 2 daarmee nog dieper in de de- gradatiezorgen. De Soester punten werden gescoord door Nicky Baba die tweemaal won en door Bert van Vel- zen die één tegenstander wist te ver slaan. Shot 3 behaalde een nipte 6-4 overwin ning op Victoria 3. Na een aanvanke lijke 4-1 voorsprong kwam Victoria nog terug tot 4-4. Arnold Appelhof bracht Shot daarna op een 5-4 voor sprong. In de laatste partij wist Joop Kok op knappe wijze van de sterkste Victoriaspeler te winnen, waardoor toch nog de twee punten binnenge haald konden worden. De Shotdames wonnen afgelopen za terdag met 6-4 van Smash '70 uit Hattem. De dames van Smash beschik ten over één zeer sterke speelster die haar drie partijen won en ook ver antwoordelijk was voor de winst in het dubbelspel. De overige partijen lever den voor de Soester dames geen pro blemen op. In een matige pingpongpartij heeft het le jeugdteam met 6-4 verloren van koploper Oikos uit Wateringen. Hoe wel Gerhard Busch zich weer te sterk toonde voor zijn tegenstanders kon al leen Edwin Luijben hier nog één par tij aan toevoegen^-< i' Js. Het 2e jeugdteam dat tot nu toe, uit stékend-draaide is döor de 8-2i neder laag tegen het sterke Victoria weer met beide benen op de grond komen te staan. De Shotpunten werden gescoord door Jan Fransen en Robert Brink man. Overige uitslagen senioren: Shot 4-Hoogerheide 3: 6-4, Quick 13- Shot 5: 3-7, Victoria 10-Shot 6: 2-8, Shot 7-Buna 3: 3-7, Huizen 12-Shot 8: 3-7, EMM 4-Shot 10: 4-6, Shot 11- Quick20: 4-6, Shotl2-Elan9:1-9. Overige uitslagen jeugd: Shot 3-Good Luck 2: 9-1, Huizen 4- Shot 4: 0-10, Elan 3-Shot 5: 1-9, Good Luck 3-Shot 6: 3-7, Shot 7-Quick 8: 3-7, Huizen 7-Shot 8: 6-4, Shot 9-Niké 4: 7-3, Shot 10-Quick 9: 3-7, Huizen 9-Shot 11: 6-4, Shot 12-Sukses 2: 10-0, Elan 9- Shotl3: 5-5. K Steenhoffstraat 55 Soest telefoon 02155-11555 b.g.g. 03404-31316 Maandag zijn in de Van der Huchtschool aan de P. Potterlaan de onderlinge wed strijden gehouden voor de selectiegroepen. Het was een gezellige drukte toen om 17.00 uur de eerste kinderen aantraden voor de eerste oefeningen. Vooral bij de allerjongsten was de spanning te snijden en mede daardoor mislukte hier en daar een oefening. Er werd in verschillende leeftijden en klassen geturnd. Bij de meisjes van 9 tot 11 jaar waren er 3 afdelingen A, B enC. Bij de C-groep (nieuwelingen) was de uitslag als volgt 1. en kampioen Marian Scholte 28,7 ptn. 2. Annemarie Steen 28,5 ptn. 3. Brenda Karssen 27,1 ptn. 4. Saskia v.d. Hoeven 26,9 ptn. 5. Mourice v.d. Hulst 26,8 ptn. 6. Birgit Sijbrands 26,7 ptn. 7. Edskea Verhoef 26,6 ptn. 8. Donny Kippers 26,- ptn. 9. Jolanda Grift 25,5 ptn. 10. Ingrid Knijpstra 25,4 ptn. 11. Annemiek Boomhouwer 25,2 ptn. 12. Linda Hofland 25,- ptn. 13. Mirjam v. Mil 24,6 ptn. Bij de B-groep waren er 2 kampioenen daar eindigden n.1. twee meisjes gelijk t.w. 1. Simone Smit, 32,1 ptn. en Monique v. Dorrestein 32,1 ptn. 2. Inge Brandes 31.7 ptn. 3. Ingeborg Uyland 31,5 ptn. 4. Mirjam Komen 30,8 ptn. 5. Nousch v. Vloten 30,2 ptn. 6. Cisca Teunis 29,7 ptn. 7. Angelique de Haard 28,9 ptn. Bij de derde groep in de leeftijd 9-11 jaar was de uitslag als volgt: 1. en kampioen: Tiona v. Elk 30,7 ptn. 2. Els Slingerland 27,8 ptn. 3. Maaike de Gier 26,9 ptn. 4. Esther Ruth 1 ptn. 5. Inge v. Dijk 25,8 ptn. 6. Corina Fonteyn 25,3 ptn. 7. Marlies Huitema 24.8 ptn. 8. Gitta v.d. Goot 24.5 ptn. Bij de laatste groep kwamen de gevor derden in de arena. Daar werd kam pioen in de leeftijd 12 tot 15 jaar. 1. Marike de Bree 32,1 ptn. 2. Margreet Bosma 31,6 ptn. 3. Jetty v. Atten 30,7 ptn. 4. Anja Westerveld 30,5 ptn. 5, Louise Spelt 28,7 ptn. 6. Ingrid Schou ten 28,7 ptn. 7. Sandra Uyland 28,7 ptn. 8. Edith Pols 25,- ptn. SPORT Dat heren 1 van Olympia thuis ijzer- sterk speelt is weer bewezen; Ar- mixtos werd met een 3-0 verlies huis waarts gestuurd. Ook de dames wis ten weer de volle winst binnen te ha len. Zij wonnen van Spirit met 3-0. Da mes 2 behield de koppositie door winst op SVV. Heren 3 gaf echter de kop positie uit handen door gelijk te spelen tegen Sportcentrum. Dames 1 speelde tegen Spirit en hoe wel het geen grootse wedstrijd werd, kon er toch genoten worden van zeer goed volleybal. Olympia speelde ver dedigend sterk en wist vele Spirit- aanvallen goed te keren en ook aanval lend wist Olympia veel gevaar te stich ten. In de eerste set zetten de Olympia-da- mes na een 10-10 stand goed door en maakten de set met een 15-10 stand af. Tot 9-7 kon Spirit in de tweede set de thuisploeg bijhouden. Toen liep Olympia uit naar 15-7. Dat Spirit zeker niet onderschat mocht worden bleek in de derde set wel toen Olympia verdedigend iets minder goed was. Spirit wist zelfs met 13-14 voor te komen. Olympia kwam echter nog terug en wist na een adembenemen de rally de set alsnog met een 16-14 stand in haar voordeel te beslissen. Dames 2 speelde tegen het laag ge klasseerd staande SVV. Toch hadden de dames duidelijk meer problemen met SVV dan verwacht. Laatsgenoem- de bleef heel goed bij en pas op het laatste moment kon Olympia de sets naar zich toetrekken. Olympia dat ze ker niet een van de betere wedstrij den speelde won met 15-11, 15-12 en 15-9. Heren Ditmaal speelde Olympia weer een sterke wedstrijd tegen Armixtos. Na een gelijkopgaand begin was het Olympiè. dat langzaam een vöbrsprong opbouwde. Dit gebeurde door uitste kende aanvallen en een blok dat pri ma sloot. Verdiend werd deze set dan ook met 15-7 gewonnen. Er volgde een enorme terugval in de tweede set. Het was alsof angst de Olympia ploeg opeens overmeesterde. Slechte passes en erg veel foute op slagen zorgden voor een 1-8 achterstand Toen begon de machine echter weer te lopen; bij een 8-8 stand ging het tot 12-12 gelijk op. Door ballen die met gemak over het Armixtos-blok in wer den geslagen maakte Olympia de set met 15-12 uit. Tot 7-7 hielden beide ploegen elkaar in evenwicht in de derde set. Er waren aan beide zijden veel foute opslagen en een mindere pass. Olympia liep toen, mede door een sterk blok uit naar 11-7 en door een aantal prima geslagen aanvallen kon de 15-10 stand aangetekend worden. Heren 2 speelde tegen Salvo en op nieuw lukte het hun niet om in hun ouderwetse spel te komen. In de eerste set was er een slechte stop en ook aanvallend was er te weinig drei ging. Salvo had dan ook weinig moeite de Olympia-aanvallen te keren en goed af te maken. (2-15). In de tweede set kwam Olympia er iets beter in maar toch speelde men niet overtuigend ge noeg. Hoewel de strijd gelijk op ging, trok Salvo toch aan het langste eind (12-15). Olympia dat toch minimaal één punt uit dit treffen wilde behalen won de derde set met 15-10 maar moest in de vierde set toezien dat Sal vo opnieuw het initiatief in handen nam en won met 8-15. Heren 4 speelde een goede eerste set in de wedstrijd tegen Keizer Otto. Er werd goed aangevallen en Olympia won dan ook met 12-15. Na een 6-8 voorsprong in de tweede set viel het spelpeil terug en Keizer Otto liep in en wist de set té beëindigen in een 15-13 stand. In de derde set kwam Olympia zelfs met 5-13 voor en toch ging de set nog verloren met 16-14. Hoewel de aanval, evenals in de derde set er in de vier de set haast niet uitkwam, werd de ze wél gewonnen met 11-15. Jeugd Meisjes Junioren A speelde tegen Leos B. De eerste set werd ondanks onge- Dit resulteerde in een 15-3 stand. In concentreerd spel toch met 15-10 ge- de derde set werd door goed spel een wonnen. De tweede set ging veel beter achterstand van 8-12 goed omgezet in en er waren veel goede aanvallen. winst 16-14). Maandagavond 23 februari a.s. zal in het Ruitersportcentrum aan de Bos straat het 5-jarig bestaan gevierd wor den. Veertig hengsten van bijna alle rassen en een in Zweden gefokte dra ver zullen er te zien zijn, alsmede een Shetland pony van 90 centimeter. De aanvang is 19.30 uur. De toegang is gratis. De caravan die al enige jaren bewoond wordt door een Soester aan de oostzijde van de Wieksloterweg is het afgelopen weekeind uitgebrand. Omdat de eige naar geen andere verblijfplaats heeft dan zijn caravan werd hem door de politie voor één nacht een cel aangebo den waarvan de Soestenaar graag gebruik maakte. Onder aanvoering van trainer-coach Dick Vervloet is het langlaufteam van de kunstskibaan „Bergzicht" bij Amersfoort bijzonder succesvol terug gekeerd uit Sauerland. Daar werden de Nederlandse kampioenschappen lang lauf junioren en senioren dames en heren lange afstand onder slechte weersomstandigheden met regen en mist gehouden. De deelname werd mede mogelijk gemaakt door het be schikbaar stellen van voortreffelijk materiaal door de Firma Kraanen sport te Amersfoort. Het meest succesvol met goud op de 3 km. en eveneens goud op de 5 km., was Mitsy Renooy uit Soest bij de categorie meisjes C. De 3 km. legde ze af in 15 min. 49 sec. terwijl ze de 5 km. eveneens winnend aflegde in 30 min. Eveneens succesvol in de ploeg van Bergzicht was de Nationele kampioene wielrennen Henny Top. Bij de Dames B categorie veroverde zij brons met de 3e plaats op de lange afstand voor dames. Zij legde de 20 km. af in-de goede tijd. van 1 uur 40 min. 26 sec. Prestaties van niveau tussen of direct achter de nationale ski selectie lever den: Jan de Jong uit Blaricum bij de jongens A, met een 4e plaats op zowel de 5 km. als de 10 km. in respectieve lijk 23 min. 44 sec. en 39 min. 24 sec. Cees Puyk als 5e op de 3 km. in 15,-- min. en 4e op de 5 km. in 25 min. 11 sec. eveneens uit Blaricum. Marten Brongers uit Zeist: 5e op de 5 km. in 23 min. 01 sec. en 8e op de 10 km. in 41,- min. Reint Drenth uit De Bilt: 9e op de 5 km. 23 min. 53 sec. 10 km 9e in 41,- min. Rocco Lubse Woudenberg: 10e op beide afstanden in respectie velijk 25,10 en 43,16. Volgens langlaufinstructeur Dick Ver vloet moet de gehele ploeg meer op de sneeuw trainen. Dat is voor deze voor het merendeel scholier zijnde skiërs alleen in de schoolvacanties mogelijk als enige sponsors zich voor deze snelle ploeg interesseren. Bij de Dam Vereniging Soest (D.V.S.) richt zich de aandacht momenteel niet alleen op de onderlinge strijd om het clubkampioenschap en op die om een door Neo-print beschikbaar gestelde beker, doch vooral ook op de voorbe reiding van een op te richten jeugdaf deling. Wat de onderlinge wedstrijden betreft, is het verheugend te constateren, dat de strijd zich niet meer alleen afspeelt tussen de oudere meer geroutineerde clubdammers doch dat nieuwe krach ten als v.d. Veer en Hulsman en de jeugdige van Heiningen en Spiegel een hartig woordje meespreken. Aangaande de jeugdafdeling ziet het er naar uit dat op donderdag, 12 maart a.s. met een 20-tal leerlingen uit de hoogste klassen van het basisonderwijs kan worden gestart. Gespeeld zal wor den 's middags om half vier in een nog nader aan te wijzen lokaliteit. De bedoeling is om naast het geven van damlessen o.m. onderlinge wedstrij den te houden. Voorafgaande aan de start van de jeugdafdeling zal nog een kennismakingsbijeenkomst met de ouders der leerlingen worden gehou den, vermoedelijk op 26 februari. D.VS. zou het op prijs stellen, indien geïnteresseerde leerlingen uit de hoog ste klassen van het basisonderwijs, die zich nog niet hebben aangemeld, dat alsnog op korte termijn zouden doen. De hoofden van alle scholen hebben daartoe formulieren ontvangen. Voor eventueel gewenste nadere inlichtin gen kan men telefonisch terecht bij de secretaris van D.V.S. onder nummer 13694. Uiteraard zijn leerlingen van het voortgezet onderwijs ook van harte welkom, doch zij kunnen de clubavon den op maandag in het „Duivenzaal- tje" aan de Schrikslaan bezoeken. Tenslotte vernemen wij nog, dat de winnaars van de vorig jaar houden wedstrijden om het schooldamkam- pioenschap van Soest, t.w. het Grift- land College bij het voortgezet onder wijs en O verhees" bij het basisonder wijs op zaterdag 21 februari a.s. zullen deelnemen aan het provinciale school- damkampioenschap te Vinkeveen, ge organiseerd door de Provinciale Utrechtse Dambond. Het was me 't weekje wel voor het eerste tiental van de Soester schaak club. Sinds de start van de Stichts Gooise schaakcompetitie in oktober ben gelde de Soester toptien onderaan de ranglijst in de Promotieklas. Maar in een tijdsbestek van zeven dagen is die situatie voor de mannen van voorzit ter Vegter behoorlijk verbeterd. Om te zeggen dat het degradatiespook dit seizoen voorgoed op de vlucht ge jaagd is, lijkt een wat te voorbarige conclusie. Wel kan gesteld worden dat een goede stap in de richting is gezet op behoud van het Promotieklasser- schap want de punten vielen de laatste dagen werkelijk als rijpe appelen van de boom. Allereerst was daar de mededeling van de SGS competitieleiding dat de af gebroken partij uit de wedstrijd tegen Amersfoort 2 gewonnen was voor Har- rie Schilder en dat betekende in con- creto dat de gehele ontmoeting tegen Amersfoort met 5^-4^ gewonnen was. Op diezelfde gedenkwaardige dag kwam de kopman Soest, Gerrit Muis remise overeen op de honderdste zet van zijn tot tweemaal toe afgebroken partij tegen de kopman van Paul Ke- res. Het halfje leverde Soest opnieuw een wedstrijdpuntje op aangezien het treffen tegen de Utrechters in een 5-5 gelijkspel geëindigd was. Vorige week donderdag zette Soest 1 de opmars voort door de uitwedstrijd tegen HSG 2 in Hilversum voorlopig af te sluiten met een 2-5 voorsprong. De wedstrijd kan niet meer kapot want uit de drie afgebroken partijen zul len vermoedelijk nog minimaal ander halve punt gaan komen. Het zat Soest tegen kampioenskandi daat Hilversum nu eindelijk eens een keertje mee. Vrouwe Fortuna die de Soester strijders van de 64 velden dit seizoen al zovele malen in de steek had gelaten bleek partij te hebben ge kozen voor de bezoekers want Muis, Bakker, Henze en Goes hadden over geluk niet te klagen. Zesde bordspeler Henze haalde bin nen het uur het volle punt binnen. Toen de dame van z'n tegenstander in gesloten kwam te zitten nadat de?e. een pionnetje op fe 2 had opgepeuzeldlhield. de Hilversummer het letterlijk en fi guurlijk voor gezien en droop zwaar gedesillusioneerd af. Muis profi teerde aan het eerste bord goed van enkele minder goede zetten van z'n tegenstander toen deze van z'n wed strijdleider geen genoegen mocht ne men met remise. De jeugdige Soester zette de Hilversummer zelfs in zware tijdnood mat. Bakker had het geluk dat z'n tegen stander zich vergaloppeerde in een kansrijke stelling. De nul kwam nu niet bij Bakker terecht maar bij zijn te genspeler die een zetje over het hoofd gezien had. Vegter en Schilder haalden op normale wijze het punt binnen. Eerstgenoemde bleek te sterk voor PvdA politicus Jan Nagel die daardoor met zijn eerste verliespartij kwam te zitten. Schilder drukte z'n tegenstan der aan het derde bord min of meer „dood". Invaller Tas en Vennik werden met de nul geconfronteerd. Voor laatst genoemde wel een bijzonder pijnlijk veriies want in kansrijke positie liet hij zich mat zetten. Drie partijen resten nu nog waarvan er twee worden uitgespeeld en één ge- arbitreerd. Een voorzichtige taxatie heeft geleerd dat het wel heel gek moet lopen wil Goes niet tot winst kunnen komen. Invaller Van Garderen heeft ook winstkansen al lijkt een pun- tendeling toch meer in de lijn der verwachtingen te liggen. De partij van C. van Dijk zal door de bondsarbi- ters tot een einde moeten worden ge bracht. De Soester heeft een pion min der. Of .de stelling nog remisekansen in zich heeft zullen de bondsarbiters wel uitdokteren. De persoonlijke resultaten: -HSG 2 - Soest 1. Overbeeke-Muis 0-1 Nagel-Vegter 0-1 Jos-Schilder 0-1 Mostertman-Vennik 1-0 Van de Berg-Van Garderen afg. Disselhof-Henze 0-1 Maartense-C. van Dijk afg. Block-Bakker 0-1 Neuman-Goes afg. Nagel-Tas1-0 Op 22 februari a.s. wordt in het Dorpshuis te Soesterberg de laatste wedstrijd verreden voor het clubkampioenschap van de Raco. Aanvang van de wedstrij den 11.00 uur. Naast clubleden kunnen ook andere rijders aan deze wedstrijd deelnemen. Het inschrijfgeld bedraagt 5,- per rijder. Het publiek heeft gratis toegang. Een elektrorace-auto is meestal op schaal 1:12 nagebouwd van een echte formule- of sportwagen en wordt aan gedreven door een elektromotor. De auto is ongeveer 45 cm. lang en 17 cm. breed en kan op het rechte eind een topsnelheid bereiken van ruim 40 km. per uur. In de sportzaal van het Dorpshuis wordt met behulp van balken een circuit uitgezet en krijgt iedere rijder drie kansen om in steeds 8 minuten zoveel mogelijk ronden af te leggen. Aan het eind van de dag, zo tegen 16.00 uur, worden dan de halve finales en finale, de andere rijders krijgen nog een extra kans in één van de halve finales. In de njodelraceauto zitten oplaad bare akku's ingebouwd, maximaal 7,2 volt, die voor de aandrijving van de motor zorgen. Door de zender en ont vanger kan de coureur op afstand de snelheid van de auto aanpassen aan de omstandigheden. Dat de baanafzetting wel eens geraakt wordt, is duidelijk. Door de vele rijders, meestal zo'n 60 in totaal wordt de vloer steeds gladder en wordt het steeds moeilijker een behoor lijk aantal ronden te rijden. Naast dit clubkampioenschap wordt er in Nederland onder auspiciën van de NOMAC het Nederlandse Kampioen schap verreden, terwijl op 1 maart 1981 in Brügg (Zwitserland) zelfs het eerste Europese Kampioenschap wordt ver reden. Hieraan zullen rijders uit geheel Europa deelnemen en mag Nederland in totaal 9 rijders afvaardigen. Ook voor jongeren is deze nog vrij onbekende sport een goede oefening terwijl de kosten binnen redelijke gren zen blijven. Voor ongeveer 500,- is een komplete auto met zender en reserve- delen in iedere goede hobbywinkel te koop. De afgelopen wedstrijd was er zelfs een rijder van 6 jaar, die met behulp van zijn vader zijn eerste ron des aflegde en niet eens als laatste eindigde. Voor verdere informatie kan men zich op de wedstrijddag wenden tot de bestuursleden van de vereniging. In vérband met de competitie-wedstrij den over het afgelopen seizoen 1980/81, vond op donderdag 12 februari de prijs uitreiking plaats aan de winnaars van de 22 wedstrijden die zijn gespeeld. De bijeenkomst die door alle dertig le den werd bijgewoond, werd geopend door de heer D. J. Hoogkamer, die een welkomstwoord sprak en in het bijzon der een woord van lof wijdde aan de heer D. H. Tuenter, die veel werk heeft verzet voor het slagen van deze compe titie. Spreker schonk hem als dank een fles „frisdrank" om op te frissen. Vervolgens bood de heer O. Jaarsma, de eerste prijs, t.w. de wisselbeker en een 'kistje sigaren, aan de heer A. Nieuwenhuis, die de meeste pun ten van de gehele competitie wist te behalen. Een gedeelde 2e prijs, uitgereikt door de heer H. van Beek, viel ten deel aan de heren W. van Boeijen, F. Kapp en D. Waal. Een gedeelde derde prijs werd door de heer Hoogkamer uitgereikt aan de heren H. van Beek en S. Thuis. Tenslotte werd aan de heer Hoogka mer de troostprijs uitgereikt, als dra ger van de rode lantaarn. De heren H. van Eikelenburg en F. Kapp kregen elk een prijs aangeboden voor het spe len van de kortste partij Tot slot volgde een gezellig samenzijn onder het genot van een drankje. Men besloot binnenkort te beginnen met de zgn. Paas-competitie.

Soester Courant | 1981 | | pagina 17