Voor kleuters en peuters Gratis t.w.v. f7,5© De Rabobank Soest. mnt U ons vinden? 75 jaar tussen de mensen Rabobank Soest: r Rabobank O Voor de jeugd van 6 tot en met 12 jaar: (gratis toegang) voor het Pret- festival met Kluk-Kluk f 75,-voor uw baby Hoofdkantoor: Kerkplein9, Soest Smits weg 4, Soesterveen Soesterbergsestraat 14, J. Soest-Zuid Koninginnelaan 28 Soestdijk Telefoon voor alle kantoren 12568 De bekende van de televisie bekendachtig zijnde indiaan, te vens zijnde liefhebber van de boterhammen met van de pinda kaas, zal optreden in ,,De Borg" te Soest. Naam Adres Woonplaats Leeftijd zou graaggratis toe gangsbewijzen ontvangen voor het „Pretfestival" op april aanstaande in „de Borg". Inleveren bij één van de vier Rabobanken in Soest. We laten Klukje 't zelf even zeg gen: „Mij zallen dus met het groooote pretfestival van de op- trederig zijn in het zijnde „De Borg", u allen bekende. Datte zalle plaatsen gaan vinden op 1 april - wij zijn niet van de grappige nu - om 13.30 uur en om 15.00 uur. Maar alsof dat nog niet van de genoegzame zijn, komen wij op 8 april weer een keer van de terug. Om 13.30 uur. Als jullie dus van de liefhebbe- rige zijn op Klukje, Ome Cor en goochelaar dan moeten jullie komen. Slimmerikachtigen vul len nu de bon in en brengen die van de haasachtige naar de Rabobank Soest. Danne zien wij elkaar. Daag." Alle kleintjes krijgen in de week van 23-28 maart op school een attentie uitgereikt. Ook de al lerjongsten gunnen we wat. Alle 4 Rabobanken zijn dinsdag 17 maart na 11.00 uur gesloten. Om u toch nog te kunnen helpen op onze feestdag zijn we tot 11.00 uur geopend. Wilt u er rekening mee houden? Hartelijk dank. Iedereen krijgt bij opening van een Kinderspaarplan-, Grijp 5,- Zilvervlootrekening of andere spaarrekeningen een kadobon t.w.v. f7,50. Deze bon is bij de middenstanders van Soest in te wisselen. Al onze kantoren zijn van maandag t/m vrijdag geopend. Van 9.00 tot 16.00 uur. Bovendien op vrijdagavond van 18.30 tot 20.00 uur. Als er tussen 18 en 31 maart bij u een baby wordt geboren ligt er voor de jonge wereldburger bij ons een spaarboekje klaar. Een boekje met f75,- daarop. De ou ders hoeven alleen even een ge boortebewijs te overleggen, dan krijgen ze het mee. Omdat wij 75 jaar bestaan.

Soester Courant | 1981 | | pagina 15