ii door n. b 35 toet A VVZ speelt ook gelijk tegen Baarn 1-1 D r.= jams Programma DjH Zo rijdt u met uw kapotte uitlaat naar KWIK-FIT Heren Olympia 4 i verliest van kampioen Valkenberg ►IJl Él Hoopvolle overwinning Red Stars-Heren Shot 2 behaalt eerste zege üiP 2 JAAR JADI'S JEANSMODE 10% KORTING SOESTDIJK Voor alle RIJBEWIJZEN Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Volleybal: tarn k Bekerwedstrijden [•volley bal-jeugd Lois - Love - Lee - Cooper - Lois - Jeans-mode specialist NIEUWEWEG 60A - SOEST Tafeltennis: Schaaktoernooi Soester politie op 8 april CAFÉ-RESTAURANT BRUILOFTEN PARTIJEN RECEPTIES Schaatsen: Suksessen voor Corine v.d. Meyden en Bert v.d. Weerd Uw succes is onze reclame!!! Autorij- en Verkeersschool HEEFT <}RC7E. VEENCWDERGaav EURSZUHAANZl^,. :/6D EN VERFRAAID. OVEND/E/V/SERNO EN AANTREKKELIJK ÓEFRUSDE rover 2300.' jon 033 - 620224. Zijlweg 35/Schipholweg 5 telefoon 023 - 339069. Soester Courant van woensdag 11 maart 1981 O L 18 00 uur K.N.K.V. korfbal 18.00 - 23.00 uur Eed Stars basketbal 00 nn 1 ,z°"<laK ts maart 1981 18 00 23 nnUr NDV'R handbal BDC 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal na nn ^ït?rda®14 maart 1981: 13 30 21)°n™rT™nisinst" R. Blok 13.30 - 21.00 uur Nevobo volleybal Zondag 15 maart 1981 09.00 -18.00 uur badminton Badso Dinsdag 17 maart 1981 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd Zaterdag 14 maart 1981 08.00 -12.00 uur sportinstuif jeugd 12.00 -17.00 uur badminton Selby 18.00 -19.30 uur boksschool Soest 20.00 - 23.00 uur basketbal Amerik. legerteams Zondag 15 maart 1981 10.00 -15.00 uur Selby badminton 16.00 -19.00 uur basketbal Amerik. legerteams Dinsdag 17 maart 1981 16.00 -17.30 uur sportinstuif jeugd ssac de Paris. lidsmeisjes en zijn doel raak ld op isen niet rsoonlijke veel in tet bos SOEST Dat Valkenberg kampioen in de derde divisie zou worden, stond voor velen wel vast. Getracht zou echter worden om dit niet tijdens de wedstrijd tegen heren 1 te laten gebeuren. Dit mislukte en Valkenberg won verdiend met 3-0. Ook de dames konden ditmaal niet winnen. Zij moesten de meerdere er kennen in Quick/Orion 2. Heren 2 kon niet imponeren in de wedstrijd tegen GVC. In de laatste set werd deze wedstrijd bovendien gestaakt. Dames 1 verloor met 3-1 van Quick/ Orion. Het damesteam verscheen ge havend aan de start daar 3 basisspeel sters afwezig waren. Invalsters Wietske Hospes en jeugdspeelster Ma- rian van Asch speelden echter een zeer goede wedstrijd. De eerste set eindigde in Olympia-voordeel en wel met 10-15. Orion kreeg toen iets meer grip op de opslag van dames 1. Hier door ging de tweede set naar Orion met eveneens 15-10. Speltechnisch gezien was er tussen beide teams zeer weinig verschil. Dit bleek ook in de derde set die gelijk op ging. Quick/Orion was in deze set de meest gelukkige en won met 15-13. De nog haperende stop was in de vierde set de oorzaak van een ""achterstand. Deze kon niet meer goed gemaakt worden en Olympia verloor met 15-8. Dames 3 speelde met 2-2 gelijk tegen K. VIF. Het was een langdurige wedstrijd waarin het spel vaak goede momenten kende maar waarin Olympia ook vaak ver terug viel. Met de vorige wedstrijd tegen Limvio nog vers in het geheugen, trad dames 6 opnieuw aan tegen deze formatie. De eerste set ging redelijk gelijk op totdat hun sterkste speelster aan de opslag kwam en dit betekende al snel een 6-15 stand. In de tweede set wist dames 6 een voorsprong op te bouwen maar tenslotte ging de set alsnog met 10-15 verloren. In de laatste set kwam Olym pia er niet meer aan te pas en deze ging verloren met 4-15. Heren: Hoewel heren 1 niet slecht speelde, verloor het toch verdiend van Valken- berg/Martinus 2. Valkenberg is door deze overwinning de zeer terechte kampioen in de derde divisie gewor den. Door blessures en vakantie ver scheen Olympia incompleet aan de start. Heren 1 vertoonde enige angst voor Valkenberg en deze overrompelde Olympia dan ook met 15-4. Olympia speelde in de tweede set met iets meer .lef maar verloor in één opslagbeurt 4 a L 5 punten en deze kon niet meer goed gemaakt worden. Deze set ging met y.,15-7 verloren. Valkenberg speelde 11 bverigens een prima partij volleybal waarin bijzonder weinig fouten werden gemaakt. Daartegenover stonden wat opslagfouten en enige netfouten van K Olympia en hierdoor kon de thuis- j- ploeg verdiend de 3-0 winst binnen- t halen en kon Voor hen het kampioens- feest losbarsten. ;:Heren 2 speelde tegen het in degrada- tiezorgen verkerende GVC2. Heren 2 'dat ook niet compleet aan de start fiV Verscheen, begon met een geheel nieu- J.,Pe jeugd van de twee Soester volley balverenigingen, Olympia en S.V.V., ..speelt a.s. zaterdag 14 maart de tweede j, ronde van de bekerwedstrijden voor adsDiranten. Olympia heeft één- en SVV twee meisjesteams in de strijd. De beide volleybalverenigingen bedrij ven volleybalsport op nationaal ni veau. De laatste jaren echter stagneert het doorstoten naar de nationale top en niet het oog daarop zijn er hoge Verwachtingen van de jeugd. '\2owel bij de jongens als de meisjes is de belangstelling voor het volleybal groot; samen vormen zij de helft van de distriktteams. En wat de competitie betreft draaien de verenigingen mee in top van de regio. A.s. zaterdag in de sporthal Beukendal worden de volgende wedstrijden ge- ji.'.speeld: r, .meisjes: Olympia e - BG en SV c, d - Vollkei hSW e - Leos g. V Jongens; Surf b - BG en SV a. De Wedstrijden beginnen om 9.15 uur. we opstelling. Hierdoor liep men al snel een 7-0 achterstand op. Hoewel Olympia nog redelijk terug wist te komen, bleek de achterstand nét te groot te zijn geweest en GVC won met 16-14. Ook in de tweede set kwam Olympia achter (6-2) maar wist dit goed teniet te doen en er werd met 11-15 gewonnen. De derde set verliep beter. Aanvallend werd er iets meer ge scoord, hoewel GVC verdedigend veel wist te verwerken. Met 8-15 eindigde deze set in Olympia-voordeel. Olympia dat voor iedere punt moest knokken liep in de laatste set langzaam maar zeker uit tot een 6-12 voorsprong. Toen besloot de zaalleiding haar steen tje bij te dragen aan de nationale energiebezuining en doofde de lich ten. Daar het volleyballen in het don ker nogal wat problemen oplevert, werd de wedstrijd gestaakt. Door een goede opslag kwam heren 4 met 8-0 voor in de wedstrijd tegen Sportcentrum. Hoewel laatstgenoemde nog goed tot 13-13 wist terug te komen, kon Olympia de set met 15-13 uitma ken. De tweede set werd met 15-13 gewonnen. De pass werd in de derde set steeds minder en daardoor werd deze met 10-15 door Sportcentrum ge wonnen en het toch wel verdiende gelijke spel kon worden aangetekend door een 11-15 verlies in de vierde set. Bentinck Stars Evenals de vorige wedstrijd trad Olympia/Bentinck Stars aan tegen K.I.S. Ditmaal was het hun derde team. In de eerste twee sets was KIS zeer duidelijk de betere. De eerste set ging met 2-15 verloren terwijl men in de derde set zelfs een 1-15 verlies moest incasseren. Mede door een goede bege leiding speelde Olympia/Bentinck Stars een betere derde set en deze werd met 15-9 gewonnen. In de vierde set verloor men echter aan kracht en KIS wist met 11-15 te winnen. SPORT 1 De Baarn-doelman, gesteund door een achterhoedespeler, onderbreekt een VVZ-aanval. Foto: Goos van der Wilt WZ - Baarn is feitelijk een plaatse lijke ontmoeting en deze wedstrijden worden dan ook steeds met spanning tegemoet gezien. De jongens kennen elkaar bij naam en voornaam en het gaat. er dikwijls fors aan toe. Zo ook zaterdagmiddag bij de thuiswedstrijd van VVZ. Scheidsrechter was de heer E. J. Goudriaan uit Lelystad, die op een goede wedstrijd kan terugzien en de touwtjes strak hield. Baarn won de toss en koos de harde wind mee, waardoor WZ in het begin onder zware druk kwam te staan een dikwijls aan de noodrem moest trek ken. Het gevolg was, dat vele vrije schoppen werden toegekend aan Baarn. Deze leverden echter niets op. De gevaarlijkste man bij Baarn was Mijnders, maar hij werd flink in be dwang gehouden en kon niet tot scoren komen. Langzamerhand kreeg WZ meer kijk op het spel van Baarn en Jos Brouwer kreeg menige kans, maar hij trof keeper Bos steeds op z'n weg. Vijf minuten voor rust kreeg WZ even buiten het strafschopgebied een vrije schop toegekend. Wout Logtensteijn kwam van het middenveld aanlopen en met een keihard schot, laag over de grond, bezorgde hij WZ de leiding. 1-0. In de tweede helft kreeg WZ de harde wind mee. Baarn bleef desondanks aanvallen en na vijf minuten lag de gelijkmaker in het doel van keeper Herman Bade. 1-1. Halfspeler Hop gaf door naar rechtsbuiten Bouwsma en die schoot ineens raak. Een teleurstel ling voor de hardwerkende VVZ-ers. VVZ '49 2 - Sparta Nijkerk 2 4-3 Het tweede elftal van VVZ, dat nog niet helemaal uit de degradatiezorgen is, behaalde een mooie overwinning op Sparta uit Nijkerk, dat dit seizoen op het kampioenschap aast. Met name in Het zou niet bij die ene teleurstelling de eerste helft liet VVZ bij vlagen blijven, want Baarn had ook nóg een grensrechter", die Overal voor vlagde. Het spel golfde op en neer en er deden zich wel scoringskansen voor, maar Baarn verdedigde met man en macht. De „partijdige" grensrechter besliste soms over vrije schoppen. In de 25e minuut kreeg Jos Brouwer de bal prachtig aangespeeld door Martin Kie- vits. Hij bedacht zich geen seconde en hij schoot de bal laag langs Bos. Scheidsrechter Goudriaan wees naar het midden. 2-1. De grensrechter liep echter naar de scheidsrechter, want hij had een over treding geconstateerd. Toen kreeg de vlaggenist gelijk en het doelpunt werd afgekeurd. Peter van Barneveld schoot even later juist naast en er volgden nog meer aanvallen en opgelegde kansen voor WZ. Baarn hield stand en was blij met het ene puntje. uitstekend spel zien, voqral de verdedi- ging'maakte een góede indruk. Na een kwartier spelen beoordeelde de Sparta doelman een terugspeelbal van één van zijn verdedigers verkeerd; 1-0. WZ bleef sterk aandringen, dit leidde tot een ruststand van 3-0, met fraaie doelpunten van Donk en P. Bade. Na de rust kwam Sparta sterk terug, de ploeg wist de achterstand terug te brengen tot 3-2. Na een afwezigheid van twee maanden (Meniscus-operatie) maakte Erik Too- nen zijn rentree. Dit bracht rust in de WZ ploeg. Ook enkele akties van Gunther Buxtorff zorgden ervoor dat de Soestenaren hun zelfvertrouwen weer teruggevonden. Buxtorff zag dit harde werken beloond met een schitterend doelpunt; Het werd tenslotte 4-3' Sparta probeerde het nog wel maar de punten bleven in Soest, een verdiende overwinning. (Advertentie) Schokdempers Accu's Trekhaken electronisch uitlijnen, balanceren, schokdempertest. AMERSFOORT Smallepad 80-82. Tel. (033)-31030. De stijgende lijn in het spel van de Bed Stars-heren werd dan toch beloond. Dankzij een 82-76 overwinning op Juventus bezetten zij nu een gedeelde negende en tiende plaats, in een veld van twaalf teams. De vier resterende wedstrijden, waaronder de ontmoeting met hekkesluiter Lakers bieden dan ook voldoende perspectieven om het volgende seizoen opnieuw in de eerste klasse rayon uit te komen. Het kostte de heren echter meer moei te om te winnen dan aanvankelijk was verwacht. Nadat het 10-10 was gewor den, kwam Red Stars via schitterende breaks op een voorsprong. Terwijl Red Stars uiterst fraai en snel zijn aanval len afrondde, ging het Juventus heel wat minder goed af. Voordat zij op de Red Stars-helft waren gekomen ston den de Soester heren reeds op hun plaats. Vijf minuten voor rust sloeg het tij echter om. Juventus ging over op de man-tot-man-verdediging, en kwam na met 34-23 achter gestaan te hebben terug tot 40-36. Een niet verwachte ruststand, want Red Stars had toch duidelijk het betere spel laten zien. Zo gebeurde dat ook in de tweede helft. Doordat Red Stars zelf een (wijde) zone-verdediging aanhield, konden zij het tempo aanvallend hoog houden. Bij 78-68 liet Juventus wederom een press zien. Konden de roodwitten daarin de eerste helft geen goede aanval tegen over zetten: nu was de middenlijn onbereikbaar geworden. 78-74. Weer had Juventus balbezit. Het zoveelste afstandsschot werd echter een prooi voor de Red Stars-verdediging, en hoe mooi was het om te zien hoe Red Stars juist met zo'n knap uitgespeelde break de wedstrijd, zeker verdiend, besliste. Dames De dames leken bij 16-29 een monster nederlaag tegemoet te gaan. Een korte opleving bracht hen toch weer terug in de strijd (31-33). Daarna moest Red Stars het weer van de individule acties hebben, om nog enkele punten te ver zamelen. Geen enkel antwoord hadden zij op de zone van Green Eagles, Green Eagles besteedde geen aandacht aan een man-to-man-verdediging van Red Stars en won de niet al te opwindende wedstrijd met 63-46. Meisjes De meisjes junioren hadden een slech te generale repetitie voor de halve finales van volgende week. Er moet aan de 62-85 nederlaag tegen Green Eagles echter geen waarde worden gehecht. Maar liefst vier speelsters waren afwezig, zodat de normale aan- valsgewoontes niet functioneerden. Red Stars nam in het begin nog wel een voorsprong, maar door vooral balver lies werd deze snel tenietgedaan. Al met al een onbelangrijke en niets betekenenden wedstrijd, waarin Green Eagles een onverwachte overwinning behaalde. Volgende week is Red Stars echter weer op volle oorlogssterkte, en zullen zij een finaleplaats voor de Nederlandse beker moeten afdwingen tegen het Amsterdamse AMVJ. Het programma voor deze spannende en aantrekkelijke kompetitie ziet er als volgt uit zaterdag 14 maart, 21.00 uur te Soest Red Stars MAI - AMVJ MAI zondag 15 maart, 15.30 uur te Amster dam AMVJ MAI - Red Stars MAI Heren 2 Met John „Gipsen" Bertus als coach en eén voldoende aantal spelers be haalde het tweede herenteam een be langrijke overwinning, waardoor ook voor hen de toekomst er wat rooskleu riger uitziet. De opsteker voor de 92-71 overwinning kwam vlak voor de rust, toen een 33-37 achterstand werd omge bogen in een 44-37 voorsprong. Hier mee werd het verzet van AMVJ groten deels gebroken, wantin de tweede helft kon Red Stars de voorsprong geleide lijk aan vergroten. Een goede prestatie van de reserve-heren, die ook in de komende vier wedstrijden nog twee maal de winst moeten kunnen grijpen. Degradatie lijkt men voor de tweede achtereenvolgende keer te ontlopen. Overigeuitslagen: Red Stars MBI - Cracker jacks MBI 60 - 24 Red Stars MCI - Crackerjacks MC 1 61-10 Red Stars C2 - Crackerjacks Cl 23 - 42 Anquilla BI - Red Stars Bl 35-64 Anquilla MCI - Red Stars MC3 40-18 Dunckers MBI - Red Stars MB2 34-14 Keizer Otto Cl - Red Stars Cl 52-32 25 Wij laten u meeprofiteren in onze feestvreugde! Vanaf 10 maart t/m 28 maart Tevens elke aankoop op uw klantenpaspoort bijgeschreven. g» De afgelopen week hebben de Shotteams voor wisselende resultaten gezorgd. Shot 1 dat met een invaller uitkwam leed een kansloze 9-1 nederlaag tegen koploper de Veluwe 2. Shot 2 behaalde in Gaanderen haar eerste overwinning ten koste van Odion 3 terwijl Shot 3 niet opgewassen bleek tegen Niké 2. De Shot dames verpletterden Victoria met 10-0. Het le jeugdteam speelde gelijk tegen Nieuw Vennep 1, terwijl het 2e jeugdteam hetzelfde resultaat behaalde tegen Otio 2. Shot 1 heeft afgelopen zaterdag de eerste thuisnederlaag van dit seizoen geïncasseerd. Met Arnold Appelhof als invaller voor de zieke René Daselaar was Shot al bij voorbaat kansloos tegen koploper de Veluwe 2. Tot 1-1 kon Shot het Apeldoornse team nog redelijk bijbenen, daarna kon geen punt meer gescoord worden hoewel Harry Maas- sen en Dirk Schuiling uitstekende mo gelijkheden daartoe hebben gehad. Men speelde echter zonder al te veel overtuiging, terwijl het bovendien nog flink tegenzat op de beslissende mo menten. Het enige Shotpunt werd ge scoord door Harry Maassen. Aanstaan de zaterdag is men vrij in verband met de Nederlandse Kampioenschappen Tafeltennis waaraan voor Shot zal worden deelgenomen door René Dase laar en Dirk Schuiling. Shot 2 behaalde in Gaanderen tegen Odion 3 de eerste zege van deze compe titie, waardoor men nog een heel klein kansje op handhaving behoudt. Om dit te bereiken moeten dan wel de laatste twee partijen van deze competitie ge wonnen worden. In de wedstrijd tegen Odion wonnen Marcel Vrakking en Bert van Velzen ieder tweemaal, ter wijl Nick Baba ongeslagen bleef. Deze had daarbij niet over geluk te klagen, daar hij twee partijen met twee punten verschil in de derde game wist te winnen. Shot 3 verloor opnieuw van koploper Niké 2 dat door de 7-3 zege het kam pioenschap niet meer kan ontgaan. Alleen Willem Onrust kon het Larense team goed partij geven. Hij verloor één partij met 21-19 in de derde game en wist zijn andere twee partijen moeite loos in winst om te zetten. Joop Kok was verantwoordelijk voor het derde Shotpunt. De Shotdames lieten er tegen Victoria geen twijfel over bestaan wie de sterk ste was. Men won volkomen verdiend met 10-0 waardoor men in de kop van het klassement blijft meedoen. José Daselaar, Wilma Geleijnse en Wilke Schut bleven voor Shot ongeslagen. Het le jeugdteam haalde eindelijk weer een punt binnen. Tegen Nieuw Vennep werd zelfs een 4-1 voorsprong opgebouwd, die echter geheel verloren ging. Van de laatste twee partijen wisten beide partijen er één te winnen, zodat de eindstand op 5-5 bepaald werd. Gerhard Busch won tweemaal, Chris Sondaar en Edwin Luyben ieder éénmaal. Het 2e jeugdteam behaalde in Bunnik eveneens een gelijkspel tegen Otio 2. De goed spelende Jan Fransen bleef ongeslagen, Berend Jonker en Robert Brinkman wonnen ieder één partij. Het 3e jeugdteam zette een belangrijke stap in de richting van het kampioen schap door concurrent Quick met 7-3 te verslaan. Edo Fransen legde de basis voor deze zege met drie overwinningen Remi Balvers en Arjan Schuiling brachten de overige punten binnen. Overige uitslagen senioren: Shot 4-Elan 4: 10-0, Shot 5-UBTV 6: 10-0, Tovo 3-Shot 6: 3-7, Shot 7-Huizen 4: 5-5 UBTV 7-Shot 8: 1-9, Elan 6-Shot 9: 7-3, Shot 11-de Furs 2: 3-7. Overige uitslagen jeugd Quick 3-Shot 4: 3-7, Huizen 6-Shot 5:1-9, Shot 6-Huizen 5: 5-5, Shot 7-0verhees 1: 7-3, Shot9-Huizen 9: 6-4, Huizen 10-Shot 10: 5-5, Shot 12-Elan 12: 6-4, Niké 5-Shot 13: 3-7. Het in politiekringen bekende schaak toernooi van de SPSV (Soester Politie Sport Vereniging) wordt dit jaar geor ganiseerd op woensdag 8 april. Het wordt het zevende toernooi; het eerste werd in 1966 gehouden. Twaalf maal achter elkaar won de heer K. Steyn uit Velsen; in 1978 ging de eerste prijs in hoogste klasse naar de Amsterdam mer K. Akkerman en de twee daarop volgende jaren triomfeerde de heer J. Bührs eveneens uit Amsterdam. Het aantal deelnemers liep in de loop der jaren op van zestig tot ongeveer honderd en ze kwamen van politiekorp sen uit het hele land. Al die jaren is het toernooi gehouden in de instruktiezaal van de Soester Brandweerkazerne aan de Lange Brinkweg. Daar zullen de politie- schakers elkaar ook dit jaar weer ontmoeten. Het evenement bestaat uit zeskampen. De speeltijd per partij is één uur. De deelnemers worden naar sterkte inge deeld in hoofd-, eerste en tweede klas se. Uit de inschrijvingen voor de hoofd klasse wordt een invitatiegroep ge vormd. BART KOOY Vredehofstraat 6 Telefoon 12525 Voor uw In oud-hollandse stijl ingerichte zaal Bij de Juniorencompetitie van afgelo pen vrijdag hebben Corine v.d. Meij- den en Bert v.d. Weerd de boventoon gevoerd. Corine werd tweede op de 500 mtr. in 47.2, terwijl zij een klubrecord op de 1500 mtr. reed met 2.28.7. In het algemeen klassement legde zij beslag op de tweede plaats. Bert werd op zowel de 500 mtr. als de 1500 mtr. overtuigend eerste. Voor de 500 mtr. noteerde hij 42.7 en voor de 1599 2.15.6. Marcel van Hornsveld liet op de 500 mtr. de klok stilstaan bij 48.6 en op de 1500 mtr. 2.35.8. een nieuw persoonlijk record. Reint Drent had voor de 500 mtr. 49.4 nodig en voor de 1500 mtr. 2.39.2. Deze laatste iijd is een nieuw persoonlijk record. Als laatste kwam Meifye Weverink aan de start. Zij reed 61.3 en 3.23.9. A.s. vrijdag is er weer juniorencompe titie en wordt er een 500 en 3000 mtr. gereden. Ook de D-junioren, die zondagmorgen gereden hebben, kwamen goed voor de dag. Er werden maar liefst 9 persoon lijke records gereden en een klubre cord. Dit laatste kwam op naam van Marco Brouwer op de 1000 mtr. 1.51.1. Marco reed een persoonlijk record op de 500 mtr. 55.5. André Bosboom reed twee persoonlijke records. Op de 500 mtr. liet hij de klok stilstaan bij 53.8 en op de 1000 mtr. bij 1.53.5. Edwin v.d. Heyden reed ook twee persoonlijke records: de 500 mtr. in 57.1 en de 1000 mtr. in 2.03.6. Jan van Maanen reed een persoonlijk record op de 500 mtr: 61.6. De 1000 mtr. leverde ook hem een persoonlijk re cord op: 2.13.-. Petra Olthof reed op de 1000 mtr. ook een persoonlijk record: 2.24.-. Voor de 500 mtr. had zij 68.2 nodig. Zondagavond is er voor alle catego rieën als afsluiting van het schaatssei zoen het traditionele omnium. Bij een wedstrijd voor pupillen van 8 t/m 11 jaar over 3 ronden werd Edwin Groeneveld le in een tijd van 2.45.7. Tweede werd Remco van de Heyden in 3.26.- met val. De D-junioren reden eerst 5 ronden. Hierbij werd Edwin van de Heyden 6e. De finale ging over 7 ronden. Hier werd Edwin v.d. Heyden 5e in een tijd van 6.15.8. A.N.W.B. "1%/f X nS F.N.O.P ERKEND ItJL» .LfVFÖ VAMOR VAN LENNEPLAAN 47 - TELEFOON 16621

Soester Courant | 1981 | | pagina 25