FEESTELIJK ZAKENNIEUWS VANSOEST-VOÖR SOEST Schoonheidssalon ,Queenie" geopend 50 5Boe vertel DRUKKERIJ SMIT Boetiek Anneliese Presentatie van de nieuwe kollektie van Falmers Int. Benelux B.V. ).95 Winkelkring Van Weedestraat 29 - Tel. 14152 verdere familieleden en kennissen? Een veel gehoorde vraag bij mensen met verlovings- en trouwplannen. Gelukkig is het antwoord kinderlijk-eenvoudig: Kom tijdig bij ons een keus doen uit onze even smaakvolle als uitgebreide Kennemer Kaarten Koüektie. Trouwens, als u toch bij ons bent voor verlovings, huwelijks- en dankbe- tuigingskaarten, kunnen wij u in één moeite door ook onze fraaie en originele geboortekaartjes laten zien! T aat 43 2776 PHIUPs] Iphiups] jPHIUPV 0000 Op de Koninginnelaan 68 heeft Greet Broerze een schoonheidssalon ge opend. Eigenlijk een her opening want zij heeft na een onderbreking van 4 jaar haar aktiviteiten weer hervat. In Baarn had zij reeds 10 jaar een salon. Een oude rot in het vak dus. Een schoonheidsbehande ling is geen luxe vindt zij. Huidverzorging is belang rijk al moet je niet over drijven. Patiënten met een moei lijke huid hebben haar spe ciale aandacht b.v. acné huid, pukkeltjeshuid (ook van jongens en mannen), de vette huid, de rijpere huid etc. Zij wil hiervoor graag ad vies geven en aangepaste behandelingen verrich ten, zonodig in kuurvorm. Belangrijk is dat de be handelingen plaatsvinden in een ontspannen sfeer. Ook is bij haar lichaams massage mogelijk. Greet Broerze is deposi- taire van de biologische merken: Lady Ester en Shoynear. Als specialiteit heeft zij de produkten van de Roemeense prof. dr. Anna Aslan opgenomen. Zij geeft daarbij ook in lichtingen betreffende mogelijke kuurreizen naar klinieken van prof. dr. Anna Aslan. Behandelingen geeft Greet Broerze alleen vol gens afspraak. De produkten welke door haar gebruikt worden staan vermeld op de lijst van goedgekeurde pro dukten, welke is samen gesteld door de vereni ging van Anti-Vivisektie. >-49845 Soester Courant van woensdag 4 maart 1981 TOF- 45, r, com- ;asset- Foto: Herman van Dam IJZER sS9 R 59.95 Foto: Goos van der Wilt In de sfeervolle Bistro de Dissel aan de Burg. Gro- thestraat 16 presenteerde Falmers haar nieuwe goedogende najaarskol- lektie 1981. Een der mannequins, wel ke de kleding showde was Hansje v. Ravensteyn (zie foto). Zij stond eni ge tijd geleden nog hoog in de Hitparade met het liedje Piouww-Piouww. Recent trad zij nog op in een voorprogramma van de internationaal zeer be kende groep The Platters. De kollektie De geshowde kollektie is sterk gericht op ,,de kom- binatie". De kleuren zijn het best te omschrijven als herfsttinten. Bij de verwerkte stoffen treffen we aan: denim, corduroy en geruwde twill. Falmers legt ten aanzien van het komfort tijdens het dragen van soms lek ker strakzittende kleding (modetrend) de nadruk op het feit dat die kleding ook prettig gedragen moet kunnen worden. Dit heeft zich dan ook weer spiegeld in het gebruik van stretch-cord, stretch- denim en flannel. De pantalons van Fal mers zijn voor 100% „ge sneden" op dames, doch men volgt de internatio nale maatvoering. Bij de tops zijn er leuke sweatshirts, truien (lambs- wool, Shetland), polo's en jacks. De jacks zijn geba seerd op Design-Finland en worden onderverdeeld in een parka, halflang jack en blouson. Alle jacks zijn gestept ge voerd. Verkiezing van de Nederlandse Hulk Falmers zal bij de ver dere landelijke presenta tie van de kollektie nog de nodige publiciteit krij gen. In samenwerking met Suzuki en Hitkrant zullen in een 30-tal disco theken voorverkiezingen worden gehouden. Uit de winnaars van de voorver kiezingen wordt op 28 ju ni '81 in het Circusthe ater in Scheveningen de eindwinnaar gekozen. Verkoop kollektie De Falmer kollektie zal in Soest worden verkocht door Snoopy, Beukenlaan 66-68. 0ASTER lar 29.95 oterendl Op de Koninginnelaan 11 te Soest vestigde zich Boetiek Anneliese. Bij deze sfeervolle boetiek kan men terecht voor dameskle ding en kleding voor teeners en twens (maatvoering van 34-44). In het assortiment van Boetiek Anneliese vinden we o.a. pan talons, overalls, colberts, jacks (army-look) etc. Kortom een leuke kleurige komplete kollektie, eigentijds en betaalbaar. Anneliese, die over een pro fessionele breimachine be schikt zal hiermee binnenkort gaan werken. Dat betekent dat er voor de winter exclusieve modellen door haar vervaar digd kunnen worden. In de bestaande kollektie kle ding treffen wij onder andere de volgende merken aan: 49R, Frou-Frou en Ball. Foto: Goos van der Wilt

Soester Courant | 1981 | | pagina 31