A w w Red Stars meisjes adspiranten kampioen 2e Damesteam SVV/Stam door kampioenschap terug in landelijke competitie eren Olympia 1 ehaalt belangrijke verwinning a Shot 1 in problemen na 6-4 verlies Programma olleybal Pony-dressuurwedstrijd in Eldorado Tafeltennis li 2 JAAR JADI'S JEANSMODE 10% KORTING f Lois - Love - Lee - Cooper - Lois - Jeans-mode specialist NIEUWEWEG 60A - SOEST Lee - Cooper - Lois - Wrangier - Love Clubkampioen schappen S.O.Soest-atletiek Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg Soester Courant van woensdag 25 maart 1981 21 „„"omen Ook het eerste damesteam behaalde winst, zij het met 3-3. De genstandster heette Heyendaal. Heren 3 zet de achtervolging op Huizen voort, r werd dan ook geen misstap gedaan in de wedstrijd tegen BG&SV. Dames ames 1 speelde tegen Heyendaal en on met 3-2. De eerste twee sets waren eker zeer attractief. Heyendaal ver- edigde goed en Olympia leefde zich aar hartelust uit in gevarieerde aan- allen. De eerste set heeft Olympia constant een voorsprong gehad en deze werd dan ook winnend afgesloten met 15-12. Ook had Heyendaal in de tweede t vaak geen kijk op de variatie in de Olympia-aanvallen en ook deze set werd winnend afgesloten: 15-10. In de derde set waren er vaak erg lange en leuke rally's te zien. Het liep bij Olympia echter iets rommeliger en de §et-up miste vaak de precisie. Hier door moest een 3-12 achterstand wor den geïncasseerd. Hoewel Olympia daarna nog goed terugkwam, ging deze set toch met 12-15 verloren. Tot 8-2 ging bet in de vierde set goed, maar toen werd het spel opnieuw rommeliger. de ploegen serveerden vaak fout, maar Heyendaal wist toch goed bij te komen en liep zelfs meteen uit naar 8-15. Het goed verdedigende Heyendaal kwam met 4-8 voor in de laatste set maar met een laatste krachtsinspan ning kwam Olympia terug en wist de alsnog met 15-11 winnend af te sluiten. Dames 6 speelde met 2-2 gelijk tegen het zevende damesteam van SW. De eerste set eindigde in het voordeel van SVV en wel met 11-15 maar Olympia kwam in de tweede set sterk terug en e werd met 15-9 gewonnen. De daaropvolgende set was SVV zeer dui delijk de betere. Olympia had bijzon der weinig in te brengen tegen het spel van SVV en verloor met 2-15. Het uiteindelijke gelijke spel kon worden aangetekend door een 15-11 winst in de vierde en laatste set. Dames 8 begon in de eerste set tegen Devu 2 erg rommelig waardoor zij al snel een achterstand opliepen. Er volg de echter een goed herstel maar toch ging deze set op het nippertje verloren: 16-14. In de twee daaropvolgende sets bleef Devu de betere waardoor Olym pia uiteindelijk een 0-3 verlies moest incasseren. Heren Het was duidelijk een wedstrijd tussen twee laag geklasseerd staande teams, die van heren 1 tegen Thornax. Uitein delijk bleek Olympia toch de betere en won met 3-1. Olympia begon over rompelend en Thornax moest toezien dat heren 1 met 8-1 vqorkwam. Door Ad van Brummelen bleef steeds nèt een paar punten voorsprong behouden. Het blok lag weer prima en tenslotte werd deze dan ook winnend afgeslo ten: 15-12. Thornax dat toen alles op alles zette ging beter spelen en Olym pia viel iets terug. Na een 3-12 achter stand miste Olympia het geloof en gaf de set met 8-15 uit handen. Thornax begon er echter wel in te geloven en ging door. De stop was bij Olympia minder en ook het blok was vaak niet goed gesloten waardoor Thornax op 2-6 voorkwam. Toen sloeg echter de vlam in de "pan, het publiek begon zich te roeren en hoè en Olympia kwam punt voor punt dichterbij. Mede door de luide aanmoedigingen en een aantal prima verdedigende actie's werd deze set met 15-10 winnend afgesloten. A.s. vrijdag speelt heren 1 de opnieuw erg belangrijke wedstrijd tegen Smash-In. De wedstrijd wordt de in de gemeente- ?ijke sporthal Broekdijk in Breukelen gespeeld. De aanvang is 20.45 uur. Heren 2 speelde tegen het in degrada- tiezorgen verkerende SVV. Zonder veel problemen werden de eerste twee sets gewonnen met 15-6. Met een andere opstelling werd aan de derde set begon nen. Het liep toen allemaal wat rom meliger en SVV nam een voorsprong. Deze werd niet meer uit handen gege ven en SVV won met 10-15. Nadat de laatste set lang gelijk op was gegaan, werd deze set tenslotte toch met 15-12 winnend afgesloten. Heren 3 maakte ditmaal geen misstap tegen BG&SV en haalde de volle winst binnen. Hierdoor blijft de achterstand op koploper Huizen gehandhaafd op 2 punten. Heren 7 begon erg rommelig in de eerste set in de wedstrijd tegen koplo per BG&SV. Deze set ging dan ook verloren met 6-15. De tweede set liep beter en Olympia kwam met 13-7 voor. Door gebrek aan concentratie ging deze set echter toch nog met 13-15 verloren. De derde set gaf Olympia de koploper in de derde klasse goed partij en werd er met 15-9 gewonnen. Dit spel kon men in de vierde set echter niet voortzetten en men verloor met 8-15. Olympia/Bentinck Stars speelde tegen het geroutineerde team Muggen 1. De eerste set speelde Olympia sterker dan in de afgelopen wedstrijden. Toch ging deze met 7-15 verloren. Tot 11-11 ging de tweede set geheel gelijk op. De Muggen, als hardnekkige insecten, na- beide partijen werd véeï fout opgesla- men eëh voorsprong en gaven deze niet gen tijdens deze set. Thornax kon nog u"0 iets terug komen maar met keiharde aanvallen maakte Olympia de set uit met 15-10. Ook in de tweede set behaal de Olympia snel een 5-0 voorsprong. Ook nu kon Thornax iets terugkomen maar de formatie van trainer/coach meer uit handen: 16-18. Het publiek, waaronder oud-burgemeester Baron Bentinck, zag Olympia/Bentinck Stars de laatste set met 2-15 ten onder gaan. De volgende thuiswedstrijd is op 8 april in de Bunt tegen het tweede team van de Muggen. Zaterdag j.1. vond er in de manege van het R.C. Eldorado een indoor-dres- suurwedstrijd voor pony's plaats. Veertig kinderen waarvan dertig met een pony van de stichting en tien met een eigen pony namen deel aan de N en B-dressuur. Aan de N-dressuur, alleen bestaande uit stap en draf, deden tien combinaties mee. Als eerste kwam Barbara Borger met Rik uit de bus, zij behaalde 100 pnt. De tweede plaats bezette Sandra Keuge- lein met Foxy en haalde 93 ptn. De derde plaats was weggelegd voor Heieen Haring met Kees, haar punten- aantal was 91. Deze drie deelnemers zullen bij de volgende wedstrijd in de B-dressuur moeten starten. Bij de B-dressuur was de prijsuitreiking gesplitst voor de eigen pony's en voor de pony's van de stichting. Bij de eigen pony's was het Tamara Bok die de eerste prijs in de wacht sleepte met 110 ptn. op haar pony Blacky. Met 107 ptn. werd Wilma de Ruig met Bartje tweede. De derde plaats was ex equo met 100 ptn. voor Richard de Gier met Norman en Chri- stiaan de Ruig met Bartje. Leonie Hofkes met Meave behaalde de eerste plaats met 105 ptn. in de catago- rie B-dressuur op de pony's van de stichting. Tweede werd Marjolein Brandsma op Foxy met 103 ptn. De derde plaats werd bezet door Yvon van Lierop met Diana, zij behaalde 102 ptn. Een gedeelde vierde plaats was voor Siska Kummer met Jimmy en Nicole Schaab met Diana. De prijzen werden uitgereikt door de heer van Brummelen van de bakkerij op de Ossendamweg die deze wedstrijd gesponsord had. In het dankwoord dat de heer Detmar namens de stichting hield, bedankte hij mej. T. A. M. Zeegers die helemaal vanuit Zuid-Lim burg naast Soest gekomen was om de pony-kinderen te jureren. Hij bedankte verder alle toeschouwers voor hun belangstelling en alle medewerkers en vooral de heer van Brummelen voor het beschikbaar stellen van de mooie prijzen. Als afsluiting van het festijn- gingen alle kinderen hand in hand het Eldorado lied zingende de binnenmanege rond achter de prijzenpony Blanzo aan die inmiddels heel wat prijzen armer geworden was. SPORT -JA. Foto: Herman van Dam Vijftien van de achttien teams, die onze plaatselijke basketbal vereniging telt, kwamen het eerste lenteweekeinde van dit jaar binnen de lijnen. Alle aandacht ging echter uit naar de meisjes adspiranten A, dat het Hilversumse Dunckers tegenover zich had staan. Als deze wedstrijd, evenals de reeds negentien gespeelde wedstrijden gewonnen zou worden, dan konden zij zich kampioen noemen. Ouders, Red Stars-leden en bekenden waren zaterdagmiddag dan ook in sporthal Beukendal aanwezig om dit succesvolle Red Stars team moreel te steunen op weg naar het kampioenschap. 19.45 uur Red Stars I - OSG I (dames) 21.15 uur Red Stars 3 - Keizer Otto 1 Wint het derde herenteam deze wed strijd, dan kunnen zij de bloemen en overige feestbenodigdheden alvast be stellen voor de viering van het kam pioenschap Wij laten u meeprofiteren in onze feestvreugde! Vanaf 10 maart t/m 28 maart Tevens elke aankoop op uw klantenpaspoort bijgeschreven, j|> dus extra voordeel! De afgelopen week hebben de landelijke teams van Shot zwakke prestaties ge leverd, terwijl de afdelingsteams goed voor de dag kwamen. Voor Shot 1 gaat de toekomst er steeds somberder uitzien na de onnodige 6-4 nederlaag die men in Zwolle leed tegen Seine Meubelen 2. Shot 3 won overtuigend met 10-0 van Quick 9. De Shotdames blijven in de kopgroep meedoen na de 8-2 overwinning op Huizen 1. Het le jeugdteam leed een teleurstellende 7-3 nederlaag tegen Twenty one up, terwijl het 2e jeugdteam met 6-4 verloor van SVE 1. Shot 1 heeft afgelopen zaterdag op nieuw voor een teleurstellend resul taat in een uitwedstrijd gezorgd. Voor af werd de wedstrijd met het nodige optimisme tegemoet gezien, aangezien Shot de thuiswedstrijd royaal met 7-3 gewonnen had. Andermaal bleek ech ter dat de Shotspelers'in uitwedstrijden niet het voor de promotie-hoofdklasse vereiste niveau weten te bereiken. Tegen het toch echt niet zo sterke Zwolse team ging tot drie maal toe een derde game op het nippertje verloren, mede door enkele ongelukkige be slissingen van de scheidsrechter. De Shotpunten werden gescoord door Re- né Daselaar, Harry Maassen en Dirk Schuiling die ieder één partij wonnen. Het Shotdubbel zorgde voor het vierde punt. Aanstaande zaterdag speelt Shot in Heerenveen tegen het op de 2e plaats staande Bioform. Shot 3 kende totaal geen problemen tegen hekkesluiter Quick 9 en behaalde de grootste zege van deze competitie: 10-0. Arnold Appelhof, Joop Kok en Willem Onrust behouden door deze zege uitzicht op de 2e plaats. De Shotdames wonnen eenvoudig van Huizen 1, dat met de 8-2 nederlaag nog zeer goed wegkwam. Wilma Geleijnse bleef aan Soester zijde ongeslagen, Wilke Schut en José Daselaar wonnen ieder tweemaal. Het le jeugdteam leverde een zeer matige prestatie door met 7-3 te ver liezen van Twenty one üp 1, waardoor men nu in de onderste regionen is beland. Gerhard Busch met twee over winningen en Edwin Lüyben met een overwinning zorgden voor de Shotpun ten. Het 2e jeugdteam verloor nipt met 6-4 van het Utrechtse SVE 1, waardoor de 2e plaats in gevaar dreigt te komen. Jan Fransen won tweemaal, Berend Jonker en Robert Brinkman ieder éénmaal. Overige uitslagen senioren Shot 4-Foxboro 19-1, Bunshot 3-Shot 5 4-6, Blaricum 2-Shot 6: 1-9, Neder- horst 3-Shot 79-1, Shot 8-Tivu 18-2, Shot 9-Huizen 13:10-0, Shot 10-de Hilt 4: 7-3, Quick 19-Shot 12: 9-1. Overige uitslagen jeugd Nederhorst 1-Shot 3: 3-7, Shot 4-Elan 1: 8-2, Shot 5-Niké 1: 5-5, VEV 1-Shot 6: 9-1, Good Luck 4-Shot 7: 8-2, Shot 8-Elan 6: 9-1, Shot 10-Sukses 1: 6-4, Shot 11-de Hilt 1: 3-7, Bunshot 8-Shot 12: 6-4, Shot 13-de Hilt 3: 7-3. De voorlaatste kompetitiewedstrijd werd in winst omgezet. Tevergeefs pro beerde Dunckers het, het Red Stars op sportief gebied zo moeilijk mogelijk te maken. Was de stand bij de rust ai 36-8 in het voordeel van de rode sterren, in de tweede helft werd deze voorsprong uitgebouwd tot een 75-14 eindoverwin ning. Wederom een ruime overwinning voor de A-adspiranten. Slechts een keer in dit seizoen hadden zij bijna een over winning aan hun neus voorbij zien gaan. Dat was in de wedstrijd tegen Anquilla, dat met vier punten achter stand op Red Stars een tweede plaats inneemt. In de laatste tien minuten was die wedstrijd alsnog met 36-30 gewonnen, waardoor zij dit weekeinde het kampioenschap konden vieren. Bloemen en felicitaties vielen hun na de overwinning te beurt. Zo kregen zij ook de gelukwensen van de heer, R. Günther, secretaris van de kern Amersfoort. Gezien de ruime over winningen van Red Stars had hij de titel al van tevoren zien aankomen bij de Soester formatie, en hij kon dan ook zeggen dat het een verdiende beloning was na een jaar lang basketbal. Het betekent allemaal nog niet dat dit Red Stars team nu „vakantie" kan gaan houden. Er volgt nog een wed strijd tegen Anquilla, dat zeker belust zal zijn een revanche, door als enige Red Stars te verslaan. Tevens moeten de A-adspiranten zich gaan voorbereiden op de rayonkam pioenschappen, welke op 16 mei in Rotterdam verspeeld zullen worden. In de bossen bij Birkhoven organiseer den S.O.Soest en Altis Amersfoort ge zamenlijk hun clubkampioenschappen cross. Bij de meisjes pupillen A werd Maartje Wevers kampioen. Bij de jongens pu pillen B ging de zege naar André Blik, terwijl bij de jongens pupillen A de eerste prijs was weggelegd voor Erik Jan van Ransdorp. Judith Lazonder werd crosskampioen bij de meisjes D en Marion v.d. Broek bij de meisjes C. Bij de jongens D legde Eelco Moree beslag op de eerste plaats, terwijl bij de jongens C Bas van Os clubkampioen werd. 2e Plaatsen Tijdens de vorige week zaterdag door de Amsterdamse atletiekvereniging ADA in de Boelehal te Amsterdam georganiseerde nationale indooratletiek- wedstrijden voor C-junioren, wisten de beide S.O.Soest deelnemers Marion v.d. Broek en Bas van Os in de finales op twee tweede plaatsen beslag te leggen. Marion v.d. Broek werd op de 50 meter sprint tweede, nadat ze bij de start bijna gevallen was. Verder bereikte ze een vierde plaats bij het kogelstoten. Bas van Os behaalde zijn zilveren plak op 1000 meter. Zaterdag 28 maart 1981 09.00 -12.30 uur Nevobo volleybal 12.30 -18.00 uur Ned. Handbal Verbond 18.00 - 23.00 Red Stars basketbal Zondag 29 maart 1981 09.00 -18.00 uur Ned. Handbal Verbond 18.00 - 23.00 uur Red Stars basketbal Zaterdag 28 maart 1981 09.00 -13.00 uur Tennisinstr. R. Blok 13.30 - 21.00 uur Neyobo volleybal Zondag 29 maart 1981 09.00 -18.00 uur Badso badminton Zaterdag 28 maart 1981 08.00 -12.00 uur sportinstuif jeugd 12.00 -17.00 uur Selby badminton 18.00 -19.30 uur Boksschool Soest 20.00 - 22.00 uur badminton part. groep Zondag 29 maart 1981 10.00 -15.00 uur Selby badminton. Zij spelen dan tegen de kampioenen kernen Rotterdam, Den Haag en Utrecht. Bij de landelijke teams was er slechts een team dat twee punten mee naar huis kon komen. Zeer verrassend, maar niet minder verdiend waren dat de jongens junioren. Zonder coach waren zij naar Voorburg vertrokken. En terwijl de meisjes junioren daar met vijf speelsters eervol ten onder gingen pakten de jongens hun derde overwinning van dit seizoen. De kleine 42-40 achterstand in de rust bogen zij in de laatste twintig minuten met een grote inzet om in voordeel. De grootste voorsprong bedroeg twaalf punten, vooral verkregen door een goed uitgevoerde break. Voorburg begon te laat aan een tegenoffensief en Red Stars won met 90-84. Arnoud Klarenbeek, Mark Varekamp, en Ardi Bouwmeester zorgden samen voor maar liefst 82 punten! Twee teams die de degradatiezorgen voorlopig konden wegvegen faalden. Allereerst verloren de heren 1 van naaste concurrent Lakers. Hadden zij de laatste weken een opgaande lijn laten zien, nu lijken zij weer in het oude schuitje te zitten. Ook het tweede herenteam verloor. Tegen Parker 2 hadden zij middels een overwinning ook wat ruimer kunnen ademhalen, maar door met 69-84 van hetLeidse team te verliezen hebben de donkere wolken zich nog meer samen gepakt boven hun hoofden. In de reste rende drie .wedstrijden zullen zij mini maal twéé keer moeten winnen. Iets wat op dit moment nog een té zware opgave lijkt. De dames wonnen niet, maar zij heb ben de wedstrijd ook niet verloren. Een kwartier voor tijd werd deze wedstrijd namelijk gestaakt. Op dat moment had Red Stars een achterstand van tien punten op Dunckers. Een andere opvallende gebeurtenis was het verlies van de meisjes kadet- ten A. De laatste vier jaar was dit team kampioen geworden. Deze hegenomie is nu doorbroken door BVH dat de wedstrijd tegen Red Stars won. Overige uitslagen: Red Stars MC2 - Red Stars MC3 19-16 Red Stars MB2 - Crackerjacks MBl 18-37 Red Stars MD1 - Bourgondië MD1 28-45 Red Stars B2 - Dunckers B2 34-55 Woudenberg Dl - Red Stars Dl 13-24 Programma volgende week, sporthal Beukendal: zaterdag 28 maart: 18.30 uur Red Stars Al - MSV Al 18.30 uur Red Stars MA1 - Lakers MA1 20.00 uur Red Stars 1 - MSV 1 Zondag 29 maart: 18.30 uur Red Stars MC3 - Dunckers MC2 18.30 uur Red Stars Dl - Crackerjacks Dl 19.45 uur Red Stars 2 - B.C. Markt 2 SIRE - Waar huist die Stichting voor Ideële Reclame ergens? Antwoord: Koningslaan 2, 1075 AC Amsterdam, telefoon 020-737333. BIJTENDE EVA - Waar vind ik de groepering,Eva bijt door' Antwoord: Nieuweweg 4, 3811 EW Amersfoort. Tel. 033-31114, toes tel 51. Het 2e team van SVV/Stam had afgelopen zaterdag nog 1 punt nodig om zich kampioen van de districtsklasse te mogen noemen en daardoor voor een goede prestatie zorgend om in 1 seizoen weer op landelijk niveau te kunnen spelen. Het le team leverde een goede prestatie om de lastige uitwedstrijd tegen Spirit uit Enschede in winst om te zetten. Herboren en vol goede moed begon SVV aan de zeer belangrijke 3e set. Opeens lukte alles. Aanvallend veel scorend. Een goed blok en wat uiter aard zeer belangrijk was een zeer goe de serve. Vollkei werd volkomen over speeld en geloofde er niet meer in. Het was typerend voor de enorme in zet van beide teams wat er in de 4e set gebeurde. Vollkei leek op een regelrechte set winst af te gaan. Fanatiek verdedigend gaf men SVV een kans te scoren. Vollkei liep uit tot 13-6 En toen kwam de eindsprint van SVV Punt voor punt werd ingelopen. Enorm spannend slot met standen van 13-13 en 14-14. En waar eigenlijk nie mand van de grote schare supporters meer in geloofde gebeurde. SVV kwam ijzersterk aan de finish en won met 16-14. Al met al een wedstrijd die een kam pioen waardig is, al is het alleen maar om de enorme inzet en vechtlust 'die door beide teams is gebracht. Setstanden 15-12,15-10, 3-15 en 14-16. Dames Om nog een kans op behoud van de le divisie te houden was het een nood zaak de volle winst te behalen in een lastige wedstrijd tegen Spirit uit En schede. Ook voor dit team was het een noodzaak te winnen en daardoor was een pittige wedstrijd te verwach ten. De dames van SVV/Stam lever den een zeer goede prestatie om met 3-1 winst terug te keren. Van topvolleybal viel er niet zoveel te genieten, men moest het hebben van hardwerken. SVV begon zeer gemotiveerd en er werd goed gebruik gemaakt van de zwakke punten van Spirit. Zodoen de kon menig punt worden gescoord via tactische aanvallen in het midden gat. Het goede blok van Spirit werd ontweken. Hierdoor waren de le en 2e set voor SVV. Ook de 3e set leek een regelrechte overwinning voor SVV op te leveren. Maar bij een 13-8 voor sprong haperde er wat bij SVV en was Spirit in staat iets terug te doen. Spannend slot met een stand van 16-16. Concentratieverlies bij SVV en set winst voor Spirit. Niet aangeslagen begonnen de dames aan de 4e set. Ruime voorsprong van 11-4. Verbeten vechtend kwam Spirit nog terug. SVV toonde veel inzet en wat moeizaam wist men toch de set te winnen en daarmee de wedstrijd. Hierdoor heeft men theoretisch nog mogelijkheden maar dan moeten er uit de resterende wedstrijden nog wel pun ten worden gehaald. Setstanden 10-15, 6-15,18-16 en 10-15. Dames 2 leverde een zeer goede pres tatie door in één seizoen het verloren gegane 3e divisieschap weer te hero veren. De dames hadden 1 punt nodig. Dit punt werd ook binnengehaald maar wel zeer moeizaam in de wedstrijd te gen Vollkei 2. Zeer gemotiveerd speelde Vollkei want uiteindelijk waren zij ook nog in de race. SW had veel problemen met de voor hen onbekende zaal. Veel servefouten erg nerveus spel en ziedaar de belang rijkste redenen dat Vollkei verdiend de le en 2e set won. De anders gevaarlijke aanval kon maar zelden in stelling worden ge bracht. Te veel paniek en daardoor onzuiver spel. Dames 3 behaalde tegen Sportcentrum een zeer kostbaar punt. De standen- lijst in ogenschouw genomen beloofde het een lastige wedstrijd te worden. Veel inzet tonend en geconcentreerd spelend wist SVV de le ën 2e set te winnen van een vrij ongeïnteresseerd spelend Sportcentrum. Verdedigend wat minder maar aanval lend des te sterker. Het was jammer en misschien ook wat onnodig om de voorsprong in de 3e set uit handen te geven. Hierdoor geïnspireerd ging Sportcentrum er toch wat feller tegen aan. SVV kwam onder druk te staan en moest toe zien dat er vooral verdedi gend nogal wat foutjes werden ge maakt. Toch mag men met het be haalde gelijkspel tevreden zijn want hierdoor blijft men toch het districts schap behouden. Dames 4 speelde vrijdagavond tegen Spokers in Hilversum een vreemd ver lopen wedstrijd. Bij de stand van 2-1 in het voordeel van SVV en 10-6 achterstand in de 4e set werd de wedstrijd gestaakt van wege het late tijdstip. Wat met het res terende deel van deze wedstrijd gaat gebeuren is nog niet bekend. Heren Het le herenteam van SVV/Stam moest naar Scherpenzeel voor de wed strijd tegen Set-Up. Thuis had men hiertegen een duidelij ke nederlaag geleden. Revanche gedachten alsmede, het goede spel van de laatste tijd waren de ingrediënten voor een zeer goed spelend SVV. Har de aanvallen en een sluitend blok. Spannende le set. Aan het eind wat on nodige verdedigingsfouten en een slor dige serve en setwinst voor Set-Up. In de 2e set wist SVV, ondanks een niet al te zuivere opbouw een grote achterstand in te lopen. Geconcentreerd spelend wist men de ze set in winst om te zetten. Een ge lijk beeld in de 3e set. Goed opbouwend en daardoor moge lijkheden om de aanval te lanceren. Ruime voorsprong. Toch komt Set Up nog terug tot 12-12. SVV maakt toch degelijk deze set af en wint. De heren roken de volle winst maar ondanks de grote inzet moest men toch de 4e set aan Set Up laten. Men kan echter tevreden zijn met deze verde ling want een zekere 2e plaats is het gevolg. En dat mag men toch een goe de prestatie noemen voor het le jaar in de districtsklasse. Setstanden 16-14,14-16,12-15 en 15-10. Heren 2 speelde tegen Olympia 2 een matige wedstrijd. Ondanks het goede spel van invaller Theo de Bruyn kon men geen vuist maken. De le set gaf nog een redelijk gelijkopgaande strijd te zien. In de 2e set kwamen de heren er niet aan te pas. Wat non chalant spel van Olympia in de 3e set gaf SVV de kans om wat terug te doen. Echter niet voldoende. Olympia nam het initiatief weer in handen en won vrij gemakkelijk de 4e set. Setstanden 15-12,15-3,4-15 en 15-5. Heren 3 leverde een goede prestatie om in Amersfoort het op de 2e plaats staande AGAVS een gelijk spel af te dwingen. Werden de le en 2e set ruimschoots verloren de 3e en 4e set gaven een zich fel verwerend SVV te zien. Op een dui delijke manier werden de experimen ten en overschatting van AGAVS af gestraft en behaalde SVV 3 een zeer kostbaar punt. Heren 6 speelde een goede wedstrijd tegen Olympia 6 en won verdiend met 3-0. Een duidelijke winst in de le en 2e set. Tot stand gekomen door een goe de verdediging en veel aanvallen. Ook eenzelfde beeld in de 3e set. Toch werd het nog even spannend toen SW een grote voorsprong punt na punt zag verdwijnen. Tijdig zag men het gevaar en gedegen werd de 3e set afgemaakt.

Soester Courant | 1981 | | pagina 21