Adama showt mode voor N.V.H.-leden FIAT NIEUWS AUTOCENTRUM SOEST BV. TAXI KLOMP 12984 groei en bloei Filmagenda Amersfoort Hemur Enge te sterk voor Eemvogels „Kruiden" bij „Groei en Bloei Dressuurwedstrijden Manege Eldorado Ook 2e tiental Soester Schaakclub stelt zich veilig „Zandloper" uit de ether Nieuw in het INFOrmatie- centrum Felicitaties voor paleiskoor Leonard Lang B.V. importeur van Fiat in Nederland, maakt bekend dat voor Soest als officiële Fiat dealer voor personen-en bestelwagens is aangesteld: L Kopingsweg 14, Soest Telefoon 02155-13317 s Bij Autocentrum Soest B.V. kunt u met ingang van 9 april a.s. terecht voor het volledige assortiment voor Fiat en Autobianchi. Tevens geeft men erg graag informatie over leasing en financiering. De uitstekend geoutilleerde en moderne werkplaats is bemand met vakkundig geschoolde specialisten, die garant staan voor een perfekte service. Vanaf 9 april bent u van harte welkom bij Autocentrum Soest B.V. De nieuwe Fiat dealer voor Soest. Tas gestolen GRATIS GELEGD -€i0e»tyda- Korfbal: TEL. Gemeen schappelijke Schoolraad van Soest vergadert Vrouwencafé Artishock Hondje weg Hondje terug y afdeling soest Schapen dood door giftige planten P.V. „de Zwaluw" Wijziging schakeltijden verlichting Hervormde wijkgemeente Emmakerk beroept Kerkmuziek "r Domkerk Utrecht 14 Soester Courant van woensdag 1 april 1981 14 Vorige week heeft de politie de illegale zender „Zandloper" uit de lucht ge haald. Uitgezonden werd vanuit een woning aan de Kamperfoeliestraat. De apparatuur van twee jongens van zestien jaar, werd in beslag genomen. In het gemeentelijk IN FOrmatieeen trum aan de Steenhoffstraat tegen over het gemeentehuis liggen weer verschillende nieuwe folders voor geïnteresseerden gereed. Zo is dat de folder "Wat iedere va kantiewerker moet weten". Hierin wordt verteld welk werk men mag doen, welke werk- en rusttijden er zijn, sociale verzekeringen, welk sa laris en recht op vakantie. Verder is er de folder "Wegwijzer, waarin nadere informatie wordt gegeven voor schoolverlaters over beroepsbege leidend onderwijs, leerlingwezen en vormingswerk. Tenslotte is nog gratis te krijgen de speciale brochure over asbest. Hierin worden verschillende werkregels beschreven. Vele mensen willen graag meer weten over "On derwijs voor Volwassenen". Dat blijkt uit de vragen die regelmatig gesteld worden aan de informatrice in het INFO-centrum. Voor belangstellenden ligt dan ook ter inzage het gehele pakket-cursussen voor het schooljaar 1981/1982. Het gaat hier dan over de dagmavo i moedermavo), daghavo, avondatheneum, avondhavo. avond mavo en dagatheneum. Ook zijn er studies per vak en is er een voor bereidende cursus mavo. Over de Onroerend-goedbelasting is een spe ciaal INFOrmatiebulletin verschenen, dat gratis is mee te nemen. Verder kan men voor alle gemeente lijke aangelegenheden in het INFOr matiecentrum terecht: uitbreidings plannen, raadsstukken, nota's e.d. Velen hebben j.1. zaterdag de recep tie van het Paleiskoor bezocht om hun gelukwensen bij het dertig jarig be staan aan te bieden. Schriftelijke felicitaties waren er ondermeer van Prinses Margriet en Pieter van Vol lenhoven. A.s. zaterdagavond wordt in de kerkzaal van het ziekenhuis Zonne gloren het feestconcert gegeven. Het koor werd begin 1950 opgericht door het paleispersoneel met de opzet de jaarlijkse kerstviering met de Ko ninklijke familie vocaal op te luisteren. Op aandrang van de koningin bleef het koor bestaan. Eerste voorzitter was de heer H.Hulleman, die na acht maanden de voorzittershamer overdroeg aan de huidige voorzitter, de heer K.Brouwer. In het begin was alleen paleispersoneel lid; nu is dat anders. Van het oorspronkelijke koor zijn nu nog vijf zangers lid. De repe tities worden gehouden in de gym zaal van het paleis en men treedt nu op in ziekenhuizen en bejaardente huizen. Van donderdag 2 april t/m woensdag 8 april 1981. GRAND 1: Tel 033-14632. Eindelijk weer een grote western. THE LONG RIDERS 16 jr. meto.a. David, Keith en Robert Carradine. Zaterdag en woensdag: 18.30 - 21.15 uur Zondag: 16.00 - 18.00 - 21.15 uur overige dagen: 13.30 - 18.30 - 21.15 uur GRAND 2: Terence Hill als onver slaanbare politieman. SUPERSME RIS a.1. Dagelijks: 13.30 - 18.30 - 21.15 uur Zondag: 13.30 - 16.00 - 18.30 - 21.15 uur GRAND 3: Jeroen Krabbé in een schitterende dubbelrol. EEN VLUCHT REGENWULPEN 12 jr. naar de best seller van Maarten 't Hart. Dagelijks: 13.45 - 18.45 - 21.30 uur Zondag 13.45 -16.15 -18.45 - 21.30 uur GRAND 4. Peter Faber, Leen Jonge- waard, Jaap Stobbe e. v.a. TE GEK OM LOS TE LOPEN a.1. Dagelijks: 14.00 - 19.00 - 21.45 uur Zondag: 14.00 - 16.30 - 19.00 - 21.45 uur GRAND 5: Een bloedstollende thriller met Angie Dickinson. DRESSED TO KILL 16 jr. Dagelijks: 14.00 - 19.00 - 21.45 uur Zondag: 14.00 - 16.30 - 19.00 - 21.45 uur GRAND: MATINEE Laatste week om te genieten van deze heerlijke tekenfilm. THE ARISTO- CATS a.1. za., zo., woe.13.30 uur CINEMA 1: Tel. 033-18900. Erger dan een nachtmerrie. VRIJDAG DE 13e. 16 jr. Een dag om nooit door te komen. Dagelijks: 13.45 - 18.45 - 21.30 uur Zondag: 13.45 - 16.15 - 18.45 - 21.30 uur CINEMA 2: Jane Fonda en Jon Voight in een film van Hal Ashby. COMING HOME 16 jr. Dagelijks: 13.30 -. 18.30 - 21.15 uur Zondag: 13.30 - 16.00 - 18.30 - 21.15 uur EURO: Tel. 033-33655. Brooke Shields en Christopher Atkins op een onbe- woord eiland. THE BLUE LAGOON a.1. Za. en woe.18.45 - 21.30 uur Zondag: 13.45 - 16.15 - 18.45 - 21.30 uur Overige dagen: 13.45 - 18.45 - 21.30 uur EURO: KINDERVOORSTELLINGEN Een aaneenschakeling van tekenfilms. WOODY WOODPECKERS FESTIVAL a.1. Za. en woe.13.45 uur DUO 1: Tel. 033-16572. Een onthullende film voor de liefhebbers. SWEET YOUNG GIRLS 18 jr. Dagelijks: 14.15 -19.15 - 21.30 uur Zondag: 14.15 - 16.30 - 19.15 - 21.30 uur DUO 2: Elke nachtmerrie zinkt in het niet bij wat er in dit motel gebeurt. MOTEL HELL 16 jr. Dagelijks: 14.00 - 19.00 - 21.15 uur Zondag: 14.00 - 16.15 - 19.00 - 21.15 uur DUO 1: NACHTVOORSTELLINGEN Hij doet het met liefde, altijd en overal. CLAUDIO PORNIO 18 jr. Vrij. en za.24.00 uur DUO 2: Charles Heston in S.O.S. ATOOMONDERZEEÉR GEZONKEN (gray lady down) 16 jr. Vrij. en za.: 23.45 uur Foto: Herman van Dam Modehuis Adama van de Soesterbergsestraat heeft j.1. maandagmiddag in gebouw De Rank weer de haast traditionele mode show verzorgd voor de leden van de afdeling Soest van de Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen. Voor een goed bezette zaal werd de voorjaarscollectie getoond van de merken Raven, Gispa, Manfred Geiszler, Kerko, Verse, Alice Beheim, Gigi, Modelly, Fenno, Rodelle en rokken van Fink, Granderath en Modeweisz. Groot was de belangstelling ook voor de collectie van Suedezet. Mannequins waren zoals gebruikelijk enige leden van de Vereniging zelf en een personeelslid van de firma Adama. De lady-speaker was mevrouw Simon. Na afloop waren er veel woorden van dank en bloemen voor de mannequins en voor mevrouw Simon. Ï^isvo 9<I .ne-iDsla rtesttèbdf -oov leorrx to ntïs w r aiqi ni ju Aangifte van diefstal van haar tas deed een 23-jarige dame. In de tas zat een zwarte portemonnee met honderd gul den, een rijbewijs, een girobetaal kaart, een trui en deel twee van het kentekenbewijs van haar auto. De diefstal vond plaats in het zieken huis Zonnegloren. Uitgebreide keuze in manau en rotan van de allerbeste fabrikaten bij "Eigentijds Wooncomfort". Makkelijk bereikbaar in het gezellige Baarnse Winkelcentrum, tevens flinke sortering GORDIJNEN VITRAGE KAMERBREED TAPIJT Tevens flinke sortering mand- en rietwerk. CTOooncomlort Brinkstraat 34, Baarn. Tel.: 02154-20396 De Eemvogels speelden hun eerste kompetitiewedstrijd na het mikrosei- zoen op eigen bodem tegen Hemur Enge. In de eerste fase van de strijd keurde de scheidsrechter twee doel punten van de Soestenaren en een doelpunt van de tegenpartij af. Toch was het Wim van Rheenen die de Eemvogels aan een voorsprong hielp met een afstandsschot, maar het werd al gauw l-l. De Eemvogels gaven goed partij, maar dat kon niet verhinderen dat Hemur Enge twee strafworpen toegewezen kreeg en die goed benut te. Vlak voor rust werd de stand 1-4. Na de thee was het weer Hemur Enge dat een doelpunt maakte. Wim van Rheenen skoorde via een strafworp voordat de tegenstanders door een afstandsschot en een strafworp de stand op 2-7 brachten. Met nog een kwartier te gaan was het Henk Jan Kraaikamp die uit weer een strafworp een punt noteerde. Hierna moest de geblesseerde Agnes Lapré het veld verlaten en werd de juniore Laura van Londen een goede vervangster. Hemur Enge kon nog een doelpunt uit een strafworp maken, waarna Marina van de Berg van af stand raak schoot en de eindstand van deze sportieve wedstrijd op 4-8 bracht. Eemvogels 2 speelde een spannende wedstrijd tegen Telstar 2. De Eemvo gels lieten Telstar 0-2 maken, voordat ze na een half uur spelen de tegenaan val inzetten. Eerst was het Reinoud Toonen die via een strafworp 1-2 maak te en daarna kwam de stand op 4-2 door doelpunten van Corrie van Herwaar den TiniMartens (2x In de eerste minuut na rust bracht Telstar de stand terug op 4-3, maar Henk Friebel zorgde voor 5-3. Deze twee punten voorsprong werden teniet gedaan door twee doelpunten van Tel star in de laatste fase van de wedstrijd, waardoor de eindstand 5-5 werd. Eemvogels 3 was met zijn vele inval lers niet opgewassen tegen het sterke Dindoa 3. Met rust was het 1-5 door een doelpunt van Henk Friebel en de eind stand werd uiteindelijk 1-10. De junioren waren de enigen die de voledige winst binnen wisten te halen. Bij T.Z. in Maartensdijk begon T.Z. met een voorsprong waarna Astrid Doornekamp, Claudia Touwslager en Ingrid Bosson 1-3 maakten. T.Z. skoor de via een doorloopbal, voordat Edwin Touwslager de ruststand op 2-4 bracht'. De einduitslag 4-7 door doelpunten van Astrid Doornekamp, Claudia Touwsla ger en Karen van Lierop. De aspiranten verloren met 0-4 van Altius en de pupillen konden het niet bolwerken tegen KVO; 0-7. Zaterdag 4 april spelen de volgende teams aan de Staringlaan. 11.00 uur Meisjesteam - Soester- kwartier 13.00 uur Eemvogels 2 - Odik 3 14.30 uur aspiranten 1 - Excelsior A 1 Ziekenfondsvervoer Rolstoelvervoer Groepsvervoer Trouwrijden Een openbare schoolraadvergadering zal worden gehouden op maandag 6 april 1981. De vergadering begint om 19.45 uur precies en zal worden gehou den in één van de commissiekamers in het gebouw van de dienst Gemeente werken aan de Lange Brinkweg 77 in Soest. Naast de gebruikelijke agenda punten met o.a. punten met o.a. bewegingsarmoedig onderwijs en voorlichting schooljeugd over de schadelijke gevolgen bij ge bruik van genotsmiddelen zal de ver gadering eindigen met een besloten gedeelte. Vrouwencafé Artishock heeft woens dagavond weer een „Open-avond". Een avond waar je eens rustig jezelf kunt zijn, door bijvoorbeeld te praten over leuke en niet leuke dingen, waar je kunt kaarten, of op de een of andere manier kreatief kunt zijn of zitten le zen. De avond wordt gehouden in de Soos van Artishock, Steenhoffstraat te Soest. Aanvang: 20.30 uur. Stichting AMIVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (02i55)- 10667. Tevens is het raadzaam het Dierente huis, Klein Engendaalweg, telefoon nummer 13583, en de plaatselijke poli- tie (Politie Soest, telefoon: 19444) op de hoogte te stellen van vermissing ol vondst van een huisdier. VERMIST: 28-3. Hond (reu/teef?), bastaard, zwart/wit, zwarte vlek op oog en voor de staart, ruwharig, „Terry"; De Vos, Molenstraat 67, 3764 TD Soest, tel. 16163. 17-3. Reu Ierse setter, „Caesar", 5 jr.; Lenderink, Oosterstraat 73, 3742 SM Baarn, tel. 16185. 26-3. Poes. zwart, witte bef, witte sokjes, 8 mnd, „Moosje", Massop, Choristenpad 8, tel. 18469. GEVONDEN: 24-3. Kater, cypers, witte bef en buik, zwart aan poten; Kamphorst, tel. 02154-17900. 21-3. Kater, blauw-grijze Pers, 4 jr.; Van der Hoek. tel. 02154-14434. 26-3. Kat, halflb, cypers, witte poten, bef, buik; Otten, Ereprijsstraat 50, 3765 DL Soest, tel. 10346. Op dinsdag 7 april organiseert „Groei en Bloei", de afd. Soest van de Kon. Mij Tuinbouw en Plantkunde een le zing over kruiden. Spreekster is Maria Heymans uit Hilversum. Zij is al jaren een enthousiast gebruikster van alle mogelijke kruiden. Zij weet niet alleen hoe kruiden gekweekt moeten worden, maar ook waarvoor je ze kunt gebruiken. De toepassing van kruiden was vroe ger, in grootmoeders tijd, algemeen verbreid. Bijna iedereen had toen krui den in de tuin staan, er was immers geen potje om op terug te vallen? Wat wij tegenwoordig allemaal kunnen ko pen in houdbaar gemaakte vorm was vroeger voor geen geld te krijgen. Door de enorme technische ontwikkelingen in de levensmiddelenindustrie bestaan er nu methodes waardoor veel geur- en smaakstoffen kunnen worden gewon nen uit planten en „apart" verkocht. Maar helaas zijn ook veel van deze aroma's nagemaakt door synthetische stoffen toe te passen. Deze hebben echter zelden hetzelfde effect als een natuurlijk aroma. Het gebruik van kruiden is desondanks vooral na de Tweede Wereldoorlog afgenomen. Nu, da laatste jkren, wordt het verse pro- ducht weer in ere hersteld en neemt het gebruik van kruiden sterk toe. Het leuke van het kweken van kruiden is, dat men met een piepklein stukje grond al een groot sortiment kan kweken. Ze stellen bovendien weinig eisen aan de grond. Onze lichte Soester grond is over het algemeen zeer ge schikt voor het kweken van kruidende doorlatendheid is gunstig, al moet het beslist niet kurkdroog zijn. Als de grond meestal erg droog is kan er wat tuinturf doorheen gewerkt worden en vooral compost is prima. Het gebruik van kunstmest wordt door kenners niet aangeraden, (ook al groeien sommige kruiden hierdoor veel harder), want de aromatische kwa liteit wordt er niet beter van. Een grote sappig ogende bos peterselie is vaak minder lekker dan een klein gedrongen bosje Wanneer U kruiden wilt kweken in potten of bakken moet U de grond ieder jaar vernieuwen; een diepte van min stens 25 cm is trouwens noodzakelijk. Wat de plaats betreft: voor Uw krui denhoekje en Uw potten geldt hetzelf de, de kruiden houden van zon en een enigszins beschutte standplaats. Kruiden die het goed doen in potten en bakken zijn: kervel, bonekruid, berna- gie (komkommerkruid), marjolein, sa lie, tijm en dragon. Daarnaast zijn veel kruidenplanten zo decoratief, dat ze ook gewoon in de border kunnen worden toegepast. De rozen bloeiende tijm bijv. of de prach- tige ijl bloeiende dille, venkel en ange. lica (engelwortel). Er zijn éénjarige kruiden die elk jaar opnieuw gezaaid moeten worden, zoals bonekruid en selderie, maar er zijn ook vaste plan ten die jaren op dezelfde plaats kunnen staan zoa.ls salie en tijm. Veel meer hoort U van Mevr. Hey- mans. U bent van harte welkom in de bovenzaal van het Medisch Centrum aan de Nieuweweg op dinsdag 7 april om 20.00 uur. Toegang niet-leden 3,-. In een wei aan de A. P. Hilhorstweg zijn twee schapen dood aangetroffen, vermoedelijk hebben zij giftige planten gegeten. De dieren waren eigendom van een inwoner van Baarn. Zondag a.s. houdt de vereniging „De Zwaluw" weer de jaarlijkse verkoop van jonge duiven ten bate van de te houden feestavond. Aanvang van de verkoop 12.00 uur. In de verkoop zijn jonge duiven van alle verenigings kampioenen. Tevens is er deze dag gelegenheid tot het inleveren van de kloklijst en het brengen van uw klok. Het college is akkoord gegaan met de wijziging door de P.U.E.M. van de schakeltijden van de openbare ver lichting. Het tijdstip van inschakeling van de avondverlichting wordt thans: van 1 januari t/m 14 maart: 15 mi- nuten na zonsondergang van 15 maart t/m 14 september: 30 minuten na zonsondergang en van 15 september t/m 31 decem ber: 15 minuten na zonsondergang. De omschakeling van avond- naar de nachtverlichting blijft het hele jaar om 23.30 plaatsvinden. De uitschakeling van de nachtverlichting zal thans plaatshebben van 1 januari t/m 14 februari: 15 minuten voor zonsopgang van 15 februari t/m 14 oktober: 30 minuten voor zonsopgang en van 15 oktober t/m 31 december: 15 minuten voor zonsopgang. De wijkgemeente Emmakerk heeft in de vakature van Ds. G. S. Alma een beroep uitgebracht op Ds. H. C. van Itterzon te Gouda. Ds. H. C. van Itterzon is geboren in 1926. Vóór Gouda heeft hij gestaan in Anjum en Rhoon. Op woensdag 1 april is er gelegenheid kennis te maken met de beroepen predikant tussen 19.45-21.00 uur in het wijkgebouw van de Emmakerk. De reeks zaterdagmiddagconcerten de Domcantorij geeft, gewijd aan de „Lamemtationes" van Zelenka, wordt éénmalig onderbroken voor het uitvoeren van een ander werk. Dit zal zijn op zaterdag 28 maart a.s. op het programma staat dan het motet „Jesu Meine Freude" van Johann Sebastiaan Bach. Deze schitterende compositie wordt gebracht door de Domcantorij o.l.v. Domcantor Maarten Kooy. De aanvraag van het concert is -tra ditiegetrouw- om 15.30 uur; de toegang vrij. De opbrengst van de uitgangs collecte is bestemd voor de Kerkmu ziek Domkerk. Zaterdagavond 28 maart j.1. werden er dressuurwedstrijden verreden in de De Soester Schaakclub kan met vol doening terugzien op de begindagen van de leute: nadat het le tiental op 20 maart j.1. door een goede overwinning tegen Laren 1 de dreigende degradatie uil de hoogste klasse van de Stichts- Gooise Schaakbond [de Promotie klasse] op het nippertje kon voorkp- men, stelde slechts 3 dagen later ook het 2e tiental zich vei.'g in de 2e klasse door een uitstekende zege op de Utrechtse schaakclub „Oog in AL 2". Aangezien déze wedstrijd beslist ge wonnen moest worden, had de wed strijdleiding drastische maatregelen genomen en het team aan de top versterkt met 2 oude rotten. Deze spelers opereerden normaliter in het le tiental, maar waren door omstandig- den gerechtigd tot meespelen in het tweede. Wellicht was het mede daaraan te danken, dat het dit seizoen zeer wissel vallig optredende 2e team ineens over de gehele linie speelde met een onge kende vechtlust en over een ijzeren moreel leek te beschikken. Het werd dan ook geen leuke avond voor „Oog in Al". Vooral aan te topborden leek de situatie op die van een bokser, wiens tegenstander de langere reikwijdte heeft en hem lang zaam maar zeker murw beukt, zonder dat hij de kans krijgt om iets terug te doen. De schakers van „Oog en Al" aan de borden 1, 2 en 3 gingen dan ook kansloos ten onder, Van Garderen met wit aan bord 1 speelde zijn tegenstan der eerst positioneel en vervolgens combinatoir van het bord en was als eerste vrij snel klaar, na de dame van de Utrechter veroverd te hebben. Dame winst was er ook voor Michiel Jonker aan bord 3, alleen deed hij er iets langer over na een gedegen posi tie te hebben opgebouwd manoeuvreer de hij de vijandelijke dame op een uitgekookte manier zet voor zet naar een „paardvorkje" van koning en da me en toen gaf zijn onthutste opponent het maar op. Aan het tweede bord had Braf eveneens trek in de vijandelijke dame, maar zijn tegenstander behield zijn koningin (ten koste van 2 stukken) tot hij uiteindelijk opgaf. „Playing" captain Balvers had het aan een lager bord (het 4e) voor de veran dering eens wat makkelijker dan an ders - hij hoefde nu eens niet voortdu rend op zijn tenen te staan - en speelde vrij snel naar remise toe, zodat hij zich verder aan de strijd op de overige borden kon wijden. Vervolgens liep Soest door remises van Gustafsson en v.d. Berg uit naar 4^. 1 y^. Laatstgenoemde stond op een ge geveni moment totaal verloren maar kon zich met enig geluk er onder uit wurmen, naar remise, zodat Soest eigenlijk een punt cadeau kreeg. Hier stond echter weer tegenover, dat de tegenstanders van Van Vliet en mej. Suijk eigenlijk hadden moeten verlie zen, maar toch nog de remisehaven bereikten, zodat Soest hier 2 x punt weg gaf. De Soester schaker en schaakster hadden beide goede, dege lijke partijen gespeeld, maar deden het enige zetten voor de tijdcontrole net iets te voorzichtig, zodat hun de (ver diende) volle winst ontging. Mossing Holsteijn kon zich met wit weer eens uitleven in zijn geliefde Engelse opening, doch hij stond in het middenspel langs tijd „niet best" en kon uiteindelijk toch afwikkelen naar een gewonnen eindspel, waarbij de winst een formaliteit was. Het laatste volle punt kwam tijdens het arbitreren uit de partij van Sacha Tas, die elders verdiend won. Zodoehde kon het Söester tiental zon der ook maar één verliespartij huis waarts keren met een overwinning met 7% tegen 2U punten, een uitstekende prestatie van het soort waar lange tijd op is gewacht, (gezien het aanwezige potentieel) en die voor herhaling vat baar moet zijn. manége van de Stichting Ruitersport centrum Eldorado, ter gelegenheid van de afsluiting van het seizoen 1980- 1981. Deze dressuurwedstrijden ston den open voor amazones en ruiters die niet in het bezit zijn van een eigen paard en aangewezen waren op de Stichtingspaarden. Om half zeven beet de klasse N (nieu welingen) het spits af. Willeke Bloe- mendaal met het paard Santerino wist zich als eerste te plaatsen met 92 ptn. Mevr. Thonhauser op Oeshi werd met 2 punten minder eervol tweede. De der de plaats was voor Monique Balvers met het paard Lorenza met 86 punten. Hellen Swinarski werd met 85 ptn. vierde met het paard Recer. in^e^lasse B lieten Carolien Vleg- hert, Bianka van Kouterik, en Fieke Buys, een goed gereden proef zien. Fieke Buys wist zich met 128 punten als eerste te plaatsen. Bianka van Koute rik werd tweede met 126 punten en Carolien Vleghert werd derde met 125 punten. In de klasse L werd fanatiek doch sportief gestreden om de hoogste eer. Petra van der Heijden, veroverde met het paard Silvia de eerste plaats met 130 punten, op de voet gevolgd door Margreet van Brummelen met 127 ptn. op het paard Olga B. De derde plaats ging met 118 ptn. naar Lmda Eijkelboom met het paard Re cer. De jurering was in goede handen van de heer H. v.d. Brink uit Ermelo. De heer en mevrouw De Ruig van het metselbedrijf Fa. de Ruig en Ruizen, daal die deze wedstrijd sponsorde, reikten de prijzen uit. f" van prijsuitreiking, bracht de voorzitter, de heer J. A. Efn Jnf nTens de stichting dank uit aan allen die aan het welslagen van dressuurwedstrijd hun medewer- king hadden verleend Een bijkonder woord van dank, sprak hij tot de Fa. de Ruig en Ruizendaal, fieh vel« Prachtige prijzen ter be- schikking hadden gesteld. De heer H. v.d. Brink ontving van de voorzitter als blijk van waardering voor het deskundig jureren een boeken- bon. Stichting Ruitersport Centrum Eldorado, kan hiermede terugkijken op een geslaagd winterwedstrijdsei- zoen.

Soester Courant | 1981 | | pagina 14