Heren Olympia 1 ondanks winst gedegradeerd xd Heren SVV/ Stam eindigen op verdienstelijke 3e plaats Uitstekende start veldcompetitie KVO Programma Diësdagen '81 van het Baarnsch Lyceum mmm Volop spanning in kompetitie bij Heren 3 Red Stars Auto Smeeing Fiatdealer Korfbal Volleybal: Meisjes junioren c kampioen m ffifjfi Sporthal Beukendal Sportzaal De Bunt Sportzaal De Borg <2>l S.O.Soest-lopers in Otterlo Resultaten onderling Damkampioen schap Duur barbecue-feestje Basketbal: Openbaar fractieberaad „Progressief Soest" Voetbal programma zaterdag 11 april Zondag 12 april 25 Soester Courant van woensdag 8 april 1981 25 ïitfe'LTdTrt™ "ZT/i? t™nn®er een leam 28 punten behaalt in de compe- za het eerste ïêrnnT Het "«rkwam heren t wel en volgend jaar kans on hét kamnlno HJ."1 <Ustrictsklasse uitkomen. Heren 3 liet ook de éoêélde r P 7 ap g8en en verloor met 33 van Huizen. Dames 3 Sws eé dat u 1, maal in ®ucce9sie gelijk. Er is eehter ook goed gehaald. meisjes junioren C het kampioenschap heeft binnen- Foto: Horman van Dam Spelmoment uit de volleybalwedstrijd Olympia tegen Bourgondië. Dames Supralux/Dos kon kampioen worden in de wedstrijd tegen dames 1. Dos speelde een prima partij volleybal en Olympia toonde zich zeker niet de min dere. Alleen de eerste set was duide lijk voor Dos met 5-15. In'de tweede set kwam Olympia echter met 6-0 voor en werd er erg goed 'gewerkt. De pass lag erg goed en hoewel Dos nog terug kon komen, bleef Olympia lang een voorsprong behouden. (11-6, 12-10) Toen bleek weer de degelijkheid van het Dos-team dat opnieuw terugkwam en de set met 13-15 won. Ook de mid- denaanval kwam er in de derde set bij Olympia weer goed uit en de ploe gen waren aan elkaar gewaagd. Bij een 13-14 stand ging de opslag steeds op en neer en hoewel Dos uiteinde lijk met 13-15 won, kan Olympia ze ker terugzien op een goede wedstrijd. Dames 2 liet opnieuw één punt lig gen bij Huizen (15-6, 15-11, 8-15, 6-15). Concurrent GVCl speelde echter ook gelijk. Zij speelde tegen het tweede damesteam van GVC. Dit mag een waarschuwing zijn voor Olympia dat donderdag om 20.15 uur in Beukendal tegen ditzelfde GVC 2 moet aantreden. Een nerveus meisjes junioren C trad aan tegen SVV. Het werd een erg leu ke wedstrijd waarin Olympia toch dui delijk de betere was. De eerste set werd met 15-6 gewonnen. Toen ook de tweede set gewonnen werd, kwam het kampioenschap in zicht en de bloemen en de kampioens beker konden inderdaad aangerukt worden toen Olympia ook de laatste set met 15-6 wist te winnen. Heren Heren 1 speelde de voor hen beslis sende wedstrijd tegen Bourgondië. Weliswaar werd deze overduidelijk met 3-0 gewonnen maar toch heeft Olympia het degradatiespook niet van zich weten af te schudden en opnieuw moeten de heren van het eerste Olym- piateam genoegen nemen met degra datie. Het is echt onbegrijpelijk als je ziet hoe de heren spelen dat men volgend seizoen in de districtsklasse moet uitkomen. Indien men dit team behoudt is er maar één conclusie en dat is dat heren 1 in het jubileum jaar van Olympia in één keer weer terug moet kunnen komep in de der de divisie. Nu ook weer werd Bourgondië hele- maal overklast. Een uitverkochte sport zaal De Bunt kon zien dat Olympia een uitstekend blok had en met een veel scorende middenaanval met 15-5 won. Hoewel de opslag in de tweede set af en toe fout was, heeft Olympia con stant voorgestaan en ook deze set werd vrij eenvoudig met 15-10 gewonnen. In de derde set werd er achterin wat minder bewogen en Bourgondië kwam met 4-7 voor. Toen kwam Olympia sterk terug en mede door een uitmun tend blok van Finus de Broekert, won Olympia deze set met 15-9. Ook deze wedstrijd bewees weer dat Olympia in de derde divisie thuishoort. Heren 2 speelde weer een ouderwets goede wedstrijd tegen Sportcentrum. Alles liep weer bij heren 2 en het mag dan ook zeker een goede seizoenafslui ting genoemd worden. Er was'een goe de pass waardoor de aanval er ook volop uit kon komen. Ook in de ver dediging werd goed werk verricht (15-13,15-13,15-9). Heren 3 heeft de kans op het kampioen schap helemaal uit handen gegeven door een 3-1 verlies tegen Huizen. Al leen in de eerste set wist Olympia te winnen en wel met 12-15. De overige drie sets eindigden met 15-11, 15-11 en 16-14 in het voordeel van Huizen. He ren 3 moet nu de tweede plaats vei lig stellen en dan kunnen de promotie/ degradatie wedstrijden wellicht alsnog voor promotie zorgen. Heren 4 had bijzonder weinig in te brengen tegen Huizen en'verloor zeer verdiend met 3-0 (15-4,15-12,15-4). Heren 6 behaalde daarentegen een bij zonder belangrijke overwinning op me de-degradatiekandidaat Surf. Zaterdag 11 april 1981: 09.00 -12.30 Nevobo volleybal 12.30 -18.00 Ned.Handbal Verbond 18.00 23.00 Red Stars basketbal Zondag 12 april 1981 09.00 -18.00 Ned. Handbal Verbond 18.00 - 23.00 Red Stars basketbal Zaterdag 11 april 1981 13.30 - 21.00 Nevobo volleybal Zondag 12 april 1981 09.00 -18.00 Badso badminton Zaterdag 11 april 1981 12.00 -17.00 Selby badminton 18.00 -19.30 boksschool Soest 20.00 - 22.00 badminton part. groep Zondag 12 april 1981 10.00 -15.00 Selby badminton SPORTS Voor een aantal teams van SVV/Stam stenden afgelopen week de laatste wed strijden op het programma. Voor een aantal teams was dat belangrijk. Het le herenteam zou bij een gelijkspel op de 2e plaats zijn geëindigd. Het 3e dames team moest ook hog punten binnenhalen om de districtsklasse te behouden. Dames Het le team moest voor haar laatste wedstrijd van seizoen 80/81 naar Cas- tricum om het tegen het al kampioen zijnde The Smash op te nemen. Voor beide teams waren de kaarten ge schud. Dat bleek dan ook in de le set SVV kwam zeer goed en verras send uit de startblokken. Gemotiveerd spelend met een goede verdediging en een op volle toeren draaiende aan val. Volkomen verdiend werd de le set door SW winnend afgesloten. Duidelijk geprikkeld door dit verlies verzette The Smash de bakens. Toch wist SVV zoveel tegenstand te bieden, zodat zich een spannende strijd ontwik kelde. In de slotfase moest SVV echter af haken en The Smash de overwinning laten. Op dat moment werd het duidelijk dat hier de nieuwe eredivisieploeg aan het werk was. Want in de volgende 2 sets had SVV geen enkel verweer tegen The Smash, hetgeen duidelijk blijkt uit de setstanden van 9-15, 15-9, 15-3 en 15-1. Het 3e team moest naar Nederhorst den Berg om de inhaalwedstrijd tegen Spokers nog te spelen. De wedstrijdlei ding vond het noodzakelijk dat deze eerder niet doorgegane wedstrijd zo snel mogelijk moest worden verspeeld, aangezien voor een aantal teams de belangen erg groot waren. Wilde SVV veilig zijn dan moest er ge wonnen worden; Het werd uiteindelijk 2-2 in een niet al te beste Wedstrijd. Te rommelig en te nerveus werd er- gespeeld. Het late tijdstip zal hier ook wel schuldig aan zijn geweest, alhoewel dat uiteraard ook voor Spokers telde. Toch een spannend verloop; gelijkop- gaande strijd met zeer krappe setwin sten. Door gelijk te spelen was SVV 3 afhan kelijk van wat de andere teams in de nog te verspelen wedstrijden zouden bereiken. Deze resultaten waren voor SVV zeer gunstig. Alhoewel zeer krap zijn de dames van het 3e nu toch veilig en is SVV/Stam volgend seizoen weer verzekerd van een plaats in de districtsklasse. Setstanden tegen Spokers 13-15, 15-13, 13-15 en 15-7. Dames 4 speelde tegen Olly B gelijk. Bij vlagen was er van leuk volleybal te genieten, maar duidelijk waren hier teams aan de gang waarvoor de be langen niet meer zo groot waren. Dat verklaart waarschijnlijk ook dat zowel Olly B als SVV de sets vrij gemakkelijk wisten te winnen. Heren Het le herenteam had aan een gelijk spel tegen Spirit voldoende voor een 2e plaats. Het werd uiteindelijk 3-1 voor Spirit dat door deze overwinning op de 2e plaats eindigt. Toch was het een aan trekkelijke wedstrijd. SVV/Stam kwam niet al te best uit de startblok ken. Vrij veel serve fouten. Een on zuivere pass, veel netfouten en veel te weinig aanval. Ziedaar een paar oor zaken waardoor Spirit te gemakkelijk de le set mocht winnen. Ook aan het begin van de 2é'éét leek hetzelfde beeld zich voort te zetten. AI sneT had SVV éeh achterstand van 12-4. Toen kwam SW tot daden. Geconcen treerd spelend, zuivere opbouw en de aanval kwam op gang. Toen bleek ook Ter ere van de 62ste Diës van het Baarnsch Lyceum zullen weer de ge bruikelijke activiteiten plaatsvinden in de loop van deze week. Vanaf het begin van het Lyceum werd de geboortedag van de school altijd in herinnering gebracht door activiteiten te organiseren, waarbij de gehele schoolbevolking op velerlei gebied actief was. Toen de school nog klein was, trok soms de gehele school per trein op De successenreeks van de lange af standlopers van S.O.Soest werd ook dit weekend voortgezet. In Otterlo nam een aantal pupillen van trainer Ron van Duuren deel aan een 15- en 10 km. wedstrijd. Op de 15 km. was het de clubkampioen Ed Hardeman die op een derde plaats beslag legde. Op de 10 km. gaf het een spannende strijd te zien tussen de Soester atleten. Joop van Leyenhorst behaalde een 2e plaats, direct gevolgd door zijn clubgenoot Richard van Egdom op een 3e plaats. Wim de Jong en Raymond Zetteler- eindigde op de 10e en 30e plaats. Bij de jeugd was het Angelo van Leyen horst die op de 5 km. een 4e plaats be haalde. Zaterdag werd in Schoonhoven de parkloop over 9 km. georganiseerd. Voor S.O.Soest verscheen Hans van Asselt aan de start. Hij werd in het eindklassement 55e. De onderlinge wedstrijden om het club kampioenschap van Dam Vereniging Soest, gespeeld op 6 april, hadden de volgende resultaten M. V. Heiningen - J. Dassen 2-0 E. Veerman - W. Meijerink l-l E. Spiegel - J. v. Dasselaar 0-2 Mej. T. v. Buuren-A. Breukel 0-2 T. Spilker - H. v.d. Heiden 2-0 W. v. Edgom - R. Deijs 2-0 A. v.d. Veer-J. den Üs 0-2 IJ.Luttik-J.Stins 2-0 R. Damen - T. v.d. Meer 2-0 Een uitgespeelde afgebroken partij tussen J. v. Dasselaar en M. v. Heinin gen werd remise. Verrassend was de winst van v. Heiningen op Dassen. Het nieuwe lid van D.V.S., J. J. den Os (voormalig bord I speler van de damvereniging Denk en Zet te Woer den) gaf een imponerend visitekaartje af door v.d. Veer kansloos te kloppen. excursie het land in, voor het laatst in 1949. In de laatste twintig jaar groeide de school en het programma werd uitge breid. Dit jaar is er danook een veel heid van activiteiten. Op woensdag avond 8 april voeren de leerlingen een toneelstuk op geschreven door de heer Jan Borst, leraar Nederlands van het Lyceum. De titel „Niemand is iemand" voert ons naar de toekomst! Sportieve activiteiten vinden plaats voor de verschillende groepen; voet bal, basketbal, mixed volleybal, 7 handbal en hockey vinden plaats op de sportvelden en in de zalen van het Lyceum. Vooral wanneer de weers omstandigheden goed zijn, is er een gezonde sporthappening in de buiten lucht! i Vervolgens is er deelname mogelijk aan tafeltennis, klaverjassen en scha ken. Bij dit laatste onderdeel houdt Olaf Ephraïm een simultaanwedstrijd en vervolgens zullen de docenten tegen een leerlingental spelen. Bij deze Diësviering zet men zich ook in voor de Derde Wereld. Reeds enige jaren is door initiatief van de leerlin gen een actie aan de gang ten bate van het Foster Parents Plan. Door inzame lingen en collectes op school is de opleiding van twee kinderen in de Derde Wereld, n.1. één op de Filip pijnen en één in Columbia, mogelijk gemaakt. Tijdens de Diësdagen kunnen de leer lingen aan wandelroutes en/of een bosloop deelnemen, waarbij elke afgelegde kilometer door familie, kennissen, vrienden of instellingen ge sponsord wordt. Mochten lyceïsten bij U aankloppen, dan weet U dat ze ook leren denken aan hun leeftijdgenoten onder minder prettige levensomstan digheden. Sponsor gul! Het gebruikelijke schoolfeest voor de onderbouw en de bovenbouw besluit de zeer drukke dagen. Wat een goedkoop eetpartijtje leek te worden draaide uit op een duur feestje. Duur omdat de politie bonnen uitdeelde. Goedkoop leek het te worden toen het vlees, in de vorm van een levende kalkoen gewoon van een erf bij een woning aan de Birkstraat gegapt werd. De verbouwereerde eigenaar stelde de politie daarvan in kennis. Toen hij even later het braden van vlees rook, belde hij de politie voor de tweede keer. Zonder speurhond kon op de lucht worden afgegaan. Er werden vijf bar becuende mannen uit Amersfoort aan getroffen en genoeg veren om er een kalkoen mee aan te kleden. Twee van de vijf bekenden de diefstal. dat SVV beslist de gelijke van Spirit kon zijn. Men wist in te lopej^tot 12-10. Wat onnodige fouten onderbraken de inhaalrace van SVV en Spirit kon het initiatief overnemen. Toch had SVV setwinst geroken en wist dan ook op een overtuigende manier de 3e set te winnen. Nu lag de wedstrijd weer geheel open en een spannende en aantrekkelijke partij volleybal was er nu te zien. Beide ploegen speelden met veel inzet. Spannend slot waarbij Spirit de langste adem had. Toch mag dit team terugzien op een goed seizoen. Een kleine inzinking in het midden van het seizoen is er de oorzaak van geweest dat men toen wat onnodig enkele punten heeft verspeeld. Setstanden tegen Spirit: 15-10, 15-10, 10-15 en 15-12. Het 3e team blijft nog steeds in de gevarenzone. Vrijdag j.1. wist men Spokers een gelijkspel af té dwingen, de vraag. Toch moeten er, gezien het vertoonde spel tegen Spokers, moge lijkheden zijn. Heren 4 kwam niet in aktie en zal tot 9 april moeten wachten om de kam- pioensvlag te kunnen hijsen. De vierde dag van april betekende evenzoveel nederlagen voor Red Stars op landelijk niveau. Het hoogste herenteam legde het loodje in Dordrecht, en het eerste damesteam was niet opgewassen tegen Argus, waarvan in de thuis wedstrijd nog gewonnen was. Heren 2 verloor niet alleen de wedstrijd tegen Anquilia 2, maar verloor ook een plaats in de landelijke kompetitie. Datzelfde geldt officieus ook voor de jongens junioren, die een 18-punts-nederlaag leden tegen Grasshoppers in Katwijk aan Zee. De meisjes junioren, die over vier weken uitkomen in de finale om het Nederlands Bekerkampioenschap wonnen van een verzwakt B.O.B. Er was ook winst voor de meisjes adspiranten A. In hun laatste kompetitiewedstrijd versloegen zij Anguilla, waardoor zij het "ongeslagen" voor hun kampioenschap kunnen schrijven. Een ander team dat naar een kam pioenschap lonkt is het derde heren team. In Woudenberg wonnen zij vrij gemakkelijk van de klub met dezelfde naam. Doordat zij deze niet al te aan trekkelijke wedstrijd wonnen, kunnen zij nog steeds aanspraak maken op promotie naar de le klasse. Er moet volgende week dan wel van Keizer Otto gewonnen worden. Deze formatie uit Naarden staat namelijk ook op de eerste plaats. Als echter Flux, een andere tegenstander, eveneens haar laatste wedstrijden wint, dan volgt er waarschijnlijk een nakompetitie om te beslissen wie er mag promoveren. Heel even zag het ernaar uit dat heren l voor een stunt zou zorgen, door de mogelijke titelkandidaat in hun afdeling te verslaan. "Snel Reizen" deed toen echter de naam eer aan door de press van de Red Stars te nege ren, en via vlot uitgevoerde breaks de wedstrijd te beslissen: 92-78. Het Dordtse team stelde hiermee orde op zaken. Want toen zij een voorsprong van 22 punten hadden genomen, gaven zij er een beetje de brui aan. Red Stars was daardoor lange tijd de be tere ploeg. Bij de rust (52-37) was de grote achterstand al iets verkleind, en door man-to-man te blijven spelen in de verdediging wisten zij deze achterstand op een punt na te nivelle ren. De verrassing bleef alsnog uit omdat Snel Reizen toen gewoon lie* zien dat zij niet voor niks op de eerste plaats staat, en het betere spel gemakkelijk overnam van Red Stars. Dames Toen de dames in december het Haagse Argus met een 58-39 nederlaag naar huis toe stuurden, stonden de "rooie vrouwen" gezien de nog ge plande wedstrijden in feite veilig op de ranglijst. Inderdaad kunnen zij niet meer degraderen, en als een soort feestviering hiervan namen zij de re gel "Basketbal voor je plezier" nogal letterlijk op. Echt er tegenaan gingen zij dan ook niet, al was de stand na Autocentrum Soest b.v. aan de Ko ningsweg start morgen, donderdag 9 april als officiële Soester dealer van het merk Fiat. In de royale showroom zijn de complete Fiat-serie en de Auto- bianchi modellen te zien. Daaronder de gloednieuwe typen als de Fiat Panda, de luxueuze Fiat Ritmo Super en de Fiat 127 Super. Alle modellen zijn rijklaar geprijsd; afleveringskosten en ML-behandeling komen gedurende de openingsfesti viteiten voor rekening van Autocen trum. Aardig van Autocentrum is ook dat alle Fiat-rijders in Soest op vertoon van hun kentekenbewijs een fles wijn ontvangen alsmede een waardebon voor een gratis onderhoudsbeurt. Het arbeidsloon wordt dan niet berekend, wel uiteraard de materiaalkosten. Een leuke attentie met het oog op de naderende vakantie want de bon blijft tot 1 juni a.s. inwisselbaar. Smeeing werkt nu al jaren met het merk Peu geot en heeft ook het dealerschap van Mitsubishi. Daar is nu Fiat bijge komen, zodat er sprake is van een echt Autocentrum. De openingstijden voor het Fiat-week end zijn: donderdag 9 april van 11.00 tot 18.00 uur; vrijdag 10 april van 9.00 tot 21.00 uur en zaterdag 11 april van 9.00 tot 17.00 uur. Met de hervatting van de veldcompeti tie korfbal heeft KVO uit Soesterberg zaterdag wel een goed start gehad. Drie van de vier seniorenteams kwa men aan korfballen toe. KVO's reser ves traden voor eigen publiek aan tegen Telstar 2 [Hoevelaken] en be haalden een riante overwinning van 9-5. KVO 1 en KVO 4 gingen op bezoek bij MIA te Amersfoort. KVO 4 moest weliswaar een voorsprong van 4-0 uit handen geven en inwisselen voor een gelijkspel van 6-6, maar pakten toch die kostbare punt. Absoluut hoogtepunt was de wedstrijd MIA 1 - KVO 1. De thuiswedstrijd werd destijds thuis verloren met 6-8, en KVO's captain wist dus de kracht van de koploper MIA 1 in de le klas Afd. Mid. Nederland van het KNKV. Vrijwel onmiddellijk na het aanvangs- signaal van scheidsrechter Roos ver dween de bal in het aanvalsvak van KVO. Een knap aangegeven bal aan Peter van Vliet leverde de openings treffer, 0-1. In de 11e minuut was de score weer in evenwicht. Een afstands treffer van MIA bracht l-l op het scorebord. De vakwissel leverde on middellijk daarna weer een MIA-tref- fer 2-1, maar KVO's captain zorgde in de 21e minuut voor een tweede treffer van de Soesterbergers, 2-2. Uit een in de 30e min. toegekende strafworp bracht MIA haar team weer op voor sprong, 3-2. Kommer van Heijst bracht KVO via een perfect uitgevoerde door loopbal naar een 3-3 stand. Weer was het de MIA aanval, die de stand in haar voordeel kon ombuigen, 4-3, maar kort voor rust produceerde Peter van Vliet via een schitterend afstandsschot de 4e KVO treffer, 4-4. De tweede helft bracht een KVO over wicht. Eerst was het Han Busker, die KVO via een afstandstreffer op voor sprong bracht 4-5. Monique Frie be paalde van afstand de stand op 4-6 en Corrie van Vliet tenslotte, benutte een toegekende strafworp op de juiste wij- Ze, 4-7. Ondanks verwoede pogingen van de MIA-aanval kwam in deze stand geen verandering meer. Voor zaterdag, 11 april a.s. staat onder meer op het wedstrijdprogramma, de thuiswedstrijd van KVO 1 tegen Din- doa 1. De wedstrijd zal worden geleid door de heer H. L. van Eek en vangt aan te 16.00 uur Maandag 13 april, aanvang 19.45 uur, wordt in het gebouw Gemeentewerken aan de Lange Brinkweg het openbaar fractieberaad gehouden van Progres sief Soest. Iedereen die het goed meent met deze partij is van harte welkom. Fractie-voorzitter Jan Visser zal de bijeenkomst openen met een door hem zelf geschreven sprookje dat betrek king heeft op de wijk Overhees 2. achttien minuten nog vrijwel gelijk (20-19 voor Argus). Bij het aanbreken van de rust, twee minuten later, was die stand echter al 30-19. De laatste twintig minuten werden gekenmerkt door een gelijk beeld als de eerste helft. Een fel spelend Argus, dat met een press de aanval van Red Stars trachtte af te weren. Omdat Argus de wedstrijd met 61-45 won, kan men stellen dat dit lukte, maar of zij ook gewonnen hadden als Red Stars een serieuze en geconcentreerde wed strijd had gespeeld moet volgend jaar nog blijken. meisjes Met de bijna identieke cijfers als in de eerste confrontatie (toen 94-54, nu 95-50) won Red Stars voor de tweede maal in dit seizoen van B.O.B. Op nieuw was het team uit Oud-Beyerland verzwakt omdat twee speelsters met het damesteam in de eredivisie moesten uitkomen. Jammer voor de meisjes junioren van B.O.B., maar ook voor Red Stars. Met het oog op de komende twee wedstrijden voor de be kerfinale wil Red Stars nog zo veel mogelijk oefenen op bepaalde spelpa- tronen. Zo lukte de press-zóne tegen B.O.B. vrij aardig, maar dat kon niet als graadmeter genomen worden, van^ wege de verzwakking die B.O.B. had ondergaan. Niettemin was het een leuke wed strijd, waarin de speelsters van B.O.B. toch wel voor enige leuke momenten zorgden. Zo zorgde de kleinste speel sters van het veld met een fraaie score ervoor dat B.O.B. de vijftig-pun ten net haalde. Er zal de komende we ken wel hard getraind worden, om dit jaar met een kompleet bekersucces te beëindigen. Monique Lotze liep zich in ieder geval al vast warm, en scoorde 28 punten. Ook Claire Em- briqs vond met haar twintig punten meerdere malen het net. jeugd Door misverstanden over de juiste aanvang van de wedstrijd tussen Red Stars Bi, en Anquilia Bl, arriveerden de Red Stars leden drie uur te vroeg in de Spakenburgse sporthal. Het belet te hen niet om de wedstrijd toch te winnen. Ook de jongens welpen be haalden twee punten, tk.v.Cracker- jacks. De meisjes kadetten B, die eer der dit seizoen zeer verrassend de A-kadetten versloegen leken deze stunt te herhalen tegen Dunckers A. De Hilversumse meisjes liet het net niet zovel komen. Overigeuitslagen: -- "Red Stars MDl-Quidaih MDl;> 31-16, Red Stars MC2-Eem '78 MCI; 20-12, Red Stars MBl-Quidam MB1; 61-29, Red Stars C2-Dunckers C2; 18-13, Red Stars Cl-Bourgondië Cl; 69-84. Volgende week: Het volgende weekeinde zal in het teken staan van de afsluiting van de kompetitie 80-81. Alle landelijke teams spelen dan thuis. Het programma daarvoor: Zaterdag 11 april: 18.30 Red Stars MAl-Anquilla MA1, 18.30 Red Stars 1- Anquilla 1 (dames), 20.00 Red Stars- OSG (heren). Zondag 12 april: 19.45 Red Stars Al-Cangeroes Al, 19.45 Red Staxs 2-DAS 2. 18.30 Red Stars Bl-Top Stars Bl, 18.30 Red Stars MB2- Quidam MB1. Dat de kompetitie na dit weekeinde af gelopen is betekent niet dat het bas ketbal in sporthal Beukendal voorlopig ophoudt. Integendeel zelfs, want tij dens het paasweekeinde zal er op vrij dag, zaterdag en maandag een groot basketbaltournooi gespeeld worden. Evenals vorige jaren komen hier weer gerenommeerde teams uit heel Neder land. Ook vanuit het buitenland zullen er gasten komen, om aan dit iedere keer weer succesvolle basketbal tournooi deel te nemen. WZ 14.30 uurDVVA-VVZ 14.15 uur VVZ 3 - Loosdrecht 2 12.00 uur DOVO 3 - VVZ 4 14.15 uur Huizen 5 - VVZ 5 HEES 15.00 uur Hulshorst - Hees 12.00 uur Cobu Boys 2 - Hees 2 14.45 uur Hees 3 - AH 2 12.00 uur Hees 4 - AH 3 14.15 uur Baarn 5 - Hees 5 12.00 uur Jonathan 7 - Hees 6 SEC 14.30 uur SEC - Eemnes 16.15 uur F. C. Horst 4 - SEC 3 SOESTERBERG 14.30 uur Radiostad - Soesterberg 16.15 uur Ultrajectum 2 - Soesterberg 2 S.O.SOEST 14.30 uur HDS1 - Soest 1 11.30 uur HVC 2 - Soest 2 11.30 uur Soest 3 - Quick 4 11.30 uur Soest 4 - Nederhorst 2 14.30 uur Soest 5 - Soesterberg 3 10.00 uur Quick 8 - Soest 8 14.30 uur Soest 9 - Stator 6 14.30 uur Soest 10 - Actif 12 14.30 uur WZA 6 - Soest 11 S.E.C. 14.30 uur SEC - Utrechtse Boys 11.30 uur CDN 2 - SEC 2 12.00 uur Veensche Boys 2 - SEC 3 11.30 uur SEC4 - Hooglanderveen 3 12.00 uur Veensche Boys 4 - SEC 5 SOESTERBERG 14.30 uur DVSU - Soesterberg 11.30 uur Soesterberg - HVC 3 14.30 uur Soest 5 - Soesterberg 3 11.30 uur Saestum 9 - Soesterberg 5

Soester Courant | 1981 | | pagina 25