t 50 jaar geleden in Soest kVAARDERHOOGT De miskoop van de maand? NIEUW IN BAARN... VEILINGGEBOUW V JOS WORTMANN yyv nieuws De namen Zeer geslaagde eerste veiling in de Karn te Baarn MOOIERE KLEURENFOTO'S DOE-HET-ZEL VERS Gehannes... Dik Trom komt in De Borg Motorfiets in beslag genomen Hondje weg Hondje terug Kunst - Antiek en gebruiksgoederen Vanaf heden iedere dag inbreng van goederen Veilinggebouw „DE KARN" B.V. van oosten fotografie voor Een kas in de tuin Recapitulatie discussie-avond Vrouwenraad Fietsendief aangehouden Accu gestolen Lady Brax King - Burberry - Loden Frey - Gor-Ray u Grote keus in st ALCANTARA! 3 o i Wilson Glenny - Stylemaster - Schiesser PvdA en de gemeentepolitiek Geslaagd REPARATIES Jaarvergadering van de Ned. Bond van gepen sioneerden 1 Mei 1931 12 13 Koester Courant van w oensdag 29 april 1981 8 «„af, v' 0evel™ (Antiek Privé) aan de Van Weedestraat 11b is tot 29 mei een expositie van: SOEST gezien door A.L. Bakker. Op 30 april (Koninginnedag) is op het rein van Spullenhulp aan de Veld weg te Soest van 11.00 tot 17.00 uur een Spullenfeestmarkt. Om 11.00 uur teT 18730 d°°r burgemeester. Inl. Artlshock, Steenhoffstraat 46 te Soest organiseert van 8 t/m 31 mei weer het Soestock 81 Festival, met een fantas tisch programma. Inl. tel. 02155-14283. In De Speeldoos te Baarn komt op do. 30 april het kabaret Knoop met het programma: In Anno Negentien KAA". Aanvang 20.30 uur. In de Expohal aan de Soestdijker- straatweg te Hilversum is van 30 april t/m 5 mei (beh. zo.een Pasar Malam van 12.00-24.00 uur. Op het parkeerterrein van de Expo hal te Hilversum is van 24 april t/m 5 mei Kermis. Dag. van 14.00-23.00 uurZo. van 13-21 uur. 4 mei gesloten. Tot en met 14 juni is in het Rijksmu seum Vincent een van Gogh tentoon stelling: „Van Gogh en zijn Franse vrienden". Er zijn meer dan 100 schil derijen en een 30-tal tekeningen. Na de tentoonstelling verdwijnen de vele zeer belangrijke werken weer naar hun respectievelijke eigenaren. Vanaf 1 mei kunt u weer iedere zater dag wadlopen onder leiding naar Schiermonnikoog, Ameland of Engels- manplaat. Inl. Centrum-wadloopsport, tel. 05952-300, Op zo. 3 mei is de Utrechtse tandem- fietstocht georganiseerd, alleen voor tandems en meerzitsfietsen. De onge veer 50 km. lange route start om 10.00 uur bij de Hoge Weide 5 te Utrecht. Op 2 en 3 mei wordt in Utrecht een grote ruil-, koop- en kijkbeurs gehou den van antiek op wielen: de Vehi kel '81. Er wordt een enorme ver scheidenheid aan antieke en histo rische fietsen, motorfietsen en auto's aangeboden, aan de Croeselaan te Utrecht. De stichting „Pratum Musicum" orga niseert op 2 en 3 mei een festival voor oude muziek uit de Middeleeuwen en Renaissance in het muziekcentrum Vredenburg te Utrecht. Vanaf za. 10.00 uur tot zo. 17.00 uur. Op 9 mei ls het weer de Landelijke Fietsdag. Er zijn dan georganiseerde toeristische fietstochten met diverse afstanden. U kunt het combineren met de Nat. Molendag. Diverse molens zijn die dag in wer king en te bezichtigen. Routeverkopen in de ANWB kantoren en VVV kan toor Amersfoort en Hilversum en aan de startplaatsen. Op 12 mei speelt het Utrechts Sym fonie Orkest o.l.v. Comeliu Dumbra- veanu in De Flint te Amersfoort. Aanvang 20.15 uur. Kaarten 12,25. In schouwburg Gooiland te Hilversum komen op 1 mei Marijke en Sieto Hoving met hun programma „Zolang de voorraad strekt". Aanvang 20.00 uur. Prijs 10,-; 16,-, alhier te re serveren. Op 5 en 6 mei wordt in Gooiland het toneelstuk gespeeld: „wat doen we met Jenny", met o.a. Josephine v. Gasteren enz. Prijzen 14,- t/m 20.- alhier te reserveren. Het Oranje-comité Soest heeft pro grammaboekjes uitgegeven en deze zijn gratis af te halen aan ons kan toor. Ter gelegenheid van het 75-jarige jubi leum van de V.V.V.Soest wordt woens dagmiddag 20 mei om 2 uur in De Borg <Overhees> een toneelvoorstelling ge geven van „De Nieuwe avonturen van Dik Trom". Voor deze voorstelling kan men voor 2.50 een toegangskaartje halen bij de V.V.V.Steenhoffstraat 9a. In dit nieuwe avontuur van Dik Trom haalt onze held weer allerlei dwaze dingen uit, die hem voortdurend in konflikt brengt met de dorpsveld wachter. Op welke slimme manier Dik Trom zich uit verschillende situaties redt, kan men woensdagmiddag 20 mei zien. Dat het voor de veldwachter vaak onbegonnen werk ls om het knaapje te pakken te krijgen, willen we wel alvast verklappen. De zaal van De Borg is om half twee geopend. Een 23-jarige man uit Utrecht moest vorige week zijn motorfiets bij de politie inleveren. Hij werd op de Amersfoortsestraat aangehouden om- dat hij al te veel geluid produceerde met zijn voertuig. Bij aanhouding bleek hij geen rijbewijs en geen kente kenbewijs te kunnen tonen. En ook de dieren kregen namen, ja, alles wat er was geschapen, de krokodil, de vlieg, de apen, die een voor een naar voren kwamen, de lelijken, en ook de mooien, de mug, de vlinder, en de vlooien,, het beestje van de lieve heer. de rat, de bunzing, en zo meer, een beestenboel, hier dan te zaraen. Je moet je met je naam maar redden, de kikvors, en de pissebedden, al is dit om je dood te schamen. :Uk Stichting AMIVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (02155-)- 10677. Tevens is het raadzaam het Dieren tehuis, Klein Engendaalweg, telefoon nummer 13583, en de plaatselijke poli tie (Politie Soest, telefoon: 19444) op de hoogte te stellen van vermissing of vondst van een huisdier. VERMIST: 12-4. Reu, bruin, witte bef. gladharig, middelgroot, krulstaart, 5 jr„ halsband m. rabiëspenning; Daatselaar, Kemp haanstraat 23, 3742 VE Baam, tel. 02154-17120. 14-4. Kater, rood, witte bef en pootjes, l1^ jr.gecastreerd, groen leren hals band; Koelewijn, Bosstraat, 3766 AB Soest, tel. 16556. 13-4. Kater, muisgrijs, 7 jr., ongecas- treerd; Van 't Klooster, Veldweg 12, 3764 CP Soest, tel. 14943. 18-4. Poes, cypers, witte bef, steriel, rood halsbandje; Braamweg 106, 3768 CK Soest, tel. 11874. 14-4. Poes, siamees sealpoint; Wester, Julianalaan 15, 3761 DA Soest, tel. 16949. 9-4. Poes, zwart, witte bef, drie witte sokken, 7 jr.. gesteril. Althuis, Colenso 33, 3761 GG Soest, tel. 23147. 14-4. Konijn, wit-bruin, moer, 8 weken; Gillen, Eikenlaan 41,3768 ES Soest, tel. 18904. 19-4. Bruine krielkip; tel. 02155-21733. 20-4. Papegaai, groen; Van Uchelen, Bilderdijklaan 4, 3743 HS Baam, tel. 02154-14012. 17-4. Poes, zwart, enkele witte haartjes op borst, vlooienband, zwanger; Titu- laer, Van Beuningenlaan 13, 3768 GE Soest, tel. 20183. 27-4. Teef Duitse herder, 6 mnd., oor merk, „Claudine"; Majoor, Vosseveld- laan 32, 3768 GN Soest, tel. 12620. GEVONDEN: 23-4. Basset („hush puppy"); inl. Ami- vedi: 02155-10667. (Emmalaan, Baarn). 17-4. Kat, cypers-wit, jong; inl. Ko ningsweg 15. 3762 EA Soest. tel. 15404. Gezellig in Baarn, dat vriendelijke dorp, waar nu een vast is gekomen. Wij houden veilingen op het gebied van: U kunt dagelijks de goederen, van welke u denkt dat ze voor veilen in aanmerking komen, bij ons bedrijf aan bieden of gratis laten taxeren. Ook kunt u ons bellen voor totale inboedels, zoals bij ver trek naar het buitenland; boedelscheiding; erfenissen, etc. en wanneer u denkt, dat u nog iets moois op de zolder of in de schuur heeft staan. Wij verzorgen het vervoer en letten nauwkeurig op de veilingvoorwaarden. Alles geschiedt onder deskundig toezicht. Onthouden: NIEUWSTRAAT11 - BAARN - TEL 02154-12233 U kunt ons iedere dag bellen van 9.00-12.30 en van 13.30-17.30 uur. Foto: Goos van der Wilt Vorige week werd er voor de eerste keer in Baam In het veilinggebouw van de Karn een openbare veiling gehouden. Dit gebeurde onder grote belangstelling. Het aanbod van de te veilen goederen was groot. Wij maken alle afdrukken met de hand in onze eigen donkere kamer. Da's stukken mooier en niks duurder. Soesterbergsestraat 57 - (t.o. Busstation) Soest - Tel. 02155 -13109, Een kas in de tuin is voor veel tulnbezitters een langgekoesterde wens, die echter heel vaak bij een wens blijft, omdat er nogal eens verschillende factoren tegen kunnen zitten. Allereerst vormt het ruimtegebrek vaak een pro bleem, maar de kleine kasjes, die tegenwoordig gemaakt worden, kunnen ook in de kleinste tuinen geplaatst worden, men zet ze zelfs op het balkon. Ook kan in zo'n kleine tuin een muurkastje een goede oplossing zijn. Dit type neemt weinig ruimte in. omdat het met een zijde tegen de muur geplaatst wordt. Tevens is de muurkas te gebruiken als serre of extra zonnekamer, wanneer de kas geplaatst is op een zonnige muur. Met de wat grotere typen muurkassen creëren we zelfs een extra kamer aan ons huls, plaats genoeg voor de tafel en stoelen en nog ruimte genoeg voor Uw kwekelingen. Dit zal ongetwijfeld de waarde van het huis alleen maar doen stijgen. Dan wil de prijs ook nog wel eens problemen geven. Het verdient in elk geval aanbeveling niet zomaar het goedkoopste kasje te kopen, maar goed op materiaal en degelijkheid te letten. Tenslotte moet zo'n kasje toch minstens 15 tot 20 jaar meegaan. Een kasje die de laatste tijd steeds meer terrein wint bij de kweekkasbezitters is de Florada kweek kas. De kwaliteit zit voornamelijk in het ontwerp van deze kas, die uitgevoerd is met een gebogen dakrand. Een zeerestetische vormgeving die prach tig harmonieert in de natuur. Tevens geeft deze vormgeving enige zeer nuttige voordelen. Hij zorgt voor een maximale lichtinval wat vooral in de wintermaanden van belang is. die gebogen dakrand voorkomt tocht gaten, waardoor U aanzienlijk be spaart op de stookkosten. Verder biedt dit systeem een veel grotere sterkte dan het conventionele. Bij aluminium kassen is een stevige verankering ten zeerste vereist. De fundering van deze (meestal zelf ln elkaar te zetten) kassen kan men maken door een betonnen plaat te storten, door een fundering te metselen van steen of te timmeren van spoorbiels. De meest gunstige stand van een kas ls met de lengte-as noord-zuid, zodat de vroege ochtend zon al volop in de kas schijnt. In de middag schijnt de zon dan niet loodrecht op het glas en tegen de avond weer wel. De volgende week zullen we wat meer ingaan op algemene tips en wenken bij het ingebruik nemen van een kweekkas, die vooral in deze jachtige tijd een plekje om tot rust te komen biedt temidden van de natuur. Daar men voor een zeer overzich telijke opstelling had gekozen, had men een duidelijk beeld omtrent het geen geboden werd. Een der bijzondere „stukken" was een linnenpers daterende van 1850. Ongetwijfeld zal men met belangstel ling uitzien naar de volgende te houden veiling. Tijdens de thema-avond op 25 maart j.1. hebben ruim tweehonderd vrouwen gediscussiëerd over de verschillende aspecten van het vrijwilligerswerk. Uit het verslag dat van deze avond is gemaakt blijkt dat de meningen zeker niet eensluidend waren. Daarom heeft de plaatselijke Vrouwenraad Soest ge meend dat het nuttig zou zijn om al deze verschillende opvattingen te in ventariseren en ter nadere bespreking aan de verschillende verenigingen aan te bieden. Ruwweg kunnen de discussiepunten in vier categorieën worden verdeeld: a. hoe kom je aan vrijwilligerswerk; b. waar moet je aan denken als je vrij willigerswerk wilt of gaat doen; c. onkostenvergoeding ja of nee d. verhouding betaald/onbetaald werk. Veelal zal het van de organisatie en het soort vrijwilligerswerk afhangen wel ke problemen het zwaarst wegen, Daarnaast blijkt uit een avond als deze dat veel problemen anders liggen dan algemeen verwacht. De Vrouwenraad Soest staat open voor suggesties van iedereen die naar aanleiding van dit verslag een taak voor de Vrouwen raad ziet en/of op bepaalde punten hierop nader in wil gaan. Diegenen die niet aangesloten zijn bij een van de verenigingen die aanwezig waren op de vrouwenraad kunnen het verslag ook inzien in alle bibliotheek filialen en het gemeentelijk voor lichtingscentrum. Een 29-jarige Soesterberger werd door de politie aangehouden omdat hij zich schuldig had gemaakt aan diefstal van vier fietsen. Uit een dieselcompressor, welke ge bruikt wordt bij de rioleringswerk- zaamheden aan de Ferd. Huijcklaan werd een accu gestolen. Een schade post van vijfhonderd gulden. Gepoogd werd ook nog een andere accu mee te nemen, maar dat mislukte. CD CD 09 Sm O O X 1 DAMES- EN 8^ HERENKLEDING nèt even anders! TK1- 15118 1. WSTM \1 <iT> 11,\K\ De leden van de afdeling Soest van de Partij van de Arbeid worden don derdag 7 mei in het dorpshuis De Borg verwacht op een vergadering waar de gemeentepolitiek weer centraal zal staan. De raadsleden zullen de partij genoten op de hoogte brengen van de laatste stand van zaken en ook van hun meningen. De bijeenkomst is openbaar en begint om 20.00 uur. Het examen machineschrijven, werd afgenomen te Onderwijsinstituut Hul- scher. Soest: Petronella Bernadina Becker, Marga- retha Petronella Heijmans-de Haas, Miranda Maria Lenarduzzl, Karin Schlebaum. Jeanine Vlastuin, Gerry Van de Hoek, Sonja Guliker. Allen zijn opgeleid door Onderwijsin stituut Hulscher, Soest. alle merken 10.000 km beurten remrevisies kleine servicebeurten erkend BK LPG inbouwstation op alle reparaties Bovag garantie Shell Quick Servicebedrijf „SMITSWEG" A. J. Zwiers Weegbreestr. 54 - Soest - Tel. 17658 Velen van u zullen ongetwij feld meerdere malen tijdens een t.v.-uitzending de gevolgen van de miskoop van de maand gezien hebben. „Onbegrijpelijk" zullen ook ve len opgemerkt hebben „dat men daar kan intrappen' Wel, de heer Zwiers van Shell Quick Service Station onder vond dat de miskoop van de maand zeer veel voorkomt. Met alle gevolgen voor de groeiende onveiligheid op de weg. Erg vaak komen er au to's bij zijn bedrijf op de brug waar dan blijkt dat zij grove gebreken vertonen. Gebreken die zo op het oog door de ko per niet te konstateren zijn, maar wel wanneer een vakman de wagen op de brug zet en de wagen eens goed wordt be keken. Zo ontstond bij de heer Zwiers het idee dit gegeven eens dieper uit te werken. De auto's waar het vaak om ging waren auto's in de zeer goed kope prijsklasse en van een particulier gekocht. De kopers zijn vaak niet in de gelegen heid om de auto aan een nauwkeurig onderzoek te on derwerpen. Om hiervoor de ge legenheid te bieden kan men nu gratis terecht bij Shell Quick Service Station Zwiers, Smitsweg. Men zal de auto bekijken op „grove gebreken". Duidelijk stelt de heer Zwiers dat het gaat om auto's, die particu lier gekocht zijn. Auto's met Bovaggarantie etc. komen absoluut hiervoor niet in aanmerking. Evenmin au to's welke bij officiële dea lers, subdealers of andere Soester garagebedrijven ge kocht zijn. In aanmerking voor het gratis „onderzoek" komen gebruikte auto's in de prijsklasse 500,- 5000,-. Je kaan omtrent geejn Soes- der kraangt leze of ter stoat un verhoaltje in over de Daal- tuegplaanne. En doordoet Han nes ok an mee. Loawe ut voor- temee moar us omste beurt doen. De eejne week het de Road un aaflevering en de aangdere week weer us un stukkie vaan ming. Un soort vroag en aantwoórd spelletje. En zo houwe we mekoar daan mooi an de gaang. Ik zitter aal laang op te waach- te of ter niet us un Soesder schrieft daattut noeng zaat is eweest. Veur ming paart mojje doar toch nog effc mee waachte, waant ut wor noeng haarstikke spaannend. Hejje de tekeninge aal bekeke die bie de Info haangef Mojje us doen! 't Is heul baar ajje ziet waat ovve ze doar op poa- pier bedaacht hebbe. Zo kaan ik niet tekene!. D'r komt ok un brug over de Daalweg. Ik kon aallenig niet gewoar worre of daat ut un ophoalbrug, un hefbrug of un haangbrug wordt. Daat zaa'k nog us goan vroage. As de jeugd voortemee te loat op schóól komt, daan kenne ze misschient zegge: „Mees ter, de brug waas ope!" Daat klinkt effe echt hè! Die aattraaksic motter kom- me as verbinditig met de huuze an de Daalweg-zuud, ak ut goed begriept. Die bouwplaan- ne ben toch zekers ok wel woar, waant aangders zitte we weer met die brug te kieke. In aalle gevaal hewwe daan weer un stel aarbeidsploatse te bezette, waant daan kriege we ok brugwaachters op Soest. Vaan eiges wel in ploegedienst, waant zo'n maan kaajje doaro niet aalleejnig daag en naacht loate stoan hoale of heffe. Dus un poar brugwaachters- huuze motte d'r aal zo bie kom- me. En daas daan 't begin vaan plaan Zuud. Ajje 't ming vroagt, daan mok zegge: As ter eejn schoap over de daam komt, daan volg d'r meer en zo krieje doar daan best un oardig buurtje bie me koar. 't Wor licht un mooier paanoroamoa daan de aachter- kaant vaan de Molestroat, waant daat kaan'k toch echt niet zo baar vingde. Geejn eejn aachterkaant vaan un rie huu ze, trouwens! D'r mot wel un deurkiekje blieve vaanaaf ut nieuwe plie- siebero om op te lette daazze ongze enige Soesder rotonde niet plaat rie je. HANNES VAN DE NENG De afdeling Soest van bovengenoemde Bond, hield woensdagmiddag in Hons- bergen de algemene jaarvergadering. Van de 214 leden waren slechts 18 aanwezig, w.o. het bestuur. Voorzitter K. Olthuis wees in zijn wel komstwoord op de bezuinigingen en zei dat de Bond op de bres staat. De secretaris-penningmeester, de heer H. A. Z. van Knobelsdorff, bracht een uitvoerig jaarverslag en een duidelijk verslag over de finan ciën. Er is een batig saldo in kas. Daarna verslag van de kascommissie. In de nieuwe kascommissie werden gekozen de heren F. Snel en C. van Wijngaarden. De aftredende bestuursleden, n.1. de heren K. Olthuis en C. P. Vergouwen, werden herkozen. In de twee vacatu res werd voorzien door de verkiezing van mevrouw Baptist en de heer F. Bunders. De heren Olthuis, Knobelsdorff en Snel, zullen de afdeling Soest, op dins dag 12 mei a.s. vertegenwoordigen op de Algemene Vergadering die in Utrecht wordt gehouden. Na de pauze kreeg het lid van het hoofdbestuur, de heer H. W. Rozeboom het woord. Hij zei o.m. dat de Bond kerngezond is. Het ledental is iets teruggelopen door sterfgevallen enz. maar er ko men telkens weer nieuwe leden bij. „Wij hebben een wervingscommissie in 't leven geroepen en die werkt uit stekend. Ook hebben wij inspraak bij de ministeries van Binnenlandse Za ken en Financiën, in 't bijzonder met de heer Wiegel. Verder hebben wij zitting in het Georganiseerd overleg bij het Burgerlijk Pensioen Fonds. Er worden ons geen namen meer ver strekt door het BPF van hen die ge pensioneerd worden, ook niet meer door de gemeenten. Wij werken samen met negen Bonden en de heer Zonder- van is specialist op het gebied van op lossingen voor vermeende onjuisthe den. De leden kunnen ten alle tijde bil hem terecht. Ik kan u allen de ver zekering geven, maak u niet onge rust, want wij staan altijd voor u op de bres", aldus de heer Rozeboom. Diefstal van planten en kippen Door de politie is aangehouden J. M. B. alhier. Deze persoon was door de gemeente te werk gesteld bij de werkverschaffing. Van deze gelegenheid heeft hij gebruik gemaakt om verschillende rozenstruiken uit de plantsoenen en verschillende jonge boomen uit de gemeente- bosschen zich toe te eigenen. Een 60-tal jonge boomen werden door hem afgehakt en ten deele door hem gebruik als boonenstaken. Bij het verder door de politie ingesteld onderzoek bleek, dat hij zich ook bij herhaling had schuldig gemaakt aan diefstal van kippen ten nadeele van een ingezetene uit Soest, van een uit Urecht en van een uit Vianen. De ontvreemde kippen werden nog ten deelde ln zijn bezit gevonden en door de politie in beslag genomen. Deze in beslag genomen kippen werden door de oorspronkelijke eigenaren herkend. De niet meer aanwezige kippen had hij geslacht en opgegeten. B. ls ter beschikking van de justitie te Utrecht. Aanrijding Zaterdag heeft op de Birktstraat alhier een aanrijding plaats gehad tusschen een luxe auto en een vrachtauto. De vrachtauto, bestuurd door W. v.d. B. woonachtig te Rhenen en waarmede steenen werden aange voerd voor de verbreeding van den straatweg aldaar, was een dam ingereden om te draalen. Juist toen hij achteruit van den dam den weg opreed, kwam de luxe-auto, bestuurd door den heer J. O. uit Amersfoort, met vrij groote snelheid aanrijden. Ongetwijfeld is de vrachtauto door den bestuurder van de luxe-auto niet tijdig waargeno men. althans toen de vrachtauto midden op den weg was, werd deze door de luxe-auto aangereden en wel met zulk een kracht, dat de luxe auto zeer ernstig werd beschadigd. Verzekering dekt de schade. De politie als Vredestichter In den nacht van Maandag op Dinsdag werd door de politie op den openbaren weg een meisje aangetroffen. Bij ondervraging gaf zij voor thuis te zijn mishandeld, waarom zij was weggelopen. Door de zorgen der politie werd de zaak bijgelegd. Baldadigheid Zondag kwam men tot de ontdekking, dat een ijzerdraad was geworpen over het electrische laagspanningsnet, hetgeen begrijpelijk de noodige hinderen gevaar veroorzaakte. De politie stelt een onderzoek in naar de daders. Jeugdwerk Nut van 't Algemeen Tot besluit van het jeugdwerk in den afgeloopen winter zal een feest avond worden gegeven door de deelnemers aan dit jeugdwerk op Dinsdag 5 Mei a.s. in „Religie en Kunst". Opgevoerd zal worden de Kinderoperette „Mariekes Speelgoed" van Mevr. Van de Broecke-de Man. terwijl het Kinderkoor eenige liederen zal zingen. UIT DE ADVERTENTIËN: Extra goedkoope aanbieding zuidvruchten bij Albert Heijn. Tutti-Frutti extra mooi van 45 voor 40 cent per pond. Schijfjes appelen van 29 voor 25 cent per pond. Pruimedanten van 25 voor 21 cent per pond. Carlifornische peren van 26 voor 24 cent per pond. Bij Kasper Hiddink's krijgt U bij elk besteed bedrag van 3,- en hoger een heele flesch roode of witte Guldens-Port cadeau. Oude Jenever 3,20. Cognac Special 2.25. Amerlkaantje 2.40. Prima Jenever/2,90. Oranje bitter 3,95. Fladderak 2.90. Bieren per halve fl. Lager 0,12. Pilsener 0.16. Münchener 0,16. Groote afslag bij J. B. van de Berg. 6 pond gerookte spek voor 1,-. 4 pond gesmolten reuzel voor 1.-. 4 pond gesmolten vet voor l,-. 5 pond kinnebakspek voor 1,-.

Soester Courant | 1981 | | pagina 13