t ink. a Modehuis Tissing nu ook in Baarn Uitzondering bevestigt de regel ing. •vice. Tweede competitiedag LTC Soest Handbal: B.D.C. Soest oefent tegen Swift-Arnhem DE GOUDPRIJS IS GEDAALD! >nd le merken net I 08 sspaarbank. ;urd. aor alle erlies is er bij s de enige angesloten teem. endsnelle en. van de >or 100% van een bank- kkelijker map die u :ening bij de r alle zaken snelste balies. Auto verliest wiel Hondje weg Hondje terug Resultaten eerste atletiekcompetitie wedstrijd Winkelruit vernield Mini-jurken en pofbroeken Korfbal: Zware laatste loodjes voor Eemvogels Uitslagen Tenniscompetitie Soest-Zuid Beeldschone Moederdaggeschenken WIE SNEL BOEKT BETAALT HONDERDEN GULDENS MINDER 15-daagse cruise Spanje Egypte - Israël Turkije - Griekenland - Italië Chandris Zeereizen Soester atleten in de prijzen Diefstal onderdelen Gestolen auto terecht Hond bijt eend dood Wedvluchten vanaf Strombeek 16 17 Soester Courant van woensdag 6 mei 1981 3 ne afgelopen maanden is er bij modehuis Tissing veel gebeurd: ."irt »,Wer in Alphen aan den Rijn na een ingrijpende verbouwing feestelijk heropend, terwijl op 1 mei in Baarn en Woerden 2 nieuwe winkels tegelIJK in gebruik werden genomen. Met zijn 4 vestingen is modehuis Tissing daardoor uitgegroeid tot een modefiliaalbedrijf van meer dan plaatselijke betekenis. lissing-Lisse, het moederbedrijf dat in 1907 door grootvader Tissing werd opgericht, heeft in de loop der jaren in de gehele Bollenstreek een grote kring van voornamelijk vaste klanten opgebouwd door het leveren van prijswaardige kwaliteit, vakmanschap en persoonlijke bediening. Internationale kollektie In de loop de jaren is er in de kleding- wereld veel veranderd: waar de mode- kollektle zo'n 20 jaar geleden nog voornamelijk uit Nederland afkomstig was is het nu zo dat de inkopers van modehuis Tissing bijna voortdurend ln heel Europa op pad zijn. Vanuit Parijs, Milaan, München, Düsseldorf, Londen en natuurlijk Amsterdam wordt de nsa Afd. Amersfoort e.o. RUUD NIJHOF Lijsttrekker DS'70 spreekt over HET RAMPJAAR 1981 (wonen, werken, veiligheid) op dinsdag 12 mei om 20.00 uur in Doopsgezind Centrum Stadsring 137, Amersfoort. ledereen is van harte welkom! Inl. DS'70: Postbus 3889, 1001 AR Amsterdam tel: 020-644040 - 070-542480 02155-20848 Op de Kerkstraat verloor een autobe stuurder uit Baarn het rechter voor wiel van zijn wagen. Er was op dat moment geen ander verkeer, zodat het allemaal nogal goed afliep. De auto was vorige week in de reparatie geweest en het vermoeden bestaat dat de bouten van het wiel niet goed waren vastgedraaid. Stichting AMIVEDI Soest is te berei ken onder telefoonnummer (02155-)- 10677. Tevens is het raadzaam het Dieren tehuis, Klein Engendaalweg, telefoon nummer 13583, en de plaatselijke poli tie (Politie Soest, telefoon: 19444) op de hoogte te stellen van vermissing of vondst van een huisdier. VERMIST: 1-5. Teefje bastaard Foxterrier, wit/ zwart, 6 jaar naam „Hetty". Van Riet, Derkstraat 144, Amersfoort, tel. 033- 14514. GEVONDEN: 23-4. Bastaard Beagle, Baarn, inl. Ami- vedi, tel. 10667. 4-5. Pup; wit/zwart. Korte Duinen, Soest, inl. Amivedi, tel. 10667. kollektie bijeengebracht, waarin de nieuwste mode tendensen zijn vertaald. En bij dat samenstellen van de kollek tie zijn, net als vroeger, kwaliteit en vakmanschap het uitgangspunt. Nieuwe vestigingen Dat de Tissing-fllosofle door de consu ment wel op prijs wordt gesteld, is de afgelopen jaren gebleken ln Alphen aan den Rijn, waar Tissing ln 1972 een tweede winkel opende. Op 1 mei jongst leden groeide Tissing van twee naar vier vestigingen door de overname van Hajoco/Magnetti van twee winkels ln Baarn en Woerden, waaruit blijkt dat Tissing vertrouwen heeft ln de toe komst, hoe somber die er dan ook volgens velen uit mag zien. Nog meer service De heer Tissing (40, derde generatie in de zaak) vertelde ons, dat zijn bedrijf de uitdaging van de tachtiger jaren aandurft en aankan. ,,Je moet je als bedrijf realiseren, dat de klant terecht veeleisend is. Juist nu het besteedbaar inkomen dreigt te verkrappen wil de consument zekerheid: goede kwaliteit tegen een redelijke prijs mét een stuk garantie. Wij willen die zekerheid bie den met onze kollektie en onze mede werkers die een echt persoonlijk ad vies geven. Eigenlijk met „ouderwet se" service. Want daarop hebben onze klanten recht". Wij wensen modehuis Tissing veel succes met zijn nieuwe vestigingen. Afgelopen zaterdag hebben de S.O. Soest pupillen hun eerste competitie wedstrijd gehad. Er werd danig strijd geleverd waarbij de jonge atleten zich goed weerden. Zo blonk Maartje We vers uit bij de meisjes pupillen A door op de 40 m, 1000 m en verspringen eerste te worden. André Blik werd eerste op de 50 m pupillen B. De uitslagen waren (60 m. hoog, bal en 1000 m.bij de jongens pupillen A: Frank Redel 10.5, 1.15, 21.50 en 3.58; Christiaan Vonk 9.6,1.00, 22.50 en 3.49; Erik Jan van Ransdorp 10.1, 1.15, 27.00 en 3.42; Lars Alkema 10.2,1.00, 23.50 en 3.40; Christiaan Smit 10.2, 1.05,16.50 en 3.53; Arjan Tak 10.1,1.20 en 23.00; Paul Walman 10.5, 0.90, 21.50 en 4.14; Paul Schlebaum 10.7, 1.00, 27.00 en 4.07; Marnix van Stiphout 10.0, 0.90 en 21.50; Martijn Wevers 9.9, 1.00, 2300 en 3.56; Arvid Janssen 10.5, 1.05, 18.50 en 3.51; Gert Jan van de Burg 10.7, 0.90, 27.50 en 4.28; Jan Jaap van Beest 10.3; 1.05, 16.00 en 4.01; Maurits Jansens 10.7, 1.05, 19.00 en 4.08; Kasper Moree 9.7, 0.95, 26.00 en 3.49; David Brouwer 9.7, 1.10,17.00 en 4.19; en Marco Niemeijer 10.7, 0.90 en 3.56. Bij de meisjes pupillen A: Maartje Wevers 60 m in 9.6, 3.30 ver, 4.15 kogel en 4.06, 1000 meter. Bij de jongens pupillen B (40 m, hoog, bal en 1000 meter)André Blik 7.1,0.85, 28.5 en 4.10; Peter Jan Wels 8.2, 0.85, 18.00 en 4.26. In de nacht van donderdag op vrijdag hebben voetballende jongens in de leeftijd van twintig tot zesentwintig jaar aan de Burg. Grothestraat een grote etalageruit van 500 bij 200 cm ingescho ten. De politie werd er bij gehaald en de knapen beloofden de schade te zullen vergoeden. Voor do mode van dit voorjaar geldt meer dan ooitkiezen wat je zelf mooi vindt, bepalen wat het beste staat en zorgvuldig overwegen waar je je het meest in op je gemak voelt. Daarbij gaat het dan in de eerste plaats om de lengte van de rok. Die is duidelijk korter en varieert van halverwege de dij tot een centimeter of tien boven de kuit. Is de minimode echt aan het terugkomen? Men kan zich beter afvragen: Was het ai niet zo, met die lange truien over strakke maillots? En wie het gevoel heeft de minimode wat leeftijd betreft te boven te zijn, kan gerust zijn, want er is nog zoveel meer, waar je uit kan kiezen wat het best bij de persoonlijkheid past. Overigens is het begrip leeftijd en mode een beetje uit de tijd. Daar ben ik te oud voor, dat kan ik niet meer dragen, dat past niet meer bij mijn leeftijd, zijn uitspraken die van veel factoren afhankelijk zijn. Zo kan een vrouw van eind twintig, begint dertig zich afvragen: Moet ik echt in mini?, en een grootmoeder, die fantasie modellen van de allerlaatste mode draagt, loopt de kans er als een over jarige modepop uit te zien. Nee, het gaat meer om de moderne toets, de snit. de stijl en dan kan een pakje of japon best een jaartje langer mee. Maar nu eerst de mini. Wil je er niet in naar je werk of in de stad op een terrasje zitten, denk dan aan vrije tijd, sport en spel, want dat is duidelijk anders. De minirokjes zijn vaak wijd, gerimpeld, klokkend, met of zonder stroken en ruches, fijn geplooid of gerend. Er zijn ook gebreide mini- jurkjes. met V-hals en bijpassend vest. Het streepmotief is in twee kleuren in verschillende breedte verwerkt. Jas jes. die over minirokjes worden gedra gen, vallen langer en zijn van dezelfde stof. Strepen, die door de verwerking in grote brede kragen de brede schouder lijn toch nog accentueren, komen deze zomer veel voor en dan in dezelfde kleurencombinaties op een andere on dergrond in een (mini)ensemble toe gepast. Bij de niet zo korte rokken kan men er van uitgaan dat het accent op de heupen ligt. Brede ceintuurs, ook in japonnen strakke tailles, asyme- trisch, met langs de vierkant uitgesne den halspartijen plissé en stroken. Korte rokken met vaak splitten, of vóór schuinweg rond opgeknipt, met het doel te laten zien wat er onder wordt gedragen, zijn er ook te kust en te keur. Wat er dan onder wordt gedragen is een pantalon, en dan wel speciaal een bermuda. Die bermuda is overigens ook weer helemaal in. Zij zijn gecom bineerd met sportieve pullovers en blouses en vervangen de rok van het mantelpak. Al blijven de jurkjes favoriet, in de broeken - van shorts (hotpants) tot driekwart, met makkelijk zittende ruimte onder de taille - zullen vooral de sportieve vrouwen zich best fijn voe len. De tot boven de knie vallende poffende broeken worden ook onder langere mantels gedragen. Bij de japonnen hebben buitenlandse ontwerpers zich later inspireren door het Verre Oosten, China, veel met zwart gecombineerd, prachtige Per zische kleuren en de uitvoering in goud en zilverkleurig materiaal. Maar een andere, heel belangrijke tendens, is de herontdekking van de stijl van de jaren twintig, sluik van silhouette, maar zwierig met franje en plissé strookjes. De lijfjes zijn lang met of zonder heupstukken. Al met al wordt het ons niet makkelijk gemaakt. Bij een vrije keus moet je oppassen niet op twee gedachten te hinken. Gelukkig zijn praktische combinaties mogelijk. Nog steeds wachten de spelers en speelsters van de LTC Soest op lekker warm tennisweer. Ze zullen wel niet de enigen zijn. maar de hoop blijft, dat hogere temperaturen de spieren wat soepeler maken. Het gaat hier en daar nog wat stroef. De damescompetitie heeft twee dins dagen gedraaid en de teams A en B hebben na een eerste verloren dag op 28 april nu een 2-2 gelijkspel weten af te Met uitzondering van de junioren, die met 2-9 wonnen van Altius J.l. heeft geen van de Eemvogels-ploegen afge lopen zaterdag kunnen winnen. Eemvogels 1 verloor in de return-wed strijd tegen D.W.S.1 wederom met 1-9. D.W.S. kon o.a. aan deze score komen door 5 strafworpen, waarvan er 4 benut werden. Na de rust. die kwam met een 0-4 stand kon Ton Kraaikamp met een afstandschot vanuit de verste hoek de eer redden. Er resten de Eemvogels voor het ein de van de competitie nog twee wed strijden, nl. tegen Activitas en Doorn. Activitas verkeert, evenals de Eem vogels nog in degradatiegevaar. Eemvogels 2 dat tegen K.V.O.2 in Soes- terberg speelde, begon erg sterk en wist door doelpunten van Henk Frie- bel, Goof v.d. Peijl, Tini Mariens, Reinoud Toonen en Dolf Voorn met 1-5 voor te komen. KVO wist echter nog voor de rust met 4-5 weer aardig in te lopen en na de rust zelfs met 6-5 voor te komen. Reinoud Toonen kon toen door het benutten van een strafworp gelijk maken, maar KVO had het laatste woord en bracht, even eens door een strafworp de eindstand op 7-6. De pupillen, die het de eerste helft uitstekend deden én de rust ingingen met slechts een 1-0 achterstand hiel den dat de tweede helft helaas niet vol en verloren met 7-0 van de KVO-pu- piUen. Verdere uitslagen: Revival meisjes - Eemvogels meisjes 9-0. Eemvogels asp. A. Soester kwartier asp. A. 0-5. dwingen. Hetzelfde geldt voor team F. Goed doet het team D (de dames C. v. Veenendaal, M. Davinaen B. Beijer, die tweemaal met 3-1 wonnen) en ook team C met een gelijkspel en op 28 april 3-1 winst (de dames N. Rigter, C. v.d. Velden Erdbrink en K. Lafébre). Op zaterdag weer leuke resultaten van de jeugd. Junioren A 3-2 winst tegen Hoogland, Soest B 5-0 tegen Randen broek, Soest C 3-2 winst tegen de veel grotere kinderen van Rhijnauwen. Goed werk 3 teams, alle drie 2 gewon nen wedstrijden. De jongens t/m 15 jaar wonnen belde wedstrijden met 8 tegen 8 sets, maar door een admini stratieve vergissing heeft de Districts- competitieleiding deze uitslagen in 6-2 moeten veranderen. Het probleem zat in het feit, dat er onderscheid is tussen 15 jaar zijn en dit kalenderjaar nog 16 worden. Een van de jongens wordt dit jaar (aan het eind van het jaar) 16 en had reglementair niet mee mogen spelen. Zijn gewonnen sets tellen dus niet mee. De senioren op zaterdag: Soest A heeft het in de le klasse moeilijk en Soest B heeft een tweede 3-2 nederlaag moeten incasseren. Er hoeft echter alleen maar één driesetter andersom uit te vallen er bij de return kan er een 3-2 winst uit de bus komen. Soest C heeft 2 gewonnen wedstrjden, de eerste dag 4-1, afgelopen zaterdag 3-2; daar zit nog van alles in. Soest D eenmaal winst 3-2 en j.l. zaterdag haalde dit team in Driebergen vernietigend uit tegen Manger Cats (5-0). De eerlijkheid ge biedt te vermelden, dat de 4e ploeg in de afdeling waarschijnlijk ook aan het hoofd van 2 overwinningen staat. Het zaterdag herenteam had zijn dag niet en verloor met 4-2. Landelijke competitie. Soest I bracht een kostbaar punt mee uit Zaltbom- mel. Een mooie prestatie, wanneer men met 3-1 achterstand uit de enkel spelen tevoorschijn komt. Soest II verloor helaas voor de tweede maal (6-2). Soest III laat nergens gras over groeien en sloeg De Kuil Hl (Hulzen) met 8-0 van de baan. Soest IV eerste wedstrijd gewonnen, tweede helaas verloren. Soest V (heren Ron Kuiphof en Pierre Dam en de dames Mary Blokpoel en Ellen Dam) herstelden zich van de eerste nederlaag en won nen met 7-1 van de Eemslag. Bij Soest VI manifesteert zich (nog) een gebrek aan wedstrijdervaring, maar komend weekeinde ontmoeten zij de ploeg, die het ook heel moeilijk heeft. Last but not least het Herenteam. Geheel in de geest van deze tijd blijven zij nivelleren, voor de tweede maal was de score 3-3. Het le zondag-team heeft weer overtui gend met 8-0 gewonnen. Alleen de herendubbel kostte veel moete de set standen waren 6-4, 4-6, 8-6. Alle andere le teams hebben eveneens hun 2e overwinning geboekt. Hier vol gen alle uitslagen Op zondag 3-5-'81: Soest-Zuid 1 - Hoo- gerheide V 8-0; Lockhorst IV - Soest- Zuid III 3-5; Soest-Zuid IV - Bunnik III 3-5. Heren Soest-Zuid I - Manger Cats I 4-2; Ee- melaar I - Soest-Zuid II 0-6; Soest- Zuid III - Soesterberg II 6-0; 't Laar II - Soest-Zuid IV 2-4. Op zaterdag 2-5-'81: Soest-Zuid A - Randenbroek B 4-1Leusden D - Soest- Zuid B 3-2. Heren Soest-Zuid A - Lopik Radio A 5-1; Man ger Cats C - Soest-Zuid B 4-2; Volta C - Soest-Zuid C 4-2; Soest-Zuid D - Eeme- laarB 1-5. Junioren Lockhorst C - Soest-Zuid A 2-3; Soest- Zuid B - Soesterberg A 0-5; Soest- Zuid C - Randenbroek C 2-3; Leusden A - Soest-Zuid D 5-0; Soest-Zuid-jon gens 17 j. - Randenbroek 6-2; Eeme- laar - Soest-Zuid jongens 15 j. 5-3. Dames Op dinsdag 28-4-'81: Bosheim A Soest- Zuid A 1-3; Soest-Zuid B - Laren A 3-1; de Kuil B - Soest-Zuid C 1-3; Soest- Zuid D - ULTC-Iduna A 2-2; Soest- Zuid E - MIT-B 3-1; Hoogland B - Soest-Zuid F 4-0; Soest-Zuid G - Alta B 2-2; Randenbroek B - Soest-Zuid H 3-1; Soest-Zuid J - Eemelaar A 3-1; Wei- dam D - Soest-Zuid K 4-0. Junioren 12 jaar Op woensdag 29-4-'81: Hoogland - Soest- Zuid 9-1. Jongens 12 jaar Soest-Zuid A - Soesterberg A 1-7Eem slag - Soest-Zuid B 3-5. Op zaterdag 9 mei speelt de herense- lektie van B.D.C. een oefenwedstrijd tegen Swift-Arnhem. Deze handbal wedstrijd zal gehouden worden in de sporthal Beukendal om 20.15 uur. De herenselektie van B.D.C., die het afgelopen seizoen zo voortreffelijk af sloot met een 3c plaats in de le divi sie, is al druk bezig zich voor te be reiden op de komende competitie. Dit is ook nodig, omdat de zaalcompe titie voor dit team al weer op 27 sep tember a.s. van start gaat. Of het goede resultaat van de afgelopen com petitie geëvenaard zal worden, is de vraag. De selektie zoekt naarstig naar uitbreiding, ook al omdat het de vraag is of alle spelers ook volgend jaar be schikbaar zullen zijn. De hoop is niet alleen gevestigd op de eigen kweek van B.D.C., maar tevens streeft men naar uitbreiding van buitenaf. Mevr. A. G. van der Lugt- Bijlsma Naast de fraaie collectie meubelen waaronder veel losse stoelen en kasten, bureaux, twee- en driezitsbanken, erg veel leuke kleine bijzetstoeltjes en halkastjes die geëxposeerd staan in de boutiques wordt erg veel aandacht geschonken bij de inkoop aan zeer exclu sieve geschenken zoals nu b.v. voor de a.s. Moederdag. De handgekleurde prenten met passepartout in geel, rosé, blauw, abrikoos zijn een enorm succes, er zijn bloemen, vogels en een den, uilen, ooievaar. Fraaie theebladen met bijpassende onderzetters, dozen placemats. Kristallen kandelaars, kristallen karaffen en glazen. Unieke sortering lampen van heel klein tot heel groot, kappen met gedroogde bloemen en vlinders en handbeschilderde kappen uit Thailand. Kussentjes in effen, uit Thailand met vogels en bloemen, eenden kussens. Zijden bloemen van Jim Jon, tulpen in wit, rood en geel, opge maakte bloemstukken in alle kleuren en diverse maten. SOEST KERKSTRAAT 7A Sen9A KERKPAD Z.Z. 160 TELEFOON 15758 De gehele week geopend tot half 6, zaterdags tot 5 uur. Maandags gesloten. TaKe one^dè cigen,iid« one Barstensvol u. aM,e djn ,e Speelse Ore shop »en voe te nemen-V cn ,e passen e° hïuden- maken; Vwmi Er is nog plaats voor deze veelgevraagde cruise op het zeld zaam mooie cruiseschip GALILEO GALILEI, afvaart Genua 20 juni. Alle hutten eigen douche en toilet. Als U nu direkt boekt, krijgt U 10% eerste-keus korting op deze cruise naar de boeiendste steden rond de Middellandse Zee. U vaart al mee voor f2690,- per persoon, volledig verzorgd, inklusief vliegreis. Vraag Uw reisbureau óf bel of schrijf voor gratis Cruise Boek 1981 Oostelijke Handelskade 9 - Tel. 020-220873 1019 BL AMSTERDAM Inderdaad bij Aëron Sassoon lijkt het alsof de goudprijs sterk is gedaa,d- -• on Pen qroot Voor de maand mei hebben wij namelijk de prijs van van aantal sieraden drastisch verlaagd. Overtuig uzelf aan de a onderstaande prijzen. Fraaie gouden solitairnng met top kwaliteit briljant (T.W /V.V.S.) crt. 0.05geen 425,- maar 275,- Gouden slagnng met topkwaliteit bril jant crt. 0.04 van 410,-voor 2#5,- Schitterende gouden shortie (hanger) met briljant crt. 0.05 van 410,-voor 249,- Mooie gouden hanger met berg kristal geen 175,-maar 110,- Fraaie gouden ring met bloedkoraal of granaat voor de spotprijs van 198,- Zeer modieuze gouden hanger met granaat of bloedkoraal geen 265,- maar 159,- Sierlijke gouden shortie met pareltje voor de weggeefprijs van39,- Tijdloze geelgouden oorknoppen van 135,- voor 75,- Zeer charmant gouden fantasiecollier van 375,- voor 198,- Vlotte massief zilveren armband van 110,- voor 69,- Zware zilveren chanelcollier, 80 cmvan 225,- voor 80,- Zilveren armbandhorloge (met 1 jaar garantie!)van 298,- voor 198,- Stijlvol doublé damespolshorloge (quartz/analoog)van 150,- voor 98,- (Aanbieding gotdig gedurende de maand mei en zolang do voorraad strekt) De lopers van de lange afstand groep van S.O.Soest hebben bij wedstrijden in Barneveld en Soesterberg bewezen in een goede vorm te verkeren, gezien de goede klasseringen die in deze korte wedstrijden werden behaald. In Barneveld werd in het J.v.Schaf- felaarbos een veldloop over 5.5 km. ge organiseerd. Aan de start verschenen zes Soester lopers. Door een valpartij in de kopgroep moest Richard van Eg- dom genoegen nemen met een 3e plaats. Bij de eerste 10 klasseerden zich ook Dick den Oude. 6e, en een verrassend goed lopende Wim de Jong. 8e. De overige S.O.Soest-atleten bleven nog ruimschoots bij de eerste helft van het lopersveld. Joop Oranje. Gerrit van Delden en Raymond Zettelet wer den resp.lle,17e en 21e. In Soesterberg werd er een straten- loop over 8 km. gehouden. Al na een paar kilometer ontstond er een kop groep bestaande uit vijf S.O.Soest-lo- pers. nl. Joop van Leyenhorst. Richard van Egdom, Rob de Haas. Harry van Brummelen en Eef van de Brink. Na 3 km. waren Joop van Leyenhorst en Richard van Egdom uit deze kopgroep ontsnapt. Joop van Leyenhorst bleek deze dag over de langste adem te beschikken en zegevierde voor de 2e maal in Soesterberg. Richard van Eg dom werd 2e, met op de 3e plaats Rob de Haas. Ook de plaatsen 4,5 en 6 waren voor S.O.Soest-atleten nl. 4 Harry van Brummelen. 5 Eef van de Brink en 6 Jeroen Majoor. Op de nieuwe Utrechtse kunststofbaan behaalde Dick den Oude een 4e plaats op de 3000 m. Zijn tijd bedroeg 9.43.2 min. Hans van Asselt nam deel aan de 800 m.. die hij liep in 2.09.2 min. Van een in een berging onder de flat aan de Varenstraat geparkeerde mo torfiets werden twee vèrstralers, de clignoteurs en de accu gedemonteerd en met een gereedschapset en 15 liter benzine ontvreemd. Een schadepostje voor de eigenaar van rond vijfhonderd gulden. Een in Nunspeet op Koninginnedag ge stolen personenauto werd in Soest op de Molenstraat teruggevonden. Daar stond het voertuig zonder kentekenpla ten en dat viel de politie op. Een aan de Smitsweg geparkeerde auto werd in de nacht van donderdag op vrijdag gestolen. Dat voertuig is nog niet teruggevonden. Onder het, vermoedelijk goedkeurend oog van zijn baas heeft een hond bij de vijver aan de Joh. Poststraat in de wijk Klaarwater een eend doodgebe ten. Een verontwaardigde flatbewoon ster belde de politie, die een onderzoek instelt. De vereniging van postduivenhouders Soest deed 2 mei mee aan een wed vlucht vanaf Strombeek over een afstand van plm. 156 km. Er waren 236 duiven in concours, die om 8.30 uur werden gelost bij n.w.- wind. De eerste prijsduif arriveerde om 10.34.26 uur. Deze haalde een snelheid van 1253.26 uur. De laatste prijsduif kwam om 10.42 uuraan. De gedetailleerde uitslag luidt als volgt A. de Kruijf 1. M. Monsjou 2 5 6 14 34 41. C. Bokma 3 9 29 46. D. Huisman 4 27 47. R. v. Hornsveld 7 11. E. Veerman 8 10 19 22 23 43. H. v. Essen 12 31 44. R. Bokma 13 15 16 17 20 26 30 33 35 42. M. de Ruiter 18 21 28 32 39 45. S. Berghuis 24. R. v. 't Net 25 36 37. G. H. v.d. Broek 38. Comb. Vogel 40. Comb. Steenman 48. De Zwaluw Ook de postdulvenhoudersvereniging „de Zwaluw" vloog vanaf Strombeek. In concours 613 duiven die om 8.45 uur bij een matige westenwind werden gelost. Aankomst eerste prijswinnende duif 10.45.35 snelheid 1298.17 meter per minuut. Aankomst laatste prijswin nende duif 10.59.30. Uitslag: G. Rijksen 1 2 4 6 8 12 14 32 42 48 58 59 62 69 70 83 87 88 91 103 110 112 118 119 122. H. de Bree 3 13 15 16 24 26 31 33 43 50 56 60 89 101 108. E. v.d. Brakel 5 25 28 54 97. C. v.d. Hoek 7 105. R. Voskuilen 9 10 21 38 39 40 41 46 95 100. J. Schimmel 11 29 121. H. den Dekker 17 19 37 49 63 81 92. Mevr. Groenestein 18. A. J. van Dorre- stein 20 75. L. van 't Klooster 22 80 114. B. Roest 23 115. A. de Bes 27 52 55 71 109. J. v.d. Brakel Zoon 30 51 64 68 93 102 104 117 120. Th. Wigtman 34 45 67 74 96 99. J. v.d. Belt 35 36 78. A. van Gin- kel 44 61 84 85 116. Comb. H. Nap 47 77 111. J. Benschop 53 90. A. van Riet 57. W. Grift 65 66 94. J. van Dijk 72 86. G. Visser 73 82 98. G. Zeyp- veld 76 113. Fr. Limburg 79. C. v.d. Veen 106. H. Smit 107. J. Knoops 123. „de Vriendschap" De leden van „de Vriendschap" na men met 506 duiven deel aan deze vlucht. Uitslag: E. C. v. Daatselaar 1 99. J. G. Kamer beek 2 7 10 12 13 26 31 71 78 87. Alte- naar-Reyerse 3 23 88 98. A. Meesters 4 43 53 58 84. Sukel-v. Klooster 5 14 62 86 102. J. Koster 6 8 24 38 41 60 68 70 92 96. L. Oprins 9. J. Kruseman 11 83. C. Vaessen 15 30 40 47. J. den Blan ken 16 36 50 63 64. B. G. Schimmel 17 21. J. C. Wijnands 18 25 35 46 55 69. A. Snijders 19 89. Z.K.H.Pr. Bernhard 20. A. B. Grift 22 32 91. D. de Zoete 27 37 42 45 56 65 67 73 81 100 101. H. v. Dijken 28 33 52 61 74 80. C. P. Jak Zn. 34 94. A. Stolker 39 72 76 95 97. Fr. Groenestein 44 49 54 93. J. Rut- tenberg 48 90. N. v. Burgsteden 51. A. P. Kok 57 59. H. Rauch 66. C. Kaats 75 77 79. J. Ottens 85.

Soester Courant | 1981 | | pagina 17