1 eer©* in Utrecht. Meubelideeën te kust en te keur bij het meest interessante woonwarenhuis van Nederland. Maar Van der Meer Utrecht heeft nog veel meer te bieden! F"»W' Met maar liefst twaalfduizend vierkante meter woonideeën is Van der Meer Utrecht het grootste en waarschijnlijk ook het boeiendste woonwarenhuis van ons land. Want u kunt er heel wat uurtjes op aangename wijze doorbrengen! Ga maar na: bij Van der Meer vindt u om te beginnen een overweldigend groot en gevarieerd assortiment meubelen. Meubelen in robuust eiken en1 eerlijk grenen. Meubelen van Amerikaans pine en vele andere schitterend bewerkte hout soorten. Maar natuurlijk ook meubelen in eersteklas leer en talloze fraaie stoffen. En niet te vergeten de nieuwe, tweemaal zo grote meeneemmarkt. Kortom: zit-, slaap- en eetkamermeubelen in allerlei materialen, kleuren, combinaties en prijzen. Niet alleen voor wat betreft tafels, stoelen en bedden kan de woonwinkel van Van der Meer u heel veel verrassende suggesties aan de hand doen. Want u kunt er ook terecht voor lampen, aardewerk, muziekmeubelen, boekenkasten, lectuurtafels, dekbedden, berbers, klokken, senior-meubelen, spiegels, wijnrekken, mimi-sets en 1000 en 1 andere, nieuwe, leuke, kleine en grote (cadeau) artikelen. Modern ot nostalgisch. Praktisch of chic. U kunt het zo gek niet bedenken, of u vindt het bij Van der Meer in Utrecht. Kom daarom maar gauw eens kijken! Van Rensselaerlaan 13-19, Kanaleneiland Aan de Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht Soester Courant van woensdag 27 mei 1981 Rustieke verlichting, .v. voor eiken interieurs, afgeb. 428,-. Slaapbanken: ruimtebcsparend wonen, afgeb. 795, TV-meubelen óók in rustiek eiken, afgeb. 535, Blankhout bijvoorbeeld, of strak wit, afgeb. grenen compleet 995, Blank grenen zitgroepen, op m;iat van uw Koffie mét of zonder gebak. Amerikaanse eethoeken. In prachtig antique finish, afgeb. stoel 395,-, armstoel 440,-, tafel U035,-. Sfeervolle meubelen Eiken draaifauteuil, één van de vele, 1.250, Invloeden van de Bauhaus vormgevers, v.a. 98, Moderne, gezellige schemerlampen in overvloed, afgeb. 389,-. Eethoeken in rustiek eiken, - prachtig te combineren, afgeb. stoel 360,-, tafel 995,- L-vormige zitgroepen in alle mogelijke uitvoeringen, afgeb. 3.995,-. Ongelooflijke keus in eiken wandmeubelen, afgeb. 2.950, |iuuiiiuiniiiiuiiiiui|iüi|i Eiken haardbankjes, gezellig en betaalbaar, van 205,- tot 260,-. m Keuze te over in mimi-set tafeltjes, massief of gefineerd, afgeb. 261,-. Bij elke zitgroep een bijpassende salontafel. Opbergkasten, vitrinekasten, dressoirs, boekenkasten, afgeb. 2.190,-. Amerikaanse vitrinekasten in afgeb. 2.150,-.

Soester Courant | 1981 | | pagina 9